Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Kardassziai-Jem"hadar prototípus hajó
Kardassziai-Jem"hadar prototípus hajó
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2013-08-17, 11.28.36 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" A vészjelzés"


Miután Cross kapitány és a többiek materializálódtak a prototípus hajó fedélzetén egy elég lepusztult hajó belseje körvonalazódott ki előttük. Lissan habár más hajóra gondolt azért a trikordere után keresett, bár kisvártatva léptekre lettek figyelmesek: a Klingonok. 
A magas klingon kapitány bakancsa valamiféle fémbetétes lehetett, úgy kopogott a padlózaton. 
A hajó folyosója sötét volt, csak a vészvilágítás működött, a kábelek egy része kilógott a falból. A durva belső rész tipikus Kardassziai megoldásra utalt, mindhogy az is hogy sötét volt benn. Viszont egy ablak nem volt látható akár egy Jem"hadar hajón. 
Sok kérdés felvetülhetett mikor körül néztek, de mire egyiket is feltette volna a kapitány a Klingon parancsnok szólt körbe: 
" Szép kis hajó ugye kapitány!" - Vágta hátba a férfit. - " Jó fogás!" - Nevette el magát. 
" A tisztjeim már dolgoznak hogy bejuthassanak a gyengélkedőbe, mert állítólag érdekes életformák jeleit fogják bennről. De ha esetleg magának van valami más ötlete, csak nyugodtan mondja, készségesen meghallgatom. Bár nem mondom hogy meg is valósítom. " - Vallotta be gúnyosan. 

( Adam - Lissan - Joe - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2013-08-20, 14.05.28 | Üzenet # 2
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lassan összeálltak az atomjaink a másik hajón, s nem váltunk szubatomi részecskék halmazává. 
Ami bent fogadott az valami eszméletlen volt.. Eszméletlen káosz és eszméletlen stílusérzék hiány. A kialakítás Cardi fazon, de a praktikum inkább a Jem'Hadar-ra utalt az ablakok hiányával. Csak tudnám akkor hogy néznek kifelé... Vagy ezek is azt a vacak fejre tehető bigyót használják?  A kábelek a levegőben lógtak.. Bármi is bánt el vele, az tuti erős volt... Vagy csak valaki sok babot evett és közbe dohányozni akart.

A nem túl messzi közelből lépteket lehetett hallani. Ki is derült, hogy Klingonok azok, minő meglepetés. Valami acélbetétes bakacsa volt a benga, szőzör bűzbömbának. Már épp mondtam volna valamit, hogy gyorsan elkezdhessük ezt a hercehurcát, s minél hamarabb visszamehessünk, de ez a marha máris elkezdte.
Hátba ütött meg röhögött.. Mint aki most szabadult a diliházból jó magaviseletért. 
*-Ha még egyszer hátba üt, letöröm a karját!!! -gondoltam magamban, de azért próbáltam jó képet vágni mindezekhez.
-Hát, ha már úgy is elkezdték, lássuk mire mennek.... -válaszoltam viszonozván a gúnyolódását.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Andora
Dátum: Szerda, 2013-08-21, 10.15.00 | Üzenet # 3
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután átszálltunk a hajóra a tricorderemet kezdtem el rögtön keresni, hogy megvizsgáljam a hajót, de hirtelen nem találtam. Aztán rájöttem, hogy a táskámban van, amit a transzporter állomás felé menet vettem magamhoz. Épp vettem volna le a táskámat, hogy kivegyem belőle, mikor léptekre lettünk figyelmesek a közelből. Ja, csak a klingonok, derült ki mikor közelebb értek. De még a hülye is meghallotta volna, hogy jönnek, mert úgy kopogott a cipőjük a padlón ahogy léptek. Csak hát nem sokat láttunk, mert az egész hajó sötétbe burkolódzott, csak a vészfények égtek. Így a táskámhoz nyúltam, és a tricorderem mellett kivettem belőle a zseblámpát is. Ahogy bekapcsoltam a lámpát kiderült, hogy a hajó nincs túl jó állapotba, mindenhol falból kilógó kábelek voltak. Jobban megnézve a kialakítást, Kardassziaira utalt, az ablak hiány pedig Jem'hadarra.

Eközben a klingon kapitány se tétlenkedett. Köszönés képen a hülyéje hátba vágta a kapitányunkat. És hozzá tette, hogy ugye milyen szép kis hajó. Vártam mit reagál rá a kapitány, de ahogy láttam, inkább lenyelte magába, nem akart konfliktust okozni.
Kiderült, hogy a klingonok, már el is kezdték a kutatást, mert szerintük érdekes életformák találhatók a gyengélkedőn.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Szerda, 2013-08-21, 10.16.12
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Hétfő, 2013-08-26, 22.45.10 | Üzenet # 4
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jearsey parancsnok-helyettesnek nem sok kedve volt lemenni a büdös Klingonokkal teli hajóra de nem ellenkezhetett mert ezt kapta parancsnak. 
Amint megérkeztek ő a kapitány és Th'Zarath parancsnok közé állt. A legelső dolog amit észrevett a hajó belső felépítése volt: magas falak, sötét, ablak nélküli levegőtlen terek. Nem csak hogy ronda volt de már így első ránézésre is szerencsétlenül megoldva. 
Mint gépész tisztában volt vele hogy nehézkes lehetett két elég eltérő technikát egybe sűríteni. 
Még mielőtt ezt kimondhatta volna Klingonok érkezetek eléjük. A főgépész egy fanyalgó fejet eresztetett meg, de nem szólt semmit, még akkor sem amikor kapitányát putyulgatni kezdte a két méteres óriás akinek fémbetétes bakancsa lehetett mert hat méterről meg lehetett hallani hogy ha jött. Vagy lehet hogy csak olyan kövér volt. 
A gépész egy fél lépéssel arrébb állt és követte ezek után a kapitányt, és a többieket, megtartva a kellő távot a Klingonoktól, mert nem kedvelte azokat de nagyon nem.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-08-28, 10.06.15 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Klingon bólintott, majd végig mérte Lissant, és Jearseyt és a többi biztonsági tisztet akik velük voltak. 
- Milyen édes. Egy Andóriai az elsőtiszt! Remélem hogy kipróbálhatom majd egyszer azt a híres harcukat, az Ushaant! - Szólt a nőhöz egy vigyorral, aztán intett az ő embereinek és elindult a folyosón. 
Adam lemaradva követte őket, a háta mögött a biztonságiakkal. Valami nem tetszett neki... hisz amikor a L'espoir-on voltak a szenzorok nem jeleztek életjeleket, most meg több is van? 
Lassanként a gyengélkedő ajtajához érkeztek amiket páncélos Klingonok forrasztottak ki. 
Adam védelmi alakzatba rendelte az embereit; rosszat sejtett. 
A Klingon vezető ezt észre véve felsóhajtott: 
- kapitány.. ha ennyire paranoijás lennék már el is nevezhetném magam Romulánnak.. - Sóhajtott. 
Ekkorra sikerült a kóddal lezárt ajtót kiforrasztani. Az hangosan csapódott le a földre. Odabentről bűz érződött kifele, és ha lehet még sötétebb volt mint odakinn. 

( Adam - Lissan - Joe - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2013-09-07, 19.03.27 | Üzenet # 6
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak annyit láttam, hogy a klingon bólint egyet, s figyelme rögtön az első tisztemre terelődik, majd mindenkit felmért aki velem volt. Kissé idegesítő volt a következő megjegyzése, de inkább visszafogtam magam, s lemaradva mentem utánuk. Nem igazán akartam megölni még az egyetlent, akivel békésen lerendezhetem ezt az ügyet. 
Valami nagyon nem stimmelt a hajón... Már percek óta azon gondolkoztam, vajon mi a fene lehet bent, amit a L'espoir érzékelői nem észleltek, de a fapados, klingon okulárék felfedezték, sőt még a helyét is megállapították.

-Készüljenek! -mondtam a tisztjeimnek... rossz érzés kerített magába, mikor az ajtóhoz értünk, s nem igazán figyeltem a böhöm megjegyzésére...
Az ajtó lebordult, s ami onnan kijött szag, valami borzalmas volt... Az orromat kellett befognom. Néha nagyon utáltam emiatt, hogy jobb a szaglásom mint az embereknek, vagy egyéb humanoidoknak.
Sötét volt bent, még sötétebb mint kint... Én még láttam, de a többiekben már nem voltam biztos...

-Szeretne előre menni? -kérdeztem a szőrös bűzbombát... legalább őt találja meg az ami bent van, s nem minket marcangol szét először.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Andora
Dátum: Szombat, 2013-09-07, 20.03.47 | Üzenet # 7
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mielőtt bárhova is indultunk volna, nekem nem épp szimpatikusnak tűnő klingon vezér, elkezdett engem bámulni, amit nem szeretek. Így elkezdtem elhúzódni, úgy hogy lehetőleg ne mennyek neki senkinek. És elkezdte ezek után, hogy milyen édes vagyok, meg hogy vívna velem egyszer egy csatát.
'Jó lenne beverne azt a ronda arcát.'-gondoltam magamba.
"Szálljon le rólam, nem vagyok az ön játszópajtása."-vágtam oda válaszként. Tudtam, hogy úgy is csak fél vállról veszi a kijelentésem, hisz mégis csak egy klingon.

Így is tett, mert a következő pillanatba elindultunk a folyosón. Én pár lépés távolságot megtartottam azért a klingonoktól inkább. Jearsey parancsnok helyettes mellé léptem.
"Magának amúgy tetszenek a klingon teremtmények? Nekem nem igazán. Szerintem az egyik legrondább faj."-súgtam oda neki, úgy hogy más ne nagyon hallja.

A gyengélkedőhöz érve a kapitányunk készültségre szólított fel minket, úgyhogy a kezembe vettem a fézeremet.
Egy csúnya megjegyzést is tett a klingon, amire a kapitány nem reagált.
A következő pillanatba pedig már szabad is volt az út a gyengélkedő felé, mert közbe az ajtót kiforrasztották.
Ezek után majdnem rosszul lettem, olyan büdös szag jött ki. Megcsapott nagyon a büdös, mert a mi fajunknak nagyon jó a szaglása.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Szombat, 2013-09-07, 21.03.15
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Szombat, 2013-09-07, 22.57.55 | Üzenet # 8
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Összehúzott szemekkel hallgatta a Kligon szavait aki láthatóan érdeklődött a parancsnok iránt. A főgépész alig bírta visszafogni érzéseit, melyek szerint közelről bevitt volna egy bal horgost a nagy büdös óriásnak, ám végül csak fogcsikorgatva lépett egyik kezét ökölbe szorítva a parancsnok mellé, árnyékot adva neki. 
- Hagyja őt békén! - Szólt félhangosan amit vagy meghallott a másik hajó kapitánya, vagy nem. Idegesen folytatta az utat a többiek után, és a parancsnoknő kérdésére hogy
kedveli-e a Klingon teremtményeket így válaszolt halkan: 
- Ha kedvelném valaha is őket, akkor már tudatában van annak hogy megőrültem, parancsnokasszony. - Suttogta. 
A gépész általában elég önfejű és néha agresszív is tudott lenni, és épp akkor is csak alig tudta visszafogni magát. 
- Egyébként meg - Folytatta. - Maga szerint nem érdekes hogy a L'espoir érzékelői nem vettek észre semmilyen életjelet, de a Klingonok igen? ... Csapdát sejtek. - Megcsóválta a fejét és megállt Lissan előtt a csapattal a sejtett gyengélkedő előtt, majd a szabad kezét zsebre vágta és megcsóválta a fejét. 
" Persze, legyek készültségbe!" - Dohogott magában. - " Egy gépésztáskával a kezemben, szééép!" - Elővette így a szabad kezében a phaserét. 
- Még jó hogy nem forrasztó-pisztoly, mi? - Kérdezte poénkodva halkan Lissant, majd elé állt és az ajtó felé célzott. 
A Klingon büdös borzra nézett, miközben arra gondolt hogy a folyamatos megjegyzésekért meg beszólásokért egyszer még nem baja lesz majd előre nézett ujból. 
Az ajtó kinyílt ő pedig azt hitte hogy ott helyben elájul olyan büdös volt. Azonnal felhúzta az egyenruhája gallérját a szája elé tette, csakúgy mint a kezét is és elköhögte magát.
Egy fél lépést tett hátra de úgy hogy még ne ütközzön neki Lissannak, de a Klingon medve mellett, és nem bírta ki hogy ne szóljon be:
- Már azt hittem hirtelen hogy maguk a legbüdösebbek.. tévedtem!
 


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-09-12, 16.29.05 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Klingon idegesen prüszkölt egyet, majd intett az övéinek hogy induljanak előre. 
- Érdekes Cross úr, hogy az én embereim nem ilyen nyafogósak mint a magáé. És még humoruk sincsen, csak magának, PH! - Majd ő is belépett az orvosi belsejébe. 
Egy kis időre a Csillagflotta tisztek egyedül maradhattak, eldönteni hogy most mi lesz. 
De még mielőtt a kapitány meg tudott volna szólalni felháborodott tisztjei közt a gyengélkedő bejárata elé egy erőtér került elő, így zárva el az utat a KLingonok elől akik pedig bennragadtak. Próbáltak kijutni de nem sikerült: odabenn csak holt testek voltak, és kevés levegő, és az erőtér elzárta a kiutat...majd hamarosan a kompjúter is megszólalt: 
" Figyelem, a környezet szabályzó megszűnik a gyengélkedőben... 10...9...7..." 
Joe odaugrott a számára ismeretlen nyelvezetű panelhez mikor a folyosót amin álltak valamiféle gáz kezdte elárasztani..

( Adam - Lissan - Joe - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2013-09-12, 20.47.44 | Üzenet # 10
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kezdett nagyon az idegeimre menni a klingon, s egész csapata... Csak mert mi nem szórakozásból jöttünk ide, életünket kockáztatni...
Az ősemberek előrementek, majd az enyéim felé fordultam, karba tettem a kezeim s már szóra nyílt a szám, mikor meghallottam azt az idegörlő hangot ami az erőtér létrejöttével jár. Nem igazán tetszett a helyzet mivel rögtön az ugrott be, hogy forralnak valamit, ám a kijutásra tett kétségbeesett próbálkozásuk nem tűnt színlelésnek...
Szinte azonnal beszélni kezdett az átkozott rádiós hang, hogy a létfenntartó leáll odabent...
Épp Joe-t akartam volna a panelre állítani, de Ő már ott volt.. Most vagy telepátiám van, vagy csak ennyire jók a tisztjeim... Az viszont biztos, hogy jobbak mint ezek az ősemberek...
Kezdtem örülni, hogy mi mentjük meg a klingonok seggét, de ekkor valami gáz kezdte ellepni az alagutat amiben voltunk...
-Hogy az a.... -mondtam majd az egyenruhám ujjával próbáltam az arcom eltakarni... Nem sok kedvem volt ott elpatkolni, így valamit ki kellett találnom de rohadt gyorsan... Én tovább bírom mint Lissan és Joe, de nem túl valószínű, hogy élve kijutok ha ez a nyavaja mérgező... Elővettem a trikoorderem, s analizálni próbáltam a gát, Lissan-t meg a forrásának illetve forrásainak megkeresésére állítottam rá...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Andora
Dátum: Szombat, 2013-09-14, 10.54.24 | Üzenet # 11
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
A büdös szaghoz már kezdtem egy kicsit hozzászokni, de így se esett jól. Ilyenkor nem szeretem, hogy túl jó a szaglásom.
A büdös klingon még be is szól, hogy milyen nyafogósak vagyok. Erre azt hittem beverem az arcát, de inkább törtőztettem magam.

Ezek után végre elindultunk a gyengélkedő belseje felé.
Már a klingonok bent voltak, mikor egy erőtér jelent meg előttünk. Elsőnek azt hittem, hogy a klingonok csinálták, hogy övék legyen minden, ami esetleg bent van.
De aztán kiderült, hogy nem ők voltak, hanem a computer hozta létre az erőteret. Mert megszólalt a computer, hogy: " Figyelem, a környezet szabályzó megszűnik a gyengélkedőben... 10...9...7..."

Jearsey parancsnok helyettes nem is vonakodott tovább, odaugrott az egyik panelhoz, hogy próbáljon tenni ellene valamit. És, hogy még rosszabb legyen a helyzet valami gáz kezdett el a folyosó levegőjébe is terjedni.
Kapitány parancsára megpróbáltam a forrását megkeresni. A kapitány közbe pedig a ticorderével próbálta a gázt kielemezni.
Oda mentem az egyik panelhez, és kiderült, hogy a környezet szabályzó romlott el a hajón, és emiatt van a gáz, illetve a gyengélkedőn a probléma.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Szombat, 2013-09-14, 11.05.01
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Szerda, 2013-09-25, 19.58.48 | Üzenet # 12
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jearsey parancsnok-helyettes karba tett kezekkel nézett a klingonra és ha lehetett volna pillantással gyilkolni ő már megtette volna. 
Szinte forrt a homlokában a vér és tenni akart valamit de nem tehetett flotta tiszti rangja miatt. Kifújta az orrán a levegőt, lenézett a földre. A Klingonok a gyengélkedőbe léptek ő pedig érdektelen arccal nézett utánuk. 
aztán a Klingonokra csukódott hirtelen az ajtó. 
- Persze.. jó trükk. -  Duzzogott a férfi. Senki nem sejtette hogy ez nem az. Joe a kapitányra nézett, várva hogy lesz-e parancs, mikor a Klingonok ütni kezdték az ajtót. Mintha nem kapnának levegőt. 
A főgépész ekkor lépett akcióba. Gondolkodás nélkül próbálta kioldani a kódokat amik olyan nyelven voltak írva amit nem is ismert. A gépész magában jó nyelvészre vágyódott ámbár az nem volt a közelben egy se. 
Idegesen próbálta logikailag megfelelően eloszatni a kódolásokat vagy bármi ami a céljához segíthette volna. De az ajtó kinyitása nem ment sehogyan sem. 
Ráütött a panelre és köhögni kezdett valamilyen gáz miatt. 
- Ezt nem hiszem el!


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-09-27, 16.36.09 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lissan próbálta leállítani a gázt, de az nem a létfenntartó rendszer hibája volt. 
A nő megállapította hogy a hajó hídjáról irányítja valaki a rendszereket, akinek az életjele nem klingon, hanem más. A nő még nem jött rá hogy milyen faj is lehet az hisz a dns-e hasonlított ugyan egy emberéhez, de annál fejlettebb volt. 
Jearsey parancsnok közben felülírta a kódot, így az ajtó kinyílt a Klingonok pedig kimenekülhettek, a gáz pedig megszűnt a folyosón. 
- Ez.. valami.. csapda volt! - Köhögött fel a Klingon parancsnok. - Odabenn nem volt semmi csak egy hamis életjel sugárzó és hullák! - Mindegyik Klingon köhögött de egyik sem volt súlyosan sérült. 
Lissan ekkor közölte az információt amit persze nem hitt el a Klingon parancsnok aki nevetésbe kezdett. 
- És maga még hisz ennek kapitány?! Biztos hogy az a szánalmas Tu'ba volt!- ordította Jearsey gépészre, majd oda is nyomta a gépészt a falhoz. - Láttam hogy pötyög a panelon valamit! A Gakh-nak több esze van maga féreg! - Fojtogatta a férfit.

( Adam - Lissan - Joe - Lissan - Szingularitás)  




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2013-09-29, 20.24.40 | Üzenet # 14
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A gáz nem a szellőzők hibájából szivárgott be, ám ezt valahonnan sejtettem is és az se volt meglepő, hogy a hídról irányítják... Egyszerűen belesétáltunk egy baromi alapszintű csapdába... a kvancba...
Valami ember szerű, de turbósabb lény volt odafent Lissan szerint... Ebben a pillanatban az erőtér eltűnt, s a gáz is elállt, a klignonok meg mint a cápa elől menekülő halak, zúdultak ki a gyengélkedőről ahol csak hullák meg életjel sugárzó volt... 

Elég hirtelen változó a hangulata ennek a szőrös, barna egyednek... Szinte azonnal, hogy Lissan velük is közölte a dolgokat, Joe-ra támadt...
Gyorsan kellett döntenem.. De nem arról, hogy rátámadjak-e, hanem arról, miként tegyem ezt, hogy a parancsnokot ne sebezzem meg.. Végülis odamentem, majd a térdét hátulról megrúgtam... Összerogyott, ám el nem esett, de míg ott szédelgett, leütöttem, majd a pengéimet a földön fekvő nyakához nyomtam.

-Na idefigyeljen maga büdös barbár... Leáll, vagy Én állítom le... Eleget tűrtem a gúnyolódásait az eddigiek alatt, ám azt már nem tűröm, hogy a valamelyik emberem bántsa, s még gyanúsítgasson is... Nincs annyi esze, hogy rájöjjön, hogy az a rohadt gáz nekünk is mérgező volt? Nem szeretek logikázni, de nem kell Einstein-nek lenni, hogy kiderüljön, direkt csalt ide valaki minket...
-Remélem felfogja a szavaim, s nem akar 3 qva nagy lyukat a nyakába.. Nincs kedvem bemocskolni a gusztustalan testnedvével őket... -mondtam neki a magamét, miközben a szemébe nézve, a nyakához nyomtam a karmokat még mindig... Reménykedtem, hogy szokásukhoz híven, értékelik ezt a gesztust, s nem próbál meg kötöszködni...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Andora
Dátum: Hétfő, 2013-09-30, 08.58.13 | Üzenet # 15
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután kiderítettem a gáz eredetét megpróbáltam megszüntetni, de később kiderült, hogy mégse a létfenntartó hibája miatt van a gázszivárgás, és innen nem lehet leállítani.
-'Uram, nem tudom megállítani a szivárgást, mert mégse a szellőző hibája okozta, hanem valaki szándékosan gázt bocsátott ránk a hídról.'-jelentettem a kapitánynak.'Nem tudom pontosan megállapítani, milyen faj csinálhatja, nem ismeri fel a rendszer, de az biztos, hogy van benne emberi DNS.'

A következő pillanatban legalább kikapcsolt az erőtér, így a klingonok kiszabadultak a csapdából. A parancsnoknak sikerült lekapcsolnia. És a gáz is megszűnt.
Úgytünt nincs bajuk, csak köhögtek. Közölte a klingon nagyfej, hogy csapda volt.
-'Ez nem csapda volt, valaki mindannyiunkat csőbe húzott, ránk gázt irányítottak, önöket pedig csapdába ejtették.'-mondtam a klingonnak.
Erre hirtelen a parancsnokra támadt, hogy biztos ő tette.
-'Nem ő tette, valaki a hídról tette.'-mondtam, de nem ért semmit.
Épp ugrottam volna, hogy megvédjem a parancsnokot, de a kapitány megelőzött. Térden rúgta a behemótot, majd a torkához tartotta a pengéit.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Hétfő, 2013-09-30, 08.59.15
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Szombat, 2013-10-05, 19.46.48 | Üzenet # 16
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
A L'espoir főgépésze nem értette a nyelvet de kompjúterben értette a működést s a binális kódolást így rájött a felülíró kódra és kikapcsolta a gázt, és pillanatokkal később a büdös Klingonokat is kiengedte. 
- HUH, ez bizony épp hogy csak sikerült. - Szólt a fejét a panelre téve, majd vett egy mély lélegzetet. Lissan kezdett el beszélni, ám éppen hogy csak mondata végére ért a Klingon a falhoz szorította és fojtogatni kezdte őt. 
A fiatal gépész minden eszközét kiejtette hirtelen a földre úgy megijdet, majd a falhoz csapódva ellenkezni próbált de az nem sikerült neki. 
- Ne... nem én .. v-voltam... - nyögte. Ha így folytatták volna a gépész megfulladt volna de a kapitány a segítségére sietve sikeresen leütötte a Klingon elmebeteget. 
Joe fulladozva és köhögve esett majdhogynem térdre de megtántorodott így egyenesben maradt és még egy darabig köhögött...
- K-köszönöm kapitány hogy észhez térítette... - Mondta.


 (HU)
 
Andora
Dátum: Vasárnap, 2013-10-06, 13.02.07 | Üzenet # 17
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Parancsnok helyettes megköszönte a kapitány segítségét.
-'Jól van parancsnok helyettes?'-megkérdeztem nem esett-e baja. Szerencsére, ránézésre megúszta a támadást.
Rosszabbul is elsülhetett volna a dolog.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Vasárnap, 2013-10-06, 13.02.58
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-10-08, 10.14.52 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A klingon azonnal csöndbe maradt, a társai pedig körbe állták őt és Cross kapitányt, és figyelték hogy mi történik.
Az igazság az volt hogy a vezetőjük nem is próbált meg védekezni annyira meglepődött... a földre esett, majd a meglepődöttség után elnevette magát.
- Ezt már kedvelem kapitány. - Mondta hunyorogva Cross felé. - Jól van... ezúttal azt fogom tenni amit ön diktál! - Nyujtota a kezét hogy a társai felsegítsék őt és miután ez megtörtént, és felállt dölöngélve elindult.  
- Követjük magát.. - Mormogta, és elindult, majd hirtelen megállt és a karját Jearsey parancsnok-helyettes mellkasának nyomta. 
- Remélem nem sértettem meg a becsületét. - Mormogta, majd továbbállt. 

A sötét folyosón a híd felé közeledtek Lissan és Adam mentek előre lassan. 
A parancsnok nő a trikordere segítségével követte a főgépész által letöltött adatokat a híd felé. 
Mikor odaértek megálltak az ajtó előtt mivel az zárva volt. A parancsnok-helyettes megpróbálta kinyitni mindenféle kódolással de az ajtó akkor sem engedett. 
Közben Lissan ki tudta elemezni hogy miről is volt ténylegesen szó, a hídon lévő személlyel kapcsolatban: 
Egy javított... egy genetikailag javított volt a hídon. 

( Lissan - Adam - Lissan - Joe - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Andora
Dátum: Kedd, 2013-10-08, 14.47.41 | Üzenet # 19
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy a kapitány leteremtette a klingont rögtön nyugton maradt. Bár, ha engem is így letámadtak volna biztos nem ficánkolnék tovább. De a többi klingon se támadt ránk, az volt a szerencse. Bár lehet a klingon nagyfej a hirtelen jött támadástól fagyott így le, mindegy, így gyorsan rendeződött a helyzet.
Majd egyszer csak mint valami elmebeteg elkezd röhögni.
-'Ennek meg mi baja? Elgurult egy kereke?'-gondoltam magamba.
Majd végre kinyögte, hogy ezt már kedveli. Oh, szóval szereti, ha fenyegetik.
De legalább beadta a derekát, azt mondta teljesíti a parancsokat.
-'Na végre'-gondoltam.
Majd végre feltápászkodott. Majd, hogy még jobban meglepődjek, a parancsnok helyetteshez is odament olyan "bocsánatkérő" szerű szöveggel.
-'Na jó, mennyünk tovább'-mondtam.

A tricorderemre töltöttem a hídra vezető útvonalat.
-'Majd én megyek elől, itt van nálam a hídra vezető út képe.'-mondtam, és elindultam.
Majd kapitány is mellém lépett, és együtt mentünk tovább a hídhoz.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Kedd, 2013-10-08, 14.48.04
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2013-10-12, 12.55.10 | Üzenet # 20
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé furcsa volt, hogy a szőröske nem próbált meg ellenállni, mikor fémet is átvágó pengékkel szurkálom a nyakát...
-Talán akkor értjük végre egymást... -jegyeztem meg, majd hagytam feltápászkodni.

Mint egy részeg, úgy támolygott Joe felé. Gondoltam, megint közbe kell lépnem, de ezuttal mint egy sértett kislány, kért burkolt bocsánatot a férfitől.
Nem csíptem az ürgét, de nagyon nem...

Lissan felhívására visszaterelődtek a gondolataim a feladatra, majd biccentettem, s utána indultam.. Azé egyszer-kétszer hátra néztem, jönnek-e a klingonok.

-Remélem jól van, Parancsnok? -léptem oda Joe-hoz, majd Lissan felé fordulva hallgattam a hídon lévő Javítottról tett figyelmeztetést...
-Nemmár!!! -nyögtem ki- Nincs kedvem egy tripla egó boxzsákhoz...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Andora
Dátum: Szombat, 2013-10-12, 17.37.23 | Üzenet # 21
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem volt rövid az út, azt hittem már sose érünk a hídra. De útközben legalább ki tudtam elemezni a kapott adatokat.
Annyira figyeltem a tricorderem, hogy merre is kell közbe menni, hogy egyszer majdnem neki mentem egy falnak.
De aztán végre megérkeztünk a hídhoz. Zárva volt az ajtó, így a parancsnok helyettes elkezdte feloldani a  zárat, én meg addig jelentettem a kapitánynak:
"Uram, ez valami mutáns lény lehet, azt elemeztem ki az adatokból. Genetikailag javították fel."





"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Szombat, 2013-10-12, 17.38.18
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Szombat, 2013-10-19, 20.09.21 | Üzenet # 22
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok-helyettes cseppet röhejesnek tartotta a Klingonok viselkedését, főleg a vezetőjükét. A falnak dőlt és köhögött még párat, a Klingon szánalmas bocsánatkérésére pedig pislogott egyet majd szavak nélkül követte a többieket. 
A kapitány kérdésére is csak röviden válaszolt: 
- Jól, köszönöm kapitány. - Majd szorosan Lissan mellett haladt. Nem hiányzott neki még egy esetleges Klingon támadás.
A folyosó valahogy fojtogatóan sötét volt és szűk előtte. Aztán hirtelen megálltak. Egy ajtó állt velük szemben. 
Joe odaállt és a panelján ügyködött de az zárva maradt. 
- Zárva. Megpróbálom kinyitni. - Tette hozzá miközben szemei folyamatosan az adatokat olvasták le. 
- Gondolom egyikük sem tud Kardassziaiul vagy jemhadar nyelven. - Egy átkötést próbált ki ez után valamelyik áramkör elvezetésével hátha a hirtelen jött túláram majd kinyitja az ajtót. 
Majdnem lenyelte a szájában lévő szeblámpát a genetikailag javított hallatán.
- Nagyon jó..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-10-21, 13.40.10 | Üzenet # 23
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Klingonok idegesen toporogtak, és már egyesek szerint a csöveket kellett volna használni - már ha volt ilyen. 
Pár pillanat múlva azonban az ajtó kinyílt nyikorogva mintha az ezer éves lett volna. A híd elsőre ránézve semmihez nem volt fogható; odabenn sötét volt pár vészvilágítás és semmi.
A falakon végig-végig körbe konzolok futottak, sehol egy ülő hely vagy pontos állomás.
És az egész legalább akkora volt mint egy fél folyosó rész. A végén nem volt főképernyő, mint egy Föderációs hajón, se kivetítő vagy ablak.
A döbbent csendet a Klingon parancsnok szakította félbe.
- Remek! Hol van az a P'tak akit keresünk! - Ordította el magát, majd előre lépett. Abban a pillanatban azonban hogy kettőt lépett előre egy berendezést aktiválhatott; kattanás hallatszódott, majd egy hatalmas robbanás történt.
A Klingon volt a robbanás epicentrumába, ő azonnal meghalt a falakat vörösre festve a vérével, a többiek pedig a földre repültek elég messzire hátra.
Adam és Joe voltak talán akik még úgy ahogy megúszták kisebb karcolásokkal, de két biztonsági tiszt meghalt, és Lissan-nak eltörött a karja.

( Adam  - Lissan - Joe - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2013-10-25, 21.55.37 | Üzenet # 24
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Álljanak már le! -mondtam a klingon féleszűeknek, de azok csak hajtogatták tovább...

Persze, majd egy Jeffrie's csőben mászok ezekkel az ütődöttekkel mi?
Nem is kellett sokáig panaszkodnom, mivel az ajtó kinyílt... Bent sötét volt, pár kisebb fénnyel fűszerezve... Nem volt valami bizalom gerjesztő. Némi konzol sor, s nuku szék... Ha én lennék a kapitánya, tutira átépíttetném. Képernyő se volt a hídon.. Kíváncsi lettem volna, miképpen nézegették a csillagokat.

Ismét panaszkodni kezdett a szőrmók, s belépett a hídnak álcázott sötétkamrába. Nem kellett sokat várni, s a falak vörösen színlettek, mivel valamit aktivált a marhája, s felrobbant... Mindenkit levett a lábáról a robbanás, főleg a klingonokat, akik majdnem orbitára álltak tőle...

Joe és én megúsztuk, de Lissan elég rossz bőrben volt, s a karja sem állt jól...
-Megsérült? -kérdeztem rá, de sejtettem hogy negatív lesz a válasza...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Andora
Dátum: Szombat, 2013-10-26, 20.12.24 | Üzenet # 25
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ezek a klingonok de türelmetlenek, nem bírtak várni amíg a parancsnok helyettes az ajtót kinyitja, már más útvonalakat kezdtek el tervezni. Már kezdtek egy kicsit az idegeimre menni.
De mielőtt valami letudtam volna a kapitány után is én is reagálni a dolgot, az ajtó kinyílt. Benézve semmi alig látszott valami, mert olyan sötét volt odabent. Csupán néhány alapfény égett. És nem épp kényelemre volt kialakítva, sehol egy ülőhely, és kicsi volt, a csillaghajókon megszokott kilátóernyő is hiányzott.

Ekkor a klingon nagyfej kezdett el megint pampogni, már legszívesebben lecsaptam volna mint vak a poharat. De helyettem megtette ezt a szívességet a hajó. Alig lépet párat, és az arcába robbant valami. Én is elestem a robbanástól, neki a falnak.
Mikor megpróbáltam felkelni, akkor vettem észre, hogy nem úsztam meg karcolás nélkül a dolgot. Belenyilalt a bal karomba, valószínűleg eltörött.
Kapitánynak is válaszoltam: 'Úgytünik eltört a karom, uram. Ön jól van?'
Körülnézve láttam, hogy a klingonon kívül sajnos 2 társunk is meghalt.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Vasárnap, 2013-10-27, 12.03.33
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Péntek, 2013-11-01, 15.21.01 | Üzenet # 26
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az ajtó nehezen akart kinyílni, a Klingonok pedig egyre türelmetlenebbé kezdtek el válni. 
A parancsnok-helyettes idegesen csapkodott olykor, ám végtére is sikeresen kinyílt az eléggé nyikorogva. Vagy csak Joe hallotta azt rosszul. Mindenesetre odabenn sötét volt, még Joe parányi zseblámpájának a fénye sem tudta normálisan megvilágítani a helyiséget mivel az olyan óriásinak tűnt. 
- Mi a fene...? - Kérdezte a férfi egy pillanatra szájtátva. A Klingonok vezetője azonban nem tűnt ennyire lemerevedettnek, mert előre indult szinte azonnal. 
A parancsnok-helyettesnek szinte még ideje sem volt felfogni azt hogy mi történik már robbant is valami bomba. 
Joe-nak nagy szerencséje volt hogy tudott helyesen esni, mert különben biztosan történt volna nagyobb baja is egy kis zúzódásnál. 
A gépész felült, majd felállt lassan és Lissan-ra nézett és a kezét nyújtotta a nő felé hogy felsegítse. 
- Jöjjön... uram, azt hiszem a parancsnoknak azonnali ellátásra van szüksége. - Szólt.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-11-04, 18.08.17 | Üzenet # 27
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A megmaradt pár biztonsági tiszt és a KLingonok is lassanként álltak fel, mikor hirtelen valaki- feltételezhetően a genetikailag feljavított - szólalt meg hátulról. Habár sötét volt, a hangját kristálytisztán lehetett hallani.
- Gratulálok önöknek kapitány! - Szólt gúnyosan a hang. - Látom sikeresen belementek a tesztjeimbe! Maguk a túlélők akik ezeken a teszteken átestek, és mondhatom barvó! ... Barvó! Tényleg okosabbak mint a többi! De most sajnálom.. az utolsó teszten biztos nem fognak átmenni... - Még mielőtt teljesen befejezte volna a mondanivalóját azonban Adam odasúgta Jearseynek hogy beszéltesse az illetőt ő addig bemegy. 

Az Agrosziak valamivel jobban tudtak sétálni a sötétben, így a kapitány előre ment; sötét volt. 
Lassan kellett sétálnia előre miközben tisztje beszéltette a génmanipulált őrültet miközben egy terven gondolkodott. És, habár magát a férfit még nem látta a hang egyre közelebbről és közelebbről érkezett..

(Adam - Lissan - Joe - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2013-11-07, 20.57.14 | Üzenet # 28
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lassan feltápászkodtak a többiek is, miközben Lissan-nak csak ennyit mondtam:
-Jól...
Kezdett elég rosszra fordulni ez a nap... Remélem van eszkük a Klingonoknak, s nem fogják ránkfogni ezt... Szépen kipurcan elvégre a kapitányuk.. De meg is érdemelte... Aki túlzottan vakmerő, az így jár...

Hirtelen valaki megszólalt... Szinte biztos, hogy a vicces fiú, az akit keresünk beszél nagy hangon... Gondolkodtam rajta, hogy ideje lenne megnézni magamnak ezt a vicceskedőt...
-Joe.. Beszéltesse, én addig kicsit körülnézek odabent... Kicsit jobban látok mint ezek a szőrösek... -súgtam oda, majd elindultam.

Szerencsémre, a látásom igen jó volt.. Néha még hasznás is veszem a non-humán létnek... Sötét volt, de némileg láttam azért valamit... kábé mint emberként szürkületkor.
Tudtam, hogy egy tervet kell kieszelnem, no de azt, hogy mi lesz az, még foggalmam nem volt.. Egyenlőre tudnom kéne, ki és mi az...
Mentem-mentem, s egyre közelebb érkezett a hang... Lassan meg is érkezek, de remélem nem egy 5.1-es Hi-Fi rendszert találok ott...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Andora
Dátum: Péntek, 2013-11-08, 09.55.20 | Üzenet # 29
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagy nehezen feltápászkodtam a földről, ami nem volt könnyű, mert alapból egy kezemet tudtam segítségül hívni hozzá, a másik meg nagyon fájt. Utána rájöttem, hogy felkötni se tudom a kezem, mert nincs hozzá anyagom, és a halott biztonsági tiszt ruhájának anyagát nem akartam felhasználni, mert nem szerettem volna meggyalázni.

Kapitánynak legalább nem esett baja.
Ekkor a sötétből valaki megszólalt. Elkezdett viccelődni rajtunk, amit nem szeretek.
Kapitány közbe valamit odasúgott a parancsnok helyettesnek, és a híd belseje felé indult el, gondolom körül szeretne nézni.
Parancsnokhelyettes közbe beszélgetett a sötétbe lévő ismeretlennel.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Péntek, 2013-11-08, 09.56.47
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Kedd, 2013-11-12, 22.17.11 | Üzenet # 30
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
A L'espoir gépésze felsegítette Lissant, majd azon kezdett el serényen ügyködni hogy felkösse az elsőtiszt karját. Letépett elég sokat a saját egyenruhájából, majd óvatosan kötözni kezdte Lissant miközben megszólalt egy elég gúnyos hang a sötétből. 
Joe egy pillanatra megállt, a sötétbe meredten nézett előre majd folytatta a kötözést. 
Mire befejezte a kapitány súgta oda neki hogy próbálja meg ő beszéltetni ezt a furcsa fickót. 
Joe biccentett, magában hozzá tette hogy nem garantál semmit és mire a gúnyos hang tulajdonosa a végére ért a mondatának majdhogynem a férfi hirtelen közbe vágott. 
A kapitány előre ment.. és Joe attól tartott hogy valami baja eshet a férfinek, de közben meg is szólalt: 
- Ha annyira biztos benne hogy belesétáltunk a csapdájába akkor miért közli ezt nyíltan? Azt hiszi hogy magánál van az ütőkártya? Mi van hogyha most maga áll egy csapdába, arra épp nem gondolt? .. Vagy a szája nagyobb mint az esze? - Kérdezte homlok ráncolva a fiatal gépész. 
" Ez nem is rossz. " - Állapította meg közben magában. - " Legalább kiadhatom magamból a dühömet. " 
- Mi az elment hirtelen a beszélőkéje! Arra volt esze hogy lemészárolja a társainkat most meg hirtelen nagy kussba vágja magát?! Elvitte a cica a nyelvét, FELELJEN!


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-11-14, 17.51.44 | Üzenet # 31
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Még nem tudja hogy mire készülődöm kedves gépészem! - Válaszolt a sötétben álló, és beszéde közben Adam Cross már olyan közel volt, hogy látta a körvonalait. - Nem tudja hogy én sokkal többet tudok, mindegyiküknél. Sokkal jobban tudom hogy mi van készülődőben a jövőben... mert képzelje, én tudom és csak fel akarom készíteni az emberiséget arra ami rájuk vár! Nem lesz kellemes.. De minden fontos dolog kellemetlen dolgokkal jár. - Az utolsó mondata már furcsa volt, furcsa volt benne a hanghordozás és mikor ezt kimondta Adam Crossnak ugrott. 
Megrángatta a kapitányt majd ütni- vágni kezdte őt. Persze erre Joe előre lépett és phaz-pisztolyával megpróbálta lelőni az illetőt hogy véget vessen a rombolásának, de egyszerűen nem tudta becélozni őket, mert sötét volt, és Adam és a támadó folyamatosan mozgásban voltak. 
valamit ki kellett találniuk még mielőtt az egésznek bajos vége lett volna, vagy Adam-nek, vagy Lissan-nak vagy Joe-nak... És mindezt másodperceken belül. 

( Adam - Lissan - Joe - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2013-11-16, 20.04.56 | Üzenet # 32
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Éreztem, hogy közeledek az idegenhez, s közben hallottam fél füllel amit Joe-nak beszélt... Remélem azt azé nem tudja, hogy megyek felé... Kicsit gáz lenne. Felkészíteni? Egy frászt, majd én felkészítem a börtön kosztra...
Kicsit kezdtem rosszat sejteni a beszéde végén, majd egy pillanatra csend lett, s nekem támadt... Én kaptam természetesen az elején az ütéseket, mivel meglepett ami történt... Elestünk, s ütni kezdett, rángatott a földön, próbálta a fejem a padlóba verni.. Csak azzal nem számolt, hogy az nekem többé már nem árt...

Nagy nehezen felvergődtem egy lábbal odébblökés után. Egymás körül táncikáltunk, mintha csak Capoeira-zánk...
Ki kellett valamit gyorsan találnom, mert azért én se vagyok fáradhatatlan...
Jobb hijján megpróbáltam a fejét belenyomni az egyik konzolba a falon, hátha kap egy kissebb áramütést ami leteríti.. Már ha van áram. Ha nem is, akkor is kapok pár pillanatnyi időt... Neki is lendültem, s reméltem a sikerem...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Andora
Dátum: Vasárnap, 2013-11-17, 14.58.35 | Üzenet # 33
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Parancsnok helyettes volt olyan kedves, és segített felkötni a karom, a saját egyenruhájának darabjából.
-'Köszönöm.'

Végre választ is kinyögött magából a sötétbe burkolózó teremtményünk.
De a vége bajsejtelemes volt.
Egy pillanatra elfordultam, amikor verekedés hangra lettem figyelmes. Mivel nem sokat láttam, és az a kezem sérült meg pont amivel lőni szoktam, így nem sokat tudtam sajnos tenni.
Parancsnok helyettes megpróbálkozott azzal, hogy lelője, de túl sötét volt, meg állandóan mozogtak.
Úgyhogy csak remélni tudtam, hogy egyedül is sikerül a kapitánynak letudnia a támadást.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Vasárnap, 2013-11-17, 14.58.50
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Hétfő, 2013-11-18, 14.10.43 | Üzenet # 34
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nagyon szívesen, ne köszönje ez csak természetes. - Mondta a parancsnoknak halkan.
Jearsey közben kimondottan kezdte rühelni a fickót, majd miután befejezte Lissan kötözését, és a mondatait is hallgatta őt a sötétséget bámulva. 
Hirtelen nem is tudta mit tegyen: ha elkezd lövöldözni vaktában azzal csak szétveri a berendezést de el nem tudta volna találni erre mérget vett. 
Ha mást tesz, azzal nagyobb galibát okoz. 
Mikor ráugrott a kapitányra azt hitte felrobban, de gépész tehetetlen volt. Közelebb lépett hezitálva egy fél lépéssel a híd belső teréhez, de a verekedésből is csak annyit látott hogy sötét van bent és hogy hangosak azt nem tudhatta hol is vannak valójában. 
Próbálta célba venni a fickót de nem látta..
- Áh, képtelenség bemérnem így őket. - Vallotta be halkan.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-11-22, 16.36.33 | Üzenet # 35
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A férfi lefejelte a konzolt, de ezzel nem ájult el. 
Hátra hökölt, majd arcon csapta ököllel a kapitányt, aki persze folyamatosan védekezni próbált. 
Végül Joe erőt vett magán és a két fél vívásába közbe szólt: tüzet nyitott. A standard Föderációs phazer pisztoly kábító sugara mindkettejüket eltalálta: így Adam a földre esett, de nem ájult el csak eléggé lekábult (A leggyengébb altató így hat az Agroszokra) de a gén manipulált ember nem.
Megfordult és most Joet vette célba dühösen. Őrülten futni kezdett mire mindenki egyszerre tüzet nyitott. Hátra esett, felállt de még mindig közeledett lassan.
Megint tüzeltek, mire a fickó az egyik panelre esett. Motyogott valami kódot, aztán elájult.
Talán a csapat megörülhetett volna azonban a hajón az önmegsemmisítő rendszer indult be épp, idegen nyelven számolva vissza.
Adam lassan magához tért, ás el kellett döntenie hogy kockáztat és letölti az adatokat amik fontosak lehetnek a hajóról vagy feltranszportál és gyorsan a lökéshullám elől elmenekíti a L'espoirt vagy esetleg kitalál valami egészen mást.
A Klingonok minden esetre azonnal döntöttek. Az egyikük a panelhoz ugrott és máris az adatok letöltésén törte a fejét.

( Adam - Lissan - Joe - Szingularitás)  




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2013-11-30, 21.03.59 | Üzenet # 36
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sikerült bemutatnom a fickó fejét a konzolnak, de az meg se érezte a mutatványt. Kissé imbolygott, de szinte azonnal magához tért, s rámtámadt. Próbáltam védekezni de erős volt... Egyetlen módon tudtam volna legyőzni kézi tusában, ha megint előjött volna amit a Regulus-on tapasztaltam.. Az az erő... De az nem gombnyomásra jön..

Hirtelen egy lövés jött odakintről.. Utólag elgondolva, Joe lőhetett... Teljesen elkábultam.. Mozdulni se bírtam, s a földön feküdtem... Csak annyit láttam, hogy az idegen elindul az ajtó felé... Lövések dördültek, s pár lövés után a fickó elájult... Lassan magamhoz tértem, s csak annyit hallottam, hogy valami visszaszámlálás folyik... Nem tudtam másra gondolni mint, hogy az önmegsemmisítő az. 
Hirtelen átfutott az agyamon, hogy itt halunk meg, ha nem teszek valamit... El kellett tűzni a csíkot onnan, de látván hogy az egyik klingon adatokat akar letölteni a hajóból, előkaptam a nálam lévő trikoordert, s hozzá kapcsoltam amilyen gyorsan csak tudtam a legelső, lehetőleg nem a klingon látómezejében lévő konzolhozz, s kapcsolatot létesítettem vele a L'esoir komputerével... Letöltésre indítottam, s reméltem, hogy míg a hajóra érünk, s elhúzunk innen, elég adatot tudunk leszedni.. Nem lehettem biztos azonban abban, hogy a jel át is jut, de fontosabbnak tartottam a legénységem és hajóm életét, mint hogy ott tököljek az adatok letöltésével...
A klingonnal nem foglalkozva tehát elindultam Joe és Lissan felé, hogy eltűzzünk onnan... Ha elég bolond hozzá a szőrmók, akkor az Ő baja...
-Nyomás!!! -szóltam, s a többieknek s kirohantam a hídról.. már amennyire tudtam még részben kábultan.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Andora
Dátum: Vasárnap, 2013-12-01, 16.48.53 | Üzenet # 37
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
A sötét miatt nem sokat láttam, hogy mi történik, így vártam. Aztán Jearsey parancsnok rászánta magát, és közéjük lőtt. Csak nem épp úgy sült el, mint ahogy szeretné, mindkettőjüket eltalálta.
A kapitány egy kicsit elkábult úgytünt kívülről, de a lénynek semmi baja nem lett, helyette Jearseyt vette célba. Ekkor bal kezembe vettem a phaseremet, és nagy nehezen de sikerült eltalálni a behemótot. De ez se ért sokat,még mindig jött felénk.
A következő lövés legalább leterítette., de még valamit kinyögött előtte.
Erre a rendszer bekapcsolt valamit. Önmegsemmisítő lehetett, mert elkezdett visszaszámlálni.
Ekkor a kapitány az egyik konzolhoz ment, hogy begyűjtse róla az adatokat. Miután sikerült csatlakoztatni a tricorderét hozzá, odajött hozzánk, és mondta, hogy most "nyomás", nem is kellett kétszer mondani, a többiekkel együtt kirohantam a hídról.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Vasárnap, 2013-12-01, 17.16.40
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Péntek, 2013-12-06, 23.25.58 | Üzenet # 38
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok hezitált majd tüzet nyitott hirtelen. A Föderációs sztenderd phazer-pisztoly dupla altató sugarai eltalálták a kapitányt, és a vele közdőt is. Nem így tervezte ezt a L'espoir főgépésze, de nem volt más választása. 
A kapitány kidőlt rendesen de nem épp úgy mint egy ember. Jearsey megnézte a beállítását a fegyvernek: látta hogy az az altató fokozat legkisebbjén áll. Majd felnézett, s elképedve vette észre hogy a másik egyed még mindig jön. 
Célzott, és tüzelt. Semmi hatás. 
- Miből van ez a fickó, ólomból? - Kérdezte, aztán összenézett Lissannal és tüzeltek rá megint. 
Ez már betehetett neki. Az egyik fal melletti panelre esett, ám még annyi ereje volt hogy beindítsa az önmegsemmisítést. 
A főgépész pár perces késés után lépett a kapitány mellé, és a konzolt bámulta. Mivel a Klingonok serényen ügyködtek az adatok begyültésével a kapitány sem restellt ezzel a művelettel.
Közben Joe próbálta leállítani az önmegsemmisítést, de nem ment. Csapkodni kezdte így a műszerfalat.
- Pedig értékes lett volna! - Mondta. Követte ezek után futva a kapitányt és Lissant is.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-12-10, 00.05.46 | Üzenet # 39
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A L'espoir főtiszti kara és a pár biztonsági tiszt felsugároztak. A hajó pedig nem sokkal később darabokra szakadt. Hogy mi volt a terve a javítottnak a hajóval és hogy ő maga honnan került elő talán a fájlokból majd megtudják.. idővel. 
A túlélt Klingonok azonnal elmentek miután felrobbant a hajó. A flotta hírszerzés örülni fog, de Corss kapitány már kevésbé. 
A hajóra rejtélyére a L'espoir legénysége majd talán később fényt derít vagy minden a homály és titkolózás árnyába burkolódzik.

- A "Vészjelzés" című küldetés lezárva. Folytatása olvasható: " A Bosszú Q " c. küldetésben




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Kardassziai-Jem"hadar prototípus hajó
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: