Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Nubet  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Játéknapló » Nubet&Adam(Free rp) (-Egy új nap kezdete-)
Nubet&Adam(Free rp)
Nubet
Dátum: Szerda, 2011-08-17, 20.08.03 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Egy új nap kezdete-
Előzmény Történet
Szerda.Aug.17-volt éresztem ahogy az akadémiáról kiléptem hogy ugyan azt a levegőt zsívom be mint mindegyik átkozott nap,viszont valahogy éltetet az a gondolat hogy most utoljára láthatom az Akadémiát és végre egy kezdő hajón szolgálhassak..ahogy meg is kaptam az utolsó szavakat az Akadémia vezetőjétől átadta a zászlósi rangomat és végre elkezdhettem az utat azt amit mindig is rám szabtak...
1 évvel később
Nubet Throvson Hadnagy bejegyzése,a U.S.S Lightson-ra küldtek első útomra mint Hadnagy egyenlőre csak próba időn vagyok itt mint pár zászlós társam és Hadnagy társam is köztük az élen Adam Cross is akivel éppen azon tanakodtunk hogy állítsuk be az újonnan kapott phaser ágyúkat mivel Mendelson kapitány ránk bízta a feladatot...
-Még szerencse hogy ez még nem kerül bele a Flottás adatbázisba hogy ezen a hajón szolgálunk,tudja nem mintha nem szeretném a Miranda csillaghajó fajtát de én valahogy minig is taktiaki főtiszt akartam lenni.Mondtam és közben rá pillantok Cross-ra aki elmeredten a panelt amin a beállítások voltak próbálta szerelni..majd hirtelen egy szó szólalt meg a kapitány volt az...még pedig értesített minket hogy a hajót megtámadták a Gornok..ahogy ezt kimondta három állig fel fegyverzett Gorn ugrott elő és támadt ránk ,én és Adam Cross megpróbáltunk elfutni ahogy csak tudunk de Adam nakmás ötlete támadt..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 14.31.56 | Üzenet # 2
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az első szolgálatom, próba idős megbízás volt a U.S.S. Lightson-on. Hadnagy voltam. Sokan ide kerültünk próba időre. Szép hajó volt a Miranda osztályú Lightson. Kedvelem ezt a típust, bár már elég régi.
Egy hadnagy társammal, Nubet Throvson-al épp az újonnan kapott Phaser ágyúkat állítottuk be. Mivel sosem csináltam ilyet és ahogy nézem a Hadnagy se volt túlzottan gyakorlott ebben, el kellett gondolkoznunk, hogyan is kéne ezt csinálni. Én épp egy beállító panelt szereltem amikor Throvson, mondta hogy jó hogy nem kerül bele ez az út az adatbázisba. El is kezdtem mondani neki, hogy- Hát igen... -ám ezt már nem hinném, hogy hallotta mivel pont ekkor a Kapitány hangja hallattszott végíg a hajón. Megtámadtak minket, a Gorn-ok. -Szuper, mindjárt az első megbíásomon!-mondtam magamban, ám ekkor három jól felfegyverzett Gorn támadt ránk. Megpróbáltunk elfutni amikor megpillantottam a panelt amin dolgoztunk, és rajta egy gombot amivel biztosan túl tudom terhelni. Odakaptam és megnyomtam majd Nubet-et elhúztam onnan és a panel szikrákat vetett magából. Nemhinném hogy bármi bajuk esett tőle, de legalább nyertünk vele pár másodpercet...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 16.02.19 | Üzenet # 3
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá néztem Adam Cross hadnagyra majd amint elrántott engem,és egy másik elválasztó ajtóhoz mentünk ahol nem érhetet el minket a robbanás.Kissé le is hajoltam amikor a kisebb fajta robbanás be következett,a levegőt teljesen el lepte a füst szag még kisebb szag kiséretében füst felhő amit nem igazán mondanák felhőnek is keletkezett ami némi előnyt adott nekünk a felfyegverzett Gorn támadók ellen,akik mint gyorsaságilag mint taktikai szempontból le voltak maradva tőlünk nem is kicsit.
Oda fordultam Adam felé majd mutattam neki a jobb kezemen lévő mutató ujjamal hogy nyomja be a bal irányban elhelyezkedő panelon a gombot ami a folyosó végén húzodott el közvetlen Adam Cross hadnagy mellet,ez az ajtó mechanizmust indította be így a Gornok benn ragadtak az ajtón belül és nem igazán tudtak kimenni a helyiségből,ahogy kifúlytam magamat és próbáltam át gondolni a helyzetet,kissé soknak találtam az első bevetésemet mint hadnagy hogy rögtön bajba keveredtem,amint próbáltam pihenni újabb csapatok kezdtem ránk lőni de Adam és én pont jó időben húzódtunk a falhoz és nem találtak el minket a Gorn lövedékek. Egy halott tiszt volt közvetlenül előttünk északi irányban könnyen el lehetet volna szerezni a fegyvert de az állandó tüzelés mellet kemény ellnállást bizonyítottak a Gornok,viszont volt egy tervem..
Oda fordultam Adam-hez és egész halkan kezdtem el mondani nehogy meghallják a Gornok mert minden Flotta tiszt tudta hogy a Gornok hallása a százszorosa az emberének így akár több méterről is meghallanak hangokat a szaglásukról nem is beszélve.
-Adam,mi lenne ha megtéveszteném a Gorn-t amíg ön elveszi a phasert attól atiszttől ott.*Mutattom a mutató újjamal majd vissza nézek Adam-re*
-Nyugi nem lesz gond már többször is kerültem hasonló helyzetbe ...csak az holofedélzet volt..*mondom a fogam között*


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 16.52.50 | Üzenet # 4
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint a robbanás bekövetkezett kicsit fuldoklani kezdtem a füsttől. Mindig is érzékeny voltam kissé rá. Amint urrá lettem a légzési reakcióimon, azt láttam hogy Nubet, épp egy panelra mutat amin egy gomb van és hogy nyomjam meg. Nagynehezen a füsttől megnyomtam, mi meg átmentünk az ajtón, a Gornok pedig bent ragadtak. Kifújtuk magunkat kicsit, de már jött is a következő hullám. Gyorsan a falhoz húzódtunk és épphogy elkerültek minket a lövések. Egy halott tiszt volt előttünk, de sajnos túl messze, így öngyílkosság lett volna a Phaser-ért menni.
Ekkor a Hadnagynak ötlete támadt és halkan elkezdte mondani, nehogy a sokkal jobb hallásu Gornok, meghallják.
A terv az volt hogy hogy Nubet megtéveszti a Gornokat én meg gyorsan elvenném a Phaser-t.
A "Nyugi nem lesz gond már többször is kerültem hasonló helyzetbe" mondatra kicsit megnyugodtam, ám utána motyogott valamit amit ugyan nem hallottam de nem tűnt túl nyugtatónak.
Hát nem épp a legbiztonságosabb terv, na de sok más lehetőséget nem tudok elvonultatni. Ha vulkáni lennék, most azt mondanám:
"Logikus, terv. Ám a Logika szerint Ön kevés hozzájuk." De jó hogy nem vagyok vulkáni, viszont így csak annyit tudtam mondani.
-Rendben, csináljuk!...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 21.18.30 | Üzenet # 5
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Éreztem hogy Adam Cross hadnagy társam is éppen olyan vakmerő ötletnek tartotta ezt a dolgot mint én magam is pedig a terv kitalálója én voltam és nekem kellet volna a sikerben a legjobban is bízni.
Ez arra alapozott hogy még ebben a korban amíg hadnagyként szolgáltam egy rövid ideig ezen a hajón elég kiszámíthatatlan voltam és szinte senki sem ismerte a rögtönzött technikáimat,ami azt bizonyította a többi felettesem körében is hogy kiszámíthatatlan vagyok .
Ezért sem nagyon engedett szinte senki sem a taktikai konzolhoz amíg hadnagyként tevénykedtem.
Ahogy bele egyezett Adam Cross hadnagy az ötletbe egyből kapcsoltam,és próbáltam ki eszelni valamit hogy minnél több ideig tudjam fel tartani a Gornokat hogy addig Adam elragadhassa a fegyvert a halott tiszttől és ezzel taktikai előnyre tehettünk szert.
Előre vetültem éreztem a padlón végig menő szőnyeg szerű bevonatot ami minden szinten végig húzódott.
És mind-e közben ezzel felhívtam magamra a figyelmet a Gornokra,de a csali bevállt .
Mivel nem voltak képesek le lőni mert feltartott kezekkel áltam ott és ezzel a megadásra ösztönöztem magamat ,természetesen igazából csak Adam Cross hadnagy reagálását vártam ki amíg le nem lövi őket a fegyverrel mert most itt volt az alkalom a két Gorn csak is rám fókuszállt a látószögükből kiesett a hadnagy így teljesen végtelenné váltak a rögtönzött tűzerővel szemben.
Readásul egymás mellet álltak így a phaser lövedék akár a kettőt lényt is elintézheti egyszerre ebből kifolyólag a reagálási időből kiszámítva nem hittem hogy túl sok ellenállást fognak mutatni.
Mivel fel sem fogják hogy mi fog történni körülöttük...már csak abba bíztam hogy Adam Cross hadnagy tüzeljen és ki használja az alkalmat...


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 08.20.37 | Üzenet # 6
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy bele egyeztem az ötletbe, Nubet látszólag máris gondolkodni kezdett a terv további részén. Elég kiszámíthatatlannak hallottam pár magasabb rangu ismerősömtől, de bízok benne.
Alig hogy véig értem az előző gondolaton, máris kiugrott a Gorn-ok elé hogy takarjon engem míg elveszem a Phaser-t.
Így is tettem, odalöktem magam a kábé másfél méterre lévő halott tiszthez és gyorsan elvettem a Phaser-t.
Egy kicsit taktikáztam mielőtt kibújtam a hadnagy mögül és egy gyors csúsztatott lövéssel mindkettőt lelőttem.
-Remélem ez elintézte őket. 6-os fokozaton volt.-mondtam és csak néztem az idegenekre...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 12.41.16 | Üzenet # 7
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hadnagy gyorsan reagált és egyből le is lőtte nem túl hangos hanggal az elvett phaser segítségével a két Gorn támadót.
A Két támadó nagy hanggal estek le a padlózatra,látszódott rajtuk hogy ez még a Gornok erős bőrének is sok volt.
Amint Ez szinte pár ,másodperc alatt lezaljlott hallottam ahogy valaki a másik folyosóról fut pont erre intettem hát a hadnagynak és rögtön cselekedtünk szinte másodperc pontosságal mindketten.
Gyorsan a fal mögé húzódtunk is vártuk hogy kiérkezik be mivel nem lehettünk ebbe maximálisan biztosak így ki vártuk amíg elénk kerül vagy kerülnek mivel nem igazán tudhattuk mennyien jönnek de a léptekből valószínűsíthettük hogy körübelül ketten jöhettek.
Amint elénk kerültek láttuk hogy ezek Flottás tisztek voltak valószínüleg a hajónkról vagy valami felmentő csapattól kerülhettek a hajó fedélzetére,jeleztünk is neki egy hát megkopogtatással majd hozzánk fordultak.
Greamson cadet és Jealson zászlós voltak azok,kissé furának tűnt nekem és Adam-nek hogy nincsen a tiszteken kommunikátor de nem firtattuk őket ezzel viszont jeleztem Adam-nek hogy óvatosak legyünk bár nem feltételezhettünk semmit sem róluk...a tisztek be vezettek minket a fegyver szobába hogy vegyünk fegyvereket de ahogy besétáltunk,bezártak minket a fegyver szobába kissé idegesen dörömböltem be az ajtón de hallatszódott hogy a két tiszt el futott...ideges csapkodásom utána oda fordultam Adam-hez....
-Van ötlete?...miért zárhattak be minket ide?..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 13.13.03 | Üzenet # 8
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Az egész egy pillanat alatt lezajlott. Lelőttem őket, ők pedig elestek. Jó akkor ez is megvan!-futott át az agyamon ez a pár gondolat, de nem volt időm elmélázni, máris újabb veszélynek tűnő hangok közeledtek. Nubet-el a falhoz húzódtunk, hogy inkább mi lepjük meg őket, ne ők minket. Az a egy vagy két másodperc egy örökkévalóság volt számomra. Átéltem már hasonlót, de akkor még nem tist voltam, hanem csak utas. Nem tellett sok időbe és két kommunikátor nélküli tiszt, vagyis egy tiszt és egy Cadet jelent meg előttünk.
Sietve elvittek minket egy fegyver szobába ahol bezártak minket. A flottások elfutottak és mi ott maradtunk. A Hadnagy hevesen dörömbölt de ha jól sejtem hiába. Ha ez az amire gondolok, akkor kevés az esély hogy valaki ki visz minket innen.
A kérdésre válaszolni nem igen tudtam, mivel semmi ötletem nem volt.
-Azt hogy miért, nem tudom. De elég nagy szakértelmem van az ajtók kinyitásában. -mondtam- Ha nem haragszik, neki is kezdek...
Ezután levettem az ajtóvezérlő paneljét és egy nálam maradt csavarhúzóval elkezdtem a fázisokat megcserélni, hogy a rendszer visszafelé, azaz nyitásra működjön és ne zárásra...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Péntek, 2011-08-19, 13.13.39
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 13.30.36 | Üzenet # 9
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé felmerült magamban a gondolat hogy a csöveken keresztül is mehetnénk de amint rögtön mondta Adam Cross hadnagy hogy ő ért az ajtók nyitására ,szinte a fejemben előre kiterveltem egy tervet a terv kissé merész volt végülis láttam benne rációt is,mi közben szerelt Adam Cross hadnagy oda léptem a tiszt mellé majd így szóltam neki mi közben néztem ahogy forgatta az eszközöket és kinyításra bírta már majdnem az ajtót.
-Van egy tervem ,a tervem az lenne hogy én megyek a csöveken ön pedig az ajtón keresztül így sarokba tudnánk szorítani azt a két tisztet és nagyobb nyomást is tudnánk rájuk gyakorolni,tíz perc elég lesz amíg oda érünk mivel csak is a szint végére mehettek mert minden ajtó levan zárva a Gornok támadása miatt.
-Szerintem tíz perc alatt ott tudnánk lenni és rajtuk tudnánk csapni egyszerre.
Amint Adam Cross rá bólintott éreztem hogy gyorsan kell cselekednem ha el akarjuk kapni őket amint megindultam a csöveken keresztül Adam Cross hadnagynak sikerült ki nyitnia az ajtót így hát ő is elindult a megfelelő irányba.
-Mint mentem a csövekben éreztem ahoyg megcsapott a csövekből kiáramlő hűtővíz és különféle folydékok megsérüléseiből származó szaga eléggé felkavaró volt de a célom felé irány határozott volt így minden erőmmel azon voltam hogy oda érjek minnél előbb.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 13.54.08 | Üzenet # 10
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy elkezdtem bogarászni az áramköröket, a Hadnagynak látszólag ötlete támadt.
Az ötlete szerint, Ő megy a Jeffries zsöveken én pedig a folyosón. Nekem trtszett az ötlet, így rábólintottam. Pár másodperc múlva kinyitottam az ajót és elváltunk, ő a csöveken énb a folyosón közelítettem meg a két tisztet.
A szívem erősen vert, nem voltam még ilyen kommandós szerepben. Sajnos a tapasztalataim nem terjedtek ki erre.
Megpróbáltam, a lehetőségek szerint gyorsan menni, de ezt ilyen helyzetben nem könnyű. Majdnem ott voltam már, így megálltam biztos távolságra mert valószínü én gyalog előbb értem ide mint Nubet, kúszva. Vártam mi történik, és készenálltam bármire hogy kiűzzem a Gorn-okat és az árulókat a hajóról...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 16.41.49 | Üzenet # 11
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kúsztam és másztam ahogy csak a lábam és a kezem tudott éreztem ahogy a hideg csőből kifolyó víz szerű anyag is bele itattódik szinte a bőrömbe,a szívem hevesen vert éreztem hogy már közel vagyok a kiúthoz és már nem kell sokat mennem.
Már egy karnyújtásra voltam amikor éreztem egy jellegzetes szagot,a szag az egyik tiszt cipőjéből ereszteződött ki valószínűsíthettem hogy a tiszt éppen a kijáratom előtt állhat így,nem kellet totojáznom megragadtam az alkalmat szépen óvatosan feltűnés nélkül kinyítottam a hátuk mögötti szervíz járatot majd elkaptam a lábát és így eléggé keményen be üthette a fejét az egyik a másik csak egyenesen előre nézett így nem túl sok probléma volt vele,amikor láttam hogy kezd éledezni a tiszt egy zsebkendővel és az anyaggal ami csorgott a csőből,azoknak a kombínációjával el altattam a tisztet majd vártam Adam reagálását már láttam hogy csak rám vár,szerencse hogy itt volt mert egyedül kettővel nem tudtam volna elbánni,most Adam-en volt a sor,a tiszt aki állt még mindig felsem tűnt neki hogy a társa már nincs mellete mivel leginkább jobb irányban nézett és én bal irányba húztam a tisztet így nem vehetett észre....vártam az akciót..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 17.11.23 | Üzenet # 12
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy várakoztam, elgondolkoztam, hogy mily jó is volt nekem a Delta Quadránsban. Nem voltak Gorn-ok. Ott már Parancsnok helyettes lehetnék. Mivel, ott már kiérdemeltem a rangoit így itt már csak vizsgáznom kell, ezért küldtek próba időre... Ekkor hirtelen elvágódik az egyik, rajtam a sor. Lassan oda lopakodok és egy még a legkedvesebb barátomtól tanult harcművészeti teknikával, megfogtam és földhöz vágtam. Talán nem törtem be a fejét, de jól felment az adrenalin és épphogycsak nem estem neki a földön, eszméletlenül fekvő tisztnek.
Miután lenyugszom, megkérdezem a Hadnagy-ot.
-Hadnagy! Ön szerint, mi folyhat itt? Ha csak egy Gorn támadásról lenne szó akkor nem támadnának a Mieink. Viszont gyakorlatnak túl dúrva a szituáció.-kérdeztem tőle, de nem vártam hogy tudná a választ. Ő is olyan értetlennek tűnt mint én...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 17.53.28 | Üzenet # 13
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Félre biccentem a fejemet és viszsa nézek Adam-re majd megnézem a pulzusát akit egy jól irányzott csapással le is ütött a földre.
-Még él,nem kell félnie hadnagy szép volt.
Mi után elvettem a fegyverét a tisztnek és másiktól is elvettem majd oda dobtam Adam-nek,megköszörülöm a torkomat és ráncolni kezdtem a homlokomat.
-Foggalmam sincsen mi folyik itt..de egyben biztos vgayok még pedig abban hogy ezek a mi ebereink voltak viszont lehetséges hogy valami Föderációs belügy közepébe csöppentünk,nagyon nem tetszik ez nekem,nagyon nem...
Mondom és közben elindulunk a folyosón.
-Jó lenne megtalálni a hidat először és értesíteni kénne a kapitányt a helyzet magaslatáról.
Adam már akart volna szólni hogy próbáljuk kommunikátorral mert azzal egyszerűbb mintha fel kutyagoltunk volna de mielőtt ezt kimondta volna a turbólift ajtaja előtt megállok.
-Már próbáltam a kommunikátort de sajnos sikertelenül süket a kommunikátor valószínüleg megbabrálhatták vagy valami zavaró jelet bocsáthat ki az ellenséges hajó.
-Fel kell mennünk a hídra ez az egyetlen esélyünk hogy le leplezzük hogy mi folyik itt.
Beléptünk a turbóliftbe majd elindultunk a híd felé ,majd lassan kezdtük érezni hogy valami nincs rendbe itt egy robbanás sincsen nem érezzük a lökődéseket ez valószínáleg azt jelentheti hogy már nem támadják a hajót?...kérdem magamba...


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 15.11.49 | Üzenet # 14
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Úgy néz ki, nagy benyomást tettem a Hadnagyra. Kicsit furán nézett rám. Nembaj, elvette a fegyvereiket majd az egyiket odadobta nekem.
-Federációs belügy? Szuper, harcoltam már Kazonokkal, Harogin-okkal, de a sajátjaimra még sose kellett támadnom.-mondtam majd elindultunk a folysosón.
Nubet szinte a számból vette ki a szót, sajnos a kommunikátor nem bizonyúlt működőképesnek ebben a helyzetben. És ha tényleg belügyről van szó akkor le is hallgathatják a beszélgetéseket, vagyis felfednénk a hollétünket.

-Mennyünk!...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-22, 11.07.15 | Üzenet # 15
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Be léptünk a turbóliftbe majd kiléptünk egyenesen a hídhoz ahol már nagyban fojt a közelharc és a phaser párbajok,a kapitány aki a hídon volt fogságba esett úgy tűnt hogy a sajátjaink a lázadók foghatták el foggalmam sem volt mit thetenénk de amikor megláttam a szituációt eszembe jutott egy ötlet oda húzódtunk a turbóliftbe nehogy észre vegyen minket bárki is..így akár meglepetést is okozhatunk...odafordultam Adamhez és egész halkan kezdtem el beszélni nehogy fel fedjék a pozíciónkat szerencsére a turbólift elég messze volt a hídon a támadóktól és a társainktól is viszont akár feltűnés nélkül beállíthatnánk a háttérban lévő automatikus vezérést is ez egy kicsit merész dolognak bizonyult főleg hogy a kapitányt nem tudtuk róla megkérdezni de nem volt más lehetőségünk...ki kellet használni a lehetőséget hogy végre újra Föderációs helyörséghez jussunk..
Amint elmondtam a tervemet Adamhez ő bizonyult ebbe jobbnak nálam hiszen ő neki volt már pilóta kiképzése és a kódoláshoz is értett,a kódolás azért volt szükséges hogy az ellenség ne tudja vissza szerezni az irányítást még így is előfordulhatot tűzpárbaj akár az ellenség ellen de szerencsére én ott voltam,hisz én taktikai tisztnek tanultam és értettem valamelyest a biztonsági dolgokhoz..amint elindult Adam az egyik ellenség észre is vette így elkezdtem fedezni őt a turbóliftből majd előre vetültem és egy jól irányzott phaser lövéssel elintéztem az ellenséget és közben a többi ellenségtől próbáltam védeni Adam-et amíg elintézi az ügyet..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2011-08-22, 15.34.04 | Üzenet # 16
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bbeléptünk a majd a hídon, egy közelharcban találtuk magunkat. Kemény egy helyzet. A sajátjaink csatáztak egymással. Nem is kellett több hogy kissé megorpanjak, hisz ilyenben még nem voltam. Nem volt sok kiképzésem hisz csak a rangok miatt jártam az Akadémiára és csak rövidítettbe. Gyorsan észheztértm majd Nubet tervét meghallva, máris dolgozni kezdett az agyam. Lekódolom a vezérlőt egy 55 karakteres Hexadecimális kóddal. Egy olyan számmal ami már évek óta a fejemben van, majd egy gyors összekavarás és rajtam kívül senki sem tudja használni, még a tervezői se.
Tehát elindultam, ám amikor két pult között félúton voltam, hírtelen egy phaser lövés súrolt. Meg is égtem de semmi súlyos nem történt, mert Nubet elhárította a veszélyt és a továbbiakban fedezett. Odamentem a navigációs pulthoz, leszedtem a paneljét az aljáról majd egy nálam lévő egyedi Pad-hez kapcsoltam így kézből tudtam, irányítani. Először lemázoltam egy biztos helyre az alap konfigurációt, majd kicsit átrendeztem a funkciókat és olvashatatlanná tettem, majd beírtam a célkoordinátákat és a repülési paramétereket és végül lekódoltam. Visszapattintottam az alját és elindultam visszafele Nubet-hez. Amikor odaértem ennyit mondtam:
-Kész, ha csak ki nem olvassák az agyamból, akkor senki sem tudja eltéríteni a hajót.
Ezután rám akart valaki lőni oldalról de lelőttem...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 11.51.09 | Üzenet # 17
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy belépett Adam vissza a turbóliftbe éreztem hogy Adamat eltalálták de nem szólt róla,kissé közelebb léptem majd láttam hogy a lövés elég mélyen eltalálta viszont szerencsére akadt egy ötletem a phaser tűz kezelésére persze csak időlegesen mert nem értettem túlságosan az orvoslához ...le vettem az egyenruhámból egy darabot majd be kötöttem a sérülését majd benyomtam a turbóliftben lévő gombot ami a vész gomb felett található volt velem szemben a turbóliftet a hangárhoz vezető folyosón állítottam meg mert gondoltam ha menekülni kell talán a hangár az a hely ahol még komphoz is juthatunk.
Rendben rejtőzzünk el és próbáljuk ki szabadítani a kapitányt ez az egyetlen esélyünk a túl élésre addig amíg meg nem találnak minket az egységeink.
Majd eszembe jutott egy ötlet és elmosolyodtam..ismeri a hármas taktikai vész kiutat?
Ha nem ismeri semmi gond hiszen ezt csak taktikai tisztek tudhatják. A vész kiút egyfajta rögtönzés egy komppal.
A hangárba van elég komp eltudnánk menekülni a hajóról és akik a hajón vannak nem tudnának ránk támadni mert most a hajó azt csinálja amire bevan programozva azaz eltudnánk menekülni és az egységeink rá tudnának ütni a hajón.
Viszont a kapitányt és pár főtisztet jó lenne elhozni,viszont nagy a veszélyezetsége annak hoyg valamelyikünket elvisznek...hmm..*A kezemet a szám elé teszem és gondolkozom*
Lehet valami mást kénne kitervelnünk mert ez így veszélyezetetné a legénységet is..
Van valami terve Adam sorstárs? *rá nézek a kapitányra és közben látom ahogy ő is épp ugyan úgy gondolkozik mint én*


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 13.22.24 | Üzenet # 18
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy beléptünk a liftbe, Nubet észrevette a sérülésemet, bár nem volt nagy dolog számomra, azér ellátta. Nem szerettem ha engem ápolnak, de nem tehettem mőást, olyan helyen volt, hogy muszály volt eltűrnöm.
A lift a Hangárhoz vezető folyosón állt meg.
A Hadnagy ötlete szerint, menjünk el a kompokkal, mert a hajó nem támadhat ránk az átprogramozás miatt.
-Más ötlet?-elkezdtem gondolkozni...- Mi lenne ha altató gázt vezetnénk a létfenntartóba? A kompokból kiszedhetnénk az Űrruha sisakját és akkor nem hatna ránk. Hogy azért mégse keljen cipelni a többieket, nem használhatunk nagy dózist, de arra elég lenne hogy megzavarodjanak.-mondtam majd néztem rá és vártam a rekcióját, közben a sebem fogtam amit a kötés kissé dörzsölt...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 19.18.00 | Üzenet # 19
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Furcsán rá nézek hogy vajon honnan tudhat Adam a mérges gáz összetevőkről majd követtem Adamet aki kilépett a turbóliftből..
-Szóval ezt a mérges gázt hol is lehet bejutattani a szellőzző rendszerbe Adam Cross hadnagy úr?
-És honnan tudjuk melyik az altató és melyik amelyik gyilkol is?...ezt nem tudhatjuk hacsak nem tanult orvoslást vagy ismeri az emberi szervezetett á-c-éig Adam.
Beválhat csak honnan fogjuk tudni a gyengélkedőbe ahol összeálítjuk hogy milyen dózisban kell adni vagy hogy megkorra sugárt fog átmérni?
Nézek kérdően a hadnagyra.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 19.44.53 | Üzenet # 20
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Egyszerű. Egy Általános altató gázt vagyis inkább Nevető gázt juttatunk a szellőzőbe. A legrosszabb ami történhet hogy az érintettek eszméletüket vesztik, de 100%-osan nem gyilkol. A szerkezete egyszerű, Dinitrogén-Oxid, N2O. Általában fogászatnál használják érzéstelenítésre és kész palackokban tárolják.-magyarázom miközben megyünk. -Egyébként a U.S.S. Legacy-n egy hasonló helyzetben alkalmaztuk ezt, csak ott egy helységbe kellett ezt megcsinálni...
-Ha jól emlékszem a Mirandákon, a 6-os szint 14-B részlegében van a Létfenntartó, a hajó hátuljában. A gépház mellett.
...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 11.43.51 | Üzenet # 21
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé kezdtem úgy érezni mintha Adam ki akart volna oktatni arról amit tudtam volna leszámítva azt hogy az orvosi dolgokhoz nem igazán éreztem otthon magamat.
Akkor az lenne a jó ha külön válnánk utánna találkoznánk a gépházban,mert valakinek összekénne állítani a gázt az orvosi részlegbe úgyérzem ön ért a legjobban az orvosláshoz így hát én fedezem addig a gépházat mert valószínűsíthetem azt sem hagyják felügyelet nélkül.
Mondom és közben sétálunk egyenesen előre.....
....


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 13.06.03 | Üzenet # 22
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Rendben! Akkor a gépháznál, max fél óra ulva ott vagyok. Valószínüleg a jeffries csöveken kell a szintek között mennem.-mondom miközben kissé büszkén gondolom magamban, hogy nem igen értek az orvosláshoz, hanem személyes tapasztalat.
Miközben lassan közeledünk egy elágazáshoz, ránézek a hajó MSD-jére, és egy ránézésre megkeresem a legrövidebb utat a hajó elejébe, a 6-os szint 5-A részlegéhez...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 14.12.51 | Üzenet # 23
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bólintottam vissza a férfira majd elindultam lopakodva szépen lassan kevés feltűnéssel mozogni a gépházhoz valószínűsíthettem hogy a gépház most a legalkalmasabb hely,ha visszatudnánk szerezni a gépházat a hajó irányítását is tudnánk vezérelni onnnan így nem kénne elmenni idő előtt és még Föderációs helyörség közelébe is tudnánk manőverezni a hajót ha ügyesek vagyunk.
Csak mentem előre lassú léptekkel közben előre és hátra fordulva figyeltem és vártam amikor beléptem a gépházba elvetődtem majd két ellenséges tisztet kábítottam el a phaser sugaramal majd a falnak szegeztem magamat nehogy a többiek észre vegyék hogy én öltem le az ellenségeket,viszont tudatosult bennem hogy jó ötlet volt a hátsó ajtót lezárni biztonsági kóddal mert így nem tudnak szólni a többi tisztnek hiszen ha a kommunikátorunk nem működik akkor az övék sem.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 15.52.52 | Üzenet # 24
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint Nubet elindult a gépház felé, én is elinfultam a gyengélkedő felé. A Phaseremet kábítóra állítva, mentem. Még szerencse hogy egy szinten volt a hangár és a gyengélkedő. Lassan de biztosan odaértem. Amint beléptem, épp egy égési sérültet kezeltek, de nem a mieink voltak azok, mivel rámlőttek. A jobb karomon el is találtak, de három jól irányzott lövéssel elkábítottam őket. Odamentem agyógyszeres szekrényhez és először meggyógyítottam a sérüléseimet, majd előszedtem két palack Dinitrogén-Oxid gázt és elindulam vele a hangár felé hogy a sisakokat eővegyem amikor eszembe jutott hogy ahoz oxigén palack is kéne. Így hát visszamentem a gyengélkedőre és két gázmaszkot is elővettem, majd a gépház felé indultam...

"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 16.54.44 | Üzenet # 25
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint besétált a többi tiszt is a csapdámba több jól irányzott lövéssel a földre is kerültek majd a testeket eltüntetve próbáltam rejtőzködni hogyha esetleg egy újabb csapat besétálna készen álljak mindenre. Szerencsére csak Adam volt az kissé meg is lepődtem de jó volt látni újra őt. Megráztam a fejemet majd hozzá sétáltam.
Sikerült hadnagy? Kérdem a homlokomat ráncolva.És közben sétálva.
-Én közben elintéztem az itteni őrséget nem volt túl nehéz az agyukon túl járni,de minden esetre legyünk óvatosak.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 17.44.54 | Üzenet # 26
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Útközben találkozok még egy pár járőröző tisztel de úgy néz ki túl járunk az eszükön.
Odaérek a Gépházhoz és tüzelés hallok bentről, már veszem elő a Phaser-em és amikor bemegyek akkor látom hogy Nubet mindegyiket elintézte.
-Sikerült. Egy párszor eltaláltak, de sikerült.-mondom kínomban kissé röhelyes arcal.-Elhoztam a Dinitrogén-Oxidos palackokat és két gázmaszkot.
Az egyiket oda nyújtom neki.-Ezt vegye fel! Addig is bekötöm a palackokat. Remélem elég lesz ez a két palack.
Ezután felveszem a maszkot, majd odamegyek a létfenntartó paneljét levenni. Bekötöm a palackokat és beállítom a gáz terjedését.
-Na, most reménykedjünk...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 18.34.35 | Üzenet # 27
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megláttam Adamet amint egyből belépett a gépházba és én egyből cselekedtem úgy ahogy kérte felvettem a maszkot. És reménykedtem hoyg bevállik a terv hiszen elég sokan vannak a hajón sok legénységgel sok tisztel a fedélzetén lehet hogy még civil is van,remélem hogy bevállik a gáz maszk és a gáz kombinációja.
Bíztam Adamben hiszen az akadémiáról szinte ugyan akkor jöttünk ki így hittem a hadnagy képességeiben.
Ahogy felvettem a gáz maszkot ,vártam Adamra hogy biztosítja a palackokat és én közben két phaserrel amit elvettem az egyik tiszttel áltam Adam előtt és figyeltem arra hogy ne legyen most senki sem az aki pont megakadályozni akarná ezt a manővert mert nem járnánk túl jól.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 18.49.25 | Üzenet # 28
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A gáz kijutott. A képernyőn a szerkezet felett, lehetett látni, hogy hol jár a szét terjedés. Először a 6-os szinten terjedt szét, majd a 4-es, 7-es szinten. Nem kellett sok és az egész hajón, beleértve a Hídon os elterjedt a gáz.
-Sajnos ezt csak úgy tudhatjuk biztosra hogyha megnézzük.-mondom Nubetnek...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 18.59.01 | Üzenet # 29
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Értettem mondtam Adamnek és közben elkezdtem menni szépen lassan.
Szeretnék előre menni hátha még valaki túl élte,azon lecsapok ha valaki ránk támadna nem szeretem a meglepetéseket.
De reméljük hogy bevállt a gáz mert eléggé hatásosnak tűnt .
Elindultam előre szépen közben éreztem ahogy a hajónak a legénységét szinte ki ütötte a gáz ,ahogy mentem előre jobbra majd balra helyezkedtek el ájult tisztek reméltem hogy a hídon is hatott mondtam magamban.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 19.53.23 | Üzenet # 30
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy mentünk, mindenhol elaludt vagy eszméletüket vesztett tisztek hevertek. Vajon hatott a feljebb lévő szinteken is? Hamarosan megtudjuk.
-Elvileg kellett hatnia mivel hatékony anyag, de a híd elég messze is van. Ha nem is így de kábítóan biztosan hatott.-mondtam miközben mentünk...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-08-26, 17.44.08 | Üzenet # 31
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptünk mind a ketten a turbóliftbe vállvetve egymással majd benyomtuk a híd felé vezető gombot ami a kezem alatt jobbra húzódott el a gomb réginek tűnt ahogy a hajó többi rendszere is ,nem igazán kedveltem ezt a típusú hajót nem csak az öregsége miatt hanem az elavultsága miatt is. Amint felértünk láttuk hogy a tisztek hol a kapitányi szék közelébe vagy pont a kapitányi székbe esettek bele . Ahogy végig néztünk rajtuk odaléptünk a kormányhoz Adam a pilótát alrébb dobta egy szép mozdulattal majd a hajó elindult közelebb a Föderációs bázishoz ami már nem volt túl messsze hozzánk remélhetőleg.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2011-08-27, 16.30.41 | Üzenet # 32
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptünk a Turbóliftbe majd elindultunk fölfelé, az 1-es szintre. Az utolsó emlékem erről a szintről, egy lövés így nem szívesen jövök fel ide megint.
Kilépünk a szűk liftből és egyből a szanaszét heverő tiszteket pillantjuk meg majd a Navigációs pulthoz megyünk. A kormányost szépen alrébb löktem, majd elindítottam a hajó, mostmár kézi vezérléssel.
-De nyugalmas, így hogy nem lőnek!-mondom vigyorogva miközben valamit babrálok a pulton-Csak maradjanak is így...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-08-27, 17.12.07 | Üzenet # 33
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Remélem hogy így is maradnak nem szeretnék gondokat mondtam és odaléptem Adam mellé.
Tudod kezelni ezt a hajót? jó jó tudom hogy képzett pilóta vagy de mégis ez egy más fajta típus ,mondjuk ha vezettél ilyet akkor nincs nagy gond.
Vállat vondtam ezzel jelezve hogy úgyis menni fog majd elkoboztam az összes alvó tisztől a fegyverüket először a phasereket majd a tricordereket is a biztonság kedvéért.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2011-08-27, 18.04.37 | Üzenet # 34
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Menni fog e? Ha egyet vezettél már akkor az összes megy. A flotta időnként újíthatná az inteface-eket, szinte mindegyik ugyanaz.
Közben Nubet elszedte a tisztektől a fegyvet, én meg próbáltam egy plazma sérült segéd processort megjavítani. Valószínüleg a támadáskor sérült meg de nélkülözhetetlen a hajó működéséhez. A reaktor robbanás riasztója megszólal, de csak téves riasztás a segédprocessor rossz működése miatt, megjavítom és le is áll.
-Mostmár működik, minden rendben. Indulhatunk is...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-08-27, 19.30.09 | Üzenet # 35
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Már kezdtem megijedni Adam! mondtam a férfinak és közben próbáltam ügyelni arra hogy a tisztek aludjanak is és maradjanak a helyükön odahúztam az összes ellensége stisztet egy helyre majd álmuk közepén öszekötöztem őket hogyha fel is kellnek ne tudjanak hova menni. Vagy nagyon nehezen.
-Mennyi idő amíg megérkezünk körübelül a közeli bázishoz?
Közben pedig oda vonszoltam a tiszteket a híd jobb részébe a sarokba.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2011-08-27, 19.58.31 | Üzenet # 36
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Bocsi!-válaszoltam Csak egy kicsit sérülékeny ez a hajó, de minden rendben van már.

-A 927-es Csillagbázis, kábé 1 órára van. Lehet nem ártana még egy kis gázt fujatni időközben, nehogy felébredjenek.-magyarázsom, miközben, próbálom elkerülni mindenfajta találkozást a környező hajókkal.
-Nekünk is a legsűrübb helyen kell mennünk...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-08-27, 23.48.22 | Üzenet # 37
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rendben le megyek és fujtatok még pár adag gázt remélem hogy az elég lesz és oda üt ezeknek .
Renélhetőleg ha odaérünk nem csak egy váll veregetést kapunk.*Mosolygok és közben vissza nézek az elfogott emberekre. Jaj ne..már megint..*
-Úgyhiszem van egy kis problémánk az egyik magához tért de szerencsére a kötözésem amit a kapitányi szét karfájából vartam rájuk elég szorosan tartja.
Szerinted akkor még mennyi gáz kénne még ezeknek? kérdem Adam-tól érdeklődően.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-08-28, 15.01.54 | Üzenet # 38
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Ömm... Kiengedtük elvileg az első palack negyedét. Akkor még egy fél palacknyit nem ártana rájuk ereszteni.

Eközben egy Klingon hajó megy el előttünk. Szerencsére nem foglalkoznak velünk és tovább mennek.
-Ha ez az ő területükön történt volna, nem ússzuk meg ilyen könnyen.-montam...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-08-28, 15.33.12 | Üzenet # 39
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Remélem hogy a Gornok akik megtámadtak a hajóval előzőleg és be is transzportálnak nem fognak visszatérni mert most vagyunk a legsebezhetőbbek. -Remélem hogy elég lesz a gáz mennyisége. Megyek azzonal és ki eresztem amit mondtál.
Rá néztem Adam Cross hadnagyra és utánna elindultam a turbóliftfelé de mielőtt be léptem volna vissza mentem és egy phaser-t Adam zsebébe tettem a biztonság kedvéért mert nem lenne valami túl jó ha engem vagy Cross-t eltalálná vagy elintézné pár ilyen szélhámos Föderációs tisztnek kiadott ember.
Amint oda adtam a fegyvert elindultam a turbólifthez és utánna pedig vissza a gépházba kicserélni a tartályt.
Amint beléptem még mindig az elfogott elkábított emberek tömege volt ugyan oda kötözve oda léptem hozzájuk megrugdostam hogy biztosan aludnak-e amint megállapotdam hogy igen egyből elkezdtem cserélni a palackot szépen lassan hiszen tudnillik hogy elég veszélyes ezzel játszadoznia főleg annak akinek nincsen orvosi tapasztalata mint ami nekem sem volt.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 20.33.49 | Üzenet # 40
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy Nubet kilépett a Hídról, én elkezdtem átnézni a sérült részeket csak az idő eltöltése végett hisz egy egyenesen haladó hajóval nincs sok teendő, ha meg jön valami akkor azt jelzi a komputer.
Sérült a burkolat, lék a 10-esen de erőtérrel le van zárva, panel égett ki a 6-oson, igaz, ezt én égettem ki. A jobb Gondola is kapott egyet de semmi baja és azalsó szenzor is megsínylette a harcot...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 20.42.15 | Üzenet # 41
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy kicserélem az utolsó cuccot is egybpl vissza indulok a hídra,mind-e közben ahogy megyek felfelé elég nagy léptekkel megyek hallok egy hangot előveszem szinte reflexből a fegyveremet és rá tartom egy sötétben lévő alakra az alak nem tűnt valami élet képesnek közelebb mentem hozzá próbáltam halk léptekkel oda menni hozzá. Levettem a csukját és az illető helyett egy bombát találtam amint ezt megláttam teljes erejemből elkezdtem futni de a bomba egy része engem is eltalált így a földre estem a fegyveremmel együtt arccal előre így nem tudtam Adamnek üzenni hogy itt valami nagyon angy gond lehet...a sötétben a felettem lévő részben csak egy ádáz nevetés halatszódott a Jeffreis csövekből és az illető akit még felnézve megtudtam nézni pár pillanat erejéig nagy alakja és karma volt ez csakis egy....Gorn lehetet...ahoyg ezt kimondtam suttogva magam elé ,eszméletemet vesztettem.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 21.11.39 | Üzenet # 42
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hírtelen hatalmas lökés hullám ment végig a hajón és a vezetékek szikrázva robbantak elő a falból.
-Komputer! Mi volt ez?

Computer:
-Robbanás a 6-os fedélzet 12-es részlegébe...

Ekkor a komputer elhallgatott és bevillant valami.
-Nubet!-mondtam és elővettem a falból az elsősegély csomagot. nem sok de egyenlőre ez is megteszi.
Lekódoltam az irányítást és elindultam a 6-os fedélzet 12-es részlege felé.
Amint odaértem megláttam Nubet-et a földön eszméletlenül.
-Még jó hogy magammal hoztam.-pillantottam a Pad-ezmre és egy vészsugárzást csináltam a gyengélkedő felé, amint ott voltunk elkezdtem Nubet sebeit ellátni...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 21.47.25 | Üzenet # 43
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még mindig eszméletlenül voltam de szerencsére Adam hadnagy el tudottvinni a gyengélkedőbe de lehet hogy csak ápolta a sebemet és onnan hozott valamit de minden esetre én ezt nem tudhattam csak azt éreztem ahogy a sebeim marták szét az egész testemet és több sérülésem és annyira fájt hogy ökölbe szorítottam a kezemet még úgyis hogy szinte nem voltam magamnál,valószínüleg az ideg pályáim is megsérülhettek a támadás útján.
Mind-e közben a Gorn aki robbantot a híd felé tartott hogy viszsa irányítsa a hajót amikor egyszer csak megállt a hajó és valaki kikapcsolta a hídon kívüli létfentartást hiszen csak ahoz tudott hozzáférni a támadó...vagy támadók..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2011-08-30, 12.02.52 | Üzenet # 44
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy elláttam a sebeket, hírtelen a létfenntartó hangjának eltűnésére lettem figyelmes. Nem csoda, ezen a hajón már a nemhasznált vezeték is zörög.
-Dehát lekódoltam az irányítást és arra tettem rá mindent.-gondolom magamban és próbálom visszahozni legalább a gyenélkedőre alétfenntartót...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-08-30, 21.26.03 | Üzenet # 45
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint sikerült megszelrenie a létfentartást Adam hadnagynak arra lett figyelme shogy egy percre ki nyitottam a szememet és próbálok fel ülni mert éreztem hogy egy Gorn lépked az ajtó előtt pont az amelyik megtámadhatot valószínűsíthetem és Cross éppen elfoglalt volt még a létfentartás utó beállításával.
Éreztem hogy nincs rendben de a fájdalomtól szinte nem tudtam szólni inkább csak próbáltam fel ülni és a fegvyeremért nyúlni mi közben ki nyílt az ajtó és a Gorn , Adam háta mögött lépkedett és a fegyveréhez nyúlt amikor az utolsó erejemből rá akaszkodtam a Gorn-ra aki egy hatalmasat bevágott nekem a bordám alá ami valószínüleg eltört így a földre kerültem viszont elég angy robajt keltettem magam körül hogy észre vegye a hadnagy.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2011-09-01, 21.16.18 | Üzenet # 46
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet épp kinyította a szemét de nem volt időm odanézni mert a hajó irányítás visszaszerzésén és a létfenntartó rendbehozásán munkálkodtam.
hírtelen egy nagy puffanást hallottam és valami szörnyű szagot. -Ez egy Gorn.-gondoltam magamban és megfogtam a Phaser-em és a torkához nyomva elkábítottam, legalábbi első ránézésre.
majd odahajoltam Nubet-hez és segítettem neki visszamászni az ágyra és elrendeztem a gorn-t, hátha kiszedhetünk belőle valamit...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-09-02, 21.05.05 | Üzenet # 47
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Pár perc alatt sikerült a földön landolnom a Gorn támadást követően,szerencsére Adam ott volt és elkábította a Gornot még időbe így nem okozhatot kárt az elgonolásainkban és a terveinkben ez által.
Amint az ágyra segített visszahúzni engem támadást követően Adam, szerencsére nem érkezett több Gorn legalábbis egyenlőre megnyugodtam..próbáltam minden erőmet össze gyűjtenmi de még mindig minden porcikámban éreztem a fájdalmat ami még az előző támdaásból származik.
Próbáltam kissé összehúzni magam hogy enyhítsek a fájdalmaion de nem sokat segített ezt követően pár percig sötétség lett előttem majd újból világosság szerencsére csak egy ájulás lehetet...közben éreztem ahogy az elromlott panelok szaga megcsapja az orromat és a Gorn szaga sem okozott túl sok illatot inkább szagot..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-09-04, 13.18.57 | Üzenet # 48
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint visszasegítettem Nubet-et az ágyra, egy pár percre elájult.
-De jó. Nem vagyok orvos... Na mindegy, hol lehet a trikoorder?-mondom magamban majd az betegem újból felébred.
-Jól van hadnagy?-kérdem meg tőle -Sajnos most pillanatnyilag nem tudok többet tenni mert átvették valahogy az irányítást de ez talán segít.-és beadok egy jó erős fájdalom csillapítót majd hozok egy pohár vizet hátha inna egy kicsit majd odafordúltam a pilthoz és folytattam tovább de mostmár fél füllel a környezetem pásztáztam...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-09-04, 13.30.38 | Üzenet # 49
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fájdalomcsillapító dózis amit beadott a nyakamba egy hypospray segítségével Adam,valamennyire új erőt lehelt belém szerencsém volt hogy a hadnagy ott volt mert különben még rosszab is kisülhetet volna a dologból..amint adott nekem egy pohár vizet is amikor kinyitottam a szemem rögtön meg is ittam egy húzással közben felültem az orvosi ágyra és körül néztem gyanakvóan hogy hol van a támadó Gorn amint láttam hogy a földön fekszik kissé megnyugvással töltött el hogy egyhamar onnan már nem kelhet fel...
-köszönöm Adam...
-A Gornok valószínüleg átvehették az irányítást a híd felett vissza kell szereznünk mielőbb..
Mondtam kissé fájdalmas hangvételűen mert közben a fájások csak gyengültek nem múltak el de szerencsére már nem annyira fájt mint előtte..próbáltam közben fel állni de nem igazán volt sikeres.így oda adtam a fegyveremet Adam kezébe ,ezzel kifejezve hogy rá hárult a feladatt hogy szerezze vissza a hidat..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2011-09-06, 19.19.42 | Üzenet # 50
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint Nubet felült, meg is itta a vizet. Nem mondom, gyors volt de hát ilyen helyzetben nem csoda.
-Nincs mit. Segítenünk kell egymásnak ilyen helyzetben.-mondtam miközben töltöttem egy újabb adagot, hátha később kéne. Utána a kezembe nyomott egy Fegyvert. Értettem h mit akar mondani ezzel. Odaadtam a fájdalomcsillapító dózist hogy később ha kell legyen, és elmagyaráztam hogy a szint érzékelőit a mozgatható konzolra kötöttem így tudni fogja hogy ki akar bejönni, odatoltam, majd elindultam az ajtó felé. Visszanéztem és kimentemmajd elindultam a híd felé...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Játéknapló » Nubet&Adam(Free rp) (-Egy új nap kezdete-)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: