Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S Atlantis » Parancsnoki híd
Parancsnoki híd
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 20.09.33 | Üzenet # 1
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Innen lehet irányítani a hajót

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2013-06-22, 14.53.21 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"A tűz hónapja" 
Hajó: Uss Atlantis  Idő: 2802 Augusztus  Nem sokkal indulása előtt az Atlanist a Romulán semleges zónába irányították ugyanis a Uss zeneker bányászhajó ismeretlen okokból letért a pályáról, és segély kérő adást adott le...  A flotta az Atlantiszt küldte hogy nézzen utána a dolognak, akik nem tudhatták hogy mi fog rájuk várni.  A hídon egyenlőre csend honolt hisz nem tudhatták hogy mikor érkeznek oda biztosan, vagy hogy mennyien fogják őket várni.. így a percek, pillanatok csendesen teltek. Ezt a csendet egyedül a kapitány lassú lépteinek zaja törte meg néha-néha.. Aztán egy pillanattal később a hajó hirtelen mintha kitört volna ezer csillag fény eközül.. kilépett a szubtérből.. És a rá leselkedő madarak ekkor kérdések nélkül eresztettek sortüzet rá.  (Shepard - Belmore - Shepard - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2013-06-24, 23.41.48 | Üzenet # 3
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már épen izgatott voltam hogy az Atlantisz is felfedezheti az ismeretlent. De indulás előtt parancsba kaptuk hogy menjünk a Romulán semleges zónába.
Mert ugyan is az egyik bányászhajónk a Uss Zeneker valamilyen oknál fogva letért az útvonaláról És segélykérést küldött és mi kaptuk meg azt a feladatot hogy Nézzük a Zeneker körmére.
Mondanom sem kell hogy mennyire Boldog voltam hogy  Pont a Romulánokhoz kell vinnem az alig lefestet hajót.
Persze nem aggódtam mert most jobbak a pajzsok és a fegyverek mint az előzőn. De nem szeretnék belerohanni egy Armadába attól függetlenül.
Amíg vártam hogy a Subtérből kilépjünk. elkezdtem mászkálni ide oda és nézegetem a Műszer falakat és konzolokat Alig néhány perc múlva Végre megérkeztünk a megadott koordinátákra. De mint ha tudták volna.
Mint ha Jövök mert A kedves barátaim lesben álltak és elkezdtek Sunyiba megtámadni a hajót.
Mire észbe kaptam meg remegett  a hajó.
És kiadtam a parancsot

- Pajzsot Fel és Viszonozzák a tüzet!

~ Én is szeretlek titeket!

Morgolódtam magamba majd gyorsan elfoglaltam a kapitányi széket majd elkezdtem gondolkodni hogyan kéne meg semmisíteni az ellenséges hajókat.




Az üzenetet módosította Shepard - Hétfő, 2013-06-24, 23.43.14
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2013-07-03, 21.40.08 | Üzenet # 4
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem repestem az örömtől amikor a kapitány a tárgyalóba hivatta a főtiszti kart, és ott közölte hogy mi lesz a feladatunk. 
Mikor kimentünk onnan a folyosóra, a híd felé menet megfogtam Jack karját:
- Figyelj.. a Romulánok lehet csapdába csalnak minket.. légy óvatos. - Tanácsoltam neki, majd szavak nélkül követtem a férfit a hídra. 
Mikor felértem felhúztam az egyenruhám úját és a posztomhoz siettem. Leültem a panelem elé, és a fülembe tettem a kommunikációs eszközt... 
Jack-re néztem, majd figyeltem hogy mit csinált: de amíg oda nem értünk csak idegesen fel-le sétálgatott... 
- Nyugodj meg.. ezzel nem érsz el, semmit. - Szóltam oda neki, de mondanom sem kell hogy nem hallgatott rám.. csak folytatta. 
Sóhajtottam, majd figyeltem a szuptér kommunikációt hátha a nyomára akadok annak a bányászhajónak vagy esetleg valamilyen Romulán hajónak... de csend volt. Egyenlőre.
majd hirtelen megérkeztünk, és a Romulánok kérdés nélkül nyitottak ránk tüzet.. A kapitányom pedig nem a diplomáciát választotta hanem szintén kérdés nélkül viszonyozta a tüzet. 
- Lehet előbb beszélnünk kellett volna velük.. pajzsok még kitartanak. - Jelentettem gyorsan.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2013-07-04, 18.27.54 | Üzenet # 5
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Örömmel hallottam hogy a hajónk védelme erős. remélem a fegyverzet is mert a Romulánok nagyon Munkálkodtak  a hajó elpusztításán. Kicsit felbosszantott Milyen jogon támadnak egy Föderációs hajóra. és ezek vártak ránk valaki beárult minket mert ez hitetetlen hogy pont ott várnak ahova ép tartunk. hallottam hogy Ruby és beszél hozzám.
majd rá néztem.

-  Meg sem érkeztünk de már egyből támadással fogadnak.  Szerintem jogomban áll megvédeni magunkat vagy tévedek? Én sem akartam egyből lövöldözni de.. Nem hagyom ennyibe a dolgot. Válaszoltam Rubynak.

Majd Kiadtam a parancsot.

- Célozzák be a hajókat és Torpedókat nekik. lehetőleg ne pusztítsuk el Őket csak ilyeszük rájuk.




Az üzenetet módosította Shepard - Csütörtök, 2013-07-04, 18.34.52
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-07-14, 16.30.44 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Romulánok csak kérdés nélkül támadtak tovább... talán lehet tényleg hívni kellett volna őket..
A folyamatos tüzelésnek hála az Atlantis bal oldali pajzsa 30 százalékosra csökkent, viszont a kisebb hajók sikeresen megsemmisültek...
A két norexian azonban tartotta magát és folyamatosan tüzeltek kitérő manőverekkel amik nem könnyítették meg a helyzetet.. tekintve azonban hogy már csak ez a két hajó maradt a kapitánynak talán megkönnyebbült a dolga... talán..
Ám a hirtelen jött reménykedés közben előbukkant még egy Schimitar romboló is.
A helyzet kezdett bizarrá válni... és az események gyorsulni. A kapitánynak gyors parancsot kellett hoznia ha nem akartak pórul járni.

( Shepard - Belmore - Shepard - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2013-07-17, 21.06.03 | Üzenet # 7
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A harc elsőre kedvezőnek tűnt. mert a 2 kisebb Ellenséges hajót könnyedén Likvidáltuk.
De azonban ahogy érkeztek az információk a hajó állapotáról. az már kicsit aggasztó volt.
Mert ugyan is  a hajó bal oldali védelme 30%-ra zuhant. a Másik 2 nagyobb hajójuk jól bírta a harcot. bár ahogy én láttam talán még nyerhetünk. Vagyis Úgy láttam addig a pillanatig amíg egy Schimitar romboló is becsatlakozott. Nagyon Megijedtem mert ha egyből ott kezd el bombázni ahogy gyenge a védelem akkor Végünk. így hát hirtelen elkiabáltam magam.

- Ennyi belépünk a  Görbületbe a csatának vége!.

Majd oda szóltam Belmorenak.

- taktikai vissza vonulás amíg nem tudunk meg többet...

Mondtam neki lehangolva mert nem szeretem feladni a dolgokat de ez a Schimitar hajó Pont rosszkor jött. A parancsnokok valamit nem mondtak el nekem én úgy érzem. majd
Komolyan kezdek haragudni ezekre a Romulánokra. Nem elég hogy csapdát állítanak de még csalnak is.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2013-07-17, 21.07.47
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2013-07-22, 17.54.26 | Üzenet # 8
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kezdtem úgy érezni magamat mint egy átkozott nagy ringlispírben. 
Már megszoktam valamennyire a háborús helyzeteket az előző szolgálati helyeimen, de ez mind közül talán az egyik legveszélyesebb űrcsatám lehetett. 
Csak bámulni tudtam ahogy Jack ide-oda sétál miközben folyamatosan hol a képernyőt nézi hol gondolataiban elmélyülve próbál talán új stratégiát kieszelni. 
Nem tudtam biztosan. Átkozott egy helyzet volt, és egy pillanatra már azt lehetett hinni hogy talán mi kerültünk fölényben de.. ekkor előbukkant egy Schimitar.
Annyi biztos volt hogy nagy ellenség egy ilyen hajó, kiváltképp hogy képes láthatatlanná is válni, de nem tartottam lehetetlennek a likvidálását. 
Jack azonban másképp látta, és nekem szavam sem volt az ellen amit mondott: hogy vonuljunk vissza.
Biccentettem, majd közöltem a flottával a tényleges parancsot.. és hagytam az eseményeket a maga medrében tovább vonulni. 
Majd csak lesz valami..



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2013-07-27, 21.45.52 | Üzenet # 9
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben Ültem a székben és vártam hogy végre elmenjünk innen Közben jobban szemügyre vettem az ellenséges Schimitár hajót. és nagyon kíváncsi voltam hogy ebből hányat csináltak eddig ha Kiderül hogy ebből több tucat van akkor az hatalmas gond.
Mert elvileg ez álcázott módban is képes lőni. Nem tudom hogy van e az Atlantiszon annyira érzékeny Scenner hogy képesek legyünk bemérni azt a hajót de Kifogjuk deríteni idővel.

- össztűz a Gyengébb hajóra aztán menjünk Innen, közben derítse ki valaki hogy vannak e adataink a Schimitáról. -

Adtam ki a parancsokat mert. Akkor is meg akarom mutatni hogy Mire Képes ez a hajó. nem Vonulnék vissza ha az az átkozott Schimitár nem tűnt volna fel. De amúgy is vissza kell mert Kicsit nagyon be kavartak a hírszerzésnél. aminek nem örültem.




Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2013-07-27, 21.49.21
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-08-01, 16.52.03 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A pár igenisen kívül csak a rázkódásokat lehetett érezni a hajótesten, miközben az Atlantis helyzetbe állt. 
A hajtóművek felbőgtek ahogy a kormányos próbálta helyzetbe hozni a hajót, közben kisebb Romulán hajók semmisültek meg vagy mentek tönkre.. már csak a Schimitar maradt és ők.
De még mielőtt teret váltottak volna egy másik Romulán flotta lépett ki a szuptérből a Schimitarra támadva. 
Ruby jelentette hogy hívják őket, és nem sokkal később a képernyőn egy Romulán férfi képe jelent meg:
" Itt L'ttan parancsnok.. önökkel vagyunk. Később megmagyarázom a helyzetet de most likvidálnunk kell a Schimitart. " - Jelnetette a Romulán, majd lekapcsolt az adás. 
Az Atlantis, és a többi Romulán hajó tüzet nyitott a Schimitarra ami súlyos károkat szenvedett, majd hirtelen elmenekült. 
A hirtelen jött segítség egyik fele utána indult, a másik felük maradt az Atlantis mellett. ...

( Shepard - Belmore - Shepard - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2013-08-10, 06.54.16 | Üzenet # 11
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
folyamatosan rezget. és sikerült az ellenséges hajókban kárt okozni a Schimitárt kivéve Lehetett hallani hogy a hajtóművek már Működésbe lépnek. amikor arra kapom a fejem hogy egy másik Romulán flotta érkezik a helyszínre és a Schimitárt kezdték támadni. Kivételesen örültem ennek. majd hívtak minket és a Romulán férfi azt mondta hogy segíteni jöttek. és majd meg magyarázzák a dolgokat.
Minden esetre ez kiváló alkalom volt arra hogy Vissza vonulás nélkül befejezzük ezt a harcot habár.. Céltábla voltunk eddig,

- köszönöm a segítséget. intézzük el az a szörnyet!

Miután válaszoltam a Romulának vissza ültem a székembe és elkezdtem Kiadni a taktikai Utasításokat. Őszintén bíztam abba hogy Sikerül oda vágnunk nekik ezzel a fejlett hajóval mert ha nem akkor nagy baj van.

- Egy Teljes sorozatot a Schimitár Orrára és vegyüljünk el a Rromulánok között..

Adtam ki a parancsot és most vártam hogy Sikerül elpusztítani az ellenséget. Kicsit kezdet érdekelni a dolog hogy mi ez a cirkusz egy Föderációs hajó körül... De majd Most már azért is a végére járók. Bármilyen eszközzel.




Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2013-08-10, 06.54.36
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2013-08-18, 12.57.40 | Üzenet # 12
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már azt hittem hogy végre elindulunk, mivel lényem minden része utálta a háborút. 
Szerettem volna innen elfutni legszívesebben, és úgy éreztem Jack nem hiába adta ki a helyes parancsot. A túlerő minden erősebb hajót a földre kényszerít. Vagy legalább is valami hasonlóra gondoltam. De abban a percben hirtelen egy újabb rázkódás mellett egy adás futott be és egy másik Romulán flotta lépett ki a szubtérből. 
- Adás érkezik! - Majd kitettem a képernyőre. (Csak nem zárat-e miatt a fogdába. ) 
A főképernyőn egy Romulán férfi szólalt meg, mondataiból először valamiféle szeparatistáknak néztem őket. 
A hajónk és az ő hajóik most már sikeresen félgyőzelmet arattak de még így is sok kérdésünk maradt. 
Elhagyva a kommunikációs panelt odaléptem Jack mellé miközben a főképernyőt néztem, majd odasúgtam a fülébe:
- Remélem neked is ugyan azok a kérdéseid mint nekem.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2013-08-20, 22.44.12 | Üzenet # 13
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mindenesetre jól jött A Romulán flotta segítsége de ez még nem jelenti azt hogy feltétlenül megbízom bennük. Csak most átmenetileg. és remélem hogy Tényéleg elfogják mondani hogy miért történik mint ez.
Elkezdtem azon gondolkodni hogy mit tudnak ők amit mi nem. Mert már kicsit untam hogy a Lényeget mindig utoljára tudok meg de. Próbáltam rá magyarázatot találni. Hirtelen arra lettem figyelmes hogy. Ruby oda lépet  mellém és halkan azt kérdezte hogy, ugyan azt akarom-e Kérdeni amit ő.

- Ha rájövök mi folyik itt akkor lehetséges.

Feleltem Kicsi aggodalommal. Mert Mi van ha a Romulánok csak azért segítenek, mert nekünk erősebb hajónk van és csak arra kellünk nekik hogy segítsünk Likvidálni a Schimitárt. Minden esetre ezek után már felkészültem minden egyes meglepetésre és Kiadtam egy utasítást.

- Ha a Schimitár  Likvidáltuk távolodjunk el a Romulánoktól Néhány Kilométerre...

Majd hátra dőltem és Vártam hogy mi lesz.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2013-08-21, 14.35.04
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-08-27, 08.51.47 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Atlantis eltávolodott a Romulánoktól néhány kilóméterre majd farkas szemet nézett azokkal akik ég ott maradtak. A csillagflotta hajó melyet megmenteni jöttek darabokra volt zúzva.. 
- Uram egy életjelet fogok. - Jelentette ekkor Timothy Salass zászlós. - A flotta hajóról érkezik, ember. 
Ruby közben jelentette hogy adás érkezik a Romulánoktól. 

( Shepard - Ruby - Shepard - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2013-08-27, 22.38.05 | Üzenet # 15
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Parancsomnak megfelelőn Az Atlantis Eltávolodott Biztos távolságba a Romulánoktól. Majd szembe fordultunk velük. nem tudom hogy ezt a manővert, miként értelmezik a Romulánok. De szerintem Hamarosan úgy is meg tudjuk. 
De ekkor Sallas zászlós Értesített hogy Életjelet fognak a föderációs hajóról.

- Sugározza át a gyengélkedőre és értesítse az orvosokat.

Majd Ruby Közölte hogy a Romulánok Hívnak minket.
Felálltam a kapitányi székből Majd Előrébb léptem a képernyő felé. majd Jeleztem Rubynak hogy Létrehozhatja  a kapcsolatot. és vártam a magyarázatot a Romulánoktóm. majd reméltem nem fognak Ránk tüzet nyitni.
amúgy sem tenne jót a Föderációnak ha most elkezdenénk egymásra Lövöldözni.


 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2013-09-04, 21.23.37 | Üzenet # 16
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az események gyors iramban változtak és a hajónk ismét eltávolodott a Romulánoktól. 
Megcsóváltam a fejem, és vissza indultam a kommunikációs panelomhoz hátva van valami újság- mert soha nem lehetett tudni. Bár azért reméltem hogy mostanra már egy kicsit lenyugodnak a kedélyek tekintve hogy a hajónk rosszabb állapotba került. 
Leültem és hallgattam az eseményeket nyugodtan mikor adás érkezett: 
- Adás érkezik Jack, kiteszem a képernyőre. - Jelentettem izgatottan.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2013-09-06, 21.23.24 | Üzenet # 17
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kicsit ideges voltam A Romulánok miatt még mindig: Amint Meg kaptam a csatornát Egyből én indítottam.

- Ellenség likvidálva. most kérem mondják el  történik itt?

Majd hátra dőltem és vártam a Romulán magyarázatát. hogy meg is kapom+e az egy másik kérdés. de Minden esetre. meg volt a távolsági előnyünk. így tudunk menekülni is ha úgy alakul Bár bíztam remélem ezt a manőveremet nem vették ellenséges szándéknak.
Remélem elnézik a Romulánok ezt a kicsi kitérőt mert még mindig ellenségek vagyunk gy szempontból.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-10-08, 10.18.49 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Rendben van" - Válaszolta a képernyőn a Romulán parancsnok. - " A Thal shiar emberei voltak azok akik megtámadták a maguk fregattját. Mi a Romulán Köztársaság emberei vagyunk, és nem akarunk senkit sem fenyegetni. Azért segítettünk maguknak mert a Thal shiar a mi ellenségünk is, nem csak a maguké. " - fejtette ki. 

( Shepard - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2013-10-11, 07.00.40 | Üzenet # 19
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
ahogyan hallgattattam az Információt, nem volt valami Újdonság, halottam már hogy a 2 Birodalom háborúzgat egymással. És szerencsémre én és a legénységem is belecsöppentünk. De habár úgy is benne vagyunk Illene kimászni belőle. Nehezemre eset döntést hozni. De Végül is segítetek, Illik viszonozni.

- Értem. és köszönjük, De Mi hogyan tudnánk ebbe Pontosan segíteni? 

Érdeklődtem a Romulán Férfitől, majd kicsit hátra dőltem és végig tekintetem a hídon. Nem tudtam hogy, Ha segítek akkor a Flottta parancsnokság, Elővesz emailt. De abban a Férfinak Igaza volt a  Thal shiar nekünk is okoztak Gondokat az Évek során. Így hát bele mentem, Maximum Hosszú jelentetést kell majd írnom.

- Rendben, Segítek.......

Fejeztem ki nehezen. Mert féltem hogy Kirobbantok még egy Háborút a  Thal shiar- al szembe ha netán olyat kellene csinálnom amit nem kellene.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-10-31, 20.15.54 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" A tűz hónapja" c. küldetés befejezve folytatása hamarosan. 

Hozzáadva (2013-10-31, 20.15.54)
---------------------------------------------
A kiút 


A Romulán köztársaság ádáz csatája a Talshi-arral.
Egy Föderációs hajó ami ebbe belekeveredett. Az Atlantis végveszélyben.

A Romulánok a segítséget elfogadva szövetkeztek Shepard kapitánnyal, hogy megtalálhassák a Föderációs hajó elfogott legénységének tagjait.
A kemény feladat lehet megterhelő, de a kapitánynak talán ez az egyetlen választása hogyha még viszont akarja látni azokat a tiszteket élve.

Shepard kapitány épp a hajónaplójával foglalatoskodott.
A hajó bőven a Romulán zónában járt teljes szenzorcsendben lassan. Egy hold fele közeledtek a Hobus rendszerhez közel. Azt a hajót követték egész idáig mely a vészjelzést leadott flotta hajó legénységét tartotta rabságba.
Hamarosan oda fognak érni.. eddig az ellenséges aktivitás zéró volt, de ez még bármikor változhatott.

( Shepard - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2013-11-11, 21.18.20 | Üzenet # 21
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A cselekményeket Rögzítettem a hajó naplóban, Nem kezdtem el részletről, részletre Rögzíteni a naplóba. csak a lényeget, Tömören és érthetően, Külön kiemeltem a Romulánal felvett ideiglenes szövetséget, Bár nem tudom hogy a Flotta Parancsnokság mennyire fog örülni a dolognak. De Tudtam ha nem is most. De később ez a szövetség később a  Csillagflottának is előnye lesz belőle. Mikor befejeztem a naplót, Nem sokkal utána kezdtünk. Közeledni a Holdhoz. de semmi aktivitás sem történt. Se a Romulánok felől.

- Túl nagy a csend...

jegyeztem meg halkan.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-11-17, 19.34.29 | Üzenet # 22
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hirtelen ekkor egy adás kapcsolt egyenesen a főképernyőre. 
A csatorna egy olyan csatorna volt melyet csak és kizárólag a Föderációs hajó tudott fogni. A képernyőn egy Romulán nő volt. Kimért arcán egy mosoly ült meg. Egész biztosan nem a Shepard-dal szövetkezett hajóhad-ból valónak tűnt, Thal"shiar-os egyent viselt. 
- Üdv kapitány! T'lassa Nan vagyok, és a Tha'shiart képviselem. - Mutatkozott be a nő. - Nyugodjon meg kapitány nem támadjuk meg magukat.. egyenlőre. Az IRW Hoteph-ről vagyok. Arról a hajóról mely a tisztjeiket tartja vendégségben. Mit mondott magának a Köztársasági hajó? Kitalálom, azt hogy mi fogságban tartjuk a csillagflotta hajót és hogy mi vagyunk a felelősök annak a pusztulásáért... nem is tudom miért hisz nekik kapitány. Semmi bizonyítékuk nincs... ezen felül az emberek még mindig nálam vannak. De nyugodjon meg semmi bajuk. - Tette hozzá. Összehúzta zöld szemeit, majd folytatta. - Vissza adom őket ha segít elpusztítani a Köztársasági hajókat. A birodalmat szolgálni nagyobb ajándék mint ezt az olcsó kis lázadást... nem feledje hogy ki uralja a Romulán nép nagy részét.. Igen, mi vagyunk azok. Szóval..áll az alku? - Kérdezte, egy halovány mosollyal a válaszra várva. 

( Shepard - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2013-11-23, 19.36.58 | Üzenet # 23
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy adás érkezett a képernyőre a képen egy Romulán nő volt jelen, De kiderült hogy Tha'shiar képviselője és közölte hogy nem akar támadni.

~ reméltem is.

Gondoltam magamba kicsit zavartan mert nem tudtam igazából ki kivel van.

- Ennek örülök.

Mondtam miközben hátra dőltem a székemben, De amikor elkezdte magyarázni hogy  Elvileg a szövetségesünk hazudik kicsit megnyílt a szemem a döbbenet miatt és érdeklődött hogy miért.

- Jó Jó okom van rá ha meg nem sértem.. De ha be tudja valahogy bizonyítani hogy Rossz oldalon állunk akkor én nyíltot vagyok mindenre. De ennyit tudok mondani most elsőre.

Majd vártam hogy a nő hogyan reagál. Bár nem is érdekel hogy ő mit akar Én csak a sajátjaimat akarom vissza kapni ép állapotban.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-01-01, 12.17.11 | Üzenet # 24
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Bizonyítékunk nincs. - Vette át a szót újfenn a nő. - De vagy nekik hisz vagy nekünk. Az egész magán múlik. Ha a rossz oldalt választja ön elbukik ezt azért jól jegyezze meg. - Ezzel az adás le is kapcsolt. 
A kapitány nehéz döntés elé került így: vagy szembeszáll a T'lassa vezette Tha'shiart rajjal, aminek a központi hajóján a fogva tartott tisztek vannak. 
Egy terv kellett amire már csupán perceik lehettek. 

(Shepard - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2014-01-01, 20.05.45 | Üzenet # 25
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
szomorúan hallottam hogy nincs bizonyítéka. De Most nem tudom kinek adjak igazat. a Romulánok kimentetek. és a Nő emg nagyban Igazolja saját magát hogy ő a jó. De semmit nem tudok róla  szinte semmit, kicsit meghaladta ez az Izélő Képességemet de még le is kapcsolta az adást.
Most nagyban gondolkodóban estem.

- Teljes hajó diagnosztikát kérek. Minden egyet hibás részt ha találnak azonnal kezdjék el javítani. és próbálja valaki elérni a parancsnokságot és kérjenek erősitést.. Szerintem szükség lesz rá.

Nem tudom pontosan hogy értete a nő hogy mi is elpusztulunk. Ez a legjobb dolog amit hallatom ezen a napon. na de sebaj majd kiderült hogy milesz de még időben ha jól időzítek. Csak tanács kellet mert Mi van ha a nő hazudik? na ezen elfogok töprengeni egy darabig.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2014-09-18, 20.44.54 | Üzenet # 26
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az elfeledett határ

A tárgyalás után Dárius a Fenrirhez csatlakozott vissza, Cromwell admirális viszont Shepard-al maradt. A kapitány kiadta a parancsokat; a cél az Elfeledett határ volt ami egy régi határzóna volt a Romulán határvidéknél. Shepard-nak sem volt egyértelmű Cross bűnössége de mindenképp meg kellett találni a nőt aki a hírszerzés szerint ott bujkálhatott. 
-  Fél óra maximális sebességgel.- Jelentette a kormányos. Ha Shepard-nak maradt még mondani valója Cromwell-hez az volt a legjobb alkalom.

( Shepard- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2015-02-13, 22.01.44 | Üzenet # 27
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
kettesben voltam az Admirálissal, Egy picit gondolkodni kezdtem hogy, de leginkább abba reménykedtem hogy a hajómnak nem szenvedett e súlyos sérülést, ami befolyásolhatja a későbbi harcot ha esedékes lenne rá, Őszintén szólva, Már nem tudom hogy vége lesz-e egyáltalán ennek a napnak. Majd az admirálisa Pillantatom néhány alkalommal. De egyenlőre még nem akartam semmit sem kérdezni amíg nem tudom hogy, mibe fogunk Csöppenni most,
Csak ültem a székben és elmerültem a gondolataimba.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2015-02-16, 19.37.17 | Üzenet # 28
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális és vele együtt jópár tiszt láthatóan feszült volt mikor megérkeztek a Menea környékére. 
Amikor az Atlantis kilépett a szubtérből a kormányosnak azonnal félre kellett rántania a kormányt a törmelékek miatt. 
Ugyanis az ottani űr telis-tele volt törmelékkel és mindenféle repkedő régi Romulán akna darabokkal...
- Uram valamit érzékelünk.. Jelentette Saidez hadnagy. - ... Cross kapitány jelei a közeli holdról érkeznek. Ami nem messze van innen. Kisugározni nem tudjuk őt ha közelebb megyünk akkor sem, a zavaró jelek miatt, de viszont lemenni még tudunk. A parancs, kapitány? - Kérdezte a férfi egy ideges pillantással.
- Le kell oda mennie, és el kell őt kapnia! - Mondta az admirális már türelmetlenül Shepard-nak.

(Shepard- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2015-02-23, 12.35.43 | Üzenet # 29
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
még el sem kezdtük a küldetésnek az akció részét, de már kellemetlenül éreztem magam.
Legfőbb Oka az volt hogy az Admirális a hídon tartózkodott, Semmi bajom nem volt a személyével leginkább csak annyi hogy a jelenlegi lelki állapotát figyelembe véve.
Veszélybe sodorhatja az egész hajó legénységét hogy ha a bosszú vágy hatja, próbálok valami ésszerű megoldást kitalálni hogy ha lehet békés megoldás.
Majd a zászlós tisztem jelentette hogy Behatárolta Cross kapitány Jelzőjét csak se szkennelni,, se Közeledni nem tudunk.
- készítsenek egy Kompot és egy Mako egységet, Ép hogy Mondtam már az admirális kezdte a parancsolást.
- Uram teljesítsem a parancsot Ne most akadjon ki amikor célhoz érünk kérem..
Mondtam Picit Türelmetlenül majd felálltam a kapitányi székből.




Az üzenetet módosította Shepard - Hétfő, 2015-02-23, 12.36.32
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2015-07-06, 19.00.11 | Üzenet # 30
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Morning Star"
 

A hajó megérkezett a Deferi térségbe. 
A kapitány, Philips parancsnok és Springfield százados is ott voltak. A tér torzulás nem messze tőlük volt érzékelhető, a távolban egy Soveregin típusú hajó állt. A tér torzulás a hajóból eredt. 
" Uram.. a hajó segélykérő adást küld le minden frekvencián.. adjam be? " - Kérdezte az egyik zászlós feszülten. 
" A hajón ötven életforma érzékelhető.."

( Shepard- Springfield- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2015-07-17, 18.37.04 | Üzenet # 31
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Próbáltam nem azon filkózni hogy Miért hajt engem a Feletessem holl ott tudja hogy a hajót nem tudom utasítani hogy hip-hop csinálja meg amit én akarok azonnal. Megértem hogy ideges de én is az lesek lassan ha nem fejezi be, csak akkor Búcsúzhatok a hajómtól és a Flottától. reméltem hogy Ki megy vagy valami amíg elvégezzük a feladatot. Nem sokkal később megérkeztük a megadott helyre. és egy Sovereing osztályú hajó fogadott minket. Az egyik tisztem már Monda hogy S.o.S jeleket sugároz.
- kapcsolja be. Mondta majd Gondolkodni kezdtem hogy Miért nem terjedt el a segély kérés az egyik Csillagbázisra.
~ Meg Haeckelék őket hogy Mit csináltak ezek?
- Scaneljék le a hajót és keressenek életjeleket. Ez nem  tiszta most így nekem..
majd vártam és félszemmel néztem az admirálisra mert már vártam hogy Mikor kezd el ordítani megint.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2015-07-20, 18.45.59 | Üzenet # 32
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Itt az Iss Dante. Valamiféle anomária szippantott minket magába... a helyzetünk...  //statikus zaj// ... azonnali segítséget kérünk, ismétlem azonnali segítséget kérünk... a helyzetünk... " 

- Az adás csupán ennyi. - Jelentette a parancsnok.
- Uram ez a hajó a tüköruniverzumból érkezett... ugyan az a hajó mely egy évvel ezelőtt magával ragadta két tisztünket egy tisztázatlan küldetésen...- Shepard kapitánynak ekkor jutott eszébe az emlék amikor az egyik kapitány szomorúan közölte vele a hírt hogy Ruby Belmore szolgálat teljesítés közben eltűnt. 
Shepard agyán átsurrant a gondolat: mi van akkor ha Ruby még mindig ezen a hajón van? 

(Shepard- Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2015-07-20, 21.00.47 | Üzenet # 33
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
végig halhattam az Üzenetet és igen negált bennem az ütő amikor hallodtam hogy Ruby ezen a hajón volt.
-Szkenelje le a hajót életforma után. valakinek ide kelelt vezetnie a hajót magától nem ugrál egy anomáliákból a másikba, Közben folyamatosan szkeneljék, a térséget ha egy Anomália meg akarna nyílni ne legyen meglepetés-
~Remélem Ruby még ott van és életben van.Biztos hogy ez Atlantis nem fog innen elmenni amíg meg nem találom őt. Ha az Admirális megint Dührohamot kap akkor elvitetem az orvosiba és be nyűgtatoztatóm.. 
de egyenlőre csak vártam a zászlós szavaira remélem Jó hír lesz. ideges voltam de nem mutattam az arcomon de rendesen kalapál a szívem Ruby miatt
azon nyomba. Csak tudnám hogy mi történt a legénységel hpogy segély kérő üzenetet küldenek.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2015-07-21, 20.10.28 | Üzenet # 34
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram a hajón jelenleg húsz emberi tizen négy Vulkáni és öt Klingon létforma van. - Válaszolta a tiszt mire az admirális közelebb lépett Shepardhoz. 
- Mit forgat a fejében fiam? - Kérdezte rápillantva. 

( Shepard- Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2015-07-21, 21.10.34 | Üzenet # 35
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
ahogyan reméltem vannak túlélők a hajón de erősen felnyílt a szemem amikor Klingonok is voltak ott. nem gondoltam volna hogy a Tükör univerzumos Csillagflóta jóban vannak a klingonokal ennyire majd az admirális kérdezte hogy mit forgatok a fejembe.
nem akartam elmondani az igazat mert tudtam hogy az admirális jelenlegi idegi állapotában csak újabb műsort adnale. így füllentenem kellet valós alapokob.
- Át kell hoznunk őket onnan, már eleve azért is mert mint mondtam, a hajók nem ugrálnak az anomáliákba maguktól, és ha netán valami ez egy előre tolt felderítő hajó akkor azt is meg tudhatjuk hogy Terveznek e valamit ellenünk. Maga is tudja uram hogy volt már Össze tűzésünk velük néhány véle ezelőtt.
~ Remélem nem fog neki feltüni hogy nem az igazat mondom az itt tartózkodásom okát, Elvigre a Flotta protokolt követve ígyis úgyis evakuálni kell a legénységet ha bajban mert a vészjelzés eről ad tanú bizonyságot, öszintén csak Ruby érdekelt első sorban.
Majd feláltam a székbpl és az admirális elé álltam.
-Ha engedélyezi uram akkor megkezdeném a hajó evakuálását.
Majd vártam a válaszára.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2015-07-23, 21.24.25 | Üzenet # 36
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Maga hajója, a maga döntése... Rendben, engedélyezem. " - BIccentett a férfi. - " De figyelmeztetem magát hogy ezek az emberek nem olyanok mint maga vagy én. Vigyázzon velük fiam... az elsődleges priorításunk hogy visszaküldjük őket oda ahonnan jöttek, vagyis a Tükörzuniverzumba. " - Azzal abbahagyta a beszédet és mindenki Shepard kapitány parancsára várt.

(Shepard- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2015-07-25, 21.50.56 | Üzenet # 37
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális jól fogadta az ötletem De ragaszkodott hozzá hogy így is - úgy is vissza kell küldeni őket a saját világukba
- Amiatt ne aggódjon, megoldom azt is de elsőnek kiderítem miért vannak itt.
Majd a zászlóshoz fordultam
- Állítson össze 4 fős Bevetési egységet és küldje őket a transporter helységbe.
Majd az admirálishoz néztem.
- A híd az Öné  uram.
Ezel a Mondattal majd hátat fordítottam és elhagytam a Parancsnoki hidat.
~Remélem nem fölöslegesen Rohanok bele az oroszlán barlangjába, Mi van Ha ruby Ott van De a Tükör énje. akkor az nekem igen kellemeken lenne
amíg ezen elmélkedtem elindultam össze szedni a felszerelésemet. Közben reménykedtem hogy az admirális nem gondol egyet és lép le  a hajómmal.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2016-02-27, 14.13.06 | Üzenet # 38
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható:

Itt

Hozzáadva (2016-02-27, 14.13.06)
---------------------------------------------
" Próbatétel"


2804. Január vége

Hajó/ Bázis: Uss Atlantis

Egy szakasz zárult le.
A háborúnak vége lett, s úgy tűnt végre a béke korszaka köszöntött be.  A Uss Atlantist a KLingon felségűrbe küldték hogy járjon utána egy szokatlan segélykérő- jelnek mely a mély-űrből érkezett.

A hídon csend volt.
Egyedül Ruby és a kapitány beszélgettek arról, halkan hogy ha lesz egy kis szabadidejük hova fognak menni. Régóta terveztek már ilyesmit.
Ekkor Stroggos jelentette hogy tíz perc múlva megérkeznek a kijelölt koordinátákra s Shepard végre felállt.
Mind tudták hogy amint egy kicsit is megnyugodhatnak, mindig jön valami komplikáció. Ruby meg is jegyezte hogy különös hogy a szkennerek szerint egyetlen segélykérő jelet kibocsájtó objektum sem található.
A kapitány karba tett kezekkel gondolkodott mikor hirtelen megrázkódott a hajó. Majd pár másodperccel később megint.
Majdnem minden műszer megremegett, a kapitány alig tudott megmaradni egyhelyben: Ruby jelentette hogy Klingonok azok, és hogy a pajzsok nem működnek a csillagköd miatt.

( Shepard- Ruby- Stroggos- Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JackShepard
Dátum: Szombat, 2016-02-27, 15.02.11 | Üzenet # 39
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 133
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Parancsnokság a Klingon felség területre küldtek minket. Nem mintha nem szeretném a veszélyes területeket csak a Klingonoknak szokásuk csalni az álcázással, de amúgy is mostanság nem volt háborús tevékenység így kijelenthetem magamba hogy egy rutin felderítés lesz ez is. De a hajón nagyon nagy volt a csend.
Mert ugyan is a hajón teljes unalom lett újra a legénység a hídon lévőkel ellentétbe vagy a Hollo fedélzeten volt vagy pedig a csillagbárban.

-Szerintem Tengerparti bolygóra is mehetnénk ahol nincs semmi civilizáció, tiszta légkör, tiszta víz, és csak mi ketten lennénk mit szólsz?
Néztem Rubyra érdeklődve majd Stroggos a frissen áthelyezett hadnagyom jelentette hogy nem több mint 10 perc múlva megérkezünk a megadott Koordinátákra.
Majd felállva kicsit oda léptem a Képernyő elé hogy tisztán láthassam mivel van dolgunk, majd elmosolyodtam azon hogy Ruby megjegyezte a híd személyzetének hogy mindig van valami komplikáció.

-És még az a szerencsés ha csak ki kell transzponálni valakit egy sérült hajóról igaz-e?
Mosolyogva néztem ruby-ra majd újra a képernyőre.
Majd folytatta Ruby hogy a szkennereink nem jeleztek semmilyen rádió frekvencián segélykérést.
Rögtön az jutott eszembe hogy esetleg rossz helyen vagyunk? vagy csak át vertek minket és egyenest egy csapdába rohantunk.

- Sárga riadó
Adtam ki az utasítást mert egyre erősebb lett a gyanúm hogy hamarosan vagy Már most is cél keresztben lehetünk Klingonok csak karba tettem a kezeimet és vártam. De ez a csillagköd nagyon is zavart mert alig láttam valamit majd nemsokkal később úgy rázkodot a hajó hogy alig bírtam megtartani magam. majd amit véget ért a rázkódás Rubby jelentette hogy a gyanúm beigazolódott és a Klingonok támadás alá vettek minket és a pajzsok nem voltak hajlandóak a csillagködben aktiválódni.
-Vörös riadó!! Hátrálás teljes impulzus meghajtás, elülső Quantum torpedókat és Phaser ágyúkkal össztűz a Legközelebbi ellenséges hajóra.
Amint lehetővé válik azonnal Húzzák fel a pajzsot és teljes energiát neki az orr részre!
Adtam ki a parancsot majd vissza ülve a  kapitányi székre és reménykedtem hogy nem kerülnek mögénk.




Az üzenetet módosította JackShepard - Szombat, 2016-02-27, 22.30.27
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2016-02-27, 22.24.02 | Üzenet # 40
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végre vége lett a háborúnak. 
Azt hittem ezt nem fogom már megérni hogy visszatérhet a flotta és mi is az eredeti célunkhoz.... a kutatáshoz, a fejlesztéshez és a segítséghez! 
Bár kicsit gyanús volt hogy a KLingonok kicsit sem hallatták mostanában, a Querreriai invázió óta. 
A hídon voltunk. Kényelmesen hátradőltem a székemben s a karfán lévő kis monitort figyeltem csillogó szemekkel. Ahhoz képest hogy nem voltunk sokan, kimondottan élveztem hogy nyiltan beszélhetek Jack-el ilyen témáról. Ennél már csak az lett volna jobb ha sikerült is volna mindezt egyszer megvalósítani. 
Időtlen idők óta nem voltam sehol sem, és szerintem Jack sem. Ránkfért volna egy kis szabadságolás.... 
- Tengerpart! Oké, rendben vagyok. De akkor már csakis a Risa..és két hét... nem alkudom tovább. - Mosolyodtam el a férfira. - Hamarosan odaérünk. - Biccentettem, de Stroggos rögtön le is reagálta hogy tíz perc.
- Látod, ezt is megmondtam. - Folytattam csevegő hangnemben. - Ha nyugodtság van, mindig beüt valami komplikáció. - Csóváltam meg kissé lemondóan a fejemet. 

Kis szünet után folytattam. 
- Tudod.. ez különös.. nincs objectum odakinn ami segély-adást küldene. - Kicsit előrébb dőltem s hunyorogva néztem a székem karfáján lévő panelre. 
- Ne rendeljünk el sárga riadót? - Innentől kezdve viszont az események begyorsultak... minden emgremegett, én pedig belekapaszkodtam a székem karfájába hogy ki ne zuhanjak arccal előre onnan. 
Kész katasztrófa volt, mint egy hatos erősségű földrengés. 
- Nem kellene valahogy kommunikációt létesítenünk velük?! - Próbáltam túlkiabálni a vörösriadó idegesítő hangját.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Szombat, 2016-02-27, 22.49.20 | Üzenet # 41
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Új hajó,új élet új legénység új szokások új kabin és persze új panel. Ezekkel kellet megbírkóznom ,ami elég nehézkes volt hiszen én akartam az áthelyezésemet de  nehéz volt megszokni az új légkört annyi évi szolgálat után ,úgy éreztem ideje kicsit  friss levegőt szívnom. A  kapitányról,tudtam hogy  nagyon jó lelkű és  magabiztos és  taktikus ember volt de  megpróbáltam neki megfelelni,az első adag taktikai jelentést le is adtam amikor pedig megérkeztünk a koordinátákra  rögtön jelentettem is .

-Uram megérkeztünk a koordinátákra. Úgy érzem hogy szkent kellene végrehajtanunk rajta.

Majd a  kapitány ki adta  a sárga riadót az objektum érzékelése után.

-Kapitány ajánlom a pajzs felhúzását is teljes kapacitáson!

Ekkor rázkódott meg  a hajó és már is ki adta a  parancsot .

.Igen uram ! teljes szórás!


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2016-02-28, 22.08.51 | Üzenet # 42
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Atlantis meg-meg remegett ahogyan a Klingonok szinte folyamatos tűzbe vették. Közben Ruby kiabálta hogy ki kellene tolatniuk a ködből, ha azt akarják hogy a pajzsok működésbe lépjenek. 
Stroggos hol a kijelzőket nézte- hol a főképernyőt. 
Két állig felfegyverzett Klingon hajóról volt szó. csatahajó típusok voltak...Ruby megint kifejtette a véleményét, hogy fel kellene venniük a kapcsolatot a Klingonokkal mire abbahagyták a tüzelést s ők nyitottak egy csatornát. Az Atlantis megbénult: nem tudtak kimenni a ködből minimum két óráig. - Ezt jelentette Stroggos. 
Shepard parancsokat adott, majd biccentett, hogy fogadják az adást, de nagyon ideges volt: nem erre számított a béke-idők beköszöntével. 

A főképernyőn egy középkorú, izmos Klingon férfi jelent meg. 
Fél szeme, és vörös, rasztákba hulló haja volt s hunyorogva szemlélte egy szemével Shepard arcát a kommunikációs sávon keresztül. 
- Üdvözlet kapitány! Látom maguk Flottások! Azt is látom hogy senki nem tájékoztatta magukat semmiről. - Mondta olyan nyugodtan mintha nem lett volna főben járó bűn béke-időkben csillagflotta hajóra lőni, s csapdába csalni. 

( Shepard- Ruby- Stroggos- Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JackShepard
Dátum: Vasárnap, 2016-02-28, 22.44.38 | Üzenet # 43
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 133
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Atlantis egy folyamatos földrengés sorozathoz méltóan rázkódott, szinte a karfába markoltam hogy ne essek ki belőle
És közbe Ruby is kiabálva de javasolva hogy ki kellene tolatnunk a Ködből.

~ Miért nem ezt mondtam az előbb én is?
A képernyőt bámulva, Nagyából sikerült leszűrnöm az ellenséges hajók típusát egy Csatahajó osztály volt és három darab ráadásul.
Nem sok idő elteltével a hajóm teljesen lebénult az elsődleges rendszerek újra indításához legalább két óra kell, és a Klingonok hívtak minket. Azon nyomba oda léptem a képernyőhöz hogy lássam azt a bátor férfit vagy nőt aki egy olyan területen mer harcolni ahol tudják hogy a pajzsok nem működnek. Az ellenséges kapitány szinte úgy beszélt volna mint ha nem lenne halálos bűn egy föderációs hajót megtámadni az elmondása szerint minket nem tájékoztattak semmiről.
- Parancsol, minket nem tájékoztattak? és magukat tájékoztatták hogy Már béke van? Senki nem lőhet, senkire!
Jobban láttam ha itt most nem folytatom a mondatomat mert a végén megsértem a kapitányt és megöletem magunkat.
- Mondja hogy mit akar mert másképpen nem hagyta volna abba a támadást, ha nem akarna semmit, szóval ki vele.
Majd a kapitány szemébe néztem és hátra tettem a kezeimet és ökölbe szorítottam őket.
~ Aljas gyáva népség és még ti meritek büszke harcosoknak nevezni magatokat akkor miért nem egy üres térben vártatok ránk?
Reménykedtem hogy nem a legénységemmel akarnak valamit mert akkor én személyesen fogom megölni azt a klingont, az arcomon nem mutattam semmilyen feszültséget nyugodtnak tettetem magam.




Az üzenetet módosította JackShepard - Vasárnap, 2016-02-28, 22.48.06
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Kedd, 2016-03-01, 21.14.58 | Üzenet # 44
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ha nem kapaszkodtam volna őrült módon a karfába már rég kireppentem volna a székből a földre többször is, úgy rázkódott a hajó a szó szoros értelmében. 
Én a karfán lévő struktúrális károsodásokat néztem amik egyenlőre nem voltak vészesek, de azért nem vártam volna meg ha bedurvultak volna a dolgok. 
Hol Jack-et néztem, hol Stroggost vagy valamelyik másik tisztet. Megállapítottam hogy ők is majdnem ugyan úgy reagáltak mint én.. szerették volna ha az istenverte remegés leállt volna, és a KLingonok megmagyarázták volna hogy mi a jó életért lőnek ránk, barátságos űrben. 
- Hátra kellene tolatnunk! - Kiaváltam közben vésztjóslóan. Jack rámnézett amiből tudtam hogy nem kellett volna még egyszer kimondanom a hátra tolatást, de már nagyon féltem attól hogy valami komolyabb baja lesz a hajónak, s a szívem a torkomban kalapált. 
- Shepard..- Néztem Jackre szikrázó pillantásokkal. - Kapcsoljunk adást... tudom vademberek de hátha... - Nem sokkal később maguktól kapcsoltak adást és ezzel egy időben abba is maradt a remegésünk. 
Lassan fújtam ki a levegőt, de már éreztem hogy elkéstem ezzel mert nagyon megfájdult a fejem... egy Klingon jelent meg a főképernyőn és arról kezdett el magyarázni hogy nem vagyunk tájékoztatva. 
Ha nem lett volna a helyzet full komoly biztos elnevettem volna magamat valami elkésett Áprilisi tréfára gyanakodva. 
Egyenlőre nem derült ki mit is jelent pontosan a "nem tájékoztattak' de reméltem hogy hamarosan nagyon gyorsan kikotyogja a rém pofa, mert Shepard kezdett bepörcenni.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Vasárnap, 2016-03-06, 16.40.28 | Üzenet # 45
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Kapitány! torpedók érkeznek balról! most jobbról!

Ekkor érte el a becsapódás a hajó tatjának az elűső részét így minden,beremegett erősen megkapaszkodtam a panelban majd jelentettem.

-Még két hajó tűnik elő és tüzelnek! ajánlom a taktikai visszavonulást uram!

Szólt egyre hangosabban majd  ,meglátta hogy kapcsolnak adást közben pedig elemezte  a köd jellemzőit hiszen   a köd ugyan nem volt robbanékony de ártalmas a szenzorokra igen .

-Uram mielőbb el kellene mennünk a ködből.

Halkan jegyezte meg.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2016-03-06, 20.37.47 | Üzenet # 46
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Legendáink szerint csak egyvalaki méltó arra hogy kisegítsen minket a becstelen gyáva harcból, s házunk éppen ezért állította fel ezt a csapdát. Ha kivívják a próbatételt mellettünk, akkor abbahagyjuk a lövöldözést. Viszont hogyha nem-et mondanak nem lesz más lehetőségünk. Mi a válasza? - Shepard kapitány még soha nem hallott ilyen próbatételről, így kért egy kis időt a válasz megadására. 
Közben Ruby nekiállt keresgélni a feljegyzések közt, és talált valamit róla: arról hogy azok a becstelen Klingonok akik nem válaszoltak a harc és kihívásra, csak úgy tudják visszaszerezni azt ha meghalnak csatában vagy ha kiállják Khaless próbáit egy hirtelen szövetségessel az oldalukon. 
Stroggos közben jelentette hogy a rendszerek minimálisan sérültek csak meg, és hogy a hajó öt perc múlva kiér a ködből, akkor pedig a pajzsok rendbejönnek. 
Shepardnak döntenie kellett hogy hogyan válaszol. 

( Ruby- Stroggos - Shepard- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2016-03-13, 17.05.20 | Üzenet # 47
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ez a Klingon nem volt normális. De a szó szoros értelemben. 
Kezdtem úgy érezni magamat mint ha az őrültek házában lettem volna: A Klingon csak mondta a magáét, hogy vagy segítünk neki a drágalátos becsülete visszaszerzésében, vagy szörnyű halált halunk. Igazság szerint kételkedtem abban hogy mi szörnyű halált halnánk ezek miatt, abban a kételkedtem hogy így majd visszaszerzik a becsületüket, ezért rákerestem hogy van-e ilyen hagyományuk vagy szokásuk, csak hogy tudjam hogy hány százalék igazság van mindebben. 
A kapitány csendben maradt kivételesen, mert szerintem azon gondolkodott hogyan tudná elküldeni a balfenékre ezeket a pojácákat. 
Ekkor abbamaradt az adás és szinte éreztem Jack égető szempárját ahogyan engem méreget. Én még egy pillanatig a székem karfáján lévő panelre néztem, aztán gyorsan felkaptam a fejemet a férfira és megszólaltam: 
- Ami azt illeti tényleg van ezeknek a.. szerencsétleneknek ilyen hagyományuk.. - Kezdtem bele kissé dühösen, de csak mert semmi kedvem nem volt egy Klingon becsületkeresgélésben részt venni. 
-  Azok a becstelen Klingonok akik nem válaszoltak a harc és kihívásra, csak úgy tudják visszaszerezni azt ha meghalnak csatában vagy ha kiállják Khaless próbáit egy hirtelen szövetségessel az oldalukon. - Olvastam fel a talált, minimális kis szöveget a képernyőmről. 
- Nagyszerű... már csak az a kérdés hogy mik lesznek a nagy Khaless próbái...



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Vasárnap, 2016-03-20, 15.55.24 | Üzenet # 48
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel a hajó minimális károkat szenvedett el,így ezt rögtön jelentettem is  a kapitánynak majd  próbáltam keresni gyenge pontot az ellenséges hajón ha megint harcra kerülne  a sor.

-Kapitány csak minimális káraink vannak,ha harcolni akar ajánlom a Apha kitérő manővert amilyen gyorsan csak tudja .

Suttogta  a fülébe ,aztán rá pillantott a  panelra megint és magában gondolta ' Ez az átkozott köd..ha nem lenne itt tiszta lenne  a célzó berendezések is és  nyílt célpont lenne  a Klingon csatahajó'Gondolta magában mi közben a  hajó fegyverrendszereinek épségéről is beszámolt Stroggos.

-A fegyverek rendben vannak ,az összes fegyver akár most is  célra tudna lőni csak  a célzóberendezéseink és az övéké sem az igazi uram.Parancs?


 (HU)
 
JackShepard
Dátum: Szerda, 2016-03-23, 01.31.25 | Üzenet # 49
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 133
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A klingonok szíves vendég szeretete után egy kisebb csevegésre került sor a Klingon kapitánnyal,
ahol kiderült hogy a csapdát azért állítottak fel hogy rávegyenek minket egy bizonyos Khaless próbatételre.
Lényegébe az volt ha nemet mondunk akkor halálig tartó harcot kell vívnunk a három klingon csatahajó ellen vagy elvállaljuk a próbákat. Amint ezt tisztáztuk kértem egy gondolkodási időt amint a kapcsolat megszakadt, kicsit szitkozódtam magamban
majd távolabb léptem a képernyőtől.
- Bármik is lesznek biztos vagyok benne hogy nem lesz valami kellemes. Válaszoltam Ruby megjegyzésére.
Majd Stroggos szólt hogy tüzelésre készen állunk.
- Szerintem nagyon rossz ötlet lenne pajzsok nélkül ellenséges túlerővel szembe támadást indítani, a fegyvereket tegye készenlétbe csak akkor támadunk ha ők is.
De a legviccesebb az volt hogy nagyjából öt percnyire vagyunk a határtól. De szerintem csak féldarabban jutnánk el odáig. szóval ez a menekülés aligha lenne sikeres.
Majd odaléptem a képernyő elé hátra kulcsot kerekezel majd mély sóhaj után adtam ki az utasítást

- Nyissanak egy csatornát a vezérhajóra.




Az üzenetet módosította JackShepard - Szerda, 2016-03-23, 10.42.34
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2016-04-05, 20.42.21 | Üzenet # 50
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Klingonok úgy éretelmezték hogy az Atlantis kihátrál a helyzetből (mivel a hajó hátrébb ment ), úgy értelmezték hogy SHepard gyáva és  menekülni kezdett, így nem válaszoltak, viszont azonnali támadásba kezdtek. 
A hajó háta mögül láthatatlan Bird of prey-k jelentek meg csapatostul, így a hajó és legénysége teljesen körbe volt véve. 
A kapitányon dőlt hogy milyen parancsot ad, ugyanis ha ebben a zónában szétlő egy Klingon hajót az háborút háborút is eredményezhet akár. 
A pajzs közben rohamosan csökkent, és maga a hajó meg meg remegett. Több tiszt megsérült, a vörösriadó hangosan sípolt fel.

( Ruby- Stroggos - Shepard - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S Atlantis » Parancsnoki híd
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: