Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Shimrek'Tan állomás (Shimrek'Tan állomás)
Shimrek'Tan állomás
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-04-18, 16.52.30 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Shimrek'Tan állomás egy olyan hatalmas Agrosi csillagbázis ami képes lassan mozogni is.
A Shimrek'Tan állomás jelenleg bolygókörüli pályán mozog, és több mint ötezer Agrosi él-dolgozik benne. A bázisnak külön lakó részlege van.
Kívülről olyan akár egy sötétkék kő a napfelkeltében.

==
" Diplomácia"
==


A L'espoir diplomáciai megbeszélésre küldött főtiszti kara nagyon hamar a Shimrek'Tan állomás belsejébe, pontosabban a középső részében, a 22-es folyosóra materializálódott. Amit legelőször megpillantottak az megannyi Agrosi volt, akik hangosan beszéltek, és csapatostul sétáltak a folyosón, ami elég tágas volt. Három középkorú Agrosi várakozott Adam Cross kapitányékra ekkor, és egy lépéssel közelebb léptek hozzájuk.
- Üdvözlöm önöket a Shimrek'Tan állomáson. Én Inkéné vagyok, ő itt az orvosi részlegeink képviselője mellettem Theus és Orimpos. - Szólt a nő, bemutatva ezzel két férfi társát.

(( Sorrend::
Adam - James - Blake - Belmore - szingu ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2012-04-19, 16.51.31 | Üzenet # 2
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban


(Csont penge, hogy érthetővé váljon, a kezeket tessék nézni: Kép 1 Kép 2<- ilyen karvédőm van nekem is Kép 3)



Amint átsugároztunk, egyszerűen lenyűgöző látvány tárult elénk. A folyosó amin landoltunk, a 22-es folyosó nevet viselte. Hatalmas volt. A falak és a padló találkozásánál, kék fények világítottak. A Plafonon fehér színü, a folyosón végigfutó, LED szerű fényforrás volt látható.
Mérete ellenére, nem volt kihalt hely. Nagyon sokan járkáltak fel alá. És nagy örömömre, végre nem voltam egyedül a szúró vágó eszköznek minősülő csontocskáimmal.
Mikor a Földre először beállítottam velük, le akarták operálni, de nagy nehezen kiharcoltam, hogy ne keljen megválnom tőlük.
Azért, akármennyire is örültem hogy itt lehetek, kissé bizalmatlan voltam.
-Egyes, szkennelje le a területet, olyan észrevétlenül, ahogy csak tudja. -súgtam oda a mellettem álló Blake-nek, majd Ruby felé fordultem.
-Kérem, állandóan ellenőrizze, van-e összeköttetés a hajóval. Nem szeretnék csapdába sétálni, elvégre semmit sem tudunk róluk.
Továbbforogtam majd, a tekintetem a transzportertől, kissé megviseltnek látszódó James felé.
-Na, mi a helyzet? Járt már ilyen diplomáciai úton? -kérdeztem, majd három jólmegtermedt, kétajtós szekrény sétált oda hozzánk.
Saját bevallásuk szerint, tisztek, de inkább kidobóembernek tűntek. Látom csak én vagyok aki nem égimeszelőnek született.
-Üdvözlöm, a nevem Adam Cross, a L'espoir, Federációs csatacirkálóról.
-Ők itt a tisztjeim és barátaim. -mondom majd főldi szokás szerint a hölgyel kezdve bemutatom őket.
-Ruby Belmore Hadnagy, a kommunikációs főtisztem.
-Blake Munro Parancsnok, a hadászati és első tisztem.
-James Sutherland parancsnok, a Fődokink...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Mozgató
Dátum: Szombat, 2012-04-21, 10.45.45 | Üzenet # 3
Mesélő-Háttér mozgató
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 328
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
(Az Agrosiak úgy tűnt szinte semmisre vették azt hogy bemutatta a kapitány a legénységét úgy tűnt hogy felettébb inkább a kapitány fura jóindulata rázta meg őket és az hogy eltér a többi eredet fajától.Furcsálkodva nézték a kapitányt aztán pár perc múlva már tovább is kezdtek el sétálni ,megsem várva azt hogy szólhattak volna bármit is a tisztek erre a reakcióra.Hirtelen megálltak szinte egyszeri mozgással egy fura terem mellet pár pillanat elteltével a férfit kezték el oda hívni ,Cross kapitány pedig ahogy oda lépett hozzájuk az egyik fura stílusú Agrosi a fülébe súgta hogy ide muszály bemennie hiszen szeretnének megmutatni neki valami olyan dolgot ami talán a legfontosabb az összes közül.Természetesen a fülébe súgta azt is hogy csak a kapitány léphet be a terembe és más nem,csak az egyen faja beliek.)
(1x)Adam-James - Blake - Belmore - mesélők ))


"Burn in hell"
"Ne csak nézz..olvass is!"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-04-22, 17.18.11 | Üzenet # 4
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Höhh! -mondtam magamban, majd eszembejutott, hogy régen amikor először találkoztam velük, az egyk mondta: "Több alfajunk van. Lényeglében, mi alkotjuk a legkissebb részt, az Enruh-ok, de köztudottan, mi vagyunk a legnormálisabbak, már ha érti mire gondolok... A kicsit nagyobb számot képvísielő, Agros nevet viselők, Sergon-ok általában elég rossz jelleműek. És általában furcsa neveik vannak."
Hát igen, valószínüleg ezek azok. Azért ilyen rossz a jellemük. Faragatlanok.
Miután a gondolatom végére értem, elindultam utánuk. Egy ajtóhoz mentek, majd odahívtak és beinvitáltak egy terembe.
Először sötét volt odabent, nem tudtam mi lehet az ami annyira fontos.... aztán bent.....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Vasárnap, 2012-04-22, 17.19.56
 (HU)
 
James
Dátum: Kedd, 2012-04-24, 17.54.44 | Üzenet # 5
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tehát megérkeztünk. A bázis belülről is épp olyan hatalmasnak tűnt számomra mint kívülről. Egy folyosón álltunk.
~ Imádok idegen helyeket feltérképezni. ~ Gondoltam magamban. Más volt a véleményem még az egész elején de most valahogy sokkal felszabadultabbnak éreztem magamat. Vettem egy mély lélegzetet aztán a kapitányra néztem.
- Első rendű bázis. - Szóltam egy mosollyal megtoldva, majd a kapitány elcibálták valahova az Agrosiak. - Caládi összeröffenés? Vagy nem, parancsnok? - Mosolyogtam Blakere.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Szerda, 2012-04-25, 16.30.11 | Üzenet # 6
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alrébb bicennetettem a fejemet és rá néztem Jamesre aki épp olyan őrületesen idegesítő volt a percben mint más nem ebben az egész helyen.Odaléptem egész közel az ifjú férfihoz és rá néztem kissé felülvizsgáló szemmel.Remélem hogy nem sokáig maradunk itt...mert nem szeretnék komolyabban foglalkozni a maga arcával..jegyezte meg Blake katonásan..



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2012-04-28, 14.41.55 | Üzenet # 7
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint lesugároztunk azon kaptam magamat hogy valami hatalmas nagy és tágas helyen vagyunk. Azonnal mosoly húzódott az arcomra és nem törődve a fiúkkal a trikorderemhez nyúltam, csak hogy futtathassak egy rövidke szkennt arról hogy mekkora ez a hely.
" Ugyan már nem lehet ebben semmi illegális... vagy.. igen?!" - Gondoltam magamban, aztán kénytelen voltam lemondani a trikorderem örömeiről mivel a kapitány lépett oda hozzám, és intézett hozzám pár szót. Én biccentettem. A parancsa egyértelmű és logikus is volt.
- Rendben, természetesen kapitány. - Mondtam halkan miközben a férfire néztem. - De nem hinném hogy ártó szándékkal hívtak minket ide... - Majd le ellenőriztem hogy van-e kapcsolat a hajóval úgy hogy megint csak kénytelen voltam a trikorert elő venni egy rövid diagnosztikához, majd biccentettem Cross kapitány felé.
- Nem kell aggódni.

Jegyeztem meg, aztán a közeledő jól megtermett fogadó bizottság láttára gyorsan eltettem a kis eszközt, és illedelmesen a többiek mellé álltam, kihúztam magamat.
Miután a kapitány bemutatott minket, szokás szerint nem tudtam lakatot tenni a számra úgyhogy csak ennyit mondtam.
- Szép a bázis... - Majd gyorsan lenéztem a földre még mielőtt valami meggyilkolt volna a pillantásával.
" Fékezd magad Ruby mert ez itt egy komoly tárgyalás lesz, és a Csillagflottának most kell az orvosi muníció." - Gondoltam magamban, de még mielőtt bármit is hozzá tehettem volna még azon kaptuk magunkat hogy elviszik a kapitányt.
- Most nehogy csak vele tárgyaljanak, ez minket is érint. - Tettem karba a karjaimat, majd mikor a két fiú beszélgetni kezdett csak ennyit mondtam.
- Hátrébb az agarakkal parancsnok... nem a Klingon birodalomban van...



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-04-29, 16.50.36 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Theus és Orimpos a fiatal kapitány mellé léptek, majd a kezébe adtak egy kis dobozt.
- Az ajándékunk. Jelképes dolog mint Agrosi az Agrosinak. - Mondta az egyik férfi. - Csak akkor nyissa ki mikor már a hajóján van. - Magyarázta.
- Ha előbb nyitja ki esetleg az balszerencséhez vezethet. - Tette hozzá a bizottság egyetlen női tagja, majd hosszasan Cross kapitány szemeibe nézett és kiment.
A magukra maradt férfiak egymásra néztek majd szó nélkül kimentek. Odakinn megálltak, és vártak a kapitányra majd intettek hogy kövessék őket.
- A tárgyaló terembe megyünk. - Mondta a gyönyörű Agrosi nő.


( Sorrend::
Adam - Belmore - Blake - James - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2012-04-30, 16.20.38 | Üzenet # 9
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
... Aztán bent, semmi sem volt. Össze-vissza volt egy pár fotel, asztal és ennyi. Csak egy sima iroda volt, a sötétségben, viszont mellém léptek és átadtak egy dobozt, amire azt mondták, ne nyissam ki, majd csak a hajómon.
-Szuper, még ezt is hordozzam magammal.... -bosszankodtam magamban- miért nem tudják az ilyesmit a végén átadni? -fejeztem be a gondolatom, majd megfordultam és utánuk indulva, ránéztem táraimra és intettem nekik hogy jőjjenek. Látszik hogy ők se voltak épp passzívak a környezettekl szemben, de egymással sem. Főleg Blake és James.
-Nem semmi, ezek mindig összekapnak valamin. Csak ne keljen biztonságiakat hívni. -gondoltam magamban, majd közelebb léptem a távoli rokonaimhoz.
-Szép nagy állomás.... -jegyeztem meg....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Hétfő, 2012-04-30, 16.30.50
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 14.20.59 | Üzenet # 10
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kis idő múlva a kapitány is elő került.
Én közelebb léptem egy fél lépéssel a férfihez és érdeklődve nyújtogadtam a nyakamat hogy megpillanthassam hogy mit szorongat.
- Látom ezek az Agrosiak semmit nem apróznak el. - Jegyeztem meg félhangosan, szinte örömködő módon, majd elhalkultam és egy lépéssel hátrébb léptem a doki felé.
- Khm szóval.. - Kezdtem bele a torkomat megköszörülve. - A helyzet teljesen normális, a hajóval van kapcsolat, a közhangulat borsós. - Jegyeztem meg Balkere és Jamesre gondolva aztán át tettem a test súlyomat az egyik lábamról a másikra. - Mire várunk most?



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-05-20, 11.09.24 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
! ( Bocsi, letelt már bőven a hat nap, úgyhogy nem várok tovább.) !

- Kérem kövessenek minket. - Szólt az egyik Agrosi férfi, és azonnal el is indult. Blake MUnro-nak és a L'espoir orvosi főtisztjének nem sok esélyt hagyva a várható civódásokhoz.
A folyosón hatalmasnak tűnt. De a csapat az egyik közeli Tárgyaló teremhez közeledett...
Mikor már azt hitték hogy soha nem is fognak oda érni végre valahára megérkeztek.

( Adam - Belmore - Blake - James - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2012-05-24, 19.45.37 | Üzenet # 12
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lassan vánszorogtunk a folyosón. A végeláthatatlan, hatalmas folyosón.
-Hogy mi afenének kell nekik ekkora folyosó? Bár megtehetik... -gondolom magamban, majd hamarosan elértünk a tárgyalóhoz.
Belépve, egy az eddig hittnél, is hatalmasabb terem tárult elénk. Kábé, mint a L'espoir hídja... Akkora volt ez a elég kevés jelentőséggel bíró terem. Ha ez ekkora, mekkora lehet az irányító? Van egyáltalán olyan? -mentem bele a gondolkodásba, majd bejjebb léptem.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Shimrek'Tan állomás (Shimrek'Tan állomás)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: