Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Orvosi szárny (Orvosi főépület a Föld bolygón)
Orvosi szárny
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 13.24.32 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban


Gonsailes kapitány hirtelen magához tér a több hetes kómából... nem tudja hol van, azt sem hogy hogyan került ide... hirtelen azonban egy ismerős alakot lát meg az ágya felett álva, érdeklődő-aggódó arccal nézve.

Sorrend:::
Gonsailes- James-Gonsailes-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 13.50.56 | Üzenet # 2
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hirtelen újra érezni kezdetem magam. A szemeimet kinyitottam. A fény egy kicsit zavart, így időbe telt mire sikerül hozzá szoknom. Körülnézve egy ismeretlen helyet féltem látni. Sejtettem, hogy egy gyengélkedő lehet, de nem tudtam, hogy hol lehetek. Ekkor feltekintettem, és megláttam James Shuterland-et ahogy az ágyam fölött áll és aggódva figyel engem.
- Hali, Doki! Hol vagyok? Mi a diagnózisa? - néztem kíváncsian a hajóm főorvosára.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 14.18.10 | Üzenet # 3
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
A folyosón sétáltam végig. Immár két hete a Földön tartózkodtam, a kapitányt kezelve. Nagyon aggódtam érte.
Mint minden nap úgy ma is belépek az orvosi szárny főkapuján. KOra reggel van, úgy hat óra tájéka. A nap fénye szép ívben szivárog át a hatalmas ablakokon. Amint a kapitány kórtermébe lépek arcom elsötétül. ~ With doktor szerint a kómás betegek két hét után már soha nem kelnek fel. ~ Gondolom magamban. ~ Pedig már eltelt két hét..~
- Uram.. ébresztő.. - Suttogom el de semmi reakció. A kórlapot a kezembe fogva felírom a szokásosat: "nincs reakó a mai napra" ~ Sajnálatos. ~ Gondolom magamban. ~ Ennyi modern műszer, és orvos és senki sem tud tenni semmit a kóma ellen...~ Aggódó arccal nézek fel a kapitányra mikor kinyitja a szemét.
- Uram! Uram jól van?! hogy érzi magát?! - örömködve lépek közelebb hozzá. - Nyugodjon meg, jó helyen van. A Földön az orvosi épületben, San Fran siscoban..



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 14.24.48 | Üzenet # 4
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Shuterland arcán látszott, hogy nagyon örül az ébredésemnek. Mikor meghallottam, hogy hol vagyok elmosolyodtam örömömben.
~ Hála az égnek, hogy a Földön vagyok ~ gondoltam boldogan.
- Nyugodjon meg Doki. Jól vagyok. Úgy érzem, mintha csak aludtam volna egy nagyot - mondtam a férfira mosolyogva.
- Doki. Megmentette az életemet. Jövök önnek egyel. És mostantól szólítson Jonathan-nak, vagy Jon-nak, vagy Jony-nak. Amelyik jobban tetszik. Külön engedélyt kap tőlem. Úgyhogy bármikor nyugodtan szólítson a keresztnevemen - mondtam, miközben óvatosan felültem az ágyban.
- Mondja, hogy megmozgathatom magam, mert úgy érzem mintha már több hete csak feküdtem volna. Tényleg. Mennyi ideig voltam kiütve - néztem kérdőn, a most már kedvenc orvosomra.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 14.29.52 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy ápoló nő jön be ekkor. Mikor megpillantja a kapitányt hogy felült, majdnem eldobja az eszközeit de így szól.
- Szent ég! Ezt azonnal jelentem a vezetőségnek ha nem bánják! Hála a jó égnek Gonsailes kapitány! Üdv ujra közöttünk! - Ezzel ki is fut.

Sorrend::
James- Gonsailes- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 14.35.27 | Üzenet # 6
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor a kapitány azt mondja hogy hívjam John-nak még jobban meglepődöm.
- Köszönöm uram.. csak tettem a dolgomat..- Mondom, aztán hozzáteszek még valamit. - Két hete uram... egy másik orvos már azt hitte hogy soha sem fog felébredni, de én hittem magában.. alaposan ránk ilyesztett. - Halvány mosoly jelenik meg az arcomon. nagyon örülök hogy a kapitány magához tért. Ekkor egy nővér fut be, és ki is fut rögtön szólni a vezetőségnek. - A Földön hősnek tekintik azokat a tiszteket akik a csatában voltak, így a vezetőség is nagyon aggódott. - teszem még hozzá és egy pillanatig a nővér után nézek, majd vissza.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 14.44.15 | Üzenet # 7
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Látszott James-en, hogy meglepődött azon, hogy kértem, hogy a keresztnevemen szólítson, mikor nem így tett elmosolyodtam.
- Lehet rosszul hallok, de mintha az uram szót mondta volna - mondtam vigyorogva.
Végig hallgattam James beszámolóját arról, hogy két hétig voltam kómában, és sokan lemondtak rólam, de ő kitartott.
- Köszönöm, doki. Tudja sosem csíptem az orvosokat, de magát már most jobban kedvelem mint némelyik flotta tiszt munkatársamat - mondtam neki, és látszott rajtam, hogy komolyan gondolom.
Ekkor egy nővér rohant be, és teljesen ledöbbent, mikor felülni látott, majd elrohant szólni a vezetőségnek.
- Ahogy látom tényleg mindenki aggódott értem - jegyeztem meg.
- Hősnek. Ez jól hangzik - nevettem egy nagyot.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 14.51.28 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor James válaszolni szeretne ekkor - mint egy varázsütésre is- Mendelson admirális érkezik be a kórterembe.
- Szép jónapot! - Közelebb lép és körbenéz. - tehát igazak itt a hírek! - Szól az öreg férfi. - Oh, kapitány látom kipihente magát... üdv doktor Sutherland, egy pillanatra magunkra hagyna minket... kérem...

Sorrend::
James- Gonsailes- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 14.56.56 | Üzenet # 9
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tőlem szokatlanul én is elmosolyodom a hős szó hallatán amikor a nővér hirtelenséggel Mendelson admirálissal tér vissza. Az öreg férfi arca gondterheltebb mint valaha, de ő is nagyon megörül mikor megpillantja a kapitányt. Arra kér hogy hagyjam őket magukra. Nem örülök neki mert szívesen beszélgetnék még a felettesemmel, de bele kell törődnem.
- Persze admirális úr, ahogy óhajtja. - Az admirálisról tekintetem vissza siklik a kapitányra. - Ha kell valami csak egész nyugodtan szóljon... John. - gyorsan megforudlok ezzel és kilépek a helyiségből.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 15.01.46 | Üzenet # 10
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sokkal később Mendelson admirális lép be a terembe, és látszik rajta, hogy nagyon örül annak, hogy visszatértem a kómából. Megkéri a dokit, hogy hagyjon magunkra minket, mire James ezt tudomásul veszi, de mielőtt elmegy még odaszól, hogy ha kell valami szólja, és végre a keresztnevemen szólít.
- Maga lesz az első, James - feleltem.
Ezek után az admirálisra néztem.
- Jó újra látni, Uram! Ami azt illeti teljes mértében visszatértem. És nem áll szándékomban újra kiütni magam - mondtam a kapitánynak, majd komolyabbra vettem a dolgokat.
- Miben segíthetek, Admirális - érdeklődtem.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 15.15.31 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális végig mér téged, majd a helyiséget is mosolyogva.
- Kellemes kis lakosztályt kapott John, még a kilátás is jó. És a kiszolgálás is első osztályú. - Néz az egyik folyosón lévő nővérkére. - Elhúzza a sötétítő függönyt és kikémlel rajta. Az ágyból nézve te nem sokat látsz, de világosan észre veszed hogy az admirális nagyon aggódik valamiért. - A Romulánok elfoglalták a Horizon hatot... - Szólal meg végül a férfi. - .. ezért minél több szövetséges hajóra lesz szükségünk... De sajnos van egy-két probléma... a hírszerzés tegnap jelentette hogy a Bolaruson különös betegség terjeng és ugyan ez van a Cardassiaiakkal is... - megcsóválja a fejét, közelebb lép hozzád és tovább folytatja. - Ráadásul több hajónk is odaveszett a frontvonalon... ujat gyártani meg nagyon sok idő lenne. és annyi időnk nincsen... Kapitány.. - Sóhajt fel és megcsóválja a fejét. - Először is a Thor-ról lenne szó.- Itt váratlanul elhalkul és szomorúan csak néz rád.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 15.24.59 | Üzenet # 12
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirálison látszik, hogy ideges. Izgatott, és nagyon odafigyel mindenre. Mikor a lakosztály minőségére és a kiszolgálásra tér ki, rögtön leesik, hogy valami nagy gáz van.
- Valóban kellemes - feleltem tömören.
Ekkor Mendelson elhúzza a sötétítő függönyt az ágyam körül, majd kikémlel, és utána szólal csak meg. Elmondja, hogy a Horizon 6 elbukott, több bolygón járvány tört ki, és jó néhány hajónk elpusztult a csatában.
~ Fenébe. A Romulánokat már évszázadokkal ezelőtt vissza kellett volna bombázni a kőkorszakba ~ mérgelődtem magamban, de mindvégig figyeltem.
Megtudtam, hogy rengeteg hajóra lenne szükségünk, de kevés van, építeni pedig nincs időnk. Szövetségesek kellenek. Ekkor kerül szóba a Thor.
- Mi van a hajómmal - emelkedtem feljebb az ágyon, és az aggodalom ült ki az arcomra.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 15.36.05 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális nagy levegőt vesz de végtére is kimondja amit szeretett volna.
- A Uss Thor komoly károkat szenvedett. Ezek a károk nem lesznek megjavítva, idő kell ezek javítására de nem várhatunk. Lépnünk kell. Kapitány a Thor szép hajó de a csillagflottának most szüksége van minden tisztre, minden mozgósítható emberre. És nem hagyhatjuk magát és a legénységét pihenni. Sajnos. Pedig megérdemelnének... De most nem engedhetjük meg magunknak eme luxust. Ezért a csillagflotta a tegnapi naptól kezdve, csillagidő szerint 477482.648 -kor a Uss Riseinget hivatalosan is az ön irányítása alá vonta. - E közben egy zsebéből elő vett adathordozót ad a kezedbe amin a Riseing leírása található.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 15.48.39 | Üzenet # 14
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Admirális elmondta, hogy a Thor súlyos károkat szenvedett, amelyek megjavítására nincs idő, és mivel minden emberre szüksége van, így nem hagyhatja, hogy pihenéssel kivárjuk, pedig ahogy Ő mondta, mindannyian megérdemelnénk.
~ Fenébe. Miért pont a Thor ~ mérgelődtem magamban.
Mikor az Admirális kimondta, hogy a U.S.S. Rising nevű hajó került az irányításom alá, ledöbbentem a meglepetéstől.
- Uram - kezdtem, de nem fejezhettem be, mert Mendelson a kezembe nyomott egy adathordozót rajta a Rising adataival.
Gyorsan neki is láttam, hogy áttanulmányozzam a hajó leírását.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 16.00.41 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben olvasgatod az adatokat Mendelson egy ujabb adathordozót ad a kezedbe.
" KÜLDETÉS A USS THOR (VAGY MEGSÉRÜLÉSE ESETÉN A USS RISEING) SZÁMÁRA "

- Sajnálom kapitány a hajóját. - Kezd bele e közben az admirális. - Nagyon sajnálom, de tudja nem volt egyszerűen más lehetősége a flottának. Rizikós lenne kivárni amíg a Thor elkészül. És mint tudja az idő, pénz.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 16.08.52 | Üzenet # 16
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamar átfutottam a hajó leírását, mint kiderült egy Wells osztályú időhajóról van szó.
- Hihetetlen, hogy egy ilyen hajót adnak nekem - jegyeztem meg döbbentem.
Ekkor Mendelson egy újabb adattárolót adott a kezembe, amely a küldetést tartalmazta. Mikor átolvastam az adatokat ránéztem a felettesemre.
- Értettem, Uram - feleltem.
- Valóban jó hajó, de mint mondta az idő, pénz - válaszoltam.
Ezek után még átnéztem egyszer a hajó leírását, majd az admirálisra néztem.
- Mikor vehetem át a hajóm irányítását - érdeklődtem.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 16.20.51 | Üzenet # 17
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Amint jobban lesz. - Válaszolta a férfi. - Jelen pillanatban hogy érzi magát?- Kérdezte még mindig aggodalmas arccal.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 16.41.31 | Üzenet # 18
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális tömören válaszolt, de még rákérdezett, hogyan érzem magam.
- Mintha csak aludtam volna, Uram. Úgy hiszem tudok aktívan szolgálatot vállalni - feleltem tömören, majd vártam, hogy mit válaszol Mendelson, közben újra átnéztem az küldetést, és csak most tudatosult benne, hogy a Xindi Birodalomba kell utaznom a legénységemmel és az új hajómmal.
- Uram. Szóval tényleg igénybe vesszük a Xindi-kkel való jó viszonyunkat. Örülök, hogy így döntöttek - mondtam boldogan.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 17.18.24 | Üzenet # 19
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igen. - Bólint a férfi. - Kénytelenek leszünk minden szövetségesünket és erőforrásainkat igénybe venni hogyha vissza akarjuk nyeri a bázisunkat, és a területeinket. - A férfi az ajtó felé fordult. - A tisztjeit már kiértesítettem, szóval hogyha készen van induljon egy megbeszélésre a komunikációs épülethez. Nagyon fontos lenne... van valami kérdése, kapitány? - Kérdezte ráncolt homlokkal.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 17.22.36 | Üzenet # 20
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mendelson admirális elmondta, hogy minden erőforrást és szövetségest mozgósítani fognak. Elmondta, hogy az embereimet már értesítették a helyzetről. Majd megjegyezte, hogy egy megbeszélésre vagyok hivatalos a Központi Kommunikációs Központban.
- Értettem, Uram. Nincs kérdésem. Illetve mégis. Dr. Shuterland velem tarthatna a Kommunikációs Központba? A megbeszélésre nem jönne be, az ajtóban megvárna, de örülnék, ha ott lenne. Tudja jobb félni mint megijedni - érdeklődtem az admirálistól, majd vártam, hogy mit felel, közben pedig lekászálódtam az ágyról, és előkészítettem a ruhámat, ezzel is jelezve, hogy készen állok az indulásra.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 17.41.27 | Üzenet # 21
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Az emberei is hivatalosak a megbeszélésen. Ez csupán egy rövid eligazítás lesz. - Mondja az admirális. - Most pedig hagyom hagy öltözzön fel. tudom hogy legszívesebben már ön is ott lenne, és a Xindikkel beszélgetne. - elmosolyodik aztán kimegy.

( Ide egy hsz aztán a Föld topicba, de előtte én írok oda.)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 17.45.59 | Üzenet # 22
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális bejelentette, hogy az embereim is hivatalosak a Központi Kommunikációs Hivatalba. Mint kiderült, csupán egy rövid megbeszélés lesz az egész.
- Értettem, Admirális. Köszönöm - mondtam, majd mikor elindult kifelé még hozzá tettem. - Viszlát, Uram.
Ezek után gyorsan felöltöztem. A ruhám vadonatúj volt. Érezni lehetett rajta, hogy nem olyan rég készült. Miután mindenem a helyén volt, felcsatoltam a kommjelvényem a ruhámra, és kiléptem az ajtón, majd elindultam a Kommunikációs Hivatal felé.

//Folytatás: Egyéb helyszínek > Föld bolygó.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Orvosi szárny (Orvosi főépület a Föld bolygón)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: