Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nubet, Smith  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » "Beszélgető" » Vita topic (itt írd le a gondodat,bajodat stb...)
Vita topic
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2010-04-18, 15.40.36 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
(ide leírhatod a gondjaidat)

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Dvaro
Dátum: Péntek, 2012-03-02, 22.03.16 | Üzenet # 2
A L'Shren elsőtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 146
Kitüntetések: 8
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Üdvözlet mindenkinek.

Szeretnék itt leírni,s megvitatásra bocsátani 2 komoly problémát,legalábbis én komolyan vettem/veszem őket. Egy alkalommal többek között ezek miatt hagytam abba az itteni játékot.

A fórumon,a nagy csata végén,elolvasgatva a csata közben más hajók írásait,s egyebeket,kissé ideges lettem pár helyen. Ez,plusz a csata izgalma meg a veled már megvitatott érdekes befejezés okán lettem elég dühös. Ez mostanra persze elmúlt,de azért lenne egy pár javaslatom,melyeket nagyon jó lenne a szabályba is beépíteni. Mellesleg az első javaslatom legalább 2,általam ismert oldalon részét képezi a szabályrendszernek.

Tehát,első javaslat:a játékos ne írja le egy szituációban mit tesz. Csak azt,hogy mit tenne. Persze ez csak akkor fontos,ha a szituáció nem annyira mellékes,hogy bármit tesz a történetre nincs nagy hatása,vagy nincsen "ellenfél" akinek a cselekvési lehetőségét ezzel megzavarja.
Hogy ezt miért veszem ilyen komolyan:idézet!
"Odalépek a taktikai panelhez és nyomom a gombot erővel.-Torpedók kész...fézerek élesítve. fegyverek épek. Tüzelek..eltaláltam egy ellenséget..tüzelek tovább qwantum neurális torpedók tűz..megsemmítsve újabb 3 hajó..tüzelek tovább a phaserekel 5 hajónak annyi..foton torpedókat beélesítem tüzelek 2 hajó megesemmisült uram. "

Na erre L'Shrennél kisebb hajó tuti nem lenne képes,de ez még nekünk is képtelenség lenne így másodpercek alatt...ha nem menekülőhajókra lövünk... De volt egy pár másik ilyen eset is.

A másik:a játékosok által kitalált technika. Folyamatosan találjuk ki az újabb és újabb cuccokat. Ezzel alapból nincs baj,de mindenki a saját hajójára azonnal fel is pakolja ezeket,aztán csodafegyvert csinál belőle. A Quantum-neurális torpedó Nubet eredetijében csak 2x olyan erős mint egy sima torpedó,aztán
a csatában egyszerre több hajót lőttek ki 1,azaz egy darabbal. Ebből következően,ha mondjuk 5-10 ilyen eltalálja a Scimitart,akkor annak kampó...
A Semin torpedó pedig még erősebb-akár háromszor is keményebb-lehet...

A Scimitar lassan egy gagyi hajó lesz...ezt nem gondolhatja senki sem komolyan. De ha muszály,akkor megírom,hogyan szereltük fel a teljes Romulán flottát a lopott torpedóról másolt darabbal. A Scimitarnak 21 torpedóvetője van alapból...fegyverkezési versenyt indítunk?

Szóval ezekre kéne kitalálni valamit,ami lehetőleg kerüljön be a szabályzatba is.

Üdv,
D'Varo



 (RS)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-03-02, 22.53.32 | Üzenet # 3
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem tudom ez mennyire az én témám, mivel én a csatában egyedül írkáltam Szingu-val, és általában reálisra vettem a mércét. (alapból utálom a manapság eltúlzott dolgokat, főleg amikor lemásolják az előző hajó adtait és egy tizessel vagy 2 fegyverrel másítják csak meg de akkor is 100% hogy erősebb mint az előző. Enyémmel is csinálták)

Lényegében, csak mint a Semin torpedó tervezője vagyok itt. Az igaz hogy sokkal erősebb mint bármely Federációs fegyver, azonban, még csak terv annál a fajnál is (Agros) ahol kifejlesztették.

Ha a lopott torpedó arra értendő akkor az lehetetlenség. Másrészt, nincs olyan Alpha Quadránsbeli faj, se semmilyen más faj aki teknikailag kezelni tudná.

(ha nem a Semin-re vonatkozott a "lopott torpedo" akkor nem szóltam.)

Na de a lényeg:

Egyébként egyetértek ezzel. Egyesek túlzottan előre megírják hogy mi történik. A Mesélő pont azért van, hogy a rajtunk kívülálló eseményeket, végeredményeket leírja és vezessen minket a történetben. Nem jó ha valaki magának mesél, mert cselekvésképtelenné teheti az ellenfelet vagy akár a saját társát pár rosszul megfogalmazott mondattal.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Péntek, 2012-03-02, 22.55.08
 (HU)
 
Dvaro
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.12.05 | Üzenet # 4
A L'Shren elsőtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 146
Kitüntetések: 8
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Adam,akkor a Semin torpedónál félreértettelek,ugyanis ott nem láttam egyértelműen kiírva,hogy ez Agrosi fejlesztés. Ezért elnézést kérek.

De akkor is:a kitalált fajoknál olyan fegyverek vannak,hogy az hihetetlen.
Senkinek nem jut eszébe,hogy bárki aki nézi a fórumot beregelhet ezeknek a fajoknak valamelyikével? És amennyiben egy Scimitar erejét 3x meghaladó hajó ott még csak nem is nagy csatahajó,senki nem tudja megindokolni,miért ne kapjon az újonc kapitány egy ilyet.

De ez abszolút mellékes az előremesélés mellett. Hála istennek PvP-ben még nem volt ilyen,de nagyon kellemetlenül érintene,ha valaki egy sortűzzel kiszedné a "kis" hajócskánkat. Vagy akárcsak a pajzsát :)



 (RS)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.18.49 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ilyen úgy sem lesz szerencsére D'varo mivel van mesélő, aki kontrolizálja a helyzetet. bolian

Mellesleg a Schimitar nem gagyi hajó de nem is hallhatatlan!
Úgy ahogyan a Borgok sem azok. És ezt már mondogatom elég gyakran hogy nem létezik "God mode".
Én azért vagyok itt hogy meggátoljam a pvpben azt hogy játékos halál eset legyen vagy valaki használja a halhatatlanságokat.
A realizmus azért fontos valamennyire. Nem szeretnék én sem olyanokat látni hogy " lövök-felrobban"
Ezért törekszem elvárni a hosszabb postokat.

A kitalált techek jók de viszonyítani is kell valamit-valamihez. Amikor csinálnak egy fajt ez lényeges szerintem is.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.18.57 | Üzenet # 6
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
A szabályzatban benne van hogy nem létezik "God" mode,és nyugi várd ki a végét a dolgoknak.Különben meg a Flotta nagyon sok újítást talált ki de a Romulánok is,de mondjuk azért nem igazán írunk a Thalaron sugárról mert az képes lenne egy egész bolygót elintézni..realizálni a mesélő szokott..és tud is..

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.33.03 | Üzenet # 7
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az általam kitalált fajjal beregisztrálhat bárki, (gondolom ez meg van engedve) de ha ilyen megtörténik, senki sem tudja milyen hajók vannak. Ha meg mégis olyan hajót választ, arról én gondoskodom -mint "feltalálója"-, hogy ne használhasson olyan fegyvert. És engedéllyel, fent tartom rá az igényt, hogy én állapíthassam meg azoknak a felszereltségét. Ha kell jól elbeszélgetek vele az illetővel az ügyről.

"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Szombat, 2012-03-03, 15.35.11
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.36.41 | Üzenet # 8
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szerintem már csak azért sincsen baj az Agrosi fajjal mert kitaláltam egy ellenség fajt hozzá...szóval nem kell félni ha ők előkerülnek a másik faj ..és igen Adam Cross kollégám erős hajókat tervezz de különsképpen nem hiszem hogy az Agrosiak pont a Romulán csillagbirodalmat akarnának megtámadni provokáció nélkül nem támadnak,hiszen sok mindenben fejletebbek mint az Alpha quadránsiak.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.40.34 | Üzenet # 9
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
A másik a csatáról pedig,akár Talon típusú vadászokat is egy lövéssel elintézhetnek vagy scorpion osztályú kompokat ez nem volt megírva.Fogd fel úgy hogy azokat lőtte ki,különben meg a torpedómról..igen csak 2x er olyan erős..nem hiába kellet valami ami erősebb mint a hagyományos hiszen a distruptorok hatótávolásga miatt is szükséges volt ez a fegyver ,amit megjegyzek halkan évekkel ezelőtt már megterveztem a fejemben..

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.41.22 | Üzenet # 10
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ők inkább -idillikus ugyan de- barátkoznának. Na meg nem lenne értelme harcolniuk, mert még csak sérülést se tudna senki okozni nekik. De nem is olyanok akik harcba keverednek. Sőt, semmink nincs ami kéne nekik. De ez már máshova való téma.

Csinálok maj dolyan hajót, amit ha valaki nagyon akarna, megkaphat, de nem erősebb mint a legmondernebb "Ismert világi" hajó.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.43.29 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
De mint mondottam egy szónak is száz a vége:
van valaki aki kordában tartsa a dolgokat ha csatáról van szó. Ez persze nem azt jelenti hogy ti nem találhattok ki történeteket.
Küldejetek privit ott mindent meg lehet beszélni normális módon (csak úgy ahogyan most itt tettük).




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.45.21 | Üzenet # 12
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Különben meg ha valaki ki akar találni fegyvert vagy hajót tegye azt akár válaszként is . De különsképpen mindig is a Mesélő kontrolizálja az ilyesfajta technológia túl erőt.
Köszönöm.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.50.19 | Üzenet # 13
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak azért mellékesen megjegyezném. Mint teknikai kitalációkban járatos egyén. Lehetőleg a faj képességeihez mérten legyen erős. Nemigazán nézne ki jól ha a Federáció vagy akár a Romulán birodalom kitalálna egy olyat ami a több ezer évvel fejlettebb Agros fegyvereknél is erősebb.

"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.53.55 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Erről beszélek. Nincs god mdoe ergo nincs legyőzhetetlen hajó.
Na most tudom hogy nem tetszett hogy a Romulánoknak ki kellett mennie a Horizon űrbázisról de úgy nem lenne érdekes a dolog szerintem ha örökké ott maradtak volna.... Értitek a dillemmát.
mindíg is lesznek győztesek és vesztesek és ezt kel elfogadni.
Lesz olyan is amikor a csillagflotta veszít.
És szerintem most téma lezárva és privi ha calakinek kérdése van vagy javaslata.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 15.58.15 | Üzenet # 15
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Logikus de elképzelhető,akár lopott technikai rajzok mert a Romulánok elég sokszor tettek ilyet és mint Star Trek ben jártas egyén kijelentem hogy lehetséges erős fegyver létrehozása,reális megközelítésből is..én reálisan közelítem meg mindig amit leírok.. a torpedóm is a mércéken belül van..és mondjuk egy Agrosi hajó is kifeküdne szerintem 70-80 Borg hajó után természetesen ez már a mesélés újabb foka amit nem tudok szavakba önteni hogy milyen jó hogy van..nem hiába...kontrollizálja a technolgiákat nem hiába van ez kitalálva.Ki van ez találva ,nem vagyunk kezdők szóval tudjuk a dolgunkat,az évek során felmerültek gondok de mindig felülkerekedtünk rajta...bárki kitalálhat technológiát...bárki megvalósíthatja..de örök életű hajó és univerzumot pusztító fegyver nem létezik.Kivéve a Doomsday machine-t de persze az megsemmisült XD bolian lcars00001_973 warpcore00a_270

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 16.04.07 | Üzenet # 16
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát igen. 1 hajó kifeküdne annyi Borg hajótól XD 1db. Nah jó, nem megyek bele a fényezgetésbe. Pontosan a teknika átadása ellen terveztem az Alpha quadránsbeli teknológiával teljesen inkompatibilisre. Még egyszer kihangsúlyoznám, hogy a ahsználatukhoz nem elég sem a tudásunk/tudásuk a fajoknak, de át is kéne az egészet alakítani. Írtam is az egyiknél, hogy beszerelése, csak 1 meglévő hajóba 3hónap lenne. (14 hónap egy hajó teljes megépítése)

Az enyémeim sem örökéletűek, csak nhéz kilőni őket. Túl nehéz.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 16.08.23 | Üzenet # 17
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Természetesen egyet értek mint mindenkivel,de amúgy ha mondjuk elolvasná Dvaro az én írásomat is benne volt egy fontos momentum a Romulánokról is..és az én kitalált fajomról is...

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 16.10.06 | Üzenet # 18
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Akkor kimásolom hogy ne keljen az egészet elolvasni..
'"Romulánok:Egyenlőre semmleges de hajlanak a szövetség felé. "'


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 16.12.36 | Üzenet # 19
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nos én nem tudom hol kezdjem...
Dvaro Gratulálok hogy sikeresen el rontottad Nubet Születés napját.Itt a vitát le zárom.
Barátaim nekem az volt az első hogy el olvastam a szabályzatot.
Ez a kis vita el veszi a kedvem a játéktól szép lassan.:S


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 16.16.00 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jerry.. ez egy normális esztme csere csupán nem igazi vita szerencsére.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 16.16.21 | Üzenet # 21
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ez nemhimmém hogy Vita. Inkább egy megvitatni való téma. Nem baj hogy felvetette (véleményem szerint) mert volt benne azért igazság. Ha nem is olyan szinten, de tisztáztuk a dolgot. Én legalábbis úgy látom.

"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 16.18.22 | Üzenet # 22
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ez csak egy kis vita volt köszönöm a megvédést,de mondom mindenkinek igaza volt mindenkinek van valamiben igaza de valamiben nem.Sorolhatnám az én hibáimat de nem ezt teszem ,túl léptünk rajta vitát lezárom mert most hibákról lehetne beszélni de melyik sorozatban nincsen? laugh lcars00001_973 warpcore00a_270

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Dvaro
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 21.50.26 | Üzenet # 23
A L'Shren elsőtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 146
Kitüntetések: 8
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Geri,ezzel a mondattal nagyban sarkalltad az eszmecserét és a kultúrált vitát. Nem tudom,ebben a vitában mi a borzalmas,se hatalmas érdekütközések,se súlyosan megbántott vagy parasztul viselkedő felek nem voltak,igyekeztem konstruktív lenni.

Azt hiszem,nagyjából mindegy,mikor veszem elő a kérdést,hiszen talán senkinek nem törtem össze vele a lelkét.

Amennyiben mégis tönkretettem a születésnapodat Nubet,az esetben elnézést kérek,de utólag nem tudok tenni vele semmit.

A balaszolás nem csak önérdekből fontos. Nekem ugyanolyan gáz lenne ha a szövetségesem olyan erős hogy egy hónap alatt elsöpörjük a Föderációt és felesleges játszani tovább. És ez nekem egy játék,ha a győzelemnek semmi köze a képességekhez akkor semmit nem is ér. És főleg nem szórakoztató.

Az űrállomásos-csatás dolgot már megbeszéltük Szingu,a példát csak azért hoztam mert az a jelenhez legközelebbi eset úgy tudom. Áshattam volna régebbre is,de annyival korábbi dolgokról már felesleges beszélni plusz a leglátványosabb másik esetet már külön megbeszéltük.

De a vita le van zárva,a döntést elfogadom,és további jó játékot.

D'Varo



 (RS)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 21.53.39 | Üzenet # 24
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lehet hogy az Agrosi erősnek tűnik de olyan ellenségük van ami ezt a szembetűnést kiegyenlíti. nyugalom. Én mindenre gondolok és ha nem: azért vagyunk hogy megtudjuk beszélni a dolgokat szerintem.
Köszönöm hogy elmondtad és megbeszélhettük ezt.
Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » "Beszélgető" » Vita topic (itt írd le a gondodat,bajodat stb...)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: