Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Vulkán bolygó (A Vulkán)
Vulkán bolygó
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 16.22.26 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hugh, 3.5, és a Vulkániak lesugároznak erre az igazán forró planétára.

Sorrend::
Hugh- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 17.21.14 | Üzenet # 2
Csoport: Töröltek





Hugh:Nagyon szép bolygó, merre megyünk most? Melegebb van itt mint a hajómon. Örülök,hogy itt lehetetünk veletek. Elkéne mondanotok a nagytanácsotoknak mi történt veletek.

-Vártam 3.6-dal, hogy mit mondanak a Vulkániak.
 (AT)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 18.07.48 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Köszönjük! - Válaszolta a nő. - Kérem, kövessetek! - Mondta és ezzel intett is, a városba jutottatok.

Sorrend::
Hugh- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 18.27.53 | Üzenet # 4
Csoport: Töröltek





Hugh:Szívesen barátaim, szép és meleg bolygó, szép városotok van. követünk titeket. Ha máskor is kell segítség csak szóljatok nyugodtan.
 (AT)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 11.10.30 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A Vulkáni nép örül annak hogy a Borg végre a barátunk, és nem az ellenségünk. - Mondta az egyik Vulkáni. - Mit szeretnétek megnézni a városunkban? - Kérdezte a nő.

Sorrend::
HUgh- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 16.05.20 | Üzenet # 6
Csoport: Töröltek





Hugh:Szívesen, megnézzük, ideje volt békét kötni, elég volt az ellenségeskedésből, nem volt se logikus, se hatékony. Rátok bízom mit mutattok meg.

~Én , és 3.6 követünk titeket.
 (JE)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 12.18.36 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Vulknái nő ere rábólint.
- Teljesen igazad van, Hugh. A háború sohsem logikus vagy hatékony. A galaxis békéjéért megéri szövetségbe lépni... Kérem, kövessetek. - A Vulkáni nő elindul, a Borgok pedig követik őt. A város közepén található egy magas emlékmű, ami egyben egy szökőkút is.
- Itt van városunk egyik legnagyobb emlékműve, ami mint láthatják egyben egy szökőkút is. Mi a "kívánság" kútjának hívjuk, mivel már szinte ősrégi. És tudják hogy nálunk ami ősrégi, nos, annak valóban kora van. Földi idő szerint ez a kút legalább 6000 éves, vagy még több. A pontos idejét még a mi tudósaink sem tudták megállapítani. Nincs jó állapotban, de igyekezzük jó karban tartani. A babonák szerint- amik még a régi korokból maradtak - ha valaki iszik egy kortyot ennek a kútnak a vizéből, és közben kíván valamit, akkor a kívánt dolog másnapra teljesül. Persze ennek a ténye- hogy másnapra valóban teljesül is a kívánság- nagyon nem bizonyított, de ki tudja? Az emberi lények nagy előszeretettel látogatják minden esetre ezt a kutat, népünknek pedig ez egyfajta zarándokhely.


Sorrend::
HUgh- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 15.58.50 | Üzenet # 8
Csoport: Töröltek





Hugh:Nagyon szép városotok van a kút is nagyon, szép, sajnos a Borg nem eszik, és nem iszik mivel nekünk van egy spciális alkatrészünk ami az energiából szintetizál ételt. Segíthetünk még valamiben? Kár,hogy nem előbb jutott eszünkbe szövetségre lépni. Bepótoltuk az a lényeg. Ahogy átnéztem a Föld történelmét és kúltúráját ha minden igaz a Földön is van egy hasonló kút Róümában a Trevi kút ha pénzt dobnak bele, és kívánnak valamit akkor visszatérnek oda.
 (AT)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 17.09.55 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Érdekes. - Mondta a Vulkáni. - Még nem is hallottam ezt a történetet.. talán ha sokat csevegünk sokat megtudhatunk egymásról. Még többet mint gondolná! Én például nagyon kíváncsi vagyok az önök kultúrájára is. Például a történelmükre, vagy a szokásaikra. - Mondta.

Sorrend::
HUgh- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 17.18.50 | Üzenet # 10
Csoport: Töröltek





Hugh:Ha feljön az egyikük odaadom az adatbázisunkat. hoztam egy Borg adattárolót erről letölthetjük, ha van valahol komputer. Természetesen Vulkáni nyelvre fordítva. Nagyon érdekes a kúltúrjuk örülünk,hogy itt lehetünk. Ha szeretnék 3.6-od szívesen megosztja veletek orvosi ismereteit, és a Borg gyógyászat fortélyait. A kollektívában ő az egyik legjobb.
 (AT)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-21, 13.24.42 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Köszönjük. - Mondta a Vulkáni nő. - nekünk is vannak hagyományos Vulkáni orvoslásaink, és, habár nagyon jól tudjuk hogy önök csak félig szervesek, de úgy gondolom hogyha átadjuk a tudást, az még jól fog önöknek jönni olykor.

Sorrend::
Hugh- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Vasárnap, 2011-08-21, 15.55.50 | Üzenet # 12
Csoport: Töröltek





Hugh:Szívesen, a nanoszondák átprogramozásával például egy csomó különféle súlyos sérülést meg lehet gyógyítani amit már más eszközökkel nem. Higgyel a félig gép létnek is vannak előnyei.
 (IT)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-21, 16.27.45 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- El tudom képzelni. - Mondta a Vulkáni. - Tudom hogy miről beszél. az egyik társunknak a karja sajnos még a Romulán támadások idején leszakadt, ezért gép eszközzel kellett helyettesíteni. Gép karja lett, de tökéletesen tudja használni. - Fejezte be a mondatot.

Sorrend::
HUgh- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Vasárnap, 2011-08-21, 16.45.16 | Üzenet # 14
Csoport: Töröltek





Hugh.ha megengedik 3.6-dal megnéznénk. Borg kar hatékonyabb egy csomó eszköz van benne. Mivel foglalkozik a barátjuk?
 (IT)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-08-22, 11.21.04 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Műszerész, mechanikus, technikus, gépész. - Mondja a nő. - Már elég idősnek számít ő nálunk. Jöjjenek, oda vezetem önöket hozzá. - Szól a nő, majd elindul a város déli része felé.

Sorrend::
Hugh- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Hétfő, 2011-08-22, 16.02.21 | Üzenet # 16
Csoport: Töröltek





Hugh:Köszönjük, ha szeretné a barátja 3.6-od megfelelő kart tudna csinálni neki ahogy a szerelő dolgozóknak is van azzal folytathatná a szakmáját.~Én és 3.6-od követtük a Vulkáni nőt.
 (AT)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 10.12.23 | Üzenet # 17
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Megkérdezzük őt, szerintem jó ötletnek fogja tartani, hiszen rajong a maguk fajáért. - E közben lassan oda is értek.

Sorrend::
Hugh- SZingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 15.55.45 | Üzenet # 18
Csoport: Töröltek





Hugh:Szívesen megosztjuk vele a tudásunkat, hátha még többet tanulunk egymástól. Szokatlam,hogy valaki rajonkg a Borg fajért . Mielőtt asszimilálódtam, én is így voltam vele. Többet kaptam a Borgtól mint az emberektől kaptam volna öszesen.
 (GG)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 11.05.11 | Üzenet # 19
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Érdekes... lehet hogy ezt majd ő is így fogja gondolni. Ő elég magányos, és nem nagyon szokott fogadni vendégeket. Egész biztos hogy örülni fog újaknak, akiket még nem ismer, különösen Borgoknak. - Mikor megérkeztek, egy öreg Vulkáni férfi jelenik meg egy kis régi épületből.
- Vendégeket hoztam T'hoss. - Mondta a nő. - Ők itt a Borg barátaink. Ő itt HUgh. - A VUlkáni nagyon megörült a látogatóknak.
- Üdvözlöm önöket! - Mondta a férfi. - Tudtam hogy egyszer eljönnek majd hozzám. T'hoss vagyok. Hosszú és eredményes életet.


Sorrend::
HUgh- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 16.04.47 | Üzenet # 20
Csoport: Töröltek





Hugh:Üdvözöllek T'Hoss örülünk, hogy megismerhettünk. nem tudtuk,hogy más bolygókon is élnek olyanok akik tisztelik, és szeretik a Borg fajt. említették,hogy gép karosvan, itt segítség,hogy még tökéletesebben működhess. Ő itt melettem 3.6-od az egyik legjobb orvos-javító dolgozó a kollektívában . Ha megengeded kicseréli egy jobbra. Megnézheted a mi szerelő dolgozóinknak milyen szerszámok vannak a karjaikban. Sokkal hatékonyabbak. Elhoztunk egyet,hogy megnézhesd, ha tetszik 3.6-od segít kicserélni, hogy azt használhasd. Mesélek magamról az is érdekes, és tetszeni fog neked. Nem baj ,hogy letehgeztelek?
 (GB)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 16.51.26 | Üzenet # 21
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nem baj, nyugodtan letegezhetsz. - Mondta a vulkáni. - Nagy szeretettel hallgatok mindent amit mondani szeretnétek magatokról. Kérem, gyertek beljebb. - Folytatta majd beinvitálta a kis épületbe a Borgokat.

Sorrend::
Hugh- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 17.01.44 | Üzenet # 22
Csoport: Töröltek





Hugh:köszönjük T'Hoss, szép lakásod van. Örülünk,hogy itt lehetünk. Mielőtt Borg lettem volna olyan voltam mint te, én is odavoltam a borgért szinte rajongtam, minden álmom az volt,hogy olyan lehessek mint ők, akkor még nem szerette egyik faj se a Borgot kivéve mi ketten, tehát elmentem egy kis űrhajóval a borg űrbe és asszimiláltattam magam, azóta is Borg vagyok. Eredeti fajom ember volt de így sokkal hatékonyabb vagyok, ha szeretnéd 3.6-od segít kicserélni a karodat arra amit hoztunk. Ez egy szerelő dolgozó karja sok szerszám van benne. 3.6-od megmutatja, ezzel sokkal hatékonyabban tudod a szakmádat folytatni.
 (GB)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 17.08.22 | Üzenet # 23
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Köszönöm HUgh! - Mondta a Vulkáni. - Nagyon örülnék egy olyan karnak. Kérlek, ha gondolod mesélj még magadról! Én nagyon szívesen meghallgatok mindent amit mondasz. Tudod én amióta tudok a Borg létezéséről oda vagyok értük, csodálom és tisztelem őket. Ti egy tökéletes létformák vagytok, tudom hogy ez így van, és nálatok mindenki egyenértékű, egyenrangú. Nálatok nincs megkülönböztetés. Ez az amit sajnos mi akárhogy is próbálunk nem tudunk kiküszöbölni. Nálunk sincs megkülönböztetés, de valljuk be mi egy büszke nép vagyunk. Az emberekkel szemben sohasem tudtunk kellő egyneértékűséget mutatni, a multban, a történelmünkben is számos példa van erre. Persze ezek is idővel el fognak, vagy már el múltak egyesekben, de a ti fajotok ezt már alapjáraton meg tudta oldani.

Sorrend::
Hugh- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 17.30.34 | Üzenet # 24
Csoport: Töröltek





Hugh:Megnézed a kart amit hoztunk,hogy működik? 3.6-od felrakja neked. Mióta érdekel téged a Borg faj? Ti is a magatok módján tökéletesek vagytok, abban hasonlítotok a Borgra ,hogy telepatikussak vagytok, meg az érzelmeiteket tudjátok titkolni, és kívülről nem mutattok semmi érzelmet , ahogy mi sem. Mi fajunk vagyis a Borg eleve humanoid lényekként éltek a Delta kvadránsban, ahogy az emberek régebben ők is háborúztak egymással akik túl élték belőlük lett a borg faj. Köszönöm T'Hoss végre valaki értékeli a Borg tökéletességét.
 (GB)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 20.10.30 | Üzenet # 25
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Szívesen. - Mondta a Vulkáni, majd alaposan szemügyre vette a kart. - Nagyon jó tervezés, nagyon tetszik. - Nézegette a Vulkáni.- Gondolom ezzel majd jobban tudok apró tárgyakat is tanulmányozni, és össze rakni. - Szólt. - Köszönöm. Már kerek 80 éve tanulmányozom a Borgokat, és meg kell hogy mondjam őszintén még így sem tudok mindent rólatok. Több vastag könyvet is írtam a Borgról az eddigi évek hosszú munkái.

Sorrend::
Hugh- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 07.31.15 | Üzenet # 26
Csoport: Töröltek





Hugh:Igen minden megtudsz majd csinálni vele amit kell , a szerelő dolgozóink is azért hatékonyak mert ezt a kart használják. Megnézhetnénk az írásaidat? Hoztunk egy adatbázist is, amin minden rajta van, ha van kedved feljönni a hajómra mindent megmutatok neked. Ha tetszik a kar 3.6 felszereli neked úgy pont olyan tökélletesen fogsz működni mint egy dolgozó, ha feljössz megnézhezted ,hogy dolgoznak vele.
 (BG)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 08.39.25 | Üzenet # 27
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nagy örömmel látogatnám meg a hajótokat! - Mondta a férfi. - Mikor indulhatunk?

Sorrend::
HUgh- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 17.16.01 | Üzenet # 28
Csoport: Töröltek





Hugh:Örülsz az új karodnak? Megnézheted,hogy használják a szerelő dolgozók meg a többiek a hasonló karjukat.Feltranszportálunk, és megmutatok mindent. ~Feltranszportáltunk.
 (BG)
 
Mozgató
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 17.29.39 | Üzenet # 29
Mesélő-Háttér mozgató
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 328
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elkezdetek fel transzportálni a férfival együtt .

Folytatása----->4 tactical kocka


"Burn in hell"
"Ne csak nézz..olvass is!"
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Péntek, 2013-03-01, 13.52.33 | Üzenet # 30
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
~~Ketten, eltévedve~~


[/l][l]

Úgy éreztem magamat hogy nem is lehetne ennél jobb. 
~ Ez egy álom, ez a legjobb álom és én nem akarok felébredni. ~ Gondoltam magamban. Még Nubet ölében ücsörögtem ahogyan letettem a kompot a bolygó egyik elhagyatott sivatagos, kiszáradt és forró területén. 
- Tudom nem egy álom hely, de imádom a forróságot, nah és mindennél jobban téged. Bár Vulkáninak azért nem fogok beöltözni, azt ne várd. - Az ajkaira nyomtam egy csókot, majd fel sem vettem a hegymászó felszerelésemet kinyitottam a rámpát és úgy ahogy voltam mezitláb és ki minibe kifutottam a homokba.
- Kapj el admirális! - Nevettem el magamat.
 




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2013-03-03, 21.06.32 | Üzenet # 31
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Viccesen forgatni kezdtem a szemeimet amikor meghalotam  a "kapj el admirális,"kifejezést majd és utána iramodtam mi közben  gyorsan át vedtem  a hegymászó felszerelésemet is  és    a jó öreg tacticai suitot,ami kellet a  hegymászáshoz  hátamra vetettem egy jó nagy hátizsákot majd  követni kezdtem Vali-t aki úgy eltűnt mint a kámfor ~

-Hát ezt nem hiszem el..

~Motyogtam egész halkan az orrom elé mi közben elnéztem de  pont akkor láttam meg Vali-t így utánna  kezdtem el futni ,ami persze   a sok homokot teljesen a szemembe  fújta  ennek hatására  eléggé  látásképtelen lettem pár percre  de  persze Vali csak  nevetett rajtam,persze  vicces lehetett  csak  nehogy eltévedjünk mondtam ki félhangosan is  mire  megfogtam a nő kezét jó erősen ~

-Most már látlak..

~Súgtam oda   Vali-nak majd egy csókot adtam az ajkára  és  mélyen a szemébe néztem ~

-Azért sivatagos  csatát ne játszunk..

~Mondtam viccesen mi közben egész végig  a nő szemébe néztem ~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Szombat, 2013-03-09, 19.47.33 | Üzenet # 32
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gyorsan elbújtam a komp mögé majd vártam. 
Hallottam hogy Nubet érkezik, ahogyan engem emleget majd keresgélni kezd. Gyorsan befutottam a komp mögé, majd mikor észre vett homokot szórtam feléje.
- Nem kapsz el! - Elnevettem magamat. ~ Ilyenkor valahogy kijön az infartilis énem. ~ Gondoltam magamban majd a nyakába ugrottam, ledöntöttem a lábáról és mindketten le estünk a homokba. 
Puszit adtam az orrára majd a szemeibe néztem.
- Szeretlek. - Mondtam mosolyogva majd behunytam a szememet és a mellkasára tettem. - Kelts majd fel. - Motyogtam ott csukott szemekkel.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 21.37.23 | Üzenet # 33
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Meglehetősen a  homokkal teli bolygó volt mindig is  a  Vulkán..de  az hogy még én ,itt másszak hegyet?..ugyan kérem !..pedig tényleg megtörtént readásul nem is akárhogy..Valery ,akit mindig is  a legjobban szerettem mindig is vele akartam egyszer lenni ..hát végre megkaphattam,persze nem tartozott a  kedvencem közé  a Vulkán de sok időt töltöttem itt régen..,kúltúrát tanultam tizenéves koromban sok fontos elemet ami máig is fontos szerepet kap az életemben,ezt tudtam de akkor is  a  sok homok és  a  forróság mindig arra késztetett hogy haza menjek de most az egyszer erőt vettem magamon és  kitartottam le vettem a pulóver szerű felsőmet és  az alatta lévő pólót igazítottam volna meg  amikor  Valery rám hullot mint az őszi fa levél..de jó nekem mondtam magamban de  inkább csak  Valery  szemébe tudtam nézni ~

-Vali..szerintem tudod  a választ az előző kérdésedre..

~Szóltam a nőnek majd  adtam egy csókot a  nő ajkára és megpróbáltam fel állni,fel vettem Valit  a kezemben és úgy  folytattam az utamat ~

-Tudod  kézben még soha nem vittem egy nőt sem de egy férfit sem egy  sivatag fúvásban sem..

~Mondtam a  nőnek mi közben ,könnyedt léptekkel folytattam  az utamat .Mivel Vali köztudott hogy olyan vékony  volt minta   kisujjam,ezért talán egyszerű dolgom volt vele  mivel visszaemlékezve  még az akadémián is  sokszor  vittem   a kezembe   a nőt  sőt volt amikor  egyszerűen,poénból  a hátamra csipaszkodott és  úgy próbáltam az akadémián,futni vele együtt több métert..hát igen kissé ideges is volt utánna  a tesi tanárunk..de  ez volt..ő mindig is ilyen volt..meg én is ha  melletem volt...mindig megőrített..de  ez jó dolog volt,mindig ki tudtam kapcsolódni mellete~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Vasárnap, 2013-09-22, 16.56.26 | Üzenet # 34
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben kézben vitt elengedtem magam. 
- Úgy érzem kijárt ez nekem már nagyon nagyon régóta. - Úgy éreztem magam mint egy királynő. 
- HA engem kérdezel addig vihetsz amíg csak akarsz de, már közel vagyunk a hegyhez. - Mosolyogtam rá. Lustán adtam neki puszit, és lekéretszkedtem. 
a hegy magaslott felettünk. 
- Hümm elsőre nem is tűnik olyan magasnak bár lehet veszélyes is lesz. - megálltam, a kzemet hátra tettem.-De ne aggódj majd megmentelek. - Kaccsintottam. 
~ Csak nehogy teljesen nem normálisnak nézzen. ~ Gondoltam magamban. 
- Mehetünk? - Kérdeztem és előre mentem.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Vulkán bolygó (A Vulkán)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: