Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: Nubet  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Játéknapló » Nubet&Adam(Free rp) (-Egy új nap kezdete-)
Nubet&Adam(Free rp)
Nubet
Dátum: Szerda, 2011-09-07, 22.27.47 | Üzenet # 51
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint Adam elindult a híd felé közben a Gorn is magához tért aki próbáld el szabadulni de hiába amint megláttam hogy felkellt az "idegen" egy gyenge rúgást ,tettem a Gorn fejéhez ami célva is ért. Mit ne mondjak a rúgás elég tompára sikeredett, de a teremtmény biztosan megérezte mert már első látásra lassult. Csak a gondd az volt hogy az első látásra lassult le tőle.. Gyorsan megrázta magát ezzel kifejezve a nemtetszését majd közeledett. ég egy rúgást kapott, ezúttal sokkal erősebbet, ez már-már nekem fájt. A Gorn tovább kúszott felém a földön.

Miközben Adam a cselekmény közben a híd felé tart, észre veszi hogy valami a sötétből figyeli őt. Mikor megpróbálja kinyitni a beragadt ajtót, a lény nekitámad.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-09-11, 18.22.37 | Üzenet # 52
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben épp a híd felé kúszásól kiérve a 2-es szint feluosójára jutok, észreveszem hogy a mellettem lévő ajtó mögül valami hang jön. Odamegyek és kinyitom ám ahogy az ajtóhoz érek egy lény támad rám. Félreurgok, de beverem a fejem és kábé öt másodpercre elájulok. Amint magamhoz térek, a lény már az arcomba liheg, én előveszem a phaser-em és hasba lövöm. Valószínüleg csak elkábítottam mivel miután összesett, még mozgott.
Elindultam tovább és reméltem hogy nem találkozok többel...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-09-13, 19.00.07 | Üzenet # 53
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint felment a hídra Adam én is megpróbáltam felállni és próbálni sgeíteni ahogy csak tudtam eg yphasert felvettem az egyik tiszt től aki a földön volt és kissé fájva de elindultam én is Adam útját követve legalábbis reméltem hogy jó irányba mentem,mind-e közben hallotam ahogy a turbóliftbe jöttem felfelé hogy Adam phasere és egy másik következtetve Gorn distruptor hangját hallotam a csöndesd turbóliftben szinte csak úgy vízhangzott tőle a fejem ,rögtön próbáltam segíteni amint kiléptem a turbólift ajtaja mögül egyből a hídon a parancsnoki álláshoz vetettem magamat és próbáltam lőni a Gornokra akik a hídon voltak valószínűsíthettem hogy ezek a Gornoknak a taktikai egységei lehettek, a taktikai egységeken erős páncélzat több fegyverzet és magasabbak és erősebbeknek látszódtak, a gyorsasságuk viszont nem volt túl gyors hiszen Adam és én is elég sokszor bele lőttünk a páncélzatába ami szinte egy karcolás nélkül felfogatta a phaser tűzt.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2011-09-22, 16.05.26 | Üzenet # 54
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy lőttem a Gorn-okat, láttam hogy szinte semmit se ér a lővés. Közben egy másik Phaser-t láttam rálőni a Gornokra amiből arra következtettem hogy sérült bajtársam, sérülései és fájdalmai ellenére utánam jött... Hírtelen egy lövés eltalálta a pultot ami mögött voltam és szikrákat vetett mindenfelé, az arcom pedig egy vonalban megégett de szerencsére bajom nem esett.
Lehúzódtam és maximálisra húztam a phaser energiá és megpróbáltam szemen vagy más érzékeny helyem találni őket.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-09-25, 14.18.25 | Üzenet # 55
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint láttam hogy Adam-et majdnem elintézte egy elég célpontos lövés,próbáltam elvetni magamat és magamra terelni a figyelmüket a Gornoknak,gyorsiramban kezdtem el futni és a hadnagyi (pilóta) panel mögé húzódtam és próbáltam soros lövéseket le adni a Gornoknak és közben próbáltam fél erőből gazdálkodni a Gornok ellen akik nem igazán hátráltak meg mert elég lassúak és lomhának bizonyultak nem tűntek túlságosan gyorsnak így erre kellet gondolnom hogy ez a gyenge pontjuk,nem volt más választásom csak a figyelem elterelése és a megtévesztés.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2011-09-29, 20.52.05 | Üzenet # 56
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy jól irányzott lövéssel szikra záport zúdítottam a gornok arcába majd dühömet fegyverré kovácsolva nekilendültem az egyiknek és mint egy emberfeletti erővel megemmal rántva földre küldtem az egyiket. Egy zászlóstól elvett éles eszközzel megvakítottam majd akkorát ütöttem rá hogy eszméletét vesztette. Nem vártam sokat és a másiknak is nekiestem de az áthajított a fél hídon.
fájdalmas esés volt de talán elég időhúzás volt hogy a pilóta állás mögött lapuló Nubat kitaláljon valamit, ha nem, marad a közelharc...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Játéknapló » Nubet&Adam(Free rp) (-Egy új nap kezdete-)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: