Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Uss Serpentine
Uss Serpentine
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-10-19, 22.17.14 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Serpentine"


Mikor csapat materializálódott a Serpentine hatos fedélzetén először nem tudták eldönteni hogy káprázik a szemük vagy ez tényleg a valós igazság.
A folyosó elejénél állhattak, és mikor elnéztek a másik oldara egy szivárvány szerű fal választotta el egymástól a hatos folyosó egyik felét a másiktól.
- A fekete lyuk itt szeli ketté a hajót. - Fejtette ki a Serpentine kapitánya. - A másik oldalon nem tudjuk mi lehet. - Suttogta a nő. - De ez gyönyörű.
- Gyönyörű de veszélyes.. és ne is haragudjon kapitány de nem azért jöttem le hogy elpárologjak egy rohadt szivárvány foszlányban. - Jegyezte meg a parancsnok.

( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2012-10-19, 22.49.55 | Üzenet # 2
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát őszintén bevallom borzalmakra számítottam de éppen az ellenkezője történt, mikor megérkeztünk egyből feltűnt nekem egy szivárvány, igaz hogy utasítottam az embereket hogy nem állunk meg nézelődni, de engem kicsit lekötött a fények és a színek tánca, de szerencsére gyorsan eltudtam szakadni tőle és vissza térni a valóságba a nő hangja hallatán.

- Öö persze.

Majd ahogy szét néztem úgy láttam valami folyosón vagyunk, kicsit előrébb léptem, majd széjjel tekintetem, ahogy láttam nagyjából minden rendben van de kitudja hogy meddig.

- Jól va ötlete hogy merre kezdjük a keresést kapitány?




Az üzenetet módosította Shepard - Péntek, 2012-10-19, 22.59.10
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 15.47.45 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Talán a szivárvány túloldalán. - Mutatott előre Gillson kapitány, majd elindult egyenesen előre.
A csapat lassan követni kezdte a férfit és a nőt majd mikor a folyosó felét elválasztó színes jelenséghez érkeztek Gillson megmerevedett:
- A szekken szerint ártalmatlan. - Lépett oda Gillsonhoz az elsőtisztje.
- Biztos benne? - Fordult oda a nő a sötét bőrű férfihez. Az biccentett.
- Akkor induljunk tovább kapitány. - Tette hozzá Greta... előre tette a kezét, át, a szivárványon majd átlépett azon..
Vett egy mély lélegzetet és Shepardra nézett.
- Jöjjenek.


( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 16.04.04 | Üzenet # 4
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát Kiderült hogy Gillison se tudta pontosan de csak tippelt hogy esetleg A szivárványfal túloldalán lehetnek.
majd elindult a fal felé ahogy a többek is... meg én is, mikor oda értünk a nő hirtelen megállt,
ahogyan hallgattattam az első tiszt és a kapitány beszélgetését kicsit őrültségnek tartottam az ötletet.
De az események gyorsan zajlottak mert az egyikünk simán át hatolt a falon keresztül, majd követék a többiek is

~ Hát ezek meg akarnak halni vagy mi... A... a francba na jó!

Minél jobban közeledtem az instabil falhoz, egyre jobban féltem, sok mindent meg szoktam de eddig, nem volt szerencsém egy ilyenen át menni. Majd végül én következtem, elsőnek a fegyveremet dugtam át a falon majd egy becsuktam a szememet és hirtelen át léptem rajta.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 18.31.19 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor Shepard kinyitotta a szemét mintha egy másik realitásba került volna:
A folyosón a világítás teljesen el volt szállva, csak itt-ott vörös riadós fények éltek vagy még annyi sem...
A panelok a falakból ki voltak szakadva, emberi holt testek feküdtek szanaszét.
- Jól van uram? - Kérdezte az egyik kommandós.
- Azt hiszem van egy kis problémánk.. - Nyögött fel ekkor a Serpentine parancsnoka.
Mikor Shepard kapitány a "szivárvány fal" felé nézett, az addigra már eltűnt: a folyosó többi részét egy erőtér zárta le.


( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 19.00.28 | Üzenet # 6
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jó hír volt hogy még egyben voltam de mikor megérkeztem azt se tudtam hogy most mi történik, ez az oldal teljesen eltér a másiktól, minden fény ki volt lőve, csak a vörös riadó fényei világítottak valamennyire, de sajnálatos módon kicsikét elkéstünk mert hullák is voltak szét szórva, nem tudom hogy a másodlagos robbanások miatt vagy a fekete lyuk ereje miatt haltak meg, de inkább a túlélőkre koncentrálok, ha vannak még olyanok egyáltalán.
majd az egyik emberem érdeklődött az égésegem iránt.

- Jól persze csak kicsit megszédültem ettől a..

Mutattam rá a falra amelyiken át jöttünk.
Mikor meg fordultam komolyan azt hittem hogy eldobom az agyam, a szivárvány fal vagy mi a fene volt az eltűnt
majd egy erőteret is sikerült kiszúrnom ami szerencsémre lezárta a folyosó többi részét.

- Pontosabban kapitány nagy baj van, hol is vagyunk egyáltalán?


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 19.07.03 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A hajón.. - Mondta a Serpentine kapitány. - A kronometrikus kijelző szerint 6 évvel a később.. ahonnan jöttünk..
- A fekete lyuk másképp regált.. nem párhuzamos idősíkok közt robbantottunk átjárót.. - Vette át a szót a parancsnoka. - Hanem időt toltunk el.. és nem is kicsit..
- Hat percig tárgyaltunk.. - Fordult oda Shepard felé magyarázkodóan Gillenhard. - Hat évet tolódtunk..
- Egyébként az átjáró még mindig él.. az erőtér mögött.. - Tette hozzá a parancsnoka.


( Shepard - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 19.38.29 | Üzenet # 8
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát kicsit érdekes választ kaptam mikor megkérdeztem hogy hol is vagyunk pontosan.

~ Jó a hajón hol? na mindegy.

Majd figyelmesen végig hallgattam hogy a kapitány azt mondta hogy amíg mi az én hajómon tartózkodtunk itteni időben az 6 évnek számított, a fekete lyuk mait.

- Régen foglalkoztatott a fekete lyuk, tudok néhány dolgot de ezt nem tudtam. most ezt az új információt kicsit nehéz megemésztenem, eleve már azért is mert épen zuhanunk a lyukba befele, szóval inkább mozogjunk rendben?




Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2012-10-20, 19.40.21
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 20.46.59 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Habár a Serpentine kapitányának lett még volna pár keresetlen szava, tovább indult viszonylag hangtalanul a csapatnyi ember.
Mikor elérkezett a kihalt, sötét már-már hátborzongató folyosó vége felé, hirtelen egy férfi futott el előttük.
- Álljon meg! - Kiáltotta el magát Gillenrard majd hirtelen futni kezdett az alak után.


( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 21.13.50 | Üzenet # 10
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután tömören elmondtam amit akartam majd tovább indultunk egy viszonylag sötét folyosóra érkezünk

- kapcsolják fel a lámpáikat.

Miután felkapcsoltam az enyémet kicsit óvatosan indultam előre nem arra számítottam hogy valaki elő ugrik, hanem arra hogy nem találunk-e valamilyen lyukat a padlón vagy valami hasonlót.
De mivel úgy is egy instabil hajón vagyunk a 100*-os értelembe ezért nem árt figyelni arra hogy hová lépünk, néhány lépést mehetünk előre. De amikor nem is tudom mi történt de egy férfi elkezdet előttünk futni, majd utána eredt a Serpentine kapitánya is.

- HÉ...

Majd első reakcióm az volt hogy két kommandóst utasítottam arra hogy.

- Hozzák vissza őket!, nem kellene elveszíteni őket, gyerünk mozgás mozgás!, a többiek pedig fokozott tempóban keressenek túlélőket.

Majd a Kommunikátoromhoz nyúltam meg próbáltam hívni a hajómat de nem tudom hogy a rádió jelek át jutnak-e a fekete lyukon de remélem hogy igen.

- Choice itt shepard hall engem?




Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2012-10-20, 21.21.33
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-10-21, 20.25.30 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Igenis uram." - Biccentett oda az egyik nagyobb darab kommandós, majd azon nyomban intett is a csapatának.
Mikor azonban a kapitány kérdezősködött az intercommban, az elektronikus zörejeken kívül más nagyon nem hallatszódott...
Kis szünet és csend után azonban Shepard hirtelen arra lett figyelmes hogy egy férfi hang szólal meg az intercommban, az ő intercommjában:
" Itt Tages parancsnok helyettes..hall engem kapitány?" - Kérdezte suttogva a férfi a sercegő intercommban.


( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2012-10-21, 20.42.36 | Üzenet # 12
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát ahogyan a intercommban próbáltam kapcsolatot létesíteni a hajómmal sajnálatos módon nem sikerült csak sercegés hallatszott ami azt bizonyította hogy magunk vagyunk de azt jelentette ha a rádió jelek nem jutnak át hogyan fogunk vissza térni?

~ Huh a franc egye meg,

Elkezdtem körbe járkálni az idegesség miatt, de mindig van kiút mindenből csak ezzel az volt a bajom hogy csak kommandósokat hoztam magammal. Az már biztos volt hogy ha legközelebbi mentő akcióra, hozni fogok. Minimum egy technikust is mert ez már nem állapot, hogy mindig később kapcsol az agyam.
Majd úgy a semmiből meglepetés szerűen valaki válaszolt a hívásomra, csak nem az akire számítottam, valami Tages parancsnok helyettes volt, de suttogott és a vétel sem volt tiszta, érteni értetem de nehezen mert halk volt.

- Igen hallom miért suttog? és hol van?

Kérdeztem ezt kíváncsi és egyben meglepődött hangon, mert végre találtunk valakit.




Az üzenetet módosította Shepard - Vasárnap, 2012-10-21, 20.46.22
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-10-21, 20.47.49 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" A kettes folyosó romjai alatt.." - Folytatta a férfi. - " Itt ragadtam már vagy két napja.. súlyosan megsérültem.. nem tudok kijönni innen kapitány és ne is próbáljanak meg megmenteni." - Vett egy mély lélegzetet, az után folytatta.
" Ez az én ketrecem... és.. nem fogja elhinni innen mindent látok.. még azt is tudom hogyan kapcsolhatják le a fekete lyukat." - Suttogta.


( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2012-10-21, 21.05.52 | Üzenet # 14
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan hallgattam Tages-t hogy csapdába került és nem igen tud kiszabadulni valahogy úgy éreztem hogy a fekete lyuk projekt megbízóját alaposan lefogom hordani, feltéve ha Gillison meg mondja a nevét. De ha nem azt hiszem nem is baj mert legalább így is úgy is kiderítem, de előbb ki kellene vinnem az itt rekedt embereket.

- Rendben mondja el hogy tudjuk deaktiválni ezeket az erőtereket és elindulunk magáért, és nyugodjon meg lassan lélegezzen.

Legalább jó hír volt hogy van valaki ezen a hajón aki véget tud venni ennek a rémálomnak de attól is függött a dolog hogy a sérülései mennyire súlyosak, na meg persze ha az orvosi fedélzet a helyén van e még.




Az üzenetet módosította Shepard - Vasárnap, 2012-10-21, 21.07.08
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-10-21, 21.30.50 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tages parancsnok helyettes rondán felköhögött majd megszólalt.
- Induljanak el a négyesről ha ott vannak a szervízfolyosót használva Észak kelet 421 felé... onnan már gyerekjáték lesz megtalálni a kettest.. de bejutni oda már kevésbé mert erőtér védi a folyosót.. Az erőtér kódját pedig csak a kapitány tudta de ő meghalt....
- Találtunk egy túlélőt. - Érkezett ekkor meg Gillenhard és csapata.


( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2012-10-21, 21.44.57 | Üzenet # 16
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tages Köhögése igen csúnya volt, de még bírta ahogy hallom, majd elkezde az útba igazítást aminek örültem, majd annak megfelelő irányba kezdtem elindulni mikor mondta hogy a kódot csak a kapitánya tudja de ő meghalt ahogy ő mondta. Ezen kicsit felnevetem.
El kell keserítenem itt van a fedélzeten vissza jött a mentőakcióra, szóval csak tartson ki hamarosan ott leszünk.
Már jó ideje elindultak elkapni azt az egyént kíváncsi vagyok mi van velük.

- Gillison meg vannak még?

Amíg a választ vártam, elém jött Gillenhard a csapatával Csak sajnos egy embert találtak de mindig több mint a semmi.

- Szép munka, több nem volt a ebben a térségben?

Kérdeztem a parancsnoktól, közben végig mértem a túlélőt majd utasítottam a parancsnokot hogy.

- Figyeljenek ez most nem hivatalos ügyből de, ha találnak valamilyen adathordozót, Konzolt. Másoljanak le minden adatot tudni akarom miért és Ki találta ezt ki és hogy mire juttattak eddig baleset előtt.




Az üzenetet módosította Shepard - Vasárnap, 2012-10-21, 21.52.50
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-10-21, 22.01.08 | Üzenet # 17
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Maga is tudja hogy ez szinte lehetetlen kérés mivel a Csillagflotta főparancsnokság szigorúan megtiltotta hogy.. - Itt viszont a Serpentine kapitányának szavai elakadtak, mivel a parancsnoka szólt közbe.
- Nem! Igaza van Shepardnak hiába finnyáskodik! - Mondta a férfi rekedtesen. - Az lehet hogy maga nem akarja elárulni hogy kitől kaptuk ezt a marhaságot de én mindenképpen ki fogom deríteni! És megkapják azok vagy az aki ezt tette a hajónkkal! - Tette hozzá, majd elindult pár emberrel valamerre.
- Majd jelentünk. - Lökte még oda.
- Én sajnálom a viselkedését. - Sóhajtott fel Gillenhard.
- Uram jelentem hogy nem tudunk behatolni négy kabinba. Az ajtók vagy nem működnek vagy belülről vannak lelakatolva- eltorlaszolva. - Jelentette katonásan Gillson.

( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2012-10-21, 22.48.45 | Üzenet # 18
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután mondjuk úgy hogy szívességet kértem Gillenhard.-tól, a Serpentine kapitánya már tiltakozni kezdet ellene és kabaréba illő szó csata vette kezdetét amit figyelmesen végig is hallgattam.
Bár nem tartott sokáig de legalább valami vissza hozta a jó kedvemet. De komolyra fordítva a szót nem nagyon szeretem a vitlát.
majd Gillenhard sajnálkozni kezdet.

- Ne foglalkozzon vele, van nagyobb bajunk is mint hogy az ő ideg állapotával foglalkozunk, majd ki tombolja magát ha elmentünk erről az űrbéli Titanicról!
na menjünk utánuk jöjjön.
Mikor utol értük őket hát nagy tolongás volt ott majd jelentették nekem hogy most jelen pillanatban az ajtó nem akar üzemelni.

- Nem tudnánk kivágni az ajtót valahogy vagy kirobbantani esetleg?

kérdeztem a kommandós parancsnokomtól.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-22, 16.01.12 | Üzenet # 19
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hirtelen beálló tolongásból a kommandós csak ennyit szólt:
- Kivágni tudjuk de az elég időigényes. - Jelentette a férfi. - De ha gondolja uram, megpróbálhatjuk. - Tette hozzá.
- Mit szólna ha ketté válnánk? - Kérdezte Gillenhard kapitány. - Úgy több esélye lenne a sérülteknek, többet tudnánk megmenteni egyszerre, ráadásul nem lenne időigényes. - Tette hozzá.

( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2012-10-22, 17.48.40 | Üzenet # 20
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Pár pillanat múlva az egyik emberem azt mondta hogy nem lehetetlen kivágni de sajnos időt igényel amiből abból most fogyunk ki rendesen jelen pillanatban is.
Majd Gillenhard kapitány azt javasolta hogy váljunk ketté, az elvei alapján hamarabb tudjuk kiszabadítani az itt ragadt embereket.

- Rendben maradjon rádió kapcsolatban addig meg próbáljuk magunkat bevágni ide.

majd oda léptem a Kommandós parancsokhoz és engedélyeztem a tevékenységet.

- Csak szaporán. majd vártam a történésekre, miközben az adó vevőmet szorongattam és gondolkoztam azon hogy a hajóm még itt van e egyáltalán.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-10-23, 18.58.10 | Üzenet # 21
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Serpentine kapitánya bólintott majd pár emberrel eliramodott azon nyomban pár emberrel a háta mögött.
Gillson és a kommandósok addig nekikezdtek az ajtó átvágásának. A kommandósok gyorsan és kellő képen szakszerűen bántak a hegesztőkkel és lézerekkel így hamarosan sikerrel is jártak: az ajtó hangosan csapódott ki a földre.
- Készen vagyunk. - Jelentette a férfi.


( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2012-10-23, 19.02.05 | Üzenet # 22
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát nem tudom hogy bölcs dolog volt de ketté váltunk de ha az idő meg követeli akkor nincs más választás.
A kommandósaim viszonyt nem tudom hogy csinálták de gyorsan át vágták az ajtót ami szép hangosan Kidőlt a földre, majd jelentették a dolgot.

- Mindenki befelé!

Majd elsőként léptembe és próbáltam Ki szűrni hogy most mi merre van majd az adóvevőhöz nyúltam majd jelentetem a dolgot a kapitányának Serpentine kapitánya is.

- Itt Shepard behatoltunk, elkezdjük az erőtereket lekapcsolni valahogy vége.




Az üzenetet módosította Shepard - Kedd, 2012-10-23, 19.02.52
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-10-26, 17.04.37 | Üzenet # 23
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A folyosó aminek csak a feléig lehetett eljutni az erőtér miatt elösször szűkülni kezdett, majd egy darabon kiszélesedett.
Az erőtérig csak a vészfények égtek, azonban ami az erőtér után érkezett ott már nem égett semmi sem.. Shepard és a felderítő csapat viszont egy dolgot nagyon is jól látott:
egy véres kezet kilógni a törmelékzóna alól.
" Kapitány látom önöket az erőtér mögül." - Szólalt meg Tages parancsnok helyettes fáradt hangja az intercommban.
" Azt hiszem önök is látnak engem."

Még mielőtt azonban bárki is képes lett volna válaszolni az adásra a Serpentine kapitánya vette át a szót az intercommban.
" Itt Gillenhard. Megérkezett az egyik hajó, a Uss Pearl csapata is. Hála az égnek, úgy tűnik többen vagyunk."

( Shepard - Nick - Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2012-10-26, 17.46.32 | Üzenet # 24
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát a szoba elérhetővé vált, de csak a Vörös riadó fényeit lehetett látni a sötétben amik segítetek eljutni az erőtérig
ami azonban eleinte szűkös volt de végül kitágult normális méretre. De a másik oldalán semmi nem éget, de tisztán kivehető volt egy emberi kéz. Egy véres kéz a törmelék alól.
Majd az Intercomon szólalt meg Tages, és mondta hogy lát minket és mi is őt de elégé fáradt volt a hangja ami azt sugallta hogy nem bírja sokáig.

- Igen látjuk ellne aludjon már itt vagyunk, maradjon ébren!

oda Léptem Közel hozzá a Kézhez elég közel és ahogy láttam sok vért veszíthetett.

~ Szz a francba.

Majd nem sokkal később Gillenhard jelentette hogy megérkezett az egyik mentő hajó

- Vettem van egy sérültünk, és mi a helyzet magukkal találtak túlélőket?




Az üzenetet módosította Shepard - Péntek, 2012-10-26, 18.56.19
 (HU)
 
NickAltraid
Dátum: Kedd, 2012-10-30, 20.13.53 | Üzenet # 25
A Deep Space 10 Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nick Altraid és hajója nem sokkal az után materializálódott a Serpentine fedélzetén hogy Shepard kapitány odaért.
A hajón szokatlanul sötét volt, és a fedélzetek kellően tönkre voltak téve. Nick arra gondolt hogy ennél rosszabb már valószínűleg nem is lehetett a hajó legénységének mikor azonban a folyosó végén hirtelen alakokat vett észre.
A nő egy pillanatra azt hitte hogy ellenséges erők, de aztán megpillantotta az egyenruhát így megnyugodhatott.
- Altraid alparancsnok. - Mutatkozott be mikor odalépett Shepard mellé. - Mi vagyunk az erősítés.


 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2012-11-03, 21.58.20 | Üzenet # 26
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Heves érdeklődésem a Túlélők létszámáról még függőben volt, mert vártam a reakciót.
időközben

Gillenhard közölte velem hogy megérkezett az erősítés Végre megérkezett, egy csapat Materializálódott a közelünkben és köztük az egyik lévő akit Altraid hívtak finoman Közölte hogy ők a segítség.

- Üdv parancsnok, őszintén be kell vallanom kicsikét több embere számítottam de.. Jó hogy itt
vannak, ki kéne pecáznunk azt az embert.

Mutattam neki A csapdába rekedt férfira, aki csúnyán nézett ki, be kell vallanom az is csoda számba menne ha sikerülne valahogy ki kaparnunk onnan mielőtt ki futunk az időből.

- Sietnünk kell mert nem tudom meddig bírja még.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-11-05, 20.19.58 | Üzenet # 27
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csapatnyi ember nekikezdett az áldozat kimentésének, ami ugye nem telt pár másodpercnyi időbe..
Ami azt illette a munkájuk nehéz volt, ráadásul a Serpentine kezdett roskadozni amit nem csupán hallani, de ha felnéztek a mennyezetre már látni is lehetett. Mikor Tages parancsnok helyettes arca is végre elő került és már csak a férfi lábait kellett volna elő ásni a kompjúter hangja szólalt meg elég vészjóslóan:
" FIGYELEM BURKOLATI VETEMEDÉS A KETTES SZINTEN. A SZERKEZETI INTEGRÍTÁS 18%-os!"

( Shepard - Nick - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2012-11-05, 20.45.14 | Üzenet # 28
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az erősítésnek szánt csapat parancsnokának kiadtam a feladatot, nem néhány perces volt az tény de szépen haladtak a kimentésen.
A szerencsétlen férfit már Nagyából kiszabadították, de hogy isten boldogítsa a napomat intézkedett.
A számítógép hangja megszólalt hogy burkolati sérülés történt, de ezt mi is éreztük és láttuk.

- Na már kezdtem hiányolni!

Oda nyúltam a Kommunikátoromhoz és közöltem Gillenhard al a jó hírt a saját és tömör fogalmammal.

- Csipkedjék magukat mert a fekete lyuknak játszani támadt a kedve.

Hogy a fenébe lehet ennyire egy nap ilyen mondja meg valaki, ahogy éreztem hogy egyre jobban roskad ez a hajó annál jobban kezdtem félni, mert bármelyik pillanatban hirtelen gravitációs erő meg ránthatja a hajót és jó éjszakát.
Bárcsak tudnék kommunikálni a hajómmal valahogy

- Amint Kiszabadítottuk Tages parancsnokot elmegyünk innen, nem akarok kockáztatni!

ezt megismételtem Gillenhardnak is.

- Még vagy 10-20 perc és megyünk, remélem ennyi idő alatt tudnak találni valakit!


 (HU)
 
NickAltraid
Dátum: Vasárnap, 2012-11-11, 19.46.30 | Üzenet # 29
A Deep Space 10 Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel Nick soha nem volt orvos, és még a hideg is kirázta őt nagyjából a vér látványától ezért megpróbált valami másra gondolni miközben úgy segített ahogyan csak tudott a romok takarításában.
A romok alatt ragadt férfi nem hogy rosszul nézett ki hanem majdhogynem teljesen használhatatlan állapotba kerülhetett. Ezért is, na meg a miatt mert Nick tudta hogy sürgeti őt az idő, megpróbált olyan gyorsan "építkezni" ahogyan csak tudott, habár néha úgy érezte magát mintha egy furcsa legó építő verseny első helyezettje lett volna. No de ez nem a legjobb hely a jülyéskedéshez, és az idő sem.. tette hozzá gondolataihoz.
Főleg akkor amikor azt kellett hallania hogy hamarosan rájuk omlik az egész kóceráj.
- Már csak a lábai vannak uram, aztán mehetünk. - Jelentette a nála sokkal magasabb rangban lévő Shepardnak a helyzetet.




Az üzenetet módosította NickAltraid - Vasárnap, 2012-11-11, 19.46.46
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-11-11, 21.20.59 | Üzenet # 30
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Itt Gillenhard!" - Harsant fel hirtelen az intercomm. - " Megtaláltuk a megfelelő módszert arra hogy hogyan juthatunk vissza, de ahhoz öt percük lenne idejönni.. remélem hogy sikerült kihúzniuk a sérültet.. siessenek! Koordinátánk ahhol állunk 55/211. Gillenhard kiszáll." - Az adás lekapcsolt, majd a tisztek mind a kapitányra néztek.

( Shepard - Nick - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2012-11-14, 15.51.59 | Üzenet # 31
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amíg figyeltem a Munkálatot végző embereimet az intercommon aktiválódott Gillenhard jelentése szerint sikerült kiutat találniuk erről a pokolból de 5 perc áll a rendelkezésünkre amíg oda érünk, majd az adás megszűnt. az embereim viszont nagy szemekkel néztek rám és várták az utasítást, amivel rögtön szolgálni is tudtam.

- Jó mindenki induljon el Gillenhardhoz, két önkéntest kérek aki segít.

majd elindultam és fokozott tempóban kezdtem el ki ásni, nem volt sok hátra csak a lábait kellet még ki kaparni és mehetünk is.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-11-25, 21.27.35 | Üzenet # 32
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután nagy nehezen sikerült kiásni a romok alól a férfit a csapat futólépésbe indult vissza az "átjáróhoz" azonban a szerkezeti integrítás még annyira sem bírat mint ahogyan a beharangozott figyelmeztetés mondta: a hajó kezdett ripityára esni..

Még mielőtt azonban mindegyiküket elnyerte volna az űr hirtelen transzporter sugár nyerte el a kis csapatot és az összes embert aki velük volt.


Folytatása olvasható: "Uss Daedalos/ Transzporter szobák"




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Uss Serpentine
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: