Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Ian Loughman parancsnok- helyettes személyes kabinja.
Ian Loughman parancsnok- helyettes személyes kabinja.
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-10-12, 21.42.19 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ian Loughman parancsnok- helyettes személyes kabinja:



" A védelem ára"


' Másnap'

Ian Loughman parancsnok-helyettes egy tárgyalásokkal és nyomozásokkal teli nap után ébredt, de nem magától. Az intercomm-ból Lancaster biztonsági altiszt hangja szólalt meg hirtelen:
- Uram.. lenne egy perce... Ide tudna kérem jönni a vezérlőbe.. egy újabb eset történt. - Loughman abban a pillanatban biztos volt benne hogy ennek mindenképp véget kell vetni, és hogy most már talán itt lenne az ideje hogy értesítse Larsen parancsnokot is a történtekről.. azonban hiába próbálta megkeresni felettesét, az nem válaszolt.


( Ian - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 18.14.46 | Üzenet # 2
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Éppen talán az egyik legnyugtalanítóbb álmomból vertek fel.
Jobb is volt mert ha a fene fenét evett volna is, talán akkor sem tudtam volna magamtól felébredni. Felültem az ágyamban és hallgattam Lancaster idegesítő hangját arról, hogy még egy eset történt.
Megcsóváltam a fejemet, majd megdörzsöltem gyorsan a szememet miközben megérintettem az intercommot.
- Jó, máris indulok. - Kapcsoltam le az üzenetet. - Ez aztán a jó reggelt. - Dörmögtem, és gyorsan felkaptam az egyenruhámat majd megmostam az arcomat. Nem ártott volna egy gyors reggeli zuhany sem mondjuk de nem volt időm. Rossz érzésem volt, valami azt súgta hogy baj van, nem is kicsit.
Gyorsan megtöröltem magamat és a replikátorhoz léptem.
- Csokoládés muffin.. nem fánk. - Szóltam oda. Beleharaptam a fánkba és egy percre behunytam a szememet.
- Humm mennyei. Köszönöm. - Mosolyodtam el. Abban a percben ugrott be Matt, és hogy talán szólni kellene neki a helyzetről..

Szántam- bántam hogy eddig nem szóltam, pedig meg kellett volna tennem... mégis csak ő volt a közvetlen felettesem.
gyorsan felvettem a Csillagflottás jelvényemet és megérintettem azt:
- Hé Lars', Ian vagyok. Figyelj meg kellene valamit beszélnünk.. mi lenne ha egy óra múlva találkoznánk a tárgyalóba? Loughman kiszáll.. - Lekapcsoltam az adást.
Furcsa volt mert válasz nem érkezett pedig Matt álltalában a nap huszon négy órájában nem tesz mást, csak beszél.
- Na ne... - Suttogtam el magam elé, majd nagy sebességgel elindúltam a vezérlő felé.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-15, 17.20.14 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható : A " Folyosók" c. topicban



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Ian Loughman parancsnok- helyettes személyes kabinja.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: