Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Iss Norwegian
Iss Norwegian
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-10-17, 17.08.28 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Tükör tükör"


Baird ment előre akit Jack Mendelshon vezetett.
Az Iss Norwegian űrkomp volt a legközelebb.
- Van túszunk is. - Mondta Naredy Larsen aki fiatal kora ellenére, elég céltudatos volt. A lány hátra nézett ahhol Xian és Tony vonszolták végig a Recon sérült parancsnokát.
- Vele majd könnyeben fogjuk tudni talán megszerezni ami kell. Dobjátok csak be. - Mondta az admirális fia, majd egy félmosollyal Baird vállára ütött. - Ne aggódj. Van terv.. - Becsukta az ajtaját a kompnak miután beugrott Cassie és Dominic is majd egyre magasabbra emelkedett a komppal.

( Baird - Genere - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Baird
Dátum: Szerda, 2012-10-17, 17.17.32 | Üzenet # 2
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Nem mondom elég nagy paraszt lázadást keltet Mendelson..de örültem neki hogy egy ilyen nagy befolyású ember végre az én pártomat fogja...elég sok évig sínlődtem hogy végre valaki megértsen?kérdeztem magamban mi közben beljebb mentem a kompba de persze még nem bíztam el magamat egy kicsit sem..túl sokat akarok talán rögtön?...hiszen én nem a világot akarom elpusztítani vagy megszállni..vagy valami terrorista akciót kezdeményezni..csak haza akarok jutni..de úgy tűnt hogy őket nem igazán értették de legalább kiszabadítottak.. a vállamra tette a kezemet Mendelson amit egy percig néztem majd válaszoltam neki egy kézfogással *
-Köszönöm uram hogy kiszabadítot ..hálás vagyok magának és csapatának..de tudja hogy nekem vissza kell jutnom a saját otthonomba..remélem ezt érti..ha harcok útján kell megint odaérnem megteszem de nem akarom tönkre tenni ezt a világot..
*Mondtam a fiatal tisztnek magabiztosan és rögtön oda néztem az egyik replikátora és kicsit alrébb menve oda is léptem hozzá *
-Már egy jó pár hete nem láttam replikátort ami meleg ételt is tud adni..ugye nem bánja ha?
*Kérdeztem a fiatal tiszttől mi közben egy levest replikáltattam magamnak és rögtön enni kezdtem*


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
TGenere
Dátum: Szerda, 2012-10-17, 21.19.31 | Üzenet # 3
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Akkora lett hírtelen a keveredés hogy azt se tudtam hol áll a fejem mikor csak úgy a semmiből előkerült az admirális fiacskája. Kiütötte a kezemből a fegyvert. Utána néztem, elmosolyodtam egy félmosollyal, majd elővettem egy tőrt, és a karjába vágtam. A gond az volt hogy nála pisztoly volt és belelőtt a lábamba.
Felkiáltottam, leestem a földre, de ezzel együtt a fejemben volt az hogy valamit tennem kell ha nem akarok úgy járni mint valami csúszó mászó.
Gyorsan kigáncsoltam, repült is lefele, nah mármost ezen mulattam volna ha a hátam mögött nem üt meg elég erőteljesen az egyik talpnyalisa.
Hátra néztem, mire a nő megütött majd fegyverrel bekényszerített hogy induljak el előre.
- Ahogy gondolja.. hölgyem. - Mosolyodtam a kiscsajra véres szájjal, félig égett arccal és követtem a nagyokost aki megtervezte a néplázadást.

Valami kompot loptak.
Betuszakodtam magamat a kompba, nem volt nagyon más választásom meghalni meg ki akart?
Lehuppantam valahova hátra majd gúnyos hangnemben beszélni kezdtem:
- HÚhú mekkora ötlet maguk aztán tudnak öregem! Hatan az egész Birodalom ellen! Nem mondom, okos húzás. - Sóhajtottam majd Baird-ra néztem. - Hé.. tudna nekem replikálni esetleg egy kis vodkát.. asszem függő lettem... majd meg veszek érte. - Imdákozni kezdtem úgy néztem rá. - Légyszi.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-22, 15.36.52 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Norwegian hamarosan el is indult mikor Jack félúton kiszúrta hogy valakik követik őket.
A férfi próbált korrigálni a pályán.
- Asszem' ez nem lesz elég... - Mondta majd megcsóválta a fejét. - Nem fogunk odaérni a búvóhelyre... Viszont van egy tervem.. - Kieresztett egy kis plazmát, majd pár gomb megnyomásával variált valamit.
- Ha elég buták azt fogják hinni, hogy oda mentünk. Még szerencse hogy zseni vagyok, mi? - Kaccsintott Bairdre. - Egye meg a viszkijét lojalista fére... ha maga miatt fogunk felfordulni kidobom magát is az űrbe. - Tette hozzá Generére nézve.

- Ést most irány a tizenkettes csillagrendszer! - Kiáltotta egy mosollyal.
A kis komp neki is lódult azonban mikor kiérkeztek a Destryt csillaghajóval álltak szemben.
- Ajj jajj.. megpróbálok elhúzni de nem lesz egyszerű most visszakapcsolni maximális sebességfokozatra. - vallotta be.
Jack csak remélni tudta hogy sikerülhet a manővere, de a Destryt ekkor tüzelni kezdett: a kis komp mindenki jól tudta hogy nem fogja bírni: halálra voltak ítélve.
Jack bűnbánóan nézett Baird-re mikor hirtelen valaki, valahogy eltranszportálta őket az épp felrobbanni készülő kompról.

Folytatása olvasható: " Uss Destryt/ Legénységi szállások" c. topic




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Iss Norwegian
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: