Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » USS Tirthakara ((Ősvénytaposó))
USS Tirthakara
Nubet
Dátum: Hétfő, 2010-04-12, 19.35.34 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
{tiszti kantin kijelölve találkozás pontként a hajón}

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Chris
Dátum: Hétfő, 2010-04-12, 21.23.35 | Üzenet # 2
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
*materolizálódik*--üdvözöljük!(mondja egy zászlós)--ön ha a találkozóra jött akkor menjen kérem a kantinba majd én oda vezetem!
--köszönöm

*a zászlós odavezeti*

 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2010-04-12, 21.34.44 | Üzenet # 3
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Materializálódik és a zászlós aki fogadja őt rögtön a kantinba vezeti.Ahogyan meglátja a másik Enterprise kapitányát odalép hozzá:
-Szép jónapot kapitány.Leülhetek maga mellé?



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Chris
Dátum: Hétfő, 2010-04-12, 21.39.03 | Üzenet # 4
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Persze tessék csak kapitány---mondja csak önnek a küldetéssel kapcsolatban vannak kételyei?

Az üzenetet módosította Chris - Hétfő, 2010-04-12, 21.39.19
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Kedd, 2010-04-13, 08.50.57 | Üzenet # 5
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A transzporterállomáson tiszteleg és int a zászlósnak.

- Maradjon csak zászlós, egyedül is odatalálok a tiszti kantinban.

Az állomáson nagy a nyüzsgés a legénység teljes erőbedobással dolgozik, hiszen rövid időn belül három csillaghajót is ki kell szolgálniuk. Határozottan vág keresztül a "tömegen".
A tiszti étkező a nyugalom és a kihaltság szigete hiszen a legénység és a tisztikar a érkező csillaghajókkal van elfoglalva. Ashley Smit és Chris Oveido kapitány már az étkezőben beszélgetnek, egyenesen feléjük veszi az irányt.

- Hölgyem, Uram - aprót biccent feléjük - esetleg csatlakozhatnék a társaságukhoz ? - közben azért határozottan teszi az asztalra a kezében lévő PanTop-ot.


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2010-04-13, 09.50.34 | Üzenet # 6
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kapitány,örülök hogy végre személyesen is találkozhatunk.-Smith feláll és nyújtja a kezét.Miután kezetfognak a két kapitány leül.smith szólal meg legelőszőr:
-Nincsenek kételyeim a küldetéssel kapcsolatban Oviedo kapitány.szerintem minden a legnagyobb rendben fog menni legalább is a reményeim szerint.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Kedd, 2010-04-13, 13.25.47 | Üzenet # 7
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy kicsit meghökken a vulkáni fizikális közeledésén, eddigi tapasztalatai szerint szeretik elkerülni vagy nagyon minimálisra csökkenteni az ilyen számukra nem kívánt és néha kényelmetlen kontaktusokat. Megragadja a nő kezét mely szinte elveszik lapát tenyereiben.

- Részemről a szerencse kapitány.

Frissek, fiatalok és jóképűek sportosak kicsit elkomorodik magában és szégyenkezve gondol az egyenruha alatt feszülő hasfogójára, kicsit puhának és elkényelmesedettnek érzi magát a két fess kapitány társaságában. Lehet, hogy tényleg elkényelmesedett az utóbbi években, ha tetszik ha nem sűríteni kell az edzéseket Montgomery parancsnokkal.
Nagy mackó módjára telepedik le az egyik székbe.

- Személy szerint viszont nagyon is borúlátó vagyok, bár semleges zónában fogunk ténykedni a klingonok nem arról híresek, hogy bármit önként és könnyedén kiengednének a markukból harcos egy nép.
Ráadásul úgy 8-10 órája kapcsolatba léptem a csillagflotta főhadiszállással, hogy további információkat és instrukciókat kérjek a nem túl pontos és érthető feladat kapcsán. Akkor nem tudtak az ügyben érdemben nyilatkozni tudó tisztet előkeríteni az ügyeletesek, azóta még jeleztem a közös randevút az USS Tirthakara-n. Eddig semmi válasz nem érkezett pedig tudják a főhadiszálláson, hogy további információkat szeretnék csak mélységes csöndbe burkolóznak. Az ilyen eljárás egyszerűen minősíthetetlen. Szerintem a főhadiszálláson sem tudják pontosan mit is akarnak, vagy nagyon homályosak az információik. Nem megnyugtató ilyen ködös vizeken hajózni, főképp a klingonok árnyékában.



"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Chris
Dátum: Kedd, 2010-04-13, 13.42.13 | Üzenet # 8
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
*fordul bizakodóan Hyrum felé*--igen igen...mostanába a flotta is eléggé titkolózó...ön szerint érdemes megvárni a U.S.S Archer-kapitányát?elég sokat késnek...ön szerint sikeres lehet ez a küldetés ?mármint abból illetően indultam ki hogy a Klingonok mostanába egyentalán nem jó viszonyban vannak a flottával és kezdem magam néha Kirk kapitánynak érezzni hogy a Klingonok alánk akarnak tenni néha...*közben hallgatja a zenét és iszik valamit*
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Kedd, 2010-04-13, 14.50.28 | Üzenet # 9
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Egy kicsit eltöpreng, megrágja magában a választ.*

- Az igazat megvallva nem is tudtam, hogy egy negyedik hajót is bevontak semleges zónában zajló művelethez. Szerintem túlságosan hosszan nem érdemes várakozni a U.S.S Archer-re, ámbár lehet, hogy tévedek. Annyi időt még mindenféleképpen várhatunk amíg az U.S.S Enterprise-F-et feltöltik és átvizsgálják az még egy pár órát igénybe fog venni. Talán ez idő alatt hallat magáról az U.S.S Archer.
A Flotta admirálisai pedig jobban tennék ha kevesebbet titkolóznának, mert az ilyen fene nagy titkolózások a végén mindig valami rosszra vezetnek itt van például a mostani eset. Ki kéne szabadítani vagy legalábbis tárgyalásokat folytatni Triso Hubros ügyében de, hogy ki is ő pontosan és miért is ennyire fontos azt már nem közölték sőt azt sem, hogy nagy valószínűséggel hol tartják fogva pedig ezek elég fontos információk egy szabadítási művelet vagy tárgyalás folyamán. Az egyetlen biztosnak mondható pont egy klingon parancsnoki hajó a IKS K'trus.
Azért valljuk be ez így első hallásra nem túl szívderítő. Ahogy néztem különböző térségekben kell tevékenykedjünk ha nem is túl mesze egymástól. Javasolnám egy találkozási pont megjelölését, ahol baj esetén hamar összegyűlhetnének a hajók. Javasolnám az Erebus rendszer aszteroida - kisbolygó övét elég kietlen hely, hajózási szempontból tökéletes egy kis bújócskához itt a nyers klingon erő mit sem ér.

Közben eléjük tolja a PanTop-ját és megjeleníti rajta a csillagászati térképet.

- Szerintem mindegyik hajó még üldözőkkel a nyakán is képes elérni az Erebus rendszert ha bajban van és ott egyesíthetjük az erőinket. Ám remélem erre nem lesz szükség. Nos mi a véleményük.

Kényelmesen hátradől és rendel magának egy frissítő jeges teát.


"A cél szentesíti az én eszközeimet."

Az üzenetet módosította Hyrum - Kedd, 2010-04-13, 14.52.22
 (HU)
 
Chris
Dátum: Kedd, 2010-04-13, 15.18.13 | Üzenet # 10
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
*gondolkozzik pár percig amit mondot neki Hyrum*--hmm...jól hangzik viszont a Klingon hajók tudják álcázzni magukat így viszont a felére csökken az esélye annak hogy,élve kijut-e egyik hajó onnan.De szerintem az van a legközelebb és még aránylag az a legjobb választásunk....mindenesetre nem akarok gyanakodni de lehet hogy köze van valamilyen szinten az ügynek a 31-es szekcióhoz....ha már ekkora a titkolózás a flotta körében....*iszik egy koktélt*
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2010-04-13, 19.16.21 | Üzenet # 11
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A két férfi tanácskozása közben ő megissza a narancslevét és gondolkodik.Az abalakon kinézve pont a saját hajóját látja amely gyönyörűen ki van világítva.
"Mien jó is lenne-gondolja magában-ha egy boldog Flottazászló alatt összegyűlne az univerzum összes élőlénye és kezet fognának..örök béke kellene"-Elmélkedéséből az átmeneti csend ébreszti fel.A kapitány kihúzza magát és előszőr Chrisre nézve szólal meg.Hangjában ezúttal a Vulkáni logika és semlegesség szólal meg:
-Ha a 31 egyes lenne az ügyben jobban eltakarnának a szemünk elől és nem a Flotta legobb hajójait küldték volna.Nem lett volna logikus.Legalább is számomra nem.Ha a 31 es lett volna az ügyben azt annyira eltitkolták volna hogy még a sejtése sem rémlene fel számunkra ugyanis nem lennének jelek és nyomok sem amik erre utaltak volna.-MAgához húzza ez után az adahordozót és kicsit előrébb dől hogy lássa a rajta megjelenítendő térképet.
-Igen igen...Ez a rendszer tényleg jó egy megütközésre taktikai szempontból.de én nem tervezek ütközetet a Klingonokkal. HA lehet inkább ezt elkerülném.Már csak az ilyenkor lehetséges emberveszteségektől is.Nem a kockázat a nagy.Hanem a sérülés lehetőségen a kockázata.-Visszatolja az adathordozót a Sola Fede kapitányának és belekortyol megint csak a narancsléjébe.Ezután nagy levegőt vesz és fojtatja:
-A Uss Archert pedig nem várjuk.Közeli ismeretségem van a kapitányával régebb óta..tudom hogy semmit sem vesz komoylan..mind a szebályokat mind a parancsokat.Amig ideérkezik mi már rég megoldjuk a küldetést.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Chris
Dátum: Kedd, 2010-04-13, 19.37.39 | Üzenet # 12
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Halkan meghalgatja Smith-kapitány véleményét majd közben amikor megitta az itókáját odafordul a két kapitányhoz*
-Semmi sem kizárható,akár 31-es cselekmény sorozat is lehet de ez csak találgatás....sajnos ha ütközetre kerül sor amit jobb lenne elkerülni akkor szügkség lesz minden hajóra beleértve ,a U.S.S Archer-t is ahogy a régi mondás is mondja :"Sok lúd disznót győz!"...szerintem a Klingonokkal nem lesz könnyű ilyen,tűzerő mellet beszélni...úgy hallotam hogy több Klingon hajó is lesz ott..nekem kicsit furcsának tűnik hogy ennyi hajót hozznak egy álítólagos barátságos "beszélgetéshez",de remélem a romlot kapcsolatot most kicsit enyhíteni tudjuk a két faj közöt,régebben a Föderáció és a Klingon faj békében élt egymás mellet nem értem minek kell háborúskodniuk,persze a történelmúk során kiderül hogy mindig is harcos népek voltak,de sok mindenkit segítettek visszafogni a kvadránsokból például a Dominiumi háborút nélkülük nem nyertük volna meg,vagy a Borg támadások ellen is ők védtek sokáig minket,viszont most eljött az idő hogy a Flotta egyedül nézzen szembe ezekkel a kihívásokkal sajnos,hiányozzni fognak a Klingonok a csatatérről is ha ez a tárgyalás nem jön össze...de leginkább a béke és a harmónia a lényeg..ha sikerül a Klingonokat lecsítítani az egy nagy előny lenne a Flotta számára...*közben iszik még 1-et*
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Kedd, 2010-04-13, 19.43.52 | Üzenet # 13
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Akkor járjuk körbe a technikai kérdéseket mert lehet, hogy egy kicsit berozsdásodtak az ismereteim - röviden felhahotázik - igen a klingon hajók képesek álcázni magukat de ezt az első csapás után el is vesztik legjobb tudásom szerint csak a romulán álcázótechnika képes harci manőverek közben visszasiklani tökéletes álcázásba és onnan újra lecsapni. Szóval ha klingon barátaink rosszra vetemednének akkor bár igaz az álcázásból meglepetésszerűen lecsaphatnak ránk, ám ha az első csapást átvészeljük akkor a továbbiakban nem jelent nekik előnyt az álcázás, menekülés közben pedig jelenleg a hajóink sokkal nagyobb sebességre képesek mint a klingon űrhajók. Ha pedig álcázva üldözik a hajóinkat a kisbolygó övbe akkor ott néhány jól elhelyezett szonikus töltettel úgy is leleplezzük őket és kezdődhet a macska egér játék a pilótáimnak úgy is viszket a tenyerük - elmosolyodik megint egy pillanatra.
Nos akkor térjünk át a másik témára, személy szerint én is jobban örülnék a békés rendezésnek, de erre látom a legkisebb esélyt, bár a mi civilizációnk nem olyan ősi mint az önöké Smith kapitány ám az egyik népcsoportnak mely korának talán legnagyobb birodalmát kovácsolta volt egy mondása, amit most így a klingonok árnyékában fokozottan igaznak érzek. „Civis pacem parabellum” (Ha békét akarsz készülj a háborúra)
Nem szeretnék háborút és harcokat de a béke érdekében készülök rá akár azt is mondhatnám jobb félni mint megijedni.
Természetesen minden további fenntartás nélkül nyitott vagyok egyéb javaslatokra és ötletekre is.


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2010-04-13, 20.15.39 | Üzenet # 14
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Felkészülni jobb mint aztán áldozattá válni.De ha odaállítunk három állig felfegyverzett csatahajóval nem hinném hogy a békét fogjuk szimbolizálni...a legjobb lenne ha tökéletesen ép állaputó és rendszerű hajókkal mennénk amik megvédhetnek minket egy esetleges összecsapástól-viszont nem olyan feltűnőek a fegyvereink rajta.Remélem mind értik mire gondolok.Terv kell.csak ne legyen szembetűnő.


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Szerda, 2010-04-14, 19.40.58 | Üzenet # 15
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Rendben akkor a javaslatom a következő, a közös találkozási pont, ha bárkit legyűrhetetlen agresszió ér a Erebus rendszer kisbolygóövezete. Visszavonulás közben javaslom a rövid és tömör kódszavas üzenet küldését. A támadó csatahajókat szupernova megnevezéssel míg a vadászrajokat üstökösviharral jelezzük. A 2 Szupernova és 6 Üstökösvihar fenyeget bennünket üzenet 2 csatahajót és 6 raj vadászt takar.
Valamint javaslom, hogy a tervet és a kódolást röviden rögzítsük és adjuk át megőrzésre az USS Tirthakara kapitányának, hogy ha felbukkan az USS Archer átadhassa nekik így ők is értesülnek a közös találkozási pontról a bajba jutott hajók részére.

*Mondandója végén nagyot kortyol a közben felmelegedett jeges teájába.*


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-04-14, 20.30.40 | Üzenet # 16
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
*halkan magában elgondolkodóan meghallgatja a kapitányokat*Ez egy jó ötlet Hyrum...azzért minden eshetőségre legyen egy B-terv is...szerintem legyen a B-terv a következő:ha nem kapja meg időben a U.S.S Archer az üzenetet és nem jön a segítségünkre akkor legyen készen minimum 5 hajó készenlétben,ajánlom hogy a Flottának-közüljük az esetleges gondok,vagy kudarc miatt.

*ránéz a kortyolgató Hyrum-ra és ő is iszik pár kortyot*

 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Szerda, 2010-04-14, 21.00.45 | Üzenet # 17
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Felőlem teljes nyugalommal üzenhetünk a flottaadmiralitásnak, de a jelen helyzetben nem sokat várnék az egésztől, mivel mint említettem a beszélgetésünk elején mostanában külön kérés után sem nagyon méltatnak szóra. Ezért egy kis fenntartásaim vannak azzal kapcsolatban, hogy még öt hajót készenlétbe helyeznének a jelen helyzetben de egy próbát mindenféleképpen megér veszteni nem vesztünk semmit a kérvénnyel.

*Halványan elmosolyodik a pohár pereme felett, azért kíváncsi Smith kapitány hozzáállására.*


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szerda, 2010-04-14, 21.40.55 | Üzenet # 18
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Újabb hallgatás után megszólal:
-és mi lesz a C tervvel?-A két férfi bambán néz őrá,de a nő elmosolyodik.-Csak vicceltem.Egyépként egyet értek Oviedo kapitánnyal és önnel is kapitány.-Mélyen belenéz Hyrum szemébe.-Egyet értek azzal hogy jó lenne szólni a flottának de azzal is hogy nem sok értelmét látom...tudom hogyha szólnánk annak lenne egy átfutása...tudják milyenek az admirálisok..főleg Chartreith admirális..semmit sem apróznak el.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-04-14, 22.34.28 | Üzenet # 19
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igaz,de mondom azzért is ez egy B-terv amely csak vészesetén hajtjuk végre azaz utolsó stratégiai végpont,ha még lassú is az információ átmenetele a Flottában,biztos hogy tenni fognak valamelyest lépést azaz megfontolják gondolkodnak rajta,ezzért is szeretném elintézni ezt a dolgot ,majd én egyedül megkérem valamelyik jobban ismert admirálist hogy küldjön ide pár hajót valószínüleg segítőkész lesz.
*elkezd enni valami finomságot*
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Szerda, 2010-04-14, 22.35.12 | Üzenet # 20
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Kis göcögést hallat*

-Pedig létezik C terv a Sola Fede hangárjaiban pihennek és ihletőjük Szun Cu "tábornok" a Krisztus előtti 500. évből, aki a következő bölcselettel gazdagította a hadviselés művészetét "Terveid legyenek sötétek és átláthatatlanok akár az éjszaka, s amikor mozdulsz úgy csapj le, akár a villám."


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2010-04-15, 07.53.10 | Üzenet # 21
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nos, ha a Sola Fede vadászaira gondol azok erre a célra pontosan megfelelnek.Mármint a gyors lecsapásra és a kíméletlen üldözésekre.feltéve ha van hozzájuk megfelelő pilóta úgyanis azok elengedetlenek hozzá.


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Csütörtök, 2010-04-15, 09.16.59 | Üzenet # 22
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igen a vadászokra is gondolok többek között, melyek apró kiterjedésüknek és fürge manőverezésüknek köszönhetően taktikai fölényt biztosíthatnak számunkra a Erebus kisbolygó övében ha eldurvulnának a dolgok. A pilóták pedig készen állnak, mondhatjuk azt mindig készen állnak.
Ám a vadászok mellet tartogatok más meglepetést klingon barátainknak ha esetleg rosszban sántikálnának. A klingonok vad harcias és közelharcot kedvelő mentalitásuk miatt ez elmúlt időkben előszeretettel transzportálták át alakulataikat az ellenséges hajókra, ám ők a etikai kódexük miatt általában a hidat és a biztonságiak szállásait vették célba. A tiszti karommal sokat tanácskoztunk és az elmúlt időkben elindítottunk egy továbbképzést a Sola Fede biztonsági tisztjeinek ennek köszönhetően három négy jól képzett csapat áll rendelkezésemre. A klingonokkal ellentétben nekem nincsenek aggályaim ha ránk támadnának. A kialakuló csata "hevében" élek a klingonok módszerével és át-transzportáljuk a kiképzett biztonságiakat az ellenséges hajókra ám a mi célpontjaink az energiaközpont, gépház és hajtóműtermek valamint hajtóművek lesznek. Belülről bénítjuk meg a klingon hajót.


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2010-04-15, 19.38.17 | Üzenet # 23
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A félvulkáni kapitány csillogó szemekkel néz a kapitányra szavai hallatán.-
Hüm...ez mit ne mondjak meglep.Az előrelátása zseniális kapitány.Lenyűgöz hogy mennyire átlátja a Klingon stratégiát.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Chris
Dátum: Csütörtök, 2010-04-15, 19.41.39 | Üzenet # 24
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
*felál a széktől majd megigazítja a díszegyenruháját*--köszönöm a megtisztelést hogy önökkel beszélgethetek,de sajnos most nagyon rövidre szabott az időm így elnézésüket kérem de Angolosan távozzom .*tiszteleg majd kimegy*

Később beér a transzporter szobához és feltranszportálja magát a U.S.S Enterprise-F-re vissza.

 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2010-04-15, 19.48.49 | Üzenet # 25
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Utána néz,feláll.
-Hosszú és eredményes életet Oviedo kapitány.-Ez után Hyrumra néz.-Önnek maradt még valamennyi ideje,vagy szándékozik még rám szánni pár pillanatot?



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Csütörtök, 2010-04-15, 20.03.27 | Üzenet # 26
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Hyrum megenged egy kuncogás sorozatot*
- Mondhatni első kézből tapasztaltam klingon barátaink harciasságát egy időben a klingon határsávban teljesítettem szolgálatot, vadságuk és nyersességük ellenére még mindig jobban kedvelem őket mint a végtelenségi ravasz és tervet tervbe ágyazó romulánokat.
Minden jót Oviedo kapitány - lazán tiszteleg neki utána félmosollyal fordul Smith kapitány felé. - Természetesen még ráérek, addig mindenféleképpen amíg a USS Enterprise-F-et tankolják és a készleteit vételezi az USS Tirthakara-ról. Számításaim szerint egy két óra szabadidővel még mindenféleképpen rendelkezem.


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2010-04-15, 20.05.49 | Üzenet # 27
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ezt nagy örömmel veszem tudomásul.Akkor ha gondolja egy séta közben a hajó arborétumában beszélgethetünk.


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Csütörtök, 2010-04-15, 20.19.40 | Üzenet # 28
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Végül is egy kis séta, főleg növények között valószínűleg nem fog megártani.
*Nehézkesen áll fel elgémberedett tagjainak köszönhetően, felveszi a PanTop-ját miután felhajtotta a maradék langyos jeges teáját, a készülődés végén átszól az USS Sola Fede-re.*
- Montgomery parancsnok még egy darabig az USS Tirthakara-n maradok jelezzék ha az USS Enterprise-F befejezte a készletezést és indulás kész állapotban van.
*Elégedetten szusszan egyet*
- Smith kapitány akkor sétáljunk át az arborétumba.


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2010-04-16, 16.49.06 | Üzenet # 29
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
ÍAz arborétumba sétálnak ami nincsen éppen túl közel de azért annyira messze sincs.Menet közben a Vulkáni szólal meg legelőszőr:
-Nos,a körülményekhez képest ön nem tűnik izgatottnak vagy idegesnek annyira.Ez érdekes....Azért nem lett feszült mert hozzászokott az eféle helyzetekhez,vagy csak bízik a szerencséjében,kapitány?



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Péntek, 2010-04-16, 20.48.38 | Üzenet # 30
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A szerencse nálam nem játszik, személy szerint a hangsúlyt inkább a gondos tervezésre helyezem. Valóban nem vagyok izgatott ennek ellenére különösen éles figyelemmel szemlélem az elkövetkezendő idők eseményeit. Valószínűleg sokat számít az, hogy fiatalkoromat a határvidéken töltöttem egy vitatott romulán zónában és még szerencsésnek mondhatom magam amiért egyben vagyok van olyan csillagflotta tiszt ismerősöm aki apró cseprőnek mondott határvillongásokban vesztette szeme világát olyan mértékben, hogy csak bionikus implantátummal tudták helyre állítani a látását.
A Föderáció jelenlegi helyzetében Borg és az Alapítók által fenyegetve a csillagflotta egyre jobban militarizálódik ha elismeri az admiralitás ha nem, az utóbbi években inkább mint katonákra volt szükség a csillagflotta tisztekre mint felfedezőkre és diplomatákra ez a helyzet jelenleg inkább a magamfajta személyiségeknek kedvez.
Soha nem tagadtam, hogy elsősorban katona, másodsorban diplomata és csak harmadsorban tartom magam felfedezőnek. Valószínűleg nem véletlen, hogy egy csapásmérő nehéz cirkálót rendeltek a parancsnokságom alá ez van vészterhes időket kell megélnie a Föderációnak reméljük átvészeli és kiállja a mostani idők próbáját ismét széthullás nélkül.


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2010-04-18, 20.41.16 | Üzenet # 31
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Abban nem kételkedem hogy a Föderáció vagy onnan bármelyik faj is fennmarad.Mert egy két hirvivőjük mindig meg fog maradni a galaxisban kapitány ebben biztos lehet.Viszont egy újabb háború tényleg nem tenne jót senkinek sem.Én személy szerint a galaktikus béka híve lennék...de ha továbbra is fennáll ez a fajta fenyegetés félek az erre a célra létrehozott hajóm eredeti küldetése örökre a semmibe és kudarcba vész...
Nagyon remélem hogy sikeresek lesznek a tárgyalások kapitány.-E közben megérkeznek az arborétumba és a sok virág erős szaga rögtön megcsapja a kapitány orrát.Az érzelmei kissé túláradó skáláját próbálja a Vulkáni arca mögé rejteni de ez nem mindig sikerül neki.A virágok illata szinte bódító hatású.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Hétfő, 2010-04-19, 10.25.44 | Üzenet # 32
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A háború sohasem jó, ám úgy tűnik az értelmes fajok nagy többsége nem tud meglenni nélküle egyfajta vészszelepként használják ezeket a konfliktusokat. Természetesen a végén soha nincs igazi nyertes, főképp ha visszagondolunk az elhunytakra. Ám a jelenlegi feszültnek mondható helyzetben a kvadránsokra kiterjedő béke még várat magára, főképp úgy, hogy több nagy csillagbirodalom is úgy gondolja, hogy az Ő felügyeletük biztosítja a békét és a rendet a galaxisnak ezen a szegletén. A Föderáció erőssége és egyben gyengéje a környező birodalmakkal szemben a felépítése és az irányelvei, jó dolog, hogy nem nyomja el a különböző civilizációk identitását és nem avatkozik be a fejlődésükben ám így nehezebben is lép fel egységesen a központosított környező birodalmakkal szemben. Jelenleg négy hatalmasnak mondható központosított hatalmi tényező veszi szinte körül a Föderációt az ismert űr ennek a szegletében. Míg ezek a birodalmaknak a befolyása és nyomása nem enyhül a Föderáción addig sajnos a jelenlegi feszültnek mondható helyzet fog fenn állni.

*Észreveszi mennyire tetszik Smith kapitánynak a neki természetes Arborétum.*

- Ohh látom nagyon tetszik önnek a vegetáció burjánzása itt az arborétumban, gondolom üdítő és megnyugtató a növényi élet megnyilvánulása ilyen dúsan és élettelien a Vulkán bolygó mostoha körülményeihez képest.
Amúgy kapitány hallott már az Antonell Szövetségről?


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2010-04-20, 20.12.39 | Üzenet # 33
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány elmereng egy pillanatig a Vulkán nevének hallatán."Tényleg nem túl életteljes az a bolygó..."-Gondolja magában majd beszívja a friss levegőt és válaszol Hyrumnak:
-Antonell..nem.Nem igazán...



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Szerda, 2010-04-21, 11.18.28 | Üzenet # 34
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Az Antonell szövetség csak annak kapcsán jutott eszembe, hogy fejtegette, hogy bizonyos morzsák és képviselők mindig fenn maradnak a történelem viharában. Alapjába véve az Antonell Szövetség egy jól szervezett kalóz csoportosulás volt ami a 2160-ban véget ért Romulán háború után a semleges zónán túl a Romulán birodalom peremvidékét fosztogatta közel száz évig aztán állítólag nyomtalanul eltűntek. A Romulánok állítása szerint megtalálták a kalózok fészkét és kifüstölték azokat, ám ezen állításukat valójában semmivel sem tudják-tudjuk alá támasztani.
Az Antonell szövetség kalózairól nagyon keveset tudunk valószínűleg emberek voltak, soha egyetlen kalózt vagy kalózhajót nem ejtettek fogságba a hajóik önmegsemmísítővel voltak felszerelve és a elesett kalózok teste is atomjaira bomlottak a maradványokból valószínűsíthető, hogy emberek voltak az alakjuk legalábbis humanoid volt. Nagyon titokzatos egy árnyák hatalom voltak a Romulán űr peremén. Egyes vad teóriák alapján közük volt a Khan Noonien Singh genetikus-eugenetikus "birodalmához" bár 1996-ban véget ért az eugenikus háború és Khan az S.S. Botany Bay nevű hajón menekül el 98 genetikailag fejlesztett emberrel, úgy tűnik 2160-ban ismét felbukkantak az árnyai.
Ezen a tényen még az sem enyhített, hogy 2267-ben egy DY-100 osztályú csillaghajóra bukkannak, aminek fedélzetén több tucat halottat talátak. Nem volt nehéz rájönni, hogy ezek az 1996-ban eltűnt genetikus kényurak. A Föderáció ennek tudja be az Antonell szövetség eltűnését, ám egyes belső elemzők azt mondják az Antonell szövetség csak tovább lépett a fejlődés lépcsőjén és "leselejtezték" a régi vezetőket, ők pedig az ismert űr határain túlra vonultak az erősödő Romulán flotta elől. Tehették hisz végigsarcolták száz éven keresztül a birodalom határát és bányásztelepeit. A furcsa csak az egész ügyben, hogy az addig titokzatos kalózok hirtelen elemezhető és normálisan vizsgálható nyomot hagytak maguk mögött, bár lehet, hogy a két vonulatnak semmi köze nincs egymáshoz a genetikusok és mikrobiológusok viszont szeretnek ennek az ügynek a kapcsán "összeesküvés" elméleteket gyártani. Nem csodálkoznék ha a terjedő Romulán birodalom ismét beléjük botlana és ismét előlépnének a múlt árnyaiból több száz év hallgatás után.


"A cél szentesíti az én eszközeimet."

Az üzenetet módosította Hyrum - Szerda, 2010-04-21, 11.22.53
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2010-04-22, 16.49.30 | Üzenet # 35
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Azért remélem hogy ezek a genetikus mutánsok már végleg eltűntek..már csak egy polgárháborús helyzet kellne az amúgy is veszélyeztetett Föderációnak.Mint Vulkáni azt mondom hogy az emberek részéről egy cseppet sem volt logikus dolog az evolúcióba beleavatkozni.
Mi Vulkániak már rég túlléptünk ezeken a gyerekes feltevéseinken ezért van és volt nálunk mindig is kevesebb háború és halál.Mert mi felfedeztük hogy nem az az élet értelme hogy ezekkel az értelmetlen dolgokon vesződjük.Minden esetre azt gondolom az emberiségnek túl kell még mindig lépnie önmagán hogy fejlődni tudjanak..és ez nem feltétlenül a genetikában fog megnyilvánulni...



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Péntek, 2010-04-23, 11.10.50 | Üzenet # 36
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Hyrum egy pillanatig eltöpreng, de csak egy pillanatig*
~Most javítsam ki a kapitányt ezzel akár megsértve is hisz a Vulkániak annyira büszkék a logikai képességeikre, vagy hagyjam meg a sántító elméletében.~
*Sóhajt egyet és belevág, közben finoman somolyog*
- Azért nem hinném, hogy a vulkániak mint kollektív faj teljesen túl tudtak lépni önmagukon és itt mint genetikailag kollektív fajra gondolok. Bár a Vulkánon élő vulkániak egy fényes csillagként ragyognak a mentális csiszoltság terén azért ne feledkezzünk meg a fény mellet létező árnyékról a Romulánokról. Hiszen a két nép testvér és a romulánok egészen más utat választottak a S'Task-k vezetésével a vulkáni Rihannsu után amelynek köszönhetően megalapult a Romulán birodalom. Egy nép, egy leszármazás és két különböző út. Szerintem az összes civilizáció kitermeli önmaga árnyékát a fény nem létezhet árnyék nélkül és fordítva. Az árnyék nem feltétlenül rossz, de létezik s más a fény elengedhetetlen társa.
Másrészről a genetika elengedhetetlen az orvostudomány és a gyógyászat minél magasabb szintre való fejlesztésében. Nem a genetika és a genetikus vagy eugenetika módszerek amik rosszak vagy gonoszak, hanem a célok és a módszerek ahogyan felhasználják. A háború is ilyen, háborút többféle képen is lehet vívni, például gazdasági háborút és arra senki nem mondja, hogy szörnyű vagy elborzasztó pedig az is egy háború…..


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2010-05-02, 12.23.37 | Üzenet # 37
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igaza van kapitány.És habár az érdekek mindegy mik legyenek a háború akkor sem jó semmiképpen sem és indok sem lehet semmi.A fajoknak saját magukon belül kell megvívniuk egyes háborúkat hogy aztán felül tudjanak kerekedniük a belső énükün,ösztöneiken.-A beszélgetést hirtelen az Enterpriseről jött kommunikációs adás szakítja félbe ami a kapitány kommjelvényéből szólal meg hirtelen egy magas női hangon keresztül.*
Helcotsenn hadnagy:Kapitány készen állunk.A hajó száz százalékosan üzemel.
-Rendebn,és köszönöm.Máris indulok.-A kommunikációs adás lekapcsol a kapitány pedig a másik kapitány szemébe néz egy pillanatig.
-Nos,sajnálom kedves kollega de mennem kell.Örültem hogy tudtam beszélni egy ennyire nyugodt,diplomatikus és tapasztalt emberrel.-A két flottatiszt kezet ráz és a nő a transzporterállomás felé veszi az irányt.Amint ott van dematerializálódik és eltűnik.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hyrum
Dátum: Péntek, 2010-05-07, 09.43.42 | Üzenet # 38
Kezdő
Csoport: Letiltottak listája
Kitüntetések: 3
Hírnév: -2
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Megrázza Smith kapitány kezét, majd lezserül tiszteleg is neki miközben távozik.*
- Részemről a szerencse kapitány, tiszta eget önöknek, bár a semleges zóna határáig még biztosan együtt hajózunk, ha csak nem nagyon sietős a dolguk.
*Kényelmesen visszasétál Smith-el a tarnszporter állomásra majd miután a nő távozott odafordul a szolgálatot teljesítő tiszthez.*
- Az U.S.S. Sola Federe szeretnék menni zászlós.


"A cél szentesíti az én eszközeimet."
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » USS Tirthakara ((Ősvénytaposó))
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: