Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Ultimate hajó
Ultimate hajó
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-12-05, 13.14.16 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ultimate csatahajó   (Ez a csatahajó Clifford kapitány beleegyezésével. A hajó képes térben és időben utazni, fegyverzetéről Clifford majd ír hamarosan)

" A hajsza"
 

A kapitány és a MACO-s csapat tagjai hamarosan lenn voltak. Jenek ezredes indult előre gyors léptekkel. A férfi hátán egy karabély volt, de egyépként mint a tízen jól felfegyverzett, magas katonák voltak, a katonai flotta küldöttei akiket még Winters admirális helyeztetett a Beloianniszra végszükség esetén. 
Clifford végre hasznukat tudta venni. Odaát azonnal beindult valamiféle riasztás és egy seregnyi Ultimate támadta meg őket erős sugárfegyverekkel. 
A katonák a kapitányt védték, Jenek ezredes pedig gyors iramban fedezékbe vonult elől. 
Markelson volt a bal oldalon, a fiatal nő a sugárpisztolyok hangjától úgy érezte hamarosan megsüketül de felállt, kiugrott és telibe kapott egy Ultimatet. 
Az Ultimate katona hangosat nyögve terült el és meghalt.. a háta mögött pedig még több érkezett. 
Jenek ezredes intett, így kiugrottak és tüzeltek: Viol be volt zárva egy cella-szerű szerkezetbe, távolról már látták csak oda kellett menniük. 
A kapitány előre futott, miközben az egyik Bólian hadnagy a földre esett holtan. Mikor odaértek Cliffordnak valahogy ki kellett nyitnia a zárt, az idő azonban egyre csak telt és Jeneknek egyre jobban nehezére esett védenie a kapitányt.. két embere meghalt, egy pedig súlyosan megsérült. 
- Uram, ha megkérem próbáljon sietni. - Szólt hátra a középkorú Bajori ezredes. Clifford választhatott e közben: vagy szétlövi a zárat, vagy megpróbálja kétféleképp kinyitni azt: zöld-zöld-piros, vagy piros-piros-sárga. 
Ugyanis ez a két megoldás tűnt a legjobban megvalósíthatónak. 

( Clifford - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
CliffordSequoia
Dátum: Hétfő, 2014-01-20, 16.30.56 | Üzenet # 2
Uss Beloiannisz-Kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 99
Kitüntetések: 3
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy  ott voltam döntenem kellet vagy ténylegesen be vetem magamat vagy  megint a fegyveresek háta mögött maradok ezért inkább tettem a dolgomat..

-Nem majd én..

Mondtam majd szétlőttem a zárt és  lövés erejétől ,le kapcsolt minden legalábbis egyenlőre. Rögtön inteni kezdtem a többieknek hogy menjünk innen.

-Gyerünk-gyerünk!

Ordítottam továbbra is.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-01-22, 12.51.48 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Viol megvolt, ám Clifford nem akarta hogy az Ultimate hajó továbbra is működő képes legyen. 

- Uram induljon, majd mi elintézzük a bombát. - Mondta Jenek, miközben a kapitányára pillantott. Clifford azonban nem úgy tett. Úgy érezte a bomba felrobbantása csakis az ő saját gondja, ezért Jenekre bízta a gyereket, hogy vigyék Violt vissza a hajóra. Jenek egy pillanatig tétovázott. 
- Kapitány, ha nem cselekszik időben ön is itt ragadhat a hajón! - Mondta a férfi szomorkásan. - Kérem hagy vigyük ezt végre. 
De mivel Clifford akarta felrobbantani a bombát, nem volt más választásuk. Az ezredes is csak egy katona volt, aki akármennyire is sajnálta a kapitányt vagy tisztelte, parancsokat követett. És a parancsok Cliffordtól érkeztek. 

Bólintott, tisztelgett, megfogta Violt majd jelzett a karjára szerelt komm-linken hogy mehet a felsugrázás. 
Clifford magára maradt. Beélesítette a bombát.. 
Aztán hirtelen minden megremegett... 

A bomba gyorsabban robbant fel mint hitte volna. 
Nem volt se visszaszámlálás, se figyelmeztetés. Egyszerűen csak ... felrobbant.

- " A hajsza" c. küldetés lezárva. Folytatása hamarosan.  -




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Ultimate hajó
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: