Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Jerry G. Thomas hadnagy személyes kabinja (Jerry G. Thomas hadnagy személyes kabinja a hatos fedélzeten)
Jerry G. Thomas hadnagy személyes kabinja
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-05-03, 19.34.43 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban

Hozzáadva (2012-05-03, 19.34.43)
---------------------------------------------

" Változások"


Előtörténet:
A Horizon hat űrbázis egy csatát átvészelve értesítette az admirálist, aki biztosította őket hogy utánpótlást kapnak.
A bázis jelenleg is javítás alatt volt, és a tisztek eléggé fáradtak már.

Történet:
Egy nappal később, a csata után Jerry G. Thomas hadnagy és Yemegez hadnagyok együtt sétáltak végig a folyosón. Az étkezdében és a konferencia teremben is ünnepség lesz, és ezt mindketten tudták, azonban Jerry szeretett volna valamit oda adni Nubetnek, és Yemegez hadnagy azt mondta megjavítja a kabinjába a világítást, így a két tisztnek volt egy kis ideje a beszédben e közben.

( Jerry - Yemegez - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Csütörtök, 2012-05-03, 20.19.06 | Üzenet # 2
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hu barátom épp hogy meg úsztuk ezt a csatát,habár szerintem mind ketten helyt álltunk.Szomorú így látni az állomást.
Örülök hogy ide kerültél hozzánk.Igaz soha nem találkoztam Bajorival.Köszönöm hogy meg javítod a világítást a kabinomban,főleg hogy ilyen sok a munkád.
Ha segítségkell a használhatatlan roncsok el takarításában szólj és segítek barátom.Majd észre vétlenül el érünk a kabinomhoz á már itt is vagyunk.


 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 13.59.07 | Üzenet # 3
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
A munkálatok még hátra voltak. És nem egy-két kisebb javításról volt szó. Mostanra már megértettem hogy Robin miért akart mindenre felkészíteni... mert ő megpróbált mindenre felkészíteni. Szerencsére az eddig elég rövid, de megpróbáltatásokkal teli életemben jó pár példa volt rá hogy rekord idő alatt kellett valamit megjavítanom vagy szétkapnom. Úgyhogy igazán nem tűnt először legalább is nagy dolognak megjavítani normálisan az automatikus taktikai rendszereket, vagy a bázis auto-deffence rendszerét, agy a gravi kiegyenlítőket az E fedélzeten, vagy a megrepedt főképernyőt...
A munka felénél sem tartottam akkor de úgy gondoltam javítás képpen megjavítom Jerry lámpáját a kabinjába.
- Nem kell köszönnöd, tudod világítás nélkül nem érnénk túl sokat szerintem. - Szóltam mosolyogva miközben neki láttam a könnyű javításoknak. - Úgy tűnik ez huzalozási probléma lesz... uhhum.. kiégtek az összekötők. Ki kell őket cserélni. Még jó hogy vannak cserék nálam. - Majd óvatosan elkezdtem kiszerelni az égett darabkákat.
- Én is örülök hogy ide kerülhettem. Nagyon jó a csapat, mármint a főtiszti kar a bázison. De ne mondd vissza a kapitánynak. ég a végén azt hiszi majd hogy érzékeny vagyok. - Mosolyogtam. - Hamarosan kész, aztán majd egy gyors próba és indulhatunk.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-05-09, 22.37.15 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jerry miután megtalálta amit keresett Ymegez hadnagyra nézett. A világítás tesztelése sikeres volt.
Úgy világítottak Thomas hadnagy lámpái a kabinban mint új korában.


( Jerry - Yemegez - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Csütörtök, 2012-05-10, 15.14.05 | Üzenet # 5
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kabinom le nyűgöző volt.Igaz nagyon ritkán vagyok itt.A helyiség elég tágas volt ha lenne társam ő is kényelmesem el fért volna.a személyes holmijaim katonás
rendben el pakolva.Rövid keresgélés után meg találom azt a szépen ki dolgozott fa díszdobozt amiben a bourbon lapult.Á meg is van mondom hangosan.
Majd oda megyek Yemegezhez s,meg mutatom neki a dobozt nézd ez egy bourbonn ez egy földi ital érdekes az emberek kultúrája,ez még akkor készülhetett
amikor még nem létezett a federáció.De ezt pontosan én nem tudom de annyi biztos nem szintoholos,remélem nem kerülök fogdába miatta mondom a férfinak.
Barátom te aztán gyorsan és kiválóan dolgozol lehet ha időm engedi szeretnék tanulni tőled ha lehet.Te ott leszel az ünnepségen?kérdezem.


 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Kedd, 2012-05-15, 14.32.00 | Üzenet # 6
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben mosolyogva néztem a vállam felett a lámpákra, amik immár úgy égtek mint új korukban Jerry szavait hallgattam.
Majd ránéztem a férfira és bólintottam.
- Majd az ünnepség után mutatok egy-két trükköt a gépészet rejtelmeiről. - Mondtam neki egy félmosollyal az arcomon. - És ha gondolod mesélhetek a Bajorról is. Szép bolygó. A szülőbolygóm.. hiányzik is egy kicsit... remélem egyszer majd el tudsz látogatni oda. - Mondtam miközben arra gondoltam hogy a blokád a Bajor felett még mindig áll, és hogy lehet hogy soha nem fogok tudni visszajutni oda. A csípőre tettem a kezemet, miközben a bal kezemmel vissza tettem az egyik csavarkulcsot a gépészeti ládámba.
- És igen, a kérdésedre a válasz, én is ott leszek az ünnepélyen.- Mosolyodtam el, mert teljesen sikerült elterelnem a gondolataimat a Bajorról. - Szerintem hamarosan indulhatunk is ha minden megvan.- javasoltam, majd megfogtam a ládámat és indultam is, várva Jerryt.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-05-16, 11.41.02 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jerry és Aqwuim elindultak a folyosón a Csillagbár felé. Habár a folyosó szakasz még most is elég romos volt, a megközelítés könnyebbé vált, úgy tűnt már kezd minden helyre állni a támadások után.

( Jerry, Aqwuim folytatása olvasható a Csillagbár c. topicban )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Jerry G. Thomas hadnagy személyes kabinja (Jerry G. Thomas hadnagy személyes kabinja a hatos fedélzeten)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: