Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-F » 3-as szint (2-es kabin)
3-as szint
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 11.56.32 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Des:
Becezeted ide az admirálist.
- Köszönöm szép hölgy.- mondja a férfi. - És most hogyha kérhetem, hagyjon magamra és hívja be a kapitányát.

Des: Írj egyet ide aztán a hídra is, küld le a kapitányt.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 12.12.06 | Üzenet # 2
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hangosan sóhajtok és kihúzom magamat.
- Igenis uram! - Majd a hídra megyek.
- folytatás: híd-


 (HU)
 
Chris
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 21.25.39 | Üzenet # 3
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépek majd köszönünk egymásnak mint a régi barátok pacsival és utánna egy öleléssel.-Hogy vagy ? kérdzeem tőle nevetve és utánna jól hátba ütöm az öreget.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 21.44.35 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jól, köszönöm fiam. - Mosolyog a férfi rád. - örülök hogy látlak téged. Hogy vagy?.. Gondolom jól, mert eléggé jól nézel ki mint ahogyan mindig! De én csak egyre öregedek.. áh, már a kórral jár hogy nem vagyok olyan fiatalos és életerős mint te. - Ujból mosoly ül ki az arcára majd amikor elnéz akkor pillantása elsötétül. - A Flottáról van szó Chris.. veszélyben vagyunk. Mindd veszélyben vagyunk... A Csillagflotta megkért rá hogy értesítselek titeket hogy gyertek a Földre. De csak te. Ez egy nagyon fontos megbeszélés lesz, többet nem mondhatok. Azért engem küldtek mert közel vagytok a Romulán semleges zónához és ezt így biztonságosabbnak tartották. Áh, átkozott csillagflotta.. mindig az öregeket ugráltattják... Itt a közvetlen parancs. - Átadja a közvetlen paracsot neked.
( Válaszolj valamit az admirálisnak és adj közvetlen parancsot a hídra hogy induljatok el azonnal a FÖldre )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Chris
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 19.04.07 | Üzenet # 5
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ó értetem !. Köszönöm. Azzonal szólok a legénységnek és felkészítem őket. -hátbaverem a férfit aztán,felmegyek a hídra.

Híd
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-F » 3-as szint (2-es kabin)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: