Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-F » Uss First one (Az Enterprise Egyes kompja)
Uss First one
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2015-04-25, 14.44.08 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Bukott hősök és bosszú" 

A komp már nem volt messze Dave és Springfield tartózkodási helyétől, azonban olyan közel sem. Dave támogatva a századost lassanként a komphoz merészkedett, amikor az admirális bezárta közvetlen előttük a rámpát és az üvegen keresztül beszélni kezdett.
" Nem tudok tovább várni..."- Mondta Dave-nek teljesen pánikolva.- "... már jönnek és ha nem szállunk fel épp most, akkor megölnek mindenkit!" - Dave szemeibe nézett. Közben a hátuk mögött az ellenséges erők egyre többen voltak. Springfield tüzet eresztett rájuk és úgy tűnt a helyzet egyre reménytelenebbé válik mikor a rámpa mégis csak kinyitódott. A százados egyik embere, Nothel futott le, és felsegítette őket.
" Nem bírtam itt hagyni önöket uram... Inkább leütöttem az admirálist. Úgyhogy lehet hadbíróságra kerülök. anyám nem fog örülni...de érző lények vagyunk nem állatok. Jöjjenek! " - Mondta a tizedes zavarban.
Dave előre ment a pilótafülkébe, és hamarosan emelkedni kezdtek, maguk mögött hagyva a bázist. 

( Springfield- Dave - Szingularitás) 

MEGJEGYZÉS: Utolsó komment ehhez a küldetéshez.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Springfield
Dátum: Kedd, 2015-07-07, 20.11.16 | Üzenet # 2
Enterprise-F /Százados/Tact.
Csoport: Százados
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 0
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Erősen ellenkezdtem Howel parancsnok szokatlan viselkedése ellen. 
Minden porcikám ellenezte azt hogy ő kimentsen a helyzetből engem. Egyszerűen nem tartottam elfogadhatónak hogy egy élőlény kimentsen engem. Fordított esetben is meggondolandó lett volna, de ez az eset nagyon megdöbbentett. Még nem találkoztam olyan emberrel aki kockára tette volna az életét értem.
- Howel parancsnok, tájékoztatnám önt hogy az akciója nem elfogadott... hagyjon magamra.. nem fog a komphoz jutni időben.. hall engem.. uram? " - Kérdeztem tőle mereven, de nem válaszolt ami frusztrált.
Viszont a károsodásom miatt mozogni sem tudtam. 
A komphoz értünk de az admirális bezárta az ajtót. 
- Sejtettem hogy ez lesz. ..- jegyeztem meg lehangolóan, bár úgy éreztem hogy felesleges lett volna hazudnom.
Pár perc múlva azonban az egyik emberem mégis csak kinyitotta a rámpát. 
- Nothel, ugye tudja hogy ezért valószínűleg kirúgják? - Mintha meg sem szólaltam volna leültettek valahova hátra én pedig Howel parancsnokra pillantottam és megfogtam a kezét.
- Viselkedése példátlan volt... köszönöm.. azt hiszem...


 (HU)
 
DaveHowel
Dátum: Vasárnap, 2015-07-19, 16.51.20 | Üzenet # 3
Enterprise-F-Főgépész-Elsőtiszt-Százados
Csoport: Százados
Üzenetek: 18
Kitüntetések: 1
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Akkor sem fogom itt hagyni ha tetszik ha nem!

Szólt Dave oda  a felettesének ,aki becsukta  az ajtót.

-Magának nem csak lelke nincsen ,de még becsülete sem maradt!

Ordított rá Dave teli torkából,de addigra már  bezárta az admirális az ajtaját a kompjának,nehéz tűzharcba keveredtünk újból megpróbáltam fedezni ,a  századost  de  egyre nehezebbé vált  a test páncélom pedig egyre kevésbbé fogta fel a  lövéseket és  a személyi pajzsom is  lecsökkent alig 10 % ra.

-Tovább!

Próbáltam magamat bíztatni,mi közben cipeltem fél kézzel a  századost de ekkor ki nyílt a  rámpa nagy nehezen és  esélyem lett be menni a kompba  amikor be  estem  a  századossal nagy nehezen meg ütögettem  a vállát lihegve ,és  megpróbáltam nem szétrúgni a hátsóját az admirálisnak..aki már addigra éledezett ..amikor már majdnem magához tért viszont a tizedes megint le ütötte aki ezúttal ,be engedett minket.

-Az adósa  vagyok..ha maga  nincs azt hiszem hogy a  tűzharcba maradtunk volna..én pedig teszek róla hogy az admirális egy életre elfelejtse valahol mindezt egy  hideg szobába..

Szólt a  férfi,mi közben le  dobta  a földre  az egyik felét a  meglőtt páncéljának és  le ült  a jobb oldali ülő alkalmatosságra már ha  annak mondható.

-Különben meg nincs mit százados ..tudja..nem hagyom hátra csak úgy..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2016-09-19, 20.14.56 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A First One sikeresen bedokkolt az Enterprise-F hangárjába.. a sérült flotta hajói pedig menekülő útra kényszerültek. 
Dave és Corina Howelnek nehéz napja volt, de legalább egyikük sem hagyta cserben a csillagflotta embereit. 
Hamarosan a Romulánok azonban szövetkeztek a Csillagflottával s minden megváltozni készülődött. 

- A " Bukott hősök és bosszú"  c. küldetés lezárva. -

Hozzáadva (2016-09-19, 20.14.56)
---------------------------------------------
" Orvosi kötelesség" 

Az Enterprise főorvosa ( Preem) a Zenna bolygón volt egy küldetésen. 
A flotta segély osztagot indított pár héttel ezelőtt a radioaktív bolygóra, de úgy tűnt hogy a gépészeti csapat tagjai súlyosan megsérültek. Nem csak a sugárzás miatt, hanem azért is mert egy őrtornyot akartak stabilizálni hogy az épület újra élhető legyen, de az leszakadt egy hirtelen földrengés miatt. 
Preem és Gene Drenner azokat akiket tudták ellátták, de egyetlen tiszt miatt vissza indultak éppen a Horizon csillagbázisra hogy stabilizálni tudják Jesse Geson parancsnok állapotát. 
A parancsnok magánál volt, de szilánkos törései, súlyos sugárfertőzése volt, valamint mert gyenge volt a tüdeje alapból is ezért légzési nehézségei voltak a szilánkoktól. 
Mivel a tábor és a komp sem volt felkészülve ilyen műtétekre a csillagbázis tűnt a legegyszerűbb alternatívának s miután ezt hamar megbeszélték az Enterprise-F, First One nevezetű kompjával el is indultak. 
Jesse éppen aludt a megannyi gyógyszer miatt de hirtelen arra ébredt fel hogy a komp remegett. Habár nem volt olyan állapotban egy kicsit sem hogy felállhasson, a parányi orvosi szobában található összecsukható kerekesszéket vette igénybe, s úgy indult el az infúziójával meg a lélegeztető berendezésével együtt. 

A hídra érve Preem persze rögtön megszídta, de talán igaza volt a parancsnoknak, hogy ramaty állapota ellenére is felment a hídra. 
Két Orioni kalóz lőtte a kompot aminek immáron már teljesen megszűnt a pajzsa... Jesse hamar rájött hogy nem sokat tehet a kompér, Gene hiába próbálkozott kitérő manőverekkel. 
Mindannyian hamarosan rájöttek: le fognak zuhanni. 

( Preem- Geson parancsnok- Gene - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
PreemMulo
Dátum: Hétfő, 2016-09-19, 20.43.43 | Üzenet # 5
Enterprise-F-Alhadnagy/Főorvos
Csoport: Alhadnagy
Üzenetek: 19
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy Gene megpróbált kitérni az orioni lövegek elől, Jesse odaevickélt, hogy segítsen neki. Próbáltam visszafogni, de nem sikerült. Elővettem egy fecskendőt amiben fájdalomcsillapító volt és vittem utána  miközben ordibáltam vele.
-Jesse ne menjen! Ilyen kritikus állapotban feküdnie kellene! Most úgyse tud mit tenni. Alig van magánál én pedig nem tudom összefoltozni, hogy harcképes legyen értse már meg!
Nem igazán foglalkozott velem így úgy gondoltam, ha adok neki 3 miligramm Arthromedet akkor kevésbé fogja érezni a fájdalmat.
Miközben a hajó rázkódott mindenfelé csak lövések látszódtak és eléggé kétségbeejtő volt a helyzet. Vártam, hogy történjen valami ami a javunkra fordítaná a dolgokat.


 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-F » Uss First one (Az Enterprise Egyes kompja)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: