Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Bethal csillagbázis (Bethal tudományos bázis)
Bethal csillagbázis
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-03-14, 21.32.04 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
==
Egy vad vidék
==


A Bethal Csillagbázis belső tere majdnem olyan volt mint amit Jack Tucker kapitány és a többiek már jól megszoktak a saját idejükbe. A változás persze a tudományos konzolok technikai minőségétől, és a szőnyegek színén látszódott.
Az megint más kérdés volt hogy a most betranszportált tiszteknek esze ágában sem volt a színeket vagy a tudományos konzolokat nézni.
Valahogy mindenkit jobban érdekelt Blackwood parancsnok elfogatása. Csakis a szőke férfi tudta azt megmondani hogy hol lehet a Tesla.
Hildson parancsnok azonban valamiért egy elég rossz helyre transzportált. Vagy legalább is amikor a férfi ráesztmélt arra hogy hol van, ezt gondolhatta.
Egy sötét szobában volt, külön a csapata többi tagjától, a kommunikátora már rég nem volt nála....
Az ajtó zárva.


((
Sorrend::
Adam - Tucker - Chaz - T'Ellar - Whild - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2012-03-14, 21.35.22 | Üzenet # 2
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Materializálódtunk az állomáson. Kissé idges voltam, neme erre készültem a hajó látogatáskor.
A hely ahova kerültünk, kissé régies volt. Már-már ősi, legalábbis a mi időnkhöz képest.
Kiléptem a tömegből, majd az egyik konzolhoz mentem és megpróbáltam valamit előszedni belőle, hátha elmondja mi történt itt.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Csütörtök, 2012-03-15, 15.48.03 | Üzenet # 3
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
A transzporter sikeresen lehozott minket a kissé sem megszokott helyre,a hely szörnyűen hasonlított a régi replikákra belülről amiket csak hobby űzésre használnak az emberek a Földön,ahogy lesugározott a transzporter szinte éreztem minden porcikámat ahogy szétszedi amjd újból összerakja ,ahogy viszont bejefeződött a transzport már valamivel biztonságosabban éreztem magamat,hiszen a transzporterek legalább 5-6 éve nem voltak normálisan helyre téve így meglehetősen zötyögöt a transzport közben is. Kihúztam a hátamat kissé furcsán és elővettem a fézeremet a kezembe rögtön ahogy körbe néztem előtte óvatosan,láttam hogy Adam Cross kapitány már elkezdett kutakodni nem igazán szóltam közbe hiszen azt csinál amit akar,rá néztem Chazy-re és a többi emberemre és azok pedig rögtön az ajtó másik felére léptek ahol éppenséggel áltam,intettem a M.A.C.O -s tiszteknek hogy menjenek előre óvatosan majd én is követtem őket előre tartott fézerrel,most csak egy dolog járt a fejemben még pedig az hogy elkapjuk Blackwood parancsnokot mindenáron.

Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Csütörtök, 2012-03-15, 15.58.05 | Üzenet # 4
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Letranszportáltunk. Aztán meg körbe néztem.
- Ahm de utálom ezt! - Szenvedtem feltűnően és felkapcsoltam a job karomon lévő standard lámpát. - Még jó hogy ezt elhoztam.
Aztán meg észre vettem hogy a kapitány intett.
Előre engedtem a katonákat , elnéztem Cross kapitányra. Azon gondolkodtam hogy lehet hogy a belső érzékelőkkel talán el tudnánk kapni a fickó bio jeleit. Nah persze inkább nem mondam semmit mert a végén még valamelyik kapitány megtalál hókon csapni.
Megálltam az ajtó melletti részen majd levontam a nagyon okos konzekvenciát.
- Zárva van. - De ezt kábé úgy mondtam mintha egy teadélután kellős közepén lennénk.
Nagy lazán lóbálni kezdtem a jobb kezemben lévő pisztolyt amit még tavaly karácsonyra kaptam Tucker kapitánytól.
- Hüm mi lenne ha bekopognánk?



 (HU)
 
Tellar
Dátum: Péntek, 2012-03-16, 17.47.50 | Üzenet # 5
A U.S.S Destryt-D Kommunikációs főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 3
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Míg a kapitány és a parancsnok előre mentek a katonai csapattal egy lépéssel Cross kapitány mellett teremtem.
- Talán igaza van kapitány és logikus lenne előbb átnézni ezeket a primitív rendszereket. - Szóltan halkan.



 (HU)
 
WHild
Dátum: Szombat, 2012-03-17, 18.02.31 | Üzenet # 6
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fel kelletem..úgy tűnt nincsen semmi körülöttem csak én magam és a fegyverem amit magammal hoztam..fel álltam a földről..de még mindigs emmit sem láttam sötét volt...elordítottam magamat de egy tiszt sem lehetet a közelben...tovább lépkedtem de nem találtam egy lelket sem..nem találtam ajtót sem..próbáltam az egyik szellőzőhöz kúszni de túl messze lehetet...

"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-03-17, 18.50.40 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben Cross kapitány és T'Pellen a konzolokon próbáltak megoldást találni a csukott ajtó problémájára észre vették hogy Blackwood parancsnok a vezérlő központban tartózkodik jelenleg.
Tucker kapitány és a többiek próbáltak kijutni de az ajtó nem engedett és a katonák sehogyan sem tudták kinyitni azt.

Ekkor viszont az ajtó magától, kivülröl nyilt ki és egyenruhás tisztek léptek be rajta.
- Jól vannak? - Kérdezte William Riker parancsnok érdeklődve miközben a csapatával Tucker kapitány elé lépett. - Reméljük nem késtünk le semmit sem. - Tette hozzá.

Whild falkapargatása is hamar véget ért hiszen hirtelen fényt látott és egy kéz segítette talpra.
- Jól van? - Kérdezte tőle egy egyenruhás Klingon. - Hol van a csapata?

Sorrend::
Tucker - Adam - Chaz - T'ellar - Whild - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Hétfő, 2012-03-19, 23.30.06 | Üzenet # 8
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Pár pillanat alatt elharapódzódott az egész idő ütközés elméletem,hiszen rögtön egy részről Worf-al az Enterprise Klingon taktikai főtisztjével és az elsőtiszttel találtam magam szembe,szerencsém volt hogy rögtön ki nyitották az ajtót ,szerencse hogy itt voltak hiszen akár nagyobb gondunk is adódhattak volna mint pár ajtó,ahogy fel akartam volna állni a földről ahonnan egy percig térdeltem hogy ki tudjam feszíteni a vész ajtót,rögtön felsegített róla egy fiatalabb ifjú tiszt is aki Bajori volt,rögtön tudtam hogy ki lehet főleg a hadnagyi vörös ruhája miatt is nem csak a rangjából ítélve.Ahogy fel segített jól megnéztem ezeket alegednás kapitányokat mind ugyan olyanok voltak mint ahogy az akadémián valahányszor bemutatták őket.Viszont az elmerengés most nem lett volna helyén való így rögtön a szavába vágtam Worf taktikai főtisztnek.~

-Nincs sok időnk szóval mielőtt brámitt is tennénk emlékeztetném önöket a temporális irányelvekről ,annak a hármas bekezdését kiemelve még pedig hogy "kerüljük a túlzott kérdezgetést" ,mondtam viccesen az Enterprise tisztjeinek..természetesen..a segítségük elkell de szeretném ha az idő irányelveket betartanánk
~ahogy elmondtam ezt rögtön munkának is láttak a tisztek ahogy elkezdtem szépen lassan de egyre iramosabban felvázolni a tiszteknek~


Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"


Az üzenetet módosította JackTucker - Hétfő, 2012-03-19, 23.30.33
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2012-03-22, 18.20.17 | Üzenet # 9
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Míg T'ellar hadnagyal az ajtó kinyitásán és információ gyüjtésen dolgoztunk, az ajtót kinyitották. Nem mi csináltuk mivel nem sokra mentünk a konzollal, de azért jó volt látni hogy egy lépéssel előrébb jutottunk.
Az ajtón nagy csodálkozásomra, a legendás legénység Klingon taktikai tisztje -Worf- és a szakálláról híres első tisztje -William T. Riker- lépett be. Mivel nem vagyok egy nagyon ujjongva magamból kitörő személy -mint ahogy a flotta tisztek közül általában senki- így inkább csak hátulról nézve figyeltem, elvégre csak a véletlenen múlt hogy ide kerültem. Majd lesz lehetőségem még beszélgetni a szakállas fickóval is.
Miközben a két legénység és én megtisztelve érezvén magunkat, hogy találkozhattunk velük, egy csipogás kíséretében megpillantottam a nagy, kissé koszos de mégis fényes kijelzőn Blackwood Parancsnok életjeleit. Nem igazán működhettek az érzékelők, mivel csak mozgás közben látta őt a rendszer. Előhoztam a részlet adatokat, de ilyenekkel nemigen tudott szolgálni a konzol, így felvettem a kezemből letett gyilkoló eszközt, ránéztem T'ellar-ra ezzel sugallva hogy végre sínen vagyunk és az arcommal még félig odanézvén közelebb léptem Tucker Kapitányhoz és az Enterprise tisztjeihez.
-Uraim! Vélhtően megtaláltuk akit keresünk. Blackwood parancsnok, jelenleg a vezérlő központban tartózkodik. Sajnos azt, hogy van-e nála fegyver vagy túsz, nem lehet megállapítani, mivel látszólag csak mozgásra reagál az érzékelő. -mondtam majd ránéztem Tucker Kapitányra. Kissé úgy éreztem mintha megint tiszt lennék.
-Régi szép idők. Akkoriban nem terhelődött annyi felelősség rám és nem szalutáltak egyfojtában az arcomba. -gondoltam magamba egy kis lehelletnyi vigyorral az arcomon.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Csütörtök, 2012-03-22, 18.39.57
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Vasárnap, 2012-03-25, 20.33.14 | Üzenet # 10
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
idegesen dobolni kezdtem a lábammal mivel sehogyan sem tudtam kinyitni azt a nyamvadt ajtót. Már majdnem püfölni kezdtem a kezeimmel amikor az önmagától kinyitódott.
- Mi a...? - Dünnyögtem félhangosan az orrom alatt és hátra léptem kettőt, ezzel majdnem orra esve a saját lábamban. Megálltam a kapitányok mellett és csak akkor fogtam fel hogy kikkel is van dolgom.
Rieker meg Worf meg a többi tiszt Ro Laren... ~ Nem semmi ~ Gondoltam magamban.
Annyira meg voltam lepődve hogy ott álltam és tátottam a számat percekig.
Követtem Tucker kapitányt de nem nagyon tudtam megemészteni hogy ez a valóság.



 (HU)
 
Tellar
Dátum: Hétfő, 2012-03-26, 11.21.52 | Üzenet # 11
A U.S.S Destryt-D Kommunikációs főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 3
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor végeztünk a konzol-lal rájöttem arra hogy Cross kapitány igencsak nagy segítség volt. ~ Valóban jó ötlet volt. ~ Gondoltam magamban. Elismerésre nem jutott idő. Az ajtó miatt ami magál nyilt ki.

Aztán észre vettem hogy kik lépnek be rajta: az Enterprise-D zászlós hajó főtisztjei. Pedig már azonnal a pisztolyomat készítettem. Leeresztettem a pisztolyomat és Tucker kapitány kezébe adtam.
- Jól vagyunk köszönjük.
Mondtam és kihúztam magamat.
- Meg van Balckwood is.



 (HU)
 
WHild
Dátum: Hétfő, 2012-03-26, 19.36.01 | Üzenet # 12
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy kéz nyúlt ki amire megmozdulhattam volna már a folyosón találtam magam. Ez Worf lehetet! nem más hiszen még az arc csonotozata alapján is kimerném mondani hogy ő az!.Nagy fel indulásomból aki a példaképem volt az akadémián megöleltem kétszer is aztán pedig követtem őt ,persze undorral fogatta ezt is..de meg nyugtattam egy utánna lévő klingon szalutálással..megláttam pár tisztet is akik ott álltak egy konzol mellet ..lehet csak beszélgettek de ahogy oda mentem azt hittem csak álmodok hogy láttam a régi Enterprise legénységét.megpillantottam az elsőtisztjüket is szőrös jóképű magas férfi volt erős hanggal ordibált ebből már kiderült az is hogy ő ki..közelebb siettem és megláttam hogy ezek a tisztek viszont nem onnan valók voltak..rögtön szalutálásba vágtam magam hogy mindenki meglásson.William Hildson vagyok! mondtam ki erősen.

"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-03-29, 11.21.28 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Kapitány. - Biccentett oda Riker majd folytatta. - Látja Mr. Worf még szerencse hogy időben ide sugaraztunk... jól van? Nem néz ki túl boldognak? - Egy pillanatra egy fura félmosoly jelent meg a férfi arcán aztán Cross és Tucker kapitányokra nézett. - Akkor induljunk és tegyünk fel pár kérdés annak a gazembernek! - Megfordult és a hozzá szokásos önfejű módon előre indult a csapatával.
Ahogyan azonban végigmentek a folyosón valami egészen furcsa dolog történt. A folyosó elejéről diszpruktor tűz sorozta meg a csapatot. Kénytelen volt mindenki fedezékbe vonulni ha nem akarták hogy bántódásuk essen.
- Romulánok. - Suttogta Ro Laren. - Előttünk egy csapat Romulán... a szenzorok valószínűleg azért nem jelezték ki őket mert valamiféle észlelés gátlót használnak.- Rieker Worf-ra meg Whildre nézett.
- Nem tudom hogy mennyire tudnak együtt dolgozni de most jól esne egy kis fedezés szerintem mindenkinek! - Nézett a két férfira majd Tuckerre és Crossra miközben néha néha vissza lőtt a Romulánokra a fedezék mögül.
- Van valami ötletük?!


(( Sorrend:::
Whild - Cross - Tucker - Chazy - T'ellar - Szingularitás ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WHild
Dátum: Csütörtök, 2012-03-29, 17.00.39 | Üzenet # 14
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Oda néztem az éppen támadókra majd vissza Worfra és a parancsnokra.Nekem lenne egy ötletem ha már az én véleményem is számít..mi lenne ha bedobnánk egy túl töltött fézert? elég angyot robban hogy ki üsse őket,hiszen tudományosan ki van mutatva hogy meg egyezik egy túl töltött fegyver egy nagyobb gránát vagy bomba hatóerejével is.

"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-03-30, 19.34.51 | Üzenet # 15
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Igen, a hangsúly a nagyobbon van. Egy ekkora folyosón, nem vetném be. -mondtam miközben az egyik falbeállásban rejtőztem a lövések elől.
-Látják azt ott? -mutattam hírtelen a falból kilógó egyik vezetékre.- le merném fogadni, hogy hűtőfolyadékot szállít. Ha eltaláljuk, megzavarhatjuk a támadóinkat, és lecsaphatunk rájuk. -magyaráztam miközben vissza-vissza lőttem a Romulánokra.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Szombat, 2012-03-31, 12.48.53 | Üzenet # 16
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Ahogy éppen a folyosón mentünk keresztül csapatostul,megpillantottuk hogy egy nagyobb Romulán ellenséges csapat ránk támadott,Adam Cross rögtön valami fenomenális ötlettel rukkolt elő,de ezt rá hagytam hiszen ha ő ezt akarja tegye azt hiszen az ő dolga. De mielőtt bármit is tehetett volna,egy hosszú sóhaj után szólalok meg mi közben visszatüzelek kitartott kézzel csak a kezemet mutatva a Romulánokra.Rá néztem a tiszteimre ,aztán vissza az első tisztemre.-Chester! ~mondtam a férfinak elég hangosna hogy túl tudjam kiabálni a lövöldöző feleket~

-Elsőtiszt! szeretném ha fedezzné a legénység tagjaimat és engem mi közben ki iktatom a mágnesezést a helyen.Remélhetőleg ah ki iktatom minden fegyver és minden vas eszköz minden reménnyel a falra fog mágneseződni,valószínüleg használhatatlan lesz a mágnes miatt a mi fegyverünk is de ha nem szétszórtan állítom be a mágnesezést akkor viszont egy részre fog koncentrálódni a mágnesezész sugara ami csak a Romulán támadók részére fog kihatni ami azt jelenti,a Romulánok fegyvertelen lesznek viszont mi nem.~bólintottam a többi tisztemnek is később ahogy elkezdtek fedezni rögtön oda ugrottam futva teljes sprinttel a panelhoz amiről beszéltem mi közben elkezdtek fedezni nehogy bántódásom essen~


Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 19.37.50 | Üzenet # 17
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Az istenért! - Szólaltam meg idegesen miközben biccentettem. Utáltam amikor ez van. Csak azért mert parancsnoki rangom van... de még mielőtt befejezhettem volna a felesleges dünnyögést így szóltam.
- Orvos vagyok nem úton álló! - Törtem ki. Olyannyira irrtált a fenn álló helyzet hogy legszívesebben kiugrottam volna az ablakon az űrbe és onnan vissza másztam volna egyenesen a Destrytre de még ezt sem tudtam megtenni. Hogy az ördög vinné el!
- Na jól van! - legyintettem a MACOS katonáknak és fedezni próbáltam Tucker kapitányékat. - nagyfejű törpék! Minket lőjjetek! Mi többen vagyunk és szebbek is! HUHU!



 (HU)
 
Tellar
Dátum: Kedd, 2012-04-10, 16.36.27 | Üzenet # 18
A U.S.S Destryt-D Kommunikációs főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 3
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok meggondolatlan cinikus hang neme egy cseppet sem lepett meg, nem beszélve az illogikus tervről. Most már csak arra voltam igazán kíváncsi hogy ki és mikor fog megsebesülni ugyanis a százalék arányok magas voltak és nem pozitív értelemben.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-04-10, 16.58.50 | Üzenet # 19
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A lövöldözés miatt az egyik tartály ki is szakad amiben hűtőgáz volt. Ez egy kis darabra elvakította a Romulán centúriókat de azegyik felük még így is csak közeledett és közeledett a Csillagflotta csapat felé.
Riker és az Enterprise csapata McCoynak próbált segíteni, miközben Worf Whildhez csapódva próbálta leszedni az ellenséget. Túlerőben voltak az egyszer már biztos... csakis a mágnesezés válhatott be...
ami már csak a beindításra várt...

Tucker kapitánynak ugyanakkor nagyon sietnie kellett ha tenni akart valamit ugyanis McCoy parancsnok és Cross kapitány megsérültek.

Sorrend::
Tucker - Adam - Whild - Chazy - T'ellar - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Csütörtök, 2012-04-12, 08.05.05 | Üzenet # 20
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Nem volt sok időm hátra mivel láttam hogy a hűtőgázas próbálkozás csak elterelő hadműveletnek volt jó,így muszály volt bevetni a mágnesezést,kezdtem szépen lassan hátrább lépkedni mi közben megpróbáltam minnél több figyelem felkeltést okozni a Romulán centúrióknak,mind-e közben pedig fel figyeltem arra hogy két ember megsérült gyorsan intettem a kommunikációs főtisztemnek és a többi tisztnek hogy vigyék hátrább a sérülteket ahogy elkezdték vonszolni őket már tisztább volt az út,egyre hátrább áltam de amikor megláttam hogy már nagyon közel vannak és pont ott állnak ahol kelll jeleztem egy katonai mozdulattal pár M.A.C.O-s tisztnek hogy polarizálják ahogy ezt megtették a M.A.C.O.-S osztag is a földre került mind ahogy a centúriók is,lehet hogy radikális volt de végtére bevállt a terv is ez volt a lényeg,a centúriók ímmáron a földön voltak fegyvertelenül és nekünk már csak altató kellet hogy elintézzük őket ha el akarjuk őket altattni.~

Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2012-04-17, 21.28.48 | Üzenet # 21
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A lövöldözés közben, valahogy eltalálhattak. Az egész homályossá vált, miután, egy eltévedt lövés vállon talált. Nem szoktam nagy feneket keríteni egy lövésnek, de ez most kivételesen, nagyon fájt. Égetett mint a fene. A Fájdalomtól kissé kábult lettem, így nem sokat tudtam tenni mint tovább lőni. A Következő emlékem, hogy vonszolnak. Hírtelen azt hittem az ellenség fogott el de mikor felnéztem, láttam hogy nem ellenségről van szó.

"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WHild
Dátum: Csütörtök, 2012-04-26, 16.32.38 | Üzenet # 22
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A L'espoir kapitányát eltalálták..minden túl gyorsan történt ahoz hogy reagálni tudtam volna úgy tűnt nem csak az én reagálásom volt ezekben apercekben alacsony. Próbáltam hátrálni de nem soks zerencsével sikerült csak megszabadulnom az egyik lövés elől is. Úgy tűnt viszont hogy a terv amit ki eszeltek bevállhat.

"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Szombat, 2012-04-28, 12.38.22 | Üzenet # 23
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megetettem amit csak lehetett miközben vártam magamban azt az átkozott polarizálást. Hátra, hátra pillantottam hogy hátha egyszer csak úgy egészen véletlenül majd valaki bekapcsolja és a Romulánok fene nagy tűzerejének vége lesz de az istenit csak nem akart ez a terv működni úgyhogy maradt a " mindent bevetek és úgy tüzelek a kompressziós karabélyommal ahogyan csak tudok" taktika.
Na most ez a taktika először még beválni látszódott úgyhogy vigyorogtam mink kis Pista aki életében először nyal nyalókát, de vigyorom gyorsan lefagyott amikor éles, szúró és piszkosul égető fájdalmat éreztem a térdenbem.

Térdre rogytam és nemhogy megmoccanni, még nyögni sem volt időm ugyanis csak arra lettem figyelmes hogy nem sokkal az én szenvedő görcseim után Cross kapitány is fájdalmosan nyög fel.
~ Jajh de jajh de jó! ~ Ujjongtam fel magamban.
- Juhhé, van két sérült azt hiszem! - Ordítottam hátra, enyhén szólva is idegesen. - Jól jönne a polarizálás vagy nem..?!



 (HU)
 
Tellar
Dátum: Kedd, 2012-05-01, 11.42.09 | Üzenet # 24
A U.S.S Destryt-D Kommunikációs főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 3
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A polarizálást éppen az utolsó pillanatban sikerült megérintenem, működésbe hoznom. A Romulánoknak semmi esélyük sem volt ez ellen.
- Logikus lenne megadni magukat. - szóltam és vetettem egy semleges pillantást a sérültekre.



 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 20.32.25 | Üzenet # 25
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A romulánok megadták magukat a másik fele pedig az égnek tette a kezét.
Egy pillanattal később azonban Blackwood parancsnok rohant el a folyosó végén. Most végre bekeríthették. Bár a sérültek nem voltak jó állapotban, ez volt az egyetlen lehetőség arra hogy el tudják fogni a parancsnokot.


( Jack Tucker - Chaz - Adam - T'ellar - Whild - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Vasárnap, 2012-05-06, 18.35.10 | Üzenet # 26
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Cselekednünk kellet most vagy soha,ha nem cselekedünk időben akkor talán még több lesz a sérült idővel mondtam majd ,ahogy láttam ahogy elfutott Blackwood egy phaser lövést lőtem mellé,ami nem találta el ugyan de legalább figyelmeztetésnek sem utolsó volt..rá néztem az épp tisztjeimre és tisztekre majd mutattam hogy kapjuk el Blackwood-ot. Most kellet elkapni hiszen ha várunk vele lehet hogy elmenekül..persze az sem utolsó sor volt hogy esetleg gondot okozhat ha elmenekül nekünk a közel jövőben....előre futtotam mi közben követtek a többiek is közben semmi másra sem tudtam gondolni csak arra hogy elkapjuk végre Blackwood-ot...aminek már ideje volt..~

Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Hétfő, 2012-05-07, 20.45.51 | Üzenet # 27
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A cselekmények legújabb fényében olyan gyorsan kezdtem el futni ahogyan csak tudtam. Igaz sérült voltam kellő képpen, de tudtam hogy mindennél fontosabb most elkapnom azt a gazfickót mert ha nem akkor nagyon nagy gondok lesznek itt.
~ csak ne futna mindenki ilyen gyorsan... ~ Gondoltam magamban és már el is átkoztam annak a pasasnak a nevét... Ahhoz képest hogy le voltam sérülve azonban elég jól futottam. Már majdnem megvolt majdnem...



 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-05-11, 16.16.55 | Üzenet # 28
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hallottam ahogy mindenki mondogatja hogy Blackwood megszökik, így erőt vettem magamon, és futni kezdtem utána...
Volt már pár ilyen sebesülésem, így nem volt nehéz nem odafigyelni a fájdalomra....
Haza akartam már menni, így ahogy csak tudtam, futottam utána.... Mivel jó futó vagyok, kezdtem beérni, de a kereszteződések miatt mindig távolabbra került....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Tellar
Dátum: Szerda, 2012-05-23, 17.57.56 | Üzenet # 29
A U.S.S Destryt-D Kommunikációs főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 3
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már épp azon kezdtem el gondolkodni hogy vajon mennyire logikus lenne lezárni a folyosó szakaszt mikor Blackwood - úgy tűnt - elfutott.
Azonban nem éppen volt tulajdonában a szerencse mivel Adam Cross kapitány, Jack Tucker kapitány, És MacCoy parancsnok is utána futott nem különben az Enterprise tisztjeit.

Én mást nem tehettem csak egy valamit ami akkor és ott talán a leglogikusabb lépésnek bizonyult: beléptem a kompjúter rendszerbe, feltörtem könnyű szerrel pár biztonsági gátat, és lezártam épp annál a kereszteződésnél a folyosó szakaszt, ahhol Blackwood futott.
Így, teszem azt, nem sok lehetősége volt elfutni.



 (HU)
 
WHild
Dátum: Csütörtök, 2012-05-24, 16.42.33 | Üzenet # 30
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Engem is eltalált az utolsó lövés de szerencsésen alrébb tudtam kúszni.Aztán meg Blackwood elfutott.nagyon jó már csak ez hiányzott mondtam magamba majd valahoyg megpróbáltam fel állni és utánna mentem én is fegyverrel a kezembe..olyan mint egy rossz fogócska..mondtam magamba majd húztam a lábamat ami megsérült mi közben alra gondoltam hogyha megtaláljuk végre megtorolhatom rajta amit akarok.

"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-06-01, 15.18.46 | Üzenet # 31
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Blackwood a sarokban állt; meg kellett adnia magát.
Nem volt más választása mivel egyszerre vagy hatan állták őt körbe William T. Rieker csapataival együtt. Így nem sokkal később Blackwood a Destryt fogdájában találhatta magát.


Folytatása következik a Uss Destryt/ fogda és a Uss Wortex c. topicocban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Bethal csillagbázis (Bethal tudományos bázis)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: