Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Derna (A Bajor egyik holdja)
Derna
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-05-22, 22.04.29 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Parancsnok:
Whilddel együtt a Dernán vagytok az orvosi csapattal segédkeztek a betegeken.

Whild:
Mintát veszel a talajból és a vízbő. Azon gondolkozol, hogy vajon mi okozhatta ezt az új vírust.

<< Sorrend: Parancsnok- Whild >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Kedd, 2011-05-24, 09.42.22 | Üzenet # 2
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-agh-Sóhajtott a parancsnok és odasétált az egyik szanitéchez és megkérdezte- Hogy vannak a betegek?
-Attól tartok egyre rosszabbul-Válaszolt a szanitéc.
-Csak mi vigyázzunk magunkra nemkarok látni egy beteget sem a Vortexről.
-Mr.Hildson vegyen mintát a talajból és a vízből.Ki kell deríteni hogy honnan származik ez a járvány.



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
WHild
Dátum: Kedd, 2011-05-24, 18.47.49 | Üzenet # 3
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Veszek mintát a talajból és elkezdem elemezni tricorderrel.
A tricorder ki jelezte hogy 89%-os túltengés található a talaj eróziója. Majd a tricorder furcsa jeleket jelzett ki a föld melleti tóból vett víz mintából amelyből kiderült hogy, a víz valamiféle toxinnal fertőzött is. Majd odalépek a parancsnokhoz és közlöm vele amire jutottam.


"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Szerda, 2011-05-25, 11.31.14 | Üzenet # 4
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Köszönöm Mr.Hildson-mondta a parancsnok és felállt egy ládára hogy mindenki lássa és azt kiabálta:Emberek Figyeljenek a víz erősen mérgező szóval senki se igyon vagy érintkezzen vele.-majd leszállt a ládáról és szólt a katonáknak hogy senki sem léphet a tó közelébe.
és a parancsnok bekapcsolta komunikátorát...

folyt. a hídon



A végtelenbe és tovább.....


Az üzenetet módosította Freddy - Szerda, 2011-05-25, 11.41.53
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Csütörtök, 2011-05-26, 18.40.36 | Üzenet # 5
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hirtelen Destrin hadnagy materializálódik egy zsúfolt kórház előterébe. Elszörnyedt amikor meglátta a sok bajori halottat, akiktől még a padló is alig látszott ki. Egy orvosi tiszthez lép, aki éppen egy tetemet takar le.
- Hol van az az elromlott generátor?
- Ott, hadnagy - mutatott egy távoli folyosó irányába.
- Köszönöm!



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 11.17.15 | Üzenet # 6
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm: Kapitány a Parancsnoknak! Helyzetjelentést!


I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 11.31.37 | Üzenet # 7
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
komm:-Itt a parancsnok elég rossz a helyzet a földtől kezdve a vízig minden magasan mérgező megmondtam hogy a vízzel senki se érintkezhet nem hinném hogy ez egy természeti katasztrófa.A betegek állapota óráról órára rosszabbodik szerencsére Destrin hadnagy már javítja a generátort.
-Segíthetek még valamiben kapitány?



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 11.41.54 | Üzenet # 8
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm: Van már fertőzött közülünk? Kérnek orvosi segítséget?


I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 13.20.19 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Grauder:
szólj a főorvosodnak hogy induljon le azonnal segíteni.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (SE)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 16.37.09 | Üzenet # 10
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
komm: Fertőzött még közülünk egyenlőre nincs de sokan még magam is kicsit gyengének érezzük magunkat és minden nélkülözhető segítség jól jöhet.
adás vége.



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 16.44.29 | Üzenet # 11
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm: Úton van a Doki.


I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Arika
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 17.11.21 | Üzenet # 12
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
A komppal érkezem a bolygó felszínére. Próbálok nem okozni semmi kárt a járműben, de finoman szólva is sportosan vezetek. Valójában inkább úgy mint egy őrült. Egy darabban landolok, majd felkapom a kompból az eszközeimet és futólépésben indulok meg a parancsnok felé.
-Uram. - biccentek egyet, majd körültekintek és fájdalmasan sóhajtok. De nem szeretem a kínt látni.
-Lehet erről a kórról tudni valamit?



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 17.20.41 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Freddy: Mesélj el mindent amit tudsz. A vízt is.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 17.57.09 | Üzenet # 14
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Jó napot doki üdv a Dernán.A kórról sokat nem tudunk még de azt feltételezzük hogy a méreganyag okozta ami bőven van a vízben és a földben eddig még nem tudunk sokat erről a vírusról személyes gondolataim szerint olyan mint a pestis mutálódott változata de én nem jártam orvosira úgyhogy nem tudom. Destrin hadnagy hamarosan megjavítja a generátort.
Jó munkát doki ha kell valami csak szóljon és segítek. Ja igen és vigyázzon magára mert nem lenne jó elveszíteni a hajóorvost ezen a küldetésen.



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 18.04.25 | Üzenet # 15
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Köszönöm, remélem egyszer visszatérhetek ide, amikor nem akar kihalni a bolygó. - kicsit halkabban szólalok meg, de a morbid humorom az a helyén van. Szóval valami ami a pestisre hasonlít, de a forrása valószínűleg a szennyezett földből és vízből van. Micsoda szerencse, hogy a pestist bolhák terjesztik. Viszont ez annyit jelent, hogy visszaugrottunk az első mezőre. Nem tudunk semmit. Sóhajtok egyet, majd felvonom a szemöldököm a parancsnok utolsó mondata hallatán és elvigyorodom.
-Hamarabb fogok kompbalesetben meghalni. De azért óvatos leszek. Vigyázzon ön is. - pillantok rá, majd az egyik beteghez lépek és elkezdem megvizsgálni. A legjobb persze az volna, ha tudnám, hogy mi a pontos vírus.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 18.10.13 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Freddi kérlek szólj fel a hajóra a beszélgetés közben egy rövid helyzetjelentéssel.
Amy: Kezdj kivizsgálni egy beteget.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 18.36.26 | Üzenet # 17
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Odamentem Destrin hadnagyhoz aki a generátort szépítgette és megkérdeztem tőle-Hadnagy hogy áll a munka a generátorral? ha kész jelentkezzen nálam van még egy feladat a számára.


A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 18.49.14 | Üzenet # 18
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az egyik nagyon rossz állapotú beteget vetem vizsgálatsorozat alá. A helyzet rosszabb mint elsőre hittem. Rettenetes szervkárosodások és agyvelőgyulladás. Beadok a fiatalembernek valamit, ami talán lelassítja a folyamatot, majd a következő beteghez libbenek. Ugyanaz a tünetegyüttes. Megcsóválom a fejem és megpróbálom ezt a beteget is ellátni, majd a parancsnokhoz sietek.
-Parancsnok! Nem akarok rossz hírek vivője lenni, de ez a vírus egyrészt nagyon fertőző, másrészt majdnem minden szervet támad. Na meg gyors, mint a sült csirke.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 19.35.04 | Üzenet # 19
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Ez érdekes hát ez a nap már rosszabb nem is lehet ohh.. ez nem hangzik túl jól elvégre gondolom senki sem akar ebéd közben elpatkolni tud valami ellenanyagot készíteni?


A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 19.44.14 | Üzenet # 20
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az utolsó mondat váratlanul ér és szabályosan leterít lábról. A szám elé kapom a kezem és csak remegő vállaim jelzik, hogy el kell fojtanom a nevetést, a siralmas helyzet ellenére is. Megköszörülöm a torkom és komolyságot erőltetek magamra. Légy észnél, Max! Majd később lehet morbid és komolytalan.
-Remélhetőleg. Vettem mintákat a vírusból, amik alkalmasak lehetnek az ellenanyaghoz. De addig is kérem legyenek nagyon óvatosak. Nem szeretném látni, hogy bármelyik emberünkkel is ez történjen... - az utolsó mondatot halkan teszem hozzá, majd nekilátok előállítani az ellenszert.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 21.04.23 | Üzenet # 21
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm:
- Parancsnok kész vagyok a generátor javításával. Emellett valami furcsára találtam a Derna-ról érkező jelentésekben. Nagyon úgy tűnik, hogy az összes generátor egyszerre leállt a holdon.


Hozzáadva (2011-05-27, 21.04.23)
---------------------------------------------
Egy kutató tiszt lép a hadnagyhoz.
- Hadnagy! Az előzetes jelentések szerint az északi településeken, ahol a vírus a legtöbb áldozatot szedte, szinte minden energiával üzemelő szerkezet megbolondult. Még a déli településeken, ahol lényegesen kevesebb a halálos áldozat, ott kevesebb a műszerek üzem zavara.



"Space is the final frontier"


Az üzenetet módosította Destrin - Péntek, 2011-05-27, 21.13.21
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 21.19.39 | Üzenet # 22
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hmmm ez érdekes ez biztos nem véletlen.Ki kéne vizsgálni.-Hadnagy keressen pár derék katonát úgy 3-at és készüljön fel hogy megnézzük az északi oldalt csak szerezzünk pár űrruhát hogy a vírus semmiféleképpen ne érjen el minket.Oh igen és a fegyverekről se feledkezzünk meg.Én jelentem a kapitánynak hogy mire készülünk és ha megkaptuk az engedélyt elindulunk.Lelépni-Mondta a parancsnok idegesen és elindult egy csendes helyre a kommunikátorával felszólni a hajóra.


A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 21.25.31 | Üzenet # 23
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Értettem Parancsnok! Kérem továbbítsa az orvosi főtisztnek, a Vortex-nek és Csillagflotta Parancsnokságnak. Köszönöm!
Hirtelen egy éles sikoly hallatszott a főgépész háta mögül. Amikor megfordult látta, hogy egy fiatal női flottatiszt állt egy másik öregebb férfi flottatiszt holteste mellet.
Komm:
- Orvosi személyzetet Kre F'Sae'a kórház generátor termébe. Megvan az első Csillagflottatiszt akit megölt a vírus.



"Space is the final frontier"


Az üzenetet módosította Destrin - Péntek, 2011-05-27, 21.26.18
 (HU)
 
Arika
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 21.28.46 | Üzenet # 24
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Idegesen cikázok a műszerek és a betegek között. Egyelőre úgy tűnik sikerült lelassítani a halálozási arány gyors növekedését. De ahogy harcolok a tünetek ellen, úgy jelennek meg újabbak és csúnyábbak. Gyors vagyok, a szentségit, de ennyire gyorsnak kellene lennem? Visszatérve a kis "laboromhoz" megpillantok valamit az egyik mikroszkópban, amitől olyan arckifejezés ül ki az arcomra, ami felmosórongyért kiált. Ekkor szólal meg a komm és Destrin hadnagy hangja. Az első áldozat szó hallatán olyan gyorsan rohanok oda, hogy kis híján mindent és mindenkit ledöntök lábról. A holttesthez érve sóhajtok egyet és mellétérdelek. A trikordert leellenőrizve körbepillantok.
-Voltak tünetei? Bármi előjel?



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 21.31.49 | Üzenet # 25
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Nem semmi, csak miután összeset hadnagy! - felelte a nő aki látta társat meghalni.


"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 21.52.53 | Üzenet # 26
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok is odasiettet az összecsődült társasághoz hogy megnézze mi történt és akkor meglátta a dokit egy rossz állapotban flottatiszt mellett térdelni és csöndben megkérdezte a mellette álló tisztet hogy mi történt itt a fiatal tiszt azt felelte hogy az egyik társunk összeesett.Ekkor a parancsnok megmondta a körülállóknak hogy -menjenek távolabb.
Doki magának van még egy feladata hogy ne unatkozzon minél hamarabb készítse az ellenanyagot hogy lelassítsuk ezt a vírust. legyenek óvatosak emberek-mondta a parancsnok idegesen



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 22.04.01 | Üzenet # 27
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még egy pillantást vetek a trikorderre és megvakargatom a tarkóm. Elképesztően bosszant, hogy az én felügyeletem alatt ilyen történhetett. Éleset szusszantok idegességemben, majd felkelek és a parancsnokra pillantok.
-Felrobbant a szíve. - jelentem ki kissé remegő hangon, majd a parancsot hallva bólintok egyet. Kivételesen még feleselni sincs kedvem, pedig a parancsnok nagyjából velem egykorú, na meg férfi. Ergo tökéletes céltábla.
-Igen, parancsnok. - bólintok egyet. - Ideális elfoglaltság amúgy is zavart elmémnek.
Majd sarkon fordulok és a nemrégiben látottak észben tartásával kezdek neki az ellenanyag előállításának. Az új információk ismeretében pedig egész jól haladok.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 13.02.20 | Üzenet # 28
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Freddy:
valami furcsát érzel.. kezdesz egyre jobban fázni mikor jó idő van a bolygón.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 16.52.58 | Üzenet # 29
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sétálgatok az ágyak között az idő is elég jó de...de én fázom azon veszem észre magam hogy remegek a hidegtől és szédülök is csak egy dolog jutott az eszembe kell a doki..
A parancsnok ráütött kommunikátorára és beleszólt:-Do..doki rosszul érzem magam f..fázom azt hiszem fertőzött lettem...



A végtelenbe és tovább.....


Az üzenetet módosította Freddy - Szombat, 2011-05-28, 16.54.15
 (HU)
 
Arika
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 16.59.20 | Üzenet # 30
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az idő kitűnő, de nekem túl meleg van itt. Mégiscsak a Föld egyik leghidegebb helyén születtem és nőttem fel. Ledobom az orvosi köpenyt a székem támlájára, majd elkezdem szintetizálni az ellenszert. A kommból a parancsnok remegő hangját hallom, amitől egy pillanatra megáll bennem az ütő. Az első kész adaggal felpattanok és a parancsnokhoz sietek.
- Üljön le. Azt hiszem megtaláltam az ellenszert. Ha gondolja lehet próbaalany vagy ha nem, akkor marad a tüneti kezelés. - állok meg mellette a hypospray-el a kezemben, hogyha elfogadja az ajánlatom, akkor beadhassam neki a szert.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 17.16.55 | Üzenet # 31
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Adja benne vagyok jobb mintha felrobbanna a szívem


A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 17.19.33 | Üzenet # 32
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beadom neki a szert, majd sóhajtok egyet és megszólalok.
-Lehetnek kisebb mellékhatások. Fejfájás, félrebeszélés, ilyesmi. Semmi komoly. Remélem használ. - aztán várakozom. Nagyon remélem, hogy hatni fog a gyógyszer.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 17.27.16 | Üzenet # 33
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Agh igen egy kicsit jobb... már azt hittem végem köszönöm doki és most vissza munkára biztos kell még ez a szer másoknak is.


A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 17.30.35 | Üzenet # 34
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Helyes. - barátilag megveregetem a vállát egy hatalmas vigyorral körítve, majd visszarobogok a "munkaállomásomhoz" és magamhoz véve az ellenanyagot, elkezdem szépen sorban a betegeket beoltani.


"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 18.12.49 | Üzenet # 35
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm: Minden rendben odalent? Nem jelentkeztek be ahogy megbeszéltük! Válaszoljanak!


I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 20.19.24 | Üzenet # 36
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amy:
Szólj ha készen vagy.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Arika
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 20.28.53 | Üzenet # 37
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy jó 20 percbe beletelik mire mindenkinek beadom a gyógyszert. Úgy tűnik, hogy akik az első turnusban kapták meg a szert, azoknak már jelentősen javult az állapota. Remélem ez így is marad. Miután az utolsó beteg is megkapta az orvosságot, akkor odarobogok a parancsnokhoz és rápillantok.
-A gyógyszert beadtam mindenkinek. - a tekintetem olyan büszke, mintha most nyertem volna meg egy háborút.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 17.07.45 | Üzenet # 38
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amy: bizonyosodj meg arról hogy a szer tényleg hatott e mindenkinek.

Hozzáadva (2011-05-29, 17.07.45)
---------------------------------------------
Oldjátok meg az ügyet, mindenki írjon egy utolsó hozzászólást a történethez.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 19.36.09 | Üzenet # 39
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm:
-Vortex a Parancsnoknak! Helyzetjelentést!
-Uram, itt lent minden rendben! Készülődünk az indulásra. Uram! Lehetek őszinte?
-Persze Parancsnok!
-Velem nincs minden rendben! Szédülök, fázom és forog a világ! Már beszélni se tudo........ -ekkor a parancsnok a kapitány tudta nélkül elájul és csak szólogatja.
-Parancsnok! Parancsnok, minden rendben? A fenne egye meg, pont most kell ilyennek történnie?

Komm:
Kapitány a Doktornak! A parancsnok nem válaszol. Úgy hallattszott hogy elesik. Kérem nézze meg!



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Arika
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 19.48.19 | Üzenet # 40
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leadtam a jelentésemet és visszasietek leellenőrizni a többi beteget. Egy-két mellékhatás jelentkezik a kezelteknél. Enyhe hőemelkedés, hidegrázás és fejfájás főleg. De a sejtek regenerálódnak a betegekben, így nyugodtan kijelenthetem, hogy a gyógyulás útjára léptek mindnyájan. Hatalmas elégedett macskamosoly kúszik az arcomra és a csípőmre a teszem a kezem, mikor a kapitányt hallom a kommon keresztül. A parancsnokhoz rohanok és látom, hogy bizony elájult. Nagyon magas a láza, de a vírus kiürült a szervezetéből. Ez valami akut reakció a vakcinára.
-Farnsworth! Peterson! - szólok a két közelben álldogáló szanitécnek. - Vigyék a parancsnokot a kompba és maradjanak mellette, ellenőrizzék az állapotát!
Azok pedig cselekednek tüstént.
Komm: -Kapitány! A parancsnok elájult, de nincs komolyabb baja. Készen állunk a indulásra.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."


Az üzenetet módosította Arika - Vasárnap, 2011-05-29, 19.48.40
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 19.54.12 | Üzenet # 41
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm: -Rendben. Várjuk önöket!


I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 20.59.56 | Üzenet # 42
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sokkal később Destrin hadnagy kompja leszállt a holdra és összeszedte a holdon maradt összes Csillagflotta tisztet. Majd indul is vissza a komp a Vortex-re.


"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Derna (A Bajor egyik holdja)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: