Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Ismeretlen planéta (A Zenas kiterjedésben)
Ismeretlen planéta
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-03-06, 21.14.38 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Új vidék"


[/c]
[c]A felderítő csapat, és tagjai - Tucker kapitány, Mccoy parancsnok,Cromwell,  Skylark hadnagy, és Dan Pierce katona - azonnal a bolygóra sugároztak, és hamarosan materializálódtak ott. 
Az ismeretlen planéta gyönyörű volt, egy hatalmas esőerdő fogadta őket. 
Habár meleg volt ez akkor valahogy mégsem érződött a levegőn. A Destrít emberei lehet fellélegeztek a kellemes időjárásban és az Északi szélben. 
Inteligens létforma jeleire semmi nem utalt, még a szkennerek sem jeleztek semmit. 
A kapitány köré gyűltek a tisztek mikor ő kiadta a parancsokat.
 


(Jack - Chaz - Matt - Dan - Alan - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Péntek, 2013-03-08, 18.07.38 | Üzenet # 2
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fura volt hogy amikor  le érkeztünk, a bolygóra  egy  életformát sem jelzett ki a tricorder sőt,ami azt illeti több mint fura volt..de  az is hogy,  a hőfok  ki jelző szerint forróság van a  bolygón de  nem is lehetett érezni..olyan volt mintha  szoba hőmérséklet lenne..nem volt túl meleg,de  túl hideg sem..nem éreztem a levegőn hogy fojtott lett volna vagy épp nyirkos,egyentalán nem ..friss levegő volt tele oxigénnel,úgy tűnik hogy talán tényleg szerencsénk van és  végre felderíthetünk..körbe néztem a tiszteimen amikor  leérkeztünk a bolygó felszínére ,és  gyorsan kiadtam a parancsokat szeredtem volna minél többet felderíteni a  bolygóról.

-Chester..maga és Matt mennek az északi részhez át kutatni az egész területet ...ez egy tudományos,út...mintákat elvárom hogy szedjenek és  minél több infót ,arról hogy  körübelül  milyen idős   a bolygó talapzata  vagy épp  a bolygó növényzete.

Mondtam Chesternek,majd  oda fordultam Alan-hez és  egy kissé fintorgó fejet vágtam,mivel elég bizarr látvány volt a  sok szép növény között..

-Cromwell!..maga és  Dan mennek ,a Keleti részhez és  megnézik mi  a helyzet..vegyenek mintát ,kutassanak és mindkét csapat egymásnak is  jelentsen és nekem is  kommon..én pedig itt maradok és  megvizsgálom ezt a  helyet..

Mondtam mi közben,elő vettem a tricordert és  elkezdtem vizsgálni  a bolygó légkörét.


Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Péntek, 2013-03-08, 18.49.10 | Üzenet # 3
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Véleményem szerint már ideje volt lemenni. 
A kapitány idegeskedett de kit érdekel. gyönyörű idő volt így a napszemüvegemhez folyamodtam, majd felgyűrtem az egyenruhámat olyan kicsattanóan jó volt az időjárás.
- Áh de jó! Más nem is kell uram! - A kapitány vállára vágtam egy nagyot majd úgy hallgattam végig hogy mit akar hogy ott is hagytam a karomat.
- Ugyan már uram ne kapja fel a levet! - Vigyorodtam el. - Élvezze a napot! - Majd otthagytam és intettem Mattnek hogy kövessen.
- ná jöjjön! Remélem nem kell trágyába túrnom azokat nem szeretem!



 (HU)
 
MattSkylark
Dátum: Vasárnap, 2013-03-10, 23.44.20 | Üzenet # 4
Enterprise-J--Taktikai főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 35
Kitüntetések: 0
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
A bolygón materializálodtunk,a hőmérséklet furcsa volt mintha egy szobában lettünk volna.Furcsa mondom ki hangosan.Majd a kapitány ki adta a parancsot hogy én és Chaz menjünk északra és vegyünk mintát a talajból és a növényzetből.Igen is úram válaszolom majd Chaz int hogy kövessem.

 (HU)
 
DanPierce
Dátum: Szerda, 2013-03-13, 20.22.15 | Üzenet # 5
Royal-Tizedes-Fegyvertáros
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen uram!

Húztam ki magamat,a   kapitány parancs esője után és  nem túl szívélyesen követni kezdtem Cromwell-t,nem mintha bajom lett volna vele csak  köztillik tudni hogy  az apja  ,Cromwell,nek mindig  kikészíti  azokat a kapitányokat ahova kerül a fia szóval...örültem hogy  hozzám került...

Hé maga ..akarom mondani,Cromwell..ha észre vesz valamit azonnal szóljon nekem..nem akarom hogy sérülés essen ..oké?

Mondtam a férfinak ,de  alig jött ki ez a pár mondat  ..mivel annyira rüheltem hogy mindig őt kell mentegetni..



 (HU)
 
AlanCromwell
Dátum: Szerda, 2013-03-13, 22.03.50 | Üzenet # 6
Uss Beloiannisz Pszichológusa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 5
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát hamarosan már lenn is voltunk..
nagyon tetszett a bolygó, és minden pillanatát ki akartam élvezni annak hogy az arcom ki tudja hogy mi óta végre nap éri. körbe néztem, legelőször fel a kék égre, majd szippantottam egyet a friss levegőből. Na hát igen, az nem olyan volt mint az űrhajók levegő-cirkuláltató rendszeréből kiszivárgó dolog. Ez teljesen más volt.. ez firss volt, igazi, olyan aminek mindennek és mindenkinek kellene lennie- nem műnek.
De senki nem mondhatja meg a sorsnak hogy hogyan ítélkezzen az emberi életek felett..
Ki tudja hogy meddig fogok még örülni a szellőnek az arcomon, a virágoknak melyek körbe vesznek. 

Kissé depressziós elmélkedésemből a kapitány hangja billentett ki.
A szőke hajú férfi arcán láttam hogy fintorog de nem értettem hogy miért. Lehet a fekete tudományos táskámtól, vagy csak egész egyszerűen azért mert minden fekete volt rajtam?
Felhajtottam a hosszú ujjú felsőm újját, majd flegma arccal, karba tett kezekkel néztem a "legfőbb" felettesemre aki a fás-füves terep közepén állt és épp engem elemzett ki a pillantásával.
Szinte láttam hogy mit gondol rólam, olyan kiszámítható volt minden, minden ami az arcán volt az összes gondolatát tisztán le tudtam olvasni de inkább nem kommentáltam. Amúgy sem voltam aznap túl jó passzban. Szerettem volna vissza menni haza, apámhoz és beszélgetni vele.. hiányzott... ő volt mindig is a legjobb barátom.. a fenének se hiányzott ez a Destryt.. hülyének éreztem magamat hogy elvállaltam csak azért mert elfogott az ifjonti buzgóság..

De hát most megint rám nézett és a parancs az parancs volt.. hogy azzal a Dannel menyek Keletre.. Már csak ez hiányzott! De jó!
- hát persze.. - Motyogtam zsémbesen. - nah jöjjön Pirce. Megnézzük mi van a hegyen! - megcsóváltam a fejemet majd elindultam Keletre..


"Azt mondták csendes lesz.. azt mondták nem lesz veszélyes... tévedtek.. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-03-13, 22.57.40 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok és Matt elindultak Északra.
Az idő gyönyörű volt, és a szél kellemes levegőt fújt rájuk. A két férfi beszélgetésbe kezdett mikor észre vettek egy eszközt.
Az eszköz magas volt, körübelűl hat méter magas, és inkább egy mesterséges fának nézett ki, vagy valamilyen szobornak. A tetején lévő kis ágak azonban fel-fel fénylettek ritmikusan... érdekes volt mert a fa körül sehol sem lehetett látni ilyesmit még keresve sem; és a fa a domb tetején állt.

Alan és Dan viszont nem beszélgettek túl sokat mivel Alannek - a szokásához híven - csapni való volt a kedve.
Az időjárás vidám volt, és a fák hajlongó árnyékában keresve sem lehetett volna találni jobb helyet a sétára.. ekkor látták meg ők is a fa szerű építményeket melyek ugyan olyanok voltak mint amiket a másik csapat is talált.

Tucker kapitány miután mindenki elment egyedül maradt.
A nap habár olykor már-már bántóan erősen világított, de ettől eltekintve szép idő volt. A férfi elindult majd meg is állt hogy mintákat vehessen a földből.
A trikorder elemzése szerint a földben élőlény maradványok voltak temetve melyek körübelűl olyan 6 ezer évesek lehettek.
És amint tett még egy lépést szintén ugyan ezt a mintát érzékelte majdnem mindenütt....


( Chaz - Matt - Alan - Dan - Jack - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 19.18.20 | Üzenet # 8
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nyammogtam párat majd rágóval a számban elindultam előre. 
Élveztem hogy a szél friss levegőt fúj felénk, így levettem a baseball sapkámat de a Delta
tea-mes kabátomat azért meghagytam. Hátra néztem Matt-re aki szaporán követett, majd egy nagyon-nagyon, extrémen haloványat mosolyogva néztem rá. 
- Hé... szép ez a hely, nem? - Kérdeztem tőle. bevártam hogy jöjjön amolyan féloldalasan néztem rá. - héhéj! Maga aztán elég izmos! Hogy csinálja? Torna meg sok hús vagy mi? - Kérdeztem egy nevetéssel. - Heh, hááát én soha nem voltam valami izom erős. Komolyan amikor legutóbb is edzeni próbáltam akkor is inszalag szakadást kaptam.. vicces mi? - Kérdeztem tőle és tovább indultam. 
miután meghallgattam a választ a derekamra tettem a bal kezemet és vettem egy mély lélegzet. 
- Nah és nagy a család? gondolom ha már ilyen nagy izmokat növesztett! Felség, gyerek.. nekem is volt.. régen... - csendben maradtam egy darabig és gyorsan eltereltem a témát más  felé, még jó hogy kapóra jött az az izé ott előttünk!

Valami óriás fa izének tűnt, mert hogy olyan magas volt. 
- TYŰHA! - felugrottam majd megint de csak nem tudtam elkapni egyik ágat sem. - nah tök jó! Szólok a kaptönnek ha nem baj. Egy MP! - Megérintettem az intercommomat és beleszóltam hangosan. 
- Itt Mccoy! Északon vagyunk, találtunk egy ezer vagy inkább későbbi fát! Maguk? Kapitány? - Kérdeztem mosolyogva, izgatottsággal a hangomban.



 (HU)
 
MattSkylark
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 22.08.17 | Üzenet # 9
Enterprise-J--Taktikai főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 35
Kitüntetések: 0
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Némán követem Maccoyt szaporán.Mig bevárt engem majd meg kérdezi milyen ez a bolygó.Érdekes egy hely uram válaszolom az idő kellemes.A következő kérdést tette fel Maccoy hogy hogy lettem ilyen izmos.Hát uram a sok cső meg vezeték pucolásától uram.Az utolsó kérdés az volt hogy van e feleségem.Nincs uram eddig még egyetlen kapcsolatom se jött össze uram ezért túl zárkózott lettem válaszolom röviden.Az inszalag szakadás az nem vicces uram de ha szeretné segíthetek edzeni önnek uram.Több kérdés nem jött meg is tudtam miért egy dombot láttam azon meg egy hat méteres faszerűséget aminek az ágai szabályosan vibráltak.Érdekes ilyet még életemben nem láttam.Majd Maccoy időt kért amig beszélt a kapitányal.

 (HU)
 
AlanCromwell
Dátum: Vasárnap, 2013-03-17, 00.21.34 | Üzenet # 10
Uss Beloiannisz Pszichológusa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 5
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Ez a Dan is azt hiszi hogy egy darab rom vagyok és mentegetni kell. " - Gondoltam magamban miközben lopva a katonára néztem aki olyan ellenérzéseket kelletett bennem aminek az lennie kellett. előre néztem gyorsan miközben nagy lélegzeteket vettem a friss levegőből melyet már az eszemet sem tudom mióta nem érezhettem. - " Ő tudja. A túlzott féltés soha nem jó, tapasztalatból mondja... no persze ha magamban beszélek azt senki nem hallja... de nem baj, majd megtudja hogy milyen hogyha ideges vagyok vagy esetleg utálok valakit. Nem fog tetszeni.." 
Arra gondoltam amit egyszer apám mondott: "Nem vagy rossz fiú Alan. Csak egy kicsit lobbanékony és túl buzgó.. szeretném ha kinőnéd anyád rossz szokásait... magadért. Nem szeretnélek elveszteni kisfiam. " - Rövid beszélgetés volt de emlékezetes.
Én sem szeretném elveszteni őt.. és, tudtam hogy ilyen a jellemem, de ez "születési rendellenesség" volt nálam, soha nem tudtam kinőni és soha nem is akartam.
Ha nem lett volna ez a jellem vonásom mára valószínűleg nem lennék ezen a szép bolygón... Lehet mégis csak jó döntés volt elvállalni ezt a küldetést ezen a hajón? Nem tudom.. 
Kérdéses és veszélyes volt itt lennem.. A kezemre néztem miközben megálltam. 
Kibernetikus beültetés.. de úgy kábé majdnem mindenem. Nem vagyok igazi. Csak a tudatom maradt itt, de félig már nem vagyok itt... 

Lehajtottam a fejemet, eszembe jutott pár emlék a kórházból és azokról a rémes orvosokról. 
És igen, csapni való kedvem lett. "Nem akarok még egyszer átmenni azon a korszakomon. Nem akarom még egyszer a kínok kínját kiállni. Élni akarok... remélem nem fogok megsérülni." 
Vettem egy mély lélegzetet és nagyon rossz kedvvel lépkedtem végig olyan óvatosan mint egy macska aki szúrós kövek közt jár-kel. Pedig nem voltak szúrós kövek.. egész egyszerűen csak megint előtört a paranijám, vagy nem is tudom minek nevezzem ezt.. nem akartam megsérülni.. és ilyenkor bekapcsolt a "vörös riadóm" és mindent úgy csináltam önző mód hogy más sérüljön, mindenki más csak ne én. 
Bevártam pofátlanul Pierecét, majd előre intettem. 
- Csak maga után. - Úgy kezdtem szerencsétlent kezelni mint valami rossz body guardot...

Észre sem vettem ilyenkor magamat - mert hogy minek is vegyem?! - csak mentem Pierece után mint egy öregember. 
Majd megálltunk.
- Muszáj megállni minden rom mellett?! Ezen a bolygón nincs is semmi értelmes, bárcsak tudnám minek jöttünk ide! - Kezdtem a zsörtölődést magas hanggal ám ekkor a mutogatóra néztem aki felmutatott. - Jajj de érdekes! Biztos egy banán evő makákó vagy.. - Majd elhallgattam mert észre vettem a magas fa-szerű valamit.. 
Elámulva néztem egyre csak fel-fel, a hat méteres építményre. 
- Ez.. gyönyörű... - Motyogtam. Legszívesebben lefényképeztem volna egy rögzítővel d enem volt nálam semmi. Gyorsan a jelvényemre ütöttem hogy válaszolhassak Mccoy idegesítő hangjára.
- jah látom! Mi is találtunk ilyen..fákat.. eszméletlen.. kapitány ezeket látnia kell annyira szépek! - Kiáltottam.


"Azt mondták csendes lesz.. azt mondták nem lesz veszélyes... tévedtek.. "
 (HU)
 
DanPierce
Dátum: Hétfő, 2013-03-18, 17.45.51 | Üzenet # 11
Royal-Tizedes-Fegyvertáros
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alan Cromwell,megint csak olyan ember volt mint mindig..nem vártam tőle sokkal többet mint amit mutatott magából az ürge..megint beszólt én pedig nem válaszoltam neki vissza nem akartam verekedni,mert legszívesebben annyira irritált a  csávó hogy leütöttem volna..az ő hátsóját ,mentegetem erre meg még be is pofázik nekem..ez olyan jellemző..de nem is nagyon érdekelt..lepergett rólam..letöröltem egy  csepp izzadtságot az arcomról,mert annyira meleg volt hogy   a nyárson lehetett volna  sütögetni  a kaját de  még jó hogy  fel voltunk készülve rá  ..hoztunk vizet,kaját és minden extrát hogy túl éljük és ne legyünk rosszul sem..ezért inkább nem is  feszengtem,mentem tovább követve   a plasztikus srácot és  húztam egy jó nagyot  a kulacsomból amikor mutatott hogy mit talált,igaz szép volt de  inkább a  védelmére koncetráltam mert a  kapitány is  ezt kérte tőlem én pedig  a parancsokat meg csinálom akkor is  ha az illetőnek nem is tetszik ez.


 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Hétfő, 2013-03-18, 17.55.40 | Üzenet # 12
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Mentem egy jó ideje ,de nem sok mindent találtam egy jó ideje már nem voltam tudományos küldetésen így kissé elszoktam tőle de  nem zavart ,hogy végre valami újat is felfedezhetünk nem pedig mindig az assultal kell foglalkoznunk és  a különféle hadifrontokkal.. a legtöbb frontot megjártuk,még sem az volt a legrosszabb  a frontos támadásokban hanem az állandóság..az hogy  soha nem volt neki vége,és  mindig újra kezdődött és  a legénységem pedig már  erre van felkészülve nem hiába kelletek a M.A.C.O. tisztek is  a hajóra kellet  a védelem és  az hogy  ,kitartsunk eme háborús övezetekben is..mindenesetre szerencsésnek éreztem magamat hogy végre egy  felfedező küldetésen vagyunk,izgatott voltam  a  küldetéssel kapcsolatban és örültem neki hogy mindenkit érdekelt mivel szinte mindenki jelezte pár perccel az előtt mielőtt én is megláttam egy csodálatos  hatalmas fát ,hogy  ők is pont ugyan ezt találták vagy épp hasonlót..rögtön én is  jeleztem hogy találtam~

-Itt  a kapitány..én is épp egy hasnoló dolgot találtam..gyönyörű..szedek a  környékéről pár  mintát..szerintem tegye ugyan ezt mindenki más is..Tucker kiszáll...

~Válaszoltam  a kommunikátoromba,majd megpróbáltam az utamról egy térkép szerűt is készíteni mivel annyira  gyönyörű volt amerre mentem hogy elneveztem azt a területet amin át mentem,'arany  övezetnek',azért annak neveztem el mert hatalmas fák voltak és  kisebb patakok is  amiknek a színe érdekes módon arany sárga volt..valamiféle kelbonit anyag lehetet de  gyönyörű volt ~


Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-03-26, 20.52.10 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Míg a kapitány mintákat vett és térképet készített, addig Chaz fényképeket készített, Alan és Dan pedig szereztek egy kisebb mintát a fából aminek alapján Alan meg tudta állapítani hogy a fa több mint tíz ezer éves lehet.. 
Mivel azonban mást egyenlőre nem tudtak megállapítani a csapat vissza indult a Destrytre hogy tovább kutathassa a kiterjedést.
 

( Chaz - Matt - Tucker - Alan - Dan - Szingularitás)

MEGJEGYZÉS: Utolsó hszk a küldetéshez




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Szerda, 2013-03-27, 21.42.59 | Üzenet # 14
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elővettem az egyik fény-adat tároló egységem majd csináltam pár képet a fáról, az írásról ami rajta van meg a többiről. Kiskorom óta szerettem fotózni, még a kisfiamnak is azt tanítottam amikor még élt, de mivel ő sajnos már nem volt közöttünk ezért nem maradt nekem más a fényképészet mint egy jó hobby.
~ T'ellar meg amúgy is örülni fog pár képi felvételnek. ~ Gondoltam magamban. Előttem volt a Volukáni sértődött feje hogy ő nem lehetett ott a gyönyörű szép bolygón, de legalább nem kellett naphosszat azt hallgatnom hogy mi logikus és hogy mi nem. 
Néha az agyamra tud menni az ilyeneivel. 
Majd megálltam, és mikor meghallottam a kapitány hangját hogy jelezzünk ha készen vagyunk a felsugárzáshoz kifújtam a levegőt az orromon. 
Elnézve a távolba, a felfele kúszó indákra, a dimbes-dombos dzsungelre kicsit sajnáltam hogy mégsem egy kirándulást vagy egy bulit szerveztünk de ha menni kellett akkor menni kellett egész egyszerűen nem volt más lehetőségünk.

Matt-re néztem.
- No látja. Ennyit a tudományról. Jól jegyezze meg hogy volt ilyen küldetésünk is Matt mert nem sok ilyennel fog találkozni a közel jövőben van egy olyan érzésem. - Szóltam oda a férfihoz, majd megérintettem a komm-egységem csak hogy bele tudjak szólni és máris beszélni kezdtem:
- Itt Mccoy parancsnok. Csináltunk pár képet uram.. kár hogy nem tudunk itt maradni több ideig, kellemes a Nyugati szél... de felőlem mehetünk. Transzportálásra készen állunk.... Asszem. - Szóltam.



 (HU)
 
MattSkylark
Dátum: Vasárnap, 2013-03-31, 01.30.55 | Üzenet # 15
Enterprise-J--Taktikai főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 35
Kitüntetések: 0
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amig Chaz fényképeket készített a fáról addig én mintákat vettem a talajból és a közelben lévő növényzetből.Az idő nagyon kellemes volt a nyugati szél langyos volt.Miután végeztem a teendőimmel nem volt mit tennem vártam amig Chaz végzett.Ez egy rövid tudományos küldetés volt uram válaszolom Chaznek de ennek is örültem mèg ha nagyon ritkán is van.Én is készen állok a fel sugárzásra uram.

 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Vasárnap, 2013-03-31, 16.55.45 | Üzenet # 16
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
A táj gyönyörű volt,gyönyörű fényekkel és  nagyszerű idővel ennél szebb nem is lehetett volna  csak egy álomban..leültem egy percre még megpillantani,az eget és arra gondoltam hogy soha többet  lehet nem lesz ekkora szerencsém megpillantani mind azt amiért itt vagyok..
Nagyon ritka  esetek közé tartozott az amikor,ilyen küldetésünk volt de  ez most kivételes  alkalom volt és  ezt soha nem felejtettem el..ahogy vettem,mintát és  pár fal maradék mintáját is  elcsempésztem magamhoz vettem egy  kisebb hangyához hasonló lényet,és  el tettem egy  bio tartóban ,hátha még valakinek jó lesz .Hiszen még is csak,élőlény még ha talán primitív is  lehet hogy  sok mindent tud  amit mondjuk nem is tudunk róla elképzelni. Ahogy ez meg volt,vissza tettem a hátizsákomba,majd  a hajót hívtam a transzportáláshoz.Előtte még megnéztem,még egyszer  a térképet amit út közben csináltam és rá jöttem hogy egy Y-alakú folyó megy keresztül,az utunkon ami gyönyörűen csillog.Megnéztem,a  fák elhelyezkedését és  a hatalmas  szobrokét is,fel néztem az egyik melletem lévő szoborra is  és  egy  fényképet készítettem róla majd  hívtam a hajót,mi közben úgy éreztem magamat hogy  a béke  és  a nyugodtság  völgye vesz körül ..

-Itt a  kapitány,a  Destrytnek..transzportálást kérek..most..

Mondtam majd  megálltam és vártam a sugarat.


Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"
 (HU)
 
AlanCromwell
Dátum: Kedd, 2013-04-02, 22.20.09 | Üzenet # 17
Uss Beloiannisz Pszichológusa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 5
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan megálltam az egyik nagyobb szerkezet alatt tökre úgy éreztem hogy egy ez valami nagy fa.. vagy hasonló.
Minden esetre le voltam nyűgözve, olyannyira hogy szinte minden bajom kiment a fejemből és szabadnak, teljesen szabadnak éreztem magamat.
A fa mely felettem volt sok ágú volt, valami gyönyörű, egészen különlegesen fennséges érzést árasztott magából. Összeségében nagyon tetszett a kinézete és már akkor sejtettem hogy régi lehet.
Ahogyan a kék ég sejtelmes hátterében felnéztem a magasra nyúló világító ágaira, úgy éreztem muszáj szereznem belőle egy darabot. Nem akartam csonkítani hisz tulajdonképp én magam is egy csonkított ember voltam, így kirázott a hideg bármily nemű csonkitástól. Igaz, ez a fa nem élt, de mi van hogyha egy műemlék?
E kételyek közt, hirtelen lenéztem a földre és találtam egy darabot belőle. Barnás színű volt, kábé mint Pierece bőre, ezen elvigyorodva lebegtettem meg a férfi orra előtt a darabot mintha csak frizbizni szerettem volna vele.
- Nézze csak mit talált az okos Cromwell? Nos? - Ránéztem, de nem mosolyogtam rá persze. Nem az hogy nem voltam oda a viccekért vagy ilyenek, de mióta a balesetem volna soha nem voltam egy nagy vicc-ember leszámítva azt az egy esetet mikor apám kedvenc filmét néztem. Azon a filmen mindig tudok nevetni.. hát igen.

Szóval álltam, néztem a fadarabot, Pierece meg olyan értetlen volt mint valami nagy medve, de kit érdekel ha ott volt a fa a kezemben? Abból a gyönyörű, fennséges valamiből.
- Kapitány szereztünk egy darabot ezekből az izékből. Szeretnék felsugározni ha lehet és megvizsgálni. - Szóltam lehet nyugodt hanggal a jóég tudja milyen ha nyugodt vagyok.
Vártam már hogy feltranszportálhassunk mert a trikorder azt írta hogy legalább ezer éves az a darab a kezembe... és nagyon szerettem már volna közölni ezt valakivel.


"Azt mondták csendes lesz.. azt mondták nem lesz veszélyes... tévedtek.. "
 (HU)
 
DanPierce
Dátum: Szerda, 2013-04-03, 13.28.21 | Üzenet # 18
Royal-Tizedes-Fegyvertáros
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel nagy szerencsémre  Cromwell-hez osztottak be...nem voltam valami jó kedvemben, a nagy műanyag darab ami még beszélt is nekem ..olyan vicces volt,hogy legszívesebben befogadtam volna  a nagy száját de  ,sajnos  ezt nem lehetett elérni nála..nagyon örültem,neki hogy  Cromwell megint engem hozott elő meg megjegyzéseket tett nekem..persze nem reagáltam le  csak egy szót ejtettem meg a  számára ,amin  el rágódhatott ha akart -ha nem ..nem volt sok esélye..

-Bocsásson meg..de  jobb lenne ha  inkább mozogna..hadnagy..

Mondtam  Cromwell-nek aki meglehetősen megsértődött mivel,nem akartam hogyha  az ő hibájából esetleg  a jelünket nem találták volna  a transzporterek..nem volt kedvem vele  egy bolygón ragadni az is biztos..



 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-04-04, 22.42.54 | Üzenet # 19
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csapat ezek után találkozott és felsugároztak. 
A tömérdek információ melyet erről a bolygóról és kultúráról tudtak meg értékesebb volt mint gondolták. A kapitány büszke lehetett legénységére ám hamarosan találkoztak az Orinocoval hogy munícióhoz juthassanak.. nem tudhatták hogy sokáig ez lesz az egyetlen Csillagflottahajó mellyel találkoztak...


= Az "Új vidék" c. küldetés lezárva. = 

Folytatása: "Megálló" c. küldetésben




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Ismeretlen planéta (A Zenas kiterjedésben)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: