Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Dock/1-es dokkolzsilip (Docking bay)
Dock/1-es dokkolzsilip
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 09.24.06 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-10-26, 22.28.36 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Tükör, tükör"


Amikor a Destryt és a Constitution legénysége belépett a Horizon csillagbázis folyosójára valahogy az az érzésük támadhatott hogy valami
nagyobb dolog van készülőben.
Persze Lacoss kapitány tudhatta hogy a Rising hajó avatójáról, és legelső teszt repüléséről
lehet szó.... Tucker kapitány észrevehette hogy a főtiszti karból Belmore parancsnokhelyettes
hiányzik, de annak is betudhatta hogy a nő bizony szeretett lógni a hivatalos dolgokból...
Ekkor érkezett meg Yemegez hadnagy akinek méltóképp üdvözölnie kellett
A Querreriai vendégeket; Claos ezredest és Hutthra századost akik a portál technológiát hozták
a Risingra.


( Yemegez - Lacoss - Tim - Tucker - Chaz - Dorian - T'ellar - Dan - Johanna - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Szombat, 2012-10-27, 21.16.39 | Üzenet # 3
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még odafele jövet megpróbáltam valahogy rendbe szedni magamat, de az olyan szembe tűnő jeleket mint azt hogy mocskos
az arcom, vagy hogy egy sötét folt éktelenkedik a szemem alatt nem tudtam elrejteni. Mint ahogyan azt sem hogy mennyire
fájt a bordám.. hát igen, meg voltam viselve eléggé...De tudtam hogy egyszer még el fog jönni az én időm, és hogy a
Próféták megkegyelmeznek nekem. Hogy meg fognak segíteni..
Megálltam egy tükröződő felületnél, és elfésültem a hajamat (Csakhogy valahogy kinézzek már)
majd befordultam balra, és hamarosan meg is érkeztem arra a helyre ahová bizony nem minden nap
jár a gépész fia: az egyes dokkoz.
- Nem mondom nem éppen a legfényűzőbb dokk amit valaha láttam. - Szóltam oda karba tett kezekkel egy zászlósnak.
- Maga biztos ebben hogy itt várjuk a vendégeinket? - A kérdésemre a válasz hamarosan meg is jelent, és igaza lett
volna bizony a zászlósnak (Már ha válaszolt volna). Hamarosan Lacoss és Tucker kapitányok jelentek meg az orrom
előtt, a vendégeinkkel. A Birodalom vendégeivel jobbára szólva új szövetségeseivel.

Őszintén megvallva még Lacoss kapitánnyal nem volt sok bajom.
Egy normális férfinek tűnt, nem olyannak mint amilyen a többi kapitány volt azokban az időkben. Szöges ellentétben
a közvetlen mellette kilépő Tucker-rel, aki minden volt csak éppen normális nem.. amiket hallottam róla.. te jó ég..
Csak reméltem hogy túl fogom élni a vele való találkozást, és nem a veszteséglista szoros kötelékét fogom gyarapítani...

Miután kiléptek ezek a felsoroltak úgy sorban elém vettem egy mély lélegzetet, és kissé félve szólaltam meg:
- Üdvözlöm önöket a csillagbázisunkon. Yemgez hadnagy vagyok. Miben lehetek a szolgálatukra? - Kérdeztem
majd félelemmel pillantottam körbe előbb a magas katonai rangban lévő vendégeinken, majd a kapitányokon.


 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Vasárnap, 2012-10-28, 17.40.19 | Üzenet # 4
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Idő az időt követte amíg ideértünk de végülis megérkeztünk..nem tudtam hogy milyen rangú tisztek vagy feljebb valóik lesznek-e a bázison de mertem reménykedni hogy talán csak kapitányok lesznek akik talán még az első nagy háborúról számolnak be nekünk...nem vártam a felkészülésre sokat amikor dokkol a hajóm...csak a szokásos egyenruhám volt rajtam se dísz se semmi extra dolog rajtam,de a legénységem tagjaitól sem vártam el hogy kövessék vagy cáfolják a példámat.Kis idővel később kiléptem a dokkoló zsilip szorító húrjából,ami az ajtót jelentetette és később megpillantottam egy udvarias tisztet aki úgy tűnt hogy tudna mit mesélni az életéről ami nem tűnt túl rózsázónak..főleg ha arra gondol az ember hogy a Bajoriak nagy többségét vagy besorozták és a legalsó szinten vannak a Birodalom könyveiben,vagy terrorista üzemódban ölik a népességet a felszabadítás nevében...szalutált egyet nekem majd rögtön bele is vágott abba amit minden tiszt ilyen helyzetben kérdez..természetesen előbb kezet ráztam vele ami az én nézetemből nem volt túl jó mert a Birodalom csak szolga szinten sem vetette meg a Bajoriakat a Birodalomban...így kicsit ki rívó volt ha kezet fogok vele ...engem soha nem érdekelt a politika..jegyeztem meg félhangosan mi közben kezet ráztam vele majd rá néztem és megütögettem a vállát barátságosan..
-Szeretném ha körbevezetne ha nem gond..jó nagy bázis..nem mondom..



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
Tim
Dátum: Vasárnap, 2012-10-28, 20.54.50 | Üzenet # 5
A U.S.S Constitution-D Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
* Követve a kapitányt a Horizon csillagbázisra próbáltam a legsemlegesebb arcot vágni azzal kapcsolatban hogy nem a legmegfelelőbb dokkolót kaptuk szerinte, Tudtam hogy a Querreriai barátaink például nagyon kedvelik ha megkapják a maximális figyelmet, de a bázis kapitánya nem volt épp sehol sem, helyette úgy tűnt egy igencsak megtűrt Bajorival szúrja ki a szemüket.
Persze ez engem egy cseppet sem zavart, elvégre ő is egy érző lény, neki is lehetnek rokonai vagy esetleg egy családja, így hiába volt ő lenézve azért mert Bajori.. Bajori ide, Bajori oda végül is megfelel egy fogadó bizottságnak úgy ahogy, ráadásul elég udvarias is volt.
Karba tettem a kezeimet és biccentettem egyet köszönés helyett, gondoltam ez is megteszi. *
~ Már minősíti a bázist ez is. ~ Jegyeztem meg magamban mindazonáltal, de nem mutattam ki mert láttam hogy ez a Yemegez bizony fél tőlünk és nem is kicsit....


 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Hétfő, 2012-10-29, 17.10.10 | Üzenet # 6
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Kiléptem a dokk egység ajtaja mögül.. a fejem nem egy kicsit fájt és a testem minden pontját úgy éreztem hogy előbb vagy utóbb de biztosan szétesik a testem és a lelkem is persze ami volt belőle..nem voltam az nap valami túl beszédes mivel a sok anyagtól amit kaptam a betegségemre úgy éreztem magam mint egy fél hulla mintha teljesen másütt lennék..megpróbáltam erőt venni magamon és normálisan beszélni de csak ordítani és idegesen beszélni tudtam ami elég ellenszenves volt még nekem is ..hiszen saját magamat halucináltam be aki mindig megpróbált tanácsokat adni így ezt végett nem akartam ki mutatni hogy valójában egyentalán nincs kedvem egy Bajori tiszt kedves tisztelgéseibe bele esni..rá néztem az engem fogadó tisztre és bológattam mi közben megfogtam az egyik kezemet a másikkal idegesen ..~
-TUCKER....vagyok....vezessen körbe ...
~Vetettem oda a tisztnek aki elég furcsán nézett rám.. a hangok..már megint a hangok..mondtam ki félhangosan majd a fejemet kezdtem el fogni~


Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Csütörtök, 2012-11-01, 13.46.24 | Üzenet # 7
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hátba vágtam a kapitányt hogy egy kicsit térjen már észhez, de a helyett hogy ez így lett volna,
csak azt érte el hogy úgy viselkedett mintha még jobban be lett volna rúgva.
" No se baj" - Gondoltam magamban. - " Majd megint jöhetnek az állatkísérletek, és kitalálok
egy új gyógyszert, hátha akkor majd talán egy kicsit is magához tér... vagy nem." - Gondoltam
magamban, aztán kihúztam magamat és ránéztem az előttem álló reszkető Bajori tisztre.
- Ne legyen már ennyire megszeppenve fiam! - Kiáltottam rá élesen, majd hátba vágtam.
- Tudja öcsi én vagyok a Destryt főorvosa, és nem szoktam Bajoriánokat öldösni mindíg...
.. bár bevallom kísérleti alanynak azonban nem lenne utolsó.. jah jah! - elnevettem magamat
mintha valami baromi vicceset szóltam volna, majd észbe kaptam hogy már pár perce
mindenki engem néz, szóval elvigyorodtam.
- Amúgy MCcoy... Chaz Mccoy. Örülök a szerencsémnek. - Folytattam a kegyetlen vigyorgást.



 (HU)
 
Yates
Dátum: Csütörtök, 2012-11-01, 15.11.28 | Üzenet # 8
A U.S.S Constitution-D Főorvosa
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kedvtelenkedve követtem a kapitányékat... nem volt még ahhoz sem nagyon kedvem hogy belépjek a hídra, nem hogy mást tegyek..
Isten igazából a gyengélkedőm valamelyik eldugott kis zugában lettem volna magamat kényeztetve a nővérek lágy ölelésében de nem tehettem ezt meg mert a kapitány egész egyszerűen nem volt abban a formában, így jobb hiján úgy tűnt hogy parancsba adta az egész legénységének hogy kerüljenek át a Horizon hatra daboozni.. mert mást nem nagyon lehetett tenni azon a piskos kis bázison..
- Magából sem lesz soha valami nagy vadra való legendás kapitány. - Vetettem oda karba tett kézzel mikor észre vettem hogy Lacoss kezet ráz a szánalom Bajorival...
- Pfff nem kommentálom. - Tettem hozzá.


 (HU)
 
Tellar
Dátum: Péntek, 2012-11-02, 19.28.01 | Üzenet # 9
A U.S.S Destryt-D Kommunikációs főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 3
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány sajnos megint csak azt mutatta hogy mennyire gyenge, de meg sem elpődtem már rajta. Megpróbáltam az illogikus idegleléseit figyelmen kívül hagyni, csakúgy mint a parancsnok hihetetlenül unférfias magas hangját, majd előre léptem és mélyen a szemeibe néztem az igencsak elgyötört Bajorinak.
- T'ellar parancsnok helyettes vagyok. Jobb életet. - Köszöntöttem halkan, és egyhangúan és ha bizony megtehettem volna, bizonyára Vulkániasabban köszöntöttem volna, de abban a pillanatban és ott nem lett volna ez a leg logikusabb.
majd hátra léptem, kihúztam magamat és csendesen vártam hogy mi lesz....



 (HU)
 
DanPierce
Dátum: Szombat, 2012-11-03, 13.27.05 | Üzenet # 10
Royal-Tizedes-Fegyvertáros
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Követtem a feletteseimet záró járással hogy még véletlenül se tudja valami merénylettel a kapitányunkat láb alól eltenni ez a terrorista Bajori..A fegyveremet katonásan a vállamra tettem ami egy lég nagy tűzerőt képező zárótűz generátorral felszerelt sztázis fegyver volt... a szememmel viszont csak követni tudtam ahogy kezet ráz Lacoss ezzel a terrorista hitvány alakkal..felhúztam a szemöldökömet majd rá néztem Chester parancsokra aki lassan de biztosan már a kapitány lesz hiszen a kapitány állapota egyre csak..rosszabodott láthatóan is..persze meg volt még a léggköre hogy bárkit kivégezzen de úgy tűnt hogy nem komplett az ember..de inkább ezt megsem említettem csak szó nélkül követtem mindenkit..persze ha az elsőtiszt lenne a kapitány valószínüleg nem lenne jó kor a számomra hiszen többször is volt kihágásom főleg hogy a feleségével elég sokat...kamatyoltam amire persze csak büszke voltam de megakadályozott volna amunka tevésbe ha a leendő kapitány esetleg megverett ezért..persze a harangot jobban szerette alkalmazni de már egyzser kétszer úgyis megjártam az útját a harangnak szóval nem lepett volan meg ha most is bemártott volna a kapitánynak valamiért aminek a fele sem igaz..de lepuffantanám ezt az embert..mondogattam magamban és közben persze követtem is őket hiszen nekem meg kell őket védenem ez a fő cél...végtére..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-11-07, 22.27.34 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben a csapatnyi ember elindult Yemegez után Lacoss, és első tisztje véletlenül elkeveredtek...
Ezt nem észre véve Yemegez már majdnem a kilátónál volt mikor egy hang szólalt meg a hangos bemondóból:
" Itt Laxe zászlós! Uram valakik lopják az időhajót.. parancs?!"- Persze a kérdés a bázis kapitányához szólt, de mivel mindenki hallotta
kristálytisztán, ezért valószínűleg a tapasztalatlan zászlós a föcsatornába tette be a saját hangját.
Miközben a vörös riadó fényei kigyulladtak, a csapat tagjai beszélgetésbe elegyedtek...


( Yemegez - Tucker - Chaz - T'ellar - Dan - Dorian - Szingu )

Lacoss - Tim: Folytatása olvasható: " Folyosók topic"




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Péntek, 2012-11-09, 19.21.12 | Üzenet # 12
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Örülök hogy találkoztunk. - Mondtam Lacoss kapitány szemeibe nézve.
Kicsit el voltam már strapálódva azokban a percekben
így minden kedves szó jól esett, még az is hogy pusztán csak élőlénynek néztek. Egy halovány mosollyal
az arcomon indultam el, miközben csak olykor-olykor néztem hátra. Igazság szerint azért is mert
attól féltem hogy ha valamit rosszul teszek, vagy nem oda illően nézek valakire akkor bajom lesz...
Tucker kapitány nem tűnt annyira kedvesnek mint Lacoss kapitány..

A folyosón lefordulva balra egy gyors pillantást vetettem az arcomra: egy lilás folt
éktelenkedett a szeme alatt annak a fickónak aki visszanézett onnan... nem tűnt boldognak,
inkább komor, szomorkás tekintete volt.
Igen, én voltam az. Vettem egy mély lélegzetet és folytattam lépteimet a folyosón lefelé, a kilátóhoz
ahogy a vendégek óhaja akarta.
Mikor már majdnem ott voltunk azonban éreztem hogy görcsbe rándul a gyomrom.. egy egészen különleges
érzés futott át rajtam akkor ott, és mintha meg tudtam volna jósolni hogy valami készülőben van; hirtelen
beindult a vörösriadó meg egy fiatal zászlós hangja: hogy lopják a Risinget.
" Ha legalább nem mondta volna be, akkor talán nem kaptam volna, de így már biztos hogy minimum
megütnek." - Gondoltam magamban összeszorítva a fogaimat, majd a vendégek felé fordultam
és végig járattam az arcukon a tekintetemet... A zászlós üzenetét pedig teljesen szó nélkül hagytam..
nekidőltem az ajtónak, majd a földre néztem félve.
- Valószínűleg kis működés zavar állt elő, így szíves elnézésüket kérem. - Szólaltam meg aztán nagy
nehezen...


 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Szombat, 2012-11-10, 13.58.12 | Üzenet # 13
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Még mindig az unalmas és idegesítő dumáját mondta a terrorista külsejű főgépész ,én pedig már alig tudtam uralkodni magamon és azon amiket hallok a fejemben ..még mindig azok a hangok nem akarnak el állni..csak azok a hangok..vettem egy mély lélegzetet és becsuktam egy pillanatra a szememet de még mindig követett önnmagam aki felettébb ideges volt a terrorista Yemegezre..-öljük meg..úgy egyszerűbb..megint a rangodat akarják..ezt akarod biztosan?..ha meghalsz persze rögtön mindenki a te hajódat fogja akarni túl sok mindent jártunk meg együtt hogy most elveszítsd a hajódat!..mondta az alak melletem akit tudtam hogy behalicunálok de már nem először én csak bólintottam neki bár ez furcsán látszódhatott és közben követtem a többieket..ahogy viszont bemondták hogy lopni akarják a Risinget rögtön a hangok megsúgták hogy mit tegyek..a falhoz vágtam Yemegezt és elkoboztam a fegyverét~
-Kobozzák el a többit is..Chester..maga velem jön.. a többiek pedig maradjanak itt..biztos vagyok benne hogy ez nem csak egy incidens..
~Mondtam időközben meg emelve a hangomat nem egyenletesen és közben előre tartott phaser pisztollyal mentem hátrább ~
-Nem lesz semmi gond Jack..nem lesz...
~mondogattam magam elé mi közben hátráltam ~


Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Vasárnap, 2012-11-11, 19.25.52 | Üzenet # 14
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan út közben előre haladtunk egyszeriben csak azon kaptam magamat hogy azt hallgatom ahogyan a
kapitány magában beszél.. mit ne mondjak elég vörösítő látvány volt. Legszívesebben elsüllyedtem volna a
szégyenemben de e helyett csak ökölbe szorítottam a kezeimet, és megpróbáltam nem tudomást venni arról hogy a
férfi magába beszél.
Nehéz volt őszintén szólva, nagyon is nehéz...
Mikor azonban Tucker az utolsó akkordjainál tartott volna, rátettem csak úgy lazán a kezemet a vállára, majd
vettem egy mély lélegzetet.
- No ide figyuzzon uram.. én nem tom' hogy kihez beszél de viszont szerintem ezt nagyon jó lenne megtudni. - Tettem hozzá
minthogyha már én is kezdtem volna bekattanni egy kicsit.
- De jó hogy megint csak tökéletesíthetek az orvosi technikámmal. - Tettem hozzá félhangosan mikor is hirtelen minden
kivilágosodott előttünk mint a karácsonyfa télen.
Vágtam egy iszonyat fura- és egyben röhejes - fejet, miközben ráhunyorodtam az előttem ácsingó Yemegezre.

A terrorista kinézetű Bajorián - aki nem volt valami nagyon szimpatikus - félelemmel nézett ránk.
" Mi vagyunk a mumus vagy mi a halál?" - Kérdeztem magamban, aztán bemondták hogy lopikázzák a
Risinget is.
- Nah király. - Szólaltam meg csak olyan lazán, aztán a következő pillanatban már azon kaptam magamat hogy
a kapitányom a falnak taszítja, letarolva ezzel Yemegezt.
- Hékás! Uram nem ő tehet arról hogy csórják a hajónak! - Léptem egyet előre a férfi felé hirtelen felindulásból.
- Most maga szerint ő volt amikor itt volt ő és nem ott, vagy mi? - Tettem hozzá majd elkaptam egy felém hajított
fegyvert. - Most.. egyátalán mi van?!





Az üzenetet módosította ChazyMcCoy - Vasárnap, 2012-11-11, 19.28.29
 (HU)
 
Tellar
Dátum: Vasárnap, 2012-11-11, 20.55.17 | Üzenet # 15
A U.S.S Destryt-D Kommunikációs főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 3
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Logikátlan volt a kapitány azzal kapcsolatban hogy magában beszélt, és hogy majdhogynem
megtámadta Yemegez hadnagyot. Ahogyan viszont MCcoy parancsnok viselkedett az is elég
hallatlan volt.
T'ellar megállt épp e miatt is tehát, felhúzta a jobb szemöldökét a háta mögött pedig összekulcsolta
a kezeit
és úgy figyelte azt, hogy mi történik körülötte.
" Jobb kimértnek lenni." - Gondolta magában miközben egyetlen szó sem hagyta el a torkát.
- Ahogy óhajtja kapitány. - Tette hozzá a nő engedelmesen, és már-már beletörődve sorsába.



 (HU)
 
DanPierce
Dátum: Hétfő, 2012-11-12, 16.56.07 | Üzenet # 16
Royal-Tizedes-Fegyvertáros
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Igen uram!..
Válaszoltam amikor őrizetbe vetette a kapitány Yemegez főgépészt..nem mondhattam ellent hiszen katona voltam tettem amit tennem kellet a Birodalom érdekében és persze a saját érdekemben is.A karabéjomat a hátamról levéve támogattam a kapitányt és erősen rá néztem és a szememmel mindvégig követni kezdtem a főgépészt.
-Csak semmi trükk Yemegez főgépész..
Ezért utálom a terroristákat..szólaltam fel félhangosan hiszen mert kiszámíthatatlanok és általában soha nem lehet tudni min törik az agyukat,persze egy kicsit sem volt kedvem hinni a kapitányban hogy mit akar ezzel az egésszel de egyet tudtam hogy könnyen nem fognak innen kiszökni a lázadók..



 (HU)
 
Yates
Dátum: Hétfő, 2012-11-12, 22.44.16 | Üzenet # 17
A U.S.S Constitution-D Főorvosa
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Úgy tűnt egy kicsit se zavarja Tuckert hogy nem tartozom a branchébe
úgyhogy vettem egy mély lélegzetet majd teli torokból ordítani kezdtem (csak hátha magához
tér már az álomvilágából).
- MÁR NEM AZÉRT DE NÉRÓ CSÁSZÁRNAK HISZI MAGÁT HOGY NEKEM IS PARANCSOLGAT
VAGY MI VAN MÁR?! - Keltem ki magamból. - ÉS MI A FÉSZKES FRÁSZT AKAR AZZAL A BAJORIVAL?!
MAJD ELVISZI KISÁLLATNAK VAGY MI?!


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-11-16, 21.26.55 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Abban a pillanatban vették észre hogy egy hatalmas robbanás rázza meg a csillagbázist.
Minden remegett körülüttük, többen a földre is estek, akik nem pedig attól tarthattak hogy hamarosan kismillió darabra
fog majd széjjel szakadni a csillagbázis: De nem így történt mégsem. Még szerencséjük volt hogy
nem egy instabil csillagbázison voltak.
Az Iss Rising felrobbant; maga után egy örvényt hagyva... az idő hajó örökké eltűnt - legalább is abból az univerzumból..
csupán pár mentőkabin lebegett az űrben: Ennyi maradt utána.


( ( Yemegez - Tucker - Chaz - T'ellar - Dan - Dorian - Szingu )

MEGJEGYZÉS: Utolsó hozzászólások a "Tükör, tükör" c. küldetéshez.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Dock/1-es dokkolzsilip (Docking bay)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: