Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld/San Fransisco (Egyesült államok)
Föld/San Fransisco
Belmore
Dátum: Csütörtök, 2013-03-21, 20.35.07 | Üzenet # 51
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bólintottam majd átadtam Ned-et Jack-nek, és reméltem hogy még élve kijutunk innen.
Hamarosan meg is pillantottam azt a bizonyos szellőző aknát. Lehajoltam, óvatosan és megnéztem hogy mennyire szűk az, de mivel annyira sötét volt lámpa nélkül hogy semmit nem láttam ezért inkább bevilágítottam. 
Az üresnek tűnt, semmi vészest nem láttam benne-akkor.
Vissza pillantottam Jack-re.
- Tiszta. - Tettem hozzá ám ekkor egy kéz - vagy legalább is annak mondható valami - elkapta a lábamat én pedig a földre estem. 
Elkiáltottam magamat, miközben a valami megpróbált behúzni az akna csőbe. 
Rúgtam ahogy csak tudtam, majd végre be tudtam célozni az undorító fejét és kilőttem azt... Viszont égető fájdalmat éreztem a lábamba.. ahogy kihúztam láttam hogy rendesen végig van karmolva, és tiszta vér minden..



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-03-21, 20.44.22 | Üzenet # 52
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hogy fogunk kijutni ha már maga is megsérült?! - Idegeskedett Ned miközben Jack bekötötte Ruby sebét. 
A srác már akkor kezdte idegesíteni a férfit a folyamatos nyávogásával... a gond az volt hogy nem bírta abbahagyni. 
- Nem fogunk kijutni! Meg fogunk halni! - Kiáltotta.


(Jack - Ruby - Jack - Ruby - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2013-03-21, 21.11.58 | Üzenet # 53
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Át vettem Nedet Ruby-tól, őt követve megérkeztünk ahhoz a szellőző aknához
majd Ruby megvizsgálta azt. Ami nem sok időt vett igénybe, amint kimondta hogy tiszta nehézkesen elindultam Nedel a szellőző felé. Arra kaptam a fejemet hogy Rubyt valami berántotta majdnem a szellőzőbe. Egyből megállt bennem a vér, gyorsan oda ültettem Nedet a falhoz, és indultam volna segíteni Rubynak de amikor oda néztem már Kimászott onnan és a lába, rendesen szét volt karmolva.
Óvatosan a földre fektetem őt, és elkezdtem fertőtleníteni a sebét.

- Nyugodj meg..... nagyon fáj?

Kérdeztem tőle kétségbe, miközben kezeltem a sebét.
kezdtem egyre idegesebb lenni, mert nem elég hogy megsérült az, aki iránt érzek valamit. Hanem az hogy azt kellet hallgatnom hogy Ned hisztizik, oda fordultam Ned felé, de úgy hogy azt hittem hogy mindjárt leütöm de mégsem. Így csak rá szóltam.

- Ha nem fogod be a szádat akkor teszek róla hogy itt maradj megértetted?! Ha túl akarod élni akkor ne ordibálj!

Ordítottam Nedre, majd vettem néhány mély lélegzetet hogy le csillapodjak egy szinten. végül tettem Rubyra egy szorító kötést.

- Tudsz járni?

Kérdeztem tőle miközben meg fogtam a kezét.




Az üzenetet módosította Shepard - Csütörtök, 2013-03-21, 21.13.17
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Csütörtök, 2013-03-21, 21.27.08 | Üzenet # 54
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már épp szóltam volna de nagy szerencsémre Jack odajött és a földre fektetett, megpróbált segíteni.
Én a férfit néztem ahogyan bekötözte a lábamat. Annyira óvatos volt, és pár pillanat múlva már alig éreztem hogy fáj. Felültem, de őszintén megvallva nem tudtam hogy tényleg tudok-e a sérült lábamon menni agy nem. Ned valóban idegölő volt, nem csodálom hogy Jack rá is szólt. 
- Tudok, persze. - Biccentettem Jack felé, majd átöleltem a nyakát óvatosan. - Köszönöm hogy segítesz. Szerintem nélküled már lehet elvesztem volna. - Mosolyodtam el haloványan majd lassan fel is álltam.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2013-03-21, 21.51.06 | Üzenet # 55
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jobb kedvem lett mikor Ruby mondta hogy tud járni, amint megölelt, én is viszont öleltem lassan, majd letöröltem a könnyeket a szemeimről. egy kicsi szünet után meg mondtam neki halkan hogy,

- Fel kell állnod nem maradhatunk itt, segítek gyere.

Szép lassan felsegítettem őt és reménykedtem hogy nem nyilall e belé semmilyen fájdalom újra. Szép vértócsa volt alatta, remélem hogy nem veszített sok vért, mert akkor sajnos sietnünk kell.

~ Csak találjam aki ezeket csinálta...

Gondolkoztam azon hogy mit fogok tenni azzal az illetővel aki miatt Ruby is lesérült.
Nem fogja megköszöni ha megtalálom azt garantálóm.


 (HU)
 
Belmore
Dátum: Csütörtök, 2013-03-21, 22.00.46 | Üzenet # 56
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Biccentettem, aztán felálltam.. nem volt valami túl kellemes érzés, ráadásul olyan érzésem volt mintha fejbe kólintottak volna. 
Mintha nagyon elálmosodtam volna hirtelen. Ólomsebességgel mentem előre, átléptem a padlóra hullt pár rom darabot, majd elindúltam a szellőző csövön. 
Bemásztam és vártam a többiekre miközben a kezemben a fegyveremet fogtam és megpróbáltam koncentrálni. A cső elég hosszúnak tűnt... odáig kell kitartanom míg ki nem jutunk..odáig..- Gondoltam magamban. 
- Jöhettek. - Szóltam Jack és Ned felé egy bíztató biccentéssel.. habár eléggé fájt a lábam megpróbáltam nem kimutatni.. nem akartam hogy Jack aggódjon értem.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2013-03-23, 21.41.37 | Üzenet # 57
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután beértek a csőbe mászni kezdtek. 
Sötét volt, nehézkesen haladtak főleg hogy immár két sérültet is össze szedtek, de haladtak. Már épp fényt pillantottak meg a cső végén mikor hangot hallottak... valaki gyorsan mászott utánuk a csőben..


( Jack - Ruby - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2013-03-24, 00.01.44 | Üzenet # 58
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sikeresen felsegítettem Rubyt, majd egy szünet után ismét vissza ment a csőhöz, és előre ment.

~ Na ne!

Kicsit furcsálltam a dolgot. Most raktam rendbe nem hiszem el hogy máris talpra tudott így állni, hogy ő menjen előre de.
 tudja hogy mit csinál. Amint benézett ő szólt hogy mehetünk.
Jó menj zárom a sort. Miután Ruby előre indult Nedet Utána indítottam  amint Őt is sikerült be tuszkolnom  én zártam a sort és másztam utánuk, sötét volt az tény de enyhén szűkös, másztam és másztam a többiek után, amikor meghallottam hogy mögöttem valami igen gyorsan jön felénk.

- Ruby... Szerintem sietned kellene.

Kiáltottam el magam miközben a fegyvert a hang forrására szegeztem és a lábaimmal toltam magamat hátra, és figyeltem a szemeimmel mikor lesz az a valami látóhatáron belül, hogy tudjak lőni.

~ Tudtam hogy nem lesz ilyen könnyű...

Nagyon reméltem hogy Mi fogunk kijutni hamarabb mint ahogy ez a valamit utol érjen minket, de azért én készen álltam és vártam hogy vigyorogjon a karabélyom karabélyomnak.




Az üzenetet módosította Shepard - Vasárnap, 2013-03-24, 00.14.47
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2013-03-25, 20.45.11 | Üzenet # 59
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan haladtam előre nagyon rossz érzésem támadt.
Mondjuk ez az érzés egész végig ott ült a gyomromban miután betértünk ebbe az egyész elátkozott helyre, de most még rosszabb volt. Amúgy soha nem voltam oda a csövekért, és hasonló jókért, kezdtem úgy érezni magamat mint egy beteg viccben. 
Iszonyatosan fájt a lábam, és lüktetett a fejem is ahhoz képest- már ha lehet így mondani, magamhoz képest - még egész jól másztam, egész gyorsan. 
De mikor meghallottam azt az istenverte hangot, és hogy Jack a hátam mögött egyre csak mondja hogy induljak előre nagyon ideges lettem. 
Egyre gyorsabban kezdtem kúszni, de az nehezen ment mivel még hosszú út volt hátra. Nem néztem inkább hátra még mielőtt lelassulnék, csak magamat hajtottam és azt mondogattam hogy nem lesz semmi baj, hogy hamarosan kijutunk.. imádkoztam azért hogy ez így legyen..



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-03-25, 20.53.09 | Üzenet # 60
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby egyre gyorsabban és gyorsabban kezdett mászni a csőben mert egyre hangosabban hallották a hátuk mögül a közeledőt. 
Jack hátra nézett de még mindig nem látta a közeledőt, és már úgy tűnt hogy talán örökké másznak előre a csőbe mikor Belmore megállt. 
Gyorsan kikúszott, még Ned is, Jack utoljára mikor egy hatalmas mutáns lény kúszott elő. Ruby nem is tudta volna megfogalmazni hogy mennyire undorító volt az, és hogy mire emlékeztette. 
Négy lába volt, a feje pedig lógott... A lény üvöltve támadott neki Shepardnak.... 
majd abban a pillanatban le is esett Ruby pontos lövése miatt. 
Úgy tűnt kiértek a csőből, és megmenekültek.
 

(Jack - Ruby - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2013-03-25, 22.31.46 | Üzenet # 61
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem is kell mondanom de eddig nem féltem ennyire, csak az a hang ami egyre közelebből  halladszik, nem is láttam hogy mi az csak azt éreztem hogy milyen szagot enged magából,
próbáltam volna haladni tovább is, de sajnos mivel én zártam a sort így hát kicsit kellemetlen helyzetben találtam magamat. Erősen szorongattam a fegyvert. De nem is figyeltem de Ruby végre ki ért. Nagy nehezen Ned is kitudott mászni. amikor én is ki értem egyből megörültem mert a szívem már a torkomban volt és úgy vert mint ha egy légkalapács próbálna kitörni belőle.
Mikor sikerült kimásznom a mögöttünk lévő undormány végre meg mutatta magát.
De üvöltött rendesen és nekem rontott,
már épen a fegyverért nyúltam amikor Ruby már leszedte
Az a micsoda rám dőlt. de holtan szerencsémre, és azon nyomban lelöktem magamról. úgy éreztem hogy majdnem elhányom magam de szerencsére letudtam győzni az ingert.
Majd felálltam és Bincentetem Rubynak

- Köszönöm... 

Mondtam miközben vettem a mély lélegzeteket.


 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2013-03-27, 17.07.27 | Üzenet # 62
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy hallottam a fenyegető hangot, a  hideg kivert mert tudtam hogy valami követ minket és az a valami egyre csak közeledik és közeledik felénk. 
Nem néztem hátra, csak nem gondolva a fájdalmamra vagy egy lehetséges rossz verzióra másztam.  
És egyszer csak kiértünk a "felszínre", a másik oldalra.  

Miután kimásztam, és segítettem a sérült srácnak is kisöpörtem a szemembe lógó hajszálakat és magamban arra gondoltam hogy érkezzen már meg Jack.  
Belenéztem hosszasan a csőbe, miközben minden egyes másodperc maga volt a kín. Ám ekkor Jack érkezett meg.  
- Végre. - Sóhajtottam valamelyest megnyugodva. Nyugtom viszont nem sokáig tartott az undorító, mutáns lény láttán mely azonnal, Jack lábától két centire dugta ki a fejét. 
- FEDEZÉKBE! - Ordítottam és teli találatot adtam le a pisztolyommal annak a valaminek, majd mély lélegzetet vettem és megpróbáltam nem kimutatni azt hogy mennyire sokkban vagyok. 
- Jól vagy? - Kérdeztem. Átöleltem őt, majd szájon csókoltam hirtelen. - Nagyon szívesen. - Suttogtam.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-03-27, 17.26.53 | Üzenet # 63
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ned a falnak dőlve lihegett, mert elég kimerült volt.
Az a helyzet állt be hogy mindenki fáradt volt. Nem sokára vissza is értek a professzorhoz aki megölelte Ned-ez és kezdett megnyugodni. 
Hamarosan a csillagflotta orvosi egységek- a segítség és a kommandó is kiérkezett hogy megtudják hogy mi ez az egész, hogy mi történt.
Ruby egy fél órán belül jobban lett egy mosolyogva nézett Jack-re. 
Megúszták, és Ned is bár hajszán híján de éltek...


( Jack- Ruby - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2013-03-27, 19.54.19 | Üzenet # 64
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyon elmosolyodtam amikor. Ő csókolt elsőként. Nem számítottam rá. egy menekülős kaland után de minden esetre meg lepet, hagytam magam neki.
- Legalább kijutottunk...

Mondtam neki halkan,, majd kicsit gondolkodtam hogy vissza kellene menni jobban szét nézni de egy ilyen lényt látva nem akartam tudni mik lehetnek még oda bent De túl kockázatos lenne oda vissza menni egyedül És Ruby is megsérült de amúgy sem akartam volna őt oda vinni magammal  majd a kommandósok Eljátszanak a dologgal.. Mi elintéztük az egyik nagyobbat

- Akkor menjünk vissza a professzorodhoz.

Nem sokkal később vissza mentünk a Professorhoz aki láthatólag megörült Nednek. Egy kicsit várva a Csillagflotta orvosai és Kommandósai is kijöttek végre.
majd azt vettem észre hogy Ruby ott mosolyog rám  én egy kicsit zavarban voltam és próbáltam csinálni valamit csak nem tudtam és kicsit kényelmetlenül éreztem magamat.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2013-03-27, 19.55.12
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2013-03-31, 21.53.53 | Üzenet # 65
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belenéztem a szemébe ahogyan átöleltem őt és biccentettem. 
- Igen. Megúsztuk. - Megsimogattam az arcát, majd hátra néztem Nedre. Hát, a srác nem volt épp kimondottan jó bőrben de olyan rosszba sem. 
- Gyere, menyünk. A többit majd megoldják a kommandósok. - Tettem hozzá, majd megfordultam és mentem is.
- Oké. Ideje hogy vissza menjünk az öreghez. - Biccentettem Jack felé. Megfogtam a kezét majd elindultam, Ned zavartam lemaradozva követett minket.

A professzor mikor viszont látta Nedet láthatóan megörült. Sajnáltam hogy nem tudtuk kimenteni a többieket, de még volt rá talán egy kicsi remény hogy majd a kommandósok fényt derítenek mindenre. A Csillagflotta orvosai hamarosan ki is érkeztek egy csapattal az épületbe, és akkor már tudtam hogy meg vagyunk mentve, hogy vége van az egésznek.
Jobban voltam, és megköszöntem a segítséget. Szippantottam egy mély lélegzetet majd elmosolyodtam Jack-re aki láthatóan elég zavartam ácsorgott ott. Vége. Egész biztosan. De tudtam hogy ez is csak egy új darabja volt az életemnek, és hogy jön majd egy következő. Talán Jack-el.. meg volt rá az esély. A jó esély.
Odaléptem hozzá majd megfogtam a kezét és adtam egy csókot a homlokára.
- Azt hiszem mi mindent megtettünk... kicsit sajnálom hogy csak egy embert sikerült kimentenünk de legalább..vége.. még sokáig lesznek rémálmaim ezek után szerintem.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-08-28, 11.00.09 | Üzenet # 66
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Küldi lezárva -

A tréning-nap.

Megjegyzés: A Destryt "A Kiterjedés" c. küldetése után három héttel játszódik, viszont a "Le a Bajorra" c. küldetés előtt három nappal.
A L'espoir jelenlegi küldetése után egy héttel, a Horizon jelenlegije után egy héttel, az Endeavour jelenlegije után egy héttel, az Archer jelenlegije után egy héttel játszódik.
Az Enterprise jelenlegije után egy héttel játszódik.

2802/ Aug.20

" Gondoltam hogy ezért hivat ide. Valamilyen légi bemutató vagy ilyesmi.
Dehát milyen nap van ma hogy ezt meg kell néznem? Talán avató ceremónia vagy valamilyen ünnepség? És ha így állunk akkor ez milyen ünnepség egyátalán? " - Gondolta magában Sally Cezznew. Az admirális lánya nem sokkal volt magasabb édesanyjánál aki máris az eget kémlelete, épp olyan izgatottan mint a nő körött levő katonák.
Selly leült a lépcsőre, és vett egy mély lélegzetet. " Mit ünneplünk ma?" - Egyfolytában ez a kérdés gázolt át a fején de akárhova is nézett nem látott mást mint ünnepi ruhás tiszteket.
- Hát nem csodálatos hogy ezen a napon hat éves a Uss Enterprise-J? - Kérdezte az admirális miközben a flotta legújabb fejlesztésű kompjai pár Ushaan-nal körítve bemutatónak vágtak.
- Az Enterprise?- Nézett fel anyjára Sally. Tizennyolc volt de az Enterprise-ról mindenki hallott. Sally egyfolytában arra vágyott hogy egyszer láthassa szabad szemmel egy kompból azt a hajót.
- Igen, az Enterprise. - Biccentett az anyja. - Legendás hajó... és épp ezen a napon lett két éve megalapítva a Defence force is. Tudod akik megmentettek téged.
- Nem emlékszem. - Vágta rá a lány.
- Akkor majd ők emlékeztetnek rá.

- A nap eleje -
4 órával ezelőtt:
Reggel 9 óra


Destryt egy hete zötykölődött visszafele a Földre.
Talán nem lesz több ilyen alkalom, de flotta amúgy is külön kérte a hajót hogy jelenjenek meg a "Tréning-napon".
A Tréning-nap valójában nem volt más mint egy félkatonai szervezet felvonulása az Enterprise-J születésnapján.
A flotta ilyenkor bemutatott minden új technikát és vívmányt amit fejlesztett, ünnepélyesen előléptetett pár embert és kihirdetett dolgokat. Rengetek program volt ilyenkor, és az egész tulajdonképp egy nagy buliról szólt semmi többről csak hivatalos keretek között.
Ilyenkor ugyanis több berúgott tisztet lehetett látni mint józant a területen, ami egyépként San Fransiscon van megrendezve, az akadémia legnagyobb főterén.

Lauren korán reggel várakozott. Lehet hogy ilyenkor még csak a díszletek felhúzása került színre, de ő az apjával és Lissannal találkozott, de főleg az apjával. Mivel nem volt kötelező a díszegyenruha ezért nem is abban volt.
A nap halványan sütött rá, de már nem volt olyan meleg sem mint korábban; érezhetően az ősz vette kezdetét a Földön bár San Fransiscóban ezt nem igazán lehetett még annak tapasztalni aki nem itt élt. Lauren leült egy padra az egyik fa alá, és egy pillanatig elbámészkodott a tájon; mindenhol növények, egész szép kert.
A Destrytről Alan Cromwell köszönt neki oda, a szokásostól eltérő kedves modorában aki elég nyúzottnak látszott - bár ő mostanában az volt - majd elment. Távolabb ölelt meg egy idősebb, középkora végén lévő admirálisi rangú férfit.. Jack Cromwell az apja.
Lauren apja is ekkor érkezett. Viszont Adam kipihenten, és energikusabban. Lauren fáradt volt egyrészt mert még csak a reggeli órákban voltak, másrészt mert a Destryten sok volt mostanában a dolga.
Lissan is köszöntötte őt és beszélgetésbe kezdtek.
Alex Harris egyedül érkezett e közben le. A fiú csak leült a fűre és az eget kémlelte valahol hátrébb. Kiélvezte hogy most felügyelet és kötelességek nélkül van.

Nem mindenki találkozni ment le azonban aznap: az Enterprise legénysége készülőben volt például.
Smith kapitánynak, és elsőtisztjének beszédet kellett majd mondania, Arms viszont még mindig nem igazán tudta hogy mit is mondhatna. ( Lásd;  Enterprise)
Cezznew admirális a B épületben ugyanebben az időben találkozott Relson ezredessel aki az egész rendezvény biztonságáért volt felelős. Relson ezredes a lehető legbiztosabb volt a dolgában. A férfi díszegyenben feszített, és az izgatottság lehető legkisebb jelét sem mutatta.
Cezznew admirális irodája épp a tér-re nézett. A nő szigorú kontyot viselt, és szintén díszegyent. Habár lehetett látni hogy egykoron szép volt, mostanra már ő is elérkezett középkora végéhez így be kellett látnia hogy ideje szigorúbban öltözködnie. Nem mindenki volt ilyen; de ő igen. Mikor belépett Relson ezredes a nő irodájába szinte mellbe vágta a parfüm szag keveredése a tisztított ruhával.
Cezznew-nel orvosi múltja volt, kínosan ügyelt az ilyesmire habár néha túlzásba is vitte ezeket.
- Kérem foglaljon helyet. - Szólt a nő a férfihoz mikor becsukódott mögötte az ajtó. - Kávét? - Kérdezte, majd kiöntött neki a választ meg se várva egy csésze kávét. - Már vártam hogy jöjjön. Minden rendben van? Tudja nagyon fontos ez a rendezvény, sokat készültünk azért hogy ilyen legyen. Lesznek itt veteránok is, mint a Destryt legénysége és.. nem különben az Enterprise és a L'espoir és még sorolhatnám.. érti hogy ez mennyire fontos a flottának? És hagy ne emlékeztessem arra is hogy az ön megbízhatóságát is teszteljük ezzel. - Hangsúlyozta ki az utolsó mondatot.

Jerry G. Thomas kicsit később érkezett le.
A férfi kíváncsi volt az eseményekre, a Tréning-napra és egyebekre. Mint a defence-force tagja, neki és még páraknak fegyverbemutatót kell majd tartania és ehhez ő eléggé fel volt készülve.
A férfi kilépett a kompból, majd beszívta a tenger friss levegőjét nagy léptekkel indult el.
Az időjárás még melegedett fel de lehetett érezni a levegőben hogy kellemes lesz az idő.
Ekkor úgy érezte hirtelen hogy egy puha valami bújik a lábához. Mikor lenézett látta hogy egy dalmata az, aki után egy fehér díszegyenruhába öltözött kapitány rohan: Denise Kirk.

( Lauren - Alan - Lauren - Adam - Lissan - Lauren - Jerry - Denise - Jerry -  Alex - Relson - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Péntek, 2013-08-30, 19.41.42 | Üzenet # 67
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy hetet.... Egy egész hetet csoszogtunk hazafelé mint egy felkoffeinezett réti csiga és miért? Egy hajó évfordulója miatt... Pedig a kiterjedés sokkal szebb lenne... Meg valami felvonulás is lesz. Arra mondjuk kíváncsi vagyok... Na mindegy, legalább találkozom apámmal. Rég láttam már az öreget. Csak nehogy Ő is részegre igya magát... A "Részegek Napja"-ként emlegette pár Cadet ezt a napot még a Destryt-en.

Ahogy korán reggel megérkeztem, a parancsnokság parkjába, s az első padra leültem. Hulla voltam.... S melegem volt, ámbár nálam ritka hogy fáznék, viszont elvileg Ősz volt.. Ez nem túlzottan érződött a levegőben, ámbár azt mondják, San Fransisco amúgy se egy hideg hely... Szerencsére nem voltam túlzottan vastagon öltözve... Szokásosan öltöztem, farmerbe és pólóba üldögéltem a padon ami felett egy szép nagy fa állt árnyékot vetve... Mily csodás is volt, csak az a bazi-nagy híd ne lenne ott.... Látványosságnak szép, de rombolta a hely szépségét azzal a vörös képével a távolban... Csíptem azt a hidat, de arról a helyről nem volt túl szép.

Jól belemerültem a bámészkodásba, mikor Alan köszönt oda.. kissé meglepődtem, így csak egyet integettem neki, majd el is ment... A távolban valami idősebb fickóval találkozott, gondolom az apjával...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller


Az üzenetet módosította Lauren_Cross - Szombat, 2013-08-31, 18.44.11
 (HU)
 
AlanCromwell
Dátum: Péntek, 2013-08-30, 21.55.32 | Üzenet # 68
Uss Beloiannisz Pszichológusa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 5
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Azt hittem már soha az életben nem fogunk hazaérkezni. Hát, tévedtem mert szimpla egy hét és a földön voltunk. 
Egy hetet utaztam konkrétan azért hogy végre láthassam a Földet ami egy kisbolygónak tűnt fenntről. 
Persze a kompról nézve már megnőtt... néma zötykölődés volt, de nem volt jobb dolgom, így a transzporter helyett unalomból ezt választottam.
Mikor leérkeztünk az órámra néztem: szép kis replika volt, hasonlatos egy Földi 1989-eshez.
Még korán volt.. Vajon apám hol csatangolhat? Megálltam és egy percre a tengert kémleltem. Jó idő volt. Hümm.. hiányzott már a Föld. Nem annyira de egy kicsit, bár jobbára mondva egy ember hiányzott. Apa. Vele mindenről el tudtam beszélgetni, ő volt az a személy aki tökéletesen megértett engem. De hol lehet?
jajj, ne csinálja nekem az öregem hogy eltűnik csak úgy.. vagy csak megint játsza az admirálisdit, és beburkolózik a felelősség ködjébe.
Gondolkodtam egy perceig, aztán elővettem a kommunikátoromat, és beleszóltam:
- Kommunikációs csatorna 33.4. - Egy percig vártam, majd vonakodva beleszóltam. - Ugyan már apa, hol vagy?!.. Tudod mit? Találkozzunk a parkban. A fiad kiszáll. - A vége kicsit flegma volt. Aztán eltettem a zsebembe a kommot és nagy léptekkel a park felé szaladtam.
Volt rajtam egy kabát, meg sál a szél ellen de nem volt akkora hogy végül is lett volna nagy értelme a kabátnak vagy a sálnak vagy mindkettőnek.
Persze jobb volt mint a nyakkendő ha már itt tartunk.. hamarosan odaértem a parkba, és nagy léptekkel apa felé indultam akit már távolról kiszúrtam: admirálisi díszegyenruha, fehér sapka: csak ő lehet aki ennyire hülyén néz ki.
Út közbe kiszúrtam Laurent is. A kölyök a fa alatt várakozott tippem volt hogy kire de inkább nem kérdeztem meg tőle.
Intettem neki:
- Reggelt! - Szóltam neki oda egy halovány félmosollyal ami nem volt szokásom, de tudtam hogy a mai napom kimondottan jó lesz így boldog voltam kívételesen. - Szép napunk van Lauren! - Tettem hozzá. Mikor odaértem apámhoz átöleltem őt, majd megütöttem a karját.
- Heh.. rossz hely, apa. Legközelebb ne azt mond hogy a találka a tengerpart hanem hogy a park.. - Megfordultam és követni kezdtem őt. - Amúgy mi a helyzet? ... Hogy vagy?


"Azt mondták csendes lesz.. azt mondták nem lesz veszélyes... tévedtek.. "
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szombat, 2013-08-31, 18.45.28 | Üzenet # 69
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Úgy látszott bírja az apját, de mintha
Ha már apáról van szó.. vajon az enyém hol lehet? -kérdeztem magamban, majd megpillantottam nem is oly messze egy kék nővel aki nem lehetett más mint a kék nő, Lissan.

Apám majd kicsattant az energiától, én meg mint egy felkábult zombi voltam jelen, de ennek ellenére odasiettem és szinte a nyakába ugrottam.
-Na mizu? Régen találkoztunk... -mondtam jókedvűen....


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2013-09-12, 20.33.29 | Üzenet # 70
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kivételesen egy szép napra ébredtünk, mostanság kijutott párszor a rosszból. Furcsa mód, ma jól is éreztem magam, tele voltam energiával.. Szinte mint egy nickelbolha, úgy tudtam volna ugrálni. De lehet csak azért volt jó nap, mert rég nem látott kislányommal találkozok ma. Kíváncsi vagyok már hogy is érzi magát, s mennyit változott..

Lissan-al együtt érkeztünk San Fransisco-ba, ahol elég régen jártam már utoljára... Ha jól emlékszem még Denise-el voltam itt utoljára... Vajon vele mi lehet?

Ahogy mentünk, az egyik padon ott ült a kicsi lány, s épp rám pillantott.. Szinte rohant felénk, s a nyakamba ugrott... Ilyen fogadtatásban sem részesültem még tőle, de nagyon élveztem... Pár pillanat volt csak, de szinte egy örökkévalóságnak tűnt, ám a végtelenség is véget ér valamikor...
Szinte semmit nem változott... De nem is baj.

-A L'espoir hiányol, de megvagyunk! És Te, hogy vagy? Remélem nem ütöttél még agyon senkit a Destryt-en! -mondtam vigyorogva.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Andora
Dátum: Kedd, 2013-09-17, 17.38.00 | Üzenet # 71
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
2802. Aug.20., a USS Enterprise J indulásának hatodik évfordulójára, ez egy nagy esemény. Így ezt a napot nem szerettem volna kihagyni. Ezért kb. egy héttel az esemény előtt jeleztem a kapitánynak, hogy szeretnék erre az eseményre elmenni. Ahogy mondtam neki kiderült, hogy ő is részt fog venni az eseményen. Ennek örültem, legalább lesz valaki ismerős is.

Az esemény napján összeraktam pár dolgot egy táskába, majd találkoztam a kapitánnyal. Mivel nem volt kötelező az egyenruha, így egy kényelmes kis nyári ruhába, és szandálba indultam útnak. Mikor megláttam a kapitányt úgytünt, hogy elég jó kedve van, pedig nem jellemző rá.
"Jó napot uram."-szólítottam meg. Majd ezek után elindultunk az egyik komphoz, amivel lemegyünk a Földre, San Fransicsoba. Jó kis város, megszerettem a kadét időszakba. Sok a szórakozási, pihenési lehetőség, és nem is szólva a szép Golden Gate hídról.

Nem sokára már meg is érkeztünk a helyszínre. Kompból kiszállva verőfényes napsütés fogadott minket, és olyan kellemes 20-25 fok volt. Még jó, hogy nem öltöztem melegebben gondoltam.
Elindultunk az egyik ösvényen, nem sokat tehettünk meg, mikor az egyik padon ülve megláttam Laurent. Mikor meglátott minket elkezdett az apja felé futni, mikor ideért a nyakába ugrott.
"Szép napot zászlós."-köszöntem neki.

"Hogy van?"-érdeklődtem.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Kedd, 2013-09-17, 18.18.50
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Péntek, 2013-09-20, 16.22.22 | Üzenet # 72
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Én? Miért tennék ilyet? Tán így ismersz? -mondtam vigyorogva, majd a kék nő szépen lemagázott... Tisztába voltam vele, hogy a rangok miatt, de engem akkor is baromira idegesített ez...

-Öm... Jól? És maga? -ejtettem ki még ennyi idő után is görcsösen a magázódó szavakat... Nem voltam túlzottan hozzászokva még mindig...

-És am.. a többiek? A hajó, Joe meg a doki? Boldogulnak nélkülem? -csaptam át megint fülig érő vigyorgásba.. Valahogy, szívesen ellátogattam volna a L'espoir-ra...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2013-09-21, 23.19.55 | Üzenet # 73
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy kimerítő küldetés küldetés után a földre mentünk meg ünnepelni az Enterprise-J hatéves születésnapját.Régen nem jártam a főldön.Örültem hogy oda kellett mennünk.Dísz egyenruhában mentem mert bemutatót kellett mutatnom a legújabb fegyverekből,mint taktikai tiszt és defence forces tag ezt a feladatot bízták rám.Az űrhajó meg érkezett a földre és komppal mentem le.Ki lépek a kompból csodálatos és kellemes idő fogadott jó volt újra San Frasiscoban lenni,a Goldengate híd és a föderáció bölcsője volt itt.Nagyott szívok a friss levegőből és indulnék tovább amikor a lábamhoz simul valami oda nézek és egy kutyát pillantok meg ha jól tudom egy Dalmát eb,de dalmatának hívják az emberek.Ahogy láttam nagyon örült nekem moccanni se tudtam.Hát te meg kivagy?kérdezem hangosan.

 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Kedd, 2013-09-24, 18.05.24 | Üzenet # 74
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Augusztus huszadika. 
A legjellemzőbb volt rám hogy a nyárból is az utolsó napot tudom kiélvezni. A többi napom meg egy nagy rohanás. Milyen jó lett volna ha tudtam volna több időt szakítani magamra. De vagy a munka vagy a gyerekek.. kész csoda hogy még nem őrültem így meg. 
Egy komppal érkeztem meg aznap reggel San Fran Siskóba. Gyönyörű nap vette kezdetét odalenn legalább is úgy látszott. Davei velem volt így miután lenavigáltam a kompot a kutyám felé fordultam aki érdeklődő tekintettel nézett rám hatalmas kék szemeivel. 
- Figyelj.. ez egy ünnepség lesz. Javaslom hogy okos kutya módjára viselkedj ha akarsz jutalom falatot. - Szóltam neki hangosan, majd megsimogattam a fejét és felálltam. 
- Ideje indulnunk. - Szóltam félhangosan. Megigazítottam magamon a fehér díszegyenruhámat és elindultam. Indulás közben arra gondoltam hogy mennyivel jobb lett volna egy egyszerű nyári ruhába itt lennem de kapitány vagyok. Példát kell mutatnom mindenkinek azzal hogy ezt a göncöt felveszem mindeközben én is csatlakoztam a "felveszem mert muszáj" körhöz. 
Miután a komp rámpája kinyilt előre indultam.. a nap csodálatosan sütött és lehetett még érezni a levegőben a nyár illatát. A kedvenc időszakom illatát. 
Az eszemet sem tudtam mióta nem láttam a Földet. Lehet annak idején a szüleim ezért akartak megóvni a flottától engem és a húgomat. Lehet nem? Elgondolkodtam egy pillanatig majd beleszippantottam a nyár illatába.
Talán kutyám is a nyarat érezte ekkor mert megindult előre gyorsan. 
- Davei!.. de jó.. - Futva indultam utána. A kutya meg csak rohant, biztos szagot fogott vagy ki tudja lehet csak játszani akart. Minden esetre olyan gyorsan futott hogy rögtön össze is találkozott egy tiszttel, és rögtön tette neki a szépet. 
Megálltam a futással a tiszt előtt. 
- Davei...! Miért kell neked rögtön elindulnod? Ki mondta hogy elindulhattsz.. Elnézést ha galibát okozott a kutyám.. Kirk kapitány vagyok. Önbe kit tisztelhetek? - Kérdeztem a hegyes fülű tiszttől.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2013-09-27, 00.33.15 | Üzenet # 75
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kutya gazdája futva érkezett oda hozzám.
"Elnézést ha galibát okozott a kutyám."Nem okozott gondot a kutyája szerintem csak nagyon örül nekem."Kirk kapitány vagyok".Mutatkozik be nekem a hölgy.
Hosszú eredményes életet Kirk kapitány köszöntöm a kapitányt."Önben kit tisztelhetek?"kérdezi tőlem a nő.Jerry G. Thomas hadnagy vagyok a Horizon 6 űrállomáson szolgálok mondom a kapitánynak.Az egyik tiszt társamat is Kirknek hívják teszem még hozzá.


 (HU)
 
AlexHarris
Dátum: Szombat, 2013-09-28, 15.15.27 | Üzenet # 76
U.S.S.Endeavour-Zászlós
Csoport: Zászlós
Üzenetek: 17
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már vártam hogy el tudjak majd szabadulni a hajóról egy kicsit. Itt legalább nem kellett folyton-folyvást saját magammal elbeszélgetnem. Minél hamarabb lenn vagyok gondoltam annál jobb. Hamarosan lenn teremtem, és nem tartottam előzetes beszámolót senkinek sem arról hogy mikor indulok és hol leszek. Egy klón plusz vagy minusz biztos nem számított különösen ha már csak ha úgy veszem Randy a hajón maradt. Mihelyst letranszponáltam a hűvös fűbe elmosolyodtam. Végre valahára nem ott vagyok hanem itt. Leültem a fűbe és néztem a hidat. Abból a szögből még épp jó rálátás is volt a Golden gate hídra.

 (HU)
 
JasonRemyRelson
Dátum: Csütörtök, 2013-10-03, 10.46.02 | Üzenet # 77
U.S.S. Beloiannisz kapitánya/Ezredes
Csoport: Ezredes
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
<"Cezznew admirális...mit is hihettem volna ki más?...ő volt az a admirális aki minden "lében kanál" volt..">

1 héttel ezelőtt..

Csak tudnám miért...de amikor kora reggeli hajnali órákban szinte már ,a szememet alig tudtam ki nyitni akkora kaptam tőle egy adást...és egy szívélyes küldetést is..mit is várhattam hiszen,katona voltam meg kellet birkóznom az ilyesmivel..és soha nem úgy ismertem magamat hogy nem tudok megbírkózni a feladat nehézségével.. én voltam az aki soha nem mondot nemet egy küldetésre sem..főleg amit admirálistól kapok..épp a U.S.S. Uranus -on voltam ,egy Klingon felületi sérüléseket elsimító küldetésen ,ezért ha úgy vesszük még aránylag hamar vissza tudtam forgatni a hajót a kapitányával együtt felújításra hivatkozva hogy, a Földre tudjunk visszamenni..nem volt kis út..

1 héttel később...

Az eseményre meg érkezve ,tervekkel és különféle védelmi stratégiákkal állig fel fegyverezve egy kisebb csapatot hozva magammal ,mentem be azon épületbe ahol az admirális épp tartózkodott.Majd a nagyobb ,fegyveremet amit csak két kézzel tudtam megtartani a vállamra akasztottam majd oda léptem az admirális elé egy tisztelgést követően.

-Admirális..a csapataim készen vannak és biztosították a területet..

Ekkor a szavamba is vágott az admirális hiszen szeretett mások főként a katonák szavába vágni,hiszen elterjedt az a szó beszéd az admirálisról hogy nem igazán kedvelte a katonai mentalitást..ezért inkább csak bólogattam kicsit sóhajtozva..
Persze amikor elnémult az admirális rögtön haptákba vágtam magam majd visszaültem a helyemre mivel megbeszélés is volt az csak egy tény volt hogy a biztonságért én feleltem hiszen volt más dolgom is..ezért kissé feszengve a díszegyenruha és a díszfegyvereim miatt megpróbáltam teljesen kihúzott háttal kissé feszengve meghallgatni az admirális utolsó szavait majd felpattantam a székemből.

-Minden rendben lesz admirális. A szavamat adom.

Mondtam a nőnek,hangsúlyozva az utolsó szót.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-10-04, 17.38.27 | Üzenet # 78
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Köszönöm. - Válaszolta, majd kisimította a szeméből a haját. Felhörpintette az utolsó csepp kávéját is, aztán felállt. Vékony alakja alig takarta el az ablakból beáramló napfényt. 
- Akkor állítsa rendbe az embereit. Percek múlva kezdetét veszi az ünnepség, és nem akarok késni a beszédemmel. - Hangsújozta ki, majd elment mellette. Az ezredes hosszan nézhetett utána, mert a nő csinos volt csak épp túl komolyan vette a munkájával való foglalatosságokat. 
Relson ezredes embere, Pertre százados fejcsóválva nézett a nő után. 
- Hát uram, úgy tűnik a mai nap is egy amolyan unalmas felvonulás lesz. - Mondta. 
Az ezredes azonban sejtette hogy nem egy unalmas nap lesz ami előttük áll; be kellett osztania hogy a parkba és a felvonulási területen hol fognak elhelyezkedni az emberei, és hogy mik lehetnek a lehetséges menekülési útvonalak egy esetleges merénylet esetén. 
A fő védelmi vonalak persze a park, a tréning-gyakorló helyek, a színpad és maga az admirális nő voltak. 

Sally Cezzenew a reggelijén volt túl. 
A magas lány épp nagy léptekkel szelte át a parkot a kora délutáni frissességben. Már most elege volt abból hogy egy admirális az anyja, hisz annyi katona fog hamarosan körülötte lebzselni hogy nem győzi majd számlálni... Sally ekkor hirtelen megállt. Egy dalmata kutya szagolgatta a lábát és a lány nem gyakran lesz figyelmes ilyesmire. 
Denise Kirk Jerry-vel beszélgetett épp mikor a kutya figyelmes lett őrá. Sally elmosolyodott és lehajolt az egyépként nagytestűnek számító kutyához. Rég nem látott hasonló állatot. 
- Nagyon aranyos. - Mondta a szőke hajú kapitánynőnek felnézve rá, majd felállt és bemutatkozott. - Sally Cezzenew. - Majd a lány kék szemei Jerry G. Thomas-ra vándoroltak. Sally megpróbált Vulkáit szalutálni, de még nem nagyon ment neki. 
- Bocsi.. illetve bocsánat, még nem nagyon tudom. Hosszú és eredményes létet. - Köszöntötte a Horizon tisztjét, majd egy pillanatra elgondolkodott. - Találkoztunk mi már? - Jerry emlékezett a lányra.. a Defence force mentette őt ki egy épp megsemmisülő hajóból mikor még ő kislány volt, csak ép eszméletlen így nem emlékezhetett őrá. 
Denise e közben észrevett valakit így szépen lassan arra felé, Adam Cross felé kezdett hátrálni...

Jack Cromwell feje tele volt végre hajtandó tervekkel, és nem ért volna rá fiára semmiféleképp sem, de tudta hogy Alan milyen makacs. Nem ellenkezhetett jóformán Alan akarata ellen ezért is elnyúzott volt, és fáradt.
- Jól vagyok fiam, csak sok a dolgom. - Válaszolta Jack, majd bekanyarodtak a színpadhoz ami a park végén volt felállítva.
- Még mielőtt megkérdeznéd én fogom a megnyitó beszédét tartani, és Cezzenew admirális... - Jack egy pillanatra elhallgatott, mert látta fia arcán a csalódottságot hogy nem ő a fő téma. - Ne vágj ilyen arcot Alan, veled is fogok foglalkozni majd a megnyitó után! - Rávágott finoman a vállára és elmosolyodott. - Bárcsak több időm lenne, de tudod admirális vagyok, nem érek rá minden nap.. sajnos. 

Lauren e közben épp kérdezni akart volna még valamit Lissan-tól mikor a zenekar elkezdte a Föderáció bolygóinak minden egyes himnuszát. Arra gondolt milyen jó lenne ha az Agros-ok himnuszát is játszanának... 
A nap e közben már az égbolt tetejére szökött, és olyan erővel sütött hogy szó szerint meg lehetett sülni. 
Adam épp nem is számított arra hogy ekkor valaki hátulról megöleli őt: Denise Kirk személyében. A nő futva közeledett így majdhogynem mindketten elestek a földre. 

( Lissan - Lauren - Adam - Denise - Adam - Alan -  Jerry - Relson - Alex - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Andora
Dátum: Szombat, 2013-10-05, 10.27.13 | Üzenet # 79
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
-"Öm... Jól? És maga?"
Kérdésre válaszoltam, hogy: 'Köszönöm szépen, jól vagyok.'
Majd mikor beszélgettünk volna tovább, elkezdődtek a himnuszok. Így tudtam, hogy nemsokára elkezdődik a várva várt esemény.
Olyan dél környéke lehetett az idő. Ez érződött is az időjáráson, mert még a lenge nyári ruhába is melegem volt.
Épp felajánlottam volna, hogy akkor induljunk is a helyszínre, mikor a kapitány hirtelen majdnem elesett, vagyis úgy tünt a szemem sarkából. Odafordulva láttam, hogy csak egy nő ölelte meg hátulról, csak hát olyan lendülettel érkezett, hogy majdnem fellökte a kapitányt.
Aztán megláttam, hogy van egy kutyája is.
'Aranyos kutyája van.'-mondtam a gazdájának.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Szombat, 2013-10-05, 10.27.54
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szombat, 2013-10-12, 13.09.43 | Üzenet # 80
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Ijj, de udvarias valaki.... -gondoltam magamban, majd már épp egy kérdés jött volna ki, mikor valami írdatlan zenei pokol indult meg a közelben..
Kicsit jobban esett volna, ha a mi hymnus-unk is felzendül, a de a Federáció-ba nem tartoznak bele... Nem is fognak, az biztos... Már csak a belharcok miatt se, de nem is hiszem, hogy akarnának.
Pedig a hymnus-unk olyan szép... Mondjuk lehet, hogy az embereknek nem tetszene, kicsit kemény a szövege...

A gondolkodás közepette a tekinttetem valahogy felfelé terelődött, s mi került útjába? Hát a nap... Az a dög nagy plazma golygó a rendszer közepén...
Meleg volt miatta, nagyon meleg, s már delet járta az idő.

Hirtelen egy szőke személy csapódott apámba, s majdnem krátert ütöttek a földbe...
-Csak nem? Már megint Ő? -ismertem fel a kutya alapján a nőt, aki először csak a pílóta tarnárom, majd később apám egy elég közeli valakije lett... Bár egy ideje nem találkoztak már...
-Kutyúúúúúú.... térdeltem le hozzá, majd simogatni kezdtem, miközben pofán nyalt párszor, de nem érdekelt... Csíptem Őt, mint minden állatot. Kicsit Zenn-t juttatta eszembe...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2013-10-12, 13.24.34 | Üzenet # 81
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jól elbeszélgettünk, s élveztem, hogy a Laurennel lehetek újból.. Hosszú idő telt el azóta, hogy a L'espoir-t elhagyta..
-A többiek is jól vannak és üdvözölnek! -mondtam vigyorogva, majd a himmnuszok indultak be valahol a hátam mögött irányában.

Sose voltam himmnusz rajongó, de még mindig jobb mintha klingon bordalokhoz játszott zene menne...
Hallgattam pár percig, s élveztem a meleget meg a napsütést, majd hirtelen valami vagy valaki meglökött hátulról, s azonnal át is ölelt.. Hirtelen azt gondoltam, Lauren új szokása, mivel eddig nem volt ölelgetős sose... Ám valaki egészen más volt az, valaki akit nagyon rég nem láttam szintén....
Denise volt az... Pont Ő rá gondoltam az előbb... Így teljesüljenek a kívánságaim!

Megfordultam, majd átöleltem...
-Nagyon hiányoztál már! -mondtam neki..


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Kedd, 2013-10-15, 18.10.02 | Üzenet # 82
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hadnagy bemutatkozott nekem, majd azt mondta hogy ismer egy Kirk nevezetű személyt méghozzá a Horizon hatról. Megcsóváltam a fejem egy félmosollyal, mert sejtettem hogy kiről van szó: 
- Valeri Kirk? Csak nem róla van szó?... - Kicsit el is nevettem magam, mert hát ki lett volna a másik személy ugyan ezzel a vezetéknévvel. - A húgom. - Válaszoltam neki. Épp folytattam volna mikor észrevettem hogy valahol hátul egy csoportosulás ácsorog.. ismerős alakok voltak. Egy kék nő, egy szőke lány..és... Adam? 
- Elnézést. - Biccentettem a hadnagy-nak majd teljes erőmből akár egy kisgyerek aki egy régi ismerőst lát futni kezdtem egy hatalmas mosollyal az arcomon. 
Davei egy vakkantással utánam futott. Futóversenyünk azonban hamar véget ért, mivel átöleltem Adam-et.. kishijján le is döntve őt a lábáról. 
Adam semmit nem változott habár már hosszú hónapok óta nem láttam. Vigyorogva öleltem őt át, kitörő ötömmel. 
- Te is hiányoztál nekem. - Vallottam be. Megpusziltam, aztán az Andóriai parancsnokra néztem aki megdicsérte a kutyámat. 
- Köszönöm. Nagyon barátságos, nyugodtan megsimogathatja. - Biccentettem. - Szia Lauren! Régen láttalak téged is. - Tettem még hozzá Lauren-nek, aztán visszafordultam Adam felé és megfogtam a kezét. 
- De jó hogy látlak! Hogy vagy? Te is erre a tréning napra jöttél? Nekem kötelező volt de.. már megérte.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2013-10-18, 19.07.51 | Üzenet # 83
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szinte fel sem tudtam fogni ami történt... Így mégszebb lett az a nap... 
Láttam ahogy Lauren elvan a kutyával, s Lissan-nak is tetszett...

Denise visszafordult hozzám, majd kezem megfogva szinte faggatni kezdett... Engem megelőzve persze.. Én is ugyan ezeket akartam volna kérdezni ha nem lett volna gyorsabb.

-Én mégjobban örülök! Hát, jól vagyok, s most még jobban hogy láthatlak! És igen, én is ide jöttem, no meg Lauren-el találkozni, de így mégjobban megérte. -válaszoltam első sorban a kérdésekre, majd én is feltettem az én két egyetlen kérdésem:
-Mi újság veled? Hogy vagy? Rég láttalak! -mondtam miközben füligérő mosollyal áltam kezét fogva...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
AlanCromwell
Dátum: Hétfő, 2013-10-21, 13.06.14 | Üzenet # 84
Uss Beloiannisz Pszichológusa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 5
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Olyan volt mintha az öreg leblokkolt volna. 
Csak mentünk és ő percekig nem szólt semmit, majd nagy nehezen közölte hogy jól van csak sok a dolga. Szokás szerint. 
- Aha... neked mindig sok! - Egy pillanatra szímpadiasan az ég felé néztem majd vissza őrá. - Hány nap szabi napod is van? Vagy hatszáz? De gondolom annyira lefoglalt vagy hogy egyiket sem tudod kivenni. - Megcsóváltam a fejemet, majd karba tettem a kezeimet és azon kezdtem el most én gondolkodni hogy ne vágjam-e be a durcit... bár nem érte volna meg nagyon. Olyan "gyakran" láttam az öreget.
Mindeközben valami színpad-szerűséghez közeledtünk így simán előadhattam volna a Lír-királyt is ha akartam volna.
" Itt fog beszédet tartani az öregem?" - Megálltam és a hátam mögé néztem ő továbbment. Egy hatalmas, szinte be nem láthatatlan nagyságú tisztás állt a böhöm színpad háta mögött ahova ha akart volna vagy hatszáz ember is vígan elfért volna.
" Szegény emberek. Totál halálra fogják unni magukat. Köztük én is "
Utána futottam hirtelen miközben folyamatosan beszéltem.
- Mi lenne ha inkább velem foglalkoznál? Kukoricát ehetnénk, nézhetnénk a tengert... jó móka lenne. Mit szólsz apa? - Mosolyodtam rá egy reménykedő félmosollyal. Úgy szerettem volna kierőszakolni belőle legalább ezt.
- Komolyan, csak egy kis séta, légyszi légyszi légyszi! -  A válasz az volt hogy előbb a megnyitó, majd én. 
- Most komolyan? - Sóhajtottam egyet leeresztve csalódottan a kezeimet. - Akkor legalább hagy legyek a közeledbe. Ezer éve nem látlak, mert eltűnsz, most hogy végre lenne egy kis időnk megint csak a munkába temeted magad.


"Azt mondták csendes lesz.. azt mondták nem lesz veszélyes... tévedtek.. "
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2013-10-23, 23.23.17 | Üzenet # 85
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Denise el mondta hogy Valeri Kirk a húza.Mielőtt meg szólalhattam volna egy kis lány lépett oda Kirk kutyájához.Azonnal fel is mertem.Rám törtek a küldetés emlékei.Egy meg semmisülő hajó mindenhol törmelék a szirénák szóltak és csak a vész világítás éget.A kislányt egy nagyobb törmelék alatt találtuk meg eszméletlenül.A törmeléket a többiek meg tudták emelni valahogy amig én ki nem tudtam szedni a kislány.Az utolsó pillanatban sugároztunk el a hajóról..."Sally Cezenew vagyok."Mutatkozik be a kapitánynak.Amikor engem is meg lát meg próbált vulkániul szalutálni de nem nagyon ment neki."Bocsi illetve bocsánat,még nem nagyon tudom."Momdja."Hosszú eredményes életet."Köszönt engem Sally.
Kicsit el gondolkodik majd meg kérdezi "találkoztunk mi már?"vulkániul szalutálok Sallynek hosszú eredményes életet Sally.Köszöntöm a lányt de meg nőttél teszem még hozzá.igen találkoztunk mi már a defence forcesos társaim és én mentettünk ki téged egy meg semmisülő hajóról végig eszméletlen voltál ezért nem emlékszel rám és a társaimra.De most mind itt vagyunk ezen a napon és ha szeretnéd meg tanítom neked a vulkáni szalutálást.


 (HU)
 
JasonRemyRelson
Dátum: Csütörtök, 2013-10-31, 19.23.26 | Üzenet # 86
U.S.S. Beloiannisz kapitánya/Ezredes
Csoport: Ezredes
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egyszerű százados...mondtam az emberemnek aki megint csak  nem éppenséggel reálisan nézte  az eseményeket..
Bár szerinte inkább minden valószínűséggel unalmas lesz de szerintem inkább ,veszélyes..persze a kettőt nem egy hajszál választotta el hanem egy szakadék.. a két jelentést illetően,de  a századosról lerítt hogy ezt hitte...
Pár perc ,múlva  fel is álltam majd  a  hátamra vett karabéjt betöltöttem...

-Na jó..kezdjünk bele..

Mondtam  az embereimnek majd  egy  kisebb holotérképet nyitottam meg, a  kezemen ami  a  beépített ruhán helyezkedett el majd  azon kezdtem el mutogatni a fel állást..

-Alpha-Béta-Delta és  Charlie  csapat..nem hiába  vagyunk ennyien.. a védelem ugyan egyszerűnek tűnik de  nem hiába vagyunk ennyien...

-Meg kell védenünk azt ami védhető..remélem ezt mindenki megértette hogy ez nem egy  pihenő party..hanem akár egy véresre  menő  védelmi harc is lehet..ezért vagyunk mi katonák és  védjük azt ami lehetséges..szóval .. a kiosztás..

Szóltam oda  a csapatoknak majd  elkezdtem  mutatni   a  térképet.

-Alpha  jobb szárnyat védi..

-Béta Bal szárny...

-Delta és jó magam..az admirális..

-Charlie..hátvédek..

Mutattam be mindenkinek  a   felállását a  térképen majd,becsuktam azt.

-Ha nincs kérdés akkor nyomás..

Szóltam oda   az embereimnek majd  vártam két másodpercet  ,nem volt kérdés  így elindultam..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-11-01, 14.47.34 | Üzenet # 87
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( Alex kimarad )

Jack Cromwell admirális vissza lépett a színpad felől, majd fia vállára tette a kezét.
- Alan értesd meg. Kötelességem hogy felvezessem az ünnepséget. Amint végzek elemehetünk ahova csak szeretnéd. Ne légy türelmetlen. - A szemébe nézett, majd megfordult és elment.
Alan szemforgatva ült le a színpad elé kihelyezett fehér székek egyikére. A nap ekkor már izzasztóan melegen sütött, a fehér akadémiai főépületről szemvakítóan pattantak le sugarai.

- Valóban? - Kérdezte Sally hirtelen mosollyal. - Maguk mentettek meg engem? Húh, nem semmi egy munka lehet. Minden nap az életüket kockáztatják értünk... Nem veszélyes? Úgy értem nem esett még soha baja ebbe? - Kérdezte a hosszú hajú lány akinek valószínűleg még ezernyi kérdés tombolt a fejében egyszerre, mert épp az előbbi szavait hadarva mondta el.

Denise és Adam épp az előző küldetéseikről beszélgettek el; miközben Lauren kezdte már halálra unni magát épp.
Ekkor azonban elkezdődött mindenkit megzavarva az admirális beszéde. A védelmi osztag már készen állt az esetleges terrorista támadásokra.
Cezzenew admirális vékony alakja lépett a tér vége felé, de még a közepén felállított fehér színpadra. Lissan épp ekkor vette észre hogy a hatalmas füves tér már nem is olyan kihalt; megannyi tisztek sétáltak ide-oda, a legtöbbjük a színpad környékén díszegyenben.
Smith kapitány ekkortájt már a színpadnál állt, várva hogy mikor mondhat ő is egy rövid beszédet. A nő éppen hogy megérkezett az ünnepségre.
- Örülök hogy ennyien vagyunk ezen a szép napon. Köszöntök mindenkit. - szólalt meg Cezzenew admirális asszony.
- Nah ez az anyám... - Mondta Jerrynek Sally. - Most sajnos vissza kell mennem... szép napot! - Majd elviharzott előre. Az admirális közben folytatta:
- Épp ezen a napon, Augusztus huszadikán sokminden történt. Nevezetes nap volt ez, főleg nekünk, embereknek. Enterprise. Ez egyenlő egy vállalkozással. Egy olyan vállalkozással mely beláthatatlan volt még Jonathan Archer idején, mely beláthatatlan volt. És miért? Lehet sokakat nem érdekelt, de egy maroknyi embert igen hogy mi lehet odakinn, az űrben. Ha nem lett volna meg a technolgóiánk, ha nem lettek volna olyan vállalkozó kedvű bátor emberek akkor nem tudtuk volna elérni azt amit teremtettünk. Az Enterprise sok évre tekinthet vissza. Mi, a Csillagflotta képviselői büszkék vagyunk arra amit megalkottunk, arra a hajóra mely most mindannak a történelemnek a nevét viseli ami bizonyította a tudásunkat, és elődei történelmét. Az Enterprise-J már hat esztendeje deríti fel az űrt, és védi a flottánkat az ellenségeinktől. Tudom kellemetlen erről beszélni, de lesz még béke és úgy hiszem bízhatunk ebben hogy egyszer még visszatérhet a zászlóshajónk is eredeti küldetéséhez. - is szünetet tartva vett egy mély lélegzetet. - És most átadnám a szót Jack Cromwellnek. - Majd elment.

Az ezredes emberei közül a százados e közben megbökte a férfit.
- Uram, egy komp szállt le a Déli oldalon. Odaküldtem két embert. - Suttogta.
- Köszönöm. - Vette át a szót Jack Cromwell. - Cromwell admirális vagyok a flotta orvostechnikai részlegének admirálisa. - Mutatkozott be, és kezdett bele a rövid de épp oly unalmas beszédébe.
Az utolsó felszólaló ezek után Smith kapitány következett ekkor. Miután ő is elmondta a beszédét a nyitóbeszédek véget értek, és kompok és vadászok kezdték meg a manőverező repüléseiket, valamint italokat lehetett inni különféle pultokról.

( Smith -  Lauren  -  Alan - Arms - Lissan -  Relson - Jerry - Adam - Denise-   Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2013-11-08, 18.50.31 | Üzenet # 88
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith kapitány éppen hogy csak időben meg tudott érkezni az ünnepségre. 
A meleg napfényben előre indult a színpad felé, majd az egyik zászlóst hallgatta meg amint az köszönti őt. Követni kezdte a férfit miközben parancsnokára nézett. A beszédet végig gondolva úgy érezte jobb ha végiggondolja mit is mond, nem szerette volna untatni a közönséget, és tiszt társait sem. 

A magas nő megállt a színpadra felvezető lépcső előtt, és várt. Várta hogy Cezzenew admirális befejezze az elég hosszúra sikeredett beszédét. 
Miközben a nő beszélt végig gondolta azokat a dolgokat amik történtek vele, a színte fel nem fogható dolgokat, azt hogy már hat éve az Enterprise kapitánya. 
Mikor Cezzenew befejezte, Cromwell következett. Smith ekkor már kissé türelmetlen volt, de próbálta türelmetlenségét kordában tartani és tovább várt. 
Cromwell szerencsére nem beszélt sokáig, így előre indulhatott- végre. A színpadra állva beszélni kezdett: 
- Köszönöm admirális. - Vette át a szót. - Nem szeretnék sokáig beszélni.. így próbálom mindazt elmondani ami megilleti ezt az ünnepséget, és.. amit "érzek". - Kis szünetet tartott és folytatta. - Az Enterprise- J kapitánya vagyok. És el nem tudom mondani hogy mennyire büszke a hajómra és legénységemre. A legénységemre, akik nap nap mint olyan dolgokkal szembesülnek ami sok mindent képes megváltoztatni. Ez a nap az övéjük is. És minden olyan bátor férfié és nőé akik a fronton harcolnak a békéért. A Fehér zónában történt lépés csak a béke felé tett első ugrás volt. A nagyja még hátra van. Remélem az az idő mikor minden nép, és faj együtt örülhet a béke zászlaja alatt hamarosan elérkezik.. köszönöm a figyelmet, hosszú és eredményes életet. - fejezte be, és ezzel el is tűnt a színpadról.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Csütörtök, 2013-11-14, 14.01.41 | Üzenet # 89
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
U-N-A-L-O-M... ez volt az a szó, amit legjobban jellemezni tudta a hangulatom, miközben apám és a nőt néztem... Nyálas és felesleges volt az egész. Eredetileg azért mentem oda, hogy találkozzak apámmal, erre azt kellett néznem, ahogy ölelgetik egymást meg értelmetlen dolgokról beszélgetnek.
Én eközben fejemet támasztva, a földön ülve simogattam a kutyust amit a nénje hozott.. Egyetlen pozitívum...
Voltak páran a környéken, s láttam, amint ezt a kék hölgy is észrevette. Szinte mindenki díszhacukában virított... Én nem.. De én nem is éreztem kötelességemnek, hogy egy számomra még mindig elég idegen társadalom szokásait átvegyem. Nálunk nem nagyon van ilyen díszes ruha. Van ünnepekre használatos "stílus" de kábé senkit nem érdekel ha valaki nem úgy van felöltözve. Nálunk egy ünnepet nem a ruha tesz azzá ami. Ez az embereknél azért elég jellemző...

Így ezen gondolkodva, csak azt vettem észre, hogy valaki ott a közel-távolban beszélni kezdett... Hót unalom volt az is, mint az egész műsor eddig.. Legközelebb hozom a fejhallgatóm...
Egy érdekes dolog történt azonban... A zöld vérű kobold bukkant fel a pódiumon, s érzelmekről, büszkeségről kezdett el papolni.. Pedig mintha azt mondta volna, vagy legalábbis utalt volna rá, hogy nincsenek érzelmei a nagy múltkorában...
Vulcan-iak... Nem bízhatsz meg bennük...
Már csak az a kérdés, engem is beleért ebbe a nagy zászlós tömegnyomorba? ÉÉéééén biztos nem fogok...
Nem kellett sok, s el is tünt a helyszínről... Biztos ment röhögni egyet, vagy más érzelmi kitörést produkálni ha már megjátssza magát...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
AlanCromwell
Dátum: Szombat, 2013-11-16, 10.05.40 | Üzenet # 90
Uss Beloiannisz Pszichológusa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 5
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Apa azzal jött hogy sok a dolga meg blah blah blah.
- Jah persze.. - Válaszoltam neki lemondva. - Neked mindig túl sok a dolgod.. - " Csak éppen rám nem.."
Szemforgatva ültem le.
- Jó szórakozást a dög unalmas beszédedhez apa! - Szóltam oda hozzá, majd karba tettem a kezeimet duzzogva.
A nap ekkor már kábé úgy sütött mintha fizetnének őt. Áh, még ez az átkozott bolygó is! Szívesebben süttetem volna a hasam ha már itt tartunk a nyakkendőm nélkül, mondjuk a Risán. Hümm.. de jó lenne.
Helyette: admirális kiáll a színpadra, admirális elmondja a rizsát, majd apám jön a medikális cuccokkal, amiknek mi köze van ehhez az egészhez? - Abszulúte semmi.
Kikötöttem a szorongató nyakkendőm, és úgy éreztem: hogy majdnem bealszom.
Komolyan? Egy dögunalmas orvosi baromkodást kell hallgatnom? Brr! Ez az én apám; ez azén formám.
Hátra dőltem, és kínomban hintázni kezdtem a székemen. Persze az öreg fater látott, de azért ős is beláthatná, hogy már kiskoromban is elaludtam mikor ezekkel jött.
De jó nekem.. meg vagyok áldva.. még mindig..
Sandán a közönség többi tagja felé pillantottam, hátha valamelyik kisebb vagy nagyobb fej lekoccan az igazak álmát aludva, de nem.. mindenki figyelt.
Komolyan; mi ebbe a jó?!
Smith sorhajókapitány beszéde sem volt érdekes, én meg ezek után csak egyre emlékszem; hogy felálltam és inkább hátra mentem valami vizet kérni: inkább kiiszom valami folyó medrét de hogy az apám bagázsát tovább hallgassam azt inkább kihagynám...


"Azt mondták csendes lesz.. azt mondták nem lesz veszélyes... tévedtek.. "

Az üzenetet módosította AlanCromwell - Szombat, 2013-11-16, 10.07.50
 (HU)
 
Arms
Dátum: Szombat, 2013-11-16, 23.15.03 | Üzenet # 91
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány fel állt a színpadra  ,és nagyon jó beszédet mondott . Nem hiába ő volt az Enterprise-J kapitánya kiegyensúlyozott természetű volt és logikus,de  néha azért neki is el lágyult a  szíve . Ez kiderült  a  szavaiból is  amit épp beszédként mondott,mennyit gondolkodott ezen és  ,mennyit agyalt ezeken a  szép szavakon. Mondtam magamban mi közben,hallgattam a  többiek beszédét is.
De amikor valahogy áttértünk az orvos technikákra kicsit furcsán kezdtem el nézni,épp Alan Cromwell mellet ültem és  hallgattam majd oda fordultam a  gyönyörű ám egy kicsit túl plasztik sráchoz is.

-Sokat hallottam magáról Alan . Remélem tegezhetem.

Jegyeztem meg a férfinek egy kacsintással majd rögtön kezet fogtam vele,mind-e  közben csak azt gondoltam magamban hogy  mennyire jó lenne vele...egy kicsit komolyabban megismerkedni..imádtam  az elhivatott embereket..


 (HU)
 
Andora
Dátum: Péntek, 2013-11-22, 09.59.48 | Üzenet # 92
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitányom és Kirk kapitány elkezdtek beszélgetni a küldetésről, és nem szerettem volna beleszólni, így én elkezdtem egy kicsit a környéket feltérképezni. Majd letelepedtem a zászlós mellé a fűbe, aki épp a kutyát simogatta.
-'Kezdenek sokan lenni.'-mondtam neki.
-'Kezdődik a műsor is. Bár az ünnepségeket nem igazán szeretem, de ezt az ünnepséget már vártam. Sokat jót hallottam már a hajóról.'-meséltem neki.
-'Én egy kicsit közelebb megyek, majd később találkozunk, viszlát zászlós.'-mondtam neki, majd csatlakoztam a 2 kapitányhoz, akik láttam, hogy pont elindultak a színpad felé.

Először Cezzenew admirális tartott egy beszédet. Az Enterprise név történelméről beszélt. Ezután Cromwell admirális illetve Smith kapitány tartott még egy rövid beszédet.
A beszédek ezzel véget is ért. Ezek után volt még egy légi bemutató is.

-'Uraim, ha most megbocsátanak, megyek eszek valamit.'-mondtam a két kapitánynak.
Ezután elindultam egy asztal felé ahol ételek illetve innivalók voltak kirakva. Mivel elég éhes és szomjas voltam már.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Péntek, 2013-11-22, 10.00.45
 (HU)
 
JasonRemyRelson
Dátum: Vasárnap, 2013-11-24, 12.45.23 | Üzenet # 93
U.S.S. Beloiannisz kapitánya/Ezredes
Csoport: Ezredes
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sok olyan tiszt ült  a  sorok között,akik fontosak voltak a  Csillagflotta számára..

-Ez egy nagy...........veszély zóna..

Suttogtam oda  a mellettem álló ,katonának aki még mindig nem értette miért is..sóhajtottam egyet ...

-Nem érti?! Cromwell admirális fia ,már egymaga  az  akit ha megtámadnak az admirális itt hagyná érte  a fél fogát.

Szóltam ugyanúgy suttogva   a  háttérben ,a  katona tisztnek aki nagy nehezen felfogta ,majd meg ütögette  a vállamat és így szólt nyugodt hangon amin csak megint csak  ,sóhajtani tudtam.

-"nem lesz baj" ...Nem lesz baj?! elég nagy baj lesz ha  megmozdul valamelyikük hajszála  is...

Válaszoltam a tisztnek majd,hirtelen arra lettem figyelmes hogy be fejezték a "mondókákat". 

-Nagyszerű..

Szólaltam fel halkan  a többi katonának intve hogy  van valami furcsa  a levegőben..egy komp szált  le..

-Ellenőrizzék..

Vetettem oda  pár katonának ,mivel az én feladatom első sorban a  vendégek védelme volt.


 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2013-12-07, 23.13.11 | Üzenet # 94
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen,mindeki itt van aki részt vett a kimentéseden hamarosan láthatsz minket fel vonulni.A küldetéseink a helyzetétől függően változnak igy igen veszélyesek.Volt hogy meg sebesültem,de szeretek segiteni mondom el mindezt Sallynek sajnos többre nem volt idő mert a beszédek el kezdőtek és Sally elment.Végig halgatom a beszédeket amikor Smith kapitány jött elő jött néhány emlêk ahogy az Eneterprise J hídján vagyok mint vendég.Ez egy rendkívüli hajó egy rend kívüli kapitányal.Ha jól meg nézük az Enterpriseok történetét mindegyik hajó élén egy redkivül tehetségel bíró kapitány állt mindig.A beszédeknek vége volt következett a komp bemutató ami nagyon jó volt hamarosan a defence force következett ezért el kezdtem keresni a társaimat.

 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2013-12-08, 14.38.55 | Üzenet # 95
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Nem fogod elhinni milyen volt a legutóbbi feladat amit rámsózott a parancsnokság... kezdtem bele a mondani valómba, s közbe láttam, hogy az én kicsi lányom ott guvvaszt, s halálra únja magát... Nem tudtam megérteni, miért ilyen néha, de kezdtem megszokni... Viszont rég nem láttam, s jó lett volna, ha nem csak úgy ott lett volna... 
Nem tudtunk igazán belemenni Denise-el a küldetéseinkről történő mesélésbe, mivel elkedődött az ünnepség fő része... 
A színpad felé fordultam, s megpróbáltam figyelni rá.. Ám ez nem sikerült, tekintve hogy a számomra két legfontosabb Nő volt itt körülöttem... 

Hallottam ugyan, hogy a Enterprise-ról beszél az Admirális, majd Smith Sorhajó-kapitány is dumál valamit, de a figyelmem nem tudtam rájuk szegezni. 

Csak akkor eszméltem fel az egészből, mikor a kompok és vadászok kezdtek bele a műsorba... 
Láttam, hogy Denise és Lauren között semmi kommunikáció nincs, így gondoltam hozok valamit inni, s talán kicsit oldódik a légkör köztünk... 
-Kér valaki inni valamit? -tettem fel azért a kérdést, nehogy úgy menjek el, hogy nem tudnak róla, oszt még én leszek a rossz...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-12-20, 23.32.48 | Üzenet # 96
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután mindenki végzett a beszédekkel Cezzenew admirális Jerry G. Thomas-hoz indult.
A magas nő az ezredesre pillantott, aztán Thomas hadnagy elé lépett és beszélni kezdett.
- Mr. Thomas. Kérem kezdje meg a fegyver bemutatót. - Szólt. Tisztelgésbe vágta magát, aztán katonásan Cromwell admirálissal karöltve távoztak.
- Örülök hogy mostanában jól megy az Enterprise sorsa kapitány. - Szólt oda a másik oldalán álló nőnek miközben az asztalokhoz indultak, hogy egyenek valamit. - Bár meg kell hagyni, elég rendhagyó munkát végeztek a Fehér zónában. Alakulhattak volna jobban is a dolgok. - Jegyezte meg. - Áh, Cross kapitány! - Megállt ekkor Adam Cross előtt és kezet fogott vele. - Vigyázzon magára. A flottának továbbra is szüksége van a nagykövetre. - Mosolyodott el.
E közben Jerry a flotta legújabb aknavetőjét, a Z19-et mutatta be. Aki akarta persze ki is próbálhatta a fegyvert, így Lauren kezdte a próbát.
A Z19 egy olyan aknavető volt mely elég nehéz, ám biztonságos használatra volt alkalmas és tartalmazott különleges, altató fokozatot is.
Miután ezt Jerry elmagyarázta, és hozzátette hogy ezt a fajtát csak a Deffence force használja, Lauren célzott a mozgó célpontokra melyek leginkább repülő frizbikre emlékeztették.
Miután úgy tűnt be is célozta ezek közül az egyiket, tüzet nyitott.. azonban az aknavető koránt sem oda ért célba ahová kellett volna..
A repülő frizzbi háta mögött egy komp állt..
A komp pedig hatalmasat robbant.. szerencsére körülötte nem állt senki épp de Relson ezredes azonnal reagált és Laurenhez lépett.
Szinte mindenki az eseményre figyelt fel kivétel nélkül.. talán Alan Cromwellt kivéve aki apjával már rég az egyik távolabbi étterembe transzportált.
A Kapitány étterem-ben voltak.
- Sajnálom hogy untattalak fiam, de dolgom volt. - Mosolygott Jack Cromwell a fiára. - Gyere üljünk le. Most bár bármiről beszélhetünk.

( Jerry - Lauren - Relson - Andora - Denise - Adam -  Arms - Alan Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Vasárnap, 2013-12-22, 00.50.30 | Üzenet # 97
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
A társaimat rövid keresgélés után találtam meg közel a színpadhoz már csak az indulásra vártunk.Cezzenew admirális jött felém és oda lép elém."Kérem kezdje meg a fegyverbemutatót".Monja nekem majd tiszteleg és el megy.Fel megyünk a színpadra.Hölgyeim és  uraim szeretném bemutatni önöknek a flotta legújabb fegyverét a Z19-es akna vetőt.Ez a fegyver biztonságos használatra tervezték nehezebb ez a fegyver mint az átlagos akna vető tartalmaz különleges altató fokozatot is.Ezt a fegyver típust  a Deffence force használja.Fejezem be a fegyver bemutatását.Most ezt a fegyvert most bárki ki próbálhatja mondom mindenkinek.Az első jelentkező Egy ifjú hölgy volt Lauren Cross volt.Látja a frizbíkre hasonlító tárgyakat azok a célpontok azokat találja el mondom  a lánynak.Lauren célzott és lőtt.De a kilőtt akna nem a célpontot találta el hanem a mögötte álló kompot.A komp hatalmasat robbant szerencse a szerncsétlenségben hogy a komp üres volt és nem álltak körülötte.Mr Relson azonnal reagált és el vette Laurentől a fegyvert és vissza adta nekem.



Az üzenetet módosította gergo - Vasárnap, 2013-12-22, 00.53.19
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Csütörtök, 2013-12-26, 15.27.40 | Üzenet # 98
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagy nehezen véget értek a beszédek. Sóhajtottam egy nagyot, mert már elegem volt az egészből.. Hót unalom, egy csomó zombie között... Valami emberke jött oda apámhoz, majd nyálasan kedveskedni kezdett neki, meg viháncolgatott ott magában..

A földet néztem egy ideig, mikor valami vulcan-i fickó valami aknavetőről kezdett el hadoválni. Ez már kicsit érdekesebbnek tűnt, így előrébb mentem... Szinte egészen a színpadig.
Mikor megemlítették, hogy ki lehet próbálni, azonnal kaptam a lehetőségen. Felmentem az emelvényre, s kezembe vettem a fegyvert. Nem volt épp a legkönnyebb, de megfelelt. Valami nagyon speckó fegyó lehetett, mert mikor a felrepülő célpontra lőttem, az totál mellément...
Az egy dolog, hogy nem találtam el, de a mögötte lévő komp szenvedte kárát a fegyver különlegességének...
Az Admirális szinte azonnal reagált, s odajött hozzám, elvenvén a fegyvert tőlem, s azt visszaadván a vulcan-inak... Elég rosszat sejtettem, s csak annyit tudtam mondani:
-Ooopsz...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
JasonRemyRelson
Dátum: Vasárnap, 2013-12-29, 15.18.51 | Üzenet # 99
U.S.S. Beloiannisz kapitánya/Ezredes
Csoport: Ezredes
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Utáltam  a fegyver bemutatókat ,főként azokat ahol csak azért hallgatnak meg az emberek mert nagy  a  rangom..én nem szerettem ha  az emberek többsége  a  rangom miatt cselekedne vagy épp tenne valamit..de  most mindegy volt..katona voltam,és  a fegyver bemutató is  az egyik feladatom volt..persze hiába ellenkeztem ,bármelyik tanácsnak is  a fegyver bemutató ellen ..hát enyhén szólva nem én döntöttem el soha..

Sóhajtottam egyet majd  oda  léptem a  legjobb emberemhez majd megütögettem a  vállát..

-Úgy tűnik hogy tényleg szükséges ez a bemutató..

Majd oda fordultam a  tömeghez és  elő léptem a  háttérből.

-A z19 egy nagy hatótávú fegyver ,nem sokan használják de  elég hasznos  ha  front közelében használják..

Mondtam mi közben rá néztem az emberekre  ..

-De mivel nem éppen fognak a  fronton találkozni ezzel ,ezért csak  szeretném be mutatni a  ható erejét..kérem a  fegyvert tizedes.

Szóltam oda  egy fiatal nőnek aki a  tizedesem volt rövid fekete hajú ,nő volt aki annyira  erősen gyúrt  a nehéz fegyverek elbírására  hogy szinte  fél vállról el tudta  volna indítani  a fegyvert.A  nő oda  lódította  a fegyvert  a kezembe majd  fel emeltem egészen váll főlé pár  centire,majd  az indító kart meghúzva  kilőttem a  töltetett ami egy közeli célpontot talált el,amit még pár katonámmal állítottunk fel  az esemény előtt.Majd  Felhúzva  a vállamról  az emberekre néztem.

-Most pedig önök is  kipróbálhatják. Természetesen segít  önöknek ,a  tizedes vagy épp én csak egy  szavukba kerül.

Egy fiatal nőnek a  kezébe került először   a fegyver és kissé  ,óckodtam is  tőle hogy  Csillagflottások kezébe kerül a  fegyver..de  muszáj volt..ez volt a  parancs ..ahogy  kilőtte  a töltetett  a nő egy kompot talál el vele..ennek fejébe mindenki elindult és  mindenki hibáztatni kezdte  a tisztet még az admirális  is. Én pedig    az ifjú nő elé álltam majd  ki kaptam az admirális kezéből a  fegyvert.

-Már elnézést admirális ..de az a  helyzet hogy ez egy  új fegyver ..nem tehet róla  ha félre lőtt vele..előfordul..a  másik pedig az uram..hogy  hibáztatni a legnehezebb nem úgy mint  maguk akik egész nap az író asztal mögött ülnek..önök nem látták azokat a harcokat amiket mi vívtunk..szerintem jobb lenne ha  ezért nem kapna megróvást  az ifjú tiszt.

Mondtam az admirálisnak,mivel amúgy sem igazán kedveltem majd  oda fordultam az ifjú tisztnek majd  bemutatkoztam neki.

-Jason Remy Relson  a nevem..ezredes ..front specialista..köszönjük hogy kipróbálta az új fegyvert...tekintsen el a  félre  értésektől..most pedig kérem figyelje tovább a  további fejleményeket..Zászlós..

Szóltam neki kissé túl katonásan is  ,de muszáj volt persze az admirális előtt meg főként így oda szólnom neki de úgy láttam hogy  ő is rájött hogy nem jó az admirális türelmével szórakozni..ez után vártam az admirális  ,szavait amik megint csak  letolásba  fog majd  kicsúcsosodni..enyhén szólva utált engem..de  a csapatomat is..persze  mit is várok..főleg attól aki   a  Regulus  frontban nem adott ,erősítést így  300 Csillagflotta  hajó pusztult el  a Querreriak támadása ,visszaverése érdekében..vele együtt az egyik barátom is és  a  családja is..


 (HU)
 
Andora
Dátum: Vasárnap, 2013-12-29, 17.46.41 | Üzenet # 100
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az asztalnál vettem egy tányért, illetve egy poharat, Töltöttem magamnak vizet, és a tányérra egy sonkás szendvicset tettem. Többiek is hasonlóképp tettek.
Majd odalépett hozzánk Cezzenew admirális, és köszöntötte a kapitányt.
Közbe egy fegyverbemutató is elkezdődött, így én elindultam arra Cross zászlóssal, hagytam hagy beszélgessen az admirális a kapitánnyal.
Egy Z19-es fegyvert mutatták be..
Ezután ki is lehetett azt próbálni. Cross zászlós rögtön ott is teremt. Csak épp nem azt találta el, amit kellett volna, mert egy kompot sikerült felrobbantania.
Odament hozzá egy kapitány, kiderült Jason Remy Relsonak hívják. És megköszönte a zászlósnak, hogy kipróbálta a fegyvert.
Gondoltam, ez mind szép és jó, csak mégis egy komp szenvedte kárát.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Vasárnap, 2013-12-29, 17.47.04
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld/San Fransisco (Egyesült államok)
Keresés: