Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Kettes holofedélzet (Ötös szint)
Kettes holofedélzet
Smith
Dátum: Szombat, 2010-05-29, 20.46.42 | Üzenet # 1
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban

Hozzáadva (2010-05-29, 20.46.42)
---------------------------------------------
Ash és Neko belépnek.A kapitány logikus agya azon zakatol hogy barátnője mire készülődik mire a lány megérinti a boltív alatt lévő panelt és egy klasszikusnak mondható moziterem jelenik meg.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "


Az üzenetet módosította Smith - Szombat, 2010-05-29, 20.47.37
 (HU)
 
Syrus_Nebron
Dátum: Szombat, 2010-05-29, 20.49.57 | Üzenet # 2
Flotta ügynök/Az Ében héja parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 268
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Smith itt Syrus. Elnézést hogy nem válaszoltam azzonal de volt egy kis porbléma amit meg kellet oldanom. Ön jól van?
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2010-05-29, 20.51.52 | Üzenet # 3
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Egy perc Neko "telefon".-Mosolyog a lányra aztán megérinto a kommjelvényét.
-Igen,köszönöm syrus.És ön?Kicsit megijedtem hogy minden annyira hirtelen történt.Remélem nincsen semmi komoly....



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Syrus_Nebron
Dátum: Szombat, 2010-05-29, 20.55.03 | Üzenet # 4
Flotta ügynök/Az Ében héja parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 268
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Semmi komoly Kapitány csak a két biztonságis barátunknak sikerült a hajómra transzportálni magát sajnos hibáztam mikor nem kodolt transzportert használtam.
-De nem zavarom tovább ahogy hallom magánprogramot futtad. Elhelyezte a kabinban az eszközt?


Az üzenetet módosította Syrus_Nebron - Szombat, 2010-05-29, 20.56.40
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2010-05-29, 20.57.49 | Üzenet # 5
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen,minden úgy van ahogyan megbeszéltük.


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Syrus_Nebron
Dátum: Szombat, 2010-05-29, 21.00.07 | Üzenet # 6
Flotta ügynök/Az Ében héja parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 268
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Köszönöm Kapitány. Még beszélünk. Am majd elfelejtettem ha lessz ideje jöjjön át a hajómra.
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2010-05-29, 21.04.30 | Üzenet # 7
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
-rendben,majd értesítem.Köszönöm hogy megnyugtatott.Adás vége.-a kapitány ezután elteszi a kommjelvényét a zsebébe és Nekora néz.
-Szóval milyen program is ez?-kérdi egy félmosolyal megtoldva.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
ShiroiNeko
Dátum: Szombat, 2010-05-29, 21.24.01 | Üzenet # 8
Az Enterprise-J főszakács/Parancsnok-helyettes
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 5
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Neko csendben végighallgatta a beszélgetést,majd Ash felé fordul....látom mások is igényt tartanak Rád,megvárom majd a sorom...megöleli a kapitányt,majd elindul...a szobámban leszek majd...
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 19.33.16 | Üzenet # 9
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rendben.-Mosolyog,és kis vágyakozással a hangjában még azért körbenéz a moziban.-Legközelebb a filmet is megnézhetjük majd.-Neko után megy megfogja a kezét és ad neki egy puszit.-Majd benézek hozzád csak át kell még néznem egy-két aktát.

Hozzáadva (2010-05-29, 21.42.50)
---------------------------------------------
Miután elköszöntek Ash szokás szerint az irodájába vonul.

Hozzáadva (2010-05-30, 09.14.36)
---------------------------------------------
{Előzmény:A.Smith kabinja}

A kapitány belép az üres holofedélzetre.Elmosolyodik mert visszaemlékezik a tegnapi szimulációra ami nagyon tetszett neki.kis elmélkedés után megszólal:
Kompjúter nyisd meg a Smith Alpha programot.-Ash szavaira egy gyönyörű dzsungel jelenik meg.

Az egyik fán egy fegyver található.A nő odalép és leveszi a fegyvert a fáról.
-Megelégedve nézegeti azt és rájön hogy most nem túl logikus dologra készülődik de az edzés érdekében viszont mindenképpen ez a leghatásosabb mód arra hogy a reflexeit és az erejét is karban tartsa.
A kapitány előre céloz a fegyverrel,elkezd futni és megszólal:
-Kompjúter indítsd el a programot!-A kompjúter elkezdi futtatni a programot a parancsot végrehajtva.fekete bábuk uhranak elő a fák mögül amiket Ash miközben fut lőni kezdi.

Hozzáadva (2010-05-30, 15.38.30)
---------------------------------------------
Nah jó ennyi elég volt mára.-Gondolja magában habár egy kicsits em tartja önmagát logikusnak.
-Kompjúter állítsd meg a programot.Mentsd el.-A program megáll.
Kompjúter:Program elmentve.
-Köszönöm.-Mondja Ash és megtörli a homlokát.-KOmpjúter program vége.-Mondja majd kilép a folyosóra.{Folyt köv::Ash Smith kabinja}

Hozzáadva (2011-06-18, 19.33.16)
---------------------------------------------
A kapitány belépett és az ajtó gyorsan be is csukódott mögötte ebben a pillanatban. Kedvelte mikor csak ő volt a teremben. Ő és a saját gondolatai. Előre lépett és hangosan szólalt meg:
- KOmpjúter indítsd be a Smith 2/4 es holoprobramot. - Az üres szoba egyetlen csapással változott át egy üres és kihalt szobából egy kellemesen meleg klímájú jungeles erdővé. ~ Imádom ezt az erdőt ~ gondolta magában a nő és előre lépett. A talajon lévő falevelek halkan roppantak könnyű léptei alatt. Körübelül hat lépés után aztán megállt az erdő közepén és behunyta a szemét. Nagy levegőt vett és beszívta a tisztának tűnő levegőt. Leült a földre és csak hallgatta a madarak csicsergését, és élvezte a minden porcikáját átható békét.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 19.37.08 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor adás érkezik a hídról:
- Kapitány megérkeztünk a Földhöz. Adás érkezik a flottától.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 20.45.33 | Üzenet # 11
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány kinyitotta a szemét. Úgy tűnik véget ért a fieszta. Lassan felállt és megérintette a kommunikációs jelvényét.
- Értettem. Majd ha szólok kapcsolják az irodámba. - Elindult az ajtó felé, de az utolsó pillanatban megállt előtte. beleszippantott a friss levegőbe még egyszer majd egy kis szomorúsággal a hangjában így szólt:
- Kompjúter.. adás vége.. - A végtelen erdő egyetlen csapásnyira el is tűnt zöld szemei elől, és ujból az üres szobában állt egy szál önmaga. ~ Mennyire kár.. ~ gondolta magában azzal megfordult és kilépett a zsúfolt folyosóra. Abban a helyiségben legalább egy pillanatra el tudta akkor ott felejteni az összes gondját- ezt a szituációt, a bűntudatot hogy otthagyták Nubetet, - a kapitány barátját aki meghalt a Galaxyn... - de most ujból a valóságba kellett visszalépnie.... Nem örült neki de tudta hogy most nem zárkózhat el a valóság elől.

Folyttása: Kapitányi iroda



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-04-10, 13.03.41 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"White-line" 


Időpont: 2802 Április 8 

Az Enterprise egy Quverreriai zászlós hajóval találkozik a "Fehér- határ" térségbe, mely egy kihelyezett fegyvermentes zóna.
A két fél egyenlőre fegyverszüneti tárgyalásokról akart megbeszélést tartani, melynek sikere jelentheti egy kezdeti lépést egy új korszak felé. 

Albert Hevtor nem sokkal az éjszakai műszak kezdete előtt kezdett neki a titkos ügyletének.
Mivel ő volt a Harmincegyes szekció vezetője,
úgy gondolta hogy most már ideje lenne jelt adni magukról, főleg hogy a Quverreriai Fehér-zónához igyekeztek. 
A férfi tudta hogy a zóna veszélyes is lehet, de ugyanakkor megannyi technikai lehetőséget is.
Ha csak egy kis százalékát meg tudnának kaparintani amit a Quverreriaiak tudnak.. de persze Albert erről csak álmodozott.
Jelenleg azért indult a holofedélzetre hogy kifejlesszen egy bio-fegyvert a Quverreriaiak ellen. Ő nem bízott a diplomáciában,
a békében. Ő még mindig háborúban élt.. felboncolt egy holo-Quverreriait, persze az lenyomozhatatlan volt hogy
milyen probramot is futtat... Még ha ki is kapcsolja... még szerencse hogy technikai zseni.
Ekkor már nagyon sok idő telt el, és neki már csak három órája volt hogy elkezdje ténylegesen a műszakát..
nem sokat tudott meg (Köszönhetően a hírszerzés késedelmeinek, és kevés tudásának) így csalódott volt. A bio-fegyvere
még várhat ezek szerint..
Ekkor lépett be azonban egy Omar.. de ő nem volt szimuláció. Albert abban a pillanatban kapcsolta ki a holofedélzeti
jelenséget. Idegessé vált hogy Xaliv csak úgy rányit.. De a gépész nem véletlenül lépett be; valaki jelentette hogy
hatalmas energiát szív le a holofedélzet, és Xaliv meg akarta tudni hogy ki aki már órák óta üzemeltet egy programot..

(Albert - Xaliv - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Csütörtök, 2013-04-11, 09.19.20 | Üzenet # 13
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ezaz..gondoltam magamban..ha megtudnánk szerezni ilyen technológiákat..akkor képesek lennénk,irányítani majdnem az egész védelmez a  Földnél..sőt..istenek lehetnénk..hmm ez már kezd érdekes lenni..gondoltam magamban mi közben egy  holoszimulációt,futattam le  tesztelnem kellet  hogy tudnám körübelül kompitalissá tenni ezt a  tecnhológiát..elég nehéz fába ütöttem a fejszémet ekkor..mert nehéznek éreztem ezt a technológiát hozzám képest..de talán..talán..képesek lehetnénk valahogy be integrláni..de persze előbb a bio fegyveremmel kellet kísérleteznem..azt akartam,hogy  ne hagyják abba  azt amibe bele kezdtek ,ezek a szörny szülöttek..nem akartam hogy,ilyeneket befogadjunk..de  a  technológiájuk viszont rendkívül értékesnek bizonyult..najó vegyünk újra  a  bio fegyver próbát..megint..mondtam idegesen mi közben le vettem  a napszemüvegemet.

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Péntek, 2013-04-12, 19.54.51 | Üzenet # 14
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már egy órája csak ücsörögtem a gépházamba.. de egyszer csak egy pattanásra ,valami még több energiát követelt magának..

-Hogy az  a büdös ,SÁR RABLó..

Ordítottam el magamat rekedtes,hangon de  akkor sem történt semmi mi után megtöröltem a szememet.Ugyan azok voltak az értékek..

-SÁRRABLÓ! SÁR RABLÓ!

Ordítottam el magamat mintha  Omar kóros lennék és  el kezdtem gyorsan futni,ahoyg csak tudtam gyors totyogásba, a  holofedélzetre..mert onnan jött a temérdek energia szívás.ki nyitottam gyorsan rácsapva  a kinyitó gombra és megláttam a szemüvegest..

-MAGA AZ OMAR SÁR RABLÓ!MAGA EGY BÜDÖS  ZSEBES OMAR! Kapcsolja le   most amit csinál vagy  ..Omar pürét csinálok magából!

Ordítottam továbbra is rekedtes hangon.



{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-04-26, 21.14.56 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Albert az utolsó pillanatban kapcsolta le a programot sikeresen azzal a titkos alfájllal ami lehetővé tette 
számára hogy még véletlenül se legyen lekövethető, vagy újra vissza követhető az amit csinált. Így 
Xaliv nem is sejthette hogy mi történt, hogy mit nézett meg a férfi. 
Albert magyarázkodásba kezdett pár szóval, bár a hadnagy soha nem beszélt valami túl sokat az
igazat megvallva.
Xaliv ennek ellentétje volt; ő mindenbe beleszólt még abba is amit talán nem értett... így Albert egy értelmes mondatot
nem tudott végigmondani. 
A főgépész megfenyegette azzal a hadnagyot hogy fel fogja jelenteni őt hogy lopja az energiát a kapitánynál, és
hogy ilyenekkel mulatja az időt; biztosan holoszoba függő ám ekkor a kapitány friss és teljesen érzelem mentes 
hangja vágta kettébe a beszélgetést: 
" Minden főtiszt jelentkezzen a hídon." 

( Albert - Xaliv - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Szombat, 2013-04-27, 18.59.10 | Üzenet # 16
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gyorsan el takartam azt ami a hátam mögött volt és  amin dolgoztam és gyorsan le mentettem a programot ,aztán le is kapcsoltam azt..egy Omar lépett be  ..úgy tűnt ideges volt..

-Nyugodjon meg Mr.Xaliv..nincs baj ..csak teszt..

Szólaltam meg kimért hanggal ,és próbáltam hárítani a bajt.

-Csak kipróbáltam egy  új féle  szimulációs programot ,ami az új vezetés modellt mutatja be..ha gondolja meg mutathatom..

Mondtam egy mű vigyorgást követően ,majd még egy erőltetett vigyorgást ami inkább fél mosolyra emlékeztetett aztán pedig folytattam is volna  de  Smith kapitány hangaj szólalt meg hogy hív minket.

-Azonnal..megyünk..

Válaszoltam,válaszban mi közben még egy fél mosolyt vágtam le..

-Ne izguljon Omar barátom...később meg mutatom ha  érdekli a fantáziája..de  addigra lehet már késő .....lesz...nem igaz?!

Szóltam oda  a főgépésznek,majd ezzel ki is mentem a szobából.


"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Szombat, 2013-04-27, 19.02.51 | Üzenet # 17
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
-MOCSKOS SÁRRABLÓ!

Ordítottam rá a  büdös  emberre  de  az csak folytatta amire ,megszólalhattam volna megint le is  kapcsolta  az egész  programot amin munkálkodott..

-A programja egy mocskos  energia zabáló lázadó!

Ordítottam teli torokból ,de  rögtön próbált magyarázkodni is..

-Engem aztán nem érdekel mien,programot futattot ....*hörgés*de azt tudom hogy   a programja  még egy  Omar ,fürkésznek is sok lenne!..

Szólottam oda  Hevtornak ,de az meg kiment  mert a kapitány,hivatott minket én meg csak követtem és közben mondtam..

-sár...rabló...



{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-07-23, 21.43.22 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható:
"Híd" c. topicban

Hozzáadva (2014-07-23, 21.43.22)
---------------------------------------------
"Az idő nem játék"

A U.s.s Enterprise-J  Némelyik legénység tagja Holofedélzeten Történelmi és szórakoztató pihenő idejét tölti, A legénység a 22 Században ismeri meg alaposabban jelentős történelmi eseményeket és legendás Legénységet és az első csillaghajót.
A Nx-01 Enterprise-t. Ők is az akkori Enterpise legénység képében töltenek szerepet és küldetéseket végezek.

A hajón tartózkodó defence force tag, aki épp pár MACO tagot képzett ki, Bruke parancsnok és a szintén a hajón tartózkodó diplomáciai megbeszélést tartó Jack Shepard kapitány és Lissan T'zarath  is becsatlakoztak a játékba ami még inkább  érdekessé tette a szituációt, mivel ezek a személyek még nem ismerték egymást.
Shepard kapitány egy taktikai osztagos egyenruhát kapott, Smith (aki gondosan eltüntette időlegesen a hegyes fülét a kornak megfelelően ) kormányosit, Bruke parancsnok
pedig MACOs egyent.
A kis csapat próbált beleivódni a környezetbe lassanként...  így a legénységgel kosaraztak legelőször a kosárpályán. Az nx-01 egyes tagjaival.

( Shepard - Smith - Bruke - Lissan- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2014-07-23, 22.07.49 | Üzenet # 19
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A U.s.s Enteprise-J re lettem Hivatalos egy Diplomáciai Küldetés során, amit nem igazán akartam vissza utasítani így részt vettem a küldetésben, ez időn alatt végig Jártam a hajó Minden egyes szintét és lenyűgözött a felépítése sokkal modernebb és kiátdolgozottabb volt mint bármely más hajó. Épen elhaladtam a Holofedérzet mellet Amikor be invitáltak hogy csatlakozzak, mint Kiderült a Nx-01 Enterpise-zon Játszanak amit nem akartam vissza utasítani mert. Izgalmasnak találtam, magamra öltöttem az akkori Taktikai egyenruhát és beléptem. Amit láttam jelen Pillanatban. hogy Mindenki elkészült Kiderült hogy a feladat az volt hogy próbáljunk meg elvegyülni a többiek között, Amit rögtön azzal kezdtünk hogy egy Kosárlabda Mecset játszottunk.

-Hány Pontos?

Kérdeztem a többiektől amikor elhelyezkedtem a pályán.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2014-07-23, 22.08.13
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szerda, 2014-07-23, 22.46.48 | Üzenet # 20
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise-ra nemrégiben vendégek érkeztek ami miatt Smith kapitány úgy gondolta hogy holofedélzeti programot szervez.
Az Enterprise  kapitánya volt ennek ellenére a leginkább, de mivel  mostanában sokat olvasott az emberi szokásokról ezért
ki akarta azt próbálni hogy milyen kedvesnek lenni, nem pedig ridegnek és racionálisnak. Márpedig Ashley kiskora óta ilyen
volt, de most próbált ettől egyszer az életben eltekinteni.
A holofedélzeti programok közül egyik személyes kedvencét, az Enterprise nx-01-et állította be. A nő  már kiskora óta rajongott a hajóért,
és példaképként nézett fel Jonathan Archerre és T'Pol elsőtisztre.
Az első Vulkánira aki emberi hajón szolgált. Ashley nem sokat gondolkodott szólt annak akinek tudott, és lehetett, majd felvett egy aranyszegéles,
kormányosi egyenruhát, hadnagyi rangjelzéssel. Lehet páran utána fordultak a holofedélzethez jövet...

Mikor belépett egy ideig várt pár ismerős arcra, míg meglátta Shepard-ot.
- Kapitány ön tudja leginkább hogy hogyan kell a leginkább játszani ezt a logikátlan játékot.
Mesélhetne esetleg róla. Vagy Bruke parancsnok. Vagy ön, parancsnok asszony? - Vetette oda a kapitánynak és a frissen oda lépő Bruke-nak és Lissan-nak.
Majd elhelyezedett a pályán és megpróbálta utánzólag felvenni Shepard pózát.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
SBruke
Dátum: Csütörtök, 2014-07-24, 20.04.03 | Üzenet # 21
Royal elsőtisztje/parancsnok/tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 29
Kitüntetések: 1
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor megkerestek azzal  a vad ötlettel hogy lódítsam magam az Enterprise-ra  hogy továbbképzést adjak pár alaknak érdekes érzés fogott el.. de
lehet csak a upla whiskey miatt. A fene tudja!
Bele mentem a dologba elvégre egyszer élünk..

A csapatnyi szerencsétlen akik  megkaptak engem bánhatta a napot hogy megismert. Nem úgy mint én.
Régen élveztem ilyen majom parádét. Egyik sem értett a fegyverhez, és eszük sem volt nagyon de ami a
legjobb volt hogy egyik se volt katonánakvaló.
- Maguk bántóan hülyék. - Jeleztem az apró észrevételemet, a félvállra vetett karabélyommal majd kikaptam a csákó kezéből a stukkert a másik kezemmel.
- Úgy fogta azt hogy rossz volt nézni.  - Jegyeztem meg. Vissza dobtam egy másik gyereknek  aki meg a lábára ejtette. - Csicska. - Felvettem a fegyveré a földől.
- Keményen fogja, ne úgy mint egy baba! ..Így! - Odafutottam a célzótábla közelhez, és ordítva a földre vágódtam, onnan lőni kezdtem.
Majd mikor kilyukadt a tábla oda vágtam a fegyveremet is hozzá.
Feálltam, néztem rájuk.
- Valahogy így, bár igaz most túlzásba mentem.  - Tettem karba a kezemet. - Melyik akarja utánozni a művészetem? Te vagy te? - Kérdeztem a fiatal tisztekhez..

Fél  óra múlva nyúzottan jöttem ki, és úgy éreztem hirtelen még 50 évet öregedtem élből.
Te jó ég az már száz év lenne! Majdnem elröhögtem magam. Abba is belegondoltam miközben beléptem a turbóliftbe hogy  röhejes hogy pont engem kérnek
Macos tisztek kiképzésére.
Ekkor belebotlottam Shpard kapitányba ami miatt levertem neki egy amolyan tisztelgés félét. Bár bohóckodásnak tűnt, nem annak. Valami holofeddélzeti programra
indult.
- Nem baj ha magával megyek? Legutoljára harminc évvel ezelőtt voltam holofedélzeten. -  Gondolkodtam el hirtelen.
Nem sokkal később én, a parancsnok meg a dögös kapitány a holofedélzeten voltunk régi egyenruhkban. Furán feszített mindenkit.
- Jól feszíti magát is Smith! - Mosolyodtam rá kedvesen, bár lehet hogy egy gonosz vigyornak nézett ki mert a nő távolabb állt tőlem.
Úgyhogy abba hagytam a kedveskedésemet.
Kosarazni akartunk no szabályok nélkül.
- Legyen hat pontos. - Szóltam oda. - És kapitány... pattogtatva játszák a kosarat! Így! - Pattogtattam a labdát - Íggggy!




Az üzenetet módosította SBruke - Csütörtök, 2014-07-24, 20.11.41
 (HU)
 
Andora
Dátum: Szombat, 2014-07-26, 14.35.48 | Üzenet # 22
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az egyik L'espoir-os küldetés végén megkértek, hogy menjek már az Enterprise J-re, és vegyek részt egy diplomácia megbeszélésen. Amit meg is tettem, mert szívesen segítettem diplomácia küldetésekben.

Ott tartózkodásom során hallottam, hogy aznap délután egy kis holofedélzeti szórakozást találtak, valami kosárlabdáról volt szó. Még nem hallottam róla, így utána néztem egy kicsit, hogy mi az. Elolvasva izgalmasnak ígérkezett, így én is elmentem a holofedélzetre.
A tétje a versenynek nem igen volt, csak hogy kikapcsolódjunk egy kicsit.

Amikor odaértem nem igazán találkoztam ismerős arcal, de azért odaköszöntem mindenkinek. Volt két kapitány, egy parancsnok, és egy zászlós rajtam kívül abba a csapatba amelyikbe kerültem.
A kapitányhölgy megkérdezte, valaki tudja-e a szabályokat, mivel senki nem mondott semmit, és én utána olvastam a dolognak, rövden összefoglaltam azokat:
"A kosárlabda célja, hogy a labdát az ellenfél kosarába juttassuk, és több pontot szerezzünk, miközben megakadályozzuk ugyanebben a másik csapatot. A játékot csapatonként 5 fő játsza.
A kosárlabda lepattintása (labdavezetés) nélkül a labdával nem lehet haladni. Ha ezt a játékos nem tartja be, akkor lépéshibát ítélnek ellene, és az ellenfél folytathatja a játékot.
A másik ehhez hasonló szabály az, hogy ha a játékos befejezi a labdavezetést, akkor nem kezdheti azt újra, mert az „kétszerindulás”, és az ellenfél kapná meg a labdát.
Ha az ellenféltől valaki kosarat akar szerezni, és ezt mi meg szeretnénk akadályozni, akkor nem szabad megütni a kezét, meglökni, ütközni vele, és a többi.
A 3-pontos vonalon kívüli kosár három pontot ér, ezt távoli dobásnak nevezzük, a vonalon belüli pedig kettőt ér, ezt középtávoli (field drop) dobásnak nevezzük.
Ha valakit dobás közben faultolnak (szabálytalankodnak vele szemben), de a dobó bedobja a labdát, akkor ért a kosár, és plusz 1 büntetődobást végezhet el, míg ha nem ment be a labda, akkor annyi büntetődobás jár neki, ahány pontos (2 vagy 3) volt a dobási kísérlete.
Egy labda akkor van kinn, hogyha az alapvonalon vagy az oldalvonalon kívül lepattan, vagy olyan játékost vagy tárgyat érint, aki/ami szintén kint van.
Ha egy játékos felugrik labdával a kezében (például dobáshoz), de úgy esik vissza a földre, hogy még mindig a kezében van a labda, akkor az lépéshiba.
A támadó csapatnak 24 másodperce (támadóideje) van, hogy kosárra dobjon. Ha lejár a támadóidő, elveszítik a labdát. A támadóidő újraindul, ha egy játékos lábbal ér a labdához vagy a labda érinti a gyűrűt, de ha csak palánkot ér a labda, az óra megy tovább."

Ezek után 6 pontos meccseben maradtunk, és felmentünk a pályára a kezdéshez.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Szombat, 2014-07-26, 14.36.09
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2014-07-27, 20.00.21 | Üzenet # 23
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatás



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Kettes holofedélzet (Ötös szint)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: