Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » B Raktér
B Raktér
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 10.54.32 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Idő:
1 ével az eddigi cselekmények után
Helyszín: Horizon 6
A Horizon 6 űrbázis ujdonsült kapitánya, Nubet Throwson éppen kezd megbarátkozni tisztjeivel és a csillagbázis légkörével. Különös űrtörmelék került a hajó B raktárában és mintha a környezetszabályzók is megbolondultak volna....

Nubet:
A B raktérbe indulsz hogy találkozhass a frissen érkezett tudományos tiszteddel aki épp a parancsnokkal vizsgálja a törmelékeket.

Alice:
A B raktérben vagy és a törmelékeket elemzed. Eddig semmi érdemlegeset nem veszel észre. A Romok valószínűleg egy Romulán hajóról származnak.

Matt:
A törmelékek között enyhe sugárzást veszel észre.

<< Sorrend: Nubet- Alice-Matt-Nubet-Matt-Alice >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.07.16 | Üzenet # 2
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Mintha csak tegnap lett volna hogy még az Enterprise-J elsőtisztje lett volna,szinte lepereg az idő a szemem előtt és a sok kaland amit átéltem ott,de az idő is múlik mi közben én elmélkedem elindulva a raktérbe meglátoma z újdonsült főtiszti és tiszti "kart",amely egy mosolyt csalt ki belőlem mi közben én megérkeztem mindenki tisztelgésbe vágta magát*-(Pihenj-mondom és közben kissé megnézem a legénységet)-Köszönöm-oda lépek az elsőtisztemhez( majd kicsit megütögetem a vállát hogy ide figyeljen rám mert tudnillik hogy az elsőtisztem szín perfectre tette le a vizsgáit az Akadémián,de kissé szétszórt még Haistan admirális a saját véleményében is kifejtette hogy mennyire széttszórt az új elsőtiszt)-Elnézést.Mr.Matt.Ellenőrizték a környezet szabályzókat?.Mintha egy kicsit túl meleg is lenne,szeretnék egy teljes diagnosztikát a kezemhez kapni 24 órán belül ha lehetséges,szeretném ha minden rendszer zölden működne ha érti a kifejezésem.*mosolygok majd kissé elnézek hosszan és látom hogy éppen egy Romulán romokat elemez,Alice,ezért kérdezem az újdonsült elsőtisztemtől:-Mondja csak mr.Matt,ezek a törmelékek mióta vannak itt és miért nem jelenteték nekem?

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.12.43 | Üzenet # 3
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*A kapitányhoz lép és tiszteleg.*
- Uram a törmelékek 22 órája vannak itt. *Ránéz az első tisztre majd megcsóválja a fejét*
- ALice Cleiston vagyok. *kezet fog a kapitánnyal*
Tudományos tiszt. nemrég helyeztek át a Uss Moonról. *Mosolyog majd a kapitány kezébe nyomja a tudományos jelentést. *



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.18.52 | Üzenet # 4
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ne ne ne oda tegye azt! - Kiabálom. Lassan tellik ez a nap. Nagyon lassan. A jó értelemben persze. Ekkor lép be a kapitány. Gyorsan vágom magamat haptákba de ő máris beszél. - Hát, már egy ideje itt vagyok. És nem vettem észre hogy melegebb lett.. melegebb van? - Ránézek Alicere aztán gyorsan a homlokomra ütök. - Hát persze hogy mlegebb van! Máris értesítem a bizton... nem! A gépészeket - Félmosoly. - És igen, ahogy mondja Alice. 22 órája vannak itt ezek a .. cuccok. - A kapitány kérdőn összeráncolja a homlokát de én közbeszólok miközben a trikorderemet nézem. - Tudja hogy ezek az értékek itt nagyon magasak! Úgy értem hogyha jobban megnézi a kerekített formátumot látja! Látja?! - Lábujjhegyre állok hogy ugyan olyan magasságban legyünk és az orra előtt nem sokkal felmutatom a trikordert. - Látja amit én látok hogy látok?... Uram?....


"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.23.13 | Üzenet # 5
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Kissé meglepődve nézek az elsőtisztemre*-Ami azt illeti nincsen tricorder a kezemben de szeretném ha ön fejezné ki a saját beszéd képével hogy mit lát kedves Mr.Matt.*Közben várom a választ és egy félmosolyt vágok*-Közben köszönöm Alice,folytassa a munkát átolvassom a jelentését.Ami azt illeti példát vehetne tőle Alice-től ön is Matt.Látja ez a gyors és hamar jelentés kulcsa. De sebaj!*rácsapok a vállára*-Ön volt a legjobb erre a posztra és az akadémián is szóval mutassa be mit tud.*vigyorog*

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.30.11 | Üzenet # 6
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagy levegőt veszek. Ha ezt akarja hát legyen! - Gondolom magamban és megintcsak félmosoly ül ki az arcomra.
- Jól van! - Megpördülök a saját tengelyem mögül és Alicere nézek. - Alice! Szedje rendbe a holmikat és takarítsa el a feleslegeseket mondjuk 6 percen belül! Mr. Ceilatrh! segítsen neki. - Ráütök a jelvényemre. - Larsen a gépészeknek! Valaki tegye rendbe a környezetszabályzókat! Vége! Larsen a gyengélkedőnek küldejenk ide egy csapatot hogy elemezhessem velük a begyüjtött anyagokat! Larsett kiszáll! Helipad cadet hozzon nekem egy trikordert! Jah és valaki megdobhatna egy lekváros sütivel is! - Vigyor majd megfordulok flegmán és indulok jobban szemügyre venni a sok...izét.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.36.55 | Üzenet # 7
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Alice arra gondol hogy nem takarító néni de azért megteszi amire furcsa parancsoka kéri. sóhaj, visszaindul a törmelékekhez. De előbb még hozzáteszi.*
- Különben a törmelékek nagy része Romulán. *ezzel elmegy a munkájához.*



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.41.17 | Üzenet # 8
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Úgyérti az elsőtisztem hogy nagyon köszöni és én is Alice.Mr.Matt! szeretném majd a jelentését mielőbb kézhez kapni,tudja kíváncsi vagyok rá.Szeretnék egy teljes diagnosztikát a roncsokról,mindenre kitérve.Mr.Matt! szeretném ha segédkezne mindenbe Alice-nak!.Köszönöm ha keresnek az irodámban leszek.Végeztem.*KImegyek és elindulok az irodám felé*

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.48.35 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alice:
Elkezded jobban megnézni a romokat és rájössz hogy ez egy igen régi Romulán hajó volt. Valószínűleg egy Klingon hajó okozta pusztulását még úgy 60 évvel ezelőtt. Ez igencsak meglep ekkor furcsa, amolyan nyöszörgő hangot vélsz hallani balról, a szellőzők mellöl. Mikor azonban jobban odanézel, látod hogy nincsen ott semmi.

Matt:
Megérkezik az orvosi csapat. Igazítsd el őket hogy ki mit csináljon., közben te is elkezded tanulmányozni a dolgokat. Az egyik roncson furcsa nyálkát vélsz észrevenni. Megfogod és elemzed azt: kideríted hogy ez bizony egy idegen lényé lehet.. és ha ez a nyálka itt van akkor a lény bizony a hajón tartózkodhat valahol.

<< Sorrend: Alice-Matt >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==


Az üzenetet módosította Szingularitás - Vasárnap, 2011-04-24, 11.48.54
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.53.02 | Üzenet # 10
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hallotta parancsok úr!
* Mosoly, diadal ittas arc. Megfordul és elindul a romok felé. Felvesz egy darabot onnan és nézi. Ekkor meghall egy furcsa nyafogó-nyöszörgő hangot. Valahonnan. A szellőzők felöl. Odanéz. Felkapja a fejét és nézi. Mintha lenne ott valami. Hunyorog. De végtére is nem lát semmit. Csak egy árny volt biztos vagy a kimerültség teszi. *



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 12.04.28 | Üzenet # 11
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány elmegy és meg megérintem Alice vállát.
- Ne aggódj Alice én mindenben segítek ebben biztos lehettsz... De Először! - Kiáltom el magamat hirtelen mire Alice ugrik egy kicsit. - Elemezzük ki ezeket a roncsokat míg ne késő! Há! Ez például mi?! - Odamutatok az egyik roncs darabra és felveszem a földről miközben legugolok. A másik kezemet kérdőn kinyújtom és várom hátra sem nézve hogy valaki odaadja a trikorderemet. Meg is kapom. Érzem ahogyan a hideg felület a kezemhez ér. Megnézem, a szememhez közel tartom. ~ Furcsa ~ gondolom magamban. ~ Ilyen adatokat is csak régen lát az ember.
- Ez tényleg sugárzik... Motyogom el mire észre veszem hogy valami csúnya ragacs, nyálka van az egyik Roncson. Megcsóválom a fejemet és ujból a trikorderre nézek: A sugárzás valami élő szövetmaradékból ered. Valami nyálkás, ragacsos anyagból. De hol lehet ilyen? ~ Gondolom magamban mire ujból a ragacsra nézek.
- Áh! - Ráncolom a homlokomat majd Alicere nézek. - Alice itt van valami érdekes! - Nem válaszol. biztos el van foglalva. nem is érdekel nagyon. Az ő dolga az ő dolga az enyém meg az enyém. Felállok és gyorsan kisöpröm a szememből a hajamat. Egy kadet néz rám furcsálkodva.
- Rágács! Há! - Mutatom neki a jobb kezemet amin a ragacs van mivel megérintettem az előbb. - Ragacs! De vajon mit keres egy ragacs egy élő szövet egy űrbázison? - Kérdezem miközben kezelebb lépek hozzá. - Jó kérdés mi? De én tudom rá a választ! Egy ragacs, egy élő szövet egy űrbázis belsején ez csak egy egyetlen nagyon furcsa szokatlan és veszélyes dolgot jelenthet kadét amit soha soha nem fog elfelejteni mert annyira veszélyes: egy élőlény az űrbázis belsejében! - A kadét mellett elhaladva lépek ki miközben a ragacsot a nadrágomba törlöm. - Most megvagy! - Suttogom el félhangosan aztán a kapitány irodájába igyekezem
-- Folyt. köv.: Kapitányi iroda --



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 13.15.15 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alice:
Tovább dolgozol. Most már kezd nagyon meleged lenni. Épp arra gondolsz hogy kimész és valahogyan felfrissted magadat mikor elmegy az áram és egy furcsa lény mászik elő a szellőzőből. Fenyegetően méregeti az embereket. Azonnal szólsz a hídra a helyzetről.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 14.11.06 | Üzenet # 13
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Alice nézi a megszerzett eszközöket. nagyon melege van. erre gondol. Ekkor lekapcsol az áram és nem tudnak kijutni sem. Le van zárva minden. A tisztek összebeszélnek. Alice már félni kezd mikor egy gyanús külsejú guszta lény mászik elő a szellőzőből. Alice leguggol egy hatalmas doboz mellé és beleszól a kommba.*
- Itt Cleist a vezérlőnek. *suttog* Egy nem tul guszta lény van a B raktérben és nem tudunk kijutni.



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 14.28.33 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alice:
Ekkor nyitódik ki az ajtó de a lény támadásba lendül: és épp téged támadott meg.

Lily:
Belépsz a biztonsági osztaggal és leszeded vagy megpróbálod leszedni Aliceról a lényt.

Matt:
Megpróbálsz nekik segíteni majd mikor a helyzet lecsendesedtt értesíted a kapitányt és ellátod Alice sérüléseit.

<< Sorrend: Alice-Lily-Matt >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 14.58.08 | Üzenet # 15
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Alice elég ideges ekkor az ajtó nyitódik. Menni akarna már mikor hátulról a lény ráugrik. Alice nem éri el a fegyverét és kiabálásba kezd.*
-SEGÍTSÉG!



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 15.08.04 | Üzenet # 16
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
mikor beléptem láttam hogy mi történik. Egy ocsmány lény tépte a hadnagy hátát! Odarohantam és letéptem róla. A lény a földre került hangosan csattanva. Felém támadt mire én a zsebemből elővettem a dobócsilagomat. a lábába kapta. a lény hangosat nyögve esett el de még mindig jött és jött. Nem volt más választás....
a hátamon lévő karabéjomhoz kaptam és belelőttem.
- kész. - Néztem ezek után a parancsnokra aki meg akart szólalni....
- Nyugalom fiú.. altató volt...


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 15.23.40 | Üzenet # 17
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Néztem és néztem és mire megszólalhattam volna a biztonsági főnökünk már tüzelt is. A lényt célba találta és az eszméletlenül a földre került.
- Maga barbár! - Vágom hozzá a legelső szót ami eszembe jut és homlok ráncolva a sérült lényhez lépek. Vizsgálni kezdem.
- teljesen elkábult és még úgy kábé három négy óráig így is fog ez maradni hála magának. - Felállok és mélyen a nő szemébe nézek. Nagyon ideges vagyok. Ez a cselekedet mindennek ellent mond ami valaha is rám vall. Meg sem próbált vele beszélni csak lepuffantotta akár egy állatot! A neon fényekben és a romok között most az szintén eszméletlen ALicehez sietek. Megnézem a pulzusát majd megszólalok:
- Azonnal a gyengélkedőbe kell vinnünk. - Felállok és a jelvényemre ütök. - Larsen a kapitánynak. Helyzet: van egy kábult lényünk van egy kábult tudományos tisztünk, mindezt egy barbárral és egy púppal a hátamon! ALicet azonnal a gyengélkedőbe kell vinni csakúgy mint a lényt!



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-05-19, 14.08.08 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm adás vissza:-Jólvan*mondom nyugodt hangnemmel és közben egy kompressziós karabéjt magamhoz veszek*-Ön a Doktor.Intézze csendben lássa el a sérülteket és próbáljon rájönni hogy bírhatnánk ezeket a lényeket arra hogy el menjenek a bázisról.Én le megyek a gépházba segédkezni ,kapcsolat vége.* - Mondja Nubet ezzel az adás lekapcsol.
Lily emberei elviszik Alicet és a lényt a gyengélkedőbe.
<< Matt-Alice Folyt. köv.- gyengélkedő
Lily- folyt. köv.- Gépház >>

Hozzáadva (2011-05-19, 14.08.08)
---------------------------------------------
Robin:
Ide jössz és javítasz a csapatoddal majd utánad Alice is.
Sorrend:
<< Robin-Alice >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2011-05-19, 16.10.06 | Üzenet # 19
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor beértem a csapattal láttam hogy csak az ajtó és a lámpák károsodtak meg.
- Jól van - szóltam a csapatomnak ami 5 emberből állt. - Kezdjünk neki a javításnak! Buckson és Meleth menjetek az ajtóhoz! Az nem nagy szám. Mondjuk a világítás sem az...



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Csütörtök, 2011-05-19, 16.39.52 | Üzenet # 20
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*belép*
Itt vagyok ha kellek Főnök!



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-05-19, 17.10.32 | Üzenet # 21
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépek és körbenézek.
- nos én orvos vagyok nem gépész de minden esetre a kapitány miatt itt vagyok. Nos, miben segíthetek?



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Storyteller
Dátum: Csütörtök, 2011-05-19, 17.52.36 | Üzenet # 22
-Mesélő,történet szerkeztő-"Storyteller"
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 323
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Közben tovább szerelnek a "dolgon",a többi tiszt is és Matt-nek azt a feladatot adják hogy egy elhanagyolt elég rossz kivitelezésű plazma kivezető csőt szereljen meg,és közben főlé áll egy árnyék amely Robin árnyéka a főnök ahogy felméri a terepet észre veszi ahogy Matt próbál szerelni,de nem igazán sikerül neki ,ezért lehajol hozzá és összeköti a berendezést és megszereli mind ezt körübelül 5 perc alatt és Matt szinte észhez sem tud kapni majd közben Alice és Matt kénytelenk együtt dolgozni egy eléggé "kifáradt",panelon amelyen már semmi sem működik szinte*

Sorrend:-Matt,Alice,Robin


 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-05-19, 18.34.16 | Üzenet # 23
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hát ez nagyon jó ez nagyon jó ez... - Idegesen elkezdem ütni a panelt ami még mindig nem akar magához térni. A felém magasodó főnökre nézek. - Nincs egy csavarhúzója... vagy esetleg egy kalapácsa?! Ez a panel egy rom.. a jóégtudja mi tartja össze már!


"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Csütörtök, 2011-05-19, 20.33.10 | Üzenet # 24
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ne hisztizzen doki! *ideges és megpróbál segíteni neki*


".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szombat, 2011-05-21, 18.47.13 | Üzenet # 25
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
A két szerencsétlenekedő tiszt fölé lépek. Árnyékom csak Alicet takarja be de így is tudják hogy figyelem őket. csípőre tett kézzel nézem őket egy darabig aztán lehajolok és kitépem a parancsnok kezéből a megroncsolódott panelt.
- Adja már oda... - Sóhajtottam. Törökülésbe leülök a tisztek közé. - ALice adjon egy modultátort! Parancsnok maga addig mi lenne ha elindulna és megnézni a másik panelt.. ami kevéssé roncsolódott.. - Megcsóválom a fejemet és rákoncentrálok a munkámra.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-05-21, 19.02.53 | Üzenet # 26
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
<< Utolsó hsz ehhez a küldetéshez.
Sorrend: Matt- Alice- Robin. Robin ==>> Írd bele hogy teljesen megoldottátok a műszaki problémákat >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-05-22, 12.33.05 | Üzenet # 27
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elindulok a másik panel felé és nagyot, feltűnően sóhajtok.
- Ahogy gondolja hadnagy... Bár doktor vagyok, nem panel javító! - Idegesen megcsóválom a fejemet és alig várom már hogy visszatérhessek a megszokott, jól bejáratott irodámba.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Vasárnap, 2011-05-22, 14.37.09 | Üzenet # 28
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Odaadja a modulátort. egy jó zuhanyra vágyik. *


".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Vasárnap, 2011-05-22, 14.41.25 | Üzenet # 29
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Átveszem a modulátort.
- Köszönöm. - Mondom szépen artikulárva a szavakat, majd a vállam mögött átpillantva a parancsnokra nézek. Miután észre veszem hogy a férfinek egészen jól megy a szinte sértetlen panel megjavítása önelégült mosly fut végig az arcomon. " Nem árt ha egy kicsit tanulnak." - gondolom magamban. Ez után beforrasztom a mikrohegesztővel a lyukakat amik a panelon látszódnak a sav kimarása miatt. Felállok és összepakolom a holmijaimat a táskámba.
- Ez kész. - Mondom ki és felállok. A többi tisztjeimre nézek. Miutána észlelem hogy ők is készen vannak szó nélkül kivonulok a teremből.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-05-24, 11.59.50 | Üzenet # 30
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nos! - Összecsapom a kezeimet. - Örülök hogy a probléma ennyivel megoldódott! Akkor én most mennék is az imádott gyengélkedőmbe ha nem bánja. - Mélyen beszívom a levegőt. - Hüoumm.. már hiányzik a gyógyszerek szaga! Nah mindenszónak egy a vége viszlát! - Integetek és elindulok a gyengélkedőbe.
~ Folyt. köv.: gyengélkedő ~



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » B Raktér
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: