Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nubet  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Játéknapló » Leon& Szingu (Szerepjáték)
Leon& Szingu
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-08-12, 21.44.36 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy kellmes nyári nap volt a Risa bolygón. Én éppen lenge öltözékben sétáltam. Megálltam és mély levegőt vettem, behunytam a szememet hogy élvezhessem a ragyogó napfényt és hogy hallhassam a tenger zúgását.
" ennél jobb már nem is lehetne" - Gondoltam magamban. - " Jó hogy kivettem pár napot. ideje volt pihennem, és a Vulkáni akadémia is kénytelen elviselni kemény két napos hiányomat." - Nagy levegőt vettem és kinyitottam kék szemeimet. Egy férfit láttam. A tengerben állt, térdig és olyan értetlen ábrázattal nézte az eget. felhúztam a jobb szemöldökömet és közelebb léptem hozzá
- Szép nap! - MOndtam hangosan és ránéztem. Ő visszanézett. Magasabb volt nálam egy fél fejjel, és izmosabb is. Rövid öldi mintás úszó nadrágja volt. " Logikátlan csak így itt ácsorogni." - Konstatáltam magamban.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2011-08-12, 21.52.29 | Üzenet # 2
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A nap kissé égette a vállamat, de nem nagyon foglalkoztam vele. Egy vulkáni nőt láttam közeledni. Rám is köszönt, de nem volt kedvem szólni, szóval csak integettem neki, de vulkáni kéztartást felvett kézzel.
- Hideg a víz! Nagyon fázom benne, éppen próbálom magam felkészíteni a beljebb sétálásra! - szóltam végül, mivel éreztem, hogy teljesen hülyének néz. Márha egy vulkáni képes az embert hülyének nézni.
- Leonard James Cochrane parancsnokhelye... parancsnok vagyok, Csillagflotta. De... legyen inkább csak Leon. Megtudhatom a nevét, hölgyem? - érdeklődtem, majd kissé felszisszentem, mert egy felém csapó hullám intim területeket érintett. Az a víz hideg volt nekem.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-08-12, 22.04.29 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ha ember lettem volna valószínűleg nevettem volna a furcsa ábrázatú férfin. E helyett érzelem mentes arccal bemutatkoztam neki.
- S'thalia. És akadémiai tanár. Tudományos részleg. Hogyha kérdezné. - " nem a legudvariasabb bemutatkozás, de legalább bemutatkoztam." - Gondoltam magamban, majd beljebb sétáltam a vízbe. Az tényleg elég hideg, és nagyon sós volt, a bőrömön éreztem. Térdig mentem csak bele.
- Valóban. - reagáltam őt le. - Valóban eléggé hideg. De mivel és Vulkáni vagyok - Folytattam kissé bizakodó hangnemben. - nekem nem árt meg a víz, sőt mi több meg sem kottyan... - Végigmértem a férfit. - Mondja csak Cochrane parancsnok, lenne kedvem meginni velem egy Romulán T'rath-ot? Az egy koktél. - Tettem hozzá, még mielőtt megkérdezné hogy az mi. lehet furcsának tűnt ez egy Vulkánitól, de én mindig is próbálkozó típus voltam, szerettem mindig ujdonságokat kipróbálni.
Most várakozva néztem a parancsnokra.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2011-08-12, 22.19.38 | Üzenet # 4
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Ez most arra akar célozni, hogy árt nekünk a víz? EZ A KOBOLD AZT MONDTA, HOGY BÜDÖS VAGYOK???~ gondoltam, de miután meghívott egy koktélra, rájöttem, hogy csak egoista. Bár ez náluk közös vonás.
- Jaaj, ön azt hiszi, hogy nem tudom mi az a Romulán T'rath? Hát *he-he* még ilyet, *he-he*, miket gondol maga... Amúgy fogalmam sincs mi az, de megihatunk egyet. Az alkohol az ellenségem. Ahol tudom, pusztítom. Persze csak szolgálaton kívül ~kivéve a kapitány születésnapján... íjj, de csúnya eset volt~gondoltam.
- Amúgy magam is tudományos tisztként végeztem, és végre a szakterületemen alkalmaznak. Pár hónapig egy hajó parancsnoka voltam, most a Horizon 6-ra megyek. Önnek volt valaha kapcsolata a csillagflottával? -kérdeztem, miközben elkezdtünk kisétálni a jeges tengerből.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-08-12, 22.33.38 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben követem a férfit komoly arccal, és érzelem mentes hanggal válaszolok a feltett kérdéssel.
- Érdekes. - Mondom. - Azt hallottam a Horizon hatról hogy elég vegyes legénysége van. Azt hiszem maga.. - Végigmértem őt. - .. hamar be fog illeszkedni oda... Nos, a kérdésére a válasz erősen igen. Tavaly ilyenkor a Uss Sealth tudományos főtisztje voltam. - Miközben ezeket a szavakat kimondtam már meg is érkeztünk a kis bárhoz. " Érdekes hogy mennyi itt is a fűszoknyás nő." - Gondoltam magamban. - " Úgy tűnik a hím nemű egyedekre vannak felkészülve." - Konstatáltam, mivel férfiakból kevesebb mászkált -főleg fűszoknyában- a parton mint nőkből. leültem a barna színű nádból készült székre, és rendeltem két italt.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2011-08-12, 22.49.00 | Üzenet # 6
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- óh! Egy vulkáni tudományos tiszt. Egy tökéletes sztereotípia! - szóltam, majd elkezdtem nevetni. - És mi volt a rendfokozata, ha szabad érdeklődnöm?

Elég érdekesnek találtam, hogy egy szakmabelivel hozott össze a sors a Risán. Kikértük az italjainkat, majd bele is kóstóltam.
- Ez az izé nagyon erős! Te jó ég! Én egyszer végigittam a Vienna bárpultját, de ilyet nem találtam! Mondja csak, magát is tanította McFeridgin admirális az akadémián? A legtöbb kadét rühellte az Tiszti etika és Irányelvtan tantárgyat, de ő valahogy jól elő tudta adni az egészet. Emlékszem, az egész évfolyam irigyelte a csoportomat, mert csak minket tanított! *he-he* Aztán ott volt Ödön bácsi a gondnok. Nem volt hivatásos oktató, de sokan tanultak tőle emberséget... Mondja csak, a Vulkáni Akadémián is van gondnok, akitől vulkániságot tanulhatnak a diákok? *he-he-he-he-he-he*


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-08-12, 23.07.22 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sok mindent mondott de mikor is -vége valahára - a mondatai áradatának a végéhez jutott ennyi jutott eszembe:
- Nincs. - Ez után rezzenéstelenül felhörpintettem az egész italt és kértem még egyet. elgondolkodó arccal néztem rá. " Vajon az alkoholtól viselkedik így? " - kérdeztem magamban. " Vagy ő mindig is ilyen volt?" - felhúztam a jobb szemöldökömet és így szóltam nyugodt hanggal hozzá.
- Mondja csak. Az emberek mennyi alkoholt képesek meginni? - Hangom hideg volt és kellő képpen érzelem mentes. - Gondolom már két pohár a fejükbe száll... - jegyeztem meg, és elkezdtem inni a második pohár italomat.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Szombat, 2011-08-13, 12.09.00 | Üzenet # 8
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Hm... Akkor most kihívott egy ivóversenyre? Még jó, hogy vettem be pár alkoholsemlegesítő tablettát mielőtt eljöttem a hotelből*
- Az embereknek talán. De én fél-betazoid vagyok! - szóltam, majd rendeltem még egy kört. -Rengeteget tudok inni. Bizony. Legalább annyit mint maga, kedves... őőőm... hümm.. őő S'... S'... SS... S'thalia.
A felszínt kezdtem kicsit instabilnak érezni, és mintha a talpam is elkezdett volna gömbölyödni. Inkább le is ültem egy székre, de az szintén mozgott egy kicsit. ~Még a végén csúnyán elázok!~gondoltam.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-08-13, 14.55.15 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor elkezd dadogni az előttem ülő mindkét szemöldökömet felvontam és érdeklődve néztem rá.
- Az anyja vagy az apja volt Bétazedi? - Kíváncsiskodom miközben a harmadik poharamat ürítem ki pillanatok alatt. " Vajon tetteti hogy ilyen nehéz kimondani a nevemet, vagy tényleg dadog... - Gondolom magamban, de a tekintetét fürkészve csak annyit tudok megállapítani: " Szerintem már most túl sokat ivott.."




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Szombat, 2011-08-13, 15.32.47 | Üzenet # 10
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Anyu, anyu az. Kendra Tart. Szintén CSF, de már nyugdíjas, otthon főzőcskézik, és mereng az elcseszett karrierjén. Óh, elnézést, maguk bizonyára nem szoktak ilyen szavakat használni. A vulkániak amúgy szoktak táncolni? - kérdeztem, közben már a negyedik pohárral ittam meg abból a romulán lötyiből. Elég förtelmes volt az íze, de becsületből innom kellett. Bele se mertem gondolni, mi lett volna, ha még ízlett is volna.

Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-08-13, 15.53.30 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Táncolni? - Bólintottam. - Igen, szoktunk. Ami azt illeti két évig tanultam egy bizonyos Földi táncot a neve Szamba.. azt hiszem... - "Olyan régen történt ez velem hogy már el is felejtettem volna a nevét?" - Kérdezem magamtól.- " Nem, valószínűleg ez az ital hatása... remélem nem szállt nagyon a fejembe..." - megittam a harmadik pohár " üdítőt" is gondolataimból felállva, és megfogtam a parancsnok kezét.
- Tánc?




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Szombat, 2011-08-13, 16.21.07 | Üzenet # 12
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Megtisztel vele! - reagáltam, majd elkaptam a 3 vulkáni nő közül a középső kezét. Szerencsére az volt az igazi.
~Egy szambázó vulkáni... Ha ezt valaha bárkinek elmesélem, hülyének néz! Az egy érzelmes tánc.. Hogy képes rá egy...~ vittem volna tovább a gondolatmenetemet, azonban S'thalia nagyon is jól táncolt. Még részegen is tudtam vele tartani a lépést, ugyanis nagyon logikusan lépkedett.
- Amikor még tiszt volt, mi volt a rangjaaaa? - kérdeztem a nőt, majd egyre jobban éreztem, hogy a negyedik pohár is mindjárt beüt.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-08-13, 21.18.59 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szabályosan táncolok vele miközben válaszolok. " Úgy tűnik az ital kevésbé hatott rám mint gondoltam" - Mondom magamban. - "Érdek feszítő."
- Parancsnok voltam. - Válaszolom nyugodt hanggal és érzelem mentes hangon. " Úgy tűnik ez az ember nagyon be van rúgva." - Gondoltam magamban.
- Tehát az ivó versenyt mégis csak én nyertem? - Kérdeztem szemtelenül miközben táncoltunk. Vagyis.. próbáltuk.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Vasárnap, 2011-08-14, 17.41.13 | Üzenet # 14
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hogy nyert? Nem hiszem. Ez szerintem egy döntetlen. Bizony! *he-he-he* Mondtam, majd félrehúzódtam, mert egyre jobban úgy éreztem, hogy lejt a talaj. Picit odébbsétáltunk, ahol egy hangulatos kis bárt találtunk, itt nem fűszoknyás lányok voltak, hanem kissé átlátszó selyemruhába öltözöttek. A bárzongorista épp kivette a szünetét, én pedig a helyére ugrottam, egyrészt, mert az volt a legközelebbi ülőhely, másrészt, mert produkálni akartam magam. Elkezdtem játszani egy rettenetesen bonyolult Vulkáni darabot, az egyetlent amit tudtam... Bonyolultságának fő oka az volt, hogy nem zongorára írták, hanem egy vulkáni hangszerre, aminek neve az istenért se akart eszembe jutni. Mikor végeztem a darabbal, S'thalia felé fordultam:
- Na? Hasonlított?


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-14, 18.11.31 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Őszintén bevallva mr. Cochrane borzalmas tánca ellenére is kellemes társaságnak tartottam. És habár nem tudott nyerni elvitt engem egy hangulatos bárba. Mikor beléptünk azonal megláttam hogy itt is több a nőstény populáció mint a hím.
- Itt is többségben vannak a nőstények. - Állapítottam meg, válaszra sem méltatva a társamat elindultam és leültem a legközelebbi asztalhoz. A parancsnoknak zongorászni támadt kedve. " hagy tegye csak." - Gondoltam magamban. Mikor befejezte vigyorgó arccal közölte hogy hasonlít-e. Sejtelmem sem volt hogy mire kellett volna hogy hasonlítson, de nem akartam hogy rossz hangulata legyen. Tisztában voltam azzal hogy az emberek hiúbbak mint bármelyik más faj az univerzumban.
- Igen. - Válaszoltam neki röviden. - Bámulatos... volt. - tettem hozzá.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Vasárnap, 2011-08-14, 18.17.26 | Üzenet # 16
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még jópár ital után is tisztán éreztem, hogy a nő hazudik.
- Mondja csak, a vulkániak mióta hazudnak? Szerintem annyira nem volt rossz, bár gitáron jobb vagyok! - szóltam, majd lerogytam egy székre. Hirtelen nagyon elkezdett fájni a fejem, ahogy az alkohol hatása kezdett elmúlni. Hirtelen rájöttem, hogy egész nap nem ettem. Odaintettem egy pincért:
- Ömm. Valami ételt szeretnék. Sokat. És jó zsíros legyen! - adtam le a rendelést, majd megláttam S'thalia arckifejezését. Ó igen, ő nem eszik húst, az érzékeny kis gyomruk képtelen megemészteni, mellesleg barbárságnak is tartják. Talán az, de nem szeretnék elájulni. A zsír jól köti az alkoholt, ezt már az Akadémiai újonctábor óta minden flottatiszt jól tudja.l
- Ön nem eszik valamit?


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-14, 21.31.11 | Üzenet # 17
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor kimondta hogy hazudok teljesen felháborítónak tartottam ezt a feltételezést. "Mégis hogy képzeli ez az ember rólam hogy hazudok! "- Morogtam, de csakis magamban. Nem akartam kimutatni az érzelmeimet. Az ember második felszólalása az volt hogy zsírt akar enni. Mindkét szemöldökömet felhúztam.
- Még mindig zsírt esznek. - sóhajtottam. "Ennél nagyobb barbárságot még soha nem is hallottam." - Persze csak nyugodtan. - Tettem gyorsan ám nyugodtan hozzá. - Úgysem én eszem. - Hangsúlyoztam ki a mondat első tagját. - És igen, köszönöm. Egy saláta természetesen hús nélkül jó lenne. - Mondom.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Hétfő, 2011-08-15, 16.40.42 | Üzenet # 18
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hm. Saláta. Az sem rossz választás, de majd inkább holnap, mindig jót tesz a háborgó gyomromnak.
A pincér perceken belül kihozta a finom hamikat, és enni kezdtünk. Ahogy egyre többet megettem belőle, egyre jobban kezdtem magam érezni. Eszméletlen gyorsan lapátoltam be, és a végére szinte már nem is voltam részeg. Mikor a pincér elvitte az üres tányéromat, S'thalia még csak a salátájának a felét ropogtatta el.
- Mondja csak, én eszem nagyon gyorsan, vagy ön nagyon lassan?


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-08-16, 13.51.50 | Üzenet # 19
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szépen, kihúzva magamat és kiegyensúlyozva eszem a salátámat amit kihoztak nekem. A parancsnok úgy fal, mint egy Földi sáska. A szó szoros értelmében. Mikor kérdez valamit az uoltsó falatja után, én felnézek őrá, és így szólok:
- Ön eszik túl gyorsan. Akár egy sáska. - Ő elvigyorodik ezen, amikor nem is értem hogy mi vicceset mondhattam. " EMberek.." - Gondolom magamban, és tovább eszek szép lassan.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 19.02.02 | Üzenet # 20
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
[Bocsi, hogy megvárakoztattalak :D]

- Amúgy ön játszik valamilyen hangszeren? - kérdeztem az ex-parancsnokot, immár többé-kevésbé kijózanodva. S'thalianak nagyon hosszú ujjai voltam, nem lepett volna meg, ha zenélt volna valamit. Hihetetlenül lassan evett, szinte már nyammogott, és akármennyire is próbált szépen étkezni, a szájában ropogott a saláta. Picit bosszúsnak tűnt miatta. Rendkívül mulattatónak találtam, el is kezdtem kuncogni, de nem túl feltűnően, nehogy a vulkáni nő észrevegye. ~Vulkániak~ gondoltam.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 21.08.55 | Üzenet # 21
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
<< Semmi gond, én tudok várni! :=) >>

Észrevettem hogy a parancsnok nagyon mulatságosnak tart valamit. Nem foglalkoztam nagyon vele, hisz gyermek korom óta tudom hogy az emberek ilyenek: furcsák.
Mikor megettem az egész tálnyi salátát, és lenyeltem az utolsó falatot is, letettem az asztalra a villát, óvatosan, mindenre kiterjedő figyelemmel, úgy, hogy ne csapjon nagy zajt, aztán megtöröltem a számat - már csak amúgy reflexből is- a fehér szalvétával ami ki volt készítve a bal kezem mellett. Miután ez megvolt, összehajtottam a szalvétát, jelezve hogy már nem tiszta, és vissza helyeztem magam mellé az asztalra.
Ez után belenéztem a férfi szemeibe, és megszólaltam szép nyugodt, kimért hangon:
- Nos, régen játszottam egy bizonyos földi hangszeren, melynek a neve szintetizátor volt. Ez, ha jól számolom , körübelül olyan negyven, ötven földi évvel ezelőtt volt. Ön, a zongorán kívül próbált valamit, - kérdeztem tőle.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 12.02.03 | Üzenet # 22
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem is gondoltam volna, hogy S'thalia ilyen vén. Tudtam, hogy a vulkániakon kevésbé fog a kor, de ez azért igencsak sokkoló volt számomra.
- Igen, gitáron játszom, annak idején volt egy bandám is. A zongora is szép hangszer, de véleményem szerint a gitár jobban illik hozzám. - Hirtelen eszembe jutott, hogy a Risán még nem szereztem be se húrt, se pengetőt, pedig mindenhonnan szoktam vinni. ~Csak el ne felejtsem~ gondoltam.
- Önnek van családja, S'thalia?


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 12.32.48 | Üzenet # 23
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
// uho, most én kéek bocsit.. remélem nincs harag hogy lassan válaszoltam csak.. :S //

Miközben vizet kortyolgattam bólintottam a feltett kérdésre.
- Igen, volt egy férjem. Tavaly halt meg. - Mindezt teljesen érzelem mentesen mondtam, úgy hogy még a szájam széle sem rezdült meg. - És van öt gyermekem. - Ezzel megittam a vizet, és vissza tettem az asztalra.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Játéknapló » Leon& Szingu (Szerepjáték)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: