Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-F » Az én kabinom..illetve Cromwell parancsnokhelyettes kabinja. (Amint olvasható az enyém :D És senki másé xd)
Az én kabinom..illetve Cromwell parancsnokhelyettes kabinja.
Dave
Dátum: Kedd, 2010-05-04, 10.29.27 | Üzenet # 1
A Deep Space 10 főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 168
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnokhelyettes belép és amint belép rögtön arccal előre beborul az ágyába.Aztán kis iőd mulva balra fordul és horkolás közepette elalszik.(Lehet vágják alatta a fát xd happy )

Hozzáadva (2010-04-17, 14.14.41)
---------------------------------------------
Belép a szokás szerint rendetlen és piszkos kabinjába,ledől az ágyába és hallgat valami hihetetlen,extravagáns,stílusához illő és laza ugyanakkor férfias zenét.Miközben ezt teszi és kényelmesen fekszik az ágyában a plafont nézi és dúdolgatja a számot.

Hozzáadva (2010-05-04, 10.12.47)
---------------------------------------------
Átöleli a feleségét és úgy sunyál mint a kisangyal mellette. biggrin

Hozzáadva (2010-05-04, 10.29.27)
---------------------------------------------
NAgy nehezen felkel és mint a kómás zombik elindul a ruháiért de azért még elesik kétszer a saját lábába majd leesik neki hogy Kedd van és már tízmilliárd évvele zelőtt elkésett úgyhogy gyorsan felkapkod magára egy fekete trikót meg egy fekete nadrágot és rohan is le a hőm szeretett gépházába.

 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-F » Az én kabinom..illetve Cromwell parancsnokhelyettes kabinja. (Amint olvasható az enyém :D És senki másé xd)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: