Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Személyes Naplók (A legénység személyes bejegyzései)
Személyes Naplók
Smith
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 10.43.02 | Üzenet # 1
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
{Amint írtam az}

Hozzáadva (2010-05-07, 08.54.30)
---------------------------------------------
Ashley Smith személyes naplója.
Május Hetedike.

Miután a Klingonok jó szokásukhoz híven feladtak a diplomáciával nekitámadtak az Enterprisenak...Sok emberem halt meg.Ma meditálni foguk értük.Emlékük örökre belém vésődik....

-Személyes napló vége-

Hozzáadva (2011-06-18, 10.43.02)
---------------------------------------------
Személyes napló 2800 Június 18.
Felettébb aggódásba estem Nubet parancsnok után, aki egyik régi barátom, és kollégám. Úgy érzem a Flotta rossz döntést hozott amikor visszahívott onnan minket. Lehet hogy a bázist ott hagytuk de az embereket mindenképpen meg kellett volna mentenünk. Hiányzik a régi barátom... nagyon hiányzik. És ezt az érzelmet hiába próbálom visszafogni, soha sem sikerül. nagyon remélem hogy hamarosan vissza térhetünk a Horizonhoz és ujra láthatom barátom.
Személyes napló vége.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2013-08-31, 14.46.17 | Üzenet # 2
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csillagidő 479633.58. Megérkeztünk a Föld-höz ahol hamarosan kezdetét fogja venni a "tréning-nap". Az Enterprise hat éves lett.. fel sem tudom fogni hogy milyen gyorsan rohan az idő... Bejegyzés vége.


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
AshleySmith
Dátum: Szombat, 2016-09-10, 20.35.14 | Üzenet # 3
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Személyes napló; Csillagidő 480692.84 
A megannyi szabad napom egyikeit kivéve, a Horizon csillagbázisra indultam egy napos pihenésre. hogy másnap befejezzem a meditációs szertartásomat  Vulkánon.  A Pon'farr egy olyan rítus mely egyszerre meríti ki ilyenkor a Vulkániakat és ébreszt fel .. bizarr érzéseket. 
Meditáció nélkül, nagy valószínűséggel szokatlanul viselkednék. 
Remélhetőleg a távollétemben semmi különleges eset nem fog történni a hajómon. 
 - Bejegyzés vége -



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Személyes Naplók (A legénység személyes bejegyzései)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: