Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Telson kolónia
Telson kolónia
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 15.34.47 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Sivatagos bolygó felszín, kevés növényzettel. A bolygón általában szelek tombolnak ami megnehezíti a látási viszonyokat. Továbbá a bolygófelszín hőmérséklete + 30 fok nappal és -10 fok éjszaka. A Csillagflotta 15 évvel ezelőtt küldött ide kolonistákat akik kis masszív épületekben laktak itt.... eddig békésen. -

// A Uss Arcadia küldetése:
Csapdában: A felderítés //

Mikor a csapat lesugárzott ide az első dolog amivel szembesültek hogy nagyon meleg van, és a homokot fújja a szél. A második az volt hogy az épületek le vannak rombolva és hogy egyetlen egy kolonista sincsen jelenleg otthon- mindd eltűntek. Az összes.

(( sorrend::
Willow- T'pellen- Lara- Szingularitás))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 17.59.20 | Üzenet # 2
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kinyitom a szememet a lesugárzás után. A szél összeborzolja a gondosan copfba fogott hajamat, a bőröm felmelegszik, úgy érzem szaunában vagyunk és a homok kíméletlenül fúródik a szemeimbe.
Azonnal a karomat a szemeim elé teszem védekezőleg. Egy próbálkozás a védekezésre ami nem nagyon akar bejönni.
T'pellenre nézve, ő nem védekezik. A szülőbolygóján valószínűleg már megtanulhatott hozzászokni a sivatagos bolygó felszínéhez. Lara viszont megint csak dünnyög valamit, neki kevésbé tetszik a légkör.
- Olyan meleg van hogy rántottát lehetne itt sütögetni. - Mondom hangosan hogy a szél süvítésétől hallják a hangomat a többiek majd nyögök egyet félhangosan. - Miss T'pellen! Mondja... maga lát valamit? - Kérdezem a barátomtól mikor ő mellém lép.- Vajon hol lehetnek a kolónisták.. és merre? Mondja... merre?



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Csütörtök, 2012-03-01, 11.36.37 | Üzenet # 3
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'pellen elővette a kis eszközét ami a legjobban egy távcsőhöz volt hasonlatos.
- Talán ott a hegy gerinc mögött lehetnek.... vagy beljebb... minden esetre kapitány, itt biztosan nem látom őket.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Csütörtök, 2012-03-01, 11.38.28 | Üzenet # 4
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ne csak itt ácsorogjunk! Induljonk el és nézzük meg mi lehet ott! - Kiáltotta hirtelen Lara feszülten.


- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-03-01, 16.10.17 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor hirtelen a homokvihar belsejéből diszpruktor fegyverek sorozzák meg a tiszteket. Jarson zászlós már futna is fedezékbe, de az egyik erősebb phazer lövés eltalálja őt, így ő köddé válik....

(( Sorrend::
Willow- Lara- T'pellen- Willow- Szingularitás))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Péntek, 2012-03-02, 11.57.34 | Üzenet # 6
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'pellen már épp válaszolna nekem mikor fegyverek, valamiféle fegyverek tüzét véljük látni a homokvihar homályában. Hunyorogva bámulok előre egy másodpercig majd hátra kezdek el lépdesni miközben elő veszem a pisztolyomat.
- Hátra hátra! Mindenki fedezékbe! - Intek és két ugrással beugrok egy jókora bucka mögé. Még szerencse hogy levittem magammal a nagyobb fegyveremet és immár azzal próbálok az ellenségre lőni de még mindig nem látom őket sehol.
A szél homokot fúj a szemembe és annyira meleg van hogy teljesen leizzadok. felhúzom a bal oldalon a karomnál az egyenruhámat és letörlöm az arcomról a koszt aztán az épp mellém érkező T'pellenre nézek.
- Megvannak? - Kérdezem tőle. Azonnal észre veszem a hiányzó biztonsági tisztet. - Jarson? Nem látom... - Elnézek a vulkáni válla felett de még így sem látok semmit és senkit.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Péntek, 2012-03-02, 11.59.55 | Üzenet # 7
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lara kiszúrta szinte azonnal hogy valami fog történni és követte a kapitányt.
- Hát ez aztán a szép vendég látás mondhatom! - Motyogja magában aztán Willow mellé tuszkolja magát. - Jarson meghalt Willow... és le merem fogadni hogy a kolónisták sem járhattak jobban!



- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Péntek, 2012-03-02, 12.04.30 | Üzenet # 8
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Valóban doktor. - Biccentett a Vulkáni a főorvosnak. - Jarson valóban meghalt. - Beszéd közben le-le húzta a fejét hogy még véletlenül se találhassa el egyetlen egy lövés sem. - De a lehetőség hogy a kolónisták még mindig életben vannak úgy körübelül 50%-os. Még mindig. - Majd ránézett a bal oldalán lévő doktorra és felhúzta a jobb szemöldökét. - Nem látok semmit kapitány. Túl nagy a homok.


"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Péntek, 2012-03-02, 16.29.20 | Üzenet # 9
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Idegesen hallgatom hogy mit mondanak barátaim miközben próbálok valahogy tájékozódni. Még mindig nem látom hogy hol lehetnek pontosan mert akkora a por. " Ha talán valahogy oda tudnék jönni... " - Gondolom magamban.
- Igen... túl nagy. - Szólok halkan aztán felsóhajtok. - Nincs hát más megoldás... - Fogom és előre rohanok a fegyverrel a kezemben. Közben egyszer kétszer beugrok egy-egy nagyobb gödörbe és onnan próbálom lőni őket. Kis szünet után tovább futok. Bukfencezem. Már nagyon közel járhatok hozzájuk.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-03-02, 19.35.36 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor Willow már elég közel ért kristály tisztán látta hogy Gornokkal van dolguk. Egy csapat Gorn. Most viszont megálltak és csak néztek egy pillanatig maguk elé. Kis szünet után beszélni kezdtek:
- A Gorn hegemónia nevében beszélek kapitány! - Szól a legmagasabb a gyík szerű lények közül. - Minden szavát hallottam! Jöjjön beszéljük meg a kolónia és az ember fogjaink sorsát. Akkor lehet hogy még kegyesek leszünk és nem kezdjük el sorban megölni őket!

(( Sorrend::
Willow- T'pellen- Willow- Lara- T'pellen- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 13.00.52 | Üzenet # 11
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor Vulkáni kommunikációs tisztem is mellém érkezik egyszerre halljuk meg a lények szavait.
- Gornok T'pellen. Ezek biztosan azok. Nézze a tarajukat. Állítólag a csata előtt még a pikkelyeiket is kiszárítják. - Suttogom el aztán folytatom. - A szavaikból úgy vélem hogy náluk vannak a kolónisták. Ha így van akkor ennek a fele sem tréfa és csak ránk számíthatnak.- Majd nagy levegőt veszek és olyan melegem van hogy véletlenül letépem az egyenruhám bal oldali szárát. Felállok, kihúzom magamat és beszélni kezdek.
- Jól van... Én vagyok az Arcadia kapitánya! Itt vagyok! Hallják! Beszéljük meg a dolgot. Hogyan? Mégis hogyan tudnánk segíteni a foglyokon?!



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 13.04.56 | Üzenet # 12
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A vulkáni a kapitánya mellé érkezett, de egy kicsit sem örült annak hogy Gornokkal van dolguk. Már ha lettek volna érzelmei. Mikor Willow arról kezdett el beszélni hogy azok a lények mennyire veszélyesek rábólintott.
- Valóban kapitány. De ha oda megy vigyázzon. Ezek a lények nem feltétlenül a diplomáciáról ismertek. - Állapította meg a nő.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 13.16.57 | Üzenet # 13
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Tudom hogy nem a diplomáciáról ismertek. "- Mondom magamban.

A kapitány naplója- kiegészítés
A kolonistákat egy Gorn hegemónia nevű szövetség tartja fogva. Azt követelik hogy az Arcadia vezetője, én beszéljek velük. Gondolom ez sem egy tipikus diplomáciai tárgyalás lesz. Most farkas szemet nézek a Gornnal és kíváncsian várom mi lesz ennek a vége.

Előre néztem és vártam hogy vajon mit fognak szólni, reagálni szavaimra.
- Itt vagyunk, beszélgessünk!



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 13.26.23 | Üzenet # 14
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ha a kapitány azt hiszi hogy ezek a Gornok vagy mik majd csakúgy elbeszélgetnek vele szerintem nagyon téved. - Jegyezte meg Lara idegesen.


- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 13.37.55 | Üzenet # 15
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Várjuk ki a végét doktor. Lehet hogy még nyerhetünk is ezzel. - Szólt a vulkáni nő nyugodt hangnemben majd letörölte a homlokáról az izzadságot. Habár hozzá volt szokva a Vulkán sivatagos felszínéhez ez a hőmérséklet még neki is sok volt.


"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-03-03, 21.42.53 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Gornok egyike a legnagyobb közülük kilép a tömegből és reszelős hangján beszélni kezd:
- A kolónia emberei a fogjaink! Önök behatoltak a területünkbe Hedgett! Ez elfogadhatatlan! De hogyha ön kiáll ellenem a Csarnokba, és legyőz, úgy visszakaphatja őket. Mit válaszol?

((Sorrend::
T'pellen- Lara- Willow- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Hétfő, 2012-03-05, 12.15.13 | Üzenet # 17
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'Pellen felhúzta a szemöldökét és a kapitány mellé állt.
- Kapitány. Javaslom ne eggyezzen bele eme alkuba. Túl veszélyes lehet. - Tette hozzá.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Kedd, 2012-03-06, 12.06.45 | Üzenet # 18
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Egyet értek T'pellennel. Willow ő Vulkáni, és mindent tud ezekről a Gornokról. Tudja hogy mennyire veszélyesek. - Helyeselt a doktor.


- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
Daniels
Dátum: Kedd, 2012-03-06, 21.13.52 | Üzenet # 19
Freestyle mesélő
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 98
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy helyeseltek egyre jobban támadni kezdtek a Gornok valamelyik hegy mögül is tüzelni kezdtek már Willow talán azthitte normálisan megtudnak egyezni de hirtelen valami fenomálisan gyorsan történő támadás érkezett szinte mindenfelől ez csak egy valami lehet az új féle Gorn holokivetítés jegyezte meg az egyik megmaradt vörösinges a háta mögött a kapitánynak aki ímmár szinte egy perc alatt elporlatt.


"A jövőt és a múltat nem lehet megváltoztatni csak javítani rajta"
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szerda, 2012-03-07, 11.53.47 | Üzenet # 20
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Elfogadom a kihívást! - Kiáltottam egy hangos sóhajtás kiséretében aztán Vulkáni kommunikációs tisztemhez fordultam. - Nem hittem volna hogy ennyire agresszívak úgy tűnik nem árt majd nagyon óvatosnak lennem. Bármi is történjék értesítsék a hajót, és figyeljék majd az életjeleimet. - Bólintottam bár tudtam hogy megértik aztán visszafordultam a Gornhoz.
- Rendben. Mutassák az utat a Csarnok felé! - Miután kimondtam a szavakat azonban tüzelni kezdtek én pedig gyorsan lehasaltam.
- Tudtam hogy ez lesz majd.. megint. - Ingattam a fejemet. - A hegy. A mögül támadhatnak, jól mondta T'pellen. De vajon hogyan? És miért? Miért nem lehetne ezt normálisan, diplomatikusan megbeszélni.... Miért nem... - A zászlós hangjára azonnal odakaptam a fejemet. - Miféle Gorn holokivetíté.... ZÁSZLÓS ZÁSZLÓS! - Válasz nem volt. - Újabb tisztet vesztettünk. - Szóltam megsemmisítve. - Valami gyenge pontjuk azonban mégis lehet ezeknek a Gornoknak. Kell lenniük!



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Mozgató
Dátum: Szerda, 2012-03-07, 12.33.25 | Üzenet # 21
Mesélő-Háttér mozgató
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 328
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
ˇA zászloós eltűnt és láthatóan megnyílt a Gornok csate tere egy futás vagy egy hosszú menetelés gyors iramban kellene ahoz hogy a másik térfélre eltudjanak menni a kapitány csapatai,sokáig nem is vártak hiszen a Gornok valamiért felhagytak a lövöldözéssel és kinyílt egy ajtó ami egy hatalmas nagy csarnokhoz vezetett,a kapitány előrefutott lehagyva a többi tisztet ahogy be is futott a csarnokba bezáródott az ajtó a kapitány után közvetlenül ahogy megfordult a fegyvere már nem a zsebébe volt eltűnt...egy sziszegő ordítás hallatószott fel a sötét és enyhén kivilágított helyiségben,úgy tűnt hogy van itt még valami..vagy valaki akiről a kapitány már tudta hogy ki lehetet az ...a Gorn kihívó...
Sorrend:Willow-DrStrom-T'Pellen-Mesélők


"Burn in hell"
"Ne csak nézz..olvass is!"
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Csütörtök, 2012-03-08, 15.18.39 | Üzenet # 22
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány naplója: Kiegészítés.
Hát elkezdődött! A Gornok csapdájába belesétálva beléptem a Csarnokba ahonnan nincsen kiút. Vagy legyőzöm a Gorn kihívót, vagy ő öl meg engem.

Egy pillanatig csak álltam és néztem magam elé majd a pisztolyomhoz nyúltam de az köddé vált. Hangos sziszegő ordítás hangzott fel és akkor láttam meg őt, akit le kell győznöm; a Gorn vezetőt.
Társaimtól leszakadva egyedül voltam csak nem volt más választásom. Körbepillantottam és az első botot megragadva vártam hogy ő közeledjen. ~ Csakis önvédelem alkalmából vagyok hajlandó verekedni. ~ Gondoltam magamban.
Mikor láttam hogy már egy lépéssel közelebb van hátrébb léptem kettőt. A bot nem látszódott jó önvédelmi eszköznek így inkább eldobtam a sarokba: és gondolkodtam. Gondolkodtam elég gyorsan.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Péntek, 2012-03-09, 12.26.12 | Üzenet # 23
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A doki azonnal odafutott a hatalmas kapuhoz amint észre vette hogy legjobb barátja a másik oldalon rekedt, majd két kézzel ütni kezdte azt.
- Engedjétek ki őt! Ti gyíkok! MOST! - Ordította teljes erőből.



- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Péntek, 2012-03-09, 23.28.29 | Üzenet # 24
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Doktor elég legyen! - Szólt a vulkáni nő és óvatosan a kezét intőleg a barátja kezére tette. - Ez nem a legmegfelelőbb hely s idő és a viselkedése bizony hagy némi kivetni valót maga után. Meg kell nyugodnunk és várnunk. Bíznunk kell a kapitányban. - Megpróbálta megnyugtatni de ahogyan az jó szokásához méltó volt sajnos nem sikerült neki. így kénytelen volt nézi ahogyan a doktor hisztérikusan próbálja betörni a Csarnok kapuit.
- Nem fogják kinyitni hiába "kopog".



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-03-10, 14.15.19 | Üzenet # 25
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Gorn egyre csak közeledett és közeledett Willow felé. Idegesen csattogtatta a fogait e közben majd megpróbálta fújtogatni a kapitányt, miközben a többiek a rácson keresztül nézhették az ütközetet.

Sorrend::
Willow- T'pellen- Lara- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Vasárnap, 2012-03-11, 13.52.08 | Üzenet # 26
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Gorn csak közeledett és közeledett felém. Én közben azon gondolkodtam, hogy ő vagy tízszer erősebb mint én vagyok, és a bőre is elég vastag így szinte semmivel sem tudtam volna átszúrni csak egy nagyon erős kővel, vagy valami vas féle anyaggal.
De nem estem kétségbe. Nem eshettem kétségbe. Tudtam hogy bátor tisztjeim szempára mindvégig engem figyel így muszály volt páldát mutatnom.

Kapitányi napló kiegészítés
Én gyorsabb és eszesebb vagyok mint ez a Gorn, ezért képes vagyok legyőzni őt! Tudom hogy képes vagyok.

A port felkeverte a lábam ahogyan arrébb csusszantam a kemény földön. Folytogatni próbált, előre tette a karjait én hátráltam.
Egy követ pillantottam meg a Csarnok bal sarkába. Jó nagy kő volt. ~ Ha talán azt el tudnám érni.. ~ Gondoltam magamban. A Gornra néztem majd a kőre majd vissz a Gornra és futni kezdtem.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Hétfő, 2012-03-12, 15.12.26 | Üzenet # 27
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'Pellen azonnal észre vette hogy a kapitánya mire is készül. A nő barna szemei előbb a Gornra majd a kapitányra tévedtek.
- Jó jó. - Bólintott majd nyugodtan kihúzta magát és figyelt. - És ha még találna valami nagyobb követ vagy esetleg egy fém botot. - Helyeselte magának.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Szerda, 2012-03-14, 13.44.05 | Üzenet # 28
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A doktor megmarkolta két kézzel a rácsot és ordítani kezdett amint megpillantotta hogy mi is folyik itt és hogy T'Pellen-nek mi a reakciója.
- Magának teljesen elment a maradék Vulkáni esze! - Kiáltotta el magát idegesen. - Csak azt ne mondja hogy itt fogunk állni ölbe tett kézzel és nézzük ahogyan a kapitányt megöli az az izé!



- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-03-15, 15.37.27 | Üzenet # 29
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Gorn egy pillanatig mintha nem tudta volna hogy mit akar. Bizonytalanul dölöngeni kezdett, aztán pislogott és megindult lassan a távoldó kapitány felé.
Az Arcadia kapitánya ránézett - lehet automatikusan is - de ez egy rossz választás volt. Amikor nem figyelt oda nem vehette észre hogy egyenesen egy csapdába gyalogol. A földre került így, és nem tudta megmozdítani a lábait mivel kötelek szorították őt a földhöz.
És a Gorn csak közeledett és közeledett felé.


Sorrend::
Willow - T'Pellen- Lara - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szombat, 2012-03-17, 23.28.06 | Üzenet # 30
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hajónapló kiegészítés

Ha esetleg nem élném túl ezt csak annyit akartam mondani hogy remek legénységgel dolgoztam együtt és mindvégig büszke voltam a remek hajómra az Arcadiára.
Kiegészítés vége.

Nem tudtam mit tenni. Hogyan lehettem ennyire figyelmetlen. Belesétáltam a Gorn csapdájába és nem tudtam hogy mi tévő legyek. Azt hittem elért a vég de ekkor kinyújtottam a kezemet és az utolsó pillanatban sikerült elérnem a kemény követ.
Megfordultam és oda dobtam a Gornhoz.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Kedd, 2012-03-20, 12.28.29 | Üzenet # 31
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'Pellen megdöbbenve húzta fel a jobb szemöldökét. Nem hitte volna hogy ez fog történni. Megmarkolta a rácsot ami elválasztotta őt és a kapitányt aztán hangosan szólalt meg.
- Valahogy meg kell találnia a kiutat. Meg kell. - Mondogatta magának is. Próbálta bíztatni magát és elfojtani az érzelmeit amennyire csak lehetséges.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Csütörtök, 2012-03-22, 23.49.46 | Üzenet # 32
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A doktor csapkodni kezdte a rácsot a dühében.
- Hát én nem fogok itt ácsorogni és várni ameddig megeszi az a lény az már biztos! Maga meg azt csinál amit akar a Vulkáni logikájával együtt!!



- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-03-31, 14.23.15 | Üzenet # 33
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Gorn a kő hatására hátra hökölt, megtántorodott és majdnem el is esett. Láthatóan nem volt jó állapotban... Mikor azonban az Arcadia kapitánya közeledni próbált feléje újból talpra állt volna, majd újból vissza esett.
- Gratulálok kapitány. - Szólt a hangos bemondón egy Gorn hangja. - Most maga nyert. Vissza sugározzuk a túszokat és maguk is szabadon elmehetnek... Egy kérdés maradt csupán. életben hagyja vagy nem?
Súlyos döntés nehezedett a kapitány vállára. Miután a kapitány meghozta a döntését -bár hogy is határozott - a Csarnok ajtaja megnyílt és ő szabadon távozhatott.

Sorrend::
Willow- T'pellen- lara - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Csütörtök, 2012-04-05, 18.42.33 | Üzenet # 34
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fel esztméltem arra hogy az ajtó kinyílt ami elválasztott engem az embereimtől és szabadon távozhattam. De egyenlőre vettem egy pillantást a szenvedő Gornra majd felnéztem a levegőbe és csak ennyit tudtam mondani:
- Én nem fogok megölni egy szenvedő lényt! Lehet hogy ő megölne itt helyben engem de én biztos hogy nem fogom megölni őt mert nem vagyok ilyen! Ítélkezzenek ahogyan csak akarnak! - Majd kifújtam a lélegzetemet beletöröltem a koszos arcomat a ruhámba és a kommunikátoromra ütöttem.
- Hedgett az Arcadiának. Sugározzanak fel minket.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 17.31.31 | Üzenet # 35
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'Pellen-nek és a doktornak nehezen de végtére is sikerült bejutnia a Csarnok belsejébe.
- Kapitány, jól van? - Kérdezte a Vulkáni aggódó tekintettel Willow-tól miközben rá tette a kezét a vállára. - Jól tette hogy nem ölte meg a Gorn-t. Ez mondhatni. . . logikus volt.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 17.40.28 | Üzenet # 36
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lara gyorsan le szkennelte a kapitányt majd tett egy újabb megjegyzést a Vulkáni T'pellennek címezve.
- Még szép hogy jól van. Úr isten T'Pellen, nem látja hogy felszíni sérüléseket szenvedett?



- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-04-12, 18.47.28 | Üzenet # 37
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Percekkel a beszélgetés után a kis csapatot az Arcadia transzporter szobájába sugározták.

(( Folytatása olvasható az Arcadia topic "Transzporter szoba" altopicjába. Addig ne írj oda amíg én nem írtam. ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Telson kolónia
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: