Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Parancsnoki Iroda (Kapitányi Iroda.)
Parancsnoki Iroda
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 20.58.47 | Üzenet # 1
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány irodája. Itt történnek a magánjellegű beszélgetések a kapitány és a legénység tagjai között. Itt végzi adminisztrációs feladatait a hajó parancsnoka.


"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 14.32.58 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A képernyőn Medelson admirális képe jelenik meg.
- Üdvözlöm Gonsailes kapitány Hanry Mendelson admirális vagyok. Hogy van Jonathan?.. Remélem jól mert ez egy kényes ügy lesz... minden esetre szeretném ha most azonnal a Földre igyekeznének. Egy nagyon fontos megbeszélészről lenne szó.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 15.01.19 | Üzenet # 3
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Parancsnoki Híd.//

A Parancsnoki Irodába belépve a gépem már jelezte a csatorna megnyitására való kérelmet, amelyet azonnal el is fogadtam. A képernyőn Hanry Mendelson admirális arca jelenik meg. Az admirális érdeklődik a hogylétem felől, és elmondja, hogy minél előbb a Földre kell mennünk, hogy részt vegyek egy kifejezetten fontos megbeszélésen.
- Üdvözlöm, Mendelson admirális! Köszönöm kérdését kitűnően vagyok. Végre útnak indult a U.S.S. Thor, és ez kimondottan boldoggá tesz, Uram - feleltem a felettesemnek. - Amilyen gyorsan csak tudunk ott leszünk, Uram - mondtam és a kommjelvényemhez nyúltam.
- Itt Gonsailes. Váltsunk 9.99-es fokozatra - adtam ki a parancsot a Hídon lévőknek, majd újra az admirálisra néztem.
- Remélhetőleg hamarosan ott leszünk, Uram. Ami az előző küldetésünket illeti a feladatot sikeresen elvégeztük. Mclerth nagykövet mondhatni teljesen ép és egészséges. Pihenésre van szüksége, de amúgy remekül van. Javaslom, hogy néhány napig kapjon kényszerszabadságot, hogy kiheverje a Bolarus 2.-nél történteket - adtam jelentést az előző küldetésről Mendelson admirálisnak.
- Esetleg van még valami amit tudnom kéne, Uram? - érdeklődtem a felettesemtől, majd vártam.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szombat, 2011-06-04, 15.01.50
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 17.50.37 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális arca elsötétül majd így szól: Most még nem mondhatok semmi biztosat..- mondja- találkozzunk a kommunikációs épület előtt san fran siscoban. Ha ott van jöjjön a főépületbe a tárgyalóba. Adás vége. - Adás lekapcsol.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 20.47.02 | Üzenet # 5
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Admirális arca elsőtétül a kérdésem után. Rögtön tudtam, hogy nagyon fontos dologról lehet szó. Az admirális elmondta, hogy hova menjek amikor a Földre érek.
- Értettem, Uram - feleltem tömören.
Ezek után a kapcsolat meg is szakadt. Az Én oldalamról is zároltam a gépeket, majd leültem az asztalom mögötti székembe, és gondolkozóba estem.
~ Vajon mi lehet ez a titkos ügy. Mi történt amiről ennyire hivatalos keretek között kell majd tárgyalnunk. Mi történik a galaxisban ~ gondolkoztam, és egyre durvább és cifrább ötletek jutottak az eszembe, de a legtöbbet elvetettem, mivel túlságosan is lehetetlennek tűntek.
Már vagy tíz perce csak ültem és gondolkodtam, amikor elhatároztam, hogy itt az ideje kimenni a Hídra, így felálltam, és kisétáltam az ajtón.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Parancsnoki Híd.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 22.25.35 | Üzenet # 6
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
// Előzmény: U.S.S Thor Parancsnoki híd//

A hidat elhagyva beléptem a kapitány írodájába és vártam hogy mit akar közölni.


 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 16.17.41 | Üzenet # 7
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előzmények: Gyengélkedő

Nem sokkal később a turbóliftet használva érkezek az ajtó elé. Már nagyon kíváncsi vagyok arra hogy a kapitány mit szeretne közölni. Hátrasimítom a hajamat és becsengetek majd belépek. Megállok a kapitánnyal szemben és Shepard mellett.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 16.33.48 | Üzenet # 8
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Parancsnoki Híd.//

Az irodámba belépve vártam a két tiszt érkezését. Mind a ketten hamar befutottak, így az asztalomnak támaszkodva nekiálltam, hogy beavassam őket néhány dologba.
- Azért hívattam önöket ide, mert el kell mondjak néhány dolgot. Mivel jelenleg önök ketten a legmagasabb rangú tisztek, így magukra bízom ezen információkat. Az itt elhangzottak egyenlőre szigorúan titkosak. Megértették - amint mint a ketten jelezték, hogy igen belekezdtem. - Ha a Földre érünk egy hivatalos megbeszélésen kell, majd megjelennem. Mendelson admirális nem olyan régen közölte velem ezt az információt. Sajnálatos módon, én sem tudok többet, mint amit most elmondtam, de egy dolog biztos. És ez a titkos része a dolognak: valami nagy dolog van készülőben. Csak akkor hívnak össze ilyen megbeszélést, ha valami nagy dolog közeleg. Arra kérem önöket, hogy, ha megérkezünk a Földre, mind a ketten legyenek a Hídon. Maguk lesznek a szemem és a fülem. Amíg nem vagyok a hajón önök ketten a parancsnokok. Ha bármilyen találgatásra, elméletek kitalálására utaló nyomot látnak, hallanak az eltávozásom körülményeit illetően, nyugtassák meg a legénységet. Nem akarok fölösleges találgatásokat. Főleg nem abszurd területre tévedve. Számíthatok magukra - néztem komoly tekintettel a két férfira, és vártam, hogy mit válaszolnak.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 17.05.07 | Üzenet # 9
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnoki irodába megérkezve, beléptem a hídra és figyelmesen hallgattam a kapitány, titkos információt, lényegébe azért mondta el nekem és a Dr.-nak mert mi vagyunk a legmagasabb rangú tisztek, Lényegében árról volt szó hogy a Parancsnokunk egy megbeszélésre megy a csillagflotta egyik admirálisával, és hogy valami hatalmas dolog van készülőbe.
- Nem mondtak semmi konkrétat? mármint hadi megbeszélés vagy tárgyalás, semmit nem mondtak uram? -
~ ennek semmi értelme semmit nem mondanak és ilyen nagy megbeszélés van készülőben ~.




Az üzenetet módosította Shepard - Vasárnap, 2011-06-05, 17.06.06
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 18.52.12 | Üzenet # 10
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nézem a kapitány feszült arcát. ~ Mi történhetett ami ennyire titkos és hatalams a csillagflottában? ~ gondolom magamban és komoly arccal a képeket kezdem el bámulni a falon. Aztán kihúzom magamat és így szólok:
- Rám mindig számíthat uram!



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 18.58.54 | Üzenet # 11
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A két főtiszt végig hallgatta a mondanivalómat, majd Dr. Shuterland tömören megjegyezte, hogy számíthatok rá.
- Köszönöm, Doktor. Lehet szaván fogom - mondtam mosolyogva.
A dokival ellentétben Shepard parancsnok kérdezett néhány dolgot, amikre sajnos még én sem tudtam a válaszokat.
- Sajnálom, parancsnok! Nem mondtak semmit. Mendelson admirális csak annyit mondott, hogy amit a Földre érek menjek a központi kommunikációs hivatal tárgyalójába. De akárcsak magát engem is felettébb érdekel, hogy mi történik, ami miatt a Csillagflotta ilyen felhajtást csinál. Reménykedjünk benne, hogy nem hadi megbeszélés lesz. Van egy olyan érzésem, ha arra kerülne sor, az nem lenne éppen jó a Föderációra nézve. Kivéve, ha valami új fegyvert akarnak bemutatni, bár ezt eléggé kétlem - válaszoltam, Shepard-nek.
- Van még valami kérdésük? - néztem a két férfira, és vártam mit válaszolnak.
Eközben az egyik tiszt a kommjelvényen jelentette nekem, hogy még bő 22 perc van hátra a Földig.
- Nagyából fél óra múlva megtudjuk mi a helyzet - jegyeztem meg.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Vasárnap, 2011-06-05, 19.00.11
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 19.03.53 | Üzenet # 12
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kérdésemre a kapitány is keveset tudod válaszolni, bár ez is elég mint a semmi de a tényen nem változtatott semmit.
- Nincs uram, de ha minden igaz akkor most a hajót fel kell készíteni? -.
kérdeztem a kapitánytól.




Az üzenetet módosította Shepard - Vasárnap, 2011-06-05, 19.22.47
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 17.06.37 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gonsailes:
Indulj a transzporter szobába és sugározz le a Földre.

Shepard:
Tied a híd, indulj a hídra.

James:
Te is menj a hídra.
Sorrend:
Gonsailes- Shepard- James




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 17.29.36 | Üzenet # 14
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan letelt a Földre való utazás ideje. Itt volt hát a perc amikor el kellett indulnom a megbeszélésre.
- Megérkeztünk! Én most elhagyom a hajót. Számítok magukra. Jó munkát - mondtam, majd kiléptem az Irodámból, és elindultam a Transzporter szobák irányába, hogy lesugározzak a Földre.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Transzporter szobák.//



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Hétfő, 2011-06-06, 17.46.20
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 17.51.45 | Üzenet # 15
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az idő elteltével megérkeztünk a földhöz a kapitány elhagyta az irodát és a Transzport felé vette az utat. Én pedig elindultam a parancsnoki híd felé, de miközben a híd felé értem azon kezdtem el gondolkodni hogy miképpen tudnám hasznosítani a hajót a cél érdekében.

// Folytatás: U.S.S Thor parancsnoki híd//




Az üzenetet módosította Shepard - Hétfő, 2011-06-06, 17.54.19
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-12, 17.17.19 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gonsailes:
Belész ide a hídról é mondasz egy hajónaplót.
Sorrend: Gonsailes-Szingularitás

Hozzáadva (2011-06-12, 17.17.19)
---------------------------------------------
Megérkeztetek a zeushoz, indulj a hídra. Adj feladatokat.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 11.45.37 | Üzenet # 17
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Parancsnoki Híd.//

A Parancsnoki Hídról belépve leültem a székembe, majd elkezdtem begépelni a hajónaplót. Nem volt kedvem beszélni így írtam. Miután végeztem vele, hátradőltem a székemben, és behunytam a szemem. Már több mint 24 órája fent voltam, szerencsére a teljesítményemen ez nem látszott, meg de azért miután már az ötödik kávémat ittam a mai nap folyamán eléggé lehetett látni, hogy valami nem stimmel. Ezek után csak türelmesen vártam, hogy mi fog történni. Ekkor csöngettek az ajtómon, felálltam, odamentem és kinyitottam azt. Az ajtóban Wright parancsnok állt.
- Hallgatom, Parancsnok! - néztem a férfira kérdőn.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Parancsnoki Iroda.//



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Hétfő, 2011-06-13, 12.21.58
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Parancsnoki Iroda (Kapitányi Iroda.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: