Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Harci híd
Harci híd
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-12-19, 22.20.25 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" A határvidék"

Miután a Daedalos legénysége feltranszponált a fedélzetre, a kapitányon volt a sor hogy elindítsa a hajóját a flotta alakzatát tartva a Descent kettes csillagbázis, és ezzel együtt a veszélyes, háborús zóna felé.
Nagy felelősség zuhanhatott most rá, hirtelen nagyobb mint bármikor hisz nem csak a saját legénységének életéért fog felelni majd, hanem a csillagbázis megmentéséért is, és az egész flottáért is.


[color=red]( Blake - Genere - Baird - Belmore - Szingu )[/color]




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Szerda, 2012-12-19, 22.33.52 | Üzenet # 2
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amire kinyögtem volna már fenn is lettem a hajón ,oda fordultam a transzporteres sráchoz és jól megmértem.
Maga itt a helyi vicces gyerek?..nem kértem hogy rögtön hozzon fel a felszínről transzporterrel..de úgy tűnik hogy maga csak a rossz szóból ért..takarodjon vissza a kabinjába és egy napos szoba fogság ..őrizzék de keményen..ezzel együtt elindultam ki a híd felé és közben oda szóltam az első tisztemhez mi közben mentem.
Utasítsa Bairdet hogy indítsa el a hajót mielőbb,mert most nekem másal is kell foglalkoznom..mondjuk ezekkel..
Mutattam rá a jelentésekre amiket abeérkező tisztek adogattak a kezembe..
Az istenit még is csak egy hadi hajón vagyunk...




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Szombat, 2012-12-22, 15.03.56 | Üzenet # 3
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ha nem kapna jelentéseket meg az enne a baja. - Jegyeztem meg csípősen miközben én is adtam neki egy formailag teljesen megfelelőt.
- Az hogy mi van benne meg rá ne kérdezzen mert csak az Isten tudja! - Vallottam be ugyanis olyan későn írtam a jelentésemet még a tegnapi napon hogy azt is elfelejtettem reggelre hogy fiú vagyok-e vagy lány.
Megfordultam majd vigyorogva elindultam a hídra miközben vállon veregettem Bairedet.
- Huszon öt oldal. Remélem a magáé több lett Baird! - Mosolyogtam, aztán a következő percben már a hidon is voltam a gépészi konzolnál valahol a sarokba a két válaszfal közt.
- Ennél jobb helyet nem is találhattak volna ennek. - Morogtam. - Legközelebb egy sötét lyukba ha kérhetem mert jajj úgy is látok!


 (HU)
 
Baird
Dátum: Szerda, 2012-12-26, 11.49.20 | Üzenet # 4
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jaj de jó megint siránkozik a főgépész ,a hídon csak magam elé tudtam nézni egész végig mert természetesen kit is hagyunk a hajón? természetesen csak a leg okosabbat aki talán meg is jegyezz valamit a küldetésből. Mondtam a beérkező főgépésznek és kapitánynak egyaránt.és od aálltam mind ezek után a tacticai állomáshoz.
-Hé uraim és hölgyeim!..azt hiszem ha végre befogdta a főpépész és nem siránkozna úgy mint egy nő akkor talán koncentrálhatnánk a feladatra ..
Persze rögtön haptákba vágtam magam amikor a kapitány oda fordult hozzám és tisztelgésbe vágtam magam mint valami rossz vicc.
-A jó seggű készen áll a bevetésre uram ..elnézést ha nem írtam fel az elvárt szempontok szerint a jelentésembe minden mozzanatomat és azt is hogy mit ettem tegnap de hát én már csak iylen vagyok..
Ezaz!..gondoltam magamban..tegyük fel a hídra a sírót és máris jobb lesz..ez aztán jó ötlet..


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
Belmore
Dátum: Péntek, 2013-01-18, 12.13.01 | Üzenet # 5
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sóhajtoztam meg néztem hol erre hol arra de a végeredmény mindig ugyan az maradt: Baird és Genere baromkodása.
- Fiúk.. fiúk! - Néztem hol az egyikre hol a másikra. - Abbahagynátok már! .. Kezdem úgy érezni magamat mint egy baromfi udvarban.. - Szóltam oda kissé dühöngve majd beálltam a helyemre a hídra érkezés után a kommunikációs panelhez.
- Kommunikációs rendszerek teljesen működő képesek már ha érdekel valakit. - Szóltam komoly arccal a kapitány felé nézve aki természetesen megint csak dühöngött.
Mondjuk nem is csoda magunk közt megvallva.
- Uram.. - Leültem és a bal fülembe betettem a hallgatót. - A flotta is készen áll ha mi is. Úgy tűnik indulhatunk... és sok szerencsét kívántak... már ha érdekli...



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-01-28, 12.59.42 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Recon nem sokkal a parancs után el indult, majd 10 perccel utána ki lépett a szubtérbe és a hajó után még vagy egy tucat másik.
Lassan közeledtek a Descent kettes bázishoz ami ugyan a főképernyőn lepusztultnak hatott,mégsem volt körülötte egyetlen Romulán hajó sem.. aztán mikor lassan közelebb értek..
- Uram.. a Romulánok.. láthatatlanok.. jóformán csak a viszhangokból lehet őket észre venni de.. itt vannak.. és csak a megfelelő pillanatra várnak hogy lecsaphassanak. - Jelentette egy tiszt.

( Blake - Genere - Baird - Belmore - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Hétfő, 2013-01-28, 23.55.52 | Üzenet # 7
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fogják be a pofájukat! odrítottam el magamat amikor a nagy hangoskodó ,bepofázó tisztjeimre rivaltam..olyan hangosak hogy még ha vannak Romulánok az űrben,még azok is meghallják két méterről a maguk idegesítő hangját.!...morogtam még mindig és rá néztem a kommunikációs főtisztemre..Ms.Belmore..érzékel,Romulán kommunikációs sávokat a fronton?..ahogy ezt megkérdeztem egy perccel később rá néztem Baird-re..húzza fel a pajzsokat..de csöndben...Maga pedig,Genere értesítsen hogy mennyi hajójuk van a Romulánoknak a térségben..állítsák az összes rendszert harci riadóra..mindenki készüljön össze..mert...nagy csata van előttünk..



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Harci híd
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: