Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Uss Excalibur Ncc- 502-H
Uss Excalibur Ncc- 502-H
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2013-02-16, 18.06.14 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Tananyag"


A Uss Excalibur kapitánya Timothy Mcmillen volt abban az időben. 
A férfi már várakozott Nubet Throvson admirálisra így amikor a férfi és Lauren Cross bedokkoltak a komp hangárba, és leléptek a rámpáról ő már ott állt.
- Üdvözlöm önöket az Excaliburron. Admirális úr, Mis Cross! - Szalutált, majd kisterpeszbe váltott. - A helyzetünk az amit ígértünk uram. Nem jobb és nem is kevesebb. Remélem készen állnak a rock and rollra! - Mosolygott halványan. 
Ez jellemző volt Mcmillen kapitányra... a lazaság élő példaképe, többen is így hívták azok közül akik ismerték őt.. Mcmillen általában erről volt híres.. meg a két kihágásáról, és hogy fiatal korában egyszer le is fokozták őt e miatt. 
De most már elmúltak azok az idők és a kapitány így közép korára talán lehiggadt....
Minden esetre Throvson admirális jó barátja volt, így mikor megtudta hogy a férfi mire készül nem utasította el.
 

( Lauren - Nubet - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Vasárnap, 2013-02-17, 16.07.56 | Üzenet # 2
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elindultunk a "harctérről" a sikeres gyakorlat után és bedokkoltunk az Excalibur-ra. Nem volt egy csúnya hajó, de túl szép se. De mondjuk elég kevés olyan Federációs hajó van ami nekem bejön... Nem a szépségre építik őket... Remélem ha nekem is lesz egy, az szebb lesz... Már látom magam előtt az irodám... Szépen berendezve, hangszórók minden sarokban... Zene bekapcs és pihenés... Ha nincs fontos megbeszélni valójuk, akkor meg hagyjanak békén.... Áhh de jól is hangzik...
Na de ez még távol van...

Kiszálltunk a kompból, majd rögtön megláttam a hajó kapitányát, aki be se mutatkozott nekem, bár tudtam kiről van szó... Hallottam már róla... Kicsit szimpi volt a történetek alapján... Végre valaki, aki nem farizeus módjára közlekedik a flotta szabályok között.

Kíváncsi voltam, vajon milyen lesz egy ekkora bálnát irányítani. Vajon kezesbárány mint egy Protheus, vagy lomha állat mint egy Colossus? Majd megtudjuk.... Remélem a festést nem féltik...

Csak nézelődtem a hangárban, mint aki még sose látott ilyet.. láttam, csak épp nem pont ilyet...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2013-02-18, 13.34.43 | Üzenet # 3
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Elmondtam a teendőket mi közben az Excalibur-ra  mentünk,és  ahogy  a kiskomp bedokkolt  a hangárba  rögtön  a kapitány üdvözölt minket.Timothy Mcmillen jó barátom volt,még az akadémiás időkről mindig emlékszem hogy több kihágása is  volt főleg amikor egyszer egy  Admirális kezét eltörte és  rá támadt egy "nős ügy miatt",két kapitányra is..hát akkor nem szerettem volna,vele  nagyon beszélgetni mert elég forró fejű volt persze  egyben jó fej is volt de  voltak nagyon mély és  fura dolgai is   ...főleg  a  magánéletében is.. de most úgy tűnt hogy kicsit ,benőtte volna  a feje lágyát..ki tudja  lehet hogy lenyugododt volna végre?..meg lehet bár nem fűztem hozzá ,semmit de egyet tudtam hogy Lauren-nek pont egy ilyen hajóra van szüksége  a  következő teszthez..ami éles bevetés lesz..még szerencsére  pont ezeket  a teszteket,Lauren-képességeihez mértem legalábbis megpróbáltam újat és  valami olyat mutatni neki amire  szüksége is lesz  a közeljövőben..tisztelegtem egyet Timothy-felé majd,ahogy elindultunk a turbólift felé bele kezdtem abba amit egyszer elmondtam már  a kapitánynak de  azért,mindig is jobbnak tartottam Timothy Mcmillen-nél ha felfrissítettem az emlékezetét.~
-Szóval..ő itt Lauren Cross melletem..és  nem mellesleg elég jól bírja  a kiképzést..
~Mondtam fél mosollyal és  közben mentem egyenesen  a  turbó lifthez ~
-Szóval szeretném Timothy ,ha be navigálnál  a 2/2 -es irányba  ..tudod..most  szükség lesz erre,főleg ha tőlem kapja  a kiképzést .
~Egész halkan mondtam oda  Timothy-nak aki tudta  mit jelent  a 2/2 ,de  ő sem mondta ki mivel az akadémián hasonló volt a kobayashimaru is csak az szimuláció volt de én jobban szerettem az éles bevetéseket.Ezért is  talán meglepetést fogok okozni Lauren-nek ,talán nem de még nem árultam el hogy merre is megyünk és hogy hol is  lesz  a kiképzésének a  fő feladata ~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-02-18, 21.24.37 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Excalibur kapitánya biccentett Nubet felé majd barátságosan hátba vágta az admirálist. 
- Remélem jó pilótát hoztál nekem mert a legénységemnek kell a pihenés. - Vigyorgott. Talán poénnak szánta.. nem sokkal később a hidon találták magukat. 
A híd egy elég tágas helyiség volt, és a turbólift ennek a közepén a hátsó szekcióban helyezkedett el. 
Ahogy kiléptek a turbóliftből egy üveg térképpel futottak össze. A térképen a hajó volt, a fények erősen pattantak vissza róla. 
A kommunikációs panel szinten e mellett volt, valamint a taktikai is egymással párhuzamosan. Egy rámpán kellett lemenni a fehér keretes főképernyőhöz, valamint az előtte lévő hadnagyi székhez amiben a kormányos egy fiatal sötét bőrű nő volt.
- Oda adná egy kicsit hadnagy. - Mondta  Mcmillen mosolyogva, majd átvette a kormányt. - maguk ketten foglaljanak helyet admirális. Hamarosan ott leszünk és akkor majd Lauren átveheti a kormányt. Imádni fogja! -  Ismételte el, majd térváltásba tette a hajót ami pár pillanat múlva meg is érkezett a Nubet által emlegetett zónához. 

 Mcmillen hátra fordult, felállt majd a szék felé mutatott. 
- Elég lassú szóval vigyázz vele majd a kanyaroknál. - Mondta Laurennek. - De a tied.


(Lauren - Nubet - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Kedd, 2013-02-19, 19.24.35 | Üzenet # 5
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
A két fickó elindult vélhetően a hajó hídja felé és én megint utánfutónak éreztem magam.
A hajó szép volt meg minden, csak épp egyhangú. Ééés, nem túl tágas. Na de ez van. Úgy látom az életem hátra levő részét, szűk hajókon fogom tölteni.

A liftben sem volt épp a középpontban, így csak álltam a kabin falának dőlve és mélyen elmerültem, felettébb mély, mélyen gyökeredző, mélységesnél is mélyebb gondolataimban. Ám a fülem felfigyelt valami 2/2-es nevű valamire így inkább visszatértem felettébb mély, mélyen gyökeredző, mélységesnél is mélyebb gondolataimból, hogy hallgatózzak... Viszont ez nem járt sikerrel, mert semmit sem tudtam meg ebből az egészből. Értelmetlen zagyvaság volt.

Hamarosan felértünk a hídra, ami már egész pöpec volt. Majdnem nekimentem az üveg MSD-nek... Nem lett volna szerencsés ha átmegyek rajta, az már biztos.

Beljebb lépvén, a kapitány kiparancsolt egy sötét bőrű nőt a kormányosi székből, majd a hajót elnavigálta valahova és engem oda ültetett...

Végre valami nagyobb gépezet is terítékre került a kicsi komp után...

-Mi a dolgom? Vagy csak driftelgessek?


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2013-02-19, 20.54.27 | Üzenet # 6
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Nem sokkal hogy,beérkeztünk a hídra  szerencsésen előtte megbeszéltem  a hajó kapitányával a teendőket.Ahogy  beértünk,a kapitány szokásához hűen ki tessékelte   a pilótát a  székéből..általában mindig ezt tette,nem szerette  azt ha  épp nem ő van a középpontban. Ahogy Lauren,pár perc múlva rögtön helyet is  foglalt rá néztem majd  bele kezdtem egy kissé  még jobban homályosítani a  tényeket..persze ez is része volt az egésznek ~

-Mennyen a  7.2.6.9-es koordinátákra  teljes meghajtással és  ,ön fogja egyszerre irányítani a tacticai teendőket is..

~Mondtam Lauren-nek ,mintha annyira  egyszerű feladata  lenne majd  leültem a  kapitány melleti székbe ~

-Kíváncsi leszek hogy fogja  kezelni a helyzetet..

~Súgtam oda  a másik kapitánynak,mivel bíztam Lauren-ben hogy  meg fogja tudni csinálni azt amiért itt van ~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-02-25, 20.03.48 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Timothy Mcmillen kapitány a mellé ülő Throvsonra nézett csillogó szemekkel majd biccentett. 
- Szerintem ez lesz élete leghasznosabb leckéje. - Mosolyodott el. Az Excalibur akár egy hatalmas űrben úszó bálna fordult be az említett koordináták felé. 
Lauren ekkor már megkapta a taktikai panel irányítását is, melyet vészhelyzetek esetén szoktam alkalmazni. 
A hajó lassan indult neki a rideg sötétségnek. Egy ártalmatlan nebula ködöt hasítottak ketté majd hirtelen egy bolygó tűnt fel. 
Lassan közeledtek és akkor meglátták a Klingon blokádot mely elállta a hajót és a kolóniát, elvágta egymástól őket. 
- Nos, ez az eredeti küldetésünk Cross zászlós, nem tudom mennyire lett tájékoztatva. - Szólt Mcmillen komolyabban. - Mondjuk arra nem számítottam hogy egy Vor'chájuk is lesz. - Oldalba bökte Nubetet, majd kihúzta magát és szinte élvezte kiadni a parancsot:
- Vörös riadó, harci készültség. Most nem tárgyalunk, nem azért jöttek a Klingonokat meg már jól ismerem milyenek. Cross zászlós kérem navigáljon be minket és az admirális úr parancsait kövesse. Nubet.. tietek a pálya. - Fordult a férfi felé, aztán lazáskodva szinte elterült a székébe és várta hogy mi fog történni mintha a moziban ült volna.


(Lauren - Nubet - Lauren - Nubet - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Csütörtök, 2013-02-28, 23.14.54 | Üzenet # 8
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hajót megindítottam az említett koordináták felé. Elég lomha egy jószág, de van benne erő... Éreztem ahogy a hatalmas impulzus hajtóművek felbődültek és a hajó egész testében nekiindult a légüres tér meghódításának.
A captain beszólására nem reagáltam, mivel inkább a taktikai és navigációs pultot tanulmányoztam és memorizáltam. Közben egy nebulán vágtunk keresztül. Nagyon szép volt.. Mintha víz alatt mentünk volna... Tisztára tengeralattjáróban éreztem magam.
Sajnos nem tartott sokáig a gyönyörködés, mert gyönyörű bolygó került a látóterünkbe, amit azonban egy csomó gány hajó rondított el... Legszívesebben kiálltam volna az orra, hogy elhessegessem őket a képből... De, az Excalibur-ral is menni fog...
-Heheee... -válaszoltam elég hangosan a Vor'cha megjegyzésre.
Hamarosan megkaptam a parancsot a harci készültségre, így aktiváltam a pajzsot, majd a fegyvereket és a híd hirtelen vörös fényben kezdett úszni... -Aye sir! -tettem hozzá, amit soha nem szerettem, de életemben először teljesíteni akartam... méghozzá jól...
Újból nekiindítottam a hajót és vártam Nubet parancsait...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2013-03-01, 21.13.51 | Üzenet # 9
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Egy kissé meglepődött Lauren de nem nagyon hatotta meg a  dolog amikor meglátta  a tömérdek ellenséges hajót  a fronton,ez volt  a terv hogy  éles bevetésben is  meg kell állja  a helyét főleg ha  csillaghajón akar szolgálni úgy éreztem hogy minderre  szüksége van főleg ha  együtt akar  működni a legtöbb tiszttel és   a parancsaikkal is egyaránt. Szerencsére,ez a  kezdő löket talán segíthet neki hogy  megértse  a  legtöbb Csillagflottás  tacticát illetve  több fontos dolgot is amire talán szüksége is lehet ,ahogy vörös riadót rendelt el    a hajó kapitánya   a gyors megbeszélést követően kiadhattam  a parancsokat Lauren-nek mi közben valamennyi tacticai funkciót át irányítottam  a paneljára és  a legtöbb manőverező funkciót is  át adtam a keze alá hogy  tudja  mindegyik használni párhuzamosan mivel úgy gondoltam hogy ez nem  ad okot arra hogy  elkezdjek,félni mellete így ezt szívesen tettem mivel megbíztam annyira benne hogy tudjam hogy gyorsan kezeli a helyzetet .~

-Jól van ,fegyvereket élesítse be és  célozza be  az első  vezér hajót ami  közel van a jobb felső lévő aszteroida mezőhöz.Használja,a  manőverező meghajtást is és, a pajzsokat vész esetére polarizálja át a  megfelelő frekvenciára.

~Hangoztam el mi közben figyeltem Lauren-t hogy,mennyire  ügyesen kezeli a helyzetet. Nem minden  új tiszt mondhatja ám el hogy ,ilyen gyorsan a helyzet magaslatára kerül de  ő igen,ezért is tartottam igéretes  tisztnek ,mivel sokkal több rejlik benne  mint amit talán mutat épp az adott helyzetben. ~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Péntek, 2013-03-01, 22.31.57 | Üzenet # 10
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kezdtem egyre jobban úgy érezni, hogy ez a feladat, nem gyakorló küldetés... Elég igazinak tűnt... Főleg azért mert eddig túl könnyű... Ha gyakorlat lenne, a klingonok nem álldogálnának ott, hanem már fényévekről megindulnának felénk... Tactica és terv nélkül... De ezek csak ácsorogtak, mint akik készülnek valamire... Na de próbáltam nem foglalkozni ezzel, így a manőverezésre és a panelek memorizálására fordítottam szinte minden figyelmem... Ahogy közeledtünk, egyre jobban bevésődött a console rajza a fejembe, ami jól jön, ha oda nézés nélkül kell egy sík felületen pötyögnöm.. Ó, mit nem, adnék egy botkormányért és kapcsolókért... Utálom ezeket... A mi hajóinkon legalább van electro-domborzat... (electromossággal domború érzést kelt a felületen) De ezen maximum mint egy vak mikor dartsozni akar, úgy lehet odanézés nélkül pötyögni..
Éreztem, hogy az Admiral elég jó véleménnyel van rólam... Rá kellett jönnöm, hogy az emberek egy magamfajta érzékszervekkel fejlődött lénynek, nyitott könyvek...

-Aye Sir! -mondtam, mint egy kisgyerek, majd bemértem a célpontot jobb kézzel, bal kezemet pedig az RCS rendszer vezérlőire raktam. Impulzus hajtóművet levettem 50%-ra, majd a bal alsó thrusterekkel kicsit megdöntöttem a bálna bal oldalát, az orr alsó fúvókákkal, az orrot fellöktem, s a célra mihelyst beállt, a felsőket is bevetve fixáltam az útirányt. Hogy ne sodródjunk tovább a hajó hasa felő, az orr és tat alsókkal az X tengely menti mozgást lenulláztam, majd impulzust vissza vettem maximumra, hogy a manőverrel elvesztett apró sebességet visszahozzam.

Bal kezemet megpróbáltam úgy rakni, hogy minél gyorsabban tudjam az alig pár centire lévő pajzsvezérlőket bizgerálni...
Amint ezekkel elkészültem, vártam a tűzparancsra, vagy amit adni fog az Admiral...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller


Az üzenetet módosította Lauren_Cross - Péntek, 2013-03-01, 23.10.10
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2013-03-01, 22.59.37 | Üzenet # 11
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Lauren jó gyorsan össze szedte  az infókat ahoz hogy  iylen gyorsan megtanuljon kezelni egy  ekkora hajót,gondoltam magamban büszkességegel mi közben  elindultunk az első célpont felé .Oda léptem Lauren háta mögé és  neki támaszkodtam egy kézzel  a  székének óvatosan.~

-Na jó kezdjük,egy  Y tengely forgással és  180 fokos  lőcél irányzékkal.

~Ahogy  beértünk  ez ellenséges hajó lőtávlyába ,rögtön kiadtam  a parancsot ~

-Tűz mindennel amink csak  van!

~Mondtam egész nyugodtan majd  amikor Lauren tüzelni kezdett egy  ksiebb lökés hullám ért minket,mivel több álcázott ragadozó madár is  kilépett az álcából ~

-Kitérő manőver alpha-tangó !. irányítson több energiát át a  hátsó pajzsnak és minden fordulásnál ossza szét merőlegesen  ahajó pajzsán az energiát ,zárja le az esetleges sérült szinteket és  vonja el az energiát onnan és  a felesleges rendszerekből utána pedig irányítsa  át mind azt , a pajzsnak illetve  a phasereknek!.

~Ahogy ezt kimondtam egy újabb ragadozó madár akart volan belénk lőni ,de  gyorsan kimondtam rá  a parancsot így az álcázás leejtés eután megszűnt  a pajzsa és  gyerek játék volt ~

-Tűz   a Neurális torpedókkal!

~Gyors iramba ordítottam el magamat mire  Lauren pontos célzást adott le  az ellenséges hajóra így eggyel kevesebbet írhattunk fel a  számlára ~

-Ez szép volt Lauren..

~Mondtam megdícsérve   a nőt ,mi közben próbáltam figyelni atöbbi ellenséges hajóra is~

-Van esetleg elképzelése?

~Kérdeztem mi közben egy kisebb rázkódás ért minket,persze nekem si volt elképzelésem és  parancsaim is lettek volna  de  mivel ez is  a tréning része  volt úgy éreztem hogy fontos  kinyílvánítania  mindent ~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-03-01, 23.19.33 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Klingon hajók körbe kerítették az Excaliburt de szerencsére már ritkult a számuk. 
Az egyik hajójuk egy Bird of prey darabokra robbant, majd a szárny része ely legelőször robbant fel belefúródott a Vor'cha oldalába aminek hatására a hajó pajzsa azonnal levállt. 
A másik bird of prey elsodródott a lökéshullám miatt, így "csupán" a Vor'cha mely a vezrhajó volt, és a további hét bird of prey volt. 
Ezek a hajók kicsik, nem túl erősek azonban nagyon gyorsak és boszantóak tudnak lenni.

Az Excalibur pajzsai bírták a strapát és Lauren is megfelelően tette a dolgát..
Timothy Mcmillen kapitány úgy ült a parancsnoki székben mintha hullámvasútan lett volna. 
A férfi vigyorgott, majd Nubet "végszavára" biccentett egyet. 
- Nekem is van ötletem de hadd halljuk a zászlóst! - Szólt.. már csak a popcorn hiányzott volna a kezéből úgy ücsörgött ott.. talán azt élvezte hogy most az egyszer nem az ő vállán van a felelősség...


( Lauren - Nubet - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Vasárnap, 2013-03-03, 17.44.59 | Üzenet # 13
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Admirális parancsára végrehajtottam a dőlést, majd irányzék betáplálása következett... Ahogy lő távba értünk, tűz parancsot hallottam, mire bal kezemmel össztüzet adtam le a kijelölt célpontra.
Egy lökéshullám, majd egy csomó BOP jelent meg...
-Aye Sir! -majd ezt kimondva, nekikezdtem a maneuver-nek, hátsó pajzsot megemeltem... Nem igazán értettem mire fel, mivel ezekkel el kellene tudjon bánni ez ekkora hajó, de követtem a parancsot...
Felkészültem az energia átirányításokra, mire az egyik épp álcából kilépve akart volna tüzelni... Azonnal észrevettem, és már kaptam is a tűzparancsot...

-Torpedók... Tűz... -s mihelyst kimondtam, a lövedékek elindultak és a hajó megsemmisült... A dicséretet szó nélkül fogadtam, mivel megpróbáltam a roncsokat is kerülgetni, de elég lomha volt a bálna...

-Ötlet? Olvastam egy taktikáról... Az Archer maneuver-ről... Csak egy kis warp plasma kell hozzá és a közelben lévő hajók mozdulatlanná tehetők.... Utána már csak az emberségen múlik... Ami ugye nekem nem szükségeltetik, mert nem vagyok az... -mondtam fél vigyorral, majd vártam a reakciót a kissé merész ötletre...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2013-03-03, 20.58.58 | Üzenet # 14
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Elég szépen kilőtte  azokat a  ragadozó madarakat ,de  még ott volt a  Vorhca  is  ami nem kis tűzerővvel rendelkezett ,a  hajó előtűnt majd  újabb lövéseket adott le ,ahogy Luaren-től megkérdeztem hogy van -e terve rögtön rábólintottam~

-Csinálja  ...de elég lesz  a megbénítás is..

~Mondtam mi közben vissza mentem a kapitányi székhez és  leültem ~

-Archer manőver,eressze ki  a plazmát ezeknek  a gazfickóknak..

~Hangoztam el  mi közben meg győződtem a pajzsok ,erős védelméről is ~

-Ha készen áll akkor csinálhatja.....MOST

~Mondtam mi közben,egy  manőverező oldalzással oda vetette Lauren a plazmát ,mi közben  a legtöbb hajó lebénult majd  rá néztem a melletem ülő kapitányra ~

-A  további tárgyalás már   a  te  asztalod..szép volt Lauren..

~Mondtam a  kapitánynak és  Lauren-nek is  mivel azért ez egy  elég jó kezdés volt egy  nagyobb dolog felé ~

-Most azt hiszem mi után elintézte  a diplomácia részét a  kapitány  ,jöhet  a vizsgám is..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-03-03, 21.35.38 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kisvártatva adás érkezett be; egy Klingon férfi arca jelent meg a főképernyőn: 
" ne feledjék! A következő már a mi napunk lesz maguk férgek!" - Majd az adás ketté szakadt. 
Mcmillan kapitány sóhajtott egyet. Idősödő vonásai kisimultak ahogyan hátra dőlt a székben. 
- Tudja Cross zászlós már régóta nem láttam ilyen jó mutatványokat amiket maga tud! - Vigyorgott a férfi, majd felállt és megvárta hogy Lauren is így tegyen. 
Kezet fogott vele miközben a szemébe nézett: 
- Sok szerencsét a flottához! Lesznek majd kemény pillanatai, de higye el nem fogja megbánni hogy ezt az utat választotta. Jó szelet kívánok. És fogadjon meg valamit: élvezze az életet. - Majd biccentett és Nubetre pillantott. 
- A Klingonokra ügyet se vess Nubet. Annyiszor volt már dolgunk velük hogy a két tenyerem lévő új mennyiség nem lenne elég a számok megmutatására!
 

MEGJEGYZÉS: Utolsó hszk a "Tananyag" c. küldetéshez. 
( Lauren - Nubet - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Hétfő, 2013-03-04, 21.21.46 | Üzenet # 16
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mihelyst megerősítést kaptam a tervemre, kinyitottam a Dump szelepeket és ömleni kezdett a plazma... Csináltam egy 90°-os fordulást, hogy a kisebb BOP-ok  beleszaladjanak a plazma áradatba, majd nekiindultam a Vor'cha-t is lebénítani...

Amint láttam, hogy az összes hajó a plazmában rostokol, egy kisebb phaser lövést adtam le zárásul, hogy az érzékelőiket is lebénítsam, minek hatására teljesen megbénultak, majd vissza fordítottam a hajót és megálltam a "művem" előtt...
-A klingonok most már kénytelenek kezesbárányként viselkedni, hisz mozdulni se tudnak... -mondtam nagy büszkén... Apám is bevetette ezt a taktikát régebben.. Még jó hogy olvasgattam...

-Köszönöm öregúr.... akarom mondani Kapitány! -vágtam rá rögtön a javítást... Ha legénységbe kerülök, el kell felednem ezeket a beszólásokat.. Vagy legalább magamba fojtani...

Felálltam, kezet fogtam vele majd rámosolyogtam talán a legszebben ahogy csak tudtam... Nem csoda, hisz ez volt a legjobb élmény eddigi tanulmányaim alatt... Vezettem egy bálnát... Azt hiszem kormányos leszek... Lehet driftelni...
-Köszönöm! És mást nem is nagyon tudnék, mint élvezni...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Uss Excalibur Ncc- 502-H
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: