Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Enterprise nx-01
Enterprise nx-01
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2014-07-27, 19.59.50 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Az idő nem játék"

A csapatok elhelyezkedtek, és Smith kapitány is kezdte már felfogni a szabályokat.
Épp Shepard dobta a labdát Lissan-nak mikor hirtelen megremegett a föld a lábuk alatt.
- Ez meg mi volt? - Kérdezte a szimulációban lévő Malcolm Reed hadnagy. A labda a földre esett, és senki nem értett semmit. Bruke parancsok szólalt meg legelőször, megkérdezte a kompjútert arról hogy megfelelően működik a program miközben Trevis Mayweather a szimuláció beli hidat kérdezt hogy minden renben van-e.
Bruke válaszára a kompjúter recsegést  produkált, ami miatt már szinte mindenkinek megfagyott a vér az ereiben. Miközben a holo Trevis megnyugodott és megkapta Archer "minden rendben van"-ját Smith kérdezte mi történt...
Megint minden megremegett, Lissan a földre esett, Bruke segítette őt fel, Ashley pedig Shepard.
" Kapitány azt hiszem baj van... " - Szólalt meg a Smith zsebében lévő kommunikátorból egy elhaló hang. - " a közelben lévő szupernóva ... próbálunk meglépni de nagyon valószínű hogy a robbanás.. a hídra kellene jönnie..."
A kapitány válaszolni nem tudott a sercegés, a  kommunikátor zavarai miatt.
Smith ezért elindult a híd felé habár csak félig fogta talán fel miről is beszélt neki a helyettes tiszt. Épp a kijáratnál volt, a háta mögött a többiekkel mikor mikor a talaj hirtelen megdőlt alattuk és mind a négyen a földre estek. Csakhogy ez több volt mint egy szimpla esés: el is ájultak.

A képszakadás után Shepard nyitotta ki a szemét legelsőnek: szürke padló... kosár palánk... igen, látszólag ugyan ott voltak. Az Nx-01 kosárpályáján a holofedélzeten. De mi történhetett?
Shepard csak lassan eszmélt fel, pont úgy mint a többiek és ugyan olyan fejfájással: Bár Bruke még a többieknél is rosszabbul volt... a férfi csak ült a földön a fejét fogva a fájdalmában szótlanul.
Talán nem is baj hogy nem szólal meg...- gondolta magában Lissan aki próbálta felsegíteni őt.
- Nem értem, szerintük ez vicces? - Kérdezte egy rideg női hang tőlük. - Lehetséges hogy félre ismertem a vicc foglmát de én úgy tudom hogy szolgálati idő alatt nem szokás a padlón heverészni. - Mondta a hang tulajdonosa a csapatnak egy magas, vékony, széparcú rövidhajú Vulkáni nő.
Shepard  és a többiek ekkorra már felálltak. A férfi próbálta   lekapcsolni a holofedélzetet, mert Bruke-nak orvosra lett volna szüksége és Ashley is meg akarta tudni mi történt a hídon, de nem történt semmi.
T'Pol (A Vulkáni nő) felhúzta a szemöldökét.
- Lehetséges hogy megzavarodtak? Ha gondolják szólhatok doktor phlox-nak hogy kezeltjei lesznek. És egyben a kapitánynak is, hogy nem voltak képesek viselkedni és itt... aludtak...

( Shepard - Andora - Smith-  Bruke- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2014-07-27, 22.21.22 | Üzenet # 2
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az igaz hogy ez egy nagyon régi Játék de Bruke úgy mutatta be nekem mind ha valami ostoba lennék, ezt nem szívleltem. De legalább szánékéban ált hogy azért meg mutassa.
- Igen már hallottam róla.  A labda hozzám került Némi pattogtatás után Lissan-nak passzoltam. de ép hogy elkapta, máris a hajó elkezdet megrezezni.
Kicsit meglepődtem, mert általában értesítik a feleseteket hogy van-e valami az utunkban.
Néztem Körbe hát ha tudja valaki hogy mi van. mi is érdeklődtünk hogy mi a helyzet, de Archer kapitány mondta hogy minden rendben. De a második hajó rázkódás után mindenki a földre engem személy szerint az esés Következtében vagy nem tudom hogyan De Kikapcsoltam, Fogalmam sem volt hogy mennyi időre. De azon kaptam magam hogy Épen felsegítettek.
 - Ez gyakori az Enterprison?
Érdeklődtem morgolódva, amint mindenki magához tért úgy ahogy Tpole lépettbe aki Látszólag egy Vulkáni leosztásra készül.
Finoman megfenyített minket hogy megleszünk mondva Archernek
- Aha hogy ne...
Motyogtam magamba


 (HU)
 
Andora
Dátum: Vasárnap, 2014-08-17, 15.44.04 | Üzenet # 3
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
El is kezdtük a játékot, és rögtön hozzám került a labda, és meg tovább adtam volna épp a mellettem lévőnek a labdát, csak épp megrázkódott minden, így nem oda ment a labda ahova szántam, dobás helyett csak kiesett a kezemből.
Gyors helyzetjelentés kérés kezdődött, majd megint minden megremegett.
Földre esetem és jól be is vágtam az oldalam a földbe. Bruke parancsnok lépett ezután oda, és segített fel.
"Köszönöm"-mondtam.
Ezután a kapitány kommunikátora szólalt meg, hogy valami szupernóva miatt gondok vannak, és a hídra kéne menni.  Csak válaszolni nem tudott, mert rossz volt a vétel.Így egyből elindult az ajtó felé. Már csak két lépés választotta el az ajtótól, mikor újra megrázkódott minden, és újra elestem, de most a fejemet is bevertem, és elsötétült a világ.

Nem tudom mennyi idő telhetett el eszméletlenül, de valószínűleg nem sok, mert mikor szétnéztem még mindenki a földön ült, vagy feküdt. 
Én is felültem, de megszédültem. Így maradtam, majd a mellettem lévő parancsnokra néztem, és láttam, hogy nincs jó bőrben, így oda másztam mellé, és megfogtam a vállát, hogy felnézzen, mert épp a két keze közt volt a feje.
"Uram, jól van?"-megkérdeztem, de nem válaszolt, csak elkezdett jajgatni.
"Fiúk, azt hiszem a parancsnoknak orvosi segítség kéne"-fordultam a többiek felé.

De mielőtt válaszolhattak volna, az Enterprise (NX) első tisztje szólalt meg, hogy nem kéne munkaidőbe heverészni. Ami kicsit fura volt, mert tudtommal nem munkaidőbe voltunk.Ezután megpróbáltuk kikapcsolni a programot, hogy a parancsnokot a gyengélkedőre vigyük, de az nem engedelmeskedett. Erre csak T'Pol szólt vissza úgy, mintha hülyék lennénk.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Vasárnap, 2014-08-17, 15.45.34
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Enterprise nx-01
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: