Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Étkező (Kantin.)
Étkező
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 20.46.17 | Üzenet # 1
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hajó étkezdéje. Itt pihenhet, étkezhet, és élhet társasági életet a legénység.


"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 14.45.33 | Üzenet # 2
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
// Előzmények: orvosi részleg topic

A kapitányt követve léptem be a kantinba. Mindig is szerettem a helyet, mert tele volt különféle kultúrák népeivel. A sok mosolygó arc között az ember könnyedén elfeledte gondjait. " Vajon mi a kedvenc itala a kapitánynak?" - Krédezem magamba majd a terem végéhez sétálok lassan.
- Remélem nem bánja ha leghátulra foglalok asztalt és helyet kapitány. Nekem az a kedvenc helyen... a legnagyobb ablakból tárul az ember szeme elé a legszebb kilátás is.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 14.52.18 | Üzenet # 3
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamar elértük a kantint, és be is léptünk a helyiségbe. Shuterland a leghátsó részt ajánlotta leülni, mivel onnan jó volt a kilátás.
- Csak nyugodtan - mondtam, majd követtem hátra a dokit.
Szerencsére pont az asztalunk mellett volt egy étel replikátor és oda is léptem hozzá.
- Egy citromos teát kérnék. Földi módra. Sok citrommal - mondtam, majd megvártam míg szintetizálódik a pohár, és benne a gőzölgő tea.
Miután kivettem az italt, és letettem az asztalra a doktor felé fordultam.
- Ön mit fogyaszt - kérdeztem, és vártam, hogy válaszoljon.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 15.28.47 | Üzenet # 4
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Márnaszörpöt kérek szépen. Köszönöm. - Az űrt kémleltem miközben a kapitány visszatért a kezében a málna szörppel.
- Köszönöm. - Mondtam még egyszerés anyám szavai jutottak eszembe: " Túl udvarias vgay James... " - A málnaszörpöt elvéve a kapitányra néztem. Kicsit mintha zavarba lettem volna... semmi értemleges társalgási téma nem jutott eszembe.
- Gyönyörű a kilátás. - Mondtam. - A csillagok miatt is választottam annak idején a Csillagflottát... - Eltűnődtem egy pillanatig a régi időkön...



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 15.35.39 | Üzenet # 5
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután Shuterland leadta a rendelést kikértem a replikátortól, majd odavittem neki, és leültem vele szemben. A férfi ecsetelni kezdte, hogy milyen szép a kilátás, meg, hogy a csillagok miatt csatlakozott a Flottához.
- Na igen. Én is eléggé szeretek a csillagok között járni. A szülei is flotta tisztek voltak. Én is az lettem - feleltem.
Ezek után ittam néhány kortyot a teámból, és kinéztem az ablakon.
- Ha minden igaz, akkor hamarosan elhagyjuk a dokkot, és újra útra kelünk. Azt még Én sem tudom merre. Sajnos, még nem kaptam meg a parancsokat, de van egy olyan érzésem, hogy hamarosan a Csillagflotta küldi Őket. Úgyis mindig az utolsó pillanatban szeretnek informálni. Most miért is lenne másképp - jegyeztem meg.
Ekkor eszembe jutott, hogy valamit még nem említettem a doktornak.
- Mennyire ismeri a Flotta legújabb gyógyászati eszközeit? Csak, mert elég sok az újdonság a hajón. Köztük az orvosi részlegben is. Ha információra van szüksége, akkor ajánlom az O.S.H.-t. Bele van táplálva minden amit tudnia kell - magyaráztam Shuterland-nek.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 16.28.02 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor egy fiatal tiszt lép be az étkezdébe. Míg beszélgettek gyorsan lép oda a kapitány és a doktor asztala mellé.
- Elnézést hogy megzavarom uram. - Szólal meg tisztelet tudóan. - Hargetay admirálistól jött közvetlen parancs. - Egy kis adathordozót nyom Gonsailes kapitány kezébe amin a küldetés olvasható.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 16.51.50 | Üzenet # 7
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben Dr. Shuterland válaszát vártam, a teámat iszogattam, és gondolkoztam, hogy vajon mit talál ki nekünk a Csillagflotta. Alig pár percen belül egy fiatal tiszt lépett oda hozzánk, és szólított meg engem. Elmondta, hogy Hargetay admirális közvetlen parancsát hozta nekem.
- Köszönöm, leléphet - feleltem, majd megnyitottam az adattárolón lévő üzenetet és elolvastam.
Az adatok szerint egy Mclerth nevű nagykövet már vagy két hete nem jelentkezett. Az információk szerint Bolarus 2- re ment tárgyalni az ott élőkkel.
~ Érdekes. Egy Föderációs nagykövet két hete nem jelentkezik, és csak most küldenek érte minket. Ez aztán érdekes ~ gondoltam.
Ezek után felálltam az asztaltól és a doki felé fordultam.
- Öt perc múlva jelenjen meg a Tárgyalóban. Kiderült a küldetésünk mivoltja. Mindent elmondok az eligazításon - adtam ki neki az utasításokat, majd megittam a maradék teám, az üres poharat a kiszolgáló pultra tettem, és elhagytam az étkezde helyiségét.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Tárgyaló.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 17.14.33 | Üzenet # 8
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Éppen válaszoltam volna vissza mikor egy fiatal tiszt jelent meg a hátunk mögött lévő tömegből kiemelkedve. A kapitányhoz lépett és a kezébe adott egy adathordozót. Érdeklődve néztem a férfi felé. "És íme itt is van az emlegetett Csillagflotta" - gondoltam magamban amikor a tiszt egy admirális nevét említette. Miközben a kapitány gyorsan átolvasta a parancsot, és a fiatal tiszt is elment én kikémleltem az űr felé. " Mennyi csillag és mennyi gyönyörűség.." - szemem megakadt egy igazán fényes csillagon is. Gyorsan megittam az italomat. Az ablak tükröződésében magamat láttam: mindig sápadt arc, világoskék szemek, szőke haj... Miután kiürítettem poharamat a kapitányra néztem aki közölte hogy öt percen belül a tárgyalóba.
- Igenis... - Mondtam és felálltam. A férfi előre ment én kinyújtóztam egy pillanatig majd követtem őt a tárgyalóba.

//Folytatás: Tárgyaló topic //



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Étkező (Kantin.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: