Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Uss Thunderstorm (Ushaan típusú Könnyű védelmi csillaghajó)
Uss Thunderstorm
ValeriaKirk
Dátum: Szombat, 2015-08-01, 18.52.20 | Üzenet # 101
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még rendbe raktam a kabinomat utoljára. 
Talán jó így ahogy hagyom talán nem, de ha már egy ilyen öngyilkos küldetésre megyünk... nem, ez a legjobb. 
Többen voltak úgy mint én hogy összepakoltunk és arra gondoltunk, lehet nem jövünk vissza. Bár úgy gondoltam hogy van még miért visszajönnöm... így adtam a macskámnak enni rámosolyodtam és kimentem. 
A személyes naplómban közben hagytam egy bejegyzést: Ez a nap is elkezdődött. 
A turbóliftben a többieket elnézve senki nem volt kifejezetten boldog. A kapitány nagyon görcsölt. Lilyre majd Grovra néztem, majd beléptem a Thunderstormba, és lassan a helyemre, kormányosi posztra indultam, a korláton óvatosan végighúzva az újjamat. 
Leültem, majd vettem egy mély lélegzetet és szigorúan a képernyőre néztem ahol még csupán a ki és bejövő hajók voltak láthatóak és persze távolabb a flotta. Magamat is megláttam a visszatükröződésben. Megigazítottam a hajamat de egy másodperc alatt. 
Aztán gyors diagnosztikába kezdtem: 
- Motorok rendben, fegyverek készen, pajzsgenerátorok rendben, segéd és manőverező hajtóművek száz százalékon. Minden a legnagyobb rendben.Indulásra készen állunk. Uram.- Matt-re pillantottam a vállam felett. nyeltem egyet. 
Bármikor érkezhetett a parancs Nubettől hogy indulhatunk. Őszintén szólva örültem hogy velünk van. Megnyugtatott. 
- Újra együtt a csapat. - Mondtam magam elé a pittyegő panel előtt. - Megkaptuk az indulási parancsot. Indulhatunk. 
Behunytam a szememet ahogyan kimondtam ezeket a szavakat egy pillanatra. Arra gondoltam hogy voltak olyanok akik meghaltak és voltak olyanok is akik eltűntek. Megborzongtam és visszatértem a gondolataimból.
Matt ezek után parancsba adta hogy indljunk. 
- Indulunk. Kapaszkodni.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
SethJainek
Dátum: Vasárnap, 2015-08-02, 19.27.23 | Üzenet # 102
Horizon 6-Ezredes
Csoport: Ezredes
Üzenetek: 9
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Felkészültnek éreztem magam ,mindent megadtam volna az érdekében hogy  végre végezzek pár Querrerival,bizony katona voltam de  semminél nem éreztem fontosabbnak  a  békét amit el kell majd érnünk minden áron.A Querreriak ellen,sokat harcoltam de  mindig tudtak újat mutatni főként hogy  a hajóik erősebbek voltak a mienknél de  egy kicsit sem féltem attól mi várhat ránk ,teljesen fel voltam készülve az ütközetre és arra ami jöhet . Nap -nap után csak a hadi taktikákat néztem és gyakoroltam míg ideáig nem jutottunk. A célig..amiért itt vagyunk,amiért érdemes volt ma is fel kelnem ..láttam hogy,Larsen már kevésbbé látja olyan jól a helyzetünket  mint én de  reménykedtem hogy majd más dűllőre fog jutni..legalábbis mertem remélni,hiszen most szükség volt egy  kapitányra  a  hídon..

-Uram..a  csapatommal felkészültem egy  esetleges ,transzporter támadásra is ..úgy hiszem,hogy mindenre  készen állnak uram..de most hagyom..uram..

Tisztelegtem egy  rövidet aztán ,be álltam az egyik taktikai koordináló panelhez.Amikor,viszont jeleztek hogy indulunk ,rá néztem a képernyőre meredten és azt gondoltam ekkor hogy "elkezdődött"..


 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Péntek, 2015-08-14, 10.03.09 | Üzenet # 103
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
A liftben együtt mentem a Thunderstormhoz pár tiszt-társammal. 
Valakiben csak annyit láttam hogy nagyon elszánt, valakiben azt hogy eléggé feszült.
Egyik sem voltam. Semlegesen áltam hozzá mindenhez. Grov állt előttem, aki kicsit fel volt háborodva. Gondolom azzal kapcsolatban kérdezhette ezt, hogy a flotta nem épp az ilyen "végső megoldások" híve volt. De én egyet értettem velük kívételesen. Ezt a helyzetet épp ideje volt rövidre zárni. Eleget szenvedett a Csillagflotta ezek miatt a zsarnokok miatt. 
- A flotta elég komolyan gondolta Grov.- Mondtam neki mereven, karba tett kezekkel.
A lift kinyílt mi meg kiléptünk a Thundertormba. Az ezredesé lett  a taktikai pult, így én a torpedó kezelésért lettem a felelős. 
- Minden rendszer a maximumon. Nem kell aggódnia uram. - Jelentettem.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2016-01-01, 19.42.52 | Üzenet # 104
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Thunderstorm a flottához csatlakozva indult el, s kínos csendben eltöltött pillanatok következtek. Mindenki vagy a másik hajók pozícióját figyelte vagy éppen a hírszerzéstől kapott jelentéseket hallgatta... aztán Valeri jelentette hogy kilépnek a görbületi mezőből. 
A kapitány éppen kiadott volna egy parancsot mikor kiléptek s a férfi mondatát a Uss Impeg robbanása zavarta meg. A Soveregin osztályú hajó elemeire hullott; a bal gondola egyik eleme lekaristolta a Thunderstorm burkolatát és kibillentette az alakzatból. 

( Valeri- Matt - Grov- Lily- Seth - Szingularitás)

Hozzáadva (2016-01-01, 19.42.52)
---------------------------------------------
A Beloiannisz nekisurlódott a Kreat hajójának majd szórt topedókkal tüzet nyitott, csakúgy ahogyan a Royal is. 
A Querreriai zászlóshajó megremegett, és súlyos károkat szenvedett. A flotta tovább folytatta volna abban a percben a tüzelést de az ellenség megadta magát. 
Úgy tűnt a csata amilyen lassan indult, olyan gyorsan ért véget. Hamarosan megannyi üzenet vagy épp segélykérés futott be az intercommon. 
És talán mindezzel egy új korszak hajnala is. Bár sok veszteség és kín érte a flottát, de mindezen veszteségek most végre értelmet nyertek. 

A "Felemelkedés és bukás " című küldetésnek vége.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Uss Thunderstorm (Ushaan típusú Könnyű védelmi csillaghajó)
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés: