Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Nubet  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Játéknapló » Nubet&Jerry-Free rp (Szabad játék)
Nubet&Jerry-Free rp
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 17.37.11 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jerry és Nubet előzmény története

Jerry zászlós épp az újonnan rangját kapta meg a U.S.S Thunderbirden úgy gondolta az ifjú szászlós hogy meglátogatja ennek az alkalmából a Horizon-6 csillagbázist amit nem rég újítottak fel a legutóbbi Dominiumi csata után. A U.S.S Thunderbird be is dokkol és elkezdik a szokásos javításokat...


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 14.54.21 | Üzenet # 2
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
El ámulok a bázis láttán itt még soha nem voltam.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 15.03.16 | Üzenet # 3
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint kilépek az irodámból amit nem rég adtak át közvetlen a kezem alá vehettem a dolgokat. A rendszerek az egész bázison ki-be kapcsolgattak nem túl jól nézett ki a vezérlő központ sem,gondoltam le megyek egyet inni mert éreztem hogy a torkom kezd kiszáradni elindultam a bár felé közben próbáltam pár tisztemnek útbaigazítást adni hogy tudják hogy hol a helyük.
Amint elindultam a bár felé közben beszívtam a fris slevegőt ami épp az új létfentartóból áramlott kifelé,odaléptem a főgépészemhez megütögettem a vállát és megdícsértem amiért gyorsan összehozta ezt is.
Később amint mentem az alsóbb szinteken megpillantotam egy zászlóst aki nagyon csoádlkozva nézte a bázist,odaléptem mellé .
-Nubet Throvson kapitány vagyok . Én vezetem a csillagbázist,ön is épp a kiképző tisztekkel együtt érkezett vagy épp csak pihenni jött ide a másik hajóról?-kérdem és közben látom ahogy a tiszt kissé zavarba jön talán a rang miatt talán azért amilyen gyorsan mellé kerültem,mind-e közben nyújtom a férfi felé a kezemet a gyors bemutatkozás követően.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 15.10.04 | Üzenet # 4
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kezetrázok Nubet kapitánnyal és be mutatkozom Jerry G.Thomas zászlós vagyok a Uss.ThunderBirdről.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 15.16.51 | Üzenet # 5
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá nézek majd pár újonnan jött zászlóst ki kerülök akik próbálnak utat találni a bázison és próbálnak elhelyezkedni.
-Értem. Szóval .Mr.G.Thomas.Ha gondolja körbevezethetem a bázison.
-Hallotam az ön legendás tudásáról az Akadémia főparancsnokától is beszámolt az eredményeiről ,levagyok nyűgözve a logikája gyorssasága és a logikus döntései miatt.
Közben sétálok előre a zászlós pedig követt ugyan olyan léptekkel,közben ahogy megyünk pár szerelő elől helyezkedett el így megnehezítve az utat de kikerülve tovább mentünk majd jobb és bal irányban egy cadet és egy szálós ment el melletünk mind-e közben pedig több tiszt is szerelte a fő rendszereket és az all rendszereket néhány tiszt pedig át álította a phaser és a pajzs rendszereket főleg a legutolsó támadások miatt volt ennek az okozója.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 15.42.20 | Üzenet # 6
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen uram szeretném ha körbe vezetne a bázison.És köszönöm a dicséretet.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 15.52.36 | Üzenet # 7
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sétáltam és közben kisebb léptekkel haladtam előre Jerry zászlósal együtt közben éreztem hogy az alattunk lévő megerősített padló is meg lehet erősítve hiszen elég más volt az érzés amikor rá léptem mint amikor rá léptem előzőleg ,szinte a bázis tapinthatólag is más volt .Közben több tiszt is próbálta megszerelni a panelok zömök rendszerét mi közben próbáltam első sorban megmutatni a zászlósnak a Hangár részleget ahol szinte a vízhangom hallatszódott vissza amint beléptünk a helyre a folyosóról és közben magyaráztam a zászlósnak hogy mennyi hajó és komp fér ide be próbáltam elmondani egy úttal azt is hogy mennyire fontos is a számunkra a bázis és a bázis védelme a rendszer biztosítása érdekében is.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 16.02.46 | Üzenet # 8
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen uram remek egy bázis uram.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 16.12.51 | Üzenet # 9
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Igen elég sok szintje van ahogy láthatja-mondom és közben oda adok az ifjú zászlósnak egy információkkal és technikai leírásokkal teli adathordozót.
-Remélem hogyha egyszer ki kerül a tényleges kiképzése mellől párszor benéz a Horizon-6 csillagbázisra is,tudja az itteni emberek mindig együtt élnek egymásba ezáltal egyfajta faji és nemtől független harmóniát alkotnak az emberek,tudja ha sokáig van ezen az űrbázison megérzi majd a forgásást is . Minden bázis forog viszont ezt nem igazán lehet megérezni a módosítások miatt a környező szabályzó miatt és még ezernyi dolog miatt,de ha több időt fog itt tölteni zászlós megtudja majd.
Közben kilépünk a hangárból és elindulunk együttesen a vezérlő terem felé a turbóliften keresztül .
Belépünk a turbóliftbe majd elindulunk a vezérlő terembe ahol körübelül húsz tiszt dolgozik felváltva és egyből egy óriási kijelző van leghátul amire néznek a panelok és a székek is.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 16.23.19 | Üzenet # 10
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
igen uram sokat fogok ide be térni ha lesz ki menőm ide jövök majd rögtön meg éreztem a harmoniát.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 16.32.29 | Üzenet # 11
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá néztem Jerry-re majd beléptünk a vezérlő terembe ahol a sok tiszt tömege volt mindegyik tisztelgett előttem és utánan vissza mentek a szolgálatukra és utánna megáltam az óriási nagy képernyő előtt körbenéztem majd intettem a tiszteknek hogy tegyék a dolgukat tovább,a jel beszéd amit alkalmaztam hozzájuk már megszokott volt a Flottában hiszen a cadetok és feletteseik végezte össze-vissza munka morál miatt muszály volt bevezetni ezt hogy mindenki tudja hol a helye.
-Ez itt a vezérlő terem,ezt a helyet inkább a csillaghajók hídjához tudnám hasonlítani mint külsőleg mint belsőleg.
-Ahogy látja van egy kapitányi szék is de itt leginkább álni szokott az első tiszt a kapitány és esetenként a másod tiszt is.
Majd ezt követően mutattam a fenti részre ami balra a turbólift mellet helyezhető el térben.
-Az ott a taktikai konzolok és a tudományos illetve az egyébb operációs munkákat elvégezendő tisztek panelja.
-Ezen kívül még megtalálható ezen a helyen a további kisebb munkákat igénylő panelok amiket cadetok zászlósok végeznek.
Később ahogy Jerrynek mondtam a dolgokat szépen lassan és próbáltam minden szót tisztán kimondani közben rá mutattam még egy panelra is.
-Ez a panel amire mutatok a gépészi munkákat tömöríti egy panelra,egy panel amin több mint 850 munka lehetőség van.
Kérdések?


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 16.45.29 | Üzenet # 12
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lenyügöző az irányító terem és jó hogy ki fejlesztet egy hatékony jel beszéd rendszert bár én nekem nincs gondom a munka morálommal.Én a taktikai poszton szolgálok a thunderbirdön uram.Meg kérdezhetem miért támadtak magukra?

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 16.55.36 | Üzenet # 13
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Össze húzom a szemöldökömet szinte mint egy Vulkánni és próbálom az egy héti jelentésemet amit a Flottának adtam le személyesen összefoglalni pár mondatban de úgy hogy meg is értse a zászlós nem is beszélve a tömérdek sok titkosított részt nem is mondhattam el neki hiszen az titkosított azaz csak nagyobb rangú tisztek tudhattak az akció nagy részéről.Amint össze szedtem a gondolataimat pár másodperc alatt ,rá néztem a zászlósra majd elkezdtem mondani.
-Egy nagyobb Cardassiai támadás volt ,megszállást terveztek a bázis ellen mert úgy gondolták hogy fontos helye lenne a trédelések és a fontos anyagok átszállítása érdekében ami fontos lehet a Cardassiai úniónak főként. Persze előbb inkább hajókkal próbálták vissza szerezni de szerencsére a bázis sikeresen megtudta védeni önnmagát ,minden szerencsémet inkább a két rétegű új fejlesztésű pajzsnak köszönhetem ami a Bázis körül van.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 17.04.46 | Üzenet # 14
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az jó uram tudom hogy a többi részlet titkos.Ha kell uram örömmel segítek majd fejleszteni a fegyverzetet és pajzsokat.Büszke lehet a bázisára és a legénységére uram.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 17.14.37 | Üzenet # 15
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé furcsálkodva néztem az ifjú tisztre amikor mondta hogy tudja hogy a többi részlet titkos,kissé furcsának találtam hogy a Flotta ennyire sokat mondott a küldetésről . Kissé értelmetlennek tartottam hogy az ilyen ifjú tiszteket rögtön ezzel erőltessék túl ,amihez a főtisztek szoktak inkább gondolkodni.Gondoltam magamban hogy ebből arra következtethetek hogy a Flotta megbízik az ifjú tisztbe és nagy dolgokat fűznek a tiszttel kapcsolatban a közeljövőjében.
-Rendben köszönöm,remélhetőleg hogy a Thunderbird rendszereit megtudjuk szerelni mi előbb. Önök hol voltak ez előtt?
Kérdeztem kérdően és ránéztem a férfira.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 17.31.40 | Üzenet # 16
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Béta és a Delta kvaadránsban voltunk járöröztünk uram meg támadtak minket de hamar rá jöttem hogyan lehet meg tudni az ellenség fegyver jellemzőit és a pajzs frekvenciáját.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 17.48.34 | Üzenet # 17
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jól hangzik zászlós úgytűnik hogy máris a Flotta egy jó tisztttel lett gazdagabb,úgy tűnik hogy sokat tehet a Flotta érdekében is.
Közben az egyik szálós oda fut hozzám és valamit a fülembe súg.
-Van egy rossz hírem az összes hajónak elkell hagynia a Bázist.
-A Bázist 1 órán belül megfogják támadni ,úgy tűnik vissza jöttek a Cardassiak nem kis csapattal.
-ha gondolja maradhat mindig szüksége segy jó tiszt a bázisra.
Bólintottam a zászlósra majd a képernyő elé áltam.
-Jelentést!szeretném ha minden rendszer minnél előbb kész lenne pajzsokat fegyvereket készen létbe.
Biztonságiakat az egyes szinttől az összes szintig!
-Vörös riadó az egész bázison és készültséget rendelek el mielőbb.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 18.00.12 | Üzenet # 18
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ez rossz hír uram itt van nálam egy adat tároló lemez itt benne van az amit ki fejlesztettem.Uram.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 18.21.42 | Üzenet # 19
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Akkor tegye amit tennie kell nekem a bázis védelme a legfontosabb ebben a helyzetbem Mr.Jerry!
-Megvédem a bázist akár az életem árán is.
Vissza néztem utánna az egyik tisztemre és próbáltam ki eszelni valami stratégiát a Cardassiaiak ellen.
-Mr.Vertas! kérem állítsa be a pajzsokat maximális teljesítményt akarok,szeretném a fegyverzetnél is ugyan ezt látni.
Utánna Mr.Vertas ahogy meghallgatta amit mondtam neki rögtön cselekedni kezdett és beállítani a rendszerek túl nyomó részét.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 18.31.31 | Üzenet # 20
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Oda megyek a taktikai konzolhoz be írom a szubrutinjaimat.Uram be írtam a szubrutinomat a pajzs három rétegű ha ránklőnek le fog válni így tujuk meg az adatokat így könnyen el intézheti őket uram.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 18.38.22 | Üzenet # 21
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé furcsálkodva hátrapillantok a zászlósra.
-Elnézést mr.Jerry ,nem úgy mintha nem bíznák meg önben de mi alapján kapjuk meg a szükséges adatokat?
-És mi erre a tudományos megvilágítás?
Kissé furcsának tűnt,hiszen a Horizon-6 csillagbázis pajzsrendszere alapjáraton három különféle pajzs rétegből áll ,viszont még nem igazán hallotam olyanról hogy egy pajzslevállásból megtudnánk mondani a szüksége sadatokat levonva a következtetéseket az ellenséges hajóról.Mondtam magamban kissé furcsálkodva mert erről a Flotta még nem informált ahoz képest hogy kapitány vagyok.
-Mr.Jerry szeretném ha a taktikai rendszerekben segédkezne a biztonsági főtisztemnek és ha tud mindenben segédkezne,már csak pár perc és ideérnek az ellenséges hajók és kereszt tűzbe leszünk szorítva.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 18.51.48 | Üzenet # 22
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen uram segítek.Uram ha l találják a pajzsot képes elemezni az ellenség fegyverzetét amikor le válik láthatatlan felhőként borítja be az ellenséget úgy működik mint egy vírus.Ezt még nem sokan tudják uram.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 18.59.23 | Üzenet # 23
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé furcsálkodva hallgatom a magyarázatot a zászlóstól kissé furcsának tűnt hogy erről nem értesített a Flotta -gondoltam magamban.
-Rendben zászlós akkor készítse be még szükségünk lehet rá.
-Használta már élesben ezt a pajzsot?
Visszanézek a nagy képernyőre majd az egyik tisztemre .
-Szeretném ha minden rendszert stabilan tartanának.
Elég sok rendszer megkárosodott még az előző támadásból ezért gondoltam hogy ezt a támadást sem lesz másképp hiszen a Cardassiak köztudottan sokan szoktak jönni és Hutett anyahajókkal szoktak támadni ami a kétszerese de inkább háromszorosa egy Soveregin osztályú hajónak.
-Mr.Jerry állítsa a fegyvereket maximális szórásra amint ide érnek az ellensége s hajók és tűz alá vettek minket de csak akkor amikor parancsot adok rá.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 19.16.39 | Üzenet # 24
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen uram.Ezt a pajzsot jellenleg a Thunderbird használja uram.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 19.34.49 | Üzenet # 25
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Értem nézek vissza a képernyőre érkezés?-amint felteszem a kérdést egyből kilép a szuptérből öt nagyobb csata hajó akik rögtön tüzet nyitnak az állomásra az állomás rednszerei stabilan bírták a gyűrődést szerencsére.
Majd ezek után adom ki aparancsot a tűzre és közben próbálok a lövések erejétől megállni egy helybe hiszen a lökések erejétől minden tiszt ide-oda lökődött.
-Mr. Jerry az összes fegyverrel tüzeljen az ellensége shajókra és bénítsa meg őket.
Közben több erősítés is érkezik az ellenségnek.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 20.05.43 | Üzenet # 26
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tüzelek az ellenség rektora meg sérült a hajó meg bénult uram.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 20.18.32 | Üzenet # 27
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá nézek a tisztre majd vissza a képernyőre.A képernyőn látszdott hogy a Cardassiak nem csak egy hajót hoztak hanem egy flottányit majdnem.
-Mr Thomas! Állítsa be a fegyvereket maximális szórás modulra és tüzeljen mindennel amin csak van.
-Egyes torpedók tűz!
-Kettes torpedók tűz!
-Élesítsék be a phaser űgyúkat és tűz amink csak van az összes fegyverrel.
-Mr.Thomas erősítse meg az oldalsó pajzsokat! Heather Kreator cadet segít önnek mindenneben dolgozzanak együtt!
Közben rázkódik a bázis és néhány ember csak mostr kezdte fel fogni hogy vörös riadó van,a cadetok a zászlósok és hadnagyok keresték a helyüket és közben próbálták elfoglalni a helyüket.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 20.25.51 | Üzenet # 28
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
oldalsó pajzs meg erősítve.összes fegyver célon uram.tüzelünk.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 20.33.40 | Üzenet # 29
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Érettem az ellensége shajók állpota az A célponttól a C célpontig kérem az összes hajó teljes statisztikáját .
Közben egy nagyobb hadihajó elindul felénk és nem akar megállni ahogy meglátom ezt rögtön odaszólok Jerrynek és odalépek a panelja mellé.
-Tüzeljen az általam megadott célpontokra és csak is jól célzott photon torpedókat használjon maximális szóráson.
-Amint közel lesz szólok és parancsba adom a tüzet addig ne tüzeljen.
Közben össze zárom az öklömet .
-Már mindjárt mondom a fogam között.
-TŰz! az összes torpedóval most!


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 20.52.42 | Üzenet # 30
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
a Torpedók kilőve a cél hamarosan meg semmisül uram.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 21.00.41 | Üzenet # 31
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá nézek a tisztre majd vissza a képernyőre .
-Úgyérzem hogy nem lesz elég időnk rá,vessük be a joker lapunkat. phasereket tölts.
-A parancsomra várjom amint szólok.
Közben felteszem a kezemet és várom a megfelelő pillanatot amint a hajó a megfelelő részre állt a kezemet lesűlyeztetem és ordítottam:
-TŰZ az összes fegyverrel cél a hajtóműve minden fegyverrel!
Ahogy látom hogy a célpont elpusztul egyből megnyugodtam hogy egy gonddal kevesebb.Odaléptem Thomas mellé és irányítottam hogy milyen részeket célozzon az ellensége shajókon leginkábba fegyvereket és ahajtóműveket és a gondolákat mondtam neki.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 21.21.17 | Üzenet # 32
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fegyverek a célon uram tüzelnek.Uram a parancsa nélkül nem csinálok semmit.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 21.33.21 | Üzenet # 33
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint úgy ahogy megtizedeltük a Cardassiak támadó hajójit a Cardassiak viszsavonultak itt hagyva pár hajót amit sikerült kilőnünk vagy megbénítani teljesen.
-Pontosan mennyi hajóról van szó Mr.Thomas ? szeretnék halál pontos eredményeket.
Közben fel alá járkálok és próbálom magamban rendezni hogy mi történt hogy a Flottának le tudjam adni a pontos jelentést erről a dologról teljes mértékben.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 21.46.50 | Üzenet # 34
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Uram több mint tíz hajót bénítottunk meg tizenöt meg semmisült uram.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-29, 21.56.03 | Üzenet # 35
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Értettem mondtam össze szedetten és körbe -körbe jártam mi közben mondta Thomas a helyzet jelentést az ellenséges hajók állpotáról.
-Akkor menjen ki egy komppal pár emberrel és én pedig innen vonósugárral be vonzom a maradékot.
-A többit ön és a csapata hozza be a hangárba kompok vonósugarainak öszpotosításával mivel egy komp nem bír el egy hajót.
Amint elomdtam a tervemet visszafordulok az egyik tisztemhez majd vissza nézek Thomasra.
-Thomas! most kell hogy menjen mert több hajóban is érzékeltük hogy be indították az önnmegsemmístő foylamatot mielőbb cselekednünk kell.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Kedd, 2011-08-30, 22.59.50 | Üzenet # 36
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
El futok A komphangárba uram ketten ki felé tartunk.

Hozzáadva (2011-08-30, 22.59.50)
---------------------------------------------
Uram az első rajjal vissza felé tarunk egy hajóval.


 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2011-08-31, 21.30.43 | Üzenet # 37
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Értetem rá nézek az egyik tisztre majd várom ahogy behozzák a hajókat és mindenki elfoglalja újból a pozícióját a rajok erősen fogták a hajókat és egyre jobban jöttek a zsilpekhez és a dokkokhoz amint oda értek le is tették a hajókat majd pár ordibáló Cardassiai polgár lépett ki a hajókból ordibálva és felháborodva teljesen.
Közben leültem a székembe és próbáltam elgondolkodva értékelni a helyzetet amit most sikeresen teljewsítettünk hála a zászlósnak.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2011-08-31, 22.05.24 | Üzenet # 38
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Uram el indultunk a következő hajó felé.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2011-08-31, 22.21.46 | Üzenet # 39
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megnyomom a székemen lévő gombot és ezáltal egy kommot létesítek Thomas felé.
-Itt Nubet kapitány értettük ,köszönjük a segítségét remélem hogy minden rendben magával.
Várom a választ és közben kulcsba kersztezem az ujjaimat .
-Mr.Stator! mondom egy ifjú cadetnak.
-A szenzorok ható távolságát terjesszék ki nagyobb és távolabra a sugár méretét.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2011-08-31, 22.32.14 | Üzenet # 40
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szivesen uram.Igen nálunk minden rendben vissza felé tartunk még egy hajóval.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-09-01, 17.07.46 | Üzenet # 41
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rendben próbáljanak igyekezni ha nem okoz önöknek problámát mielőbb be kell vinni őket a helyükre főleg hogy a Flotta minnél előbb ki akarja őket kérdezni,főleg azért mert nem tudjuk miért is támadtak ránk és mi volt az indokuk kivéve az hogy nekik is fontos a bázis és a létesítmény nagy hatóerejű fegyver rendszere illetve a szektor védelme érdekében is nagy dobókocka a bázis elfoglalása viszont amíg ki nem kérdezzük őket Föderációs módszerekkel addig ez csak feltételezés.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Csütörtök, 2011-09-01, 17.52.55 | Üzenet # 42
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Értettem uram.Ha van még vontatni való hajó csak szóljon.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-09-01, 20.23.57 | Üzenet # 43
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ezt önök tudják megítélni modnom a kommba mi közben tartom az újjamat a gombon és hátradőlöka székembe.
Az érzékelők ugyan kiszűrik de önök komp rajjal rendelkeznek így önökön a sor hogy közelebbről is megvizsgálják illetve ki is vizsgálják hogy van-e több hajó a bázis mellet vagy a közelébe.
Jelentkezzenek a komphangárba ha végeztek.
Végeztem!.Lekapcsolom az adást és elindulok a hangár felé mivel gondoltam hogy már minden nagyobb hajót be vihettek .


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2011-09-02, 00.11.15 | Üzenet # 44
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
a raj be dokkolt.A kapitányhoz sietek jelenteni.Uram a nagyobb hajókat be vontattuk a kisebb hajókon nem volt életjel.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-09-02, 21.31.05 | Üzenet # 45
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint belépett a vezérlő terembe Thomas zászlós amint lezsállt a hajó rajával egyből a vezérlőbe szaladt.
A Siettsége lenyűgöző mondtam magamban.
-Rendben zászlós akkor most az a feladata hogy a hajókban lévő Cardassiai legénységet ki kérdezze a biztonsági főnökömmel együtt menjenek és szedjenek ki mindent a Cardassiai tisztekből Föderációs módszerekkel ha kérhetem ,semmi vér csak diplomácia.
-Ha nem segít a diplomácia akkor értesítsnek minnél előbb.
-A feladat további ismertetését majd megkapja az adathordozón amit most oda adok önnek.
Kinyújtottam a kezemet és Thomas kezébe adtam.
-Tesék és óvatosan a Cardassiakal.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2011-09-02, 22.14.51 | Üzenet # 46
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen uram bízhat bennem nem ontok vért.El indulok a Cardassiakhoz az adat tárolót nézegetve.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-09-02, 22.46.53 | Üzenet # 47
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az adattárolón pár protokoll és információ is szerepelt .
Amint elment az útjára erseztett Thomas ,kiadtam az utasításokat az embereimnek mielőbb.
-Matt Larsen! ön a többi fő tisztel megpróbálja teljességel biztonságossá tenni a szabad utat hogy a Cardassiak ne jőjjenek utánnunk többet.
-Matt ön lesz a vezetője azon csapat résznek akik ügyelnek most a bázis civil részéért is.
-Köszönöm.
Ezek után amint kiosztottam gyors menetben a parancsokat hátradőltem a székembe amin bőr bevonat csillogot a belső részében a külső részében pedig puha műanyag rész fedte,ezzel is megelőzve az egyébb kellemetlen üléseket.
Közben próbáltam ügyelni minden pontra ami szóba jöhetet így elindítottam még három,négy csapatott akik védika bázist kompokkal és komp rajokkal.
Amint ezt néztem a képernyőn és végig kísértem a szememmel,mind-e közben hátradölten karba teszem a kezeimet úgy nézem a raj beállítottságát .


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2011-09-02, 23.12.32 | Üzenet # 48
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
ki hallgatom a Cardassiakat.Végül meg ütöm a kommjelvényemet.Uram ki hallgattam a Cardassiakat össze vissza beszélnek szerintem titkolnak valamit.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-09-03, 08.41.49 | Üzenet # 49
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy pár percig gondolkozok hallom hogy megszólal a kommsávon Thomas hangja is aki épp a Cardassiakról beszél és arról hogy össze-vissza beszélnek,úgy tűnt hogy nem nagyon érthette a zászlós amit kértem tőle mert akkor már a megszerzett dús információk hegyével kersett volna meg engem ,így csak azt közölte hogy titkolnak valamit...
Megnyomom a székemen található jobb oldalti gombot.
-Itt Nubet kapitány beszél! folytassa a Cardassiak információ kiszedését mindenképpen megkell tudnunk hogy mit rejtegetnek előlünk.
-Továbbá szeretném ha mindent bevetne a ki kérdezésüket illetően,kivéve testi erőt minden egyébb dolgot ami nem ütközik az előírásokban használhatja.
Kapcsolat vége.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2011-09-03, 13.39.19 | Üzenet # 50
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen uram.újra ki hallgatok mindenit Vulkáni módszerrel.Meg ütöm a konmjelvémnyemet uram azt hiszem rá jöttem mit terveznek.nem csak meg támadni akarják támadni a bázist hanem a védelmi rendszereit szabotálni.

 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Játéknapló » Nubet&Jerry-Free rp (Szabad játék)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: