Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Beloiannisz » Parancsnoki Híd (A Híd.)
Parancsnoki Híd
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-08-30, 18.10.15 | Üzenet # 101
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
-A torpedó átsugározva! - Mondta az egyik tiszt. - Lökéshullám 10 másodperc mulva... 8..7.. - A visszaszámlálás közben a legénység tagjai egyre idegesebbé és feszültebbé váltak.
- Megérkeztünk a két hajó közé uram. - Szólt Woskerson.
- 1! - Hirtelen minden megremegett, és a hajón lévő tisztek a földre kerültek.

Sorrend::
Gonsailes- Albert- Shepard- Belmore- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-08-30, 19.10.32 | Üzenet # 102
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gonsailes kapitány várta az események következményeit. Az egyik tiszt hamarosan jelentette, hogy a torpedót átsugározták a Gömbépítő hajóra. Majd megkezdte a visszaszámlálást a robbanásig. Közben Woskerson jelentette, hogy a két hajó közé érte.
- Köszönöm - mondta a kapitány a két tisztjének.
Amikor a visszaszámlálás az egyhez ért a hajó megremegett a Hídon lévő összes tiszt aki nem ült a földön kötött ki, így Gonsailes is a padlóra került, de gyorsan felpattant, és már meg is szólalt:
- Jelentést. Esett kár a hajóban. Mi az Enterprise helyzete. A Gömbépítőkkel mi a helyzet? - hangzottak a kapitány kérdései sorjában, majd várta a rájuk érkező válaszokat.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Csütörtök, 2011-09-01, 11.56.38 | Üzenet # 103
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még mindig tartják magukat uram jelentem.
Mondtam és közben próbáltam mindent elkövetni az érdekében hogy a kapitánynak és a legénység felé ne mutassak csalódást ezért mindent megpróbáltam amit csak tudtam a magam módján természetesen,parancsra.
Uram mi a parancs?~ kérdezte Albert~


"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2011-09-01, 23.42.56 | Üzenet # 104
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
át sikeresen át küldtük az ellenséges hajóra a töltetet aminek mi is megéreztük a hatását, mn meg kapaszkodtam a pultomba ami jól jött mert kis híján kiestem a székről.
~ Bahh~
Láttam hogy mindenki kifeküdt de fel is állt újból, és folyattuk az akciót én meg próbáltam feldolgozni az eseményeket, minden esetre jól bírta a hajó ezt a robbanást.


 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2011-09-18, 11.14.14 | Üzenet # 105
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor elestem egyszerűen nem tudtam jól esni. Sohasem voltam valami nagy az esések művészetében de amikor egész egyszerűen kirepültem a saját székemből még ügyetlenebbé váltam. Egyszerűen - akár valami elátkozott rongybaba - kiestem és beütöttem a fejemet. Éreztem ahogyan forró folyadék folyik végig a fejemen és minden egyszeriben halványodni kezd.... Lassan de biztosan be is hunytam a szemeimet...


" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-09-19, 15.43.40 | Üzenet # 106
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
sorrend::
Gonsailes - Szingularitás- Gonsailes- Albert - Shepard- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-09-19, 16.06.16 | Üzenet # 107
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gonsailes kapitány Hevtor hadnagy jelentését hallva megdöbbenten nézett a tisztre.
- Maga vak, vagy mi? A hajó megsemmisült. Ha ennek az egésznek vége jelentkezzen Dr. Shuterland-nél egy kivizsgálásra - mondta a kapitány, tekintetében némi aggodalommal.
Amikor meglátta a padlón fekvő Ruby-t, és hogy vérzett a feje, azonnal a nő mellé térdelt, és miközben a pulzusát mérte, és a légzését hallgatta, megérintette a kommjelvényét.
- Dr. Shuterland. Azonnal jöjjön a Hídra. Belmore hadnagy megsérült. A feje vérzik, és elveszítette az eszméletét - küldte az üzenetet, majd Shepard felé fordult.
- Azonnal tudni akarom mi az Enterprise helyzete. Megsérült a hajó? A terraformáló gömböt sikerült elpusztítaniuk? A Rising helyzete milyen? Mekkorák a károk? - kérdezte az első tiszttől.
Nem mutatta ki mennyire aggódott szerelme miatt. Tudta, hogy most nem gyengülhet el. Erősnek kell látszani, annak ellenére, hogy legszívesebben átadná a parancsnokságot, és elkísérné a nőt a gyengélkedőre. Azonban ezt nem tehette meg.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Hétfő, 2011-09-19, 16.07.44
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-09-23, 13.30.59 | Üzenet # 108
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Minimális károk a hármas szinten. Viszont a négyes szint fala léket kapott... - Jelenti gyorsan az egyik tiszt.
- Az orvosi egység már úton. - Szól egy nő hátulról.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-09-24, 15.29.07 | Üzenet # 109
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan Gonsailes kapitány megkapja a hajó helyzetének jelentését is, miszerint nem olyan súlyos a helyzet, de a négyes szint léket kapott a Gömbépítő hajó felrobbanásától.
- Zárják le biztonsági erőterekkel a négyes szintet, majd küldjenek kárelhárítókat a lék kiküszöbölésére - adta ki a parancsot a kapitány miközben még mindig Ruby mellett térdelt. Nem akart a nő mellől elmozdulni, amíg a hídon volt.
Hamarosan egy nő jelentette, hogy az orvosi egység is úton van.
- Köszönöm - hangzott a tömör válasz Jonathan-tól.
Gonsailes eközben azon gondolkozott, hogy vajon sérült e az idővonal, majd megszólalt:
- Amatersono hadnagy. Ellenőrizze az idő vonalat. Tutni akarom sérült e bármilyen szinten. Azonnal - adta ki az utasítást az időellenőrző konzolnál lévő tisztnek.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Vasárnap, 2011-09-25, 14.21.22 | Üzenet # 110
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Odafordulok a kapitányhoz majd rácsapok a melletem lévő panelra . Uram van is probléme azthiszem hogy néhány szinten az álcázás kikapcsolt pár másodpercre ha ez számít valamit uram.

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-12-10, 19.02.15 | Üzenet # 111
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány helyzet jelentést kért a hajó állapotáról és az ellenséges hajó helyzetéről, bár a káosz hatalmas volt a vörös riadó mellet azért letehet hallani a társaim beszédét. Sajnos mi is bekaptunk egy jó nagy lökés hullámot, de, Én meg oda rohantam a kapitányhoz
- Uram szerintem át kéne irányítani az energiát a lét fenntartó rendszerekre és a pajzsokra, mert szivárgások is lehetnek.

Mondtam a felettesemnek pánik közepette.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-04-15, 17.57.30 | Üzenet # 112
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
==
Visszatérés
==


Előtörténet:
Idő: 2800 December


A Rising kapitánya épp összekészülődött. Minden a legnagyobb rendben ment az utóbbi hónapokban, csak Mendelson admirális na meg az a bizonyos furcsa nevezetű szekció akadékoskodott egy párszor.
A hajó és legénysége épp a jól megérdemelt pihenéshez készülődött.
A legénység egyik fele már lent volt a föld bolygón, már csak a másik felére várakoztak. A kapitány a turbólift fele indult mikor valami azonban kibillentette a nyugalmából.
A hajó fala megrázkódott, és a hajtóművek maguktól indultak be. A kapitány vissza fele indult mikor a földre került egy nagyobb rázkódás miatt.
Fogalma sem volt arról hogy mi történhetett. A kárjelentések érkeztek, és arról is hamarosan hirt kapott hogy egy bizonyos tárgy az idő-örvényt magához szívja. A tárgy gömb alakú és a Rising az idő örvényen keresztül vonzódik hozzá. Ha nem tesznek hamarosan valamit a hajó megsemmisül.

Napokkal később azonban a Rising sodródása abba maradt és az űr " Delfic" nevű kiterjedésében kerültek, azonban 13 évvel később az időben.
Valakik azt akarták hogy a hajó ott legyen... De kik? Pillanatokkal később kis hajók kezdték el támadni a Risinget. Amilyen kicsik olyan erősek voltak.

A Rising egy hónappal később még mindíg támadás alatt volt és a hajtóművek javítás alatt voltak. A káros egyre súlyosabbá váltak, sok volt a sebesült is. Nem lehetett tudni hogy ennek mi lesz a vége.

A Rising kiderítette hogy a Gömb építők támadtak. A Multidimenzionális lények véglegesen át akartak jönni ebbe az univerzumban. A csatát ott kellett megvívni. Egyedül, elvágva a fronttól.

később....
Csend és sötétség.....

Történet:
2801 Április:

A kapitány a földön feküdt. Ájult volt, de életben. A hajó súlyosan megkárosdva sodródott az űrben, még mindig erős tűz alatt.... Hol lehetnek? Az utolsó emléke a férfinek az volt hogy beütötte a fejét és hogy elájult.
A hajtóműveket sikerült beindítani... De vajon hol kötöttek ki... A képernyőn egy űrbázis körvonalai rajzolódtak ki...


(( Sorrend::
Gonsailes- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2012-04-15, 18.17.11 | Üzenet # 113
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány a parancsnoki székben ült, és a Földre való transzportálás előtt még az utolsó munkálatok befejezését várta. Közben eszébe jutottak az elmúlt idők eseményei, és örömmel konstatálta, hogy egész nyugisan és békésen teltek a napok. Egyik szervezet sem zavarta túlságosan a hajó és legénysége életét, csak minimális mértékben akadtak fent a dolgokon. Mendelson admirális néha napján tett megjegyzéseket, de Jon mindig vette az akadályokat. Eközben jelentették, hogy minden készen áll a hajó elhagyására, így a kapitány felállt, és a kijárata felé indult. Azonban a Rising megrázkódott, majd újra, és hirtelen Jon a padlón találta magát. A hajtóművek beindultak, és a Rising az időörvényhez kapcsolódva egy másik helyre került. A Delfic szektorban kötött ki, 13 évvel később. Mikor megérkeztek kis hajók támadtak rájuk.
- Pajzsokat fel, viszonozzák, a tűzet – adta ki a parancsokat.
Még egy hónappal az érkezés után is támadás alatt volt a hajó. A károk hatalmasak voltak, rengeteg volt a sérült. Annyit sikerült kideríteniük, hogy a Gömbépítők támadtak rájuk, mert véglegesen át akarnak jönni ebbe az univerzumba.

Négy hónappal az érkezés után a hajtóműveket sikerült beindítaniuk, azonban Gonsailes kapitány beütötte a fejét, és eszméletét vesztve feküdt a híd padlóján. Mikor felébred még mindig támadás alatt álltak, és a képernyőn egy űrállomás sziluettje kezdet megjelenni.
- Azonnali jelentést. Hol vagyunk és mikor? – adta ki a parancsot miközben megpróbált felkelni, és beülni a székébe.
Ha rajta kívül más nem volt eszméleténél, akkor maga nézett utána a kérdéses dolgoknak.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Vasárnap, 2012-04-15, 18.57.23
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 17.57.29 | Üzenet # 114
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy fiatal zászlós Joy Jonson szólalt meg. Kisöpörte szőke haját a szeméből és közben beszélni kezdett. A tiszt nem látszódott sérülnek habár elég sápadt volt.
- Az idő 2801. - Mondtam félhangosan de tisztán érthetően, miközben a panelja kijelzői akadoztak, e miatt a színek olykor-olykor haloványabbá vagy erőteljesebbé váltak. - A Horizon hat csillagbázis mellett vagyunk... - A hajófal megremegett a nő mondata közben. - Még mindig támadnak minket. Ez nem lehet igaz.... Idáig követtek.... Uram.. egy hajót érzékelek... Csillagflotta konfiguráció... Uss Archer...


(( Sorrend::
Gonsailes - Szingularitás ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 18.45.56 | Üzenet # 115
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány Jonson zászlóst látta meg mozgolódni. A nőn látszódott a sápadtság, de amúgy nem tűnt sérültnek. Hamar megkapta a kérdéseire a választ, és örült a hallottaknak.
~ Lehetséges, hogy itthon vagyunk? ~ kérdezte magában.
- Jól van zászlós? - kérdezte. - Derítsen ki minél több információt. Én átveszem a kormányt - mondta, majd felállt székéből, és a kormány pulthoz sétált.
A hajó megremegett. Jonson jelentette, hogy még mindig támadás alatt állt a Rising. Ezen kívül az is kiderült, hogy a U.S.S. Archer közeledik feléjük. Gonsailes azonnal aktiválta a kommunikációs rendszert, ha még működött egyáltalán.
- Itt Jonathan Gonsailes kapitány. Azonosító: 5951349-SO31X. U.S.S. Archer-D kérem válaszoljanak. Azonnali segítségre van szükségünk. A hajó súlyos károkat szenvedett a legénység legtöbb tagja sérült. Kérem válaszoljanak - küldte az üzenetet. és reménykedett.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Hétfő, 2012-04-16, 18.47.05
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-04-18, 20.52.01 | Üzenet # 116
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kis szünet után vissza válasz érkezett, és egy fiatal szőke hajú nő arca jelent meg a főképernyőn.

"Itt Kirk kapitány az Archer csillaghajóról. "- Szólt csengő hangján, elég jól érthetően. - Csillagflotta azonosító 2215. Nagy örömmel érint hogy hallhatom a hangját! Ne aggódjon hamarosan oda érünk, és kihozzuk magukat a veszélyből! Észleltük azonban hogy kis hajók támadják magukat. Azonnal leszedjük azokat a kis gazfickókat magukról! Kirk kiszáll!" - Az adás lekapcsolt. Ekkor rengés billentette ki a Rising pályáját amit az épp összeomló idő örvény okozott.

A hajó nagy sebességgel sodródni kezdet pillanatok alatt a Horizon űrbázis felé, amihez túl közel voltak.
Ha nem tesz valaki valamit akkor akár bele is repülhettek volna egyenesen a bázisba.


(( Sorrend:: Gonsailes- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2012-04-18, 21.47.54 | Üzenet # 117
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány türelmesen hallgatta végig a néhány pillanattal később érkező üzenetet.
- Örülök, hogy látom Kirk kapitány. Kérem siessenek. Csoda, hogy még repülni tudunk és nem bírjuk sokáig. Gonsailes vége - küldte a válasz üzenetet.
- Jonson zászlós. Nézze át a rendszereket. Tudni akarom mi működik és mi nem - adta ki a parancsot.
Ekkor egy lökéshullám érkezett az összeomlani készülő időörvényből, amely a Horizon 6 csillagbázis felé térítette el a U.S.S. Risinget. Gonsailes kapitány azonnal a kormányhoz ült, és már próbálta is módosítani a pályát, hogy kikerülje az űrbázist.
~ Könyörgöm, sikerüljön ~ gondolta miközben mindent megtett, hogy balra kanyarodva elkerülje az állomást.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-04-19, 18.13.00 | Üzenet # 118
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Rising lassan, szinte tapinthatatlanul de kanyarodni kezdett. Ez sajnos még mindig nem lett volna elég ahhoz hogy a hajó ne a Horizon bázisba csapódjon miikor a bázis egy erős toló sugarat eresztett a Risingre.
A gond csak az volt hogy az Archer egy vonó sugarat engedett a hajóra ami egy másodperc alatt letért a pályáról és ellenkező irányba, az Archer irányába futott, egyfajta "frizbi" effekttel.

A Rising így elkerülte azt hogy becsapódhasson a csillagbázisba, de most az Archer felé suhant ami ugyanebben a pillanatban - a túlterhelődés következtében - kikapcsolta a vonsó sugarát és kitérő manőverbe kezdett. A két hajó nagyon közel, túl közel is került egymáshoz. E közben a kis hajók mind belecsapódtak a Horizon űrbázisba.

A hídon minden remegett és több panel is kiégett a hatalma sturbolencia következtében amikor fölsiketítő hanggal a Rising alja lesúrolta az Archer bal gondoláját. Mindez egy perc alatt történt, mégis a hídon lévő tisztek mind beleborzongtak.

Aztán a Rising sodródása megállt végre.

(( Sorrend::
Gonsailes - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2012-04-19, 18.51.08 | Üzenet # 119
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány mindent megtett, hogy eltérítse a hajót, de sajnos csak minimálisan tudott irányt változtatni. Hirtelen telibe kapta a Risinget a Horizon 6 tolósugara és az Archer vonósugara. A hajó hatalmasat rázkódott. Jonathan a pultba kapaszkodott, hogy ne essen ki a kormányosi székből. A két sugár találatára a Wells osztályú időhajó "frizbi" effektusú mozgásba kezdett, és egyenesen az Archer-D felé suhant. Ezúttal azonban jóval lassabb tempóban.
- Kapaszkodjon Jonson. Ez meredek lesz - szólt az egyetlen ébren lévő tisztjéhez, miközben erősen próbálta tartani magát a székben.
A U.S.S. Rising támadói a Horizon 6 űrállomásba csapódtak. Az időhajó pedig vészesen közeledett a kitérő manőverbe kezdő Archer felé. Jonathan lehunyt szemmel várta a becsapódást, azonban az nem következett be. Csupán éles, csikorgó hang hallatszott, ahogy a hajó alja letarolta az Archer bal hajtóműgondoláját. Mikor a U.S.S. Rising megállt, Gonsailes fellélegzett.
- Jól van zászlós - kérdezte a nőt, majd csatornát nyitott az Archer és a Horizon 6 felé.
- Itt a U.S.S. Rising. Megálltunk, élünk és a hajó még egyben van. Viszont se előre se hátra nem nagyon tudunk menni. Kérhetnénk egy esetleges vontatást. De előbb orvosi egységre és szerelő brigádra lenne szükségünk. A hajó legénységének a fele ugyanis a Földön volt mikor eltűntünk és a legtöbben eszméletlenek. Gonsailes kapitány vége - küldte az üzenetet a hajónak és az űrbázisnak.
Ezek után Jonathan körülnézett és látta, hogy jó néhány konzol túlterhelődött és kiégett.
- Lassan kezdem úgy érezni, hogy ennél rosszabb állapotban nem is lehetne a hajó, felrobbanás nélkül - jegyezte meg savanyú tekintettel.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Csütörtök, 2012-04-19, 18.52.27
 (HU)
 
Mozgató
Dátum: Szombat, 2012-04-21, 10.25.44 | Üzenet # 120
Mesélő-Háttér mozgató
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 328
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
(Pár mondatot kisem mondott a kapitány amikor újabb robbanások keletkeztek pont ott ahol épp a kapitányt volt,úgy tűnt reménytelen a helyzet a Horizon-6 csillagbázis messze volt de úgy tűnt az adó vevőjük elromolhatott a másik hajó az Archer-D pedig mozdulatlanná vált amikor egy újabb kis hajó lépett ki de ez már a szuptérből,úgy tűnt hogy ez a kis hajó hasonló volt ahoz amik becsapódtak az űrbázisba de úgy tűnt hogy ezek inkább csak pár pillanatig csak megálltak és nem támadtak inkább szerveződni látszódtak,e közben pedig a Rising maradék pót energiája vészesen csökkent de szerencsére a Horizon és a Archer-D időben megkaphatta a vész jelző adást.A Rising kapitányának maradt még dolga főleg abbl kifolyólag hogy hirtelen a biometrikus szűrő is bekapcsolt a hajón valószínüleg valamiféle életformák sugaraztak be a hajóra de szinte minden szinten üres volt a jelentés erről )


(( Sorrend::
Gonsailes - Szingu))


"Burn in hell"
"Ne csak nézz..olvass is!"
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2012-04-22, 12.07.13 | Üzenet # 121
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány újabb robbanásokra lett figyelmes, és felpattant a székből, mivel a robbanások a köelében voltak.
- Fenébe - morogta, majd a kapitányi konzolhoz sétált, és figyelni kezdte az adatokat.
A helyzet egyre kritikusabbá vált. A Horizon 6 is sérüléseket szenvedett és az Archer-D is mozdulatlanná vált. Ekkor újabb hajók jelentek meg. Ezek azonban nem az időn, hanem a szubtéren keresztül érkeztek a helyszínre és nagyon hasonlítottak a Rising támadóihoz. Egyenlőre nem támadtak, azonban úgy tűnt hamarosan végső csapást mérnek a hajókra és az űrállomásra. A biometrikus érzékelők hirtelen jelezték, hogy idegen életforma jutott a hajóra. Az energia pedig vészesen fogyó félben volt. A kapitány azonnal aktiválta a belső kommunikációs rendszert.
- Itt Gonsailes. Minden harcképes biztonsági tisztnek. Fegyverbe és kezdjék átfésülni a hajót. Biztosítsák a reaktort és a fontosabb helyiségeket. Hamarosan én is csatlakozom a kutató osztaghoz. Gonsailes vége - mondta a kommunikációs rendszeren keresztül, majd Jonson felé fordult.
- Zászló. Magáé a híd. Próbálja csökkenteni az energiafelhasználást. Én elmegyek vadászni - mondta, majd a konzolja alól kivette a phaiser pisztolyát, és elindult kifelé a hídról a folyosókra nyíló ajtón keresztül. Célja a fegyverraktár volt, hogy felszerelkezhessen.

//Folytatás: Fegyverraktár.//



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Vasárnap, 2012-04-22, 12.11.30
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-04-23, 11.06.10 | Üzenet # 122
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány mivel nem tudta használni a turbóliftet így kénytelen volt a létrákat igénybe venni. A zászlós enyhén szólva is kimerültnek látszódott de bólintott majd hosszasan követte a kapitány a tekintetével míg az ki nem ment a hídról.
- Vigyázzon magára uram. - Motyogta alig érthetően magában.


(( Gonsailes ; folytatása olvasható a Fegyver raktár topicba, kérlek várd meg amíg előbb én írok. ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2012-04-30, 15.38.15 | Üzenet # 123
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Rising > Folyosók; Turbóliftek.//

Jonathan Gonsailes kapitány sietős léptekkel haladt végig a folyosókon, majd néhány létra és jefferies cső segítségével kikötött a hídon. Miután belépett látta, hogy a hídon már nagyban folynak a munkálatok. A technikusok nekiláttak a hajó helyrepofozásának. Gonsailes a híd elején dolgozó Jonson mellé lépett.
- Menjen a szállására és aludjon. Amíg be nem dokkolunk a Horizon 6-ra. Ez parancs - mondta és tekintetében határozottság villant.
Így a nő egy köszönöm uram után felállt, és elhagyta a vezérlőhelyiséget. Jonathan a konzoljához lépett és aktiválta a belső kommunikációs rendszert.
- Figyelem. Itt Gonsailes kapitány. Nehéz út áll mögöttünk. Mindannyian fáradtak és sérültek vagyunk. Azonban ha ránézek önökre, olyan elszántságot, akaratot, és kitartást látok, mint még soha életemben. Önök a legjobb legénység akivel találkoztam. Az elmúlt hónapokban olyan helytállásról tettek tanúbizonyságot, amely a flotta legjobbjai közé emeli magukat. Remélem, hogy még sok éven át együtt dolgozhatok önökkel. Köszönöm, hogy kitartottak. Most pedig ideje helyreraknunk ezt a hajót. Tudom, hogy milyen helyzetben vannak, de kérem tartsanak még ki egy kicsit. Amint a Horizon 6 dokkjába értünk, mindannyian pihenőt kapnak. Köszönöm. Gonsailes vége - ezzel zárta a csatornát.
Jonathan Gonsailes ezek után elindult a hajón, hogy segítsen embereinek a javítási munkálatokban.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-04-30, 16.07.23 | Üzenet # 124
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A " Visszatérés" c. küldetés lezárva, kritika hamarosan olvasható aKritikák topicban.
Szabadjáték.

======================================

- Köszönöm uram. - Mondta a nő, majd elindult hogy végre pihenhessen egyet. Persze úgy volt vele hogy szívesen maradt volna még, hogy próbáljon segíteni de tudta hogyha továbbra is a hídon marad és a rendszerek felélesztésére szánja magát, lehet hogy össze esik...
Gonsailes kapitány, habár koszos volt, fáradt és talán sérült is azonban semmiképp sem pesszimista. A beszédre után mintha a legénység új szárnyakra kapott volna. akik csak tudtak mozgolódni kezdtek hogy menthessék ami menthető, annak reményében hogy be fognak dokkolni a bázisba.
Ekkor azonban pittyegni kezdett az egyik kommunikációs panel.
- Adás érkezik... A Monarchtól. - A Monarch a flotta egyik nagyobb hajója volt, egy Soveregin-X, és ők is az utolsó pillanatban érkező Csillagflotta utánpótlással érkeztek.
Mikor Gonsailes kapitány kiejtette, hogy "kapcsolják" egy középkorú fekete bőrű nő jelent meg a képernyőn.
- Itt a Monarch. - Szólt kellemes hangon. - Jól vannak kapitány? - Kérdezte. - Mi vagyunk önökhöz a legközelebb. Átküldenék egy csapatot akik segíthetnének az impulzus megjavításában.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2012-04-30, 16.16.41 | Üzenet # 125
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány látta, ahogy legénységét fellelkesíti a beszéd, és mintha új erőre kaptak volna munkaház láttak. Mindenki dolgozni kezdett aki csak tudott, és szépen lassan megkezdődtek a hajó rendszereinek kijavítási munkálatai. Jonathan mindenben segített a legénységének, amiben tudott. Ugyanúgy dolgozott, mint bárki a hajón. Amit kellett megtett, és elvégzett. Nem érdekelte, hogy piszkos lesz, vagy bármije fáj. Tette amit kellett. Hirtelen egy kommunikációs csatorna nyitási kérelem érkezett a Monarch nevű csillaghajóról.
- Üdvözlöm kapitány. Még itt vagyunk. A legénység legtöbb tagja sérült, halálos áldozat nincs. Elfogadjuk a segítséget. Ránk fér a támogatás. Várjuk önöket a hajón. Nekem a hídon kell maradnom, hogy segítsek az itteni munkálatokban. Az egyik tisztem elkíséri az embereit a hajtóműhöz. Gonsailes vége - mondta, majd az egyik biztonsági tiszthez lépett.
- Zászlós. Menjen a transzporter szobába, és kísérje az érkezőket az impulzus hajtóművekhez - adta ki a parancsot, majd az egyik sérült konzol mellé guggolt, és nekiállt kijavítani a károkat.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-04-30, 17.07.40 | Üzenet # 126
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igenis kapitány úr! - Szólt a tiszt majd elrohant fogadni a beérkezőket. Az adás lekapcsolt, és mindenki munkához láthatott: ami volt épp elég.
- Kapitány a belső kommunikációról fogok épp egy adást. - Szólt Hutchler zászlós. - A gyengélkedő... nem tudnak bejutni a törmelékektől, sok a sebesült ... - Folytatta majd a paneljára nézett. - Abban a részlegben dolgozott a legjobb barátom is...





A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2012-04-30, 17.13.15 | Üzenet # 127
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány egy biccentéssel nyugtázta a biztonsági tiszt válaszát, és visszafordult a sérült konzol irányába. Keze gyorsan, de precízen járt a szerkezet alkatrészei között. Hirtelen Hutchler zászlós jelezte, hogy a gyengélkedő kér segítséget az egyik részlegbe történő behatoláshoz. Mellékelte azt az információt is, hogy az egyik barátja is ott dolgozott.
- Odamegyünk, és én magam hozom ki a barátját. Jöjjön - mondta határozottan a kapitány, és már indult is a folyosók felé, hogy a részleghez jusson, de előtte még megnézte hová kell mennie, majd ezután kezdte meg az utat a célig.

//Folytatás: Folyosók; Turbóliftek.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2012-05-01, 08.34.47 | Üzenet # 128
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
kapitány parancsára felkészültem és vártam az utasításokat, közben probáltam felmérni a hajón keletkező károkat.

 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2012-05-03, 19.43.04 | Üzenet # 129
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Rising > Folyosók; Turbóliftek.//

A folyosókon haladva Jonathan Gonsailes kapitány büszkén nézett végig a legénységén. Aki kérdezte, annak mindenkinek azt mondta, hogy hamarosan dokkolunk, és ezzel tudta, hogy elmondta a lényeget. A Parancsnoki Hidat még mindig nem lehetett megközelíteni turbólifttel, így a folyosókon ment. Szerencsére az oda vezető útról már elvitték a törmeléket, így nem kellett sem létrát, se jefferies csövet használnia. Mikor belépett körülnézett.
- Hölgyeim és uraim. Több mint négy hónap után, végre újra itthon vagyunk - mondta, majd a kormányoshoz fordult.
- E'saris hadnagy. Kérjen dokkolási engedélyt a Horizon 6-tól, majd dokkoljon az állomáson - adta ki a parancsot a fél vulcáni férfinak.
Ezek után a pultjához sétált, és a belső kommunikációs rendszert aktivált.
- Figyelem. Itt Gonsailes kapitány. Amint bedokkoltunk a legénység minden tagja kimenőt kap. Az utolsó munkáikat fejezzék be és utána 24 órán keresztül nincsenek szolgálatban. Jó pihenést. Gonsailes vége - ezzel zárta a csatornát.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-05-03, 19.43.26 | Üzenet # 130
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
==
" Változások"
==


Jonathan Gonsailes kapitány a hídra érve jobb kedvű tisztekre bukkant, valamint azt hogy működő képes már az elülső képernyő is. A Horizon hat űrbázis csodásan rajzolódott ki a szeme előtt.
Tudta, hamarosan minden olyan lesz mint régen. A beszédére többen tapsolni kezdtek majd elmosolyodtak.
- A Horizon hat a dokkolási engedélyt megadta. - Jelentette a férfi. - 5 perc és bedokkolunk.
- Dokkolás folyamatban. - Szólt a kormányos.


( Gonsailes- Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2012-05-03, 20.14.04 | Üzenet # 131
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány a hídra érve látta, hogy a legénység sokkal jobb kedvvel fogadta. E mellett az elülső képernyő is újra működőképes volt, így láthatták a Horizon 6 űrállomást. A beszédre a legénység tapsolni kezdett és mosolyogni, mire a kapitány arcára is mosoly ült ki. E'saris hadnagy jelentette, hogy dokkolhatnak, és öt perc múlva bedokkolnak. Hamarosan újabb jelentés érkezett miszerint a dokkolási műveleteket megkezdték.
- Folytassák. Én addig helyreteszem magam. E'saris hadnagy. Magáé a híd - mondta és elindult a körlete felé.

A körletébe érve gyorsan lezuhanyzott, majd tiszta egyenruhát vett fel. Jól esett neki a frissítő zuhany és a tiszta öltözék. Napok óta keményen dolgoztak, és szinte alig-alig volt idejük bármire is.
~ E hajó a kitartásunk nélkül most nem lehetne itt. Mindenhova ilyen flottatisztek kellenének ~ gondolta a kapitány öltözködés közben.
Hirtelen kezébe akadt a gyűrűs doboz, amelyet már jó ideje magánál hordott, de csak mostanra döntötte el mit tegyen. Zsebre rakta, majd frissen és tisztán visszatért a hídra.

Ha a dokkolási műveletek befejeződtek, akkor a hídon maradt legénységre nézett.
- Amint végeztek önök is menjenek a Horizon 6 -ra. Parancsot adok a pihenésre - mondta, majd a híd közepére sétált.
~ Ez egy kitűnő hajó. Rengeteg megpróbáltatáson ment keresztül, de még mindig kitartott, és nem hagyta cserben a legénységet. Remek űrhajó ~ gondolta a kapitány, majd várta, hogy a legénység tagjai közül mindenki elhagyja a hajót.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 18.20.57 | Üzenet # 132
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igen is uram.
- Köszönjük uram. - Szólalt meg egyik-másik tiszt a paneloknál akik épp végeztek, majd kimentek. Bár ilyenből még kevés volt eleinte, mivel volt éppen elég munkája mindenkinek.
Ekkor nyitódott a turbólift ajtaja és T'sital hadnagy lépett be rajta. A Vulkáni nő gondosan kontyba tett fekete haja most össze volt borzolva, és arca koszos is volt. Egy adathordozót szorongatott a kezében, majd lassan odalépet a Rising fáradt ám már felfrissült kapitánya elé.
- Uram, a jelentés arról hogy eddig milyen rendszereket sikerült felélesztenünk. - Szót a nő, majd átadta a jelentést és kisimította a szemébe lógó hajszálakat.
- A szerkezeti integrítás nem mindenhol stabil. - Vallotta be lassan. - És olykor a vész erőterek energia ellátásával is baj van. Javaslom hogy a Horizont űrbázison mutassa meg majd ezt a jelentést a műszaki tiszteknek. Ott rendszerű ütemben tudják javasolni a poblémát. - Fejezte be, majd hátra tette a kezeit, kihúzta magát és hang nélkül fürkészte a férfi arcát.


( Gonsailes- Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 18.35.55 | Üzenet # 133
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány ránézett a távozó tisztekre. Miután mindenki elhagyta a helyiséget körülnézett. Jó volt úgy állni a hajó közepén, hogy nem érte minden percben több tucat találat a hajót. Boldog volt, hogy hazatértek, és hogy végre, ha kis időre is, de biztonságban van a legénysége. Hirtelen T'sital hadnagy lépett a hídra, és tett jelentést, arról, hogy milyen rendszereket hoztak helyre, és mik várnak még javításokra. Az adathordozót átvéve Jony megszólalt.
- Nagyon köszönjük a segítségüket. A legénység 24 órás kimenőt kapott. Sokan négy hónapja alig aludtak, velem együtt. Rájuk fér már a pihenés. De nagyon. Az adathordozót átadom a Horizon 6 tisztjeinek és ellátom őket információkkal. Innentől ők átveszik. Nagyon köszönjük a segítségüket, rengeteget tettek a hajó újra munkába állításáért. Köszönöm. Leléphet - mondta, majd az adathordozót átfutotta, és a konzoljához lépve aktiválta a kommunikációs rendszert a Monarch felé. Ha a csatorna megnyílt megszólalt:
- Itt Jonathan Gonsailes kapitány. A kapitánnyal szeretnék beszélni - mondta.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 19.02.51 | Üzenet # 134
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Még itt maradnánk egy kis ideig, ha nem bánja uram. - Mondta a Vulkáni majd tisztelgett és lelépett.

Egy pillanat múlva egy sötét bőrű nő arca jelent meg a főképernyőn. Szemei szinte felcsillantak mikor megpillantották a Rising kapitányát.
- Itt Mercedes Narcella kapitány a Monarch csillaghajóról. - Mutatkozott be kedvesen majd folytatta. - Sajnálom hogy nem tudtam bemutatkozni eddig, de most megtettem. - Vallotta be. - Hogy van a hajújuk állapota? - Kérdezte érdeklődve. - Sikerült felsugaraznunk az embereiket a gyengélkedőről. Jól vannak, stabilak.


( Jon - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 19.18.19 | Üzenet # 135
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány biccentett T'sital felé.
- Maradjon ameddig szeretne - mondta, majd a kifelé haladó vulcani nőt követte a tekintetével.
A kapcsolat létrejöttekor egy sötét bőrű nő arca jelent meg a képernyőn. Mikor bemutatkozott elmondta, hogy sajnálja, hogy eddig nem tette meg.
- Üdvözlöm, Narcella kapitány. Ne szabadkozzon. Szorított minket az idő, és dolgunk volt. Ráért az a bemutatkozás - mondta mosolyogva.
A kapitány kérdéseire kicsit elkomorodott, de legénysége jóléte újra felvidította.
- Örülök, hogy jól vannak. Nélkülük nem lehetnénk most itt. Ami a hajó állapotát illeti. Súlyosak a károk. Négy hónapig folyamatosan lőttek minket. A rendszerek legtöbbje működésképtelen. A fegyverrendszerek és védelmi rendszerek inaktívak. A hajtóműveket az ön embereivel most hoztuk helyre. De a görbületi hajtómű még mindig használhatatlan. A szerkezeti integritás sem tökéletes. Jóformán kész csoda, hogy a hajó nem esett szét az időörvényben való utazástól - magyarázta.
- Sokáig elfognak tartani a javítások, de ahogy tudunk dolgozunk. Minél előbb szolgálatba akarom állítani a hajót. A Gömbépítők nem fognak sokáig nyugton maradni. Szükség lesz a Rising-re. Talán jobban mint valaha - fejezte be a magyarázatot.
- Önöknél mi a helyzet, kapitány? Minden rendben? - kérdezte.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szombat, 2012-05-05, 19.19.39
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 19.40.40 | Üzenet # 136
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A nő bólintott ahogyan a Rising kapitányát hallgatta. Figyelmes tekintete azonban egy pillanatra elsötétedett ahogy a Gömbépítőkre terelődött a téma.
- Nálunk minden a legnagyobb rendben van, természetesen. - Vallotta be. - Azonban nagyon aggasztják főtiszti kart a Gömbépítők. - Sóhajtott fel. - Nem tudja hogy miért támadtak magukra? Minden ok és jel nélkül tették? - Kérdezte. - Mostanában egyre több ellenséget szerez a Föderáció. Ha így haladunk... a fél galaxissal fogunk szeme nézni...


( Jon - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 20.08.06 | Üzenet # 137
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány látta a nő tekintetében az átsuhanó sötétséget. Tudta, hogy a Gömbépítők jelenléte és akciói neki se tetszenek és aggasztják őt is.
- Örülök, hogy ott minden rendben - mondta. - Ami a Gömbépítőket illeti. Már régen tudjuk mi a szándékaik. Már Jonathan Archer idején szövögették terveiket. A Gömbépítők nem e dimenzió lényei. Át akarnak lépni a mi dimenziónkba. Teljes mértékben. Azonban nagyon jól ismerik az időt is. Nem tudom mennyire ismeri a XXII. századi történelmet, de gondolom tudja, hogy a Gömbépítők el akarták pusztítani a Földet, hogy a Föderáció ne jöhessen létre. A részleteket nem áll módomban elmondani. A lényeg, hogy az egyik legveszélyesebb ellenségünket találjuk a személyükben - mondta.
Gondolatban végigpörgette magában a jövőbeli csata információit. Tudta, hogy mi lesz egyszer, ha sikerrel jár a Föderáció, de ha Gömbépítők sikeresen avatkoznak be, akkor a Föderációnak vége.
- Nehéz idők várnak ránk. De a Föderáció sok mindenen ment már át. És bár fogynak a szövetségeseink, és ellenségeink száma nő. Még mindig vannak kik kitartanak mellettünk, akik nem hagynak cserben minket - mondta.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-05-07, 17.44.31 | Üzenet # 138
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igen. - Biccentett a Monarch kapitánya. - De sokat kell még dolgoznunk a stabil diplomáciai kapcsolatok érdekében. Ha most nem tudunk összefogni Jonathan akkor úgy érzem soha sem. - Vallotta be a gondolatait majd egy pillanatnyi gondolkodás után folytatta is. - Nos, hamarosan úgy is találkozni fogunk remélhetőleg. Most jött a hír hogy bedokkolhatunk a Horizon bázishoz. Arról hallott hogy Mendelson és Hutchinson admirálisok is úton vannak? - Pillanatnyi szünet után hozzá tette.- Nem gondolja hogy van ebben nem is tudom... valami furcsa..? De lehet csak túlspekulálom a dolgot persze... Minden esetre biztosan találkozni fogunk. Narcella kiszáll. - Az adás lekapcsolt.

( Jon- Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2012-05-07, 18.42.39 | Üzenet # 139
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes hallgatta Narcella kapitány szavait, majd válaszolt.
- Nem lesz könnyű, ez tény. De ahogy már sok mindent megoldottunk, ezt is meg kell valahogy. A Föderáció sorsa múlik rajta - mondta. - Akkor találkozunk a bázison. Az admirálisok érkezéséről eddig még nem tudtam. Kíváncsi lennék miért jönnek. Ami azt illeti szerintem is furcsa a dolog. Kíváncsi vagyok mit akarnak itt. Még találkozunk. Gonsailes vége - mondta mielőtt a kapcsolat megszakadt.
Ezek után a kapitány elhagyta a már kiürült hidat, és elindult a dokkolózsilip felé.

//Folytatás: U.S.S. Rising > Dokkolózsilipek.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-06-01, 15.36.27 | Üzenet # 140
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Blokád"
Időpont: Négy nappal az indulás előtt.

Chris Oviedo a Rising hídján volt. Négy nap szolgált ahhoz hogy a hajó beálljon a Horizon hat mellett állomásozó Betha zászlóajjba.
Mivel a Rising vissza lett hívva Az Utópia planticiára, ezért az ő feladata volt hogy a Horizonhoz navigálja a hajót míg Gonsailes kapitány a Xindusra megy tárgyalni a Xindikkel.

A hídon csend volt. A főképernyőn a Uss Respect kapitányi jacht váltott teret.
- Elindultak uram.- Szólt komoran a kormányos.- Parancs?

( Chris - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szombat, 2012-06-02, 08.41.22 | Üzenet # 141
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Négy nap egy kínszenvedés volt hogy megszokjam hogy csak egy elsőtiszt vagyok..nem éreztem magam jobban még úgysem hogy reggel egész nap csak bort kávéval kevertem.. itt vagyok ezen az időhajón és nem mehetek vissza többet a sajátomra..mérgelődtem magamba mi közben végig sétáltam a hajó folyosóján ,mi után kiléptem a kabinomból.....persze úgy kellet viselkednem mint egy búskomor tiszt..de nem tudtam az lenni mivel hajómat elvették és én itt maradtam ..nem volt más választásom hiszen nem volt itt Des..akihez tudtam volna fordulni.. a volt tisztem pedig kifigurázott még a bázison..lehet azt kezdtem hinni hogy velem van a gond..pedig mindent megtettem az érdekében hogy kapitány legyek világ életembe..megjártam a Klingon háborút.....amikor először hadba álltunk a Klingonokkal és az Enterprise-F kellet védenie megannyi embert a pusztulástól..gondolkoztam..gondolkoztam..sarkon fordultam és befordultam járás közben a hajó hídja felé..nem igazán voltam még a hídon ahhoz hogy több időt eltudjak tölteni ott..annyira a legénységet sem ismertem..de nekem nem is kellet ..hiszen csak egy másodlagos ember voltam..beléptem..körbenéztem..és helyet foglaltam kedvtelenül..
Maradjanak pályán..várjon tizenöt percet aztán indítsa be a térhajtóműveket és induljon a "Horizonhoz".
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 15.49.16 | Üzenet # 142
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igenis uram! - Szólt a fiatal tiszt. - Koordináták betáplálva! Máris indulunk. - A Uss Rising először lassan, megindult, majd hirtelen teret váltott.
- Várható érkezési idő egy nap múlva. - Hátra fordult, majd hátra simította szőke haját aztán egy pillanatra várta a további parancsokat, de nem érkezett semmi sem, így inkább vissza fordult a képernyő felé.

Az aznapi nap más nem is történt.. Épp éjfélt írtak, és Oviedo parancsnok csak benézett a hídra ahol már javában az esti műszak dúlt mikor adás érkezett.
- Parancsnok adás érkezik! - Szólt Larexell zászlós a kommunikációs paneltől. Másodpercekkel később Mendelson admirális arca jelent meg.
- Szép napot parancsnok. - Szólt rekedtesen az öreg. - Mivel értesültem róla hogy a kapitánya jelenleg is a Xindus felé tart hogy segítséget szerezhessen a Betha flottának, ezért úgy döntöttem hogy kicsit megkönnyítem a dolgukat... nézze tudom hogy csak néhány nap áll a rendelkezésükre, és valljuk meg jól jönne az a segítség amit a Xindik nyújthatnak. Nem gondolja? Nah én nagyon is... Ezért parancsba adom hogy induljanak a legközelebbi rendszerbe, ami a legközelebb van a Xindushoz, a P'jem bolygóhoz. Ott álljanak meg és várják be a Respectet és a Xindi flottát. Tudja hogy ez komoly dolog fiam, és nagyon fontos.. ember életek forognak kockán...
Mendelson kiszáll.


( Chris - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2012-06-06, 20.42.40 | Üzenet # 143
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lekapcsolt az adás én pedig fel álltam az nyomban a székemből..Halloták az admirálist! indulás teljes fokozat maximális sebesség irány a P'jem bolygó teljes meghajtás !. Mindenki gyorsan elkezdte tenni a dolgát nem hiába az Admirális parancsait kellet követniük ha nem is bíztak meg bennem benne meg kellet hiszen ő volt a felettese mindenkinek és minden parancs felülbírálója.El is indultunk maximális fokozaton egyből a kijelölt koordinátákhoz én pedig vissza ültem a székemben..ami nem is volt igazából az enyém..de valahogy hiányzott a kapitányi székem ...nem csak az...

Az üzenetet módosította Chris - Szerda, 2012-06-06, 20.43.14
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-06-12, 15.20.57 | Üzenet # 144
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Teljes meghajtás, cél koordináták a P'jem. - Érkeztek a jelentési adatok, majd a Uss Rising megfordult, a 2245-ös koordináták felé és teljes meghajtással elindult a Vulkán-Andóriai P'jem szektorba.
- Egy nap és ott leszünk. - Sóhajtott fel Jerkins segédtiszt majd előre nézett a főképernyőre. - Egy nap és pár óra...

A Uss Rising egy napja zökkenéstelenül, telt azonban munkával teli. A tisztek köze annyit dolgoztak egy nap alatt mint egy hét leforgása alatt: teljes diagnosztikákat, stratégiákon, védelmi mechanizmusokon gondolkodtak.

12:00:

A Uss Rising hídja csendes, mégis emberekkel teli volt.
Oviedo parancsnok nyugodtan ült le a székébe, majd megigazította magán az egyenruhát. Tudta hogy bármelyik pillanatban megérkezhetnek.
- Kiléptünk a szubtérből. - Érkezett az első jelentés Jenkinstől.
- A P'jem a főképernyőn. Egyenlőre senki sincs itt... - Jegyezte meg hidegen a kommunikációnál álló fiatal sötét bőrű nő.

( Chris - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2012-06-13, 11.02.45 | Üzenet # 145
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Odaértünk sikeresen a koordinátákhoz..12:00 óra körül lehetett az idő is..nem hogy egy lélek hanem egy hajó sem volt a körletben úgy tűnt hogy talán mégis csak a bázisra kellet volna mennünk előbb..mondogattam magamban ...fel álltam a székből..ami nem is az enyém volt.. meg igazítottam az egyenruhám roszabbik felét és rá néztem Jenkisre..-Jól van..akkor álljanak készen lehet meglepetést fogunk kapni..csak nyugodtan készülődjenek még ráérünk..mondogattam magam elé..
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-06-14, 18.18.09 | Üzenet # 146
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Pillanatokkal később a Uss Respect és az őket követő 23 Xindi hajó kilépett nem messze a Uss Rising-től. A főképernyőn tisztán kivehetően látszódtak a rovar- és főemlős hajók: a Xindi rovarok voltak többségben.
- Uram kommunikációs adás érkezik a Xindi flottától. - mondta Jenkins. - A főképernyőre teszem.
- Itt Beha'tran a Xindi flotta egyik vezetője. - Mutatkozott be az idős Xindi főemlős. - A víziek hamarosan érkeznek csillagflotta hajó. A kapitányát követjük. Készüljenek fel, mert hamarosan indulunk. Beha'tran kiszáll. - Az adás lekapcsolt.

Ekkor érkezett be a hídra Alison is.
A fiatal hadnagy jelenteni készült, hogy a gyengélkedőn minden rendben van.

( Chris - Alison - Chris - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szombat, 2012-06-16, 13.40.17 | Üzenet # 147
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Várakozni tudtam csak ,persze tudtam hogy közben a flotta valószínüleg eddigre már vagy csatában van vagy majdnem csatában van. Nekünk is ott lett volna a helyünk a U.S.S. Rising elég jól felfegyverzett hajó és jó pajzs és burkolata is volt egy ilyen bevetésre,ott lett volna a helyünk nem pedig várakozni......tisztában voltam vele hogy ez a parancs és ezt kell tennem és várakozni a Xindikre hogy legyen egy kis háttértámogatás..de ...nem szerettem ha a hátam mögött közben percenként talán egy-egy bátor tiszt hullik el a csatában....persze számítottak ránk és így volt helyes amit tettünk...de most ott lenne a helyünk..várakozásom viszont nem tartott sokáig máris a Xindi flotta vezetője kapcsolt egy adást hogy mindjárt indulunk és hogy készüljünk..nem kellet kétszer mondanom megismételve a Xindi flotta vezetőjét rögtön mindenki készültségbe rántotta magát.Ültem a székben...gondolkozni nem igazán tudtam mert csak az járt a fejembe hogy ne legyen gond a parancs teljesítsébe...nem akartam parancsnok alá sűlyedni rangban...arra kaptam fel a fejem hogy egy nő lépett be a hídra és épp jelenteni készül..bólintottam hogy tegye azt és vártam a jelentést..
 (HU)
 
AlisonBrundser
Dátum: Szombat, 2012-06-16, 15.46.30 | Üzenet # 148
Uss Rising főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptem és kicsit idegesen is remegni kezdett a kezem.
Rossz szokásom volt, ezért abbahagytam és Oviedo parancsnok mellé léptem. A képernyőn ekkor rajzolódtak ki a xindi flotta tagjai, élükön a kapitányi jakcht.
- Öhm csak annyit akartam mondani hogy a gyengélkedő orvosi rendszerei, bioágy, meg minden száz százalékosan működnek.. uram.. - Mondtam, aztán nem tudom miért tisztelegtem egyet a férfinak, sarkon fordultam és készülődtem is kimenni mert már akkor éreztem hogy még bizony rendsen rendbe kell szednem magamat ha továbbra is itt akarok maradni mert amit művelek az nagyon béna.




" I'm a doctor not a engineering!"
 (HU)
 
Chris
Dátum: Hétfő, 2012-06-18, 12.25.12 | Üzenet # 149
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépett a főorvos Alison Brundser a hídra már szinte tapintható volt a feszültsége ezért inkább csak végig hallgattam majd ahogy kifújta magát a nő vártam hogy jelentsem még valami fontosat de úgy tűnt hogy teljesen jól le jelentett mindent ami szükséges volt majd elindult vissza valószínüsíthetően vissza a orvosiba ,ahogy közeledett már láthatóan is a Respect ,szép volt kapitány szerzett egy kis támogatást..mondtam magamban mi közben vártam hogy a további információkról értesítsen de jobb láttam kapcsolni egy adást neki..ahogy a parancsomra megtette a kommunikációs főtiszt elkedzetm beszélni..-Jó látni magát uram..a Rising várja a további parancsokat..ha van bármi kérése nyugodtan kérje uram..minden rendszer maximálisan üzemel és most jelentette a főorvos is hogy készen áll a gyengélkedő is.Maguknál mi a helyzet?
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-06-26, 18.57.07 | Üzenet # 150
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Itt Gonsailes. A tárgyalások, mint láthatja sikeresek voltak." - Érkezett a válasz szinte azonnal is az intercommon keresztül. - " A Xindi Birodalom támogat minket." - Mondta a kapitány. - " Hamarosan új tagokkal bővül a legénység. A több hónapos távollét miatt áthelyezett legénység megüresedett helyét Xindi tisztek fogják átvenni." - Folytatta. - " De mindent elmondok amint a hídra értem. Álljanak készen az indulásra. A további hajók bármikor megérkezhetnek. Gonsailes vége" - Az intercomm adás azonnal szétkapcsolt.

Nem sokkal eme cselekmények után a Rising főgépésze jelent meg a hídon, majd a kapitány és a kommunikációs főtiszt is egy Xindi főemlőssel.
- Whanar vagyok, üdvözlöm önt parancsnok.- Szólt a férfi Oviedo parancsnokhoz. - Nagyon örülök hogy itt lehetek. - Tette hozzá.
- Kapitány az intercommban átépítést említett. - Mondta érdeklődve a főgépész mikor Gonsailes mellé lépett. - Kifejtené kérem?


( Gonsailes - Ruby - Chris - Alisha - Gonsailes - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Beloiannisz » Parancsnoki Híd (A Híd.)
Keresés: