Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-F » Tárgyaló (A U.S.S Enterprise-F tárgyaló/lebonyolító szobája)
Tárgyaló
Chris
Dátum: Kedd, 2010-05-04, 10.13.45 | Üzenet # 1
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
*belépnek majd helyet foglalnak és várják a Klingonok megjelenését*-kicsit késnek nem Des?
 (HU)
 
Des
Dátum: Kedd, 2010-05-04, 10.18.50 | Üzenet # 2
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lehet eltévedtek.-Neveti el magát a mosolygós nő és megsimogatja a kapitánya hideg kezét.-Ne izgulj!Jó lesz ez!

 (HU)
 
Chris
Dátum: Kedd, 2010-05-04, 10.20.25 | Üzenet # 3
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Köszi a bíztatást...remélem van annyi eszük a zászlósoknak si hogy ide vezetik ha eltévednének útközben.De lehet hogy csak sokáig öltözködnek*rákacsint Des-re*
 (HU)
 
Des
Dátum: Kedd, 2010-05-04, 10.25.46 | Üzenet # 4
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Öltözködnek?-Neveti magát megint el.-Azért remélem nem esküvőt akarnak rendezni a hajón.

 (HU)
 
Chris
Dátum: Kedd, 2010-05-04, 12.01.08 | Üzenet # 5
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem hiszem,szerintem csak a becsületességükhöz tartozzik hozzá már ami megmaradt belőle.Mostanába nem igazán van jóban a Föderációs hajók a Klingon hajókkal...állítólag források szerint volt olyan Klingon hajó amely egy megszállt Föderációs hajóból lett...de persze ezt csak Dave szokta mondani a nagy mesélő.
 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 18.33.28 | Üzenet # 6
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dest arcán mosoly jelenik meg.
-Csak nem a nagy DAve Grimm Cromwell ? biggrin ..Azt hiszem a főgépészünknek elég élénk a fantáziája.


 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 19.19.59 | Üzenet # 7
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ne is mondd...néha szőrnyű...*közben bejönnek a Klingonok és a kapitány megfelelően üdvözli őket*-kérem üljenek csak le...hol is kezdjem...kezdem ott hogy az én nevem Chris kapitány és azzért ülünk most itt hogy tárgyaljunk a kolónia esetén.
 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 19.57.27 | Üzenet # 8
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok mikor megláttja a Klingonok ősember kinézetű pofázmányát azon nyomban felpattan s bemutatkozik:
-Ellen Delson vagyok a hajó parancsnoka,remélem jól érzik magukat itt az Enterpirseon.-Mosolyodik el kedvesen majd leül mert észre veszi hogy a csomó bamba fej tudatába valószínűleg nem jutott el egy árva gondolat sem.


 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.00.27 | Üzenet # 9
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Klingon fővezető feláll és kihúzza magát majd megszólal: a Kolónia a mienk !!*ordítja majd visszaül nevetve*

--elnézést de még amíg itt vannak ezen a tárgyláson az én hajómon addig embereljék meg magukat és próbáljanak valami tárgyalási szinthez eljutni.*ránéz az egyik Klingonra aki felrakta a lábát majd erre leis rakja*

Az üzenetet módosította Chris - Szerda, 2010-05-05, 20.06.03
 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.07.39 | Üzenet # 10
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Uhh-Sóhajt egyet a nő és már előre látni véli lelki szemeivel hogy a Klingonok valószínűleg nem békés pikniket akarnak itt csapni.
-Uraim,uraim és kedves hölgyek!-Nézd az elenyésző női létszám felé.-Nyugalom a hosszú élet titka mint azt emberi körökben mondani szokás...nem akarok okoskodni de úgy tudom ezt önök is ismerik minthogy a Rómeó és Júliát is olvasták Klingonul vagy más Földi műveket.Lehet hogy a maguk faja nem olyan mint a mien de úgy hiszem az Enterprisehoz nem lenne méltó egy ordibálós,veszekedős tárgyalás.Elveszne a lényege.-Mosolyodik el de ahogyan végignéz a sötét arcokon rögtön látja hogy annekdótája szinte felesleges volt a Klingonoknak.


 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.13.19 | Üzenet # 11
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
*közben int a kapitány Des-nek hogy foglaljon helyet*-Köszönöm Des de most ahogy látom itt a női jogok elenyészőek.*felemeli a hangját a kapitány és feláll a székéből*-SZÓVAL..öhm...a Flotta kész átadni maguknak egy részt a kolóniából de ahhoz szövetséget megkénne erősíteni a Flotta és a Klingonok között ami már rág óta elenyésző.Kérem vegyék figyelembe hogy a kolónián több száz flotta tiszt otthona válhat semmissé,ha önök most az egészet akarnának ezzért cserébe képesek odaadni a kolónia 60%-át északon.Kérem gondolják át ezt.*közben visszaül a helyére*

Az üzenetet módosította Chris - Szerda, 2010-05-05, 20.13.33
 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.16.12 | Üzenet # 12
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben a sok paraszt gondolkodik a nő a kapitányra néz és odasúgja neki:
-Elenyésző?..Hogy érted hogy elenyészőek a jogaim...Én is ugyanolyan jogú ember vagyok mint te vagy mint a...-Ekkor a Klingon szólal meg:
-Ezt még meg kell ebszélnünk a Kancellárunkkal!!


 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.19.47 | Üzenet # 13
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Értem semmi gond beszéljék meg az időnk mint a tenger,mi Flottások mi csak a békésen szeretnénk lerendezni ezt a konfliktust.*majd amikor látja hogy már nem figyel oda a Klingon odafordul Des -hez*igen a jogok...itt a Flottában már "évezredek" óta a Flotta megjelenése előtt is volt már joga a nőknek,de sajnos a Klingon kűltúrában a nőknek nincsen nagy joguk,csak akkor ha a kancellár is egy nő lenne ne is mondd egyszer majdnem volt régebben.
 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.23.23 | Üzenet # 14
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gondolkodik és elmosolyodik.
-Mint a középkorban.-Súgja oda a kapitánynak.-Egyes emberek lehet élveznének azt a hajónkon.-Megsimogattja a kapitány kezét észrevétlenül de a Klingon állat megint közbeszól:
-Akkor mi mostan menénk és beszélnénk a kancellárunkkal!SÜRGŐSEN ÉS MOST!-A sok bunkó egyenként megy ki.Az egyik nő aki utoljára távozik végigméri a parancsnokot aztán a két flottatiszt magára marad.


 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.33.24 | Üzenet # 15
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Remélem lesz haladás az ügyben,azthittem hogy a tárgyalás sok ideig elfog tartani de látod még csak most mennek beszélni ezzel a kancelláral.Kicsit furának tűnik hogy nem rögtön ellenzték ezt.Jólvan remélem többször nem lesz velünk szerencséjük beszélgetni csak 1- x er amikor megegyezünk az igenben remélhetőleg.Végülis...a Klingonok nem mindig voltak ennyire "nép" pártiak régen kiskoromban emlékszem amikor egyesítet flották vonultak át a galaxison egymást védelmezzve,azok voltak a szép idők .*közben iszik egy pohár vizet*
 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.39.18 | Üzenet # 16
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Hát igen.-Bólint kedvesen mosolyogva Des.-Igen,én is emlékszem rá haloványan.-Megint a kapitány kezét simogattja és átható tekintettel néz a férfira.Ekkor a komm szólal meg és egy női hadnagy hangja szólal meg:
-Kapitány a Klingon küldöttség távozni szeretne.Megadjam nekik az engedélyt?


 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.42.34 | Üzenet # 17
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Persze nyugodtan és mindenképpen adja át üdvözletemet a távozóknak.Des te mit gondolsz erről a tárgyalás lényegéről?
 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.45.51 | Üzenet # 18
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ismeretlen hadnagy:Átadtam kapitány.A küldöttség távozott.-Des a kapitány szemeibe néz mélyen és közelebb húzódik hozzá.
-Szerintem?-KÉrdi csábosan.-Szerintem..én azt gondolom a tárgyalásról hogy az Enterprise kapitánya megint csak remekül helyt állt...te vagy a legdiplomatikusabb kapitány az egész Flottában.


 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.48.06 | Üzenet # 19
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
*a kapitány visszanéz Des-re ugyanúgy*köszönöm de ezt a legénységem nélkül nem lenne így sőt a legis legjobb elsőtisztem nélkül semmis lenne ez az egész dolog.*közelebb húzódik Des-hez*
 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.50.19 | Üzenet # 20
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A nő elmosolyodik és átöleli a kapitányt.
-Valjuk azért be hogy mi ketten tökéletes párost alkotunk.-Mosolyog és közben élvezi a helyzetet.


 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.51.50 | Üzenet # 21
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen...de te vagy a legtökéletesebb ember akivel találkozhattam az életemben.Te vagy a mindenem Des....*ad egy puszit közben a nő arcára*
 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 20.56.02 | Üzenet # 22
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Viszapuszilja és érzi hogy kezd fülig elpirosodni.
-Én is nagyon szeretlek téged.-Mondja és elmosolyodik.E közben egy ismeretlen hadnagy hangja szólal meg azé aki az előbb is beszélt:
-Kapitány a Klingonok beélesíteték a fegyvereiket a másik Enterprisera!


 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-05-05, 21.00.36 | Üzenet # 23
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rendeljen el Vörös riadót!mindgyárt megyek a hídra vége.*menjünk a hídra úgyérzem van mit megbeszélni a közeli Klingon "flottával"...*kimennek*
 (HU)
 
Des
Dátum: Péntek, 2010-07-16, 07.18.06 | Üzenet # 24
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belép, körbenéz, bszívja a tárgyaló kellemes narancs-illatát. Lecsüccsen a szokványos helyére. Várja hogy a többiek megjelenjenek. behunyja a szemeit. Chrisről álmodozik.

 (HU)
 
Chris
Dátum: Péntek, 2010-07-16, 11.07.37 | Üzenet # 25
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belép majd helyet foglal helyzet jelentést hol vannak a többiek?
 (HU)
 
Des
Dátum: Péntek, 2010-07-16, 22.50.31 | Üzenet # 26
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Közelebb húzódik szeretett kapitánya mellé, átöleli és mélyen beszívja annak ilatát.
- Hamarosan jönnek..lehet csak késnek..ki tudja...


 (HU)
 
FelicySheliaLars
Dátum: Hétfő, 2010-07-19, 17.49.37 | Üzenet # 27
Enterprise-F kommunikációs főtisztje{MK}
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belép és félénken helyet foglal.
- Kapitány engem is hivatott?
 (HU)
 
Chris
Dátum: Péntek, 2010-07-30, 18.10.34 | Üzenet # 28
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen űljön le.Jelentést kérek mindenkitől 3 órára ha ezt elmondtam utánna.Ki hiányzzik még Des?
 (HU)
 
Liz
Dátum: Hétfő, 2010-08-02, 14.01.32 | Üzenet # 29
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
*bejön* Liz jelen. elnézést a késésért kapitány, még magamhoz kellett térnem a küldetésünk után :) *leül egy székre*
 (HU)
 
Chris
Dátum: Péntek, 2010-08-27, 20.31.01 | Üzenet # 30
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Üdvözlöm kedves Liz.A következő küldetésen elvárom minden tisztől a 95% teljesítményt.

Hozzáadva (2010-08-27, 20.31.01)
---------------------------------------------
Szóval szeretném hallani hogy mi történt ott lent a bolygón.Elsősorban.

 (HU)
 
Liz
Dátum: Kedd, 2010-09-07, 16.52.45 | Üzenet # 31
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
igazából már megírtam róla a jelentésemet. *átnyújt egy PADD-t a kapitánynak*
Carry parancsnokhelyettes jelentése Oveido kapitánynak a Trewis kolónián végrehajtott küldetésről:
A lesugárzásunk után igyekeztünk minél alaposabban felmérni a terepet. Miután az Enterprise-Fnek el kellett hagynia a térséget egy elhagyatott bányásztelephez értünk, ahol egy csapat szürke köpenyes ferengi ránk támadott. Jelentős túlerőben voltak, és valószínűleg nem is lett volna esélyünk ellenük, ha nem jön valami borzalom...
A 'borzalom' konkrétan egy hatalmas méretű, leginkább egy ősgyíkhoz hasonlító lény volt. Egy égő faággal sikerült kissé elijeszteni azonban ezután elkezdett ömleni az eső, így egy közeli barlangba menekültünk. A barlangban épp csak meg tudtunk pihenni, mikor egy férfi a sötét alagút mélyéről Delson parancsnokra támadott.
A férfit végül sikerült megállítani mielőtt nagyobb kárt okozott volna akármelyikünkben is, és tőle tudtuk meg, hogy nem sokkal ezelőtt a ferengik kirabolták a kolóniájukat, ezért volt olyan ramaty állapotban a bolygó. Sőt mint kiderült, a kolónia vezetőjét tisztelhettük személyében, név szerint Jarath Helltoh-t.
A félreértések tisztázása után szétváltunk, Delson parancsnok egy olyan helyet keresett ahonnan elérhetjük a hajót, míg én egy lehetséges komp leszállóhely vagy felsugárzási pont után kutattam. És végül mindezek után mind a kettőnknek sikerült épségben és egészben visszatérni a hajóra, a kolónián maradtak pedig megkezdték otthonuk újjáépítését így azt hiszem elmondhatom hogy a küldetés sikeres volt.
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-09-08, 16.40.38 | Üzenet # 32
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Köszönöm Liz másodtiszt a beszámolóját és köszönöm hogy elintézték ezt a dolgot a kolónián jelentem majd a parancsnokságtnak hogy önök nélkül nem lehetet volna teljes a küldetés köszönöm.Közben elveszem a jelentést.Mindezek felett kaptunk egy új küldetést ami elég aggasztó tegnap megkersett Russel admirális aki parancsára a Betha szekorba rendelte a hajónkat miszerint a Breen-ek felfedeztek egy új féle anyagot amely kisérleti státuszba van és a mostanába a fenyegetetségek miatt Romulán -Klingon front miatt,úgydöntöt a Flotta hogy az anyagot az Enterprise-F- védelme alá helyezzi a feladatunk hogy eljuttassák zökkenő mentesen az Alpha kvadránsba a Utopia tudományos bázishoz ezt a dolgot.

Hozzáadva (2010-09-08, 16.40.38)
---------------------------------------------
Remélem mindenki tisztában van a helyzet súlyával.Ha bármi kérdésük vanm az üggyel kapcsolatban most tegyék fel.

 (HU)
 
Liz
Dátum: Kedd, 2010-09-14, 19.58.15 | Üzenet # 33
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
nincs több információnk erről az 'újféle anyag'ról? igényel esetleg valami különleges tárolási módot stb..?
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-09-15, 10.38.44 | Üzenet # 34
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az anyagról sajnos nem sok információnk van de szeretném ha egyfajta állandó védelem és állandó fegyület és állandó erőtér alatt állna és hozzá még egy külön elkülönítet helyet szeretnék neki valami üres szinten ha megoldható az elhelyezését magára bízom és a fegyületét is lehetséges hogy majd meg akarják támadni a hajót valamelyik faj így kelleni fog a biztonság legyen résen.
 (HU)
 
Liz
Dátum: Szerda, 2010-09-15, 20.41.23 | Üzenet # 35
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rendben. Kiüríttetem a 17-es szintet és gondoskodni fogok a megfelelő tárolásról és védelméről. A Breenek 'elengedik' csak úgy egyedül az anyagot, vagy valaki jön velünk közülük?
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-09-15, 20.44.43 | Üzenet # 36
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ezt még nem tudhatjuk de jobb ha mindenre és minden szituációra felkészülünk.Liz futasson holografikus sziutuációkat hogy esetleg mi történhetne de csak is a tisztjeinek a biztonságikat készítse fel egy esetleges támadásra jobb szeretném tudni magam mellet a felkészült biztonsági alltiszteket.
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szombat, 2010-09-18, 12.06.51 | Üzenet # 37
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Azzonal kezdje meg az előkészülést nem sokára beérünk a szektorba így minden tiszt legyen kész.És igen legyen sárga riadó amikor viszont odaérünk elrendelem a vörös riadót azzonal.További utasításig legyen kész.
 (HU)
 
Liz
Dátum: Szombat, 2010-09-18, 16.52.05 | Üzenet # 38
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
*amíg a kapitány beszélt végig ránézett, ám lélekben már a tisztjeit képezte a holofedélzeten.. sosem szerette a hosszú megbeszéléseket, mindigis inkább a tettek embere volt.*
igenis. akkor most engedélyével eltávozok, és megkezdem az előkészületeket. *biccent a többi tiszt felé, kilép az ajtón*
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-12-08, 13.37.30 | Üzenet # 39
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Épp AMikor kezd kilépni még utánna modn egy szót a Chris.*-Mehet de Des menjen magával együtt agyaljanak.De mielőtt oda menne elkezdheti azon nyomban nem kell megvárnia csak majd ha találkozzik vele ahol elről agyal mondja meg neki hogy Chris mondta hogy magával kell dolgozznia.Köszönöm.*Majd hagyom távozzni *

Hozzáadva (2010-09-19, 20.43.53)
---------------------------------------------
Des a te feladatod hogy utánna néz hogy ez a dolog mennyire veszélyes köszönöm.Leléphetnek!

Hozzáadva (2010-12-08, 13.37.30)
---------------------------------------------
*Odafordulok az épp újonnan bejövő tiszthez Selran-hez*. Önnek és Liz főtisztnek ugyanaz a feladatuk amit elmondtam az eligazításon ,ha valamit nem tud kérdezze meg Des parancsnoktól. Köszönöm most pedig készüljön fel .

 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2010-12-08, 13.41.30 | Üzenet # 40
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Chris lenne még kérdésem! Az anyag a tudományos laborunkban van vagy a raktérben?

 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-12-08, 13.47.39 | Üzenet # 41
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
(előzmények:Russel admirális aki parancsára a Betha szekorba rendelte a hajónkat miszerint a Breen-ek felfedeztek egy új féle anyagot amely kisérleti státuszba van és a mostanába a fenyegetetségek miatt Romulán -Klingon front miatt,úgydöntöt a Flotta hogy az anyagot az Enterprise-F- védelme alá helyezzi a feladatunk hogy eljuttassák zökkenő mentesen az Alpha kvadránsba a Utopia tudományos bázishoz ezt a dolgot.)-nem az anyag nincs nálunk de a raktért egy esetleges szállításra készísd fel.

Az üzenetet módosította Chris - Szerda, 2010-12-08, 13.47.53
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Szerda, 2010-12-08, 14.11.18 | Üzenet # 42
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Igen is kapitány felkészítem az osztagom!*Mondat Selran majd sietve elindult a biztonsági körletek felé.*


 (RS)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2010-12-08, 14.12.56 | Üzenet # 43
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jólvan. Köszönöm. Des legyél készen minnél előbb ahogy odaértünk azzonal szóljál én az irdomába leszek.Végeztem.*Kimegyek az irodám felé*.
 (HU)
 
Des
Dátum: Szerda, 2010-12-08, 14.20.16 | Üzenet # 44
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igenis. - Mondom és kimegyek.

 (HU)
 
Chris
Dátum: Péntek, 2011-06-10, 22.52.18 | Üzenet # 45
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előzmények:-Transzporter Belép lehuppan a székébe majd vár-
 (HU)
 
Des
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 15.44.41 | Üzenet # 46
Enterprise-F parancsnoka
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 178
Kitüntetések: 8
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépek.
- Nah hol jártál báránykám? - kérdezem és átölelem hosszan az én kapitányomat.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 18.03.56 | Üzenet # 47
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Chris: Mindenki aki számít itt van, értesítsd a legénységet a helyzetről.

Sorrend: Chris-Des-Chris-Des-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (NO)
 
Chris
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 21.00.15 | Üzenet # 48
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Át ölelem Des-et vissza majd adok egy forró csókot az ajkára és utánna leül a főtiszutek valamennyie és elkezdem a mondanivalómat.
.Szóval!.Elkell indulnunk a Zeus hajógyárhoz nem hiába mert kell pár fejlesztés sé egy kis karbantartás is ráfér a hajóra,a Romulánok le akarják rohanni a Horizon nevű csillahgbázist ezt nekünk megkell akadályozni,valamennyi hajó ott lesz hogy ezt meg akadályozza.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 10.39.31 | Üzenet # 49
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kérdés nincs, induljatok hát el.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Chris
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 12.48.07 | Üzenet # 50
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Felállok a székemből majd utasítom a legénységet az útra a célig,azaz a Zeus hajógyárhoz.
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-F » Tárgyaló (A U.S.S Enterprise-F tárgyaló/lebonyolító szobája)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: