Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Gépház. (Az energia központ.)
Gépház.
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 20.51.43 | Üzenet # 1
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Itt található a hajó reaktora, illetve ez nevezhető a második irányító központnak. Ha a Parancsnoki Híd elvész, akkor innen is tökéletesen lehet irányítani a hajót.


"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 13.58.17 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Shepard:
Leérkezel ide a hídról.
Ekkor találkozol össze a hajó főgépészével aki bemutatkozik neked.

Sorrend: Shepard- Hope-Shepard-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 12.37.16 | Üzenet # 3
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
// előzmény. U.S.S Thor parancsnoki híd//

A Gépházba megérkezve, találkoztam a hajó főgépészével.
- Üdv Jack Shaperd Taktikai parancsnok vagyok, rossz helyzet áll fent.
A romulánok Támadásra készülnek a Horizont 6 állomás ellen, fel kell készítenünk a hajót mert várhatóan hatvan hajót Vonultatnak fel ellenünk.
Elmondtam tömören a lényeget és elkezdtük a munkálatokat.




Az üzenetet módosította Shepard - Hétfő, 2011-06-13, 12.38.48
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 16.31.06 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután végeztetek a munkálatokkal indulj a hídra:
Shepard==>> Híd

Hozzáadva (2011-06-15, 16.31.06)
---------------------------------------------
Hope:
Értesítsd a hidat hogy minden rendszer zöld.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 19.12.38 | Üzenet # 5
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Gépház. Erősítsék a pajzsokat. Dolgozzanak össze Shepard parancsnokkal. Kapcsolják össze a hídon és a gépházban lévő konzolokat - hangzott a kapitány parancsa.


"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Hope
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 19.50.16 | Üzenet # 6
A U.S.S. Rising főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hope balra és jobbra rázkódik. - ha ez így megy tovább nagy gáz lesz - Gondolta magában.
- Azt oltsák el! - Mutatott az egyik panelra ami lángogban állt és ekkor hallotta meg a kapitány oltalmozó hangját. Rögtön válaszolt is, mert miért is ne.
- Próbálkozunk uram, de idelent elég forró a helyzet! Minden tőlem tellhetőt megteszek! Adás vége!
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-06-25, 19.58.56 | Üzenet # 7
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
// Előzmény: U.s.s thor Parancsnoki híd//

A turbóliftből kilépve megérkeztem a gépházba ahol nem kellemes látvány fogadott mert a károk valamennyire, Oda léptem az illetékes tiszthez és ezt kérdeztem tőle.
- Ej. ahogy látom itt is nagy a felfordulás, jelenleg rá érek tudok valamit segíteni?
Közben körbe néztem és látom hogy az itteni emberek nagyban próbálják helyre állítani az energia ellátást.


 (HU)
 
Hope
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 11.21.13 | Üzenet # 8
A U.S.S. Rising főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megpillantom Shepardot a nagy felfordulásban és rögtön válaszolok is a feltett kérdésre::
- Igen, tud segíteni! Súlyosan megsérült a pajzsgenerátor! esetleg hogyha ért a fúziós elektromátrixos elosztójának a dekalibrálásához..?
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 16.31.20 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor egy férfi lép be közétek. A férfi elég feltűnő ruhát visel, és azonnal Shepardhoz lép.
- Elnézést hogy beleszólok a beszélgetésbe. Clesorth vagyok. A Csillagflotta parancsnokság küldött hogy tájékoztassam magukat erről. - Mindenkinek átad egy adathordozót, majd a Vulkáni kimérten folytatja. - Azonnali hatállyal jelentkezniük kell önöknek a San Fran siscoban lévő kommunikációs épületben.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 19.34.53 | Üzenet # 10
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már elkezdtem volna mondani a véleményemet a generátoról mikor egy férfi lépbe elégé ruházatban és át ad nekem egy adathordozót ami véleményem szerint igen fontos információkat tartalmaz.
- Rendben köszönöm. Ránéztem gépház vezető tisztjére és mondtam.
- Hát akkor irány a föld, ha az emberei netán nem tudják befejezni a generátort akkor meg nézem én is rendben?.
Ezután a tenyeremet a kommjelvényhez érintetem és utasítást adtam.
- itt Jack Shepard megkezdhetik a lesugárzást a San Fran siscoi kommunikációs központba.
~ na kíváncsi leszek erre mit fognak mondani a fejesek.

// Folytatás: Föld bolygó //




Az üzenetet módosította Shepard - Vasárnap, 2011-06-26, 19.36.07
 (HU)
 
Hope
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 23.21.40 | Üzenet # 11
A U.S.S. Rising főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beszélek amikor beérkezik egy tiszt az adathordozóval a kezében. gyorsan átolvasom.
- Hát, a terv megváltozott... - Szólalok meg.

// Folytatás: Föld bolygó //
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-12-20, 14.37.23 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" A Regulus incidens"


A gépház megremegett mikor a Vortex és még egy másik hajó is támadni kezdte a Recont.
Egyszerre két hajó támadása már eléggé meg tudja terhelni a hajó pajzs rendszerét...
A tisztek csak úgy nyüzsögni kezdtek mint a hangyák, szinte egyszerre mikor a hajó főgépésze belépett a gépházba.
A tekintetek hol őrá hol pedig a panelokra vetültek...


( Genere - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Vasárnap, 2012-12-30, 20.03.04 | Üzenet # 13
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A gépházam csak a szokásához legjobban volt hangulatos. Mindenki sürgött - forgott mint a hangyák a virágos kertben.
- Ha a kapitány meglátja hogy itt bohóckodnak azt hiszem mindannyian mehetnek majd a levesbe! - Rohantam végig a főkalibrációs rendszerek felé. - Aztán majd megnézhetik magukat mikor bejön. Ne panaszkodjanak hogy nem szóltam. Főleg maga Jalton! Néha már azt sem tudja hogy.. - Majdnem elestem ekkor a bekövetkezett rengéstől. - Nem látják hogy tüzelnek! Szedjék össze magukat! - Vissza fordultam a panelhoz és megpróbáltam vissza adagolni valahogy a pajzs elmaradt energiáját, aztán megérintettem a komm jelvényemet.
- Tudom hogy gond van! Próbálkozok a javítással! Genere kiszáll.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2016-09-18, 20.03.04 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Pihenő napok"

A kis csapat a fegyvereikkel immáron a kezükben vissza ment a folyosóra. Baird attól tartott hogy mivel a kapitány már órák óta nem hallatott magáról, azért valami baja lehet a hídon. Genere csöndben maradt s perceken keresztül nem lehetett hallani felőle egyetlen szót sem.
Ami azt illeti a csönd nem csak e miatt kezdett kínossá válni: a pislákoló fények között egy embert nem láttak... 
Jimnek az az érzése volt hogy a hajó-megszálló lények nem csupán emberekre támadnak, hanem más is a szándékukban áll..talán el akarják foglalni a hajót... 
Meggyőződése a következő kanyarnál vált egyre biztosabbá: 
A gépház ajtaja be volt törve, s sűrű, fekete füst szivárgott ki onnan. Nagyobb volt a gond mint hitték: a lények már a gépházban voltak. 

( Jim - Baird - Genere - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jim
Dátum: Szerda, 2016-09-21, 18.14.42 | Üzenet # 15
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát srácok most hogy felfegyverkeztünk indulni kéne a híd felé megnézni mifolyik itt hátha ök többet tudnak mint mi.*Mondtam nekik aztán mentünk a folyoson fullig felfegyverkezve és elég nagy volt a csend túl nagy.-Van egy olyan érzésem hogy elakarják fogralni a hajonkat és leadni a mélytelepen vagy mi elég nagy a csend erre felé pislákolnak a lámpák.*Aztán észre vetem egy füstöt a gépház írányából*Hé mi ez a füst.*Mondtam aztán elindultam arra felé a többiekel*Oké gázvan tényleg elakarják fogralni ezek be jutotak a gép házba nem tudom menyien vanak de ha 300-an akkor enyém a jobb szélső 100 tom tied a ball szélső 100 braid tied lesz a középső 100 oszuk már el igazságosan a rosz fiukat 3-unk közöt ellenvetés?

 (HU)
 
Baird
Dátum: Szombat, 2016-09-24, 19.49.33 | Üzenet # 16
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Vágom hogy  az enyém ennyi amennyit kapok de  azt már nem vágom Jim hogy , a  gépházba mi  a  ráknak akartak bejönni?..na mindegy csak be fog ez is jönji nekik ! rúgjuk szét a hátsójukat de azt tegyük lágyan és szépen ahogy illik.

Vigyorodott el  Baird  aztán oda vetődött az egyik elé és tüzelni kezdett rá.

-Na ezt kapd ki ! biztos tetszeni fog ez is .

Kicsit talán meggondolatlanul de  be töltötte  a plazma gránátot a fegyver aljába  mivel modifikált volt a fegyver egyénileg és  aztán oda lőtte azt   a lényekhez akik egyszerre robbantak fel de  a  hajó burkolata is  érdekesen nézett ki az incidens után mivel el kezdte azt marni a plazma.

-Ihh..jól oda  vágtam nekik mi? hé Jimbo látom te is  kicsináltad a  seggüket már csak Tom maradt..lehet hogy  a kislánynak kell a  segítség ..mit gondolsz?

Vigyorodott el  és  le fejelt egy lényt de  megfájdult tőle  a feje így oda kapta  a kezét.

-Úristen miből van ezeknek a fejük? na jó..Baird király most alrébb áll!

Állt  másfelé ,de ekkor rá ugrott egy  lény  .

-Ezt nem hiszem el..

Szedte le  magáról.

-Mentsük meg Tomot mielőtt ropit csinálnak az alsó tájékából!


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
TGenere
Dátum: Csütörtök, 2016-09-29, 18.59.51 | Üzenet # 17
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jim azt mondta hogy szerinte a lényeknek a hajó kell. Ezen úgy megijedtem hogy belekapaszkodtam Bairdbe, majd letörtem a karját.
- De miért akarnának elfoglalni? - Néztem Jimre halkan aztán befogtam mert nem volt ötletem.Belegondolva semmi érdekes nem volt a hajón csak mi.
Minket akarhatnak. - Folytattam suttogva. Odaértünk és nagy füstöt láttam. És kezdtem megijedni mert volt egy képlet a fejembe miszerint: 
nagy füst+ robbantás= mindenki meghalhatott.
- Basszus pedig az egyik gépész csak..olyan szép volt. - Nyögtem ki. -Én nem akarok osztoszkodni! felőlem a tied lehet az összes! - Vetettem oda Jimnek. - nem vagyok Progenitor vadász kék , heh, én nem akarok harcolni! Nem vagyok Rambo! - de késő volt jöttek, engem eltaláltak, és kifeküdtem a padlóra.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2016-10-01, 17.48.15 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az egyik nagyobb rovar szerű lény át akarta venni a hajó felett éppen a parancsnokságot. 
Genere nagyon súloyan megsérült közben, több helyről is vérzett, és a földön feküdt. Az egyik lény egy végzetes lövéssel szinte ki akarta őt végezni, amikor Jim lelőtte a támadót. 
Baird közben egy másik panellel sikeresen levédte a támadók elől a rendszert, Jim viszont padhelyzetbe keveredett s taktikát kellett váltania: vagy segítséget kér a hídról de ez nem biztos hogy működhet, tekintve hogy az intercomm rendszer zavarva van, vagy megpróbálkozik azzal hogy élő csali lesz, s megpróbálja elterelni a lények figyelmét egy igencsak hatásos figyelem felkeltéssel. 
A gondolat nem volt, rossz de az idő sürgette, így mindenképp választania kellett. 

(Jim - Baird - Genere - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jim
Dátum: Szombat, 2016-10-15, 22.50.24 | Üzenet # 19
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Be rontotunk a gépházba a helyzet nem volt túl rozsás nehezebb ellenfelek jötek mint a holoszobánál.Mire észbe kaptam Tom már a földön volt megsérülve gyorsan leszedtem a támadoját hogy ne haljon meg és fedezékbe huztam őt.Gyorsan elkezdtem elátni a sebét miközbe braid meg hackeli a hackereinket.Amint elátam a sérülését ellenöriztem a komot ami még mindig nem volt jó.Fogtam egy gránátot ami felém gurult és nekik dobtam aztán indultam csalit játszani hogy a többieknek legyen esélye páncélzat nélkül nem fogom sokáig huzni ha eltalálnak ki kel találni valamit gyorsan.Gondoltam magamba.-Braid igyekez nem fogom sokáig huzni itt.*gyorsan fogtam egy másik fedezéket és onan lötem tovább.

 (HU)
 
Baird
Dátum: Csütörtök, 2016-10-20, 18.24.35 | Üzenet # 20
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Ezt komolyan nem hiszem el még idegen rovarok is  csak a Recont akarják vagy mi van?

Kérdezte Baird idegesen aztán elgurult jobbra hogy találjone gy fedezéket ahonnan kilőjön ekkor látta azt hogy valamit kellene mielőbb kezdenie  a panellel mert ha nem tesz az következményekkel is járhat.

-jah nem igazán szeretnék megint bíróság elé állni csak úgy mondom...elég volt egyszer is azt is csak a tükör univerzumba!...de az is elég volt egy életre elhiheted ...de mivel okos vagyok így könnyű lesz.

Vonta meg a vállát de ekkor megint tüzeltek pont mellé aztán oda ugrott  a panelhez.

-Fedezzen..mert különben nem tudom levédeni 

Kezdte el  a  panelt levédeni egy fraktál azonosítóval amit egy chipbe telepített ami az övén lévő tárolóba volt.

-Nah ..ez csak ér valamit különben nem lennék én a taktikai főtiszt.

Mosolyodott el.


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
TGenere
Dátum: Szombat, 2016-10-22, 16.15.18 | Üzenet # 21
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután berontottunk, nem volt mese...
A legelső fogolyó fogoó természetesen én lettem ami nem csak fizikailag de agyilag is fájt, mivel a fejembe kaptam a dolgot.
Ez  nem volt mulatságos, a földön fetrengtem és ordítottam mint egy eszelős. Rohadtul fájt, csak abban reménykedtem hogy Jim meg Baird kitalálnak valamit mert nem akartam megdögleni.
Mielőtt elájultam volna arra lettem figyelmes hogy gránáttal dobálóznak a gépházban. 
- Remélem Hudzer segít majd megjavítani ezt a szart. - Motyogtam ott a helyettesemre gondolva sok szeretettel, aztán elájultam.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2016-10-22, 17.25.20 | Üzenet # 22
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jim véletlenül bele lőtt ekkor egy időszakosan félre helyezett burkolati elembe, ami ennek örömére fémes hangot váltott ki. 
Ez a fémes hang a környező lényeket egyszerűen a sírba kergette, mivel azok egyszeriben mind elejtették a fegyvereiket és hangosan sikítozva kerültek a földre. 
Jim ebből rájött hogy a lények a magasabb hang frekvenciára allergiásak, s sietve megint bele lőtt a szerzetei elembe.
Közben Bairdnek sikerült valahogy a kódolás seperc megoldania. A lények megadták magukat, mivel úgy észlelték hogy Jim és a többiek okosabbak náluk. 
Abban a pillanatban eltranszportáltak, és  nem  csak onnan hanem a hajó többi fedélzetéről is. A világítás is visszatért s Blake kapitány szólt bele az intercommba hogy a lények eltűntek a szubtérbe s úton van a gépházba az orvosi segítség. 
Akárkik is voltak azok az már biztos: lehet soha nem fognak visszatérni. 

- "A pihenő napok" c. küldetés lezárva. folytatása hamarosan -




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Gépház. (Az energia központ.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: