Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Iss Dante (Soveregin refrit típusú tükör univerzumbeli hajó)
Iss Dante
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2015-07-27, 19.08.11 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Morning Star"


Shepard kapitány, Philips parancsnok, Robertson parancsnokhelyettes, és Jan Higginst tudományos főtisztek átsugároztak a hajó kettes folyosójára mely a legközelebb volt a hídhoz. 
A hajó szörnyű állapotban volt. Félig megdőlt, a környező panelok füstöltek körülöttük, s a legtöbb ember halott volt vagy annyira sérült hogy nem volt magánál. 
Két lehetőség volt: vagy elindulnak rögtön a híd felé vagy elkezdik keresni Rubyt. 

(Shepard- Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2015-07-27, 21.39.22 | Üzenet # 2
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a csapatot össze szedték nekem át sugároztunk az ellenséges státusban lévő hajóra. mikor átértünk az Ujjam már a fegyver Ravaszán volt, de egy igen megdöbbentő látvány fogadott minket, Száz százalék volt hogy megtámadták őket
Már csak az volt a kérdés hogy kik,
 
~ Ma sem fogok unatkozni.
Jegyezte meg magamnak, majd Láttam néhány súlyos sebesültön hogy Még Élnek de nem sokáig ha nem teszünk valamit. Majd  Kommunikátoromat aktiválva adást küldtem az orvosi részlegre.
- Itt shepard Találtunk túlélőket Vannak egy páran és Igen súlyos a sérülésük azonnali beavatkozásra készüljenek néhány percen belül át sugároztatjuk őket, és rendeljenek biztonsági egységeket az orvosiba is nem tudhatjuk hogy fognak reagálni ha magukhoz térnek shepard vége.
Majd Philipsre néztem.
- Miután át küldték a sérülteket bizotsítsák a parancsnoki hídat Elsőnek Mentsékle a teljes hajó naplót és a kapitányi illetve az első tiszt bejegyzéseit, Illetve az összes számunkra ismeretlen Technológiai leírást ami hasznos lehet nekünk. habár itt vagyok ne távozunk üres kézzel., én egy Kicsit elmegyek Körülnézni akkor hívjanak ha vészhelyet van, nem vagyok biztos benne hogy egyedül vagyunk.
Rá bitcettetem az elég alaposan elintézett  Halott I.s.s tisztre.
Majd a fegyveremet magam elé célra tartva elindultam megkeresni Ruby-t
Csak abban reménykedtem hogy még itt van és sértetlenül.
~ Az admirális Örülni fog a vendégeinket az biztos de ő mondta hogy az Én hajóm szall nem lehet egy szava sem.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2015-07-29, 17.38.50 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Itt az Atlantis. Vettük az adást uram s felkészültünk a sebesültek fogadására. " - jelentette egy női hang az inercomm statikus zaján keresztül. Nem sokkal az adás bontása után elkezdték felsugározni az embereket,  miközben Philis parancsnok a kapitányhoz lépett. 
" Biztos ebben uram? Ki tudja hogy mitörtént ezen a koszfészken, lehet hogy ami megtámadta őket még mindig itt bujkálhat.. legyen óvatos.. tizenötpercenként jelentkezem. " - Azzal intett a többieknek s elindultak óvatosan előre. 
Shepardnak egyre rosszabb érzése volt a megannyi holt test láttán. Úgy gondolta hogy minél előbb megtalálja Rubyt annál jobb lesz ezért szinte futólépésbe a gyengélkedő felé indult. 

(Shepard- Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2015-07-29, 21.42.12 | Üzenet # 4
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Annyi holtestet láttam hogy, már lassan kellemetlenül éreztem magam, így átváltottam a Lopakodó tempót futólépésben mert ha gyorsan mozgok azzal is időt spórolok. Nem tudom miért de úgy éreztem hogy a gyengélkedőre kell eljutnom
Bár igaz hogy A folyósokon leszakadt, Kábelek lógtak amiben volt még feszültség, és a panelek vagy Berobbantak vagy, éget még és füst szált belőle, amitől alig láttam valamit. De a Felvillogó fények segítettek.
Csak remélni tudom hogy ha van is itt valami élőlény nem foghátba kapni, A hajó állapotát elnézve nem tudhattam mennyi oxigén maradt még a fedélzeten
Philips nem tudom miért akart 15 percenként be jelentkezni hol ott megmondtam neki hogy csak vészhelyzet esetén. De ez még rendben volt.

~Remélem mire vissza érek Philips Végez a munkával mert amint megtaláltam Ruby-t azonnal vissza megyünk az Atlantisra.
Valamiért úgy éreztem hogy ami megtámadta őket az most a nyomomba liheg valamerre, ezért időnként hátra néztem és benéztem minden ajtó mögé a biztonság mögé ami előtt elhaladtam, ami jó hír volt még nem ütköztem semmilyen ellenállásba és a gyengélkedő is egyre közelebb volt. Csak az ajtó ne ragadjon be, mert semmi kedvem nincs kerülő úton menni. Bár igazából azon voltam első sorban hogy ne hányjam el magam mert amiket a holtestek szagot kiadtak és az éget szaggal keveredve nagyon kellemetlen volt, és a szemem is Könnyezett egy picit a fűstől. a levegőt is épen hogy kaptam.




Az üzenetet módosította Shepard - Csütörtök, 2015-07-30, 11.22.16
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2015-08-01, 19.20.26 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Shepard kapitány így a gyengélkedőbe indult. Már majdnem ott volt mikor nyikorgást hallott a háta mögül. 
Mintha valami - vagy valaki- közeledett volna. A férfi a phaseréhez nyúlt s lassan meg akart fordulni mikor jelentés érkezett Philipstől:
" Itt Philipst. Uram felérkeztünk a hídra de a lift beragadt. Most a létrán megyünk felfele. Ott mi a helyzet? " - Kérdezte. 
A kapitány választ s közben kinyitotta a gyengélkedő ajtaját. Mikor azonban kinyitotta az ajtó csak egy leszakadt részre nyillott, meg az űrre. ha nem lett volna vészerőtér a kapitány valószínűleg kiesett volna a semmibe. Gyorsan vissza húzta így magát és mély lélegzeteket vett.

(Shepard- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2015-08-02, 11.50.36 | Üzenet # 6
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem tudom meddig bírom még Fizikailag és idegileg ez a csomó füst már égette a tüdőmet és folyamatosan Köhögtem a tenyeremmel próbáltam eltakarni az arcom de a szemem is könnyezett néhány méter után nyikorgást azt hittem hogy valaki most akar hátba kapni lassan a fegyverét nyúltam fordulás közbe Üzenetet kaptam Philipstől. sajnos a Liftjük beragadt ezért most létrán másznak ahogy ő mondta.
-Mint ha a Pokolban Ég Minden alig van levegő de meg vagyok, vigyázzanak mikor oda érnek fura hangokat hallok én is azt hiszem figyelnek Shepard vége. Miközben beszéltem kinyitottam a gyengélkedő ajtaját hatalmas meglepetés ért, az ajtó fele kiszakadt és az Űr vákuuma lassan hatalmas Vákuum erőt gyakorolt rám, épen hogy meg tudtam kapaszkodni, míg addig amíg a biztonsági erőtér nem aktiválódott majd leültem egy picit a sarokba hogy Kifújam magam és magamhoz térjek annyira hogy folytatni tudjam amiért idejöttem~az isten verje meg ezt az  egészet, ezt a hajót már csak bevontatni fogom vagy szétlőni.Gondoltam magamban mert igen Dühös voltam hogy majdnem meghaltam a hajó miatt de nem vesztegetem az időt kellet találnom egy Másik Út vonalat amihez nem volt kedvem de kénytelen voltam.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2015-08-14, 09.37.25 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány ott ült, lekuporodva a falnak dőlve és úgy gondolta hogy talán egy kicsit pihenhet. 
De csak gondolta.. ugyanis nem sok idő telt el de lövöldözést hangjára lett figyelmes, nem messze a tartózkodási helyétől. 
Shepard elővette a szolgálati phaser-ét, és éppen ezért a lövések hangja felé igyekezett. A gyengélkedőtől három szobányira lévő helyiségbe nyitott; két szolgálati ruhában lévő alak célzott egy nőre aki egy asztalt felborítva talált menedéket. 
Shepard azonnal felismerte a nőben Ruby Belmoret. 

(Shepard- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JackShepard
Dátum: Péntek, 2015-08-14, 11.19.07 | Üzenet # 8
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 133
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épen azon voltam nagyon elfoglalva hogy ki pihenjem azt a stressz csomót amit a majdnem űrben landolás váltott ki nálam, néhány perc pihenő után
Phaserek Lövéseit hallottam azonnal felkaptam a fejem és a hang forrásához Lopakodtam gyorsan de óvatosan, pár nagyjából három szobányit mehettem
2 Férfinek Látszó alak. Épen egy harmadik személyt támadt aki az asztalból készült barikád mögül viszonyozta a tüzet, harmadik benézés után tudtam megállapítani hogy ő Ruby azon nyomban az ajtó sarkából leszedtem a támadóit, a Phaser fegyveremmel, majd vissza húzódtam a fedezékbe és be kiabáltam

- Tűzet szüntes! Már Nincs baj..
Majd félperc után lassan bementem a fegyveremet a fejem felé tartva hogy Ruby lássa nem bántani akarom, majd csak arra vártam hogy felismerjen.
~Ez tényleg, Ő vagy most alaposan benéztem és a Tükör Univerzum Ruby-val állok most szemben teljesen kiszolgáltatva. De mindjárt kiderül.
Bárhogyan is az újaimat a ravasz közelében tartottam és elugrásra is felkészültem ha netán le akarna lőni, de sunyiba a Phasert kábítóra állítottam mert akár ellenséges vagy az eredeti nem szeretném lelőni.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2015-12-30, 20.36.16 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby kissé megviseltnek nézett ki: az egyenruhája is meg volt kopva. 
Pár mondatban elhadarva elmondta hogy nem emlékszik sokra, de az előző küldetésekor ő és még egy tiszt a Tüköruniverzumban ragadtak, és nem tudtak sehogyan sem hazatalálni. A Tüköruniverzumban Harbour tábornok vallatta őket, de mivel nem tehetettek mást ezért amnéziásnak játszották el magukat. Miután Harbour bevette ezt kinevezte őket tiszteknek de a Dante egy szingularitásban ragadt, amiből nem tudtak kimenni sehogyan sem, így visszakerültek Ruby idősíkjába.

( Ruby- Shepard - Mesélő)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2015-12-30, 20.53.34 | Üzenet # 10
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyon megérümltem mert hirtelen nem tudtam megmondani hogy mit kereshet ott Jack. 
Azthittem behalucinálom őt. Kissé közelebb húzódtam és magamhoz öleltem, a fegyveremet a földre ejtve. 
Úgy már teljesen biztonságban éreztem magam hogy a karjai közt lehettem. 
- Jack te mégis mit keresel itt?- Kérdeztem halkan, aztán a szemeibe néztem. - Úgy örülök hogy itt vagy! - Folytattam mosolyogva. - Ezek szerint sikerült? Tényleg visszakerültünk a mi univerzumunkba? Én, én már azt hittem hogy ott ragadtam a másik oldalon végleg. Szent ég, ez valóság ! - Mosolyogtam megkönnyebbülve. 
- A kompunk egy bevetés során egy szingularitásba keveredett... először azt hittem v issza tudunk fordulni de már késő volt. Azt hittem meghalunk ott. Valami elmebeteg tábornok, Harbour vallatott minket, de nem tudott meg semmit sem. Azt mondtam amnéziás vagyok... így a tisztjei közé sorolt. Szerettem volna hazamenni de nem tudtam... Szörnyű volt! Aztán véletlenül a Dante idekeveredett és nagyon sokan meghaltak, de én és még páran persze megmenekültünk. - Magyaráztam a férfinak hadarva.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
JackShepard
Dátum: Szombat, 2016-01-02, 13.29.53 | Üzenet # 11
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 133
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé gyorsan történtek a dolgot, természetesen megértem hogy Ruby nagy Megpróbáltatásokon ment keresztül,.
Szembetűnően Sokkos állapotban volt a szavaiból alig tudtam kiszúrni valamit mert hadart de azért értetem a lényeget.
persze megörültem hogy megölelt természetesen viszonoztam gesztust. De azért nem vagyunk olyan helyen ahol senki se támadhat hátba néha a jobb kezembe lévő fegyvert az ajtóra célozva néha oda lestem hogy nem-e akar valaki meglepni

- Igen én vagyok teljes Életnagyságban..
Válaszoltam majd megtudtam tőle hogy pontosan mi is történt vele. Mint kiderült Ruby-t egy bizonyos tábornok azonnal tiszté avatta,
Kínvallatás helyet inkább tiszté avatja. Ez nagyon zavaros volt nekem amennyire én tudom a Tükör Univerzumba elégé barbár hagyományok vannak érvénybe

A csoportodból életben van még valaki? vagy azonnal indulhatunk vissza?
~ Lehet jobban járnánk ha Még is vissza vontatnánk ezt a hajót a Föderáció hoz, valami azt súgta hogy Odaát valami igen sunyi dologra készülnek. De nem tudom  hogy az hajómon lévő feletessem mennyire díjazná az ötletet.
Majd felsegítettem Rubyt és távolabb vittem a törmelékektől.
- Most vissza mész az altantisra rendben? úgy is pihened kell.
Érdeklődve néztem rá hogy mit fog reagálni az ajánlatomra Lehetőleg minél nagyobb helyre véve hogy a transzport sugarak tisztán eltalálják a Nőtugarak tisztán eltalálják a Nőt.




Az üzenetet módosította JackShepard - Szombat, 2016-01-02, 13.30.38
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Iss Dante (Soveregin refrit típusú tükör univerzumbeli hajó)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: