Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Park (A Földön)
Park
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.11.44 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban


Gonsailes:
Kilépsz ide és egy kis ideig a gondolataidba merülsz majd felsugárzol.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.20.49 | Üzenet # 2
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: Egyéb helyszínek - Föld bolygó.//

- Értettem, Uram. Köszönöm. Természetesen a tisztjeimet felkészítem. A viszont látásra, Admirális - köszöntem el, viszonoztam a kézfogást, és a többiekre néztem.
- Viszlát - mondtam, majd kiléptem a helyiségből, és kimentem a parkba.
A Központi Kommunikációs Hivatalból kilépve megérkeztem a parkba. Szívtam egy kis mély levegőt, majd gondolkozni kezdtem arról, hogy milyen lehetőségek vannak a jövőt illetően. Már vagy öt perce álldogáltam, és csak gondolkoztam mikor rájöttem, hogy ideje lenne indulni. Megérintettem a kommjelvényem és megszólaltam.
- Itt Gonsailes. Mérjenek be és sugározzanak fel - adtam ki parancsot, majd nem sokkal később dematerializálódtam.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Transzporter szobák.//



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Kedd, 2011-06-07, 17.41.06
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.37.37 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gonsailes:
Folyt. köv: uss Thor: Transzporter szoba

Hozzáadva (2011-06-07, 17.37.37)
---------------------------------------------
David:
A parkba kilépsz. Gondolataidba merülsz és feltranszportálsz.
Folyt. köv.: Uss Atlantika/ Transzporter szoba.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DavidArcher
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.51.57 | Üzenet # 4
U.S.S Atlantika kapitánya-Csata közben elhunyt
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 10
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kilépek majd megigazítom a ruhámat és leporolom majd hívom a hajómat:-Itt Archer! feltranszportálás egy fő energiát most!

-Folytatása következő:-Atlantika transzporter szobája-



"The captain is here"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.59.38 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet:
Kilépsz a parkba. Elgondolkodol majd feltranszportálsz a Triniaszra.
(Írj ide egyet aztána Trinias) Folyt. Köv.: trinias




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 18.13.09 | Üzenet # 6
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előzmények:-Föld topic
*Kilépek az előző helyiségből és veszek egy nagy levegőt és pár percig nézem ahogy a nap fénye átfényli az akadémia és a Park és szinte az épületek minden szegletét,csodás volt a látvány,de aztán rá eszmélek hogy háborúba megyek...háborúba ami reménytelennek tűnik...aztánb eszembe jut hogy Lily mindig milyen szavakkal derített fel amikor rossz kedvem volt,egy kissé elmosolyodok eszembe jut ahogy viccelődik a háborún és elmeséli a régi meséit egy-egy forró te kiséretében,szép emlékek gondolom magamban de aztán újból a munkámra koncentrálok eszembe jut hogy a sok kapitány nő és férfi az életét fogja áldozni a béke nevéért. Összehúzom szemöldökömet és újból a munkára koncentrálok. Rácsapok a kommjelvényemre és feltranszportálom magam a kompra ami automatizáltan körözött a Föld körül*
Folytatása:-uss Trinias topic


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 19.37.59 | Üzenet # 7
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány elmélkedve lépett ki a napfényes, és gyönyörű parkba.
~ csodálatos ez a park ~ gondolta magában. ~ csak úgy árassza magából a békét és a melegséget. Bárcsak a galaxis is ilyen békés lenne ~ gondterhelten sóhajtott majd megérintette a kommunikátorát:
- Smith az Enterprisenak! - Hangja hatáozott volt és teljesen érzelem mentes. - Sugározzanak fel! Energiát! - Ezzel dematerializálódott a békés parkból amelyben még úgy elsétálgatott volna egy kicsit... de majd jobb naokon.. talán...

Flyt. : Enterprise topic/ transzporter szoba



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 20.02.51 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Grauder:
Kilépsz ide és elgondolkozol egy kicsit majd felsugárzol a hajódra.
(írj ide egy hszt majd a hajód transzporter szobájába)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 20.23.11 | Üzenet # 9
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kilépek a kapun és elvakít a nap.
-A fene a napba hogy mindig az én szemembe süt.-gondoltam magamba.
Komm:
-Kapitány a Vortex-nek. Felsugárzás, egy fő! Energiát!

Folyt. Transzporter szoba/Vortex



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-08, 11.00.04 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Willow:
Kilépsz ide. Gondolataidba merülsz gy pillanatig. Jársz egy kicsit de ebben a pillanatban egy nyári zápor kezd rákezdeni: ideje felsugároznod.
Folyt.: Uss Arcadia/Transzporter szoba




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szerda, 2011-06-08, 11.13.17 | Üzenet # 11
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kilépek a gyönyörű parkba és sétálni kezdek. Szemeim elakadnak egy-egy csinos flotta tiszten. Mennyire fiatalok, és mennyire jóképűek! ~ Szerencsések ~ gondolom magamban. ~ Még nincs annyi felelősség a vállukon mint a kapitányoknak. Persze az a kiváltságuk sincsen meg hogy irányíthassanak egy csillaghajót a maga kényelmével és csodáival a galaxisnak. Éretlen kölykök. ~ Ahogyan befordulok egy kis elágazásban és a körülöttem futkározó kölykökön járatom szemeimet a csillagflottára gondolok.
~ Ha most elbukunk akkor nekünk végünk. A Romulánok nem fognak megállni ott, azon a részen. Tovább fognak menni egészen a Vulkánig és hogyha odáig elérnek akkor mi véglegesen húzhattjuk le a rolót. De ne legyek ennyire pesszimista. Rögtön a legrosszabb forgatókönyvre gondolni a legrosszabb ötlet. ~ Ekkor dörrenést hallok a fejem fölött. Felnézek és egy esőcsepp cseppen a szemembe. Azonnal meg is törlöm a kezemmel és felsóhajtok. ~ Már csak ez hiányzott.~
-Sötét árny vetül ma a flottára. - Mondom ki hangosan a gondolatomat, aztán ráütök a kommunikációs jelvényemre és beleszólok:
- Hedgett az Arcadiának! Vigyenek haza! Enregiát!
~ Folytatás: Uss Arcadia; Transzporter szoba topic ~



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 19.00.12 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Cross és hedgett kapitányok ide transzportálnak le:
Beszéljétek meg hogy mindketten kaptatok egy adást a csillagflottától. beszélgessetek egy kicsit.
Sorrend
Adam-Willow -Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 14.07.23 | Üzenet # 13
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Letranszportálok és meglátom ezt a gyönyörű parkot.
-Deszép! Ismerős de nem emlékszem hogy mikor jártam itt.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 14.33.53 | Üzenet # 14
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kinyitom a szememet és észre veszem hogy leérkeztem. Méghozzá egy nem is akármilyen helyre hanem a parkba ami a kommunikációs épület előtt helyezkedik el. " Tehát itt vagyok... Oh és minden porcikám megvan!" - Mondom magamban és a kezemet nézegetem egy pillanatig. Néha még mindig meglepő tud lenni hogy a technológia mire képes. " Gyönyörű ez a park" - Gondolom magamban.- "Valahányszor végigsétálok itt, mindig ujra meg ujra eszembe jut az hogy mennyit dolgozhatnak ezek az emberek itt azért hogy ezt a parkot ilyen csodálatos állapotba tartsák." - Gondolom magamban és ekkor megpillantom Cross kapitányt. - "Méghogy a képernyő kövérít.. " - gondolom magamban. - " Cross kapitány éppolyan fitt mint amilyen a képernyőn látszódott." - Odalépek a férfi mellé és így szólok:
- üdv kapitány! Willow Hedgett kapitány vagyok, örülök hogy most már személyesen is megismerhetem! - A kezemet nyujtom hogy kezet foghassunk.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 14.43.42 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beszélgessetek egy kicsit a parkban lassan elsétálva a kommunikációs épület felé:
sorrend:
Adam- Willow-Adam-Willow-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 16.07.10 | Üzenet # 16
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hirtelen feltűnik valaki, Hedgett az.
-Áhh üdv Kapitány. Én Adam Cross kapitány vagyok de ezt úgyis tudja!-mondom neki vigyorogva.-és kezetfogok vele.

-Szép ez a park, nemde? És, hogy haladnak az Arcadia javításai?


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 17.10.32 | Üzenet # 17
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igen, gyönyörű. - Mondom és beszívom a friss levegőt. " Már jó rég óta rám fért egy ilyen kis apró kiruccanás." - Gondolom magamban. Előre lépek Cross kapitány után és lassan a napfénybe fürödve boldogan mosolyogva kezdek kiengedni.
- Tudja kapitány már nagyon régóta rámfért ez. - Árulom el a gondolataimat. " Áh, ha most lenne egy kicsivel több időm szívesen úsznék egyet, de az admiraltiásnak mások a tervei.."
- Nem tudja véletlenül hogy miért hívtak minket össze? - kérdezem nyugodt hangon. - Én arra tippelnék hogy valószínűleg összehívunk egy erősebb és nagyobb flottát. Nem hagyhatjuk hogy a Romulánok csak úgy elfoglaljanak egy Csillagflotta bázist. Ez felháborító!



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 18.04.39 | Üzenet # 18
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Sajnos nekem semmit sem mondott az Admirális. Igen, gondolom valami ilyesmi lehet a háttérben. Nem fura hogy csak minket hívtak ide?-teszem fel a kérdést gyanakodva. Majdcsak megtudjuk ha elérkezik az idő.
-Már várom a pihenést ha ennek vége. Azthiszem elmegyek a Risa-ra. Gondolom ön is várja a végét. Mondja, mik a tervei ha ennek vége?


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 19.31.37 | Üzenet # 19
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hümm.. - Egy pillanatra elgondolkodom és megállok út közben. - Még nem igazán tudom... Tudja amikor legutoljára kivettem egy hetet az két éve volt, és akkor is hegyet mászni indultam. Megmásztam a kapitány hegyet! - Nevetem el magamat. - Majdnem leestem. De csak majdnem. - Elmosolyodom és tovább indulok a kis patak mellet.
- Nekem ez a kis séta is igazi kikapcsolódás ebben a gyönyörű parkban. - Folytatom.- csak azt sajnálom hogy a barátaim nem lehetnek velem... nekik is tetszene ez! Különösen a főgépészemnek! Ő rajong az igazi helyekért! Igazi világjáró! - Tovább lépek és ekkor a ruhámra száll egy kis katica bogár. - Oh! Szevasz pajtás! - Az ujjamra teszem és mosolyogva nézek Adamra. ~ Remélem a másik kollega nem gondol túl bogarasnak. ~ Gondolom magamban.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 19.32.46 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Folytassátok, és közben lassan érjetek a kommunikációs épülethez : 1
Sorrend:
Adam-Wilow-Adam-Willow-Adam-Willow-Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 19.50.21 | Üzenet # 21
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Hmm. Én legutoljára a Vulcan-on a Seleya hegyet másztam meg, mondhatom, nemigazán örültek nekem. Főleg hogy egy rituálé közben értem a tetejére. Csak néztek rám mint egy bolondra és elvitettek az őrökkel.-mondom kissé nevetve és elmerülve az emlékekben.
-Szép park, igen. Az én régi barátaim a Legacy-ról is élveznék a tájat. Sokfélét láttunk utunk során a Delta Quadránsban de semmi sem fogható a Földhöz.-közben gyönyörködök a tájban.
-Hihi, Pont olyan ez a katica mint az Andóriai jégbogár. Csak az kék és fehér pöttyei vannak.-mondom mosolyogva Willow-ra nézve.-Na meg háromszor hosszabb lábai.-teszem hozzá kissé fanyarogva mintha savanyút ennék.
Ekkor száll oda hozzánk egy barna tollú galamb eminek a fején fehér felálló tollak vannak.
-Hát ezért szeretem én a Földet! Sosem tudhatja mibe botlik.-közben sétálunk lassan tovább a központ felé


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 20.00.39 | Üzenet # 22
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor a kollega a Seleya hegyről kezd el beszélni hatlmas mosoly jelenik meg az arcomon és majdnem elnevetem magamat.
- Mondja kapitány ön hol született? - kérdezem miközben követem őt. - Tudja majdnem olyan a humora és az életszeretete mint a nagyapámnak. - Szólok miközben a nagypámra gondolok. ~ Ő tanított hegyet mászni~ - gondolom magamban. ~ És milyen jó hegymászó volt! Még hatvan éves korában is meg tudta mászni a legmagasabb hegycsúcsot is.. oh, régi szép idők..~ Miközben várom a választ a kapitány szemeit nézem. ~ Szépek a szemei. ~ Gondolom magamban. ~ És ismerősek is... nem lehet hogy valahol már találkoztunk egyszer? ~ Kérdezem magamban, de végtére is aztán arra gondolok hogy az lehetetlen lenne- legalább is szerintem.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 20.31.18 | Üzenet # 23
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Willow-on látszik hogy alig tudja visszatartani a nevetést.
Elkezdi kérdezni hogy hol szülerttem és mesél a nagyapjáról. Utána látszólag elmered a szememben és énis az övében. Hirtelen észbekapok hogy válaszolni kéne.
-Ó tényleg? Köszönöm. Szívesen megismerném a nagyapját, jó ember lehet.
-Öhmm. Idaho-ban Stanley-ben születtem. 3 nemzeti park is körül vett minket így sokat másztam hegyet. A szüleimmel egy hajón, a USS Legacy-n utaztunk a DS9-ra de egy hirtelen megnyíló féregjárat a Delta Quadránsba vetett minket. Ismerős ugye? Majdnem mint a Voyager,-nevetem el magam- csak mi 17 év alatt értünk vissza. Nem sok gyerekkorom volt. Ott lettem tiszt aztán miután hazaértünk gyorsan elvégeztem az akadémia elméleti részét.-mesélem magamról. Egyébként sokat járok a Vulcan-ra hegyetmászni, sok a magas és nehéz terep.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 13.17.05 | Üzenet # 24
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Döbbenten nézek rá és hallgatom őt.
- 17 év! Nem semmi... - Ingatom a fejemet miközben a pöttyös katica az ujjamról elrepül egy közelben lévő növényre. - Hogyan tudtak boldogulni ott? - kérdezem tőle. - A Delta qvadráns még mindig a legveszélyesebb, és talán a legvadabb qvadránsok egyike. Járt már a Cardassiai határvidékeken? Körübelül azokhoz tudnám hasonlítani a Delta qvadránst, csak persze nagyított verzióban... iszonyat veszélyes egy hely...- A Vulkánt hallva elmosolyodom. - A Vulkáni! hát igen, én is jártam ott "egyszer-kétszer"! Az egyik közeli barátom Vulkáni, így nem nagyon tudtam megúszni a találkozást a bolygóval. Tudja kedvelem ha meleg van, de ami a Vulkánon tombol az már nem meleg hanem egy kegyetlen tomboló kohó. Nem is tudom hogy bírnak ott élni. A Góbi sivatagban kellemesebb az időjárás mint ott....



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 14.00.32 | Üzenet # 25
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Elég kemény volt, 2 kapitányt is elvesztettünk. Egyszer még hajót is kelett építenünk. Szóval nem az eredetivel tértünk haza. Sok-sok bolygót meglátogattunk, sok néppel összeismerkedtünk de mégis a legjobb rséze az volt amikor hazaértünk.-magyarázom nosztaliázva...
-Óh igen, jártam már ott. Sokszor jártam már a DS9-on így egy párszor a cardassiaihatárvidéken is jártam. A Vadvidéken is jártam, az igazán próbára teszi a pílótákat...
-Én nem szeretem a meleget, pont ezért járok a Vulcan-ra.-mosolyodok el- a lejobb hely hogy edzük magunkat szélsőséges helyen.
-Jártam a Kohóban is. Nekem is van egy Vulcan-i barátom de már rég nem talákoztam vele. Azthiszem ha ennek vége, oda is elmegyek.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 15.19.52 | Üzenet # 26
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor érkezik oda Mendelson admirális.
- Üdvzölöm önöket! - Mondja a férfi. - Maguk hősök ugye tudják! - Mondja és kezet fog veletek. - Ha nem bánják akkor Itt helyben elmondom önöknek a küldetést ugyanis az idő pénz mint ahogyan mondani szokták. - A férfi átad a kezetekbe egy-egy adathordozót. - Nos, ezek az adatok, és a küldetés. Cross kapitány! - Ahogyan feléd néz közben beszélni is kezd. - Havíhatom inkább Adamnak? - Várakozás nélkül folytatja is. - Nos, Adam! Mint láthatja az ön küldetése az Omar fajjal felvenni a kapcsolatot. Önnek kedves Willow. - Most a nő felé fordul. - Az Alapítókkal kell majd felvennie a kapcsolatot és megkérni őket hogy segítsenek minket a Horizon visszafoglalásában. - Nagy levegőt vesz és hangosan felsóhajt. Az arca eléggé meggyötört és gondterhelt. - Nos, nem lesz egyik sem egy könnyű feladat, de én tudom hogy maguk képesek rá... Kérdés? - Először Adamra néz majd Willowra.

Sorrend:
Adam-Willow-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 15.55.17 | Üzenet # 27
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Admirális odalép hozzán és köszönt minket.
-Üdvözlöm!-köszönök vissza és kezetfogok vele.
átad egy adathordozót a küldetés adataival majd megkérdezi hogy hívhat-e Adam-nek, ám mire válaszolni tudnék folytatja is tovább.
-Szóval az Omar, mi?-ondolom magamban.
Willownak is átadja és neki is elmondja a küldetését.
-Elég gondterheltnek tűnik ma az Admirális.-ondolkozom el.
-Nem lesz az tény.-motyogom.

-Nincs kérdésem Uram!-válaszolok neki.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 16.10.29 | Üzenet # 28
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális olyan gyorsan hadar hogy egy pillanatig fel sem tudom fogni amit mondd... Aztán a kezembe adja az adatbázist, én pedig olyan gyorsasággal olvasom el a rajta lévő adatokat ahogyan csak tudom. Miután elolvastam ezeket felnézek a férfira.
- Uram... A Dominium? - Hanglejtésemben van egy kis furcsálkodás, és meglepődöttség is. - A Dominiumot alig tudtuk visszafogni, és most szövetség velük? Ez nagyon nehéz lesz. - sóhajtok fel. - De persze megtesszük azt, ami tőlünk telik. Még az a szerencse hogy az Arcadia egy igazi diplomata hajó. - ~ És még az a szerencse hogy egy szektorban van a két hajó, így együtt fogunk majd menni valószínűleg Cross kapitány hajójával. Tökéletes takarásban nem fogom magamat annyira kiszolgáltatottnak tartani a Dominium hajói ellen.~ - Miután ezt végig gondolom így szólok:
- Nincs kérdés uram.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 16.17.44 | Üzenet # 29
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Rendben. Jó szelet kapitányok! - Szól az admirális. - Ha végeztek a küldetéssel bármit is mondanak térjenek vissza a Földre. - Kezet fog veletek. - És ne feledjék. Magukon mulhatnak életek. Viszlát. - Ezzel elmegy.

Sorrend:
Adam-Willow-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 16.23.32 | Üzenet # 30
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hezetfogok vele és ő elmegy.

-Huh, nem lesz semmi.mondom Willow-nak kissé adrenalintól elprögetve.
-Vagyis akkor együtt megyünk!-mondom örömtelien.
-Omar! Nem sokat hallottam még róluk, és ön?
-Azért magát se irigylem, a Dominium kemény tárgyaló partner.-mondom neki miközben elgondolkodva grimaszolok.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 16.33.24 | Üzenet # 31
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hát, igen.. az Omar! egy kereskedő faj... biotechnológiát használnak és nanotechnológiát a testükben..Hasonlóak a Ferengiekhez, de azért mégsem olyanok... magasak és állítólag mindig olyan gázmaszk szerű dolog van a fejükön... - Kicsit közelebb hajolok és félhangosan közlöm a kapitánnyal. - Állítólag az ENterprise-Jn is szolgál egy, de én még nem találkoztam vele. - ~ Furcsa lesz a Dominiummal találkozni. ~ Gondolom magamban. - ~ ár annyi éve nem mutatták semmi jelüket, lehet hogy már szét is estek.... a flotta néha tényleg nem tudja hogy kitől kérjen segítséget...~


-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 19.21.15 | Üzenet # 32
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( Ide még egyet aztán induljatok vissza a hajótokra.)



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 09.48.07 | Üzenet # 33
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Nah jó, lassan indulnunk kéne! Minnél hamarabb le kéne rendezni az ügyet.
-Ha fel ért hívjon hogy indulhatunk-e! Rendben?
Kezetfogva elköszönök és felszólok a hajóra.
-L'espoir! Felsugárzás, 1 fő!-ekkor a kék fényben eltűnök.

Park==>Transzporter szoba


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 16.23.41 | Üzenet # 34
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kezet fogok a kapitánnyal. ~ Milyen kedves ember. ~ Gondolom magamban . ~ Egyszer szívesen megmásznám vele a Kapitány hegy csúcsát. ~ Egy kis ideig még elmerengve nézek a parkban. ~ Annyira szép ez a park, ha egyszer megöregszem, remélem sokára és nyugdíjra adom a fejemet szívesen letelepednék egy ilyen parkhoz hasonló helyen. ~Gondolom magamban. Még egyszer beszívom a friss levegőt aztán megérintem az intercommunikációs jelvényemet.
- Hedgett az Arcadianak! Vigyenek haza!... - Kis szünet után megszólalok. - Energiát! - Ezzel fel is transzportálnak a hajómra.
~ Folytatása: Transzporter szoba. ~



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-25, 12.01.24 | Üzenet # 35
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Data:
Mendelson admirális és te is kiléptek ide. Az idő - mint általában ebben az évszakban- egyszerűen gyönyörű. Nagyon meleg van és süt a nap száz ágra.
Sorrend:
Data- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Data
Dátum: Szombat, 2011-06-25, 12.13.47 | Üzenet # 36
U.S.S Legend kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány csenden követte az öreg és fáradt arcú férfit. Ellentétben az admirálissal azonban Data arcán semmilyen érzelmet nem lehetett észre venni. Ez jelen pillanatban főleg annak volt köszönhető hogy az android kikapcsolta az érzelem csipjét. Egy régi jó barátja ilyenkor biztosan azt mondta volna hogy milyen jó hogy data egyetlen mozdulattal, és akarat erejével ki tudja kapcsolni, meg tudja szüntetni az érzelmeit. Data először ezt nem tartotta jónak. Mivel nem volt emberi, és most sem volt az. De most már jónak tartotta ezt a képességét. Az hogy ő android nem volt annyira rossz mint ahogyan sok ember gondolta. Hisz, mivel nem volt hasonlítási alapja, nem tudta milyen embernek lenni, csak imitálta a körülötte lévő megannyi embert. Amikor be volt kapcsolva az érzelem csipje irigyelte őket, hogy halandóak és hogy vannak érzelmeik egy csip nélkül is. Data már ekkor amikor ezt gondolta nagyon sok ideje létezett. A körülötte élő emberi lények számára ő olyan volt mint az élő történelem. Sokan kérdezgették őt hogy hogyan volt képes túlélni egy hajó robbanását. Hiszen az a hajó felrobbant Shinzonnal, és a Remánokkal együtt!
Data Előtt testében élt tovább, úgy hogy Data emlékei Előttbe voltak töltve. Geordy, aki a legjobb barátja volt ugyan ellenezte ezt, de ez volt a módja annak hogy az android most ebben a tökéletesen gondozott és megszervezett parkban beszélgethetett az admirálissal. A park fás- füves volt. A gyepnek olyan színe volt mint a mohának, a virágok olyan élénkek voltak rajta akár a neon. Az ég tiszta kék színben pompázott, egyetlen felhő sem kúszott át rajta. Összhangban az idő megfelelt volna egy piknikezésre. Az admirális teremben feltett kérdésére az android így válaszolt::
- A Legend készen fog állni uram. A hajót harci helyzetekre tervezték, és használták, így 99.9 %- kal valószínűsíthetem hogy megfelelően helyt fog állni. A stratégiák felől pedig ne aggódjon. A tisztjeimet úgy válogattam össze hogy mindannyiuk rész vett már legalább egyszer valamilyen tréningen, vagy aktív bevetésen.



 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-25, 12.47.06 | Üzenet # 37
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Rendben kapitány. - Mondja neked Mednelson. - Induljon vissza a hajójára, és igazítsa el az embereit a helyzetről. - E közben egy kis adathordozót ad a kezedbe, és a szemedbe néz. - Lehet hogy a maguk hajójától függ majd odakinn minden... tegyenek meg majd mindent, és álljanak készen. - Ezzel kezet ráz veled, és magadra hagy.

~ Data: Írj ide egy hszt, majd indulj a Legendre ~




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Data
Dátum: Hétfő, 2011-06-27, 16.12.08 | Üzenet # 38
U.S.S Legend kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután kezet rázott az admirálissal gondolataiba merengett azon hogy a flotta vajon miért is keveredik bizonyos idő közönként végveszélyben. Az emberiség-és ezt ő tudta a legjobban- nagyon régóta a békét akarta, de egyszerűen valami mindig közbejött. Hol a saját belső háborúik, vagy egyéb konfliktus helyzetek, később az emberi tényező maga okozta a háborút. igaz, hogy -ahogyan azt szokás mondani - a háború mindig fejlődéssel jár, de Data felfogása szerint ez mégsem volt természetes, és helyes. "Kioltani valakinek az életét, csak azért hogy ez felhasználható legyen a saját érdekeinkre nem helyes. Nem helyes, sőt mi több egyszerűen etikátlan és elfogadhatatlan." - Gondolta magában az android. Mégis egy csata hajónak lett ő a kapitánya, de ez nem valamiféle különös irónia volt. Ez Data kapitány saját akaratának eredménye. Mikor annak idején-sok hetes unszolásoknak hála- visszatért a flottához választhatott. Sok hajó közül választhatott volna ugyan, és megannyi diplomata hajó volt de neki mégis csak a Legend-re esett a választása. Az indoka pedig nem csak az volt hogy a hajó egyszerűen gyönyörű, az erőt és méltóságot tükrözi magából hanem hogy hadi hajó is. Az android mindig is hitt az emberi jobbságban, tudta hogyha hadi hajót választ, úgy mindenkinek bebizonyíthatja majd hogy a hadiflotta is van ugyan olyan diplomatikus és logikus mint a csillagflotta továbbá ezt a fajta ágazatát a parancsnokságnak Data még nem tapasztalta - és ő volt az a személyiség aki mindig is szerette kipróbálni az ujjat. Új szemléletek, új látásmódok, új helyzetek, változás: sok éves szolgálat után ez kellett neki.
Miközben végigsétált a parkban, és a múlton merengett észre vette hogy már kezd nagyon késő lenni. A nap már régen lenyugodott, és pár fokkal kezdett le is hűlni a levegő. Nem volt más hátra, tudta hogy vissza kell indulnia a Legendre. egállt az egyik fa alatt és óvatosan megérintette a mellkasán lévő hideg kommjelvényét.
- Data kapitány a Legend-nek. - Szólt bele a kommunikációs sávba. - Energiát! - Ebben a pillanatban transzporter nyaláb ölelte őt körbe.

Folytatása a Uss Legend transzporter állomásán olvasható.



 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 15.28.58 | Üzenet # 39
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután Robert és David kiléptek ide, és elköszöntek az admirálistól kis beszélgetésbe kezdenek. A parancs már világosan a kezükben van- no meg Robert kezében egy üveges tea meg egy négercsók.

Sorrend::
David- Robert- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DavidArcher
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 15.52.25 | Üzenet # 40
U.S.S Atlantika kapitánya-Csata közben elhunyt
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 10
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Én most vissza megyek a hajómra és jó lenne ha egyszerre indulnánk el mielőbb.
Közben rá nézek a kapitányra és nézem ahogy eszik..



"The captain is here"
 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 15.56.04 | Üzenet # 41
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kilépek közben eszek és iszok egy kis teát.
-Nem kér egy kicsit?
-én is visszatérek de mivel nagyobb a rangom én szeretném vezetni a út koordinációt.



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 17.15.44 | Üzenet # 42
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sorrend::
David- Robert- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DavidArcher
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 14.46.01 | Üzenet # 43
U.S.S Atlantika kapitánya-Csata közben elhunyt
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 10
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé furcsálkodva néztem a tisztre de betartottam a szabályzatot hiszen ő volt a felettesem valószínűleg már több hasonló küldetésen is volt velem ellentétesen.
-Rendben csináljuk. Én is felmegyek akkor a hajómra és tartsuk a kapcsolatot kommunikációs adó-vevőn.
Amint ezt kimondtam készülödtem is a transzportra vissza a hajómra majd vártam hogy a kommunikátoromon kimondjam a szót,ahoyg elérkezett a perc határozottan szóltam:
Szedjenek fel. Energiát!.



"The captain is here"
 (ES)
 
RobertLaCoss
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 15.36.25 | Üzenet # 44
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá néztem vissza a kapitányra majd néztem ahogy a molekulái eltűnek a végtelennek látszó égbe.
Beszívtam a levegőt ami a gyönyörű parkból áradt,az érzés nagyon jól esett hiszen nagyon régen nem jártam a Földön és úgy érzem szinte ez az utolsó lehetőség hogy a Föld közelébe jutottam.
Összehúztam a szemöldökömet majd pár perc múlva hívtam is a hajómat a common majd beszéltem az elsőtisztemmel hogy transzportáljanak fel,majd ezt követően felálltam a székről amin ültem a parkban és vártam a transzporter sugarat.



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 20.18.02 | Üzenet # 45
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Robert- Dave: ide már ne írjatok folytatása a hajótok transzporterszobájába, oda csak utánam írjatok.))



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Vasárnap, 2013-01-27, 22.44.47 | Üzenet # 46
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
""Hatalmi harc"

Tél vége volt.
A Földön voltam egyik olyan pillanatomban hogy Hutchinson admirálissal találkoztam.
Új megbizatást adott ami igéretesnek hangzott nagyon is. Mikor azonban kiléptem a Flotta főépületéből a kertbe Adamet pillantottam meg. Azonnal szóltam a parancsnokomnak hogy hamarosan csatlakozom hozzájuk de most van egy kis gondom, majd elindúltam szélsebesen Adam felé.
Felgyorsult a szív verésem és éreztem hogy utol kell érnem. Tudtam hogy ha nem érem el azzal súlyos hibát követnék el mind a saját mind az ő életében és ezt nem akartam.
Futni kezdtem feléje, majd mikor aztán utolértem őt nagy meglepődésére megöleltem hosszasan.
- Hiányoztál.

( Utolsó komment a ""Hatalmi harc"" c. küldetéshez )




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk


Az üzenetet módosította DeniseKirk - Vasárnap, 2013-01-27, 23.29.56
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2013-01-27, 23.25.34 | Üzenet # 47
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az időérzékem mostanság elég rossz. Keverem a nappalokat, az éjszakákkal. Bár, ez lehet nem olyan furcsa ha azt nézzük, hogy a mindennapjaimat az űrben töltöm, ahol az idő csak az óra beállítástól függ.
Mostanság, elég sok új dolog történt az életemben, ami megint csak hozzájárult a zavarodottságomhoz. Kiderült, hogy van egy lányom, és hogy az anyja, akit évek óta nem láttam, meghalt. Ez az én formám. elvesztem azokat, akiket szeretek, de a helyükbe mások jönnek. Bár, nem tudom én az Ő szemében milyen lehetek, mert elég szótlan.

A flotta főépületének kertjében sétálgattam éppen, mert előzőleg volt egy kis elintézni valóm... még szép hogy Lauren ügyében... Szegény lányt a végsőkig vizsgálgatják, kutatgatják.
Szóval, csak sétáltam, és már mentem volna a kompom felé, mikor azt hallottam, hogy valaki fut felém. Megfordultam és még mielőtt bármit láthattam volna, a nyakamba ugrott valaki. Épp, hogy magamhoz tértem, mikor észrevettem, hogy Denise az... Magam mellett lévő kezeimet, ráhajtottam és szorosan magamhoz öleltem, ahogy csak tudtam, majd ennyit válaszoltam.
-Te is nekem....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Vasárnap, 2013-01-27, 23.30.55 | Üzenet # 48
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
= A ""Hatalmi harc" c. küldetés lezárva =



"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Park (A Földön)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: