Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Robin Relloway személyes kabinja (A négyes fedélzeten.)
Robin Relloway személyes kabinja
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-07-18, 16.07.28 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A főnök személyes kabinja.

Hozzáadva (2011-06-30, 10.40.07)
---------------------------------------------
Robin::
A Romulánok ide kísérnek be. Bezárják az ajtót és erős őrséget alkotnak odakinn.

Sorrend::
Robin-Szingularitás

Hozzáadva (2011-07-18, 16.07.28)
---------------------------------------------
Miután kialudtad magadat valahogy sikerült felülírnod a biztonsági - és egyébb - protokolokat, és üzenetet küldtél a kapitánynak. Most a válaszra vársz. Mielőtt ezt megtetted volna, értesültél arról hogy a Föderációs haderők támadásnak indultak, és a Romulánok megpróbálnak majd védekezni is... akárhogy is sikeredjenek az események itt az ideje egy kis lázadás megszervezésének...




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 14.37.30 | Üzenet # 2
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram itt Robin! - Mondtam hangosan. - Az előbb értesültem róla hogy a csillagflottánk a Romulánoknak esett.. azt hiszem itt az ideje egy kis szervezkedésnek. Nem vagyok a lázadás híve de ez jó alkalom lenne. ... egy kis affélének....


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 12.04.15 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kis idő múlva Nubet hangja szólal meg ujból az intercommból::
-Igen mindenképpen meg kell ragadnunk az alkalmat szerencsére megmaradtak a biztonsági osztagaink is és van elég fegyverünk is egy kisebb fajta lázadáshoz. Kapcsolja vissza a pajzs rendszert most ez legyen a legfontosabb önnek!- A férfi hangja elég izgatottnak, de magabiztosnak tűnik. - 2 óra múltán találkozó az irányítóban vissza kell szereznünk a bázist.- Folytatja. - Ön szóljon a többi főtisztnek és szervezzen csapatokat.Tartson ki ameddig csak tud. Kapcsolat vége. - Az adás lekapcsol és te magadra maradsz. Megpróbálsz kapcsoltba lépni a többiekkel, de Lily nem válaszol, Matt intercommja pedig valószínűleg nem aktív, vagy nincs üzemben. Itt az ideje tehát annak hogy megpróbálj valahogy kijutni!

(( Indulj az ajtóhoz, és próbálj beszélni vagy lefegyverezni az ott álló őröket. ))

Sorrend::
Robin- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 12.15.56 | Üzenet # 4
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hallottam hogy Nubet beszél, aztán megpróbáltam kapcsolatba lépni a többi társammal de csak nem sikerült elérnem őket. ~ Nem baj ~ Gondoltam magamban. ~ Az ajtónál őrök vannak, és kijutni sem lesz könnyű, de megoldom. ~ - Fogtam magamat és az ajtóhoz léptem. A bal kezemben kihúztam egy elektromos huzalt és a hátam mögé rejtettem. Kiléptem az ajtó elé. Odakinn egy Romulán őr állt.
- Hello - Mondtam neki furcsán artikulálva mintha egy bolondhoz beszélnék. - Tudna nekem segíteni.. kérem?



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 13.47.56 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Romulán őr közelebb lép hozzád, de azért még tartja a kellő távolságot.
- Mit akar?! - kérdi tőled flegmán.

Sorrend::
Robin- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 19.26.12 | Üzenet # 6
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kacéran nekidőtem a falnak és úgy néztem a Romulánra.
- Jöjjön ide egy kicsit.. valamit szeretnék önek adni.. - Amikor már nagyon közel ért hozzám, én átöleltem a Romulánt, majd a hasába nyomtam az elektromos vezetéket. - Szép álmokat. - Suttogtam oda neki, aztán hagytam hogy összecsukoljon. Lehajoltam, elvettem a fegyverét és futottam.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 13.59.28 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Robin folyt. köv.:: Folyosók topic. ))



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Robin Relloway személyes kabinja (A négyes fedélzeten.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: