Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Tárgyaló (Tárgyaló termek.)
Tárgyaló
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 16.55.31 | Üzenet # 1
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Itt folynak a megbeszélések, eligazítások.

Hozzáadva (2011-05-29, 16.55.31)
---------------------------------------------
//Előzmények: U.S.S. Thor - Étkező.//

A kantint elhagyva elindultam a Tárgyaló irányába. Néhány folyosó és egy turbólift használatával hamar el is értem a helyiséget. Az ajtó az érkezésemre kinyílt, én pedig beléptem rajta. A terem még üres volt. Amint megérkeztem a helyiségbe aktiváltam a kommjelvényem:
- Itt Gonsailes kapitány. Minden főtiszt jelentkezzen a Tárgyalóban. Azonnali hatállyal. Gonsailes vége - küldtem el az üzenetet, majd vártam, hogy mindenki megérkezzen.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 17.17.13 | Üzenet # 2
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
// Előzmények: Étkező

Nagyon siettem hogy nehogy elkéssek. Félúton azonban már hallottam is Gonsailes kapitány határozott beszédhangját. Végigrobogtam a folyosókon majd a turbóliftet használva érkeztem be a tárgyalóba. Leültem a nekem megfelelő székhez és vártam hogy mindig tiszt megérkezzen. " Biztonsan nagyon fontos lehet az ügy"- gondoltam magamban.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 17.35.11 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután az összes főtiszt beérkezett a tárgyalóba és helyet foglalt csend telepedett a helyiségre.

Gonsailes kapitány:
Ismertesd a küldetést a tisztjeiddel, adjál parancsokat hogy kinek-mi lesz a feladata és várd a kérdéseket, reakciót.


James:
hallgasd végig a kapitányt, figyelj és kérdezz próbálj meg hozzászólni.


<< Sorrend: Gonsailes- James >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 17.56.33 | Üzenet # 4
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Néhány perccel az érkezésem után befutott Dr. Shuterland, akit egy biccentéssel üdvözöltem. Utána szépen sorban mindenki előkerült. Miután mindenki helyet foglalt, elkezdtem az eligazítást.
- Üdvözlök mindenkit. Aki még nem ismerne. Jonathan Morrow kapitány vagyok, a U.S.S. Thor parancsnoka - mutatkoztam be a legénységnek.
Ezek után ténylegesen neki álltam a feladat ismertetésének:
- A feladatunk a következő. Egy Mclerth nevű nagykövet két hete a Bolarus 2-re utazott, hogy tárgyalást folytasson le a Boliant nevű fajjal. A nagykövet két hete nem jelentkezett, és ez aggodalomra hívta fel a Csillagflotta figyelmét. A feladatunk, hogy odamenjünk, kiderítsük mi történt a nagykövettel, és épségben hazaszállítsuk. A feladatok: Dr. Shuterland. Állítson össze egy orvosi egységet arra az esetre, ha szükség lenne rá - mondtam a dokinak.
Ezek után a taktikai parancsnokhoz fordultam:
- Alakítson ki két csapatot. Az egyik egy kísérő osztag legyen, amely védelmezi a nagykövetet, ha rátalálunk, míg a másik egy ütőképes alakulat, amely, ha szükséges észrevétel nélkül képes mozogni a bolygón, és információkat gyűjteni. A többiek a szokásos feladataikat lássák el. Nem akarok meglepetésekbe botlani. Mindenről tudni akarok még mielőtt megtörténne. Van kérdés - néztem körben a teremben, miután elmondtam amit akartam.
Beszéd közben felhoztam a képernyőre a nagykövet profilképét, a Bolarus 2 helyzetét a csillagtérképen, és a bolygó képét.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 18.21.15 | Üzenet # 5
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális képén tűnődve így szólaltam meg.
- Uram lehetne egy kérdésem? - Nagy levegőt veszek és folytatom. - Azt pontosan tudjuk hogy az admirális a bolygó melyik részén tűnt el? Vagy hogy volt-e az admirálisnak valmilyen betegsége, esetleg szervi baja?



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 19.10.33 | Üzenet # 6
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dr. Shuterland tett fel néhány kérdést rögtön a mondandóm befejezése után, amelyekre rögtön válaszoltam is.
- Tökéletes kérdések, Doktor - mondtam. - A nagykövetet makk egészségesnek lehet mondani. Semmi megbetegedése nem volt. Legalábbis tudni nem tudunk róla - feleltem a kérdések orvosi részére, majd a másikra tértem rá.
- Ami azt illeti, hogy hol tűnt el pontosan nem tudni. Annyi tudunk, hogy megérkezett a bolygóra. De, hogy hol tűnt el nem tudom. És sajnos azt sem tudjuk, hogy miképp tűnt el. Bármilyen eshetőség szóba jöhet, sajnos - válaszoltam.
Ezek után még vártam egy kicsit hátha újabb kérdések leszenk.
- Vannak még kérdések? - néztem újra körbe. - Ha nincsenek javaslom minél előbb hagyjuk el a dokkot, és lépjünk görbületi sebességre. Minél előbb érünk a bolygóhoz, annál előbb kezdhetjük el a nyomozást - mondtam el a véleményem, majd vártam türelmesen.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 19.27.29 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Maximális sebességgel a Bolarus 2, 1 órányira van jelenlegi pozíciónktól. - Feleli a kormányosod. Miután látod hogy több hozzáfűzni való és kérdés nincsen mindenki elindulhat a posztja felé.
Kapitány==> Folyt. köv. Híd topic
doktor==> Folyt. köv.: Gyengélkedő.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 20.31.18 | Üzenet # 8
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamar megszólal a kormányosom is, és elmondja, hogy alig egy órányira van tőlünk a Bolarus 2. Ennek kimondottan örültem.
~ Remek. Hamar ott leszünk ~ gondoltam.
Mivel senki nem óhajtott mást hozzáfűzni a dologhoz, így körbenéztem, és megszólaltam.
- Elmehetnek. Mindenki végezze a dolgát - mondtam, majd elhagytam a tárgyalót, és a Híd felé indultam.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Parancsnoki Híd//

Hozzáadva (2011-06-07, 20.31.18)
---------------------------------------------
//Előzmények: U.S.S. Thor - Parancsnoki Híd.//

A Hidat lehagyva a turbólifttel mentem le a tárgyló szintjére. Néhány folyosó és sarok után beléptem a helyiségbe. Még nem volt ott senki, de tudtam, hogy hamarosan megérkeznek. Amíg vártam átgondoltam a mondandómat, és azt, hogy vajon sikerülhet ez a küldetés. Amint az embereim megérkeztek megkezdtem az eligazítást.
- Jó újra itt lenni. Sajnos a hírek amiket hozok korántsem ennyire jók. A Csillagflotta hírszerzése kiderítette, hogy a Romulánok a Föderáció elpusztítását tervezik. Első célpontjukként a Horizon 6 űrállomást vették célba. A Földön töltött tárgyaláson eldöntöttük, hogy amit csak tudunk megteszünk a bázis védelme érdekében. A Flotta legtöbb hajója az állomás felé tart, és Mendelson admirális további hajókat próbál szerezni a szövetségeseinktől. Sajnos kevés az időnk. Az utolsó információk szerint a Romulán flotta negyven hajót vonultat fel az első hullámban, és újabb húsz hajó várakozik még. A Csillagflotta vezérhajója az Enterprise J fogja vezetni a flottát. A U.S.S. Thor a U.S.S. Wortex mellett fog harcolni. A Wortex egy Prometheus osztályú hajó, így elég jó társunk lesz a harcban. A hajó három részre képes szétválni, így komoly ellenfelet jelent, majd a négy hajóból álló flotta. Így fel kell készülnünk rá, hogy mi leszünk a legnagyobb célpont. A hajókat éppen most szerelik fel Qwantum Neurális torpedókkal. Mivel a U.S.S Thor-on és az Enterprise J-en már vannak ilyen torpedók, így ez a két hajó már útnak indulhatott a Horizon 6 felé - mondtam el tömören a lényeget.
- Van kérdés? - érdeklődtem. - A kérdések után elmondom, kinek mi a feladat - jegyeztem meg, majd vártam, hogy ki mit reagál.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-09, 21.18.26 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány már itt vár mindenkit.

Sorrend:
Gonsailes-Wright-Shepard-James-Szingularitás
(bocsánat a szabálytalanságért és Gonsailes már írt szóval csak utána )

Hozzáadva (2011-06-09, 21.18.26)
---------------------------------------------
( ysorry_smile Wright kimaradsz! Shepard te jösz)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2011-06-10, 16.09.13 | Üzenet # 10
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
// Előzmény: U.S.S Thor parancsnoki híd//

Amint beléptem a tárgyalóba ép akkor kezdődőt az eligazítás, a kapitány,
sajnálatos módon nagyon rossz híreket hozott, a hírszerzésünk ki derítette hogy a Romulánok támadni készülnek ellenünk.
És elsődleges célpontként a közelben lévő csillagbázist, szemelték ki és hogy szűkös időnk, de szerencsére a flottával együtt fogunk támadni. A kapitány lehetőséget adott hogy tegyük fel a kérdésünket.
De inkább meg jegyzést tettem.
- Uram engedelmével le mennék a gépházba és megerősíteném a pajzsainkat amennyire csak lehet, mert hatvan Romulán hadihajó közt nem sokáig maradna meg ez a hajó.


 (HU)
 
James
Dátum: Péntek, 2011-06-10, 18.03.31 | Üzenet # 11
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépek a gyengélkdeőből és végighallgatom a kapitányt. Csak ennyit tudok hozzáfűzni az elhangzottakból:
- A gyengélkedő készen áll uram. Mindig készen áll bármilyen esetekre.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-06-10, 18.05.25 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gonsailes: Minden tiszted induljon a helyére és ezt mondd is meg nekik, indulj el a zeus hejógyár felé ha szeretnél új fejlesztéseket, ha nem indulj a Horizon hat felé.

Sorrend: Gonsailes-Shepard-james-Wright

( Gonsailes-Shepard- wright folyt. köv.: Híd topic írjatok ide egyet a hídra addig ne írjatok amíg én nem írtam, james: gyengélkedő + ugyan ez amit az előbb írtam )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (ES)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 11.14.27 | Üzenet # 13
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután végig hallgattam a kollégáim mondandóit, örültem, hogy mindenki kivette a részét a megszólalásból. Shepard engedélyt kért a pajzsok megerősítésére.
- Az engedélyt megadom parancsnok, de csak azután, hogy a Zeus hajógyárban elvégezték a szükséges továbbfejlesztéseket - mondtam, majd Dr. Shuterland felé fordultam.
- Köszönöm, Doktor. Reméljük, hogy minimális lesz a munkája a csata során - feleltem, majd mindenkihez szóltam.
- Most mindenki menjen a helyére. Shepard, Wright irány a híd. Dr. Shuterland. Magáé a gyengélkedő. Leléphetnek - mondtam, majd elindultam a Híd felé.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Parancsnoki Híd.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 14.02.34 | Üzenet # 14
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitányt az ötletemet jóvá hagyta, de persze csak akkor mehetek ha a Zeusra értünk addig a parancsnoki hídra kellet mennem a kapitánnyal.
~ Remek.
Elindultam a kapitány után kilépve a tárgyalóból egészen a hídig.

//Folytatás: U.S.S Thor Parancsnoki híd//




Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2011-06-11, 14.03.07
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Tárgyaló (Tárgyaló termek.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: