Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Beloiannisz » Alice Bold kabinja (Hármas szint, hármas kabin)
Alice Bold kabinja
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2014-03-07, 20.47.16 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Egy újabb év kezdete "


Hajó: Uss Beloiannisz

Clifford Sequia kapitány meghalt.
Az Ultimate hajó melyről sikeresen megmentette Violt, és az átszálló egységet megsemmisült, vele együtt.
Rone reménykedett még benne egy darabig, hogy esetleg majd sikerül a férfit vissza hozni, vagy megtalálni de hiába.
Clifford meghalt...
A Beloiannisz ezért vissza ment a saját századába, hogy eltemesse kapitányát, és feltölthesse készletét valamint hogy tiszti után pótlást kapjon; kapitány téren is.

Alice Bold nemrég érkezett meg a hajóra.
A MACO-s, Sólyom osztag vezetője, elég fáradt volt. Reggel öt órakor tért magához, és ezek után ide-oda futkározott, nem állt másból a napja.
Míg végül, délután háromra csak megérkezett a kabinjába. Egy kicsit félre eső, pici kabin volt az, ami éppen elég volt számára.

Ahogyan megállt a nappaliba és ezeken gondolkodott, hirtelen a hajó mesterséges inteligenciája jelent meg a háta mögött, és szemtelenül jól meg is ijesztette őt.
A fiú nemrég "tért" vissza a normális kerék vágásba, bár még így sem viselkedett teljesen úgy mint régen.
Alice, megörülve egy ismerős arcnak beszélgetni kezdett a mesterséges inteligenciával; így kiderült az is amit a nő nem tudott, hogy James meghalt, és hogy hogyan lett ő az aki most.

(Alice- BeloianniszAI; míg bele nem szólok szabad beszélgetés)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
AliceBold
Dátum: Péntek, 2014-03-07, 23.57.24 | Üzenet # 2
U.S.S. Beloiannisz -Százados
Csoport: Százados
Üzenetek: 17
Kitüntetések: 2
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Egy halál soha nem jó egy katona életében. Az valaminek a vége. Az új kezdete soha nem lesz. Egy embert veszteni olyan mintha te magad is egy kicsit meghalnál."
Csengtek a fülemben apám szavai. Az egész napos kutyagolás után, nem csoda. 
Sokat gondoltam apámra reggel óta. Járhatott volna ő is úgy ahogy a Beloiannisz előző kapitánya. Bár ki tudja ki volt, milyen lehetett az a pasi. 
Lehet hogy nem is volt százas. 
Megálltam a kabinom ajtaja előtt, bepöcögtem rajta a kódomat és seperc benn is voltam. 
"Ez sima ügy volt legalább." - Mondtam magamban. Megvakartam a homlokomat, beléptem az ajtón. 
Ránézésre gondoltam hogy talán én kaptam a legkisebb és kabint. Nem érdekelt, hozzá voltam szokva rosszabbhoz is. A katonaság már csak ilyen. 
Megtanít dolgokra. Néztem egy darabig, ekkor azonban valaki megszólalt a hátam mögött én pedig felugrottam ijedtemben. 
- James?!.. Tényleg te vagy az?! - Kérdeztem tőle. Tettem egy döbbent kört körülötte.
- De.. de ez nem lehet, ugyan úgy nézel ki te srác! Pont mint tizen akárhány évvel ezelőtt! Mi a.. mi van veled? Mi történt veled? - Kérdeztem tőle elkerekedett szemekkel.



 (HU)
 
BeloianniszAI
Dátum: Szombat, 2014-03-08, 19.08.52 | Üzenet # 3
Beloiannisz mesterséges intelligenciája
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A belső szkennerek szerint Alice Blakworts tartózkodott a hajó fedélzetén aki abban az évben, Alice Bold-nak neveztette át magát, ismeretlen okokból kifolyólag. 
Kiegészítés: Az aktuális év a 3000-es évek eleje. Rendszer kiegészítés: A legénység súlyos tagokat vesztett, Clifford Sequia kapitány meghalt. 
Clifford! Nem.. már ő is? .. Adatok ellenőrzése...

Érzékeltem hogy Alice belépett a kabinjába. Mintha csak tegnap lett volna hogy utoljára láttam őt. 
Akkor még huszon éves volt. És kedves úgy ahogy mindenkivel. Elgondolkodtam azon hogyan üdvözöljem. Nem volt kedvem megjelenni előtte. 
Irigyeltem hogy rangot lépett.. kétszer is.. irigyeltem hogy él.. Csak nehogy megegyen a sárga irigység. 
De egy gondolat vonzott azért: hogy ráhozzam a frászt. Megjelenítettem magam mögötte, majd léptem előre egyet óvatosan: 
- HUH! - Majdnem kiugrott a bőréből. Elnevettem magam. 
- Jah, én vagyok, ki lennék más? - Kérdeztem tőle ártatlan szemekkel, fülig érő szájjal, mert olyan vicces volt. 
- Hát, én maradtam dedós, te meg felnőttél.. - Közelebb léptem hozzá, a szemeibe néztem. - Mik azok mimikai ráncok? Huh! Ijesztő!.. Nem mintha az hogy egy szellemmel beszélsz nem lenne az. - Mondtam neki flegmán. 
Lehuppantam a kanapéjára tovább vigyorogva. 
- Velem? Semmi.. még mindig nem sikerült levizsgáznom.. nem sikerült pilótának lennem.. jah. Ellentétben a rég elásott álmaimmal, valahol egy üveg sírban vagyok eltemetve és várom a végső feloldozást, miközben az énem másik fele a hajó mesterséges inteligenciája. - Hadartam el. - Ugyanis miután elmentél cirka tizen akárhány éve én meghaltam. De te.. huh! Katona vagy! Nem semmi. Gratulálok. Apád már jobban van? - Kérdeztem tőle, miközben felültem egy félmosollyal és figyeltem a reakcióit.


 (HU)
 
AliceBold
Dátum: Vasárnap, 2014-03-09, 18.12.29 | Üzenet # 4
U.S.S. Beloiannisz -Százados
Csoport: Százados
Üzenetek: 17
Kitüntetések: 2
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Karba tett kezekkel néztem őt ahogy beszél csak beszél és beszél... komolyan nem akartam elhinni. 
Először meg se tudtam mukkanni, majd leültem mellé, kicsit aggódva, és úgy néztem rá. 
- Nem.. várjunk.. James, milyen baromságokat beszélsz. Hisz itt vagy és beszélsz! Akkor nem halhattál meg! Vagy igen..? - Elgondolkodtam, megpróbáltam arra vissza emlékezni hogy mi történt akkor az akadémián. 
- Nah ne viccelj! Biztos hogy nem vagy halott. Csak ugratsz! - Megcsóváltam a fejem. 
- Inkább arról mesélj hogy maradt a kinézetet, és a személyiséged ugyan olyan. - Vágtam egy arcot. 
Egyépként feltűnt hogy nincs egyenruhában, de úgy gondoltam hogy attól még lehet hadnagyi rangja, vagy valami hasonló. 
Én sem kedveltem az egyenruhát soha életemben. 
- Apa jól van köszi. - Válaszoltam a kérdését meg egy enyhe mosolygással. - Bár most sem javult.. azóta. De lehet javulni fog. Sok csodálatos technikát találnak fel a galaxisban. Ki tudja?



 (HU)
 
BeloianniszAI
Dátum: Hétfő, 2014-03-10, 17.57.24 | Üzenet # 5
Beloiannisz mesterséges intelligenciája
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elmosolyodtam én is, megcsóváltam a fejem, karba tettem a kezemet és hátra dőltem mintha mókásnak tartottam volna a dolgot.
- Ó, Alice, azt hiszed viccelek, mi? - Kérdeztem egy nagy vigyorral a képemen. - Nah jó, látom te tényleg történelem órát szeretnél venni. Akkor hát elmondom mi történt. De ez nem lesz egy tündérmese... Beteg voltam. Neked soha nem mondtam. Nagyon, nagyon beteg. Álmaim voltak, terveim. És küzdöttem bátran de mit se ért mert nem én nyertem. Vesztettem. Meghaltam. Ennyi. És a történetet még ezzel nem zárnám le, mert apám bekomplikált. Nem volt végső happy ending se. Nem volt mosolygós fehér fény, vagy angyalkák. Az utolsó percben amikor már azt hittem hogy végre elnyerhet a sötét semmi, újra meg újra újraélesztettek, miközben a személyiségemet át tették egy adathordozóra. Fogalmam sincs hogy. Ne kérdezd.. akkor jött a nyugtató sötétség.. És.. aztán felébredtem.. megint.. és megint.. Komplikált volt, Nem értettem mi van, magamat nyugtattam először, aztán az "agyam" valami védőmechanika folytán időleges amnéziát kreált. Majd lassanként feleszméltem. Meg voltam őrülve, meg voltam törve. De... mostanság realizáltam a dolgokat és nagyjából agyamnál vagyok.  Nagyjából.. Khm.. ennyi. - Vágtam egy arcot a sötét tónusú hangvételemre.
- Ó, az jó ha apud jobban van. Ki tudja? - Utánoztam a hangját egy fejjel. - Legalább tudod mi van vele, meg látogatod. Én is szívesen látnám őt. De engem ő nem látogat. Nem látogat engem senki. Kicsit magányos vagyok... - Vágtam egy szomorú arcot.
Bár gondoltam azért hogy egy olyan katona nénit mint ami Alice-ből lett nem nagyon fogja érdekelni az én szomorú fejem.
- Beszéljünk inkább másról.. látom, nem izgat mi van velem. - Vontam meg a vállam érdektelen. - Nem gond.. megszoktam. - Mosolyogtam mint egy dilis rá. - Szóval már beszéltünk halálról-életről.. mi lenne ha beszélnénk valami olyasmiről ami nem a halál? Elvileg te élsz.. úgyhogy legyen a hangulat is élettel telibb, Alice.




Az üzenetet módosította BeloianniszAI - Hétfő, 2014-03-10, 17.59.02
 (HU)
 
AliceBold
Dátum: Csütörtök, 2014-03-13, 22.54.33 | Üzenet # 6
U.S.S. Beloiannisz -Százados
Csoport: Százados
Üzenetek: 17
Kitüntetések: 2
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Először azt hittem hogy viccel mint mindig. Egy elég jó humorú, jól szituált fiú volt. 
De a mondataiból ítélve, nem viccelt. Előbb mosolyogtam rajta, aztán lefagyott az arcomról a mosoly és átváltotta érzelmeimet a szánalom. Szántam őt, komolyan. 
- Nem, nem beszélünk másról. - Vágtam rá rögtön. - Látszik hogy jó ideje nem tudjuk mi van a másikkal. - Lenéztem egy pillanatra a földre. 
Aztán vissza rá. 
- És milyen volt? Meghalni. Milyen a halál? - Kérdeztem komoly arccal. Komolyan kérdeztem, mert mindig is érdekelt. Habár még mindig bántott és kaparta a lelkemet kicsit az hogy ez lehet vele, akkor is. Ő legalább tudta mi van ott. 
- Te egy kész csoda vagy, ugye tudtad? Apám mesekönyveket írt volna rólad a tudósainak annak idején! - Mondtam neki, miközben úgy néztem rá mint egy új állatfajra nem szándékosan.



 (HU)
 
BeloianniszAI
Dátum: Hétfő, 2014-03-17, 23.39.10 | Üzenet # 7
Beloiannisz mesterséges intelligenciája
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mit ne mondjak nem is számítottam másra. Alice csak a tőle megszokottan viselkedett; szánt. 
Mondjuk nem bántottam őt ezért, én is szántam némileg magamat, bár ez már rég rossz az én részemről. 
Ő csak tette fel sorra a kérdéseket melyeket apám is néhai beszélgetéseink alapján feltett annak idején: hogy milyen halottnak lenni meg hogy kész csoda vagyok..
Én csak mosolyogva megvontam a vállamat. 
- Fájdalmas. - Válaszoltam undorodva a felidézett emlékektől, aztán folytattam az ő hirtelen utánzásával. - "Kész csoda vagyok".. - Szólaltam meg az ő hangnemében. - Vicces..Ha az lennék, szerinted nem jönne oda hozzám, mindenki beszélgető társnak? De jönnének. De így nem vagyok túl csodálatos, csak egy idegroncs aki egyedül van. Az apád... jah, biztos. Csak halottam róla a fájlokból hogy valami tudós szerűség volt vagy ilyesmi. Nem nagyon találkoztam vele, meg nem mesélték róla. Azt nem értem miért nem? Igaz én csak egy kis pisis lehettem neked, még nagyon beszélgető viszonyban sem voltunk úgyhogy lehet ezért. - Elgondolkodtam egy pillanatra. 
- Minden esetre furcsa hogy megint itt vagyunk. Te és én, ezen a hajón.. nem akarsz randizni? - A szemeibe pillantottam, aztán el is nevettem magam. 
- Na jó, abbahagyom. Esélytelen lenne. - Magamra mutattam. - Én lenni hajó, te meg lenni ember. Azt hiszem nem passzolnánk össze. - Forgattam a szemeimet.
Felálltam, tettem egy nagy kört a szoba közepén lévő asztal körül miközben onnan elvettem egy undorító műgyümölcsöt és fel-le kezdtem azt dobálni.
- De jó látni hogy te jól vagy. És hogy ezen a hajón fogsz majd szolgálni, nos, az külön.. - Végignéztem a nőn, majd megálltam, kezemben az almával. - Élvezet..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2014-04-01, 21.19.19 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alice épp válaszolt volna mikor James hirtelen megállt. 
Érzékelte hogy a legénység visszatér; a megemlékezésnek vége lett. Egyúttal azt is érzékelte hogy Novarek admirális beszélni szeretne a hajó új kapitányával egy privát csatornán.
A hajó mesterséges inteligenciája épp ezért-meg mert ezernyi más tevékenysége is akadt hirtelen eltűnt. Alice pedig sejtette hogy hamarosan vár rá majd az igazi szolgálat.

( Beloiannisz Ai - Alice - Szingularitás)

MEGJEGYZÉS: Utolsó hsz-k ehhez a küldetéshez.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BeloianniszAI
Dátum: Szerda, 2014-04-16, 18.24.07 | Üzenet # 9
Beloiannisz mesterséges intelligenciája
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az almát néztem, és mivel Alice nem akart vagy nem tudott még reagálni a mondataimra ezért néztem azt  elég merev arccal. 
- Lenni vagy nem lenni. - Idéztem fel régi unalmas töri óráim egyikét. Alice-ra pillantottam aki kislányos arccal nézett vissza rám. Szép volt, törékeny és mégis katona. Hirtelen letettem az almát, vissza az asztalra majd a nő felé fordultam. 
- Oh Alice te még nem tudod milyen helyre kerültél! - Mosolyodtam el kicsit gonoszan is. - Tele lesz meglepetéssel az életed! - Szóltam a nőnek, aztán csak néztem magam elé.  

Új adatfájl érkezett: rendszer frissítés : 
18:00 : Novarek admirális beszélni szeretne a kapitánnyal privátban a kommunikációs hálózaton.
18:02: A legénység főtiszti kara megint a hajón van.
Rendszer frissítés vége.

Pislantottam egyet, felegyenesedtem, tettem még egy kört a szobában aztán az ajtó előtt megálltam. 
- Még beszélünk Alice. De most mennem kell. Jó hogy itt vagy.. Régen nem beszéltem ilyen jót. - Mosolyodtam el őszintén szívből, aztán eltűntem köddé.


 (HU)
 
AliceBold
Dátum: Hétfő, 2014-04-28, 20.33.24 | Üzenet # 10
U.S.S. Beloiannisz -Százados
Csoport: Százados
Üzenetek: 17
Kitüntetések: 2
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Először csak meg se tudtam szólalni. James ugyan úgy nézett ki, ugyan olyan szép kékek voltak a szemei de mégis élettelen volt.
A randis dumára elnevettem magam de egyépként komoly voltam már amennyire komoly tudtam lenni. Legszívesebben átöleltem volna őt. Nem gondoltam volna akadémista korunkba hogy ez vár majd ránk: hogy én magas rangú katona ő meg halott lesz. 
Aztán csak figyeltem ahogy elmegy, jár-kel oly könnyedén mintha nem lenne a vállán elég sok nehéz súly. Felhúztam a térdem, mert nem bírtam megszólalni először. 
- Csak le ne ejtsd azt az almát! - Mosolyogtam féloldalasan.
De aztán csak mennie kellett.
- Persze. Még beszélünk. De komolyan James. Nem kell mindig egyedül lenned. Velem beszélgethetsz. Mindig. Hiányoztál.



 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-05-14, 16.46.39 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
= Az "Egy újabb év kezdete " című küldetés sikeresen lezárva. = 

Folytatása olvasható, hamarosan: A "Szellemek és visszhangok" c. küldetésben




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Beloiannisz » Alice Bold kabinja (Hármas szint, hármas kabin)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: