Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-F » Gépház
Gépház
Nubet
Dátum: Szerda, 2010-03-03, 16.50.10 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
(ez a gépház)

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Dave
Dátum: Péntek, 2010-05-07, 18.25.32 | Üzenet # 2
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belép és elkezd üvöéteni teli torokból:
-KIS FIGYELMET KÉREK!!!
ÉN LENNÉK AZ ÚJ FŐGÉPÉSZ!!NÁLAM NEM LEHET SE LÓGNI A MUNKÁBÓL SE VICCET CSINÁLNI A MUNKÁBÓL MERT EZ EGY ŰRHAJÓ ÉN ÚGY GONDOLOM ÉS NEM EGY CIRKUSZ!!!NAH..KÖSSZ A FIGYELMET!!ÉS MOST MUNKÁRA!!!
SZÓLJANAK HA VAN VALAMI LÉTFONTOSSÁGÚ MERT AZT CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ÉN AKAROM MEGNÉZNI!!!KÖSSZ!

Hozzáadva (2010-04-11, 0:08 Am)
---------------------------------------------
Nah szóval..előszőr is..Jammerson zászlós...ez a vezeték nem selejt csak javításra szorul...Ez volt a létfontosságú?-A parancsnokhelyettes sóhajt egyet és visszaadja a fiatal férfi kezébe a vezetéket,aztán a saját homlokára teszi a jobb kezét és undorodó arckifejezéssel elfordul.
-Legközelebb ha van egy ilyen vezeték lehetőleg ne húzza ki azonnal a falból...kössz....-Jammerson dörmögve vonul el magára hagyva a sóhajtozó és csodálkozó Cromwellt.
{Azt hiszem kellene egy listát írnom a kapitánynak a hiányzó berendezésekről}
A gépészeti irodába gyalogol és ott elkezdi írni a listát.

Hozzáadva (2010-04-11, 0:48 Am)
---------------------------------------------
Miután megírta a listát úgy dönt visszanéz egy kicsit a gépházba.Ahogy benéz oda azonban újabb meglepetéssel kell szembesülnie:
-Jesszus!!...Redrigez ne!!...Hát nem látja..könyörgöm!! ..Jajj..vigyázzon innen!-Leteszi az adathordozót az egyik pultra és segít a szerencsétlenkedő nőnek.-Huh..azt hittem magára is esik..jó hogy nem má' hajódarabok is leszenk a gépházamban!....Rodrigez...nee...ne szólaljon meg..vigye ki innen ezt a rémálmat...uhh..nem tudja valaki hun van a kaptitány?.Hümm?-Csípőre teszi a kezét és körbenéz a gépházba.A sok tiszt vagy csóválja a fejét vagy meg sem halották a férfit.-Okké..akkor megkeresem..még jó hogy ismerem a kompjútert..Szóljanak ha szétesett a gépház véglegesen..
Jó szórakozást!...-Kimegy a gépházból.

Hozzáadva (2010-05-02, 15.23.30)
---------------------------------------------
A parancsnokhelyettes unott arcal lép be a gépházába de mikor észreveszi hogy egy Andóriai szépség figyel fel rá átható tekintetével.A férfi megdöbbenve nézi a nőt és nekidől egy műszerészeti berendezésnek miközben megvakarja az orrát nagy lazasággal a ruhája újjával.{Gyönyörű,és engem néz!! happy }Cromwell majd' kiugrik a bőréből örömében mikor az egyik elektronikus berendezés teteje aminek nekidőlt eddig hatalmas robajjal esik le.
-Hogy az a....-Dave lehajol és a panel fedejét próbálja visszatenni mikor a nő odalép hozzá
-Segítehetek valamit,uram?-Cromwell megfordul és szokás szerint amikor zavarban van az orrát kezdi el vakargatni.
-Köszönöm hölgyem,már visszatettem a fedelét a panelnek.-Mosolyog.
-A jelentésem uram.-A féfi elveszi a nő kezéből a jelentést és egy pillanatig úgy nézi a kis adathordozót mintha az a világ megmentésének egyetlen kulcsa lenne.
-Köszönöm.Átolvasom,ne féljen.a magáé lesz az első.-A nő elmosolyodik és elmegy vissza a dolgára.Cromwell bácsi nagyon boldog!! happy

Hozzáadva (2010-05-03, 19.18.51)
---------------------------------------------
Levert fejjel bekullog és mind egy szerencsétlen elkezdi tesztelgetni az egyik projectét.

Hozzáadva (2010-05-05, 21.01.56)
---------------------------------------------
Belép és segédkezik egy nyamvadt kadétkának felszerelni egy biztonsági vezetéket.Megtörli a homolkát és szokás szerint leveszi magáról a felsőjét így egy szál fekete trikóban javítgattja továbbra is a nyamvadtabbnál nyamvadtabb Jefries csöveket.

Hozzáadva (2010-05-07, 18.25.32)
---------------------------------------------
Durr Durr és DURR!!Cromwell bácsi a földre esik aztán amikor felkellne akkor mégegyszer.
A kommjelvényére csap:
-Itt Cromwell!Mégis mi az örödg volt ez,híd?...-Odalép az egyik panelhoz.-A rendszerek mind sárgák...Azt hiszem folyik az egyik plazmavezetékünk!..Rajta vagyok már az ügyön!Kis türelmet!-Fut mint állat azt' nekilát operálni valamit az egyik panelon.

 (HU)
 
Chris
Dátum: Péntek, 2010-05-07, 18.53.57 | Üzenet # 3
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm csatornán visszaüzen:Az jó lenne minnél előbb mert ha véletlenül egy tiszt félre forraszt akkorát robbanunk mint Csernobil.komm vége
 (HU)
 
Dave
Dátum: Péntek, 2010-05-07, 23.03.19 | Üzenet # 4
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
{Nah azt meghiszem...Nem akarok nagyot égni...szó szerinti belső égés lenne}
Gyorsan nekilát kapcsolgatni s elkeríti egy belső erőtérrel a kiömlő plazmát.Megtörli a teljesen leizzadt homlokát és a többiekre néz akik benn tartózkodnak.
-Huh ez biza meleg helyzet volt..-Idegesen ráüt a kommjára.
KOmmon:Itt Dave!Ideiglenesen megoldottam a plazma ügyet úgyhogy így még talán elkerülhettjük a robbanást de minden esetre még dolgozom a teljes megoldáson!

Hozzáadva (2010-05-07, 23.03.19)
---------------------------------------------
A kavarodás közben hirtelen azt se tudja férfi e jómaga vagy kislány.Csomó tiszt rohangál fel meg alá miközben a parancsnokhelyettes úr majd eldobja az agyát a hülye konzolbabrálásban.Nagy nehezen "betömi a lyukat" és lezárja a plazmavezetéket amely gallyra ment.Aztán beleüvölt mint a sakál a kommban mert minden rázkódik.
-ITT CROMWELL!!!KÉSZ!!BETÖMTEM A PLAZMALYUKAT!!-Kiálltja aztán arcal előre esik a rázkódástól és a komm ami a trikója mell részén van ripityára töri a férfi becsapódása miatt.Az adás recsegve marad ennek hatására abba.Cromwell bá' ezek után gurul egyet a földön mert egy zászlós a felsőbb szintról majd' a nyakába esett de szerencsére így hát "csak" a fődre.A férfi odakúszik a rászkódások közepette a nőhöz és megállapítja oltári tudománynal hogy az sérült.Megérinti a kommját ujból-észrevétlenül hogy az széttört-és beleüvölt:
-ITT CROMWELL A GYENGUSZNAK!!!ORVOSI VÉSZHELYZET A GÉPHÁZBA!!-Nyomogattja a kommját mint a meszes de észreveszi hogy az rossz.Gyorsan leveszi magáról és elhalyítja azt az ördögbe.Elveszi a nő kommját,felpattan a földről és beleüvölt ujból miközben valamelyik hátsó vezetékhez rohan.
-ITT CROMWELL A GYENGUSZNAK!!!ORVOSI VÉSZHELYZET A GÉPHÁZBA!!-ITT CROMWELL A GYENGUSZNAK!!!ORVOSI VÉSZHELYZET A GÉPHÁZBA!!-Ismétli el aztán odaér a keresett cucchoz és gyorsan elkezdi javítgatni.

 (HU)
 
Chris
Dátum: Péntek, 2010-05-07, 23.11.14 | Üzenet # 5
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm:Dave! most jött el a te időd dobj ki egy neutrén anyagű foszfát anyagot az űrbe azzal a céllal hogy utánna ne legyen piszkos a terület a Klingon Flotta roncsaitól a környező hely...nagyot fog robbani így 1,5 impulzus al hátra !gyerünk csináljuk fiúk,lányok! /lekapcsolja a kommot/
 (HU)
 
Dave
Dátum: Vasárnap, 2010-05-09, 17.22.11 | Üzenet # 6
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
{A zászlós kommja egész jó ötlet volt mert most nem tudnának elérni}Gondolja magában majd félrelök kér zászlóst az útjából és odarohan a megfelelő konzolhoz.{Nos ez talán a hűtőanyagokból fog egy csöppet elvenni..}-Gondolja magában...Pár pillanat mulva beleüvölt a kommba.
-JÓL VAN TŐLEM MEHET!!!ROCK AND ROLL! A VÉSZTRANSZPORTERREL KI TOM DOBNI AZ ANYAGOT AZ ŰRBE,DE ÚGY TŰNIK EZ LESZ ANNAK A RENDSZERNEK AZ UTOLSÓ DOBÁSA!UTÁNA BE FOG FAGYNI!!

Hozzáadva (2010-05-09, 17.22.11)
---------------------------------------------
A kezét feltartva számol vissza jogy ÖT,4,HÁROM,2...EGY!Ésss,kisugározza az anyagot a területre.A vésztranszpoter és a többi segéd-illetve-al-rendszerek egyenként égnek ki az ördögbe!Nagyon szikráznak Cromwell bá' orra előtt.A férfi mindkét kezét fentartva egy kicsit megpörkölődik.Aztán csak néz maga elé egy pillanatig.
{Remélem bejön...}Arrébvonul miközben minden füstöl,egy sérült zászlós arrébbvonszol és megérinti közben a nyíl-alakú jelvényét.
-GYengélkedő hol késik az ellátás?!-Miután arrébbvonszolta a zászlóst megint megérinti a jelvényét és az egyik panelhoz ugrik akár egy flúgós futamban olyan gyorsasággal.
-Híd,SIKERÜLT A TERV?!

Az üzenetet módosította Dave - Péntek, 2010-05-07, 23.18.45
 (HU)
 
Chris
Dátum: Vasárnap, 2010-05-09, 19.30.22 | Üzenet # 7
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
.CSILLAPIZALIZÁLÓKAT BEKAPCSOLANI A HAJÓ TELJES TERÜLETÉN MOST DAVE!(ordít bele a kommunikátorba)

Az üzenetet módosította Chris - Vasárnap, 2010-05-09, 19.30.35
 (HU)
 
Dave
Dátum: Vasárnap, 2010-05-09, 19.53.24 | Üzenet # 8
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagy nehezen bekapcsolta aztán elesett a földre és ráesett valami irdatlan nagy vasdarab.Cromwell bácsi a földön fekszik...megtalálja a kommunikátorát és fáradtan szól bele:
-Nem tom' mi folyik odakinn vagyis odafenn....de én megsérültem.Kellene ide sürgősen egy dokker...és ráadásul most néztem hogy egy lövés és nekünk végünk!csak úgy közlöm!
 (HU)
 
Chris
Dátum: Vasárnap, 2010-05-09, 19.56.48 | Üzenet # 9
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
kommsávon vissza:ne izgulj Dave nem lesz semmi bajod leküldöm Des-et azzonal.
 (HU)
 
Dave
Dátum: Vasárnap, 2010-05-09, 20.04.28 | Üzenet # 10
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kössz...az remek lenne...-Mosolyog erőltetetten a parancsnokhelyettes mintha bárki is nézné őt a földön .A tisztek akik még talpon vannak viszont serényen dolgoznak ide-oda futkosnak mint valami eszement gyalog kakukk.Dave nézi őket az egyre homályosodó világban és türelmesen várakozó álláspontot vesz fel.
 (HU)
 
Chris
Dátum: Vasárnap, 2010-05-09, 20.06.42 | Üzenet # 11
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Komm:tarts ki minnél több ideig addig én tartom a frontot.Adás vége.
 (HU)
 
Dave
Dátum: Vasárnap, 2010-05-09, 20.09.44 | Üzenet # 12
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
{Oké...}
Leteszi maga mellé a komm-ot és a plafont kezdi el bambulni.
{Remélem azért le tudják majd valahogy szedni rólam ezt az óriási koloncot,valahogy nem így képzeltem el a halálomat}
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Hétfő, 2010-05-10, 19.02.32 | Üzenet # 13
Csoport: Töröltek





Hugh megérkezett a gépházba észrevette Dave-t a főgépészt és odament.

kapitányuk küldött, hogy nézzem meg a gépházat, és a gépészeket, hogy velük együtt javíthassam meg a hajót.

Hugh levette dave-ről a gerendát , jól van uram? Vagy tegezhetem úgy könnyebb lenne?

 (JE)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2010-05-10, 19.12.41 | Üzenet # 14
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Komm:not respoding(azaz nincs vissza válasz mert túl nagy az interefernica)*

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Hétfő, 2010-05-10, 19.31.22 | Üzenet # 15
Csoport: Töröltek





szerintem nemsokára itt lesz az orvos csapat én nem sokat tehetek, de elkisérem a gyengélkedőbe utána vissza jövök.

Hozzáadva (2010-05-10, 19.18.32)
---------------------------------------------
Tud járni?

Hozzáadva (2010-05-10, 19.31.22)
---------------------------------------------
Mivel Dave a főgépész megtudta várni az orvos csapatot, Hugh ellátta sebeit ahogy tudta, majd megkereste a többieket, bekapcsolta az érzékelőjét majd elindult.

 (JE)
 
Dave
Dátum: Hétfő, 2010-05-10, 19.43.18 | Üzenet # 16
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
(Jól van,köszi ebből most azt vágtam le hogy már nagyából jól vagyok)

Miután bekötötték a sebeit-mer mé ne-a parancsnokhelyettes odalép Hughoz.
Bocs hogy nem voltam túl kommunikatív.DAve Cromwell vagyok,de inkább DAvenek szólítson.És igen tegeződhetünk azt jobban csípem.-Mosolyog és kezét nyújtja mint egy ütődött.

 (HU)
 
Hugh
Dátum: Hétfő, 2010-05-10, 19.46.28 | Üzenet # 17
Csoport: Töröltek





Hugh is kezet fog, én Hugh vagyok azért jöttem, hogy sehógítsek helyre hozni a hajót, örülök, hogy jól vagy, keressük meg a többi gépészt.
 (JE)
 
Dave
Dátum: Hétfő, 2010-05-10, 19.49.32 | Üzenet # 18
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rendben de ne számíts itt sok jó fejre...-Félhangosra váltja a modeját.-Itt a fele társaságot a fejére ejtették.-Nevet aztán hátba vágja HUght.-Mi lenne ha elkezdenénk javítani?..Eddig mi sikerált?avagy mi nem?..Kaphatnék valami elemzést vagy jelentést vagy valami ehhez hasnolót?..Már ha nem baj.-Vigyorog.
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Hétfő, 2010-05-10, 19.51.56 | Üzenet # 19
Csoport: Töröltek





remélem nem zavar a külsőm.

Hozzáadva (2010-05-10, 19.51.56)
---------------------------------------------
Elemzést nem tudok egyenlőre csak annyit, hogy jól helyben hagyták a hajót, menjünk javítani kezdjük a hajtóművel addig nem tudtok innen elmenni.

 (JE)
 
Dave
Dátum: Hétfő, 2010-05-10, 20.32.15 | Üzenet # 20
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Persze.Jó ötlet egyet értek extrémen.Meg úgy se nah...-Elindulnak a férfi közben magyaráz mint a Ferengiek.-Ez a gépház remélem még túlél ezer évet is.

Hozzáadva (2010-05-10, 20.02.17)
---------------------------------------------
Közbe megérkeznek,megállnak a sérült egység előtt.
-Asszem be köllene mászni ide,ebbe a Jeffries csőbe.

Hozzáadva (2010-05-10, 20.32.15)
---------------------------------------------
sóhajt egyet és a fejére teszi a bal kezét.
{Ajj hogy a mai világban mindent az idősöknek kell csinálnia}
Mászik,mászik azután megáll egy helyen s a legelső energia elosztó egységnél elkezd makizni.
{Miért kell nekem betegen is ezt csinálnom nem tom}
-Mingyá' kész!-Üvölti ki a lyukon keresztül aztán makizi továbbra is a cuccost.

 (HU)
 
Des
Dátum: Hétfő, 2010-05-10, 22.22.24 | Üzenet # 21
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belép egy orvosi csapattal.
-Ellnézést emberek Mr. Cromwellt keresem és...-Észreveszi hogy a férfi az egyik jeffries csőben magyaráz.-Mr.Cromwell?!-Hördül fel a nő azon hogy egy sérült most szerel.Odaront a cső elé,leguggol és beleordít lágy,finom éles női hangján:
-Azonnal gyere ki Dave!Meg akarlak vizsgálni.-Fűzi hozzá és megvárja míg a papír vékony férfi kikászálódjon abból a sötét Jeffriesből. wacko


 (HU)
 
Hugh
Dátum: Kedd, 2010-05-11, 15.58.18 | Üzenet # 22
Csoport: Töröltek





Én Borg vagyok, nem Ferengi. Hugh nekilátott a javításnak.

Hozzáadva (2010-05-11, 07.32.32)
---------------------------------------------
Igen, menj nyugodtan, sérülten nem tudsz jól működni, addig folytatom a szerelést.

Hozzáadva (2010-05-11, 07.55.56)
---------------------------------------------
Hugh közben, javítja a hajtóművet.

Elég rossz állapotban van, helyrehozom amennyire lehet,hogy legalább innen eltudjanak menni a csillagbázisig vele, ott úgyis rendbe hozzák.

Hozzáadva (2010-05-11, 08.53.37)
---------------------------------------------
Mindjárt kész, impulzus már működik, térhajtást kell még javítani.

Hozzáadva (2010-05-11, 15.58.18)
---------------------------------------------
Térhajtás is működik, itt végeztem .

 (IT)
 
Dave
Dátum: Vasárnap, 2010-05-16, 22.43.43 | Üzenet # 23
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
{Ennyire gyorsan?? wacko wacko E még nekem is kegyetlen tempót jelent....xd Azzé kösz XD}

Szal miután Cromwell bá kikecmergett a nyamvadt csőből bevonszolták őt a gyenguszra kis medikális ellátás végett.

(Köszi Des drága hogy bevittél,imádlak!! breton )

Hozzáadva (2010-05-16, 11.03.51)
---------------------------------------------
A parancsnok belép arcán cukrisbácsi szerű mosolyal.
-Hello babáim!...A mai nap édes reggelén kellemes meleg hangommal azt akarom közölni önökkel hogy MUNKÁRA!
MA keményen kell dolgoznunk.We work got to hard. cool -A férfi odalép a kedvenc konzola elé és leellenőrzi hogy megfelelően lett e befoltozva a kis édes hajónak a kilyukadt plazmaelosztó csöve.És a parancsnokhelyettes megingattja a fejét.
-Hát ki végezte ezt a katasztrofikus munkát!-Ingattja a fejét továbbra is mire egy vékonyka zászlós keveredik elő valahonnan Északi irány felől.
-MAga?-Lepődik meg ekkor már egy nyers kiörlésú Amerikai rágóval a szájában.a zászlós bólint egyet mi9re Cromwell bácsi feje lila színt kezd el felvenni és kezd hasonlítani egy nagyon jóképű lufira.
-Fiam mondták már önnek hogy teljeséggel bot keze van!-A zászlós hátrál de Cromwell bácsi akár a matektanárom az álltalánosban ráteszi a fiú vállára a kezét.
-No,akkor most segít nekem ha mán' ennyire nem ért a dolgához...előszőr is a konverteregységeket sem helyezte megfelelően fel a 2 szektor 20 bemenetelijére.
-De uram,az nem én voltam.
-Nem?..Mindegy,maga lesz.-A két srác elvonul a csöveket megjavítani.
Cromwell bá' in csövi Mode cool

Hozzáadva (2010-05-16, 22.43.43)
---------------------------------------------
Kész van minden egyébb csetlés botlásával.AZtán Cromwell bá' kényelmesen hátradől egy cső mellett.Ráüt a kommjelére:
-Itt Cromwell bácsi!-Megtörli a komlokát és folytatja mintha mi se történt volna.-MInden tökély és örömmel jelentem hogy az én bűvös kezeim álltal arany munkát vittem véghez!Minden csillag és villag minden egyszerűen annyira perfect,hogy szerintem nekem kijárna egy hatalmas éljen!Vagy legalább két hét szabadnap..-Elneveti magát akár egy betegagyú képzelmény és folytatja közben szétnéz nehogy valaki észrevegye valahogyan hogy épen úgy vigyorog mint egy két hónapos csecsemő.-Odafenn mi a helyzet?

 (HU)
 
Chris
Dátum: Szombat, 2010-05-22, 12.40.25 | Üzenet # 24
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
komm-on vissza:Nem sok...a gépháztól maximális meghajtást várok el.

Hozzáadva (2010-05-22, 12.40.25)
---------------------------------------------
Komm:mi a helyzet gépház?...vannak kisebb rezgések valami gond van a csillapítókkal?

 (HU)
 
Dave
Dátum: Szombat, 2010-05-22, 13.04.03 | Üzenet # 25
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Cromwell báci éppen egy nagyon-nagyon fontos dolgot nézett egy eléggé bögyös kis nőn amikor majdnem levette a lábáról őt...a rezgés... dry
Idegesen rohan oda az egyik panelhoz,kínkeservében még az egyenruha hosszú újjúját is ledobja magáról amikor felcsendül Krisztofóró kapitány kellemesen csengő hangja.Cromwell Dávid bácsi rávág egy akkorát a kommunikációs jelvényére hogy azt hiszi a mele mingyá' beszakad de még azzé mielőtt beszakadna elhadar valami a kaptönnek válasz gyanánt:
-A fenéket!..Nem a csillapítókkal van a gond hanem a lökhárítóval!...Amikor kiléptünk a szubtérből egy pillanatra megrezgett körülöttünk a mező de aztán helyreállt.Valószínűleg rakoncátlankodik a makrancos hölgy energiaellátása a hatos és a hetes szint energiaelosztó tárcsájánál.....Ne aggódjon helyrepofozom.Aggodalomra semmi ok!....Dave kilép!-Cromwell bácsi most húzhat a hatos meg a hetes szintre. tongue

Hozzáadva (2010-05-22, 13.04.03)
---------------------------------------------
{Mindig izgulnak itt nekem tök feleslegesen}
Főgépészünk hősiesen kisiet a gépházból egy javítócsomaggal egyenesen a hatosra.

 (HU)
 
Dave
Dátum: Kedd, 2010-05-25, 09.49.08 | Üzenet # 26
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Crémwell bá kikukucskál az egyik korjadt csőből és úgy szól bele a kommunikátorbáa ideiglenes ideges hangon:
-Chris...-Sóhajt egy baromi nagyot mint aki egész életében csak sóhajtozona.-Egy pillanat és kész már majdnem,majdnem ott vagyok!
 (HU)
 
Dave
Dátum: Szerda, 2010-05-26, 20.46.19 | Üzenet # 27
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
benyomja a nyomi lengéscsillapítót hogy ne lengjenek mint újszülőtt a kosárba azt megszólal a kommon:
-Háhó!Kész van.-Lekapcsolja.
 (HU)
 
Dave
Dátum: Szombat, 2010-05-29, 17.04.57 | Üzenet # 28
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
{Még mitnem..}
-HAjj..-Sóhajt egy baromit mer migyá elalszik mentében egyhelyben és közben dalolni is fog.Sóhajt még egyetl
-HAJJJJ!!-Midnenki ránéz..-HAJJ!!-Kimegy.

Hozzáadva (2010-05-29, 17.04.57)
---------------------------------------------
A gépészman belép és sóhajt egyet.
-Jájj hogy a mókus rágcsálja meg és a macska nyaldossa meg Kriszto...
-Uram?-Szól közbe valami zászló S.
-Asszonyom?-Néz fel azu elgondolkodó géniusz.
Csak hogy min idegeskedik...
-Semmin,semmin virágom.-Vigyorodik el Crémwell bá és utána vigyorog is. biggrin biggrin biggrin
-MUNKÁHOZ LÁTNI EMBEREK!!!

 (HU)
 
Chris
Dátum: Vasárnap, 2010-05-30, 17.12.04 | Üzenet # 29
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Híd a gépháznak kérek maxmimális teljesítményt.
 (HU)
 
Dave
Dátum: Vasárnap, 2010-05-30, 19.07.34 | Üzenet # 30
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Intercommon kissé sértett hanggal Cromwell bá:
-Maximális teljesítményen vagyunk.
 (HU)
 
Chris
Dátum: Vasárnap, 2010-05-30, 19.13.48 | Üzenet # 31
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
kommadón:Indulás a koordinátákra! mennyi az odaérés ideje Dave!
 (HU)
 
Dave
Dátum: Vasárnap, 2010-05-30, 19.17.38 | Üzenet # 32
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A gépész ráncolja a homlokát mire az istenverte konzol felpittyeg:PITTY!
-Kábé oylan...ááhh...24 perc.Meg van elégedve keetön?
 (HU)
 
Chris
Dátum: Vasárnap, 2010-05-30, 19.20.13 | Üzenet # 33
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
kommsáv:Igen de önnek kapitány vagyok Dave.Növelje a sebességet akár a kettes szintől vegye el de oda kell érnünk mielőbb.
 (HU)
 
Dave
Dátum: Vasárnap, 2010-05-30, 19.24.57 | Üzenet # 34
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
{ cry cry Pedig azt hittem barátok vagyunk}
Nagyon bosszúsan és gúnyosan válaszol vissza:
-Jól van,így csak 10 perc.Egyébb?
 (HU)
 
Chris
Dátum: Vasárnap, 2010-05-30, 19.49.28 | Üzenet # 35
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Köszönöm ...készüljön Dave egy csapattal az átszállásra a másik hajóra vigyen orvosokat is és minden ami kellhet oda.És kérek madj onnan terepfelmérést.És ne felejtse el közülni velük hogy elvontatjuk őket egy dokkba.Adás vége.
 (HU)
 
Dave
Dátum: Vasárnap, 2010-05-30, 19.50.52 | Üzenet # 36
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Hüm..balabalabal..JÓ.-Lekapcsolja a kommot és megfordul.-Mindenki pakolássza össze magát még krumpliarcu Dzsó is!-csap egy hatalmasat a kezével amire valaki felordít.-ne ordítson nem a Holdon vagyunk vagy egy plázába...nah akkor..hajrá!-Mongya és kimegy.
 (HU)
 
Chris
Dátum: Csütörtök, 2010-06-17, 11.10.17 | Üzenet # 37
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
kommadón:Dave! mennyi idő amire odaérünk ilyen sebesség mellet a csapatunkhoz hogy felszedjük őket?
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-07-27, 19.32.30 | Üzenet # 38
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális és Jerry érkezik le ide.

sorrend::
Jerry- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2011-07-27, 20.49.53 | Üzenet # 39
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
a gépház uram úgy látom a károk nagy részét ki javították.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-07-27, 21.12.44 | Üzenet # 40
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igen- igen! - Mondja az admirális. - nagyon szép. - elmosolyodik majd folytatja. -Tudnak nekem egy-két kézenfekvő információt mesélni róla?

Sorrend::
Jerry- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2011-07-27, 21.42.57 | Üzenet # 41
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ez egy centiury osztályú csillag hajó uram nagyon hasonlit a soveregin osztályra.
Az elődjeihez híven rá szolgált a nevére uram.Meg tisztel6tetés itt szolgálnom.
Uram ne vegye tolakodásnak meg kérdezhetem melyik hajón szolgált amig admirális nem lett?


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-07-27, 22.05.42 | Üzenet # 42
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hát persze! - Szól az admirális. - Amikor elkezdtem a pályámat még hosszú évekkel ezelőtt zászlósként kezdtem a Uss Orinokon. Mikor hadnagy lettem a Uss Oionra kerültem. Az egy Galaxy osztályú hajú volt... Aztán parancsnokhelyettesnek léptettek elő a Uss Melodyn. Szép hajó volt, Prometheus osztályú.... - Az admirális arca merengőbe megy át, és a multba tekint most. - Igen... Carrison volt ott a kapitány... aztán utána parancsnok lettem a Uss Trinityn. Maria Blackharger kapitánnyal. Egy Soveregin osztályú hajó volt... OH' régi szép idők... aztán jött az első hajóm a Uss Cliffhanger. 15 évig voltam ott kapitány, majd kineveztek sorhajó kapitánynak a USs Lightra. Galaxy-X volt... Ujabb 15 évem elment.. majd admirális lettem. - Mondja mosolyogva.

Sorrend::
Jerry- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2011-07-27, 22.19.07 | Üzenet # 43
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elismerésem uram nem vágyik vissza egy hajóra?
Uram látszik rajtam hogy kezdő vagyok de a tudásommal legjavával fogom szolgálni.
Hová szeretne még menni uram?


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-07-27, 22.29.38 | Üzenet # 44
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- HIányoznak azok az évek, valóban. - Szól az admirális.- Tudja a Horizoni csatában az egyik Vulkáni projekt hajón voltam, nos, az szerencsére nem robbant fel.. ellentétben a másikkal.... Igen fiam, meg szeretném nézni a gyengélkedőjüket. Még sohasem jártam Century típusú hajón. Ez nekem teljesen ujdonság.

Sorrend::
Jerry- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2011-07-27, 22.46.40 | Üzenet # 45
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nekem is újdonság ez a hajó uram.Igen az sajnálatos dolog megjegyzem uram nem szeretem a háborút uram.Kilépünk a gépházból.
Belépünk a turbóliftbe az admirálissal.Gyengélkedő adom ki az utasítást a lift computerének.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 10.57.18 | Üzenet # 46
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Folyt. köv:: Gyengélkedő, ide nem írj, a gyengélkedőbe csak utánam. ))

Hozzáadva (2011-08-19, 10.57.18)
---------------------------------------------
Des:
Mikor belépsz, rögtön odalép hozzád egy tist: az apró javítási munkálatok még hátra vannak; mikro repedések vannak az egyik folyosó szakaszon.

Sorrend:.
Des- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Des
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 17.56.21 | Üzenet # 47
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Rendben, rendben! - Motyogta a nő, majd így szólt. - KIS FIGYELMET KÉREK! BEMU ÉS HEYNER ZÁSZLÓSOK VELEM MENNEK A SÉRÜLT FOLYOSÓ RÉSZHEZ, ÉS SEGÍTSENEK NEKEM! HOZZANAK MAGUKKAL MIKROFORRASZTÓ EGYSÉGEKET ÉS VÉDE SZEMÜVEGEKET IS! A TÖBBIEK, BELEÉRTVE MAGÁT IS FŐGÉPÉSZ ÚR SZERELJENEK ÉS AZONNAL ÉRTESÍTSENEK AMI KÉSZEN VAN! 24 ÓRÁN BELÜL KÉREK EGY TELJES DIAGNOSZTIKÁT! KÖSZÖNÖM! - A nő miután elmondta amit akart, elindult a zászlósokkal hogy időben kijavíthassa a mikro repedéseket.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-21, 13.16.36 | Üzenet # 48
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Des ide már ne írj, folytatása következik a folyosó topicban.))



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-F » Gépház
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: