Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Gyengélkedő (Gyengélkedő)
Gyengélkedő
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 15.58.28 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok és ALice tudományos tiszt vannak itt. Alice kábultan az ágyon fekszik.
Matt:
Ébrezd fel Alicet.
Alice:
Mikor magadhoz térsz a lényt pillantod meg melletted egy erőtér mögött. nagyon megijedsz a szíved a torkodban dobog de Matt megnyugtat.
<< Sorrend: Matt- Alice-Matt-Alice- szingularitás >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 16.13.27 | Üzenet # 2
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alicet a biztonságiak hozzák be.
- oda oda kérem, gyorsan. - Mondom ki a szavakat. A sok ember körbe állja a nőt, én meg hátul ugrálok mert egyszerűen nem látom. - Oda engednének esetleg?! - Kérdezem idegesen mire szétnyílik a tömeg. - Köszönöm. - Megsértődve lépek oda. Egy centiméterről nézem a nő fiatal és gyönyörű arcát. - jól van... - Mormogom az orrom alatt. - Csak felületi sérülés. Nem komoly. - Hátra nyujtom a jobb kezemet és kikiabálom. - SZTETOSZKÓP! - Tudom hogy a nővérek lopva egymásra néznek a hátam mögött. Odaadják az orvosi trikordert én pedig megnézem azt, megrázom aztán leszkennerem a nőt. - Pedg a régi módszer jobb lett volna... De mindegy is! FERTŐTÍTLENÍTŐ!
- Doktor nem kell üvölteni nem vagyunk süketek... - Mondja a nővér miközben a fertőtlenítőt a kezembe nyomja.
- oh, nem persze, nem munkahelyi ártalom bocsánat. Ez olyan mint a banán. Egy idő után rászokik az ember.. nem. felejtsük el a banánt! ... - Ekkor Alice felébred és rámnéz.
- Jó reggelt. - Mosolyodom el.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 16.24.35 | Üzenet # 3
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
* Alice nem látott semmit sem. Aztán kinyitotta a szemét és Matt arca volt előtte. A szép zöld szemek a szokásos őrült pillantás.*
- Doktor... mi az örödg történt velem? *Észre veszi a lényt mellette az erőtérben és ideges lesz.* - Mi a fene,!!



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Hétfő, 2011-04-25, 10.43.37 | Üzenet # 4
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- O! Nyugalom! - Mutatok egy lábon ugrálva a lény felé. - Ez totálisan biztonságos! Nem kell aggódni! Ez! Csupán egy életveszélyes pusztító lény de erőtér mögött van, vagy legalább is azt hiszem. - Vigyor.


"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Hétfő, 2011-04-25, 13.45.55 | Üzenet # 5
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*fejet vág és odalép a parancsnok mellé.*


".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-04-25, 14.38.00 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Matt:
Próbálj meg valahogyan kommunikálni a lénnyel.

Alice:
Segíts neki.

<< Sorrend: Matt-Alice >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-05-05, 20.47.45 | Üzenet # 7
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ránétzek a lényre és integetek.
- Öhm.. HELLO!!!! Nos, nem kell megijedni teljesen biztonságban van. Békések vagyunk... öhm békések az erőtéltől eltekintve! Tudom! Tudom mit gondol de nem! nem vagyunk barbálok sőőt kedvesek vagyunk szeretetre méltóak és kedvesek. - Mosolygok és integetek. - Jah! Amúgy Matt larsen vagyok! HellO!



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Péntek, 2011-05-06, 15.25.37 | Üzenet # 8
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*odalép közel a parancsnok mellé és a vállára teszi a kezét. *
- Nem valami okos lény..... még ha mozogna...



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-05-10, 16.55.13 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A lény megmozdul és valami nagyon furcsa hnagot ad ki magából. Ekkor érkezik be Lily a többi lénnyel.
Lily:
El kell rendezned a lényeket akiket most hoztál be meg kell modnanod a doktornak hogy mi a helyzet.
Matt:
Elküldheted Aicet és rendezd el a lényeket.
Alice:
Elmehetsz a gyengélkedőből. menj vissza a raktérbe és tégy rendet.
<< Sorrend: Lily-Matt-Lily-Matt- Alice>>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Péntek, 2011-05-13, 19.49.44 | Üzenet # 10
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptem ide és azonnal meghalottam a lény hangos és furcsa nyavajgását.
- hé Doki hoztam még párat! -mondtam és az embereim máris kezdték pakolni őket.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2011-05-13, 23.39.42 | Üzenet # 11
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Felhúzom a szemöldökömet akár egy Vulkáni és úgy nézek az ázsiai nőre.-
- Már bocsásson meg parancsnokhelyettes, de ez egy börtöncellának tűnik.. nézzen körbe.. ez a hely egy börtönnek tűnik? - Kérdezem tőle ujból. A nő nem válaszol. Aoutomatikusan is körbe néz, követem a pillantását karba tett kézzel. Csend van... nagy levegőt veszek és hangosan megszólalok.
-Igen jól látja EZ egy gyengélkedő! Meglepő mi?! - kérdezem elmélyített hanggal. Lily a fejét csóválja. - JÓl van!!! Itt lehetnek a kis édi-bédi lényecskéji ha ide adományoz nekem megfelelő biztonsági csapatot- természetesen altató fegyverrel - Teszem hozzá halkan megjegyezve. Mire a nő nyitná a száját gyorsan közbe is szólók:
- fantasztikus! Most már el is mehet!.. Kösz... tényleg.. Nah! - Összecsapom a tenyeremet és Alicere nézek.
- maga is mehet innen! Lóduljon de nagyon gyorsan! orvos vagyok nem gyermekmegöző.. - Elmosolyodom és már tolom is őket kifele két kézzel.
- Yep.. nagyon érdekes... viszlát!



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2011-05-14, 16.38.13 | Üzenet # 12
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megálltam az ajtóban és a doktorra néztem. A bal kezemet a csípőmre tettem és a jobbal pedig kitámasztottam magamat hogy még véletlenül se tudjon a férfi kibillenteni a biztos tetst tartásomból.
- Doktor! - A férfi megállt előttem elég közel ahhoz hogy tisztán láthassam a szemeit. - itt hagyom magának Ferrerierrát és Nickolayt. Csak hogy megnyugodjon és nehogy megegyék a csúnya nagy lények a kicsi kis hátsóját.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2011-05-14, 22.56.09 | Üzenet # 13
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ránézek Ferrerára és Nickolayra hunyorogva at ulzottan megvilágított helyiségben.
- Jó! - Bólintok. - De valami igazán kigyúrtabb fickókat is hagyhatott volna nekem!! - Ujból rájuk nézek. - nem úgy gondoltam, persze srácok.. nagyon kigyurtak vagytok, tényleg. ~ Ohh, miért beszélek néha ilyen marhaságokat ~ Gondolom magamban, majd Lilyre nézek.
- De most komolyan.. jobb is lehetett volna.. mondjuk esetleg ha itt hagy nekem két figyelemre méló gyönyörű és okos hölgyet.. nem már megint olyat mondok ami nem illik hozzám.. Miért beszélek ilyeneket? - Kérdezem magamtól homlokrűáncolva, aztán lilyre nézek. - .. Még mindig itt van.. látom nem vagyok eléggé világos.. Elmehetnek!



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Szerda, 2011-05-18, 12.51.32 | Üzenet # 14
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Mr épp ideje volt! *Szólal meg aztán megfordul és kiviharzik a doktortól ~ Mekkora idióta!' gondolja magában *
// Folyt. köv.: Kapitányi iroda //



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-05-18, 13.03.24 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily===> Indulj vissza a biztonsági irodába.
Doki ==> Próbálj kommunikálni a lényekkel, jöjjél rá hogy ezek a lények a Romulán hajó romjaira tapadva éltekék túl a hideget és a meleg hatására keltek ki. Ezek a lények nagyon kezdetlegesek, olyanok mint a Földön a farkasok.

<< Sorrend: Lily-Doktor >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Szerda, 2011-05-18, 18.47.11 | Üzenet # 16
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
KOmm:
Parancsnok kaparjon össze gépészeketés induljon le velük a raktérbe csináljon egy kárlistát is.



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szerda, 2011-05-18, 18.56.40 | Üzenet # 17
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint kimennek én odaállok a lények elé és megpróbálok kommunikálni velük. A térdemre támaszkodom és beszélek közben:
- Hello kis barátaim.. nagyon szépek vagytok... igen.. beszéljetek a jó öreg doktornak.. mondjátok el hogy kik vagytok... hogy mit kerestek itt... houm... - Az egyik lény kinyitja a szemét. Én farkas szemet nézek vele és akkor ebben a pillanatban minden a helyére kerül. A komjelvényemre csapok figyelem kívül hagyva Alice bugyuta beszédét és megszólalok.
- Kapitány! Azt hiszem tudom hogy ezek a lények hogy kerültek a hajóra! Ha gondolja most is elmesélhetem de mint hallottam épp randija van az irodában úgyhogy ha nem baj bezavarnék. - Cinikus félmosoly.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-05-18, 19.08.31 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Megnyomom az asztalomon lévő gombot sé beleszólok kissé vizhangzóan:-Köszönöm kedves Matt parancsnok de inkább jelentésben adja le mert nekem úgyis randim van.Köszönöm.És igen mielőtt elfelejteném az 1 éves jelentését is írja meg hogy mit csinált az érdekében hogy ide kerülhessen köszönöm.Ez parancs.Kapcsolat vége.*Mosolygok majd újból ránézek a hadnagyra-köszönöm a segítségét,leléphet!.Majd utánna elkezdem tovább nézni a kár jelentéseket* "
Érkezik a válasz.
Matt:
Válaszolj rá. :')




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-05-24, 12.03.04 | Üzenet # 19
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Akkor adjon egyetlen egy pillanatot uram hogy tisztelettel megírhassan a szent testamentumot! Kapcsolat vége! - Bontom a kapcsolatot és az orvosi irodába sietek.

Hozzáadva (2011-05-24, 12.03.04)
---------------------------------------------
Belépek és dudorászás közben összepakolok.
- Műszak vége! - Öntelt vigyor száguld végig az arcomon, majd lekapcsolom a világítást. A betegeim felé nézek.
- Bűbájos álmokat! - Aztán sarkon fordulok és elindulok a folyosón. Magamban még mindig azon gondolkodom hogy milyen jó is hogy már nincsenek az "űrfarkasok" nálam. Csak a helyet foglalták.. olyannyira feleslegesek voltak mint a rangjelzések az egyenruhán.. tényleg.. miért vannak rangjelzések az egyenruhákon? Hüoump.... elmélázva lépek be a turbóliftbe.
~ Folyt. köv.: Turbólift/ felvonó ~



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 12.22.49 | Üzenet # 20
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előzmények:2 es dokkoló zsilip

*Belépek a gyengélkedőbe kissé már a sokk és a robbanás hatására szinte kérdezés és megvárt válasz nélkül egy orvosi ágyra ülök le és megvárom amíg egy ápoló oda fárad hozzám és elkezd vizsgálni a tricorderével de a főorvos nélkül szinte az összes orvos/ ápoló elveszett,útmutatás nélkül csak mindenki kóvájgott és próbált valamit tenni a sebesültek megmentése érdekében*


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 12.40.23 | Üzenet # 21
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépek az imádva imádott gyengélkedőmbe miközben a bal karomat fogom. Az eszem eldobom miközben megpillantom hogy a nővérek csak kóvályognak a levegőbem a többi ápoló sem tudja a helyét és mindenki csak futkos pánikolva. ~ Pedig nincs is olyan sok beteg ~ Gondolom magamban. Lassan vánszorgok homlokráncolva át a termen és a kapitány elé lépek. Szememet zavarja a túlzott világítás. Sóhajtok mert nem bírom hogy páikhelyzet van. szinte érzem a feszültséget a levegőben. Pedig lesz ez még roszabb is... Megpördülök egyetlen gyors mozdulattal a saját tengelyem körül és így kiáltok:
- FIGYELMET KÉREK! - Ha tudtam volna összecsapni a tenyeremet megtettem volna, de ez most nem megy. Az összes nővér és kisegítőszemélyzet tekintete rám szegeződik. Kihúzom magamat és a fájdalmon át is elvigyorodom önelégülten.
- Nah, imádom ha ennyi figyelmes pillantás rámszegeződik! A nővérkék itt nagyon arik! - Már nyitná is a száját az egyik nővér mikor folytatom. - Dolgunk van, mint látják hölgyeim és uraim nagyon nagyon sok dolgunk! Szóval csak koncentráljunk erre. Értve? Értve. Jó? Jó.. ajj imádom magamat! Lelépni, dologra! - A kapitányhoz lépek. - Nyugodjon meg uram minden rendben lesz..



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 12.51.37 | Üzenet # 22
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor hozzák be Alicet is.
<< Sorrend: Nubet- Matt- Alice- Matt- Lily (A kommon) - Alice - Nubet- Matt >>

Alice: Magadhoz térsz.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 17.38.31 | Üzenet # 23
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Köszönöm Matt,mondom a parancsnokomnak aki éppen látja el a sérüléseimet,de inkább foglalkozzon a jobban sérültekkel. *Körbenézek*---Mennyien sérültek meg körübelül?. Tud valamit a Bajori küldöttség elnökéről? *Közben még mindig a sebemet fogom és szinte alig érzem a lábam és a sokk hatására alig tudom kimondani ezt a pár mondatot is,közben érzem ahogy a szám is teljesen kivan száradva és szinte a testem a kimrültséggel és a sebek mélységétől szenved*

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 19.11.50 | Üzenet # 24
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben a kapitányt szknerrem és a bör regenerátorral esek neki a szemeit vizsgálom és beszélek egyszerre. Elveszek egy eszközt az ágy melletti kis asztalról.
- Nyissa nagyra a szemét és kövesse a fényt... - A homlokára teszem a kezemet és belenézek a szemeibe. - A sebesültek száma úgy körübelül 10 fő lehet, halottak nincsenek. A küldöttség 6 személyzetéből 2 van most a gyengélkedőn. - A vállam fölött átpilantva nézek el a nővérkék felé majd vissza Nubetre. lekapcsolom a kezemben lévő eszközt és közelebb hajolok Nubethez.
- Uram a Bajoriak nagyon zavartak és idegesek a miatt hogy az elnökük nincsen a gyengélkedőn... érzem.... - Egy pillanatra behunyom a szememet majd egy fordulással adok magamnak egy fájdalomcsillapító spryt és Nubetnek is. Leteszem az eszközt vissza az asztalra.
- Uram. kérem pihenjen. - A száját nyitná de könyörtelenül közbeszólo. - Tudom.. tudom hogy nem akar de nincs más választásom. Itt kell maradnia legalább 2 napig. Sajnálom. Puhenjen ez nem orvosi kérés hanem orvosi parancs. - Elveszek egy adat-táblát gyorsan ráírok valamit majd visszaadom a nővér kezébe a lapot. Miután elmegy folytatom. - Lehet hogy majd műteni is kell magát... - Sóhajtok. ~ Bárcsak ne ezt kellett volna mondanom.. ~



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 19.15.43 | Üzenet # 25
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Magához tér és ordít*
MI TÖRTÉNT, HOL VAGYOK?!!!!



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 19.29.33 | Üzenet # 26
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az ordításra felesztmélve rögtön oda kapom a fejemet. Megijedek. De amint rájövök hogy csak Alice az legyintek egyet.
- Nah már megint.. - Sóhajtok aztán a nőhöz lépek. Észre veszem hogy a nővérkék immár kezelésbe vették. Az egyik odaad nekem egy kórlapot. - Köszike... - Amilyen gyorsan csak tudom felszínesen átolvasom, de a lényeget megjegyzem majd a hátam mögé dobom a kórlapot és ALicere nézek.
- Nem kell megijednie... - Előveszek egy orvosi trikordert. - Nem fogom leharapni a fejét! - vigyor aztán egyetlen röpke mozdulattal átszkennerem őt. -Tiszta... - értetlen fejére a trikorder mögül nézek ki. - h, nem úgy.. tudom hogy nem drogozik, nem vagyok én drogkereső kutya.. hehh vicces...HEhe...Jó nem vicces... Szóval nincsenek szilánkok a fejében, ha érti.. - Összecsukom a trikordert és elteszem. Rátámaszkodom az ágyára és ügy beszélek hozzá.
- Betörött a feje de már ellátták. - Mutatok a fejére. - Még egy kicsit pihennie kell a sokkhatás miatt.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD


Az üzenetet módosította MattLarsen - Szombat, 2011-05-28, 19.31.07
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 19.32.46 | Üzenet # 27
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm: Xilyon a gyengélkedőnek. Ha jól van Alice idejöhetne.. találtunk vala.. mit...

" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 19.35.03 | Üzenet # 28
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*felül NUbethez megy. Tántorog.*
- Jól vagyok uram.. mehetek segétkezni?



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 19.50.06 | Üzenet # 29
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Felállok a gyengélkedői ágyról,természetesen Alice!. Én is jobban érzem már magam. Induljunk el ,Doctor! ön is jön velünk hátha találunk további sérülteket. És doctor kérem,hogy utasítsa a személyzetét munkára.*Fél mosoly*-Indulhatunk!*Majd megigazítom a ruhámat és elindulok közösen Alice-vel*

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 19.58.16 | Üzenet # 30
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hátöhm... igenis. - Sóhajtok és elordítom magamat. - MOST ELMEGYEK! - közben mutogatok. - FÖL! - fel mutatok a mutató ujjammal. - Mire visszatérek rendet és csendet várok el. dolgozzatok mint a kis angyalok! Csürhe! - Önelégült vigyorral követem a kapitányt és ALicet a folyosóra. ~ Mindig ennyire túl van világítva ezen a bázison minden?! ~ Kérdem magamtól.


"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-05-31, 20.35.25 | Üzenet # 31
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
<< Matt-Alice-Nubet folyt köv: 2-es dokkoló zsilip >>

Hozzáadva (2011-05-31, 20.35.25)
---------------------------------------------
Matt:
Amint idérsz keresni fognak. Hallgasd meg és válaszolj. ( Várd meg az előtted író hozzászólását.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 14.10.47 | Üzenet # 32
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépek és nagyon gyorsan az egyik szabadon lévő asztalra teszem a fekete dobozt.
- DNS. Vegyen róla DNS mintát hogy ki fogta meg doki! - nézek a férfi szemébe.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 14.01.29 | Üzenet # 33
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A belépőre nézek és aztán homlokráncolva a dobozra.
- Ha minden vágyálma az hogy ezt kiderítsem.. - Megcsóválom a fejemet és egy egyszerű trikorder szkennel fényútra terelem a gondokat. - Érdekes.. - Vakarom a fejemet. ~ Ennek nincs értelme.. ez így nem fog alkotni egy kerek mondatot ~ gondolom magamban. Lily értetlenül néz rám és már kérdezné is hogy mi az ami ennyire de ennyire, fenomenálisan felkeltette az érdeklődésemet. Hisz ő is tudta hogy ahhoz hogy kimondjam hogy valami olyan nagyon érdekes annak tényleg annak kell lennie. Megfordulok és mutogatva, hadarva kezdek el beszélni.
- Emlékszel amikor azt mondtam hogy érdekes, pont az előbb. O-HO, tegeződhetünk? Szóval ez a minta azért azért nagyon érdekes mert feltételezhetően ez a bomba. Nem? De. - Bólintok. - És ha ez a bomba, a bomba, az a bomba amely megölte a Bajori küldöttség konszulát és tagjait akkor már csak, egyetlen egy kérdés maradt: Miért vannak Bajori ujjlenyomatok a "Fekete dobozon"? - Ezek után a trkordert mutatom nagyon közel Lilynek.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 14.05.31 | Üzenet # 34
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily:
Eszedbe jut hogy a Bajori Fény szektának minden este kilenckor van gyűlése a csillagbárban. Értesítsd Nubetet a helyzetről és a közvetlen bizonyítékról, indulj és találkozz vele a csillagbárban.


Matt:
Te is Lilyvel mész.


Sorrend: Lily- Matt




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.57.03 | Üzenet # 35
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Most már egész biztos hogy a Fény szekta volt a tettes! ~ Gondolom magamban és arra hogy kilenckor szoktak a csillagbárban találkozni egymással.
- kompjúter mennyi az idő?! - kérdezem.
- Mindjárt kilenc óra! - feleli.
- Hát jól elszállt a napocskánk.. - A jelvényemre ütve küldök egy adást. - Uram tudok mindent! Jöjjön azonnal a csillagbárba! Ha lehet hozzon fegyvert is. Ismerős a fény szekta név? Nah. Ők tették. És ráadás hogy van bizonyítékom is! Öt perc mulva randi a csillagbárnál! - lekapcsolom az adást- Jöjjön doki! Ne lazsáljon, maga is jön! - Rákaccsintok és elmegyek.
/ csillagbár/


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 21.24.32 | Üzenet # 36
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Miről hablatyol nekem Lily? ~ gondolom magamban. ~ Fény szekta?.. Fény szekta?....~ A homlokomat ráncolom mert sehogy sem áll össze a kép. Hol volt az agyam az utóbbi két hétben? Lehet az agyamra ment a kávé enegriaitallal.... De a kaccsintásra persze azonnal felkapom a fejemet.
- Hát egy ilyen szép szempárra hogy hogy ne tudnék igent mondani! - Kilépek Lilyvel a folyosóra és ott folytatom. - Remélem a csillagbárban lesz randi. - Mosolyodok el. - A habos tejes kávé a kedvencem eperrel! Hümm az a legjobb! És a pirított banán! Kóstolta már a pirított banánt csokoládével, nah az a leges legjobb! Vagy inkább a jeges legjobb! - Elvigyorodom és így lépünk be a bárba.
Folyt. köv.: Csillagbár



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 15.18.59 | Üzenet # 37
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kommon:
- Relloway a gyengélkedőnek! Küldejenek ide valakit a parancsnok nagyon súlyosan megsérült! A gépházban vagyunk!

Hozzáadva (2011-06-17, 15.18.59)
---------------------------------------------
Beléptem és csak figyelni tudtam az eseményeket. Az orvosi csapat óvatosan letette Mattet az ágyra, majd élesztgetni kezdték, és lélegeztető gépre kötötték őt. ~ Annyira sajnálom... ~ Gondoltam magamban, és szomorúan léptem oda mellé mikor már úgy döntöttek hogy oda mehetek. Megfogtam a hideg kezét és azon gondolkodtam hogy vajon mikor fog magához térni... de tudtam hogy most azonnal a gépházba kell mennem, hogy megjavíthassam a pajzsokat. Nagy levegőt vettem és megsimogattam a homlokát.
- Mindjárt vissza jövök. Addig ígérd meg hogy jobban leszel. - Csókot adtam a homlokára és elsiettem a gépház felé. A folyosón azon gondolkodtam hogy vajon mi lehet ez a ragaszkodás amit most matt felé mutatok.... ~ Ez már beteges, túlzott ragaszkodás csak tudnám miért.. nem... nem szerethettem bele! hozzám képest még csak egy kisfiú! ez öngyilkosság lenne! ~ gondoltam magamban.
Folyt.: Gépház



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.


Az üzenetet módosította RobinRelloway - Péntek, 2011-06-17, 15.23.45
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 17.31.25 | Üzenet # 38
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Robin:
Mikor épp kimennél a parancsnok ébredezni kezd. A bázis nagyon rázkódik.
Sorrend:
Robin-Matt-Szingularitás
( Utolsó hsz a storyhoz)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 18.17.12 | Üzenet # 39
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Éppen kifele mentem volna mikor észre vettem hogy a parancsnok kinyitja a szemét. Leültem az ágya mellé és megfogtam a hideg kezét.
- Hogy vagy? - kérdeztem mosolyogva mert nagyon örültem neki. - A frászt hoztad énrám. - jegyeztem meg a szokásomhoz hű csípkelődő modorral majd behunytam a szememet és adtam egy puszit az arcára.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 20.10.00 | Üzenet # 40
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A sötétből fény lett és most kinyitom a szememet. ~ Látok.. látok! Mégsem haltam meg... vagy ez a menyország?! ~Kérdezem magamban.
- Ez fantasztikus... - Nyögöm ki halkan és erőtlenül. ~ Vajon hol lehetek? ~ Kérdezem magamban ujból. Érzem valaki óvó tekintetét az arcomon, valaki fogja hideg és erőtlen kezemet. Hallom aggódó gondolatát, hogy értem aggódik. ~Talán ő az.. talán ő ~ Gondolom magamban. A homályos foltok eltűnnek és most az éles fények vakítanak el. A kép kitisztul: halk pittyegés hallok. Műszerek, műszerek mindenütt...lélegeztető gépek, és életjel mérő műszerek ritmikus halk hangja.
- A gyengélkedő. - Sóhajtok fel halkan. és ekkor kapom a forró csókot az arcomra. - Úgy érzem magamat mint egy mosott rongy.- Motyogom halkan de félig elmosolyodom. - Ezt hittem eddig hogy utálsz. - Suttogom Robinnak.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 19.57.05 | Üzenet # 41
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Intercommon a kapitány hangja szól közbe:
-Itt a kapitány beszél a főtiszteknek! gyülekezés van a Vezérlőben úgy tűnik még meleg ételt is adnak szerintem jobb mint egy szeretet szolgálat . - Az adás lekapcsol.
Matt-Robin: Induljatok a vezérlőbe.
(ide egy adás aztán a vezérlőbe miután oda én írtam a sorrendet.)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 20.10.31 | Üzenet # 42
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány hangját hallom meg ekkor. Annyira kába vagyok még és gyenge... Nagy nehezen ülök fel egy kis nyögés kíséretében.
- Áh', tudom hogy én is főtiszt vagyok.. ne is mondd Robin... - Köhögök egy kicsit. ~ Legutoljára akkor voltam ennyire kiütve amikor teljes erőmből lefejeltem egy üveg szekrényt egy bulin.. sosem felejtem el azt a találkozást... pesze azzal a különbséggel hogy abban az esetben én voltam a hibás.. most meg egy Romulán... ~
gondoltam magamban.
- Áh.. de nem vagyok én oda ezekért a fickókért... vagy.. van köztük nő is talán? - Sóhajtok. - Bár szerintem azok is férfiaknak néznek ki. - mosolyodom el. Robin felsegít és én lassan állok fel.
- mehetünk. - Mondom és döcögve indulunk el.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 20.20.26 | Üzenet # 43
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Matt-et támogatva kísérem ki őt a hídra.
Folyt: Híd



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-07-22, 16.44.00 | Üzenet # 44
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Matt és LIly ide kerülnek.
(( Matt: Próbáld meg Lilyt lefektetni, és közben eltorlaszolni az ajtót. ))

Sorrend::
Matt- Lily- SZingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2011-07-23, 23.41.34 | Üzenet # 45
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyon gyorsan érkeztünk be ide, a pillanatok egyetlen szempillantás alatt elmúltak. Rombin vissza indult a gépházba hogy a felül írt kódokat visszaállítsa valahogyan miközben én Lilyvel a gyengélkedőben maradtam.
- Támaszkodj neki a falnak! - Mondom a lánynak miközben elkezdem a helyiségben lévő összes tárgyat a csukott ajtó elé húzni. ~ Nagyon remélem hogy Robin valahogy majd feltalálja odakinn egymaga önmagát. ~ Gondolom magamban, majd miután az általam maximális sújunak bizonyult szekrényt is odahúzon az ajtó elé így szólok Lilyhez.
- Ne aggódj itt a felmentő sereg. - Megpróbálok egy mosolyt erőltetni az arcomra. Törött kézzel nem volt egy túl kellemes élmény tárgyakat huzogatni.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-04, 17.31.34 | Üzenet # 46
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lara és T'pellen belépnek ide. A gyengélkedőben nagyon sok a sérült és a halott, a nagy forgatagban biztos hogy van és lesz munkátok.

Sorrend::
Lara- T'pellen- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Szombat, 2011-08-06, 23.44.24 | Üzenet # 47
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A doki ahogyan belép ide azonnal észre is veszi a sérülteket és óvatosan félre tolja az előtte álló T'pellent.
- Álljon már félre maga istentelen Vulkáni kobold! - Kiáltja idegesen azzal odalép egy beteghez. - Vérzik a feje! Úr isten ember, és maga csak itt néz és semmit nem csinál?.. - A doki rámered T'Pellenre és érzi hogy kezd benne gyülni az ideg.. végül nem bírja már ki és így szól:
- Jöjjön már T'pellen, segítsen ne csak ott álljon és nézzen!



- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Szombat, 2011-08-06, 23.53.27 | Üzenet # 48
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'pellen felhúzta a jobb szemöldökét. Nem sok kedve volt segíteni de a kapitány az orrára kötötte ezt és bizony ha akarta volna sem mondhatta hogy nem. Leginkább a doktor volt az a személy akivel nem nagyon volt inyére a munka... ~ Kötelesség az kötelesség.. ~ Gondolta magában. ~ És ezeknek a személyeknek segítségre van szükségük. Logikus tehát segíteni rajtuk.~ Tette hozzá magában és a megjegyzéseket elengedve a füle mellett elindult segíteni a "barátjának".


"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 13.27.41 | Üzenet # 49
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A sebesültek legtöbbje égési sérült, de vannak közöttük törésesek is.

sorrend::
Lara - T'pellen- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Csütörtök, 2011-08-11, 22.45.03 | Üzenet # 50
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A doki nekiáll kezelni a sebesülteket amikor megpillantja hogy a vulkáni még mindig alig csinál valamit.
- Jöjjön már a műtőbe segíteni T'pellen! Az ég áldja meg! - Bosszankodott egy sort aztán gyorsan betolt egy beteget a műtőbe.



- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Gyengélkedő (Gyengélkedő)
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés: