Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Bázisnapló (Bázisnaplók)
Bázisnapló
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 13.11.41 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-A kapitány naplója,a Romulánok nem sokára ideérnek teljesen felfegyverzett flottával..ezért muszály volt felfegyverezni a bázist és néhány helyét átépíteni,a főtiszteknek külön feladatot adattam ki,mindenki teszi a dolgát ahogy csak tudja várjuk a közelgő vihart amely nem sokára itt lesz és csak az, az egy dolog jár a fejemben hogy vajon elég lesz-e azok a dolgok amelyeket a Flotta kiszabott ,persze a Flotta mindig érti a dolgát de ez egy nyílt támadás kitudja mi lehet még a Romulánok tarsalyában még,lehetséges hogy megtudták az új pajzsfrekvencia kódot is és az új fegyverekről szóló egyezményt is,kitudja lehetséges hogy felkészültebbek lesznek mint mi,szerencsére a Flotta legjobbjai fognak válvetve velem harcolni a jó érdekében.Várok..utálok várni a háborúra..főleg ha tudom hogy túl erőben lesznek,de midnenestre a civileket és akit úgyvéltem,elküldtem vissza a legközelebbi biztonságos planétához illetve bázishoz,nem akarom hogy vér tapadjon a kezemhez...nem sokára ide ér a vihar...de mi felkészülten fogjuk várni őket...remélhetőleg..
Bázisi napló bezár.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2013-04-13, 18.31.08 | Üzenet # 2
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bázisnapló. Csillagidő 479281.54.  
Hamarosan elmennek vendégeink és végre lesz majd hely is és talán de csak nagyon talán nem kell majd aggódnom a miatt hogy mit vagy kit tesznek tönkre. Addig is próbáljuk tartani magunkat, és nem megjegyzéseket tenni. E közben Cromwell admirális kérésére próbáltam a lehető legbiztosabban bebizonyítani hogy az orvosi ellátmánya indulása biztos kezekben van, de bármit is próbálkozok elhitetni vele akár az igazat akár nem, nem hisz nekem.  
Ez az én formám... bürokrácia.  
Matt Larsen kapitány bázisnapló bejegyzés vége.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Bázisnapló (Bázisnaplók)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: