Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Dralaleiay
Dralaleiay
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-11-07, 23.12.29 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Tőrbe csalva / Első rész /"

Adam Cross, az orvosi csapat valamint Robert Mckenzie érkeztek meg.
Ahogyan materializálódtak a Kardassziai hajó fedélzetén azonban az első amit észre tudtak venni az az volt hogy Gul Hattell sérültebb állapotban van mint hogy gondolták: a Kardassziai férfi súlyos égési sérüléseket szerzett.. de ami még ennél is furcsább volt az a következő jelenet lehetett;
Gul Hattel, és társai mögött egy csapatnyi flotta tiszt állt, kezükben karabélyokkal- phazerekkel...
Valószínűleg azok akikről Hattel beszélt.. azonban a tisztek nem tűntek elveszettnek és olyan nagyon sérültnek sem...
Egyikük egy magas ázsiai férfi Cross-ra nézett:
" Maga a kapitánya a L'spoirnak?" - Kérdezte a szintén kapitányi rangot viselő miközben le nem vette a phazerét Hattel nyakáról.


( Adam - Robert - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2012-11-08, 17.48.54 | Üzenet # 2
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a hídról lejöttünk, egy csapattal átsugároztunk a Dralaleiay-ra. Sose szerettem a Cardassziai stílust... nekem túl szürke... Mikor materializálódtunk, rögtön megláttuk Gul Hattell-t, aki elég súlyos állapotban volt... Már küldtem volna oda egy embert hogy vizsgálja meg, mikor észrevettem a flotta tiszteket, amint fegyvert szegeznek a Kardik nyakához. Furcsa egy helyzet, mivel azt mondták, hogy Ők fogták el a flottásokat és semmi jel nem utalt arra, hogy átvették volna a hajót.. Az egyik rögtön meg is szólított, s valami nem stimmelt a fickón.

-Igen én vagyok... Mi a helyzet fiúk? -kérdeztem, elég gyanakvó hangon... Nem tetszett a helyzet, így biztonság kedvéért, a kezem a fegyveremnél volt, a kar pengékről nem is beszélve...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Csütörtök, 2012-11-08, 18.21.55
 (HU)
 
McKenzie
Dátum: Péntek, 2012-11-09, 15.20.58 | Üzenet # 3
U.S.S. L'espoir elsőtisztje/ tudományos főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint az első tiszt materializálódott a kardasszia hajóra szembe találta magát "házigazdájukkal" aki mit is mondjak nem épp jó állapotban álldogált ott. Ami az egész helyzetet még furcsává tette az volt, hogy a szemben álló kardassziakra flotta tisztek fogtak fegyvert, akik állítólag túszok voltak.
- Kapitány itt valami nem stimmel - jegyezte meg félhangosan felettesének a parancsnok.


Az üzenetet módosította McKenzie - Péntek, 2012-11-09, 15.21.12
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-11-10, 22.29.39 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gul Hattell megszólalni akart volna éppen mikor a háta mögött álló csillagflotta egyenruhát viselő férfi leütötte a Kardassziait.. az nem ájult el, de megtántorodott és majdhogynem el is esett.
" Most már elég lesz Nathan!" - Szólalt meg idegesen egy fiatal nő, aki azonnal a Gul segítségére sietett.
Az ázsiai származású kapitány még pár percig a földön szenvedő Kardassziait nézte, majd a hátára kapta a karabélyt, és egy fél lépést tett Cross kapitány felé a kezét nyújtva.
" Elnézést a felfordulásért kapitány... de úgy hiszem másképp úgyse jött volna el senki a segítségünkre, és úgy hiszem nem ez volt talán a legjobb módja annak hogy magát ide csalhassuk.... de mit ne mondjak szerencsém volt.." - Kezdte el a mondatát. - " És azt kell hogy mondjam, nem is a segítségét kérem, hanem a beleegyezését." - Tette hozzá, majd elővette a kézi fegyverét és Crossra fogta.
" És mivel nincs időm a magyarázkodásra... tegyék le a földre a fegyvereiket, különben tüzet fogok nyitni. Nem viccelek." - Tette hozzá.

( Adam - Robert - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-11-11, 16.10.31 | Üzenet # 5
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A helyzet kezdett egyre furcsább lenni, mikor leütötték a kardassziait. Nem éppen flotta módszer, s a feltevéseimet igazolja. Nem kellett volna ma felkelnem...
Az ázsiai pasas felém jött, majd kezet nyújtva beszélni kezdett, de nekem továbbra sem tetszett. A az egész ténylegesen a feje tetejére állt, mikor a fickó a fegyverét szegezte nekem. Úgy látszik, csapdába csaltak minket... Ez nagyon nem tetsző dolog a számomra.
Egy pillanatra elöntött a vörös köd, de még volt eszem és leálltam. Nem nagyon lett volna esélyem, számos felfegyverzett tiszt ellen így inkább letettem a fegyverem és intettem a csapat többi tagjának, kezdve Mr. McKenzie-nek hogy tegyenek Ők is így.

Látom, maguk nem csak pihenni jöttek ide egy jót... -mondtam haláli nyugodtan- Mit akarnak elérni ezzel?


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
McKenzie
Dátum: Vasárnap, 2012-11-11, 16.18.30 | Üzenet # 6
U.S.S. L'espoir elsőtisztje/ tudományos főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az első tisztet már meg se lepte az, hogy az ázsiai férfi leütötte a kardassziait. Egy pillanat alatt rájött, hogy az egész egy csapda. Viszont mire bármit is tehetett volna már fegyvert fogtak rá. Mivel nem tehetett mást követte a kapitány utasítását és letette a fegyvert.
- Na ez is jól kezdődik - jegyezte meg a parancsnok kicsit humorosan.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-11-11, 21.46.11 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Nem igazán." - Sóhajtott Cross kapitány mondatára Nathan Huaxa.
A férfi leeresztette a pisztolyát, majd intett tisztjeinek hogy szedjék fel a földről a leesetteket.
" Nathan Huaxa kapitány vagyok." - Szólt a férfi komor arccal. - " Sajnálom még egyszer hogy tőrbe csaltuk magukat Cross... de ami azt illeti a maga segítségére van szükségem. Kérem kövessen, a többit elmagyarázom később, vagy lehet útközben. " - Majd elindult előre.
" Üdv Doctor Helliour vagyok." - Mutatkozott be a doktornő a csillagflottás csapatból, majd gyorsan kezet rázott MCkenzie-vel. - " Remélem nem esett bántódásuk.. utálom amikor a kapitány ezt csinálja, sajnálom de nem tudok egyszerűen mit tenni ellene."

( Adam - Robert - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2012-11-13, 21.03.06 | Üzenet # 8
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor már azt hittem hogy a helyzet ennél furcsább nem lehet, a pasas leeresztette a fegyvert majd összeszedette a mijeinket. Hogy mit gondoljak, már nem tudtam eldönteni. Segítség? Örülhet ha nem kerül börtönbe.
-Még hogy az én segítségemre... -gondoltam magamban... De sajnos muszáj belemennem a játékba, akármennyire is ellenemre van, így utána mentem, s közben nem bírt kimenni a fejemből, hogy hogyan is dőlhettem be egy ilyen trükknek. Látnom kellett volna, hogy a kardit csak kényszerítik. Most belegondolva, nem stílusuk az ilyesmi... Legközelebb, nem dőlök be.
Menet közben csak annyit láttam, hogy egy nő lép oda Mr. McKenzie-hez és csak szabadkozni látszódott... Lehet elég gyenge köztük az egyetértés... Eléggé erőltetve vezeti a csapatát ez a kapitány... De ha nincs komoly okuk rá, nem valószínű, hogy belementek volna...
Gondolataimból kilépve, inkább figyelni kezdtem a másik kapitány szavaira...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
McKenzie
Dátum: Szerda, 2012-11-14, 20.59.37 | Üzenet # 9
U.S.S. L'espoir elsőtisztje/ tudományos főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az első tisztnek még mindig nem volt világos minden. Ekkor lépett oda hozzá egy csillagflotta egyenruhás fiatal nő és bemutatkozott:
- McKenzie, Robert McKenzie parancsnok - válaszolta kicsit vontatótan a tudományos főtiszt - Hát vettem észre, hogy nem éppen csillagflotta kapitány.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-11-15, 22.49.01 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Ne haragudjon érte, mi nem tehetünk erről.." - Szabadkozott a nő, majd a kapitány végtére is megállt.
- Tudják hogy mi ez? - Kérdezte miközben csillogó szemekkel egy kristálydarabot kezdett el bámulni. - A hajón találtuk amikor átsugároztunk... azt hittük először hogy ez olyan mint a berrum.. de tévedtünk. Cross kapitány.. ez Agrosi kirstály lehet.. de ha nem azt is csak maga tudja elmondani nekünk.. minden esetre... ez egy végtelen energia forrás.. és gyógyíthat is.. lényegében olyan mint az élet energiája.


( Adam - Robert - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-11-16, 19.34.23 | Üzenet # 11
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mentem a pasas után s nem bírt kimenni a fejemből, hogy mi lehet olyan fontos, hogy pont engem csaljanak ide...
Mióta kiderült a származásom, azóta minden a feje tetejére állt körülöttem...
Nem sokkal később oda értünk a célhoz... Egy kristályhoz... Először nem tudtam mit gondoljak... Nem igazán értettem mért rángattak oda egy darab drágakőért... Majd mikor a fickó megemlítette a feltételezésüket, rögtön felismertem.
-Az Anavas kristály... Legalábbis ahogy én ismerem... Egy szent kristály... Több formája is létezik, de csak ezt ismerem..
-Hogy került ez ide? -tettem fel kérdően a kérdést, hisz ennek nem itt e helye...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
McKenzie
Dátum: Szombat, 2012-11-17, 12.29.02 | Üzenet # 12
U.S.S. L'espoir elsőtisztje/ tudományos főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem kis séta után végre megérkeztek az úti céljukhoz. Egy kristályhoz. Az első tiszt még soha ilyet nem látott, ezért nem is tudta nagyon, hogy mi benne az értékes.
- Szóval Agrosi ... Valahonnan éreztem... - jegyezte meg a parancsnok miközben csak hallgatta a többiek beszélgetését a tárgyról.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-11-21, 21.31.44 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Huaxa kapitány félmosollyal nézett Adamre.
- Hát nem gyönyörű? - Kérdezte a férfi majd vett egy mély lélegzetet még mielőtt folytatta volna. - Akkor vettük észre hogy ezen a hajón van amikor a szemetek el rabolták a két legjobb emberemet. Utánuk mentünk hogy megmentsük őket, de vissza már nem tudtunk menni mert felrobbantották a hajómat. És akkor, akkor vettem észre ezt! - Megfogta a bal kezébe és meglebegtette a kapitány orra előtt.
- És maga, MAGA fogja megmutatni hogy hogyan is tudom ezt használni kapitány!

( Adam - Robert - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2012-11-26, 13.12.00 | Üzenet # 14
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az történet folytatása közel sem volt egy álom. Kiderült, hogy ez tényleg az amire gondolok. De ha e az, akkor nagyobb veszélyben vagyunk mint gondoltam.
-Tudja, ez a Kő a nem megfelelő kezekben, igen veszélyes. De nem csak arra aki ellen használná, hanem arra is aki használja. -győzködtem a férfit majd miközben állandóan a legendás Anavas-t néztem.
Sose hittem volna, hogy látom ezt a kristályt, de nem is nagyon szerettem volna. Amit tudtam róla, az megrémített. Vannak olyan Agros kristályok amik veszélyesebbek az Omega molekulánál is. Csak remélni mertem, hogy egy gyengébb formájával hozott össze a sors.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-11-27, 22.50.53 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Huaxa kapitány megvonta a vállát.
- A történelemben ha jól emlékszem nem egyszer történt az hogy rossz emberek kezébe kerültek bizonyos fegyverek. Tudja mit, van egy jó hírem? Én egy jó ember vagyok... és az igaz cél érdekében... - Elővette a fegyverét majd az Adam Cross kapitány mellett álló Drew zászlósra tartotta azt. - Mondjon el mindent a kristályról és ígérje meg hogy mindenben segít.. különben meghal a tisztje. Választhat kapitány. Eldöntheti ki lesz a rossz ember. - Mondta.

( Adam - Mckenzie - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2012-11-29, 18.06.52 | Üzenet # 16
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ez mindennek a teteje.... Ide rángatnak és akkor még én segítsem az őrült tervét a fickónak. Ma tényleg inkább az ágyban kellett volna maradnom. Az izmaim szép lassan megfeszültek, szívem fel gyorsult, a csontpengéket tartó izmok meg kővé szilárdulva készült a testem többi részével egyetemben a várható harcra mert ezt nem tűrhettem tovább, hogy a nemzetem egyik kincsét ilyen célokra használják. Ám, mikor a fickó a fegyverét az egyik tisztemre fogta, rögtön lehiggadtam.
-Bár ne lennék ennyire ember barát. -mondtam halkan, majd felálltam a kő mellől és a fegyvert a föld felé nyomva egy kis szünet után kinyögtem azt amit nem akartam. -Rendben. Segítek. De az embereimet hagyja ki ebből. Ők úgyse értenek a dolgokhoz, hasznukat nem veszem a munkában. -mondtam, remélve, hogy van benne egy kis jó akarat is a "jó ember" külső mögött.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
McKenzie
Dátum: Péntek, 2012-11-30, 19.47.09 | Üzenet # 17
U.S.S. L'espoir elsőtisztje/ tudományos főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az első tiszt szó nélkül bámulta a történteket, mert nem nagyon tudott semmit mondani. Nem gondolta volna, hogy néhány perc alatt ennyi minden részese lehet, de inkább ha tehette volna nem vett volna részt benne. Amúgy se értette pontosan mi ez a kristály és mire képes...
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-12-01, 22.20.45 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- De jó! Végre észhez tért! Köszönöm! - Kiáltotta Huaxa kapitány, majd adott egy hatalmas kokit a kis kézi fegyverével Mckenzienek.
Ezek után fogta, és otthagyta őket, és rájuk is zárta az ajtót.


( Adam - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-12-29, 20.50.11 | Üzenet # 19
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Ijj, de kitekerném a...... -mondtam majd felálltam a földről, ahol éppen térdeltem.
-Ki kell találnunk valamit... Nem igazán van kedvem segíteni ennek a mócsingnak...
-Na de, addig is nézzük meg az ajtót... -böktem ki s odasétáltam az ajtó zárjához, de az megrázott- Áhhh a fene... Biztos megsérült a harcban... Túl szép is lett volna ha működik....

-Gondolom nincs ötletük? -kérdeztem szokatlan hangnemben...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-01-01, 16.17.33 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nemsokára Huaxa kapitány lépett vissza.
A férfi vett egy mély lélegzetet majd megfordult.
- Kövessen. - Hangja fáradt volt de mégis erőteljes. Mikor kiléptek a folyosóra és végigmentek rajta a főorvos kíváncsi pillantása vetült rájuk.
Huaxa a tudományos laborba vezette Adamet majd beszélni kezdett;
- Szóval. Mivel megegyeztünk ezért szeretném megkezdeni a munkát még lehetőleg most. Ha jól számolom még lehet vagy egy óra míg feltűnik hogy nem válaszolnak a komm hívásokra. Úgyhogy, kapitány...kérem mondjon valami olyat amit használni is tudok. - Nekidőlt az ajtófélfának majd kérdő arccal nézett Adamre.


( Adam - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2013-01-03, 14.48.00 | Üzenet # 21
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alig, hogy otthagytak minket, már jött is az, önmagát kapitánynak titulált fickó és hívott, mennyek vele valahova...
-De jó... Már megint rángatnak... -gondoltam magamba, majd felé fordultam és kimentem az ajtón. A sötét szobából kilépve, az újabban egyre érzékenyebb látásom, nem igazán vált előnyömre, mert egy pillanatra megvakultam... Egy kis szem dörzsölés után, utána indultam miközben a doki elég furcsán nézett ránk... De szerintem főleg rám... Egy olyan valakire, ki eldobta magától az emberségét... De valahogy nem is bánom ezt... Ezt látva, jobb, hogy megtudtam... Nem vagyok ember...
Lassan elérkeztünk a tudományos laborhoz, ahova rögtön be is invitált...
-Bla-bla-bla... mondogattam a gondolataimban, miközben a fickó csak azt tudta ismételgetni, amit eddig is mondott... Értelem nem volt benne, de látszott, hogy nagyon akarja... Ha már ennyire akarja, meg is kapja, de azt nem fogja megköszönni... Ideje, hogy hasonlítsak, fajtársaimra és eldobjam a tisztességes módszereket, mikor valaki rossz útra akar térni.

-Rendben... Segítek... De tudja... Olyan borzalmas fájdalmakat fog átélni, amit az egész, nyomorult emberi élete során, összesen nem él át.
-Tudja, ennek a kristálynak az erejét használták régebben a fajtám, genetikai beilleszkedéseihez és visszaalakításához. Nálam már a modern módszert használták, de ezt se bírná ki egy ember...
-Szóval, ha egyszer elkezdjük... Készüljön fel, hogy inkább a halált fogja kívánni....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Csütörtök, 2013-01-03, 14.49.18
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-01-10, 19.19.43 | Üzenet # 22
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Huaxa kapitány egy darabig olyan arccal nézett Adamre mint akinek elment az esze.
Aztán egyszer csak leült az asztalra és karba tett kezekkel szinte lesápadt. A férfi pillanatok alatt nyugtalanná sőt szomorúvá vált, lehajtotta a fejét, a padlót nézte majd vissza pillantott Cross kapitányra aki addigra már valószínűleg a felét se értette a dolgok folyásának.
- Kapitány miért nem azzal kezdte hogy lehetetlen túlélni ha használni akarom? - Kérdezte majd nyelt egyet és folytatta is. - Tudja halálos beteg vagyok és mikor megtudtam hogy ez a legendás kő a hajón van használni akartam hogy meggyógyulhassak... a legénység nem tudja de csak hónapjaim vannak hátra.. a fiam szülinapja pedig épp nyáron lesz.. csak látni akartam a szülinapját. De látom nem is annyira hasznos ez a kő mint amilyennek a legendák írják. - Vallotta be csalódottan.


( Adam - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2013-01-11, 20.39.49 | Üzenet # 23
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Most jött el a pillanat, mikor megzavarodtam. Hirtelen az őrült, elmebeteg férfi, egy védtelen, beteg személlyé vált, kinek az arcán rettegés és csalódottság érzése tükröződött egyszerre.
Letettem ami a kezembe volt és közelebb léptem.
Amint odaléptem, mesélni kezdett, hogy a tette csak egy utolsó akció volt, hogy megérhesse a fia születésnapját. Pár hónap... Csak ennyi kéne neki.

-Tudja.... Az Agros legendák, nem épp a realitásról szólnak. Legtöbbjüket tapasztalatom szerint, megrémítés céljából, félrevezetés okán találták ki. Ez a Kő, DNS módosító hatással bír, de sajnos a humanoid DNS-t roncsolja, amivel elérhető a kívánt cél, bár a beavatkozás halálos. A követ, a népem, pont emiatt, nem használja, bár nekünk dupla a gén készletünk, így van miből visszaállítani a tönkrement, használhatatlan géneket, viszont az eljárás, emiatt nem volt kielégítően pontos, és ez az oka, hogy nem használják már. A modernebb géntechnológia már leküzdötte ezt a problémát.
-De ha ilyen súlyos a probléma, miért nem szólt, vagy kért segítséget. A fajom fejlett az orvostudomány területén. Ha végleges megoldást nem is biztosan tudnak adni, de kaphat időt arra, hogy a dolgait elrendezze. -magyaráztam, majd egy nagy sóhajtással kísérve, megpróbáltam lenyelni azt amit eddig tett.
-Ha most megadja magát, ígérem, hogy mindent megteszek, hogy segítséget kapjon a legjobb Agros orvosoktól.
-A karrierjének már annyi, de ha beleegyezik, a legénységét felmenthetik. Valószínűleg, felelnie kell a tetteiért, de láthatja a fiát...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Dralaleiay
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: