Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Torirn
Torirn
DeniseKirk
Dátum: Szerda, 2012-11-14, 20.32.09 | Üzenet # 1
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Hatalmi harc"


Kényelmesen, és begyakorlottan landoltam majd Adamre mosolyodtam miután ő is landolt.
- Hát, nem semmi. - Mosolyodtam rá haloványan, majd talpra segítettem őt. Szippantottam egy mélyet majd levettem a sisakot a fejemről és óvatosan elindultam a hatalmas bázis külső peremén. - Még szerencse hogy pontos tervem van! - Kiáltottam hátra a férfinak. - Ajánlom neked is hogy mágnesezd a csizmádat ha nem akarsz hátra esni! - Tettem hozzá. - Amúgy eddig hogy tetszik a buli? - Kérdeztem vigyorogva.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-11-16, 20.07.07 | Üzenet # 2
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kis műrepülés után segítséggel ugyan, de felálltam. Majd gyorsan Denise után eredtem...
-Hát tud sietni az már biztos... -gondoltam magamban majd a mágnesezést aktív állapotba helyezvén folytattam a követést...

-A buli? Kissé veszedelmes... de élvezhető... -válaszoltam mosollyal az arcomon, miközben kiroppantottam a hátam ami landolás közben kissé megütődött...
-Még jó hogy a csontjaim nem emberiek... Lehet komolyan megsérültem volna -gondoltam majd mentem tovább...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Hétfő, 2012-11-19, 22.49.59 | Üzenet # 3
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány szavait hallgatva haloványan elmosolyodtam miközben a hajamat szétfújta a szél.
- Ennek örülök, mert nem erősségem a "normális", csendes dolgok művelése. Szokjon hozzá. - Visszanéztem rá, majd kacsintottam egyet, majd óvatosan lehajoltam és a karomon lévő kis panellel megpróbáltam feltörni az Orioni kódot.
- Itt fogunk bejutni. - Tettem hozzá, majd a kis "ablak" - szerű résre mutattam. - Jah és jó lenne ha erről sem feledkezne meg. - Azzal egy laza mozdulattal oda hajítottam neki egy kis eszközt. - Egy kis mozdulat és Orioninak fog kinézni. - Magyaráztam dióhéjban. - A lényeg az hogy állatok közelébe ne menjen, mert azok képesek kiszagolni hogy nem vagyok Orioni még ha annak is nézel ki. Egyenlőre elég lesz majd a kinézet, a ruha jöhet majd később. - Megérintettem a kis gombot, mire a következő pillanatban külsőleg teljesen úgy néztem ki mint egy Orioni nő. - Kész vagy? - Kérdeztem Adamet.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2012-11-21, 22.23.42 | Üzenet # 4
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Menet közben hirtelen kézhez kaptam egy mini holosugárzót amivel elvileg, egy zöld pasasnak fogok kinézni...
-Hát... Így is erős benyomást keltek az emberekben.. hát ha még ezt is felveszem... -mondtam vigyorogva, miközben felraktam a készüléket és bekapcsoltam.
Azon nyomban egy furcsa zöld, kopasz fickó lett belőlem..
-Lehetne, kicsit fehérebb... -tettem hozzá- Igen, kész vagyok.
Amint felnéztem, láttam, hogy nem csak én lettem "Ződ".
-Remélem azért nem maradunk így... Nem szívesen élnék ilyen zöld bőrben... -gondoltam magamban, majd közelebb léptem a "Ződ" nővé alakult Denise-hez, hogy követhessem a ablakon keresztül..


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Vasárnap, 2012-11-25, 19.07.03 | Üzenet # 5
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor hátra néztem a kapitány-társamra és láttam hogy most egy kopasz fickóvá vált elnevettem magamat, aztán előre néztem és óvatosan leereszkedtem a járaton.
Odalenn egy terembe értünk úgy egy perc múlva, és szerencsére senkinek nem tűnt fel hogy egy jeffries- cső szerűségből tettem elő a fejemet.
Vettem egy mély lélegzetet és Adam mellé álltam.
- Ez volt a könnyű része. A nehéz része lesz megtalálni a piacon egy bizonyos Taj'hrot. Szerintem váljunk külön, majd a kommon tartjuk a kapcsolatot szóljon ha megtalálja. Jah és.. ne hagyja magát eladni. - Tettem hozzá, aztán elindultam a nagy forgatagba balra.

A piac, hát igen.
Soha nem szerettem a piacokat nem hogy még az ilyeneket; tele voltak Orioni rabszolgákkal, de voltak ott Ferengiek meg Klingonok és Nauszikaiak is.
" Szép kis bagázs" - Gondoltam magamban kissé undorodó fejjel. Tulajdonképpen a báron és a szálláshelyeken kívül sajnos az egész bázis egy nagy piac volt úgyhogy nem volt más dolgom mint elviselni ezt, és valahogy megtalálni Taj'hrot-ot... akiről csak annyit tudtam hogy mi a neve...




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-11-30, 19.20.42 | Üzenet # 6
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bemásztunk, majd leereszkedtünk a csövön. Kissé szűk volt az új holo testemnek de nagy nehezen elfértem.
Denise szerint egy bizonyos Taj'hrot-ot kell megtalálnunk. De ilyen tömegben aligha lesz könnyű feladat. Már épp megkérdeztem volna, hogy hogyan néz ki ez az űrge, mikor a Nő már el is párolgott.
-Nah, akkor induljunk. -mondtam magamban, majd felvettem a csuklyám és elindultam.

Egy csomó különféle faj volt megtalálható. Érdekes módon, még egy Agros-t is láttam. De rajta kívül egy csomó zöldike és morcos fejű klingon volt, ott, na meg a nauszikaiak meg a ferengik.
Mentem-mentem míg egy alak elém állt. A pénzemet követelte, vagy legalábbis én úgy értettem, mert nem igazán volt érthető a beszéde. Mivel se kedvem se időm nm volt foglalkozni vele, megpróbáltam elmenni mellette, mire az egyik társa visszalökött.
-Ha nincs más választásom... -mondtam majd felhúztam a kabát ujját, mire a pengék előbukkantak. Volt mellettem egy vas cső. Gondoltam tartok egy kis bemutatót. Egy jó erős legyintéssel átvágtam, mire a társulat megrettenve hátrálni kezdett.
Csuklyám visszavettem és mentem tovább, miközben a bagázs csak úgy nézett utánam. Hát mit ne mondjak, kissé fájt...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Péntek, 2012-11-30, 20.22.25 | Üzenet # 7
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Teljesen szem elől tévesztettem Adamet meg azt a kis álnok Ferengit is aki biztos hogy lopott tőlem valamit.. csak tudnám hogy mit hisz nem sok minden van nálam.. - Gondoltam magamban.
Abban a percben azonban a szemem sarkából megpillantottam egy igen fura teremtményt.
Egy félig Bajorit, félig Kardassziait.
Lassan fordultam meg, majd a férfire néztem aki még mindig kővé dermedten nézett rám.
Óvatosan előkaptam a kommunikátoromat a kis lila táskámból ami nem véletlenül volt nálam, majd beleszóltam csak hogy Adam is tudja mi a helyzet.
- Azt hiszem meg van.. meg van a fickó. - Szóltam bele amilyen halkan csak tudtam - csak mert nem oly egyszerű halkan beszélni egy kofákkal és vendégekkel teli piacon - majd vártam hogy mi lesz.

Mivel nem érkezett válasz még egyszer meg akartam volna ismételni az üzenetet, de sajnos erre a fél Kardassziai futásnak eredt.
- Állj! Taj'hrot!!! - Elkezdtem futni utána, olyan gyorsan ahogyan csak bírtam majd átugrottam egy széles pultot kiborítva ezzel egy rakat édességet.
A feldühödött Ferengi kereskedőt faképnél hagyva folytattam a futást Taj'hrot után aki egy sikátor szerűségbe folytatta az útját.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2012-12-03, 17.17.42 | Üzenet # 8
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kis mulatság után, sok figyelő szem vetült rám, nem sok jót sugallva, ám ezzel nem törődtem csak mentem tovább.
Mentem, mendegéltem míg egy sarokhoz nem értem. Azon befordultam. Tovább menvén újabb sarokhoz értem, amin most az ellenkező irányba fordultam, így megint egyenesben voltam.
Végre kiértem a figyelő közönség hatósugarából és megint csak egy csuklyás idegen voltam akire nem sok jót sugallva néztek.
Hirtelen azonban, meghallottam a közelből hogy Denise megállásra "kéri" a keresett célszemélyt. Amint ez elhangzott, futás hangjai közeledtek. Csoda hogy meghallottam, hogy jönnek mert éppen előttem húzott el a Nő egy csomó édességet a földre szórva. Én felkaptam egyet, majd észbe kapván utána eredetem.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Szerda, 2012-12-05, 21.25.22 | Üzenet # 9
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Taj'hrot ahhoz képest hogy mennyire vékony volt olyan jól futott.
" Vajon fiatalabb korában maratoni futónak tanult, vagy mi a fene?" - Kérdeztem magamban egyre idegesebben, majd mikor a férfi nagy nehezen megállt (Mivel zsákutcába rohant, és nem volt más lehetősége) ráfogtam a phazeremet.
- Itt a játék vége! - Mondtam neki közelebb lépve hozzá egy fél lépéssel. - Nézze én csak kérdezni szeretnék magától valamit! Ez annyira nagy kérés hogy válaszol? - Néztem rá felhúzva a szemöldökömet majd hirtelen hátra kaptam a fegyveremet mert csak azt hallottam hogy valaki közeledik nagy lépéssel felém, de azt már nem tudtam hogy ki.

Mikor aztán megláttam hogy csak Adam az sóhajtottam egyet.
- Azt hittem már valaki követett minket.. bár itt a bűnüldözés is egyenlő a nagy nullával. - Válaszoltam, majd gyorsan vissza fordultam a fél Kardasszián férfihez aki remegett a félelmében de nem szólt egyetlen szót sem.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-12-08, 14.45.42 | Üzenet # 10
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Futottam ahogy csak tudtam de ez a sok járókelő mindig az utamat álltam. Utálom a tömeget, főleg ha ennyire nem figyelnek hogy egy mérges és futásban lévő fickó jön velük szembe.
Na de hamarosan utol értem őket egy zsákutcában és majdnem kaptam egy fejlövést. Félre toltam Denise fegyverét, majd a Nő megfordult a kis fickó felé.

-Ez lenne a keresett személy? .kérdeztem furcsállva. Kicsit nagyobb ellenállásra számítottam. -mondtam, majd a falhoz dőltem és a ruhám ujját feltűrve, burkoltan célozni kezdtem rá, hogyha szökni próbál, ezzel a testében végzi.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Szombat, 2012-12-08, 22.40.24 | Üzenet # 11
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Adam megjegyezte hogy nagyobb ellenállásra számított mire én csak elmosolyodtam.
" Jó a humor érzéke." - Gondoltam magamban, majd egy percig elmorfondíroztam egy fura gondolaton, de el is tereltem magamat attól rögvest mikor Taj'hro-ra kellett pillantanom. A nem túl bizalom gerjesztő fickó a félhomályos megvilágításba úgy tűnt mint egy halálra ijedt hal mikor kiveszik a vízből..

- Hát nem mondom ez a hely kritikán aluli, de azért jól megfuttatott elismerem, Taj'hrot. s ha most kérhetem válaszoljon a kérdésemre, hacsak nem akarja hogy átadjam magát a kolegámnak. - Adamre néztem, majd vissza a fél Kardassziai férfire.
Az nem szólt - először - semmit, majd végig mérte a férfi csont pengéit és beszélni kezdett.
" Jó, jó, mondja mit akar!" - Nyögte ki végtére s tágra nyílt szemekkel. Szinte lesült róla hogy már alig várja hogy találhasson egy olyan kis rést, vagy akár egy cseppnyi kiutat ami ki vezetheti a kényelmetlen padhelyzetéből, csakhogy sehol nem talált ilyet így kénytelen volt belemenni a játékunkba.
Diadal ittasan közelebb léptem így a fickóhoz, majd beszélni kezdtem.
- Maga állítólag ismeri azt a fickót aki tudja a Ranserti kór ellenszerét. Azt nem tudom hogy ki lehetett az aki megfertőzte vele Kitcler ujság írót, de azt tudom hogy ő a férjem és meg akarom menteni! Úgyhogy azt ajánlom erősen magának hogy VÁLASZOLJON! KÜLÖNBEN MÉG AZT IS SAJNÁLNI FOGJA HOGY MEGISMERT ENGEM! - Kiáltottam el dühösen a mondatom végét.

Habár élveztem a kis fogócskát ujdonsült barátunkkal kezdtem már megelégelni a loholást meg a válaszok keresését és szerettem volna AZONNAl megtudni MINDENT.
Látszódott rajtam hogy betelt a pohár és már nagyon elegem van.
" Jól van, jól van!" - Kiáltotta a férfi. - Elmondok mindent amit tudok csak kérem ne bántson!!
A Délkeleti szárnyon van egy fickó! Ronnel Drennelnek hívják! Egy időben amikor Kitczler itt járt sokat vitatkoztak aztán a fickó bosszúból felfogadott valakit és rajta próbálta ki a fickó vírusát! Ennyit tudok! Hogy ki volt az aki gyártotta magát a vírust, hogy kivel kötött alkut Drennel, azt NEM TUDOM! KÉREM NE BÁNTSON!!!"




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-12-21, 19.46.05 | Üzenet # 12
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Denise nagyon bele melegedett a faggatózásba... Mondjuk meg is tudom érteni.. Ha az én szeretteimet bántanák, én a helyzetemből és személyiségemből kiindulva már rég végig taroltam volna mindent, aminek köze lehet hozzá. De talán ez a stratégia nem túl célra vezető...

Mikor láttam, hogy Denise-nek kezd elege lennie a fickóból, oda léptem hozzá és a kezem a vállára tettem, majd a fickóra néztem.

-Nem tűnik túl őszintének nekem... -mondtam, majd vágtam egy szép mély kanyont a falba... Enyhén szólva fájt a dolog, mintha egy a kezem egy hajlító gépbe került volna, de visszafogtam az arc izmaim, így semmilyen jele nem volt neki.
-Remélem érti, mit akarunk....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Szombat, 2012-12-22, 12.25.15 | Üzenet # 13
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Taj'hrot egy pillanatra megremegett félelmében mikor észre vette a L'espoir kapitányának 'kis mutatványát'.
a férfi tágra nyílt élénk kék szemei arra engedtek következtetni hogy bizony véresen komolyan vette a fenyegetést.
- Jól van.. j-jól van.. értem én.. - Motyogta majd olyannyira hátra lépett már hogy háta neki koppant a vasból készült szürke falnak.
- Ronnel Drennel... igen.. őt kell keresniük.. a D-dél keleti részen.. de vigyázzanak a hatalmi harc miatt ami Derennel szerei és biológiai fegyverei miatt folynak... - Közelebb lépett egy tétova lépést Adam felé feltett kezekkel majd félhangosan megjegyezte.
- A K-klingonok miután megtudták hogy Drennel miket árusít... két házuk.. a Duras és a Mogh rögtön meg akartak szerezni belőle egy-egyet.. azonban Drennel csak a jobban fizetőnek ad... A házak ezért egymással is küzdenek a bázison... Ha jól tudom épp ma fog ide érkezni egy-egy követük... csapatuk.. szóval siessenek mert.. a pletykák szerint ez lesz az a nap mikor Drennel utolsó napjai közelednek a Klingonok miatt...- Tette hozzá gyorsan.

Felhúzott szemöldökkel néztem rá a mellettem állóra miközben a bal kezemmel neki támaszkodtam a sugárzóan hideg falnak.
- Feltéve ha igazat mond Taj'hrot... - Sóhajtottam majd lemondóan megcsóváltam a fejemet. Fáradt voltam már továbbra is a fickót hallgatni.. - Tudja kissé olyan ez a történet mintha itt helyben találta volna ki.. de nem baj, én mindig szeretem felderíteni a gyermek mesék igazi elemét, a hajtó magját.. Ezért is fogjuk magunkkal vinni magát, amolyan biztosítéknak. - Ezzel megfordultam és intettem Adamnek, hogy tartsa sakkban Taj'hrot, aki már csak az Agrosi pengék puszta említésétől is a falra tudott mászni.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk


Az üzenetet módosította DeniseKirk - Szombat, 2012-12-22, 12.30.34
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2012-12-24, 22.13.32 | Üzenet # 14
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Denise egyre jobban belelendült a faggatózásba.. Gyönyörű amikor mérges... Na de a feladatunkra is figyelni kell így megcsóváltam a fejem majd visszatereltem a tekintetem Taj'hrot-ra ki már inkább a halált várta volna, mint hogy velem szembe találkozzon egy ehhez hasonló sötét sikátorban.
Denise intésére rögtön megfogtam a fickót és egy gúnyos vigyorral megspékelve, felrángattam a már félig ülő pozícióba esett fickót és a falon végig húzva úgy állítottam be, hogy bármikor egy könnyed mozdulattal magam után húzhassam.

-Remélem konkrét terved is van..... -mondtam Denise-nek miközben a fickó úgy ficánkolt mint egy szárazra került hal...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Hétfő, 2012-12-24, 23.10.43 | Üzenet # 15
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ne aggódj tervem mindig van! - Válaszoltam Adamnek egy félmosollyal majd előre indultam a sikátorból kifele. - Nah Taj'hrot mondja csak szépen el nekünk hogy merre találjuk a fegyver gyárost? Ha ő tervezte a vírust akkor van ellenszere is minden bizonnyal... - Kérdeztem majd megálltam még nem a piacon hanem a sikátor és a piac határán és vártam a választ miközben csípőre tettem a kezemet és hátra néztem.
A pasas úgy remegett mint a nyárfa levél ahhoz képest hogy elég magas volt. Összeségében kissé röhej volt látványra szerencsétlen de nem szóltam inkább semmit; tekintetem ugyanis mindent elárult ami a véleményem volt róla.
Majd pillantásom átvándorolt Adamre és pár percig szerintem biztos nézhettem a szemeit, mikor vére megszólalt a nagyokos félkardasszián.
- Mondom.
- Gyorsan mert.. mert más dolgunk is van. Szóval szaporán! - Szóltam rá idegesen, majd elindultam előre a lehető legkomolyabb képpel.
- Most balra, aztán be a liftbe és majd mondom. - Szólt Taj'hrot.
- A lift ha jól láttam latinummal működik szóval ott is magáé a pálya. - Konstatáltam. Taj'hrot nem örült neki de annak a tudata égett a fejében hogy majd egy Agrosi martaléka lesz a nagy karmokkal így úgytűnt jobbnak látta ha befogja a száját és teszi ami a "kérésem".
Konkrétan sétálni kezdett de mint aki sokat ivott ezzel kivívva hogy a fél piac rajta röhögjön.
" Jó kis rabszolga!" - Szólt oda Adamnek az egyik nagydarab orioni nő, de mire a lifthez értünk ami a hatalmas csarnok másik oldalán volt rájöttem hogy rólam beszélt.

Beszálltunk a liftbe, majd mikor az elindult egy kis szünet után magamra néztem; a holo kivetítő elromlott így a saját külsőmben lehettem már régen.
- blah! Biztos megkárosodott mikor landoltam.. - sóhajtottam kínomban. - Most ha valaki kérdezi azt kell majd mondjad hogy vettél valami piacon engem is és... de látom már te is vissza kapdtam az eredeti formád... most mit találjunk ki fedő történetnek? Ez bukta lesz mert ezen a helyen bizony nincsenek emberek csak maximum szolgaformájában. - Dühöngtem majd beletúrtam a szőke fürtjeimben és gondolkodásomban ide oda kezdtem el a liftben mászkálni.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-12-28, 22.42.04 | Üzenet # 16
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Ahha... Szóval van? Akkor jó... -mondtam nagyon halkan, miközben párszor megböktem a fickót, hogy lehetőleg ne szerpentin módjára, kanyarogva közlekedjen előttem, mivel nem igazán volt kedvem kétszeres utat bejárni csak azért, mert valaki nem képes egyik lábát a másik elé, hanem mellé tenni.
Bírtam a fickó arcát, mikor mások előtt kellett kullognia, bár kissé furcsa előérzetem volt... Pár megbökdöstem, hogy gyorsabban menjünk, majd elérkeztünk egy lifthez. Az ilyesféle liftek, sose tartoztak a kedvenceim közé, de muszáj volt ezt használnunk, ám az Latinummal működött.
-Gyorsan pengesd a latínumot! -nem akarok sokat álldogálni... -mondtam miközben az ajtóhoz lökdöstem, ami elég furcsa járásmódba csapott át az Ő oldaláról.
Pár pillanat múlva, egy érdes, inkább férfi mint női hang szólalt meg, ami egy akkora nőből jött, mint Earl bácsi.... Ahogy tudtam arrébb mentem és egy szót sem szóltam.
A liftben derült csak ki, mi is volt a rossz érzésem oka... Visszatértünk eredeti kinézetünkhöz, ami nem volt rossz dolog, de ebben a helyzetben, igencsak a hátrányunkra vállt.
-Hehh.. Jah. Legalább már nem vagyok zödalma... mondtam vigyorogva, majd gondolkodni kezdtem és Taj'hrot felé fordultam.
-Úgy látszik, magára kell hagyatkoznunk... Ön az egyetlen itt, akit nem rabszolgafajként tartanak nyilván... Bár az enyémet se, de nincs időnk bizonygatni, hogy egy az embertől, még a Klingonnál is jobban különböző fajhoz tartozom.... Szóval maga lesz az álcánk! -mondtam majd vállon ütöttem, mintha valami régi haver lenne...
-De ha bármivel próbálkozik... Nyársa húzom... -súgtam oda neki.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Szombat, 2013-01-05, 18.46.25 | Üzenet # 17
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Taj'hrot egyébként sem szépséges szemei kétszer olyan nagyra gúvadtak mint amúgy... nem volt semmi ahogy a fickó arca tükrözte az érzelmeit.
Végül is mikor Adam befejezte a mondandóját megálltam egy helybe és kifújtam a levegőt.
- Jó. A terv: előre engedjük Taj'hrot-ot hogy ha kinyílik az ajtó és imádkozunk a jó szerencsébe... bár nem szoktam. - Megvontam a vállamat miután kinyílt az ajtó.
Egy pillanatra szemforgatva néztem körbe, majd tettem egy tétova lépést. Ezek után Taj'hrot-tra néztem aki akkorra már inkább egy békához hasonlított.
- Csak maga után. - Tettem hozzá csilingelő hanggal, azzal a mozdulattal hátra is lépve.

Taj'hrot meg kell hogy mondjam őszintén egy gyáva alak volt.
Nem volt se bátor, se szép.. összeségében nem szerethető de eddig azért tartotta a szavát és úgy tűnt egyre közelebb visz minket a célunkhoz.
A lift kinyíló ajtaja mögött valami nagyon sötét folyosó volt, és mikor elindultunk előre az még csak rákontrázott minderre egy lapáttal.
Taj'hrot furán kezdett el vigyorogni, amit csak akkor vettem észre mikor rájöttem hogy ez egy zsákutca.
- Na nee kezdje itt nekem hogy... - Mondatomnak nem tudtam véget vetni, mert hirtelen egy csapatnyi Klingon bukkant elő a semmiből.
Idegesen fordultam irányukba, és kaptam a kezembe a phazer pisztolyom, mikor megakadt a szemem egy alakon. Egy magas klingon férfi, de mikor pillantásunk találkozott hirtelen mindketten letettük a fegyverünket.
- Kallar! Te meg mi a frászt keresel itt?! - Ordítottam rá idegesen, majd elnevettem magamat és átöleltem barátságosan a két fejjel nagyobb férfit.
- Adam hadd mutassam be neked Kallart. vele már nos, elég régóta vagyok barát. - Szóltam oda mosolyogva majd körbe néztem gyanakodva de addigra már Taj'hrot úgy tűnt hogy lelécelt.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2013-01-05, 19.08.56 | Üzenet # 18
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Hát, jobb híján nincs más választásunk, mint megbízni benne... -tettem a végére, majd az ajtó kinyílt. Taj'hrot előre ment, s én követtem őt és Denise-t. Látszott a Nőn hogy undorodik a cardassiántól.. mondjuk nem nagyon vagyok meglepve... Amint visszaérünk, alaposan lemaratom a pengéim külső burkát, hogy semmi nyom ne maradjon, erről a senkiháziról. Férfinak nem nevezhető egy alak volt, ki úgy rimánkodott, mint egy két éves kislány és még úgy is nézett ki. Remegett mint a nyárfa levél... Kidülledt szemeivel, leginkább egy békához tudtam volna hasonlítani... De a béka túl nemes állat hozzá képest.

Talán megbízható... Legalábbis szeretném azt hinni, bár az eddigi életem is egy hazugság, így nem sokat remélhetek ettől a fickótól... Ámbár, eddig megbízható volt... és elég nehéz, ami a taszigálását illeti.

Az ajtón kilépve, azonban egy elég... sötét hely fogadott minket. Kezdett rossz érzésem lenni.. Mintha valami, vagy valakik rejtőznének a sötétségben...

Feltartottam a kezem, hogy a "fegyvereim" készen legyenek, s közben figyeltem a Cardi gúnyos vigyorát.
Éreztem, hogy hirtelen előtűnnek a sötétből, s mivel mostanság elég ingerlékeny és érzékszervileg érzékeny, így már ugrottam is az egyik irányába, nekiszegezve a pengéim, mikor meghallottam, hogy Denise ismeri az egyiket. Mivel már túl gyorsan mentem ahhoz, hogy leálljak, inkább kitértem és a falat használtam a karom lefékezésére, aminek az eredménye, hogy vagy öt centiméter mélyen felszántottam a falat... Nem mondom, fájt, mintha darabokra törték volna a karom, de még mindig, jobb mintha eltalálom a fickót, még mielőtt bármit is megtudunk.
-A fennnnne!!!!!!!!!!! -Ordítottam fel a fájdalom érzetére, majd megláttam, hogy a mi kis házi békánk eltűnt.
Mivel nem hallottam a lépteit, csak a gépek zaját, így nem tudtam mit tenni, csak a Klingonra néztem.

-Na... Halljuk mi folyik itt? -kérdeztem tőle, miután Denise bemutatott neki. Már éppen ideje volt, hogy választ kapjunk, s a türelmem is kezdte a végét járni, így nem volt csoda, ha a jó modor kezdett kiveszni belőle.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Kedd, 2013-01-08, 19.31.09 | Üzenet # 19
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kallar - és emberei- egy ideig értelmetlenül nézett ki a fejéből.
Igaz, nem tudtam volna őket hibáztatni ezért mert lehet ők sem tudhattak mindent, habár Kallart bölcs, igazán bölcs Klingonnak tartottam aki sok mindent látott és tanult is már a galaxisról.
Kallar közelebb lépett Adam-hez majd szemügyre vette az igencsak jó kiállású fickót... kisvártatva kezdett neki a mondatának amolyan jóleső tempóban.
- Kallar vagyok Thakar fia! Üdv idegen kapitány. - Köszöntötte majd folytatta. - Azt hittük hogy ellenségünk a Duras ház tagjai jönnek majd el ide, és lecsaphatjuk őket a csapdánkkal de lám csak tieteket találtunk Denise! - Rám mosolyodott szélesen és folytatta is;
- A Duras ház lopott valamiféle bio fegyvert. egy vírust amihez csak ők tudják az ellen anyagot! - Folytatta is. - Ha náluk maradna, és sikerülne ki is vinniük a zónából valószínűleg elpusztítanának minket a fegyverrel mivel mostanában lesz a kancellár választás! És azért vagyunk itt egy maroknyian hogy ezt megállíthassuk. - Tette hozzá.
- A fegyver amiről beszélt az a féreg! - Ugrott be hirtelen és körbe néztem hátha előbukkan a béka, de nem került elő...
" No mindegy. " - Gondoltam magamban. Valahogy meg volt benne az érzés hogy előbb vagy utóbb úgy is elő fog kerülni ha tetszik ez majd neki ha nem..
- Kallar, tudod hogy hol lehet jelenleg a bio fegyver, és az ellenszérum? - Kérdeztem a férfitól aki mi tagadás vagy két fejjel magasabb volt mint én.
- Tudom.. és azt is hogy holnap fogjuk megtámadni őket... Hithiar egy külön tervet eszelt ki mindehhez.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2013-01-11, 20.21.27 | Üzenet # 20
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kezdett egyre idétlenebb formát ölteni a helyzet. De legalább már tudunk pár dolgot. Karba tettem a kezem, majd én is beszélni kezdtem, miután végig hallgattam a magyarázatot.
-Nem csodálkozom a helyzeten. A klingonok sose voltak egy túlságosan összetartó nép. És ami mostanság folyik, az még egy lapáttal rátesz. -kezdtem bele a mondókámba ami kissé tükrözte a fáradtságomat ami legfőképp a genetikai visszarendezés utolsó fázisai miatt eléggé tompává tett. Bár az is igaz, hogy a dolgokhoz való hozzáállásom is sokat változott. Ez is az igazi formám visszanyeréséből adódik, az "otthoni" orvosok szerint, akik a folyamat figyelése miatt eljönnek hozzám időnként. Már kezdem őket megkedvelni, de várom a napot, amikor nem jönnek már.
-Na szóval, akkor a feladatunk, hogy elkapjuk a mocskokat? Vagy inkább egyedül intéznék el? -néztem Kallar-ra kérdőre vonóan.
-Tudom, hogy magunk szeretnék elintézni a dolgot, maguk közt, de sajnos egy Federációs állampolgár is áldozatául esett a fegyvernek és a maguk felelőtlen belharcaiknak...... -ordítottam rá kissé, mire valami lefékezett belülről és rádöbbentem, hogy kezdem elveszteni a józan ítélő képességem...
-Elnézést.... Valami nem stimmel velem.... -tettem hozzá, miközben a fejem majd széthasadt...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Szombat, 2013-01-12, 20.09.05 | Üzenet # 21
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor Adam megszólalt Kallar arcát nézve pontosan tudtam hogy mire gondol... őszintén szólva kezdtem aggódni a férfi iránt. A klingonra néztem majd biccentettem feléje.
" Megoldom." - Ezt jelentette a biccentés, majd odaléptem Adam mellé, óvatosan megfogtam a karját és (Szintén óvatosan) odahúztam őt a lift melletti kis helyre ahhol furcsa mód le lehetett ülni.
Mindezt szavak nélkül, teljesen természetesen és aggódó pillantásokkal vegyesen.
Leültem melléje, még akkor is számomra ösztönösen a karját fogva lágyan és a szemébe néztem:
- Hé, jól vagy? - Kérdeztem tőle halkan. - Ha fáradt vagy akkor pihenhetünk mielőtt folytatnánk ezt az egészet. - Mondtam neki.
Lehet akkor nem is éreztem furcsának a reakciómat de így utólag végig gondolva az volt; éreztem valami, valami megfoghatatlant Adam Cross iránt.. csak akkor még nem tudtam hogy pontosan mit is.

Minden esetre akkor, abban a pillanatban egészen vegyes érzelmek lengtek körül, és már akkor fontosnak éreztem azt hogy Adam hogy van.
Szóval csak ültem, és kérdő-aggódó tekintettel néztem rá a karját fogva.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2013-01-16, 19.03.49 | Üzenet # 22
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egyre rosszabbul voltam és a világ kezdett elhalványulni. Csak arra emlékszem, hogy egy kellemes, angyali arc megfogja néz rám és a lift melletti kiugró részhez húz, gyengéden. Pár pillanatig, mintha ott se lettem volna, mintha valami másik síkon lettem volna. Talán ez lehetett az a pillanat, amit a hagyományok "Ressessar"-ként, vagyis "Átlépésként" említenek. Ez az a pillanat, mikor minden visszaáll abba az állapotba, ahogy annak lennie kell. Most már, teljes mértékben Agros vagyok, amit még egy mélyre ható biológiai vizsgálat se tudna megcáfolni.
Pár pillanat múlva, kezdett kitisztulni minden és felismertem az angyali arcot. Denise volt az. Csak néztem a szemeibe, s láttam, hogy aggódik értem, mint eddig még senki. Valami furcsa érzés kezdett bennem kavarogni, ami teljesen külön állt a biológiai működésemtől, mert a lelkem mélyén kezdett kialakulni valami... valami amit akkor még nem tudtam megfogalmazni... valami, amit már nagyon rég nem éreztem...

-Igen.. vagyis nem... vagyis nem tudom... -mondtam mélyen a szemeibe nézve.
-Nem kell pihenni, már kezd elmúlni. -tettem gyorsan hozzá, majd elkezdtem felállni, miközben a térdeimre támaszkodtam.
Nem tartozott a szokásaim közé, hogy pillanatnyi gyengélkedéseimet kimutassam, így ez most se volt aktuális.
-Szóval... Mikor indulunk? -löktem be a kérdést, miközben még mindig Denise szemebe merülve álldogáltam ott.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Csütörtök, 2013-01-17, 19.35.55 | Üzenet # 23
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megfogtam a kezét és biccentettem de még mindig aggódtam miatta. Őszintén nem fogtam még fel hogy az az egyetlen pillanat megpecsételte a kapcsolatunk további kimenetelét.
- Én .. viszont szeretném ha pihennénk legalább egy kicsit. Persze csak ha nem baj. - Valltam be neki halkan hogy a Klingonok ne nevessenek nagyon rajtam, majd közelebb húzódtam Adamhez. - Érzek valami nagyon furcsát mióta találkoztunk Kallarral.. valami nagyon furcsát amit nem tudok megmagyarázni neked... de az biztos hogy ő is terel valamit. Szeretnék óvatos lenni. - Mondtam neki majd adtam egy puszit az arcára.
- Örülök hogy jól vagy. - Azzal fel is álltam és Kallarhoz léptem.
- Kellene valami szállás, pajti. - Szóltam a magas férfihoz kissé lazábban. - Szeretnék én és Adam pihenni egy kicsit.
- De holnap reggel indulunk a csatába ne felejtsd el Kirk! - Válaszolta a Klingon a szokásához hű reszelős hanggal. A szemébe néztem és elnevettem magamat.
- Jah a csatába. - Biccentettem majd visszfordultam Adam felé és megfogtam a kezét.
- Gyere!

A "szállás"-nak nevezett valami ugyan nem volt egy öt csillagos szálloda de megállta a nevét.
Volt benne két egymáshoz tolt ágy, meg minden ami kell.... emlékszem miután megérkeztünk kinéztem az ablakon, majd be is csuktam azt rögtön mert nem tetszett hogy az Orioni kereskedelem legzöldebb ágát nézhetem este is.
Vissza fordultam és félhangosan beszélni kezdtem.
- Nem érzed úgy hogy ezek a Klingonok terveznek valamit? Nem érzed úgy hogy át akarnak vágni? - Persze ez majdnem felért egy árulással vagy egy paranoijás kitöréssel Kallarral szemben de lehet hogy volt benne valami... furcsa volt...
Aztán elmentem venni egy zuhanyt majd mikor kijöttem és vissza vettem a ruhát csináltam pár szendvicset. Jobb volt mint a semmi.
- Tudod nem vagyok egy nagy háziasszony. Soha nem voltam. - Mondtam egy halvány mosollyal Adamnek miközben adtam neki is és neki kezdtem enni. - De remélem ehető... - Beleharaptam a kenyérbe majd felkiáltottam.
- MÉRGEZETT! - Majd elnevettem magamat. Gyerekes tréfáim legújabja volt... Ezek után még pár szót váltottunk arról hogy sajnálom a gyerekeim apját hogy szenved, és hogy beteg de mostanában nem sokat beszéltünk és a kapcsolatunk már nem olyan szoros mint régen.. sajnos...
Azt már el sem mondtam hogy mostanában többet vagyok egyedül mint vele... olyan mintha életem során mindent én csináltam volna a gyerekekkel ő meg semmit..

Persze ezt magamba fojtottam és megpróbáltam másra gondolni...
Másnap reggel úgy volt hogy találkozunk Kallarral de mikor kimentünk a kompállomásra csak egy üres komp várakozott ránk egy üzenettel: " Itt az ellenszérum, induljatok el olyan gyorsan csak lehet mert már kerestetnek titeket."
Nem tudom hogy csinálta de úgy éreztem örökre hálás leszek a Klingonnak.
- Kapaszkodj mert néha aztán tudok gyorsan és vadul vezetni. - Kaccsintottam Adamre miután leültem.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2013-01-25, 22.22.50 | Üzenet # 24
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor gyengéden megfogta a kezem, már éreztem, hogy többé semmi sem lesz ugyan olyan. Valami jönni fog, ami megváltoztatja az életem....
Láttam, hogy aggódik értem, ahogy eddig még senki. Ahogy odahúzódott hozzám, olyan volt, mintha a szívem nem is verne, hanem egyfolytában összerándulva lenne, olyan gyorsan vert. Aggodalmaira, abban a helyzetben, csak egy halvány bólintást tudtam válaszként adni. Ajkai, arcommal való érintkezése szavakba önthetetlen. Lehet az utóbbi időben kicsit ellágyultam érzelmileg. Erre felhozhatnám magyarázatnak, a Ressessar-t, de ennél többről van szó.
Ezután, felállt mellőlem, majd "lerendezte" a pihenő helyet a klingon fickóval. Miközben én még mindig az utóbbi párperc eseményeiben úsztam, kezem megfogta és elindultunk.

A hely amit találtak nekünk, épp hogy csak megfelelt annak, amit én szállásnak nevezek, de talán elmegy... Abban a pillanatban, szinte bárhol el tudtam volna aludni. Két ágy, négy fal, plafon, padló.. Elég lesz, bár a kilátás, nem épp egy Niagara vízesés, de ha nem nézek oda, talán nem zavar... De nem is fog, mert a kilátást Denise el is intézte egy mozdulattal.
-A klingonok? Én mindig úgy vagyok velük, hogy nem szabad bízni bennük... De ez csak az én elfogultságom.-mondtam röviden, majd elsuhant a zuhany felé.
A szendvics ügynél már kezdtem kissé félni... Én nagyon nem tudok kaját csinálni... Általában még a szendvicset is elrontom... De a grill megy... ott legalább az a lényeg, hogy átsüljön.
Már majdnem bevettem, hogy mérgezett így elnevettem magam... Már fáradt voltam a túl komoly dolgokhoz, így a mostanság rajtam uralkodó nyomottság is kicsit feloldódott. Már amennyire.
Kaja után, beszélgettünk kicsit Róla... Amit hallottam, az lehet, hogy nem tisztességes, de kicsit jó érzés volt. Sose voltam, ilyen, de most nem tudtam az agyamra hallgatni.

Miután, az éjszakába nyúlóan beszélgettünk -bár nem volt valami korán már- szinte úgy dőltem az ágynak, mint akit fejbe lőttek.

Reggel, a terv szerint a megbeszélt helyre mentünk, viszont egy Klingon helyett, csak egy komp volt ott. Na meg egy üzenet, mi szerint az ellenszérum itt van és húzzunk innen ahogy csak tudunk, mert a nyomunkban vannak.
Nem is tettem fel semmilyen kérdést, csak beszálltam és hagytam, hogy Denise elvezesse innen a kompot villám sebességgel..


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Vasárnap, 2013-01-27, 22.44.50 | Üzenet # 25
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kompunk olyan gyorsan húzott el a bázisról amilyen gyorsan csak tudott.
Szerencsénkre nem kerestek, nem jöttek utánunk és nem is támadtak meg minket út közben. Én boldog voltam és még Adamre néztem egy másodpercig. Rámosolyodtam majd megszorítottam óvatosan a kezét.
Sikerült. Ez olyan lehetetlennek tűnt, de mégis.. egyben kissé fura is volt mivel véget ért a "kalandom" Adammel... legalább is akkor azt hittem hogy többet nem fogunk találkozni és kissé el is szomorodtam bár próbáltam nem kimutatni.
És talán igazam is lett... Miután vissza érkeztünk és elköszöntünk egymástól megígértük hogy majd keressük egymást.
Elbúcsúztunk majd ennyi... kábé két hónapig..

Mikor azonban elhoztam az állítólagos ellenszert és azt hittem minden jó lesz, kiderült tévedtem.
Az ellenszernek tényleg működnie kellett volna de elkéstem és.. Kitcz meghalt. Nem is tudom hogy történhetett ez. Napokig magam alatt voltam, és bár már jóval lejárt a szabadságom elérkezett az az idő is hogy elmentem betegnek és nem álltam vissza időbe szolgálatba.
miután viszont eltelt egy hét nem tehettem mást. A flotta megbizatást adott New Oklahoma citynél, valami gyilkosságos ügynél.
Mire vége lett egy hónap eltelt és megnyugodtam. Elkönyveltem mindent a hátam mögé, és ez talán így is volt jó..



Folytatása olvasható a "Park" c. topicban




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-05-12, 17.45.19 | Üzenet # 26
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Fogságban"


Lauren és Jearsey a Torirnre érkeztek egy lopott Breen komppal. Ketten is nehezen tudták elirányítani a kompot így csúnyán landoltak, no meg ráadásul hatalmas ricsajjal a bázis külső tattján...
Ahogy kiléptek és Lauren tanácsára gyorsan elvegyültek a belső helyiségekben a tömegben végre megpihenhettek egy kicsit. Mindketten kimerültek és sérültek voltak; Lauren a landolás közben csúnyán felsértette a karját is Jearsey pedig mondani sem kell... egy zombi szebb volt mint ő..
Miután sikerült meghúzódniuk egy kis zugba ahol senki nem figyelt fel rájuk arról kezdtek el beszélni hogy találniuk kellene egy kommunikátort, vagy ahhoz hasonlót, hogy tudjanak jelet küldeni magukról valakinek; még nem tudhatták hogy a L'espoir tisztjei már keresik őket.
Az egész bázison közben riadóztattak;őket keresve.. valamit ki kellett találniuk mindenképp.

Triso Hubros az Orioni kommandós tisztekkel épp átfésülte a helyet; az ő feladata nem volt más mint hogy megtalálja Lauren Crosst akivel kísérletezni akart.. bár Ravos nem így ígérte az átadását a lánynak, de ha már így megszöktek akkor nem fogja úgy elhibázni a dolgot mint a Breen..
Tudta hogy hamarosan meg fogja őket találni.. csak türelem kellett neki, egy kis idő.

( Lauren- Jearsey - Triso - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Csütörtök, 2013-05-16, 21.13.22 | Üzenet # 27
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
A karom.... Fájt mint a fene, mert az a nyomi breen megtalált lőni... Szerencsés véletlen, hogy eltalált, na meg az én ügyetlenségem.. Legközelebb annyi lesz nekik...

Loptunk egy kompot nagy nehezen... Én kar lövéssel, de jól megvoltam... Igaz, hogy ordítani volt kedvem fájdalmamban, de azé megvoltam...
A hangárból elég gyorsan kijutottunk, de már lőni kezdett ránk a kvancos hajó, s mi lezuhantunk az alattunk lévő állomásra.
Szuperül voltam... Már szinte euforikusan fájt mindenem... A karomat még fel is sértettem az ütközés folyamán, szóval már véres is voltam.. megint... Csak most a sajátom volt az. Kezdett elegem lenni a vér szagából, mert az előhozza belőlem az ösztönöket és most nagyon nem azokra van szükségem.

Amilyen gyorsan leértünk, olyan gyorsan kerestünk egy eldugott részt, s meghúztuk magunkat...
-Hey... Nem vagy túl jó bőrben vazze... -mondtam Joe-nak elég erőltetett stílusban, csak hogy lássak némi mosolyt tőle...
-Kellene egy nyomorult kommunikátor... Talán meg tudnám piszkálni, hogy jelet tudjunk küldeni titokban... -mondtam s vártam a reakciót a "Zombie"-tól


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Csütörtök, 2013-05-16, 21.57.41 | Üzenet # 28
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jearsey főgépész egyre nyomorultabban érezte magát. 
Szeretett volna már a L'espoiron lenni.. annyi minden történ ugyanis vele ebben a pár napban mint amúgy egy évben.. rárobbant a saját gépháza..aztán csak azt látta hogy elműtötték meg Breenek rabolták itt-ott, majd ők loptak de egy kompot... abban a pillanatban hogy tudatosult benne hogy most vagy soha, megszöknek vagy nem, túlélik vagy nem úgy érezte hogy teljesítenie kell a lehetetlent.
Elgyötört volt, és szinte már nem volt olyan testrésze ami ne fájt volna neki. Lassú is volt, így a reflexei konkrétan a béka seggét súrolták.
Mikor leértek egy csattanással azt hitte szétesik a feje, de akár egy zombi követte Laurent aki már szintén megviselt és viharvertnek tűnt.
Lekuporodott mellé, majd elmosolyodott a lány stílusán és nekikezdett mondandójának lassan:
- Majd lopunk pár cuccot... vagy ha roncsokat találunk abból is tudok fabrikálni egyet.. - Mondta halkan. Arról már nem is beszélt hogy jól esne neki egy nagy alvás, vagy szeretne pihenni mert fáj a lába. Egyszerűen csak Laurenre nézett és biccentett:
- Menni fog?  - Mintha magától kérdezte volna.


 (HU)
 
TrisoHubros
Dátum: Hétfő, 2013-05-20, 20.00.43 | Üzenet # 29
Csempész/Bűnöző
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ez az!..MOST ITT AZ ALKALOM.......*** hogy elkapjuk a sérülteket..te ..TE FÉREG!..igen te!

Ordítottam rá az egyik csávóra  aki a kommandós osztagom nagy feje volt,oszt neki küldtem  hogy vadásszanak.

-Ne hagyatok élő lelkeket ha lehetséges..mert már..túl szeretnék ezen  a fárasztó puding törésen túl lenni..


"are you idiot?are you stupid?are you lost you fucking mind?"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-05-20, 20.47.29 | Üzenet # 30
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( TRISO! MONDTAM VALAMIT AMIT MÉG EGYSZER NEM FOGOK LEÍRNI! KIMARADSZ A KÖRBŐL!) 

Triso csapatai neki indultak..
A bázison csupán pár békés árus volt, vagy illegális kalóz akik a riadóban hol elfutottak, hol pánikrohamban álltak egyhelyben. Triso egysége azonban nem kímélt senkit: előre indulva lőtték agyon azokat akik nem bújtak el..
Épp Laurenékhez közeledtek amikor Lauren kiugrott és nekivetette magát a férfinak... ütötte- vágta ahogyan csak tudta... 
Jearsey az elkobzott Breen fegyverével tüzelt mikor hirtelen egy hatalmas csattanással belefúródott a komp, áttörve az üveges tetőt a szintbe...
Lauren a földre került, csakúgy mint Triso... Jearsey el is ájult... a komp füstölt de még fel lehetett vele szállni..
Adam, Andora és Darren egy csapattal rohantak is kézi fegyverekkel a kezükben és Triso embereire lőttek miközben Adam Laurent és Jearseyt bevitette a kompba.. Trisonak erre pedig nem volt más választása mint hogy elmeneküljön és vissza transzportáljon a Rhode Islandra. 

( Lauren - Andora - Adam - Darren - Jearsey - Szingu)

MEGJEGYZÉS: Utolsó hszk a "Fogságban" c. küldetéshez 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Hétfő, 2013-05-20, 21.13.56 | Üzenet # 31
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Persze, hogy menni fog.. -mondtam neki a fájdalom ellenére mosolyogva. Próbáltam ezzel is kis lelket verni belé s valahogy ráenni, hogy többet mosolyogjon... Jobban áll neki, mint az a depressziós pofa. Még mindig mosolyogtam felé, mikor lövések moraját hallottam... Úgy üvöltöttem a lövések, mintha egy csapatnyi Tren csataüvöltését hallanám.... Ijesztő volt, de mivel az adrenalin így is plafonon volt bennem, így kinéztem egy pillanatra és láttam egy fickót aki a közeledő csapatot minden valószínűség szerint irányítja... Ismerős volt a fickó... Pont olyan volt, mint a breen konzervdobozon menőt játszó, káromkodós fickó... Ő is volt az... Valami Triso.. elhatároztam, -lehet kissé hirtelen felindulásból- hogy kinyírom.. vagy engem nyírnak ki...minden esetre, nem hagyhattam, hogy Joe-t bántsák és a többi itt lévő ártatlant se szívesen láttam volna holtan, így mikor közel értek, én valósággal kiugrottam a sarok mögül és leterítve, ütlegelni kezdtem a fickót... Véresre vertem már a fejét, mikor egy hatalmas robajjal egy komp csapódott be a helybe és mindent szétzúzott... Láttam, hogy Joe elájul, s nem sokkal később én is a földön feküdtem, a fáradtságtól, fájdalomtól és vérveszteségtől mozdulatlanul.. Az utolsó adrenalin dús ugrásommal minden energiám felemésztettem... A következő emlékem már csak az, hogy apám a komp felé visz engem...

"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Andora
Dátum: Kedd, 2013-05-21, 19.50.40 | Üzenet # 32
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel már nagyon elkezdtek ránk lövöldözni, muszály volt gyorsan a bázis területén keresnem egy leszállásra alkalmas helyet. Közelebb mentem, kinéztem az elülső ablakon, és tőlünk jobbra megláttam egy üveg tető.
'Na ez jó is lesz'-gondoltam magamba.'Csak nehogy valaki alatta legyen épp.'
"Uram, látok egy landolásra alkalmas helyet. Nem tudom látja-e, ott egy kicsit tőlünk jobbra van egy üveg tető. Ha azt betörjük könnyen bejuthatunk a bázisra."-mondtam a kapitánynak.
Majd mindenkihez szólva: "Minden próbáljon valamibe belekapaszkodni, vagy hasonló, mert lehet rázós lesz a menet."

Ezután megközelítettem az ablakot, és áttörtem azt. Könnyen kitört, bár ez nem csoda, hisz nem is kompok kivédése ellen építették. Bár egy kicsit keményebben landoltunk, mint amire számítottam. Elkezdett füstölni, de ahogy néztem legalább még repülésre alkalmas. Gyorsan körülnéztem, de ahogy láttam senki se sérült meg a kemény landolástól.
Magamhoz vettem a felszerelésem és a többiekkel elindultunk a kompból kifele.
Mikor kiértünk épp egy hatalmas csata közepébe csöppentünk bele. Megláttam a kapitány lányát és Jearsey parancsnok helyettest is tőlünk nem messze.
'Na így kell a helyes helyet megválasztani.'-gondoltam magamba, miközben visszalőttünk a társaink ellenfeleire.
Láttam, hogy a kapitány oda siet közbe a lányához, így én a parancsok helyettes felé indultam el.

Mikor odaértünk láttam, hogy nincsenek jó bőrbe, de még élnek.
"Uram, ha kérhetem, szerintem ön mennyen előre, és vigye be a kompba a lányát, doki ön meg a parancsnok helyettest, addig fedezem önöket."-mondtam a kapitánynak és a dokinak két lövés között.
Így is történt, elindultunk vissza a komp felé. A tűzharc nemsokára be is fejeződött közbe, mert az ellenség visazavonulót fújt.
Mikor visszaértünk a kompba, leültem a vezetői ülésbe és beizzítottam a kompot. Bár egy kicsit nehezen indult a sérüléstől, de nemsokára ismét a levegőbe voltunk, és elindultunk vissza a hajóra.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2013-05-22, 18.51.11 | Üzenet # 33
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A komppal elég gyorsan landoltunk... De szó szerint, s a módja se volt éppen mindennapi. Az első tisztem meglátott egy üveg tetőt, s szinte azonnal azt vette célba. Azon belibbenve, leszálltunk a majdhogynem tömegbe. Kemény egy landolás volt ami azt illeti. Megráztam a fejem, majd felvettem a puskám és az ajtót kinyitván tüzelni kezdtem az ellent.

Nem tellett sok időbe, hogy feltűnjön Lauren szőke feje, s Joe ájult testtartása rajta egy nagy csomó vérrel...
Lissan ötlete szerint, én Lauren-ért indultam, Darren pedig Joe-t kapta fel s hozta vissza a kompba.

Míg Lissan fedezett minket, én lapulva Lauren-hez siettem... A lövések csak repkedtek a fejem felett, s mikor odaértem, Lauren a földön feküdt kimerülten, Ő is szintén vérrel borítva...
-Mi a csuda történt veletek? -kérdeztem tőle, miközben karba véve a komp felé siettem vele...
Beléptem a kompba, leraktam a lehető legkényelmesebben az egyik székbe, majd csatlakoztam a lövöldözéshez.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DarrenNill
Dátum: Csütörtök, 2013-05-30, 17.18.44 | Üzenet # 34
U.S.S. L'espoir főorvosa
Csoport: Alhadnagy
Üzenetek: 160
Kitüntetések: 4
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Nagyszerű már csak ez hiányzott!

Ordítottam fel  a hangzavar közben ahol ,egyre jobban csak   a fegyverek zajától el nyomva éreztem a  hangomat ..lassan...lassan tényleg úgy kezdtem magam érezni,mint  a "mentsük meg Wiliben!" ordítottam ezt is  de  persze örültem ha  a saját hangomat hallottam meg..próbáltam tüzelni a  kézi fegyveremmel,de  nem voltam sem egy célzó bajnok sem egy  katona agyas..így  maradt az a  szitu hogy lőhetek vakon és  talán ,elcélzok valakit vagy épp eltalálok..Adam-hez fordultam és  ordítottam továbbra is..

-Az istenit is!...orvos vagyok nem pedig katona!

Szóltam be  a  kapitánynak,aki csak mereven tüzelt tovább osztán pedig,oda szólt hozzám az Andorai jég királynő is  hogy szedjem fel Joe-t..

-De jó..de jó..!

Ordítottam magamból,kikelve és megfogtam Joe-t aki nem nézett ki jó bőrben kinéző személynek..de még egy adag krumpli püré és  némi ürülék is szebb festést adott volna  ,mint  Joe  ...aki úgy nézett ki pont mint ezek keveréke  egyszerre...rögtön el kezdtem adagolni a  fájdalom csillapított ,de még így  is fel kell hogy vigyük  a hajóra..jelentettem ki  véres kézzel..


 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Csütörtök, 2013-05-30, 19.23.48 | Üzenet # 35
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy halovány mosoly futott végig az arcán, és mondani készült valamit, mikor hirtelen mint derűlt égből az égszakadás valami kezdetét vette a másodpercek töredéke alatt. 
Valami hibbant ficera lövöldözte a civileket a bandájával, előre nyomulva épp feléjük közeledtek. 
Joe követte Lauren pillantását, és abban a pillanatban kapta el a lány karját és húzta azt vissza maga felé mikor az ki akart épp ugrani: 
- Lauren ne! - Kiáltotta, feleslegesen mivel Lauren jobb erőben volt mint ő - bár ezt Joe soha nem vallotta volna be igazán - így Lauren előre rohant, és püfölni kezdett egy idiótát. 
Joe felállt, bár már alig érezte magát és a lopott Breen fegyverrel tüzelni kezdte a jómadarakat ám abban a pillanatban egy komp csapódott be hirtelen a plafont átzúzva és ő maga a földre került. 
Felköhögött, alig volt magánál majd csak halovány emlékei maradtak a következő pillanatokról... ugyanis a világ egyre homályosabbá vált körülötte.. majd el is ájult.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2013-06-15, 20.07.44 | Üzenet # 36
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A komp miután eliszkolt a Torirnon még jobban megnőtt az ellenségeskedés a Föderáció miatt. 
Nem derült ki hogy Triso hova menekülhetett azonban, de egy biztos volt: mindenki stabilan megmenekült. 
Talán azok is akiknek nem kellett volna...

A " Fogságban" c. küldetés lezárva. 
Folytatása olvasható.
 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Torirn
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: