Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Deep Space Nine (Űrbázis)
Deep Space Nine
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 20.32.29 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
// A Deep Space nine //



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Arika
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 20.42.56 | Üzenet # 2
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnokkal érkeztem ide, hogy kipihenjük a küldetés fáradalmait. Quark bárját keressük fel és bizony már a második kör ital után sikerül olyan csúnyát mondanom a ferenginek, hogy szerintem élete végéig nem fog hozzám szólni. Cseppet ittas mosollyal tekintek a parancsnokra.
-Imádom piszkálni a férfiakat!



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 20.54.24 | Üzenet # 3
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végre kipihenhetjük a küldetés fáradalmait gondoltam és beléptünk Amyvel a bárba.
A második kör pia után a doktor egyre jobban oldódott bele a hangulatba meg az italba még szerencsére én bírom az alkohol hatásait de ez a doki... ki nem nézném belőle hogy flottatiszt.A ferengiek már csak odalökték nekünk az italokat csak ne kerüljenek a közelünkbe. A doki megszólalt és kijelentette hogy imád piszkálódni főleg a férfiakkal hát nem tudtam hogy ennek örüljek vagy inkább rohanjak el de elvégre a doki a barátom inkább:-Még két ugyanilyet-mondtam a bárpultosnak és az ital már csúszott is az asztalon...



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 21.03.02 | Üzenet # 4
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
A viszonyom az alkohollal mondhatni viharos. Lehettem 12 mikor a nagyapám szerezett valami italt, amit meg is ittam én kis bolond, mert finom volt. Első utam volt a detoxba... Na meg mifelénk ott a hidegben nem ittak az emberek sörnél erősebbet. Ennél fogva nem is bírom az erősebb italokat. De hát ez már látszik is rajtam. A ferengiek leszúró pillantásaira csak hatalmas, önelégült mosollyal bírok reagálni. Elsápadok mikor a parancsnok rendel még egy kört.
-Ugye nem áll szándékában leitatni? - gyanakvó pillantást vetek rá. - Ugyanis ha többet iszok, akkor valami olyat teszek, amiért kerülnöm kellene önt...



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 21.16.09 | Üzenet # 5
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gépház (U.S.S. Vortex) ===> Folyt.

Amikor a főgépész a Deep Space Nine-ra lépett, azonnal eszébe jutott, hogy több, mint két napja nem evett semmit és nem ivott semmit. Úgy döntött, hogy betér egy ferengi bárba, hogy kerüljön valami a gyomrába.
- Kérek egy Klingon Raktajino kávét csapos.
- Rendben! - mondta morogva a ferengi.



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
WHild
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 21.30.17 | Üzenet # 6
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépek a bázisra majd közben felkapom a csizmámat és egy lábon ugrálok amíg bekötöm a cipőmet majd elindulok a bárba és leülök az első asztalhoz majd látom hogy egy Ferengi jön oda hozzám:-Kérsz egy kis csiga kólát? mondta. Majd én feleltem:-Nem inkább valami erősebbet Ferengi..nincs egy kis Whiskey-jük? én csak azt iszok. Elveszem a Whiskey-t és közben nézem a nőket a bázison és iszok egyedül.

"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.04.49 | Üzenet # 7
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Már 3 kör után szétesik doki azt hittem hogy az a fajta vagy aki 10 után is egyenesen tud sétálni de hát te biztos nem vagy olyan mint mi akik átpiáltak egy éjszakát az akadémia után áááh micsoda este volt hmm nem szomjas véletlenül?Csapos még 2-t-mondtam vidáman de azért nem akarom szegény dokit úgy leitatni hogy járni sem tudjon de azért ráfér még egy kis folyadék...


A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.11.09 | Üzenet # 8
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Megmutatom én milyen fából faragták a feröeri nőket. - csapok az asztalra és kihúzom magam, miközben szinte pajkosan vidám a hangom, hiába vagyok icipicit agresszív. Hát 10 kör után biztosan nem fogok egyenesen menni... De tényleg valami olyasmit csinálok, amiért netán fogdában kötök ki. Na de csak azért is bennem van a dac...
-Fogadjunk...hogy megiszok még 10-et és tudok majd járni... - majd lehúzom a most érkezett piát és odaszólok a csaposnak. - Füli! Még kettőt, pronto.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.26.39 | Üzenet # 9
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hááát ő tudja és én azt majd én cipelem vissza de nem rontom a jókedvét azzal megfogtam a poharat és kiürítettem a tartalmát és azt mondom a dokinak:
-Amy ha maga megiszik 10et fizetem a 11-et és kap majd valami meglepetést.-még én sem tudtam mit de jó érzés volt kimondani és látni a lelkesedést Amy szemében..-Csapos még egy kört de valami harapnivalót is csapjon hozzá...



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.35.21 | Üzenet # 10
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ha iszok, akkor félelmetesen magabiztos vagyok. Amúgy sem vagyok önbizalom-hiányos, de ilyenkor...hujujj. Lehúzom én is az italom, majd a meglepetés hallatán még lelkesebb leszek.
-Áll az alku. Ha veszítenék, akkor én fizetek és lehet egy kívánsága. Valami amit teljesíteni is tudok. - látom, hogy ő is olyan lelkesen áll a feladathoz, mint én. A kapott rágcsálnivalóból eszek egy kicsit, majd intek a csaposnak és mielőtt még megszólalhatnék, már hozza is is az újabb kört.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.43.03 | Üzenet # 11
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csapos kihozza az italokat és mormogott nekem valmait de cask anynit értettem meg belőle hogy"ha ez itt kifekszik akkor nem az én dolgom lesz hazavinni"legalábbis azt hiszem hogy ezt mondta én csak rámosolyogtam és elment.De lehet hogy igaza volt de lehet hogy nem inkább megiszom az italom felét és odahajolok Amyhez és azt mondom neki:
-ha kidőlsz ötnél szerzek egy tollat és összefirkálom az arcod-nevettem egy sort és megittam az italom többi részét is.



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.50.59 | Üzenet # 12
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Én is csak félig-meddig hallom amit dünnyög, de éppen ezért jutalmazom meg egy nagyon csúnya pillantással, amire csak a szemeit forgatja. Sosem arattam nagy sikert a ferengik körében. Na nem mintha szándékomban is állna ilyesmi. Mikor hozzám hajol a parancsnok és közli ördögi tervét, hangosan felkacagok.
-Kérlek, minél obszcénebb rajzokat alkoss akkor. - nevetek még kicsit, majd megiszom az italt. Megvan az öt és még talpon vagyok. Pontosabban még világomnál vagyok. Mikor felém tekint a csapos, kap tőlem igen ominózus mosolyt, amitől már hozza is az újabb kört, pedig csak pimaszkodni akartam...



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.53.55 | Üzenet # 13
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Gondolom te törzsvendég leszel itt-kuncogtam-de tudod ha így folytatod nem lesz nagy sikered a ferengiknél és hamár ötnél járunk hogy érzed magad? én egész jól elvagyok.


A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.56.39 | Üzenet # 14
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Egyértelműen. - nevetek megint egyet. Érdekes gondolat, hogy én egy bárban törzsvendég legyek... - Sosem voltam túl sikeres se a ferengiknél, se úgy másoknál. De köszönöm, jól érzem magam. Szóval készítsd magad az ajándékom átadására. - nyelvet öltök rá és lehúzom az italt, amit hozott a csapos.


"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 13.02.39 | Üzenet # 15
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kapitány és a Eve (a huga) épp jobbról a második asztalnál ülnek és csak néznek!
*-Ezek a te embereid? -kérdi Eve
-Öhhmm.... Háááát... Igen!-feleli
*-Nem kéne valamit tenned?
-Kíváncsi vagyok a végére. rommie
*-Oké, Te tudod!
Ezután ők is rendelnek egy italt.
Quark a Kapitány régi ismerőse, megkérdi:
*-Ezek ugye a maga emberei?
-Ezt már minenki tudja????
*-Csak azért kérdezem mert kíváncsi lennék ki fogja kifizetni az italokat ha kidőlnek!
-Nyugi. Maj én kifizetem. Várjuk csak ki azért a végét.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
WHild
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 13.12.11 | Üzenet # 16
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elnézek hosszan majd iszok és közben megpróbálok nem a egész napos műszakokra gondolni,közben gondolom magamban hogy a másik asztalnál jól elszórakoznak egyesek...még szerencse hogy nem vesznek észre...gondolom magamban majd lehúzok még egy felest és az ablak közelébe ülök háttal.

"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 15.09.38 | Üzenet # 17
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a következő kör is kijött körbenéztem és láttam egy pár ismerős arcot előszór a kapitányt láttam meg aki épp minket nézett és az látszott a szemén ami apámra emlékeztetett mikor valami butaságra készültem és a kapitány pont ugyanúgy nézett rám ezért eszembe jutott hogy kicsit vissza kénem fogni az italozást és elgondolkozva ránéztem Amyre akin már látszott hogy alig tudja hogy hol van és azt mondtam neki:
-Amy te figyelj mennyire szerettél nyerni?



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 15.24.26 | Üzenet # 18
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szépen kezd belassulni a kis világom, ami most úgy a DS9-t kezdi kizárni magából. Azt érzékelem, hogy a kapitány a közelben van és hát finoman szólva is érdekesen tekint ránk. Annyira már nem vagyok eszemnél, hogy értelmezni tudjam, hogy milyen jelentést is hordoz a tekintete. Amikor hozzámszól, Fredre pillantok kissé ködösen, majd egy vontatott sóhaj után megszólalok.
-A fene nagy büszkeségem nem engedi csak, hogy veszítsek... De gondolom, ígyis-úgyis kikaptam...



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 15.51.55 | Üzenet # 19
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Kapitány látván hogy lankadt tisztjei lelkesedése az alkoholos italok és versenyzés iránt, odasétál az asztalukhoz és megkérdi őket!
-Barátaim. Maguk szerint ki fogja kifizetni ezt az ital mennyiséget? Nehogy azzal jöjjenek hogy "mi nem használunk pénzt"!
-Amikor átjöttek az állomásra 5 csík latínumot kaptak költőpénznek! Amit ma itt megittak vagy 20 csík.
Ekkor látja a Kapitány hogy nem igazán vannak maguknál hogy ezt felfogják így hát leegyszerűsíti.
-Keljenek föl onnan és mennyenek vissza a hajóra, a kabinjukba. Józanodjanak ki és reggel 8-kor az irodámba jöjjenek.
Miután lerendezte a részeg tiszteket, odament Quark-hoz és kifizette az italok árát. Eután visszament az asztalához é leült még egy italra.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Daniels
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 16.02.13 | Üzenet # 20
Freestyle mesélő
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 98
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mind-e közben ami után ez megtörtént egy férfi lépett be a teremben és szinte mindenkinek még a szava is megderment csak a Vortex legénysége aki még épp volt belőle,nem értette hogy mitől félhetnek ettől az embertől. Csak a báros merte megsúgni a kapitánynak hogy ez egy leszerelt tiszt volt,aki úgymond összeesküvés elméleteket gyárt,és úgyvéli hogy egy globális összesüvés része a Flotta amelynek a Flotta fő kara lehet benne,a furcsa alak amikor meghallota hogy róla beszélnek egyből kiment majd Grauder kapitány éles szeme észre vett valami furát az alakon,mégpedig azt hogy a furcsa alak nagyon hasonlított arra a személyre aki betranszportált még az első küldetésen a Vortex hídjára.....


"A jövőt és a múltat nem lehet megváltoztatni csak javítani rajta"
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 16.39.20 | Üzenet # 21
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gyorsan letette a poharat és ezt mondta!:
-Eve, maradj itt. Mindjárt jövök. Csak elintézek valamit.
Ezzel felált s az idegen után eredt.
-Uram! Álljon meg, kérem. Beszélni szeretnék magával.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 17.04.51 | Üzenet # 22
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Destrin hadnagy épp a klingon kávéját iszogatta amikor hirtelen észre vette, hogy a bár közepén a kapitány és a nem ép józan első tiszttel és orvosi főtiszttel beszél. Az arcáról nem sok jó volt leolvasható a kapitánynak.
- Na ezeknek végük! - jegyezte meg magában a főgépész.

Hozzáadva (2011-06-02, 17.00.16)
---------------------------------------------
Miután megitta italát a főgépész az italát kényelmesen elterült a székben és várta, hogy mi lesz a párocskával. Hirtelen kapitány felpattant és egy humanoid után eredt akiből nem látott sokat, de így is rájött miért eredt utána a kapitány.

Hozzáadva (2011-06-02, 17.02.25)
---------------------------------------------
- Csapos fizettek! - ordította egy ferenginek.
Azzal egy platinumot dobot az asztalra és a kapitány nyomába eredt.

Hozzáadva (2011-06-02, 17.04.51)
---------------------------------------------
Nem sokkal később utol is érte a kapitányt aki a lény nyomába eredt.
- Uram arra gondol amire én?



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 17.16.07 | Üzenet # 23
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Ha arra gondol ez az aki a hajóra transzportált akkor igen.


I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 17.45.45 | Üzenet # 24
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány és a hadnagy a furcsa idegen után rohantak nem voltam túlságosan elszállva de tudtam hogy ilyen állapotban nem tudok segíteni nekik habár nekem lenne dolgom utánuk menni.A dokin látszott hogy járni sem tud ezért erősen átkaroltam hogy ne dőljön el szegény és elindultunk a hajónk felé. közben modntam a dokinak:
-Amy most menjünk vissza nyertél... azzal elindultunk.



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Arika
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 17.54.50 | Üzenet # 25
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Összehúzott szemmel nézem a kapitányt, ahogy egy idegenhez siet, majd őt követi Destrin hadnagy. Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová. Felkelek és kishíján összecsuklok, de a parancsnok határozottan megfog, így a veszély elhárítva. az örömhír hallatán olyan terawattos vigyor ül ki az arcomra, amit csak akkor villantok, ha valami rettentő szellemeset sikerül benyögnöm.
-Győzedelmesen térünk vissza! Büszkén viseljük a háborús sérüléseket! - majd hirtelen elcsuklik a hangom és a jobb hüvelykujjammal megpendítem a nadrágom gumírozását. - Né'! Pöttyös bugyit vettem fel? Hihi...-majd artikulációt mellőzve kuncogok miközben visszatérünk a hajóra.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 18.12.20 | Üzenet # 26
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor elhagytuk a bárt az ott dolgozókon látszott a megkönnyebbülés de a társaság is egész jól nevetgélt a doktor hülyeségein.Szerintem is vicces volt de sajnos vele vagyok és így rám is emlékezni fognak ebben a pillanatokban de legalább jóléteztük magunkat.Aztán lassacskán odaértünk a zsiliphez és felléptünk a hajóra Amyt meg a kabinja felé cipelem és egyre nagyobb butaságokat mond.


A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 19.17.29 | Üzenet # 27
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Hé! Uram! Forduljon csak meg! -szólok az idegennek.
Megfordul. Felismerem.
-Ő az!
Hírtelen elkezd futni.
-Utána! Áljjon meg!!



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Daniels
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 20.58.01 | Üzenet # 28
Freestyle mesélő
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 98
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
A férfi elkezdett futni majd egy Jeffries csőbe beugrott amely éppenséggel a fegyver szobához vezetett,mind-e közben a kapitány is utánna ugrik és a férfi egy jól irányzott rúgásal arcon rúgja a kapitányt és utánna a kapitány pedig vissza rúg majd tovább követi a férfit.


"A jövőt és a múltat nem lehet megváltoztatni csak javítani rajta"
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 11.30.57 | Üzenet # 29
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lüktet az arcom. Vágtat a szívem. De nem érdekel, most elkapom és rendezem a tartozást. Előveszem a phaserem amit nem szabadna magamnál tartani de véletlen nálam maradt. Lövök egyet. Mellé, eltaláltam egy hűtő vezetéket. A hűtőfolyadék párája beteríti a Jeffries-cső egészét. Mozgást hallok: - Arram ment.- mondom magamban. Lövök megint. Most se találtam el. Mozgást látok a párafelhőn keresztül, utána indulok.

Hozzáadva (2011-06-03, 11.30.57)
---------------------------------------------
Komm:
-Parancsnok! szükség lenne magára a DS9-on. azt az idegent üldözöm aki megszálta a hajót az első küldetésen. A 23.szint 7-es Jeffries-cső 24-es elágazásánál vagyok. a 25-ös felé megy. Transzporterrel kerüljön elé!



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.


Az üzenetet módosította Grauder - Péntek, 2011-06-03, 11.10.25
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 11.42.46 | Üzenet # 30
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm: értettem kapitány azonnal indulok

Hozzáadva (2011-06-03, 11.42.46)
---------------------------------------------
Hirtelen a kijelöl helyen érkezem és lépteket hallok a párafelhőn túl előkapom a phaserem kábítóra állítom és készen állok hogy elkapjam az idegent.
A párafelhőből hirtelen az idegen lépett ki olyan erővel szaladt nekem hogy simán félrelökött és nekiestem egy falnak aztán a kapitány siet ki a párafelhőből én gyorsan feltápászkodtam és csak annyit mondtam a kapitánynak:
-Kapitány arra szaladt -majd együtt kezdtük el üldözni azt a fickót.



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 12.58.57 | Üzenet # 31
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A következő pillanatban valaki a ködből phaser-vel tűzet nyitott a lényre, de semmit nem használt. Néhány másodperc múlva már látszott, hogy Destrin hadnagy lőtt a lényre, akinek meg se ártott.
- Elnézést a késésért Uraim! -ordította üldözés közben a főgépész.



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 15.13.49 | Üzenet # 32
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Semmi ond Hadnagy! Jó hogy jött! Mennyünk, utol kell érnünk!
Tovább megyünk. Elérünk egy hármas elágazáshoz.
-Parancsnok, jobbra! Hadnagy Középen!-mondtam nekik az elrendezésünkből adódóan.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 15.25.04 | Üzenet # 33
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Igenis kapitány kapitány-azzal lefordultam jobbra


A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 15.32.43 | Üzenet # 34
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hadnagy is megértette a parancsot és már nyomult előre a ködben középen.


"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 15.37.53 | Üzenet # 35
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Futok futok de senki sehol csak egyre sötétebb és párásabb lett az idő körülöttem aztán egy elágazáshoz érek megállok és lépteket hallok az elágazás egyik végéből letérdelek egy sötét sarokban a phaseremet felkészítem a lövésre és várok mint a tigris az őserdőben.


A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 15.40.32 | Üzenet # 36
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egyre jobban sietek. -Sosincs vége ennek a járatnak?
Hirtelen meglátok valamit. Nem tiszta de olyan mint a lény. Lő rám.
-ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁUUUUUUU!!!!!-török ki mert eltalált, visszalövök de nem talál. Közeledik.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 15.47.39 | Üzenet # 37
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Eltaláltam!-kiáltottam és közelebb mentem de de TE JÓ ÉG ez a kapitány még jó hogy kábítóra volt állítva nem maradhat itt így odaszóltam a transzporter szobába:
-Vortex van egy sebesültünk a kapitány azonnal sugározzák át a Vortexre és hívják neki a dokit!-Mondtam sietve és megvártam míg a kapitány eltűnik és elindultam az ellenkező irányba.
Aztán gondoltam szólok ma hadnagynak is hogy csak ketten maradtunk:
-Hadnagy a kapitány megsérült visszasugároztattam a Vortexre csak ketten maradtunk maga talált valamit?-mondtam a kommunikátoromba és futottam amerre az út vitt.



A végtelenbe és tovább.....


Az üzenetet módosította Freddy - Péntek, 2011-06-03, 23.50.47
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 17.22.26 | Üzenet # 38
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm:
- Nincs itt semmi Uram. Várjunk ott... - hirtelen megszakadt.



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 19.33.06 | Üzenet # 39
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban

Komm:
-Kapitány a Parancsnoknak! Mi helyzet? Már érkezik az erősítés.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 21.00.15 | Üzenet # 40
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm:
-Hadnagy..Hadnagy...-csak recsegést hallok ekkor meghallom a kapitány hangját
-Kapitány a hadnaggyal elvesztettem a kapcsolatot valami történhetett vele vagy valami leárnyékolja.Akkor érkezzen gyorsabban mert azt hiszem elvesztettük.-sóhajtottam egyet és váramat a csapatot.-és kapitány mondja jobban van?-kérdeztem hátha nem okoztam nagy kárt benne



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 21.54.40 | Üzenet # 41
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Helyzet:
Az üldözött végkép elmenekült. A kapitány kommja szólal meg:

KOmm:
- Bejövő adás a csillagflottától a priorítás elsődleges. Blanchard kapitány a hídra! - öt perc mulva. - Uram.. uram hall engem.. uram jól van?




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 13.24.12 | Üzenet # 42
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm:
-Jól vagyok. A Doki csodakezének hála. Parancsnok! Vissza sugározzuk minden emberrével és Destrin Hadnaggyal együtt.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Deep Space Nine (Űrbázis)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: