Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Transzporter szoba (A bázis Ketts számú transzporter szobája a hármas fedélzeten)
Transzporter szoba
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-09-19, 18.54.08 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dorothy és Johny belének ide. Mikor megpillantja őket az ajtónál álló két tiszt azonnal tisztelegni kezdenek.
- Hova transzportálhatom át önöket? - Kérdezi a fiatal tiszt. - Amúgy hogy van az Arcadia? Mindig is meg szerettem volna nézni azt a jó öreg és gyönyörű Proxima osztályt. - Teszi hozzá a férfi.

Sorrend::
stenson- Dorothy- SZingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JohnStenson
Dátum: Kedd, 2011-09-20, 16.20.44 | Üzenet # 2
Enterprise-F Tudományos főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 49
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá néztem a fiatal tisztre aki készen volt a transzportálásra bár egy kissé érdeklődően kérdezködött az Arcadia felől is,erre kissé viszsa utasítóan de határozottan válaszoltam egy puszta igennel és közben vártam a transzportálást mi után elmondtam hogy a Vortex nevű hajóra transzportáljon át minket mert ott van a gépészeti munkánk.
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Szombat, 2011-09-24, 12.36.51 | Üzenet # 3
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor beléptem, természetesen legelsőként a terembe és meghallottam ahogyan a tiszt kérdezősködni kezd örömmel válaszoltam neki.
- Igen igen, jól hallotta a jó öreg és gyönyörű Proxima osztály! És jól van köszöni a vénkisasszony. - Mosolyodtam el. - Ne aggódjon! Egyszer biztosan maga is a hajón fog szolgálni. - A tisztre kaccsintottam and csak egy aranyos mosollyal válaszolt. ~ Imádok flörtölgetni. ~ Gondoltam magamban, majd feltápászkodtam a transzporterdobogóra Stenson mellé. Kihúztam magamat hogy ne nézzek ki annyira alacsonynak és a férfira mosolyodtam.
- Remélem nem annyira nagy a probléma mint amekkorának be van állítva. - Mondtam aztán előre néztem a fiatal zászlósra. - Energiát!



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Transzporter szoba (A bázis Ketts számú transzporter szobája a hármas fedélzeten)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: