Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Larsen parancsnok kabinja (Larsen parancsnok személyes kabinja)
Larsen parancsnok kabinja
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-07-18, 16.14.28 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban


Mély álomban vagy és épp rémálmok gyötörnek.

Sorrend::
Matt- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 16.11.47 | Üzenet # 2
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint lehajtom a fejemet álom jön a szememre. Egy fura, sötét helyen futok valaki elől. Meg- meg botlok miközben érzem hogy az alak immár a nyakamba liheg. Idegesen kapkodom a fejemet hogy lássam az illető kinézetét, de nem látom azonban mert annyira sötét van. HAngos reccsenést érzek a karomba amikor neki ütöm azt valaminek. Nem foglalkozom vele és tovább futok. Lüktető fájdalom a bal karomban. A jobb karommal támogatom magamat, elesek és a hideg földre kerülök. A szülőfalumtól nem messze lévő erdőben vagyok.. Hirtelen millió fülsiketítő hangot hallok egyszerre. Kétségbeejtő. Fejfájdító. Kínlódva próbálok a fák kilógó gyökerei között kiutat találni, vergődve kúszon végig miközben tudom hogy üldöz... és itt van és ha megtalál nekem végem. ~ nem, nem adhatom ennyire könnyen fel! ~ Gondolom magamban de már késő. A rosszindulat kisugárzását érzem a hátamon. Valaki felemel és én csak sikítok és sikítok mert nem tudok mit tenni...
És ekor felébredek. Lihegve, és izzadav nézek balra és jobbra

Csak álom volt......



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 16.20.47 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak ülsz ágyon, pihegve és izzadságtól úszva mikor hirtelen Romulánok érkeznek be. A falhoz állítanak és ütni-verni kezdenek. Amikor nekidobnak a falhoz bal karod ekkor hangosan törik el, aztán így ahogy vagy trikóba és sortban kivonszolnak a folyosóra.

((Matt folyt. köv.:: folyosó ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Larsen parancsnok kabinja (Larsen parancsnok személyes kabinja)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: